جشن فرقه رجوی در سرمایه گذاری روی جناح جنگ طلب به سر رسید

جشن فرقه رجوی در سرمایه گذاری روی جناح جنگ طلب به سر رسید

میر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، سی ام دسامبر 2018:… برخلاف این واقعیت آپوزسیون وطن فروش و در راس آن فرقه رجوی با دهان کف زده خوشحال از تحریم مردم ایران و شکنجه تدریجی مردم ایران با اسباب تحریم  در وطن فروشی  چهارنعل وارد وادی وطن فروشی دیگر شدند و با استقبال از به قدرت رسیدن نئو کانهای جنگ طلب در آمریکا ,از جمله در جابجایی نوبتی در کاخ سفید و روی … 

امریکا مریم رجوی مسعود رجوی مجاهدین خلق را به بازی نگرفتوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

لینک به منبع

جشن فرقه رجوی در سرمایه گذاری روی جناح جنگ طلب به سر رسید

میر باقر صداقی انجمن وطنم سی دسامبر 2018

با روی کار آمدن ترامپ در آمریکا و بد عهدی های ایالات متحده در پایبندی توافقات چند جانبه و بین المللی از جمله توافق تجاری موسوم به نفتا یا پیمان اقلیمی پاریس و یا خروج یکطرفه ترامپ از برجام معیارخوبی برای نشان دادن  افول نفوذ قدرت آمریکا در عرصه جهانی داشت و دارد .

اما برخلاف این واقعیت اپوزسیون وطن فروش و در راس آن فرقه رجوی با دهان کف زده خوشحال از تحریم مردم ایران و شکنجه تدریجی مردم ایران با اسباب تحریم  در وطن فروشی  چهارنعل وارد وادی وطن فروشی دیگر شدند و با استقبال از به قدرت رسیدن نئو کانهای جنگ طلب در آمریکا ,از جمله در جابجایی نوبتی در کاخ سفید و روی کار آمدن نفراتی همچون جان بولتون در مقام مشاور دونالد ترامپ در امور امنیت ملی و جیمز متیس گزینه وزارت دفاع دولت ترامپ که به سنگ دیوانه شهرت داشت فکر میکردند انقریب آمریکا با ایران وارد جنگ خواهد شد و با سرنکونی دولت ایران آنها  سر سفره گدائی اجنبی خواهند نشست و شاهد تکه تکه شدن ایران .

(تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه لیسان )

اما برخلاف تصورات باطل فرقه رجوی  در این ده روز گذشته ما شاهد اتفاقات غیر مترقبه بودیم فرمان رئیس جمهوری ایالات متحده در باره خروج نیروهای آمریکایی از سوریه به امضاء رسید. دونالد ترامپ اعلام کرد که جیمز متیس، وزیر دفاع آمریکا در ماه فوریه پست خود را ترک نخواهد کرد، بلکه از اول ژانویه جایگزین خواهد شد.

امارات متحد عرب رسماً درهای سفارت خود را در پایتخت سوریه گشود. بحرین هم به احتمال زیاد بزودی همین کار را خواهد کرد. این بازگشایی می‌تواند نشانه‌ای از گرم شدن دوبارۀ روابط کشورهای عرب با سوریه باشد.

بازگشایی سفارت امارات عرب در دمشق در زمانی صورت می‌گیرد که نیروهای دولتی سوریه که از طرف روسیه و ایران حمایت می‌شوند نزدیک به دو سوم خاک کشور را در اختیار گرفته‌اند.

با آغاز بحران شدید سیاسی سوریه در سال ٢٠١١، اکثر کشورهای عرب منطقۀ خلیج فارس سفیران خود را از دمشق فراخواندند تا با سیاستها غرب همسو شوند سپس برخی از این کشورها به پشتیبانی از نیروهای مخالف بشار اسد پرداختند. در سال ٢٠١٢، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس با انتقاد تند از بشار اسد، وی را به کشتار جمعی متهم کردند.

اما به نظر می‌رسد که امارات متحد و بحرین رویدادهای گذشته را فراموش کرده باشند. روز پنجشنبه ٢٧ دسامبر/ ۶ دی، پرچم امارات متحد عرب در محلۀ اعیان‌نشین “ابو رمانۀ” دمشق که جایگاه اکثر سفارت‌هاست، بالا کشیده شد. شماری از دیپلمات‌های عرب در این مراسم حضور یافتند. این سفارت فعلاً در سطح وابسته فعالیت می‌کند و هنوز سفیری برای دمشق معرفی نشده است.
انور قرقاش، وزیر امور خارجۀ امارات این تصمیم جدید را با پیامی در توئیتر توجیه کرد و نوشت: «حضوراعراب در سوریه لازم‌تر از همیشه است، بخصوص در برابر توسعه‌طلبی ترکیه و ایران»…

بحرین نیز که نمایندگی سیاسی خود را در دمشق در سال ٢٠١٢ تعطیل کرده بود، چند ساعت بعد از اماراتی‌ها به طور غیرمستقیم خبر داد که قصد بازگشایی سفارتش را دارد و اعلام کرد که «عملیات ساختمانی و تعمیر ساختمان سفارت خود را در دمشق دنبال می‌کند».
وزارت خارجۀ بحرین نیز گفته است که این کشور در جهت حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه عمل می‌کند و خواهان «مداخلات منطقه‌ای» نیست.

دونالد ترامپ در جریان یک سفری ناگهانی به عراق در جمع گروهی از سربازان آمریکایی از تصمیم اخیر خود برای خروج نظامی آمریکا از سوریه دفاع کرده و گفته است که ایالات متحده نمی تواند به تنهایی نقش “پلیس جهان” را ایفا بکند.

 ادامه تعطیلی بخش هایی از دولت فدرال؛ پرزیدنت ترامپ بار دیگر از دموکراتها خواست با او به توافق برسند

چند وقت پیش رئیس جمهوری فرانسه از ایده و پیشنهاد طرح ‘ارتش اروپایی’ خود در قبال ناتو دفاع کرده بود .

با این اوصاف جهان از یک قطبی بودن خارج شده مخصوصا با آزمایش موشک قاره پیمای غیر قابل رهگیری روسیه توازن قدرت در جهان دیگر مثل سابق نیست   و چه بسا در این میان قدرتهای جدید و نو ظهوری چون ایران پیش از پیش مطرح وبرجسته شوند و تحریمهای غیر قانونی و  غیر انسانی دولت آمریکا بر علیه مردم ایران هر روز بیشتر و بیشتر رنگ ببازند .

در این میان فرقه رجوی هر روزبیشتر از همیشه با شکست در استراتژی مزدوری ,  خارتر و ذلیل تر از پیش حتی توان نگه داشتن دپوی افراد پیر وسالمند خود در آلبانی را نخواهد داشت .

میر باقر صداقی  

*** 

فروغ جاویدانفروغ جاویدان (مرصاد) و عشوه‌های «مریم» برای «مسعود» در شب نقشه مرگ منافقین

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/استراتژی-وطن-فروشی-هم-کار-رجوی-و-مجاهدی/

استراتژی وطن فروشی هم کار رجوی و مجاهدین خلق را چاره نمی کند

میر باقر صداقی، سایت وطنم، بیست و سوم دسامبر ۲۰۱۸:… بهتر بود آنزمان به جای اینکه باور میکردم استراتژی فرقه رجوی جنگ آزادیبخش نوین است باور میکردم استراتژی فرقه رجوی چون لیاقت سرنگون کردن را نداشت و ندارد, وطن فروشی هست بوده و خواهد بود تا اینکه با سرنگونی صدام علنا در مناسبات مسئولین سیاست موازی با خط آمریکا در عراق و منطقه را تبلیغ و جا میانداختند … 

مجاهدین خلق مریم رجوی مسعود رجوی وطن فروشی مزدوری خیانتانسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

لینک به منبع

کفگیر فرقه رجوی به ته دیگ وطن فروشی خورد دیگر وطن فروشی چاره ساز فرقه رجوی نیست

انجمن وطنم ۲۳ دسامبر دوهزارو ۱۸ سوئیس

سال ۶۸ وقتی عازم عراق بودم در تبلیغات   ,  فرقه رجوی استراژی خود را  جنگ آزادیبخش نوین میخواند  در استدلال  رجوی  میگفت چون امکان آزادسازی خاک وجود ندارد پس استراتژی آزاد سازی خاک  جواب ندارد , تنها راه موجود برای جنگ مسلحانه حضور در خاک عراق است   . البته ما نیروهای پائین که تنها گوشت دم توپ بودیم نمیدانستیم آن بالا در راس مسعود رجوی باندی مافیایی تشکیل داده و تنها با چند نفر محرم جرم و جنایت , پولهای ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلاری ماهانه  از صدام میگرد  و بخاطر اینکه در آمدهای نجومیش از وطن فروشی را متوجه نشویم در جنگ مروارید به ما  خرمای کرم زده و پنیرک ( علف بیابان ) میخوراند و به دروغ میگفت نیروهای ما در اروپا با کار نیروئی و با گدائی هزینه های ما را جمع آوری میکنند . تا اینکه ۱۱ سال پیش خودم به اروپا آمدم و دیدم تمامی این حرفهای که فرقه رجوی در رابطه با جمع آوری پول در خیابانهای اروپائی با گدائی میگفت  تماما دروغ است و نفرات فرقه رجوی از اول صبح تا دم غروب در ایستگاه قطار شهر برن و بیل سوئیس حتی ۵۰ فرانک هم نمیتوانند جمع کنند تا چه برسد به هزینهای میلیونی که مریم رجوی در پاریس در میهمانیهای که راه می اندازد . بعدا فرقه رجوی برای پول شوئی و لاپوشی پولهای دریافتی از عربستان و غیره برنامه همیاری را در سیمای به اصطلاح همیاری را راه انداخت  .من کم کم  در سوئیس و در یو تیوب فیلم های پولهای ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلاری اهدائی صدام حسین دیکتاتور سابق عراق را به نفرات مثل عباس داوری را دیدم .

بهتر بود آنزمان به جای اینکه باور میکردم استراتژی فرقه رجوی جنگ آزادیبخش نوین است باور میکردم استراتژی فرقه رجوی چون لیاقت سرنگون کردن را نداشت و ندارد,وطن فروشی هست بوده و خواهد بود تا اینکه با سرنگونی صدام علنا در مناسبات مسئولین سیاست موازی با خط آمریکا در عراق و منطقه را تبلیغ و جا میانداختند ,من حداقل در محور خودمان اولین نفری بودم که به این موضوع اعتراض کردم وگفتم سلاحی که آمریکا به ما بدهد دیگر سلاح شرف نیست سلاح بی ناموسی است . تنها جواب فرقه رجوی در مقابل اعتراض و سئوال من سکوت بود من هر چه میگفتم خط خطوط شما را قبول ندارم آنها با پیش کشیدن بحث های انقلاب ایدئولوژیک میگفتند من از راه و اتوبان انقلاب ایدئولوژیک خارج شده ام و باید به اتوبان برگردم , چرندیاتی که هیچوقت تمامی نداشت تا اینکه من از این فرقه رسما و با درخواست خودم خارج شدم و به زندان تیف که با تبانی آمریکائیها و فرقه رجوی برای جدا شده ها درست شده بود رفتم و نزدیک به ۵ سال در زندان تیف بودم تا زمان آزادی فرا رسید .

سالها گذشت و با روی کار آمدن ترامپ ماسکها کنار رفت وفرقه رجوی گستاخانه تر از همیشه دست به دامان آمریکا پرده وقاحت را بیشتر از بیش درید و وطن فروشی را رسما تائید و ترغیب نمود تا جائیکه رودی جولیانی ؛ شهردار سابق نیورک و مشاور غیر رسمی دونالد ترامپدر نشست سازمان مجاهدین خلق در پاریس  گفت روی کار آمدن آقای ترامپ در آمریکا به ” خلاص کردن ” مردم ایران از سرکوب کمک میکند .  

آقای جولیانی در سخنرانی در نشست سازمان مجاهدین خلق در پاریس و در میان تشویق حاضران افزود که با قدرت گرفتن دونالد ترامپ سیاست آمریکا تغییر کرده و نگاه متفاوتی به مسایل جهان در واشنگتن حاکم است.

او تاکید کرد: “تحت رهبری رئیس جمهور ترامپ، بر این باورم که او کمکمان خواهد کرد مردم ایران را از سرکوبی که مدت‌ها است به آنها تحمیل شده، خلاص کنیم.”

مقام‌های دولت دونالد ترامپ موضع سختگیرانه‌ای نسبت به حکومت ایران دارند.

تا جائیکه فرقه رجوی از روی کار آمدن نفرات همچون جیمز ماتیس و جان بولتون حال میکردند وسرخوش از پیروزی که دیگر دوران مماشات گذشت  در صدر سرتیتر خبرها سایتهای وابسته به این فرقه این  خبرها بود ” دونالد ترامپ ” رئیس جمهور منتخب آمریکا ژنرال جیمز ماتیس فرمانده سابق نیروهای آمریکایی در افغانستان معروف به سگ هار را به عنوان گزینه نهایی وزارت دفاع معرفی کرده است .

جان بولتون به جای هربرت مک‌مستر رئیس شورای امنیت ملی آمریکا می‌شود , جان بولتون که حامی اقدام نظامی علیه ایران و کره شمالی است، در راس شورای امنیت ملی آمریکا قرار می‌گیرد.

او بارها خواستار جنگ با ایران یا تغییر حکومت ایران شده و به مواضع تندش علیه جمهوری اسلامی معروف است. با چنین اوصاف مسعود رجوی با لب لوچه آویزان بخاطر ریزش شدید نیرو در مناسبات  یک دفعه از قبر خود سرک کشید و با پیام آماده باش مدعی شد سرنگونی رژیم به یمن کانونهای شورشی تا بهمن ما محقق خواهد شد .و  حال چیز زیادی به بهمن ماه نمانده ما شاهد بحران دیگری برای فرقه رجوی هستیم اینبار آمریکا برخلاف خواسته اپوزسیون خائن و وطن فروش که مشتاق جنگ , تحریم و شکنجه جسمی و روحی کودکان و زنان و مردم ایران بودند با فرمان ترامپ نیروهایش را از سوریه و افغانستان بیرون میکشد .

* دفاع پرزیدنت ترامپ از تصمیم خروج نیروهایی نظامی؛ قرار بود سه ماه در سوریه باشیم

*واکنش پرزیدنت ترامپ به کناره‌گیری نماینده ویژه در مبارزه با داعش؛ قرار بود او فوریه کنار برود

* تعطیلی بخشی از دولت آمریکا دست‌کم تا پنجشنبه ادامه می‌یابد

* بیل روگیو تحلیلگر ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها در گفتگو با صدای آمریکا به تحلیل تصمیم پرزیدنت ترامپ برای کاهش تعداد پرسنل نظامی آمریکا در افغانستان و تاثیر آن بر موقعیت  ایران تحلیلگر ارشد امور ایران در بنیاد دموکراسی: خروج آمریکا از سوریه به نفع جمهوری اسلامی می‌شود

* بیل روگیو تحلیلگر ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها در گفتگو با صدای آمریکا می‌گوید که تصمیم پرزیدنت ترامپ برای خارج کردن نیرو های آمریکا از سوریه، ممکن است بر مقابله با نفوذ ایران موثر باشد.و نقش ایران، پاکستان و طالبان پرداخت.

این خبرها کپی شده از و آ صدای آمریکا  است  و نشان از ضعف جدی آمریکا برای اداره جهان . برخلاف تصورات فرقه رجوی برای چیدن تمام تخم مرغهایش در سبد آمریکا روز به روزآمریکا در جهان منزوی تر میشود و توان نظامیش را برای رهبری جنگهای را از دست میدهد و اینبار نیز کفگیر فرقه رجوی به ته دیگ وطن فروشی خورد دیگر وطن فروشی چاره ساز فرقه رجوی نیست .

میر باقر صداقی

***

استفاده موساد از مجاهدین خلق ایران مریم رجوی در آلبانی علیه اتحادیه اروپاMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

مریم رجوی ملکهمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

اسرائیل مجاهدین خلق آلبانی سفارت ایران دیپلمات ایرانی اخراج ترور مزدوری جنایتAlbania fell prey to Israeli-US scenario (Albania also hosts MEK terrorists Israel)

مسعود رجوی مریم رجوی صدام حسین مزدوری خیانتSaddam’s Private Army: How Rajavi Changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی،-مجاهدین-خلق،-ما-را-به-عناصری/

ما همه در فرقه رجوی به یک عنصر بی اراده و برده  تبدیل شده بودیم

میر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، شانزدهم دسامبر ۲۰۱۸:… مسعود رجوی  واقعا کیست؟ راستی میشود به مسعود رجوی اعتماد کرد, خواهی نخواهی شهید و شهدا مرز سرخهای ذهنی بسیاری را برای انسان ترسیم میکند این مرز سرخ ها همان دیوارهای  قطور ضعف برای انتخاب غلط ما بود . البته کم تجربگی اجتماعی بر ضریب تصاعدی این ضعف کمک کرد و نگذاشت من و ما ذهنمان را روی … 

زندگی در اردوگاه اشرف مجاهدین خلق فرقه رجوی بردگیمیر باقر صداقی: بیائید هم بر مرده ها وهم بر زنده های فرقه رجوی گریه کنیم .

لینک به منبع

ما همه در فرقه رجوی به یک عنصر بی اراده و برده  تبدیل شده بودیم

میر باقر صداقی انجمن وطنم ۱۵ دسامبر ۲۱۰۸

میرباقر صداقی مجاهدین خلق فرقه رجوی

میر باقر صداقی

​در خاطرات بسیاری از دوستانم در تشکیلات مجاهدین یک وجه مشترکی بود وقتی از هر کدام  از ما  میپرسیدی چرا به مجاهدین پیوستی هر کدام از خاطره شهید یا شهیدانی یاد میکردیم چیزیکه در همه صحبتها ما اعضا  گم بود, مسعود رجوی  واقعا کیست؟ راستی میشود به مسعود رجوی اعتماد کرد, خواهی نخواهی شهید و شهدا مرز سرخهای ذهنی بسیاری را برای انسان ترسیم میکند این مرز سرخ ها همان دیوارهای  قطور ضعف برای انتخاب غلط ما بود . البته کم تجربگی اجتماعی بر ضریب تصاعدی این ضعف کمک کرد و نگذاشت من و ما ذهنمان را روی رجوی باز کنیم و از خود بپرسیم مسعود رجوی کیست و در کجای مبارزه قرار دارد.

آیا از خبر چین  ساواک و برادر یک ساواکی فدا و صداقت را میتوان تصور کرد؟ گرچه خونهای ریخته شده همان گوهران بی بدلیلی بودند و هستند اما هیچوقت هیچکس نگفت حیف به این خونها که به اسم رجوی ریخته شد . متاسفانه رجوی از خون این گوهران بی بدلیل پله اعتماد ساخت و متاسفانه ما نمیدانستیم جلب اعتماد از طریق خونهای ریخته شده اصلیترین قدم مسعود رجوی برای فریب و شستشوی مغزی ما اعضا برای بی اراده کردن ما  و به بردگی کشیدن ما  اعضا بود  .

مثل یک جوک ساده ما مجاهدین رفته بودیم برای فدا و صداقت بی پایان, ما مجاهد خلق بودیم  ما باید یک گرم مجاهدی را داشتیم.  ما آنچه در پشت سر پنهان کرده بودیم (خانه و خانواده) را باید  میدادیم , و ما مجاهدین باید صلیب های خود را بردوش گرفته و به هرچه زندگی هست تف میکردیم و ما تف کردیم. در واقع بر هر چه زندگی بود تف کردیم  گویند صدیقین در بهشت همردیف پیامران هستند پس ما مجاهدین باید بین المر خود یعنی خواستگاه تمامی عواطفمان را پیش کش مسعود رجوی میکردیم و کردیم  تا مثل حبیب الله (عشق خدا) محمد مصطفی  عاشق خدا باشیم ,اما برعکس عشقمان ما مجاهدین   مسعود رجوی شد. باید بین ما و او هیچ فاصله ای و حائلی نباشد وما اعضا باید با دادن گناهایمان و دیدن گناهانمان در آینه مریم جزو صدیقین و وارد  درگه مسعود رجوی میشدیم . و ما وارد این درگه شدیم .

زنان مجاهدین خلق فرقه رجوی بردگی

بله شهید و شهیدان همراه با نام مجاهد خلق و فدا وصداقت همان ساختارهای بودند که رجوی جلب اعتمادش را بر روی آن بنا نهاد و با آن ساختارها ما اعضا را متقاعد کرد تا به درخواستهای نامعقول تن دهیم در حالیکه هر کدام از ما اعضا زندانی تشکیلات فرقه رجوی بودیم نقش زندانبان تشکیلات را هم بازی میکردم هر روز در نشستهای عملیات جاری و تفتیش عقاید خود ودیگران را مجبور میکردم مته روی خشخاش گذاشته تا خط خطوط مسعود رجوی را ساری و جاری کنیم.

ما برای رجوی غیر ممکن ها را ممکن کردیم مثلا جلوی چشممان سازمان نوح مجدّم را سر به نیست کرد همه در تناقض سعی کردیم وجود نوح را فراموش کنیم روزی فرمان و خودّام جلوی چشم ما خودسوزی کردند و مردند ما سعی کردیم خودسوزی آنها را به ضعف مبارزاتی آنها ربط دهیم وقتی هم امیر یونس جرات کرد و در گزارش روزانه خواند ما موشهای آزمایشگاهی سازمان هستیم همه او را به سخره گرفتیم که عقلش کار نمیکند در حالیکه عاقلترین ما بود .

مسعود رجوی بصورت زیرکانه میگفت جائی که قرآن ناطق یعنی من هستم چه نیازی به کتاب خواندن شما هست و تیز تر از او خواهر نسرین( مهوش سپهری هند جگر خوار) تشکیلات میگفت ما نیاز به دانشجو و لیسانس و دیپلمه نداریم ما نیاز به کسی داریم که اما و اگر نمیکنه ما به کسی نیاز داریم که خط پیش میبر بدون سئوال و جواب اما از حق نگذریم مسعود بیش از همه کتاب میخواند این در داستانها و تجربیات که از میتینگهای انتقادی انقلاب چین و ویتنام و گروهای کمونیستی قرآن و غیره تعریف میکرد پیدا بود حتی مسعود رجوی توسط روحانی جلال گنجه ای روایت و حدیث هم جعل میکرد و میگفت در زمان پیامبر, پیامبر برای خواص متینگ انتقادی میگذاشت آنها بخاطر اینکه فشار انتقادات را تحمل کنند در گرمای سوزان عربستان آنهم در زمان ظهر سنگ به شکم میبستند تا از درد این سنگهای داغ بسته شده به شکم درد انتقاد را فراموش کنند بله رجوی در این سالیان بصورت خیلی زیرکانه و روانشناختی و با برنامه ریزی دقیق وبا سیاست , متاسفانه اراده تمامی نفرات فرقه  را در دست گرفت و آنها را بی اراده به مردگان متحرک و برده تبدیل کرد بردگانی که به بردگی خود میبالند .

میر باقر صداقی انجمن وطنم ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸

*** 

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/وقایع-فرانسه-نشان-داد-چقدر-فرقه-رجوی-وط/

وقایع فرانسه نشان داد چقدر فرقه رجوی وطن فروش است

میرباقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، نهم دسامبر ۲۰۱۸:… با یک نگاه به سایتهای  وابسته به فرقه رجوی ضد ایران و غیر ایرانی بودن فرقه رجوی  هویدا میشود.  گویا رئیس جمهور این فرقه آقای ترامپ است و این فرقه و مخصوصا مریم و مسعود رجوی  شهروند آمریکا هستند  و آنها  دنبال منافع ملی آمریکا . در سایت  آفتابکاران سیاست دنبال شده فرقه رجوی این است که دنیا را علیه ایران … 

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران سایت آفتابکاران خائنین به ملت ایران انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

لینک به منبع

درسی تاریخی : وقایع اخیر فرانسه نشان داد چقدر فرقه رجوی وطن فروش است

انجمن وطنم ۹ دسامبر ۲۰۱۸ سوئیس

وقتی اخبار اپوزسیون ایران مخصوصا فرقه رجوی  در مورد ایران را میخوانید یا نگاه میکنید بصورت حیرت انگیز همه چیز در مورد ایران سیاه و تاریک است و هر آنچه به غرب و اروپا برمیگردد گل وبلبل من حدودا یازده سال است که در سوئیس زندگی میکنم و از وضعیت مالی و معیشتی مردم اینجا بخوبی آگاه هستم اما ترسیم اینکه ما در اینجا با مشکلات مالی واقتصادی روبرو هستیم برای مردم ایران کار ساده ای نیست چون اپوزسیون خائن همیشه با اخبار دروغ به شستشوی ذهنی مردم ایران پرداخته اند و غرب و اروپا را جامعه ای بدون مشکل نشان داده اند .

البته همه جوامع نکات مثبت و ضعف دارند اما اینکه باید همیشه اخبار منفی درمورد ایران در  اخبار اپوزسیون ایرانی باشد برای ما عادی شده است گوئی مردم ایران دوست دارند اخبار منفی و ضد ایران بشنوند  و فرق خیانت و وطن پرستی مخدوش شده اپوزسیون ایران امروز علنا وطن فروشی را تشویق و ترغیب میکنند باید از مردم فرانسه یاد گرفت با تمام مشکلات اقتصادی و غیره  از آمریکا نمیخواهند بیاید دولت فرانسه را سرنگون کند و برای تحریک بیگانگان سایتهای هسته ای را در همکاری با سرویسهای جاسوسی اجنبی لو نمیدهند   .  اما اخبار کوتاهی در مورد وقایع اخیر فرانسه :

اعتراضها سراسر فرانسه را فرا گرفت , اعتراض جنبش ضد سرمایه داری و مخالفان سیاستهای اقتصادی دولت فرانسه در دومین شنبه سیاه , تا پاسی از شب در پایتخت و برخی شهرهای فرانسه ادامه داشت

این تظاهرات در حالی برگزار شد که وجود یکصد هزار پلیس و ژاندارم با تجهیزات زرهی، خیابانهای فرانسه به ویژه پایتخت را به پادگان تبدیل کرده بود.

همچون روزهای قبل اعتراض ها با حمله پلیس به  خشونت کشیده شد.

معترضان به نظام سرمایه داری در پاریس شعار “مکرون استعفا استعفا” سر می دادند.

در شهرهای دیگر هم مخالفان اعتراض خود را به گوش الیزه نشینان رساندند. بنابر اعلام وزارت کشور فرانسه ۱۵۰۰ نفر زخمی و بازداشت شده که از این تعداد حدود هزار نفر روانه زندان شده اند. چند خبرنگار هم بر اثر اصابت گلوله های پلاستیکی زخمی  شدند.

وزیر کشور فرانسه گفت: نیروهای امنیتی همچنان در پاریس و دیگر مناطق فرانسه حضور خواهند داشت. رئیس جمهور فرانسه از عملکرد پلیس ضدشورش و ژاندارم ها دفاع کرد.

قرار است احزاب مخالف دولت در مجلس فردا مکرون را استیضاح کنند. نخست وزیر فرانسه پس از نشست با مقامات امنیتی بر  ادامه گفتگو میان دولت و معترضان تاکید کرد. مخالفت ها با سیاستهای دولت مکرون از ۲۶ آبان  آغاز شد.

با گسترش مخالفت ها دولت وادار شد از موضع خود درخصوص افزایش مالیات بر سوخت عقب نشینی کند. اعتراض ها تاکنون  پنج کشته برجا گذاشته است.

با گسترش اعتراضات پلیس راه‌های منتهی به ساختمان پارلمان و دفتر نخست‌وزیری را مسدود کرد.

اما تنها با یک نگاه به سایتهای  وابسته به فرقه رجوی ضد ایران و غیر ایرانی بودن فرقه رجوی  هویدا میشود  گویا رئیس جمهور این فرقه آقای ترامپ است و این فرقه و مخصوصا مریم و مسعود رجوی  شهروند آمریکا هستند  و آنها  دنبال منافع ملی آمریکا . در سایت  آفتابکاران سیاست دنبال شده فرقه رجوی این است که دنیا را علیه ایران بسیج کند و با تشویق دنیا به جنگ با ایران خواستار نابودی ایران هست,   اما سر تیتر خبرهای سایت آفتابکاران فرقه رجوی برای قضاوت مردم :

_ نشریه اینترنتی واشنگتن فری بیکن در گزارشی نوشت: دولت ترامپ فاش کرد ایران در ساخت چند تونل زیرزمینی به داخل اسرائیل که شبه نظامیان حزب الله و دیگر نیروهای تروریستی از آن ها برای حملاتی استفاده می کنند، نقش داشته است. مقام های دولتی آمریکا نگران این هستند که تهران در صدد فراهم کردن مقدمات یک جنگ منطقه ای عظیم باشد.

_ پرزیدنت ترامپ , اجازه نمیدهیم ایران به بمب اتمی دست پیدا کند

_بحرانی جید در جلسه آخر دادگاه شکایت آمریکا یی ها علیه رژیم ایران

_بریتانیا و فرانسه خواستار برگزاری جلسه شورای امنین در باره مشوشکهای ایران شدن

_وزارت خزانه‌داری آمریکا دو ایرانی دیگر را تحریم کرد

_پومپئو: ایران یک موشک بالیستیک با قابلیت حمل سلاح هسته‌ای آزمایش کرده است

_واکنش مایک پمپئو به اظهارات حسن روحانی : مردم ایران مدت زیادی است که از این حکومت …

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران سایت آفتابکاران خائنین به ملت ایران

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران سایت آفتابکاران خائنین به ملت ایران

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/یکی-دو-روز-زودتر-از-غلامرضا-شکری-به-قرار/

من یکروز یا دو روز زودتر به اشرف رسیده بودم

میر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، بیست و پنجم نوامبر ۲۰۱۸:… وقتی سرگذشت آقای غلامرضا شکری را خواندم از خوشحالی صدها بار به او و خانواده اش تبریک گفتم و از همین جا باز به او و خانواده اش  تبریک میگویم , من و غلامرضا در پذیرش ارتش رجوی با هم یکجا بودیم و سالها با هم دوست بودیم ,  من در سال ۶۸  شاید یکروز یا دو روز زوتر از او به اشرف رسیده بودم و در لشکر ۴۹ که بعدا … 

مریم رجوی مسعود رجوی مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسینBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice”

لینک به منبع

من یکروز یا دو روز زودتر به اشرف رسیده بودم

انجمن وطنم ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸  

آقای میر باقر صداقی

میر باقر صداقی

 وقتی در سایت انجمن نجات مرکز سایت کرمانشاه مقاله سر گذشت غم انگیز یک جدا شده ( آقای غلامرضا شکری را خواندم ) از خوشحالی صدها بار به او و خانواده اش تبریک گفتم و از همین جا باز به او و خانواده اش  تبریک میگویم , من و غلامرضا در پذیرش ارتش رجوی با هم یکجا بودیم و سالها با هم دوست بودیم ,  من در سال ۶۸  شاید یکروز یا دو روز زوتر از او به اشرف رسیده بودم و در لشکر ۴۹ که بعدا شد مقر و پناهگاه مسعود رجوی با هم در پذیرش بودیم در سال ۷۳ یا ۷۴  در محور ۸ وقتی او به مدت سه ماه ناپدید شد و بعد یک دفعه برگشت ,  او به حدی لاغر و ضعیف شده بود که برایم قابل درک نبود که در این مدِّت سه ماه بر او چه گذشته که او چنین رنجور و  ضعیف شده است , در سئوالی که از او داشتم او گفت برای ماموریت داخله رفته است و شدّت آموزشها ماموریتهای داخله به قدری شدید بود که لاغر شده است . تا اینکه سالها گذشت هر چند که خود شکنجه روحی و روانی را در فرقه رجوی تجربه میکردم ولی  من در زندان تیف از زبان حمزه ط.. و علی بو…. شنیدم که به بهانه ماموریت داخله از یگان جدا شده و زیر شکنجه قرار گرفته اند و غلامرضا شکری و ایوب , بهمن و ….. به بهانه عملیات داخله از یگانها جدا شده و زیر شکنجه جسمی رفته اند و از زبان این بچه ها در زندان تیف فهمیدم که در سازمان شکنجه جسمی  هم بوده و خیلی از دوستانم در قرارگاه اشرف که سالیان سال در تناقض در مناسبات و تشکیلات بسر میبردند علت تناقض شان چه بوده است .

وقتی در مقاله سر گذشت غم انگیز یک جدا شده از زبان غلامرضا شکری را خواندم باز خود را  مکلف به حمایت ازقربانیان فرقه رجوی یافتم و برای خود وظیفه میدانم برای حرمت به شرف انسانی از قربانیان فرقه رجوی حمایت و پشتیبانی کنم . اما غلامرضا شرکری در این مقاله :

شکری اضافه می کند . آنها به من قول دادند اگرچند ماه را درسازمان سپری کنم برایم ویزای اروپا خواهند گرفت ومن باور کردم. به محض اینکه پایش به کمپ رسید مدارکش را ازاو گرفتند وگفتند برمی گردانیم که دیگر هیچ مدرکی به دست شکری نرسید.او می گوید: “هربار هم که گفتم فقط می گفتند گم شده ونمی دانیم چه شده” …

شکری به اجبار در آنجا ماند وناخواسته به جمع آزادیخواهان مخالف رژیم ایران درآمد . شکری می گوید :

“آنها مرتب به ما دروغ می گفتند تا ما را آرام کنند “. او می افزاید “ما مرتب تحت نظر بودیم ومی بایست وفاداری خود را به سران سازمان ثابت می کردیم . مارا مجبورکردند ارتباطمان را با خانواده خود قطع کنیم ”

او مرتب سئوال می کرد چه زمانی می تواند برود . این اشتباه بود . اواسط سالهای دهه نود چنانکه گزارش های سازمان نظارت برحقوق بشر نشان می دهند سازمان شروع به شکنجه سیستماتیک اعضایی کرده بود که قصد ترک آنها را داشتند – به اینگونه اعمال برچسب “نظارت امنیتی ” می زدند .

شکری می گوید چشمانش را بستند واو را به یک زندان مخفی بردند. ” آنها به من دشنام می دادند ومرا جاسوس رژیم آخوندی خطاب می کردند آنقدر به ساق های پاهایم زدند که خون آلود شد . دستانم را محکم با دستبند بستند که یک هفته دست بند دستم بود که آنچنان محکم بود که دستم هیچ حسی نداشت وقتی دستم را بازکردند آتش سیگار را روی آن گذاشتم که دیدم دستم هیچ حسی ندارد ومرا مجبور کردند یک هفته تمام راست بایستم . او هنگام حرف زدن از شدت خشم به خود می لرزد. “هربار که از شدت خستگی به زمین می افتادم آنقدر مرا کتک می زدند تا دوباره ازجایم برخیزم ” او اضافه می کند بعد ازیک هفته ساق های پاهایش از فرط ایستادن سیاه شده بودند بطوریکه خون دیگر به سرش نمی رسید او ازحال رفت –با این حال زنده ماند . پاچه های شلوارجینش را بالا زد ساق های پایش پر ازجای زخم های قرمز تیره بود .

او را درمجموع ۴۵روز شکنجه کرده بودند . درنهایت مسعود رجوی رهبر سازمان اعضای شکنجه شده را نزد خود خوانده آنها را تهدید می کند که چنانچه درباره این موضوع حرفی بزنند یا دوباره سعی کنند سازمان را ترک کنند آنها را به مقامات عراقی تحویل خواهند داد واین برای ایشان به معنی شکنجه های بیشتر یا مرگ بود . .

و اینجا بهتر است برای هم دردی بیشتر با قربانیان فرقه رجوی مقاله ای که قبلا نوشته بودم را برای مرور جنایتهای فرقه رجوی مجدا بیاورم :

اسلام دموکراتیک مجاهدین, کچل حسن یا حسن کچل مصداق بارز ارتجاع

میر باقر صداقی، ایران ستارگان ، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۵:…  

اسلام دموکراتیک مجاهدین , کچل حسن یا حسن کچل مصداق بارز ارتجاع

مدتهاست فرقه رجوی مخصوصا خانم مریم رجوی با علم کردن اسلام دموکراتیک با سیاست و دودوزه بازی میخواهد چهره مرتجع و بنیاد گرایانه فرقه اش را در پشت کلمات روشنفکری پنهان کند گوئی مریم رجوی ادراک جدیدی از اسلام دارند که علمای اهل تسنن و شیعه از درک آن عاجز بودند و اکنون این نابغه قرن , قلمبه از دهان آسمان به زمین افتاده اند

میخواهند تمامی پرده و زنگارهای دین را کنار زده و چهره دموکراتیک اسلام را به دنیا معرفی کند .

باز داستان ساده و تکرای اسلام خوب و اسلام بد یا بعبارت دیگر داستان موش و گربه که در دنیای سیاست باعث کسب و کار و نهایتا جنگ ویرانی میشود . مگر مسعود نمی گقت جنگ ما با رژیم جنگ ایدئولوژیک است مسعود رجوی تا به امروز با این مفاهیم تمامی کشتارها و جنگ و خونریزیهای را توجیه کرده است .

۱٫ اسلام انقلابی مجاهدین : اسلام مجاهدین چپ مارکسیست اعتقاد به جنگ مسلحانه و تروریست و اعتقاد به اعدام انقلابی و پاسدار کشی های سالهای ۶۰

۲٫ شعارهای ضد آمپریالیستی : ترور مستشاران آمریکائی در ایران و مشارکت در گروگان گیری سفارت آمریکا

۳٫ تقدیس رهبر عقیدتی و انتقاد ناپذیری و حذف مخالفان تهدید منتقدین به مرگ و اعدام انقلابی و مجازات

۴٫ نماز و روزه اجباری و حجاب اجباری در مناسبات

۵٫ انقلاب ایدئولوژیک مساوی با طلاقهای اجباری از بین بردن خانه و خانواده , یتیم کردن بچه های اعضای به گروگان گرفته شده در عراق

۶٫ تفتیش عقاید در نشستهای عملیات جاری و حوض و شستشوی مغزی اعضا

۷٫ رهبر عقیدتی : مسعود رجوی مساوی با امام زمان .

۸٫ سوء استفاده جنسی از زنان و رقص رهائی زنان ( رقص لخت زنان ) در مقابل مسعود رجوی

هر یک از مفاهیم فوق نشانی از غیر دموکراتیک بودن فرقه رجوی است و اساسا نمیتوان کلمه دموکراتیک را به اسلام

چسباند هر چند که در ترکیب این دو کلمه زیبائی خیره کننده ای نهفته است .

در دنیائی که ملاک سنت و قرآن است خواه ناخواه در تضاد منافع در تعریف و تحلیل از قرآن و سنت اختلاف نظرهای بسیاری خواهد بود و این اختلاف نظرها راه به نا کجا آباد میبرد مگر نیروهای داعش به زنان اسیر ایزدی بصورت دسته جمعی تجاوز نمیکنند مگر آنها را بعد از تجاوز بصورت برده نمیفروشند نیروهای داعش اینکارها را مغایر با تعالیم اسلام نمیدانند خب مسعود رجوی نیز بخاطر اینکه وفاوداری نیروهای زن به خودش را به اثبات برساند آنها را در حریم خود قرارداده است مریم رجوی این زنان و دختران را با دست خودش به خوابگاه مسعود رجوی میفرستد تا آنها مراتب وفاداری خودشان را با تقدیم حریم خصوصیشان به اثبات برسانند و با رقص رهائی به اوج نزدیکی به رهبر عقیدتی برسند .

حتی مسعود رجوی در نشستهای عمومی نیروها نیز به صورت عریان میگفت بعد از انقلاب ایدئولوژیک و طلاقهای اجباری زنان مجاهدین در حریم من یعنی رهبری عقیدتی هستند و باز یادم هست در یکی از نشستهای عمومی مسعود رجوی در توجیه تعداد زوجات پیامبر میگفت نقطه رهبری کننده به علت اوج پاکی مستحق ترین نقطقه برای تکیه زنان , بیوه شهیدان است و از اینرو مسعود رجوی برای خود روا میدانست اول زن اولین شخص نزدیک به خودش یعنی مریم زن مهدی ابریشمچی را در تملک خود قراردهد و بعد همه زنان و دختران گروگانهای گرفتار در عراق را در اختیار و تملک خود بگیرد و با آنها همخواب شود .

البته هیچوقت رجوی به خواستهای خود در مناسبات به صورت دموکراتیک نمیتوانست دست یابد از اینرو برای پیش برد اهداف شوم خود با راه اندازی شکنجه و زندانی کردن اعضا به بهانه رفع ابهام به مرور زمان با شیادی تمام توانسته است با کمک استخبارات عراق اهداف خودش را پیش ببرد اگر یادمان نرفته باشد در سال ۱۳۷۳ رجوی بیش از ۷۰۰ نفر از اعضا را قرارگاه اشرف زندانی و زیر شکنجه برد تا به زور از آنها سند و برگه بگیرد که نفوذی وزارت اطلاعات هستند و برای ماموریت خرابکاری و ترور مسعود رجوی از ایران توسط وزار اطلاعات فرستاده شده اند و طبیعی بود که بسیاری از این نیروها بدلیل شکنجه های وحشتناک تاب نیاورده و به خواسته های مسعود رجوی تن داده اند و تا به امروز برده و مطیع رجوی بمانند . متاسفانه در این سال تعدادی نیز در زیر شکنجه ها جان خود را از دست داده اند . اما آنها با این استقامت به رجوی نه گفتن از جمله قربانعلی ترابی زیر شکنجه مسعود رجوی کشته شد ولی حاضر نشد به خواسته رجوی تن دهد در این رابطه در سایتها به اندازه کافی سند و مدرک قابل استناد است .

در سال ۱۳۷۳ شیوه های شکنجه اسلام دموکراتیک مجاهدین به صورتهای زیر بوده است :

۱ . ضرب شتم بوسیله شلاق بدون اینکه حتی یک کلمه بگویند برای چه میزنند

۲ . زدن لگ به ساق پا با پوتین بطوریکه از ساق پا بخاطر ضربات پی در پی خون جاری میشد

۳ . ضرب شتم با مشت و لگد

۴ . حبس انفرادی

۵ . گرسنگی دادن بیش از حد

۶ . شکنجه کردن اعضای خانواده در مقابل همدیگر

۷ . گنجاندن بیش از حد نفرات در یک اطاق بخاطر اینکه فضای کافی برای استراحت نداشته باشند و بیخوابی داد از این طریق

۸ . استفاده از استخبارات عراق برای ترساند ( اداره امنیت داخلی عراق )

۹ . انتقال نفرات به زندان ابوغریب برای دیدن شرایط بد آنجا و برگرداندن این نفرات از زندان ابوغریب تا بواسطه مشاهدات این نفرات در دل بقیه رعب و و حشت لازم ایجاد شود تا آنها متقاعد به امضائ برگه ها نفوذی شوند

۱۰ . نشان دادن برگه های پزشک قانونی امضا شده به نفرات که این برگه مخصوص شماست اگر خواسته ما را انجام ندهید شما را کشته و هر چه که بخواهیم در آن خواهیم نوشت تا کسی نتواند بعدا پیگیر مرگ شما شما شود .

۱۱ . بلاتکلیفی

با این اوصاف مریم رجوی از کدام اسلام دموکراتیک دم میزند . در این سالیان به تجربه دیدم بجای اینکه اسلام را به اسلام خوب و بد تقسیم کنیم باید بگذاریم آدمها با هر عقیده ای محترم باشند و بجای این همه تقسیم بندیها باید باور و ایمان به حق حیات داشته باشیم باید به همه آدمها حق حیات داد فارغ از هر اعتقادی بله روزی در نشستهای حوض ۷۴ مسعود رجوی همه سنیهای و مسحیان تشکیلات را مجبور میکرد که شیعه شوند و امروز داعشیها معتقدند شیعیان کافرند یا باید سنی شوند یا خون آنها مباح و حلال است .بله نباید با کلمات مردم را فریب داد چیزی به نام اسلام دموکراتیک وجود ندارد دینا دنیای تعادل قواست و رجوی هزار بار از داعشیها بدتر است .و اگر روزی دستش به قدرت برسد هزار بار از داعشیها وحشیتر و خونریزتر است .

میر باقر صداقی ,سوئیس

*** 

Mojahedin_Khalq_MKO_MEK_Maryam_Rajavi_MerceariesInside the MEK: The Secluded Group Scheduled to Overthrow the Iranian Regime (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی-تف-سر-بالا-باعث-شرم-ساری-من-و-م/

فرقه رجوی تف سر بالا باعث شرم ساری من و ما

میر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، بیستم نوامبر ۲۰۱۸:… تنها با گذر کوتاه در سایتهای فرقه رجوی بوضوح میتوان فهمید فرقه رجوی بیش از اینکه ایرانی باشد آمریکایی است چون در  سایتهای وابسته به فرقه رجوی در همه جا خواستگاهها و منافع ملی آمریکا بر منافع ملی ایران ارجحتر است . بعنوانی یک ایرانی اگر ناخواسته در اخبار و سایتها به این گزارش نیوزویک … 

مسعود رجوی مریم رجوی فرقه رجوی مجاهدین خلق ایران شورای ملی مقاومتاوضاع و احوال اخیر حامیان فرقه رجوی

لینک به منبع

فرقه رجوی تف سر بالا باعث شرم ساری من و ما

سایت وطنم ۱۸نوامبر ۲۰۱۸ سوئیس 

تنها با گذر کوتاه در سایتهای فرقه رجوی بوضوح میتوان فهمید فرقه رجوی بیش از اینکه ایرانی باشد آمریکایی است چون در  سایتهای وابسته به فرقه رجوی در همه جا خواستگاهها و منافع ملی آمریکا بر منافع ملی ایران ارجحتر است . بعنوانی یک ایرانی اگر ناخواسته در اخبار و سایتها به این گزارش نیوزویک برخورد کنم تنها بعنوان یک خواننده توجه میکنم اندیشه دشمن ایران و مردم ایران در مورد مردم و وطنم چیست , اما متاسفانه نه تنها فرقه رجوی اینگونه اخبار ومقالات را دنبال میکند بلکه مبلغ اندیشه دشمنان مردم ایران هم میشود واین خبرها را عینا در سایتهای خود پخش میکند راستی انگیزه پخش این خبر در سایت آفتابکاران فرقه رجوی جزء خوش رقصی در مقابل بیگانه معنی دیگری هم دارد ,سر تیتر مقاله نیوز ویک اینگونه است:

ایران به دنبال ساخت داعش جدید است آمریکا به عربستان توجه کند در ادامه نشریه نیوزویک به ایالات متحده هشدار میدهد که ایران میتواند یک نیروی مخرب شبیه به داعش ایجاد کند و عربستان سعودی شریکی ایده آل برای مهار این قدرت انقلابی شیعه در خاورمیانه است و حال اینکه چه کسی نمیداند اکر ایران جلوی داعش را درعراق و سوریه نگرفته بود دولت داعش الان در تهران کنگر خورده لنگر انداخته بود و باید از داریت ایران واقعا تقدیر کرد که با کمترین هزینه با ایجاد لشکر فاطمیون و غیره جلوی پیشروی داعش را در منطقه گرفت و نگذاشت داعش به خاک ایران نفوذ کند .

دروغهای ضد ایرانی مریم رجوی مجاهدین خلق علیه مردم ایران

یا در مقاله دیگری در سایت آفتابکاران با تیتر دوران آماده باش سرنگونی” سید شهاب اشرافی آمده است : واقعیت امروز ایران این است که مردم این رژیم دزد و جنایتکار را نمیخواهند و این خواسته خود را به کرات به گوش تمام جهان و رژیم آخوندی رسانده اند و خواهان پایین کشیدن و نابودی این رژیم هستند، و در این راه بهای فراوانی داده اند. مردم با تمام وجود دلبسته به نیرویی هستند که این خواست و آرزوی آنها را محقق کند چرا دنیا چشم و گوش خود را نسبت به واقعیات در ایران بسته ؟یک رژیم فاسد وتروریست که ملت ایران را سالها به گروگان گرفته، فرزندانشان را زندانی و اعدام میکند، ثمره ای جز فقر و بدبختی نداشته، نمی تواند نماینده مردم دربند و مظلوم ایران باشد. اروپا،روسیه، چین و کشورهای دیگر نیز به خوبی این مطلب را میدانند ولی دلیلی که چرا باز هم با این رژیم مردم ستیز مماشات میکنند،

به تجربه ما دیدیم که همیشه مردم بدلیل وجود خائنین به وطن همچون فرقه رجوی  بعضا در چالشهای هم گیر میکنند  اما این دلیل نمیشود بدلیل وجود مشلات اقتصادی واقعی در ایران  مردم ما حاضر باشند هر ذلت ملی را پذیرفته , به بیگانه پناه برده  , برای سیر شدن شکم خود حاضر باشند مستعمره این وآن شوند و به خاری بیافتند . در تمامی نوشته های آقای سید شهاب اشرافی چیزی به معنی غرور ملی یافت نمیشود و ملت ما باید دست به دامان بیگانه  شده و سرنوشت خود را با بیگانه تقصیم کنند آیا این رسم انقلابی وانقلابیگری است  بیائید حال به اخبار بی بی سی فارسی از فرانسه نگاه کنیم  این خبر مربوط به دیروز است  و در کل خبر و در اپوزسیون فرانسه بر خلاف فرقه رجوی هیچ کس نگفته بیائید برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی به بیگانه التماس کنیم   اما متن خبر از بی بی سی فارسی ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸ :

حداقل یک کشته و ۲۰۰ زخمی در اعتراضات سراسری فرانسه

اعتراضات سراسری به سیاست های اقتصادی دولت و افزایش بهای سوخت در فرانسه یک کشته و بیش از ۲۰۰ زخمی برجای گذاشته است مقامات می گویند حال شش نفر از زخمی ها از جمله یک مامور پلیس وخیم است. وزارت کشور فرانسه اعلام کرده است که حدود ۲۸۰ هزار نفر در تجمعات روز شنبه (۱۷ نوامبر) شرکت داشتند. این وزارتخانه همچنین از دستگیری ۱۱۷ نفر خبر داد .

دروغهای ضد ایرانی مریم رجوی مجاهدین خلق علیه مردم ایران

به گزارش خبرگزاری فرانسه، بهای سوخت دیزل (گازوئیل) در ظرف یک سال اخیر در این کشور ۲۳ درصد افزایش یافته است؛ این در حالیست که دولت در نظر دارد بهای گازوئیل و بنزین را از اول ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی یک بار دیگر افزایش بدهد

امانوئل مکرون درباره اعتراضات روز شنبه اظهار نظری نکرده است

آقای مکرون پیشتر پذیرفته بود که هنوز نتوانسته است مردم فرانسه را با رهبران آنها “آشتی بدهد”. او در عین حال مخالفان سیاسی خود را متهم کرد که از این حرکت اعتراضی استفاده می کنند تا مانع از اجرای برنامه اصلاحاتش بشوند

من و ما از اینکه روزی عضو این فرقه بودیم شرمسار هستیم  .

میر باقر صداقی ۱۸ نوامبر ۲۰۱۸ سوئیس

(پایان)

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/چقدر-میتوان-پیام-دوران-آماده-باش-و-سرنگ/

چقدر میتوان پیام دوران آماده باش و سرنگونی مسعود رجوی را جدّی گرفت

میر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۸:…  پیام اخیر مسعود رجوی مرا ناخوداگاه به ۳۵ سال پیش برد ,آنروزها جوان بودم وعشق مبارزه تمام وجودم را گرفته بود آنروزها وقتی به اخبار فرقه رجوی گوش میکردم همیشه فکر میکردم عنقریب هست که فرقه رجوی با ارتش آزادیبخش ملی رژیم را سرنگون کند و من از قافله عقب بمانم تا اینکه خودم در بهار سال ۶۸ به … 

مسعود رجوی دلقک مرحوم در عربستانGrand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

لینک به منبع

چقدر میتوان پیام دوران آماده باش و سرنگونی مسعود رجوی را جدّی گرفت .

انجمن وطنم ۱۱ نوامبر ۲۰۱۸ سوئیس .

پیام اخیر مسعود رجوی مرا ناخوداگاه به ۳۵ سال پیش برد ,آنروزها جوان بودم وعشق مبارزه تمام وجودم را گرفته بود آنروزها وقتی به اخبار فرقه رجوی گوش میکردم همیشه فکر میکردم عنقریب هست که فرقه رجوی با ارتش آزادیبخش ملی رژیم را سرنگون کند و من از قافله عقب بمانم تا اینکه خودم در بهار سال ۶۸ به ارتش فرقه رجوی پیوستم تجربه تلخی که ای کاش هیچوقت پیش نمیآمد .

از همان سال ۶۸ تقریبا هر سال ما در فرقه رجوی  سر فصلهای مختلفی داشتیم و مسعود رجوی مدام پیام آماده باش و سرنگونی میداد اما متاسفانه همه آنها سرابی بیش نبود و تمامی آن آماده باشها دور باطلی بود که ما اعضای گرفتار و به گروگان گرفته شده در اشرف دور سر خودمان میچرخیدیم . اینقدر این آماده باشها تعدادش زیاد هست که آدم میماند از کدام یک اسم ببرد .

مثلا انتخاب آقای خاتمی به ریاست جمهوری و تحلیلهای مسعود رجوی که رژیم سه سره شد و به دور دوم ریاست جمهوری آقای خاتمی نخواهد رسید و پیام آماده باش برای سرنگونی رژیم . دوران اول ریاست جمهوری  آقای خاتمی تمام شده و به دور دوم رسید اما از سرنگونی خبر نشد که نشد  تا اینکه دوران دوم ریاست جمهور آقای خاتمی رو به پایان بود که یک دفعه مسعود رجوی متوجه شد علت سرنگون نشدن رژیم جیم است که میدهد شیطان رجیم , طعمه و بریده مزدور و ما بیچارگان گرفتار و به گروگان گرفته شده ۴ ما تمام در قرارگاه باقرزاده باید فاکتهای جیم و جنسی خود را میخواندیم و آنها را باید ربط میدادیم به عدم مبارزه و اینکه چگونه باعث شدیم رژیم در دوران خاتمی سرنگون  نشود و ما در مناسبات پاسدار بودیم و نقش طعمه بازی میکردیم البته آش آنقدر بود که درجمعبندی این سلسله نشستها مسعود رجوی به صراحت گفت انقلاب ایدئولوژیک درست هست چون من هستم چون من هستم پس انقلاب دورن سازمانی درست هست مسعود رجوی  از این خوشحال بود که بعد از آتش بس جنگ بین ایران و عراق ارتش آزادیبخش که زائیده جنگ بود  هنوز هست او هنوز حیات خیف و خائنانه خود را داشت و به آن می بالید .

پیام آماده باش مسعود رجوی و بحران بهمن

برای من نوعی  پیام آماده باش مسعود رجوی هیچ ارزشی ندارد تنها تاسف من این است که با این قمپز آماده باش سرنگونی. مسعود رجوی تلاش میکند تا از ریزش نیرو جلوگیری کند ماه گذشته ما شاهد ریزش نیرو در میانگین رده تشکیلاتی ۳۰ سال به بالا بودیم و این نویدی خوبی برای اضمحلال و فروپاشی کامل این فرقه بود.

اینجا باید به فرقه رجوی وشخص مسعود رجوی بگویم تحریم وگرسنگی دادن و شکنجه تدریجی مردم ایران با الفاظی مانند گسستن بندهای مماشات و استمالت که آخوندهای ضد بشر را سه دهه در ناز و نعمت فرو برده بود هیچ معنای ندارد  جزء سوق دادن مردم ایران به سوی  ذلت ملی . مسعود رجوی تو همانی هستی که با همکاری با سرویسهای جاسوسی اجنبی با سیاه نمائی و بزرگ نمائی مراکز اتمی ایران   مشوق تحریمهای اجنبی بر علیه  مردم ایران بودی وهستی تو ضد خلق به تمام معنا هستی خدا ازتو و تقصیرهایت نگذرد میدانم خسر الدنیا و آخرت هستی . در سلسله نشستهای حوض سال ۷۴  ادعا داشتی که میخواهی مستقل بمانی ما باید از زن وزندگی دست بکشیم تا تو مجبور نباشی وطن فروش و مزدور اجنبی باشی یعنی تو دل در گرو ناوگان جنگی بیگانه نباشی  اما زمان گذشت و نشان داد تو هیچی نیستی حتی آن پشکلی که تو به اف آ ها نسبت میدادی .دنیا عوض شده قدیمها آدمها میخواستند وطن پرست باشند و ملاک و لحاظ همه و همه در اپوزسیون  وطن پرستی آدمها بود اما متاسفانه امروز در بین اپوزسیون وطن فروشی مد و مرسوم شده است و به آن هم افتخار میکنند.

رجوی من نمیدانم زنده هستی یا مرده اما برای من زنده تو مثل یک مرده هست, تو سالهاست در دل ما مردم مرده ای .

میر باقر صداقی 

(پایان)

*** 

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

Guardian_MEK_MKO_ALbania_Terrorism_Maryam_Rajavi_1Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

MEK_troll_factory_in_Albania_modern_slavesSecret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/بندهای-دام-برده-داری-نوین-فرقه-رجوی-هر/

بندهای دام برده داری نوین فرقه رجوی هر روز با ریزش نیرو بیشتر شل میشود

میر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، پنجم نوامبر ۲۰۱۸:… در این ماه گذشته شاهد بودیم که, تک تک هم شده  اعضای با سابقه در فرقه رجوی از این فرقه جدا میشوند از این جمله نفرات میتوان به جدائی حسن حیرانی , حسن شهبازی , غلامعلی میرزایی , عظیم میش مست , موسی دارمرودی , علی هاجری و زینب حسین نژاد نام برد .متوسط عضویت این افراد در فرقه رجوی ۳۰ سال … 

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

لینک به منبع

بندهای دام برده داری نوین  فرقه رجوی هر روز با ریزش نیرو بیشتر شل میشود

انجمن وطنم ۴  نوامبر ۲۰۱۸سوئیس

​در این ماه گذشته شاهد بودیم که, تک تک هم شده  اعضای با سابقه در فرقه رجوی از این فرقه جدا میشوند از این جمله نفرات میتوان به جدائی حسن حیرانی , حسن شهبازی , غلامعلی میرزایی , عظیم میش مست , موسی دارمرودی , علی هاجری و زینب حسین نژاد نام برد .متوسط عضویت این افراد در فرقه رجوی ۳۰ سال است

در تحلیل و ریشه یابی علل تن دادن این نفرات و کادرهای در تشکیلات فرقه رجوی به برده داری نوین مسعود رجوی تنها میتوان از توهم مبارزه و انقلابیگری  نام برد که ما اعضا به آن دچار بودیم نام بر د . یادم هست در شروع و همگانی شدن انقلاب ایدئولوژیک در سال ۶۸ تنها بند اسارتی که ما کادرها در فرقه رجوی بر گردن داشتیم انقلابیگری و مبارزه بود وحاضر بودیم برای اینکه اسم انقلابیگری روی ما بماند هر بهائی را بپردازیم متاسفانه  مسعود رجوی با اشراف به این موضوع و با  مهندسی و دوز و کلک توانست این بند اسارت را با سوء استفاده از عنصر فدا و صداقت بر گردن ما کادرها قطوتر کرده و برده داری نوین خود را در داخل مناسبات تئوریزی و جامعه عمل بپوشاند .

اما زمان گذشت و زمان نشان داد رجوی آن اسطوره و قهرمانی  که ما فکرش را میکردیم نیست این فرقه تنها چیزی که به آن پایبند نیست اصول انقلابیگری و مبارزه است ,اصل مستقل ماندن در این فرقه معنی ندارد, این فرقه دل به بیگانه و اجنبی دوخته است در آخرین خبر رسیده از دوستان جدا شده  مسئول اول سازمان در مقابل سوال یکی از خانمهای فرقه رجوی که در متینگی پرسیده بود یعنی اگر ما در صحنه , لحظات جیم ( نمونه های مربوط به موارد جنسی ) خود را نگوییم رژیم سرنگون نخواهد شد ؟ آیا میتوانید رابطه این موضوع با سرنگونی را توضیح دهید ؟  

اما جواب خانم زهرا مریخی , مسئول  فرقه رجوی این بود . اگر به تعهد ۲۲ بهمن نرسیم ( منظور وعده سرنگونی نظام جمهوری اسلامی در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ از جانب جان بولتون و  مسعود رجوی است که تعهد اجرایی آز از اعضا گرفته شده است ) باید به خودمان شک کنیم نه به خط سازمان , باید به انقلاب ایدئولوژی خودمان شک کنیم , باید به عدم پایبندی به غسل ( بیان آشکار موارد جنسی )در صحنه شک کنیم .

MKO_MEK_Maryam_Rajavi_Cult_Sorvivors_Tiran_Albania

از موضوع و متن سوال این خانم عضو میتوان فهمید وضعیت تشکیلاتی فرقه رجوی در کشور آلبانی به مرحله انفجار رسیده است تمام دوستان جدا شده میگویند در این فرقه دیگر مسئولین توان کنترل را از دست داده اند هرج و مرج و انارشیست کم کم جای خود را در  مقابل  مشت آهنین فرقه رجوی باز میکند کادرها چون  سالیان وعده پوچ و توخالی و مفت از مسئولین این فرقه شنیده اند حاضر نیستند به راحتی در مقابل خواسته های نا حق و نا مشروع فرماندهان سر فرود بیاورند از اینرو اینبار موج ریزش کادرها از متوسط ۳۰ سال سابقه شروع شده است . این زنگ خطر بزرگی برای فرقه رجوی است این وضعیت بخوبی درمحفلها  یعنی بیان نارضایتی با یکدیگر  بدور از کنترل تشکیلاتی و نشستها و متینگهای عملیات جاری به مرحله اوج خود رسیده است دیگر فرماندهان قدیمی خط جاسوسی و خبر چینی را بازی نمیکنند آنها با نیروهای تحت مسئول خود رابطه نزدیگتری بقرار میکنند و بجای جاسوسی آنها با آنها هم محفل و هم درد میشوند  و مشوقی برای جدا شدن هر چند که بعضا غل و زنجیرهای ترس از جدا شدن و نامیدی از ادامه زندگی در گفته های آنها هست .

بخاطر این مریم رجوی خوب فهمیده که دیگر نمیتواند با وعده های سر خرمن نیروها را مجاب برای ماندن بکند لذا دست به دامن بیگانه شده و با آوردن جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا , در نشست پاریس اعلام میکند که رژیم ایران نباید چهلمین سال تاسیس خود را جشن بگیرد وبعد هم مسعود رجوی با خوش رقصی در مقابل جان بولتون   در پیامی وعده میدهد که رژیم تا ۲۲ بهمن سال جاری سرنگون خواهد شد . سه ماه تا ۲۲ بهمن ۹۷ وقت مانده است باید دید فرقه رجوی و جان بولتون به وعده خود عمل خواهند کرد و رژیم سرنگون خواهد شد یا باز مثل همیشه مورد تمسخر قرار خواهند گرفت .

آنچه که مسلم است و نباید فراموش کرد فرقه رجوی در مقابل تحریمهای آمریکا باید پاسخگو باشد , این فرقه مشوق تحریم آمریکا علیه مردم ایران است این فرقه با عوض کردن جای مظلوم و ظالم سعی در سفید کرده چهر کثیف تحریم کننده  و انداختن گناه سر ایران است و اگر مردم ایران دچار کرسنگی و بدبختی بر اثر تحریمها هستند این فرقه باید جواب بدهد چرا با سرویسهای جاسوسی همسو شده و با افشای اسنادی که از سرویسهای جاسوسی اجنبی گرفته است هیزم روی آتش فتنه آنها ریخته است و باید مردم ایران از تحریم کننده و آتشبیار و حامیان آن متنفر باشند نه تحریم شونده و مظلوم .

میر باقر صداقی ۴ نوامبر ۲۰۱۸ سوئیس

*** 

Mossad To Use MEK Maryam Rajavi For Fatal False Flag Op In AlbaniaMossad To Use Mercenary MEK For Fatal False Flag Op In Albania

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33918

قصه قدیمی و تکراری فرقه رجوی برای پوشاندن گندهای تشکیلاتی و ایدئولوژیک

Maryam_Rajavi_To_Assassinate_Ex_Members_In_Albaniaمیر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، بیست و نهم اکتبر ۲۰۱۸:… در ابتدا از ته دل به دوستانم تبریک میگویم که  از فرقه رجوی جدا شده اند , بچه های لشکر ۴۰ سابق موسی دامرودی , غلامعلی میرزایی و عظیم میش مست دست مریزاد به تک تک شما. وقتی در سایت ایران افشاگر تاخت و تاز فرقه رجوی علیه دوستانم آقای غلامعلی میرزایی  و عظیم میش مست  را دیدم از خودم سئوال … 

مریم رجوی نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی را تهدید به قتل می کندانتشار اسناد افتخار آمیز دو جداشده و محکومیت تهیدات مزدور مریم رجوی علیه نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی

لینک به منبع

قصه قدیمی و تکراری فرقه رجوی برای پوشاندن گندهای تشکیلاتی و ایدئولوژیک به اقتباس از هر که از ما نیست بر ماست.

میر باقر صداقی انجمن وطن ۲۸ اکتبر ۲۰۱۸ سوئیس

در ابتدا از ته دل به دوستانم تبریک میگویم که  از فرقه رجوی جدا شده اند , بچه های

لشکر ۴۰ سابق موسی دامرودی , غلامعلی میرزایی و عظیم میش مست دست مریزاد

به تک تک شما.

وقتی در سایت ایران افشاگر تاخت و تاز فرقه رجوی علیه دوستانم آقای غلامعلی میرزایی  و عظیم میش مست  را دیدم از خودم سئوال کردم واقعا فرقه رجوی در تشکیلات و ایدئولوژیک چنان توهم زده است که نقص ها و ضعفهای خود را نمی بیند یعنی واقعا آنها  فکر میکنند در جامعه ایده آل و جامعه بی طبقه توحیدی زندگی میکنند و هیچ کس حق جدا شدن و انتقاد از آنها را ندارد.

بیش از هزارا جدا شده و منتقد واقعا وزارتی و سپاهی هستند وقتی, از ستم تشیلاتی این فرقه سخن میگویند ,چرا حرف مشترک همه جدا شده ها یکی است .

 اما حرف جدا شده ها آنهم خلاصه شده “

 ( ما در فرقه رجوی برده بودیم حق تماس خانوادگی نداشتیم, حق نوشتن نامه را نداشتیم, حق ایمیل نداشتیم  ,حق ملاقات خانوادگی را نداشتیم , حق ازدواج نداشتیم, حق استفاده از وسایل ارتباط جمعی را نداشتیم , حق داشتن تلفن همراه را نداشتیم , حق داشتن اینترنت را نداشتیم حق گشتن آزاد  در خیابان را نداشتیم حق رفتن به شهر را نداشتیم   حتی برای رفتن به مقرهای دیگر هم باید اجازه و ویزای تردد میگرفتیم , حق آزادی نداشتیم  ما اعضا در سازمان مثل یک مرغ در قفس بودیم , به زندان خود عادت کرده بودیم  و ازهمه  آزادیها محروم بودیم. )  

مریم رجوی جداشدگان مجاهدین خلق در آلبانی را تهید به قتل می کند

یادم هست بعد از سرنگونی دیکتاتوری سابق عراق صدام حسین و آمدن آمریکائیها به عراق خانواده ها خوشحال ازاینکه دولت عراق بر مرزها و کشور کنترل ندارد به امید دیدار فرزندان و عزیزانشان جلوی درب اشرف آمدند و از جمله این خانوادها خانواده غلامعلی میزایی  و عظیم میش مست  بود فرقه رجوی با مکث یک هفته ای نهایتا مجبور شد که درب را به روی این  اولین سری خانوادها باز کند اما در این یک هفته تمامی مقرها نشستهای توجیهی داشتند از جمله مقر ما به فرماندهی مهناز شهنازی و رقیه عباسی  . در این نشستها رقیه عباسی و مهناز شهنازی با مرز سرخ کردن ملاقات خانوادگی و شستشویی مغزی که معمولا با فشارروحی  جمعی جمع در نشستهای جمعی  یعنی عملیات جاری  روی فرد اعمال میشد همین غلامعلی و عظیم میش مست و قاسم و…… را مجبور کردند که به همسران و فرزندانشان و پدر و مادران  خود بگویند که آنها وزارتی هستند و رژیم آنها را فرستاده است و آنها نمیخواهند مجددا آنها را ببینند . آنموقع مخصوصا ملاقات همسران مرز سرخ بود و  خانم عظیم میش مست بخاطر اینکه بتوانند بعد  از بیست سال شوهرش را ببیند به نفرات فرقه رجوی گفته بود عظیم برادر من است و  من برای دیدار برادرم آمده ام و بعد از این دیدار بدلیل جبر و فشارهای نشستهای عملیات جاری عظیم مجبور شد بگوید خانم مذبور خواهرش نیست بلکه خانمش بود که برای دیدار و ملاقات آمده است .بعد از اعتراف عظیم سر ملاقاتش با همسرش  رقیه عباسی و مهناز شهنازی این را چماق کرده بودند که دیدید رژیم میخواهد با زن و خانه و خانواده شما را از مبارزه بیاندازد . آنروزها  روزهای عجیب و خیلی مسخره بود. خانوادها بعد از یک دهه یا دو دهه برای ملاقات فرزندان و عزیزانشان آمده بودند ولی سازمام نمیگذاشت این خانوادها با عزیزانشان کمی خلوت کنند و درد ودل سالیان دوری را با هم نجوا کنند . همه تلاش فرقه رجوی این بود که یک نفر جاسوس وسط این خانوادها بفرستد تا نگذارد آنها در تنهایی با هم حرف بزنند راستی چرا فرقه رجوی از خانواده می ترسید . چه توهم و چه حبابی دور ما را در فرقه رجوی پوشانده بود که فرقه رجوی از ترکیدن این حباب میترسید . بعد از خروجم از سازمان من هم شدم اول عصا کش وزارت اطلاعات و هم اکنون رده تشکیلاتی مرا فرقه رجوی به استخدامی سپاه و وزارت اطلاعات بالا برده است هنوز هم خودم در شوک هستم اگر من استخدامی هستم چرا بخاطر یک لقمه نان در این سوئیس مجبورم کار ساختمانی بکنم . بهتر بود در خانه میماندم و از حقوق دریافتی بهره میبردم .نسبت دادن  جدا شده ها و منتقدین به وزارت اطلاعات و سپاه توسط فرقه رجوی ,  قصه قدیمی و تکراری رجوی برای پوشاندن گندهای تشکیلاتی و ا یدئولوژیک به اقتباس از هر که از ما نیست بر ماست است . فرقه رجوی برخلاف بزرگ نمائی از کوچکترین حرکتهای خانواده ها در بیم و حراس است چنانچه مراجعه من به صلیب سرخ و یو ان اچ سی آر در سوئیس به مزاق این فرقه خوش نیامد و مجبور شد به من مارک سپاهی بزند و هفته پیش شاهد آزادی دختر آقای حسین نژاد  بودیم مگر این فرقه بارها خانم زینب حسین نژاد را مجبور نکرده بود علیه پدر و خواهرش حرف بزند ولی چی شد آخر دیدیم حق به حقدار رسید و مژده باد به آقای قربانعلی حسین نژاد بخاطر آزادی دخترش زینب  .

 من خوب میدانم وقتی برادرم در برنامه پرونده فرقه رجوی علیه من حرف میزند چقدر در تشکیلات مورد آزار و اذیت قرار گرفته  است , میرواقف را مجبور کردند  که آن  دروغها را در برنامه پرونده علیه من  بگوید اگر فرقه رجوی  از تماس خانوادها ترسی ندارد , برادرم میتوانست در این  برنامه شماره تلفن یا آدرس ایمیل اعلان کند تا مادر بیچاره من بعد از سی سال با او تماس بگیرد .

اما متاسفانه باز فرقه رجوی میخواهد با تکرار قصه تکراری قدیمی و نسبت دادن منتقدین به وزارت اطلاعات و سپاه  برده گان در آلبانی را بیشتر به بند و بردگی بکشد و زمان بخرد برادرم میر واقف الان ۶۰ سال دارد من نمیتوانم به او برنامه زندگیش را دیکته کنم اما من میتوانم از او خواهش کنم با مادر تماس بگیرد این چیز پیچیده ای نیست  . چرا فرقه رجوی میخواهد همه را در دور باطل بچرخاند و به کوچکترین خواسته های خانوادها تن ندهد ؟

میر باقر صداقی  انجمن وطنم ۲۸ اکتبر ۲۰۱۸ سوئیس 

*** 

حملات و فحاشی های مریم رجوی علیه نجات یافتگان فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

حسن شهباز: از پیوستگی تا جدایی از مجاهدین خلق در آلبانی

Albanian_Police_No_Match_For_MEK_Rajavi_Cult_ Saddam_MukhabaratThe fortified headquarters of Iranian Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, …) in Albania

MEK_MKO_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_facility_AlbaniaA Tiny Group on a Compound in Albania are Being Groomed to Destabilize Iran

حسن حیرانی تلویزیون کانال چهار انگلستانمستند شبکه انگلیسی درباره منافقین؛ از هویت جعلی در فضای مجازی تا واگویی تفکرات جنسی

مطبوعات آلبانی سمیه محمدی مصطفی محمدی مجاهدین خلق تروریسم گروگان گیری Albanian media Shqiptarja.com publishes Somayeh Mohammadi’s story – Why can’t she speak for herself?

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Kidnaped_Canadian_woman_AlbaniaCanadian family asks Top Channel’s “Fiks Fare for help: “MEK mujahedeens took our daughter”

Farid_Totounchi_Mahoutchi_MEK_Iraq_AlbaniaFarid Totounchi (Real name: Mahoutchi) Commander of Saddam’s Private army forcing Somayeh Mohammadi to do a “Forced confession” session in Terror camp in Albania 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

همچنین:

«فروغ جاویدان»، یک نمونه کامل برای شناخت ویژگیهای رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

مسعود رجوی در حال مبارزهایران دیدبان، بیست و هشتم ژوئیه ۲۰۱۴: … وقایع مهم دیگر نیز به فراخور نیاز در فواصل مختلف با روایت های جدید نقل می‌شود به این علت کاملاً بدیهی و همه کس فهم که رجوی از تصمیمات ابلهانه ای که گرفته است احساس حقارت نکند، این روایت جدید در حکم تزریق مسکن به نیروهای سرخورده نیز هست. از جمله وقایعی که بارها تغییر یافته ، عملیات فروغ جاویدان است که …

از ذهن مسموم رجوی و توهم اعضا تا دستاورد بزرگ در عملیات مرصاد

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و هشتم ژوئیه ۲۰۱۴: … صدام به عنوان حامی تمام قد گروهک در هشتم تیرماه ۶۷ طی یک سخنرانی ضمن تکرار ادعای صلح طلبی خود و محکوم کردن نظام اسلامی به ادامه جنگ در مورد گروهک منافقین گفت: « به زودی خواهید دید که چگونه مجاهدین خلق به اعماق خاک خودشان نفوذ خواهند کرد و همین طور خواهید دید که چگونه مردم ایران …
زهرا میر باقریزهرا السادات میر باقری، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و هشتم ژوئیه ۲۰۱۴: … در جریان پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط جمهوری اسلامی و قبول آتش بس با عراق ،رجوی تحلیل می کرد که صلح با عراق طناب دار جمهوری اسلامی است و زهر آتش بس باعث سرنگونی جمهوری اسلامی می شود . رجوی می گفت زمان ضربه نهایی وزمان سرنگونی فرا رسیده است وزمان مناسبی …