داعش و ماهیت مشابهش با فرقه ی رجوی، ازنگاهی دیگر

داعش و ماهیت مشابهش با فرقه ی رجوی، ازنگاهی دیگر

Maryam Rajavi terrorist syriaصابر ازتبریز (امضاء محفوظ)، بیست و هفتم می ۲۰۱۵:…  گزارش پنتاگون که تا کنون بسیار محرمانه بود و در روزهای آخرهفته علنی شد ثابت می کند که آمریکا گروه تروریستی » داعش» را ایجاد کرده است. طبق این سند، داعش باید ابزاری در دست واشنگتن برای ساقط کردن پرزیدنت اسد در سوریه و بهانه ای برای بازگشت نظامیان امریکا به عراق شود. سازمان حقوق شهروندی آمریکا موفق شد با حکم دادگاه، دولت …

Maryam Rajavi terrorist syriaگروهک منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رسما از داعش حمایت کرد

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

داعش و ماهیت مشابهش با فرقه ی رجوی، ازنگاهی دیگر

۰۶/۰۳/۱۳۹۴

مطلبی در وبسایت ایران اینترلینک بقلم آقای محمد رزاقی را مشاهده نمودم که عنوان ” رجوی داعشی ؛ ابوبکر داعشی ۲ روی یک سکه ” دارد که بحث او مربوط به شباهت های بسیار زیاد باند رجوی به گروه بسیار مرموز داعش دارد که البته سخنان آقای رزاقی مورد تایید من نیز هست وچنانکه درنوشته ی ایشان ملاحظه میشود، این گفتار بصورت سلسله وار ادامه خواهد داشت.

اینجانب برای راحتی خواننده ی محترم این سطور، لینک مربوطه را ذیلا آورده ومیخواهم مسئله داعش را اززبان اسناد محرمانه ی منتشر شده مطرح نموده وچراغی دیگر بر تاریکی های موجود به مسئله ی داعش تابانده ونظر خواننده ی محترم را باین نکته ی ظریف جلب کنم که چرا با مطرح شدن بیشتر داعش وعلنی شدن آن روی سکه که نیروهای اطلاعاتی صدام چه نقش بزرگی درسازماندهی این گروه داشته اند ، فرقه ی رجوی برای ماندن درعراق مصصم تر شده وهر روز سازی را برای جلب کمک دنیای سلطه گر بمنظور رسمیت بخشیددن به کمپ ترانزیتی لیبرتی کوک میکند تا با مسلح شدنش درعراق وکمک غیر مستقیم داعش، مرزهای معینی ازکشور ما را دچار ناامنی کند وبر اوضاع عراق هم تاثیراتی داشته باشد!

http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18715

درمطلب مورد استناد زیرین من، حرف هایی درمورد قصد آمریکا دائر بر جلوگیری ازگسترش نفوذ شیعیان مطرح شده که البته مورد موافقت من نیست وباین نظر خود که هدف اصلی از ایجاد داعش، کمک به اجرای نقشه های استراتژیک تر ایجاد خاومیانه ی بزرگ است، تاکید موکدی دارم.

سند محرمانه ی پنتاگون که طبق ادعای خود مجله ی یونگه ولت آلمان بارها خط زده شده است ، چنین است:

“داعش عروسک خیمه شب بازی آمریکا

سند محرمانه پنتاگون از سال ۲۰۱۲: » کشور اسلامی» (داعش) شانس راهبردی»

برای ساقط کردن دولت سوریه است

گزارش پنتاگون که تا کنون بسیار محرمانه بود و در روزهای آخرهفته علنی شد ثابت می کند که آمریکا گروه تروریستی » داعش» را ایجاد کرده است. طبق این سند، داعش باید ابزاری در دست واشنگتن برای ساقط کردن پرزیدنت اسد در سوریه و بهانه ای برای بازگشت نظامیان امریکا به عراق شود.

سازمان حقوق شهروندی آمریکا موفق شد با حکم دادگاه، دولت را مجبور به انتشار یک سلسله اسناد محرمانه دولتی سازد. نفیس احمد، روزنامه نگارآمریکائی، در تحلیل اسناد مذکور موفق به کشف سند سازمان اطلاعاتی پنتاگون، از سال ۲۰۱۲ شد. این سند در آن زمان در واشنگتن از جمله به وزارت خارجه آمریکا ارسال شده بود.

گرچه بسیاری از پاراگراف های سند ۷ صفحه ای که در اختیار » یونگه ولت» قرار دارد سانسور و سیاه شده اما از متن باقی مانده روشن می گردد که دولت های غربی آگاهانه از گروههای القاعده و دیگر اسلامگرایان افراطی (که در سال ۲۰۱۲ داعش از میان آنها برخاست) برای ساقط کردن دولت بشار اسد حمایت می کرده اند. در حالی که سازمان اطلاعاتی پنتاگون Defense Intelligence Agency برخلاف رسانه های باصطلاح «معتبر» غرب در مورد گروه های باصطلاح «میانه رو» یا » دموکرات » مخالف دولت سوریه، دچار این توهم نبود که کدام نیرو واقعا علیه دولت سوریه می جنگد.

سازمان اطلاعاتی پنتاگون در گزارش سه سال پیش خود تاکید می کند که «گسترش شورش در سوریه» بگونه ای روز افزون «مسیری فرقه گرایانه را طی می کند و «سلفی ها، اخوان المسلمین و القاعده در عراق نیروی محرکه اصلی برای شورش در سوریه هستند».

این سند در عین حال نشان می دهد که غرب تحت رهبری آمریکا و با توافق کشورهای سلطنتی خلیج (فارس) و ترکیه از همان آغاز خواستار استقرار خلافت اسلامی، شبیه به داعش در سوریه بوده اند. در سند چنین آمده: «امکان ایجاد یک خلافت سلفی در شرق سوریه وجود دارد و این درست آن چیزی است که حامیان معارضان سوریه (یعنی آمریکا و همپیمان هایش) خواهان آن هستند، تا رژیم سوریه را منزوی سازند و مانع توسعه طلبی ایران شیعی در عراق گردند.»

گزارش سازمان اطلاعات پنتاگون پیش بینی می کند که عروج چنان «کشور اسلامی» نتیجه مستقیم استراتژی آمریکا برای ایجاد بی ثباتی در سوریه است. آثاری از تردید یا ناراحتی اخلاقی از همکاری با تروریست های سلفی در این گزارش مشاهده نمی شود. برعکس، در این سند، پیدایش «خلافت سلفی» که همپیمان با القاعده باشد یک «شانس استراتژیک» برای تحقق اهداف واشنگتن در منطقه است به بهانه تغییر رژیم در سوریه و پس راندن «توسعه طلبی شیعی » یا ایران.

پیش بینی گزارش در باره این که سیر امور چگونه خواهد بود چنین است که رژیم اسد به حیات خود ادامه خواهد داد و کنترل خاک سوریه را حفظ خواهد کرد در حالی که بحران به یک جنگ نیابتی تبدیل خواهد شد. زیرا «غرب، کشورهای خلیج (فارس) و ترکیه از معارضان سوریه حمایت می کنند» ، در حالی که روسیه، چین و ایران حامی رژیم اسد هستند». این استراتژی آمریکا و همپیمان هایش تا کنون موجب مرگ صدها هزار انسان و آواره شدن میلیون ها انسان دیگر شده است.

http://www.jungewelt.de/2015/05-26/032.php

***

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسم“انزوای پر شکوه فرقه رجوی در بین ایرانیان” و “در مشترک رجوی ها و نتانیاهو”

مریم رجوی و سخنرانان اجاره ایاگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

محمد حنیف نژادابراهیم خدابنده: آیا کسی هنوز به رجوی چشم امید بسته است؟

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18379

اعتماد بیحد سران باند رجوی به آمریکا، دوراندیشانه نیست!

طناب صدامصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوازدهم می ۲۰۱۵:…  آیا عقل سلیمی درکار نیست ویا کاری ازسر استیصال وازنوع تلاش مذبوحانه میکنند؟؟!! اگر استیصالی درکار نیست که فرقوی ها خواهند گفت که نیست ، سرنوشت مبهم وغم انگیز “بن لادن ” ی که بارها قدرتمندتر، عزیز تر وموثر تر از رهبران باند رجوی درنزد گردانندگان دنیای سلطه گران بود، چرا مایه ی عبرتی برای این هموطنان نمیشود! اینجانب درانجام …

طناب صدامطناب دار ولینعمت سابق رجوی به حراج گذاشته شد – صلاح لیبرتی نشینان دریافت سلاح نیست!

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صدامخوش خدمتی های مزدوران فرقۀ رجوی به پنتاگون و سیا در عراق

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

اعتماد بیحد سران باند رجوی به آمریکا، دوراندیشانه نیست!

۲۲/۰۲/۱۳۹۴

به وبسایت ووبلاگ ها ی این باند مافیایی که نگریسته میشود، حجم عظیم نوشته های آنها به کسب حمایت آمریکا اختصاص دارد ودراین میان کمتر از این رهبران کم شعور پرسیده میشود که به چه حقی شعار استراتژیک بانیان سازمان مجاهدین خلق ایران با عنوان جامعه ی بی طبقه درزگرفته وبه فراموشی سپرده میشود !

آیا به ذهن کسانی که هنوز هم خواسته وناخواسته دردرون این مناسبات اهریمنی حضور دارند، هرگز خطور نمیکند که رابطه ی بین جامعه ی بی طبقه و دوستی با آمریکا وآنهم درسطح نوکری غیرقابل تصور ، رابطه ای شبیه بین جن و سم ا… است!

صورت دیگر مسئله این میتواند باشد که این حاضران در تشکیلات فرقوی رجوی ، ازاین شعار استراتژیک عدول کرده ومیخواهند بدون توجه به عدم وجود پایگاه اجتماعی لازم درداخل کشور وتنها با کمک زد وبند با جهانخواران بقدرت برسند!

اما این جهانخواران هم سوابق بدی دروفا بعهد داشته اند واین مسئله، دارندگان عقل سلیم را به ضرورت مراعات احتیاط و دوری از این ریسک بزرگ (رابطه زدن بی حد وحصر وبی محابا با پاره ای ازمقامات حال و گذشته ی دنیای سلطه گر) وا میدارد که درمورد باند رجوی اینگونه نیست!

آیا عقل سلیمی درکار نیست ویا کاری ازسر استیصال وازنوع تلاش مذبوحانه میکنند؟؟!!

اگر استیصالی درکار نیست که فرقوی ها خواهند گفت که نیست ، سرنوشت مبهم وغم انگیز “بن لادن ” ی که بارها قدرتمندتر، عزیز تر وموثر تر از رهبران باند رجوی درنزد گردانندگان دنیای سلطه گران بود، چرا مایه ی عبرتی برای این هموطنان نمیشود!

اینجانب درانجام وظیفه ی انسانی خود متن ترجمه شده ی یک نشریه ی معتبر آلمانی درمورد سرنوشت ” بن لادن” را با ذکر موقعیت معتبر ژورنالیستی “سیمون هرش” ، ذیلا میآورم تا شاید کسانی دراین باند رجوی، با مطالعه آن ،احتیاط و درایت بیشتری بخرج دهند!

صابر

گزارش “سیمون هرش” از ماجرای کشتن “بن لادن”- یونگه ولت

روزنامه نگار آمریکایی آنچه را که رسما در باره کشته شدن بن لادن، رهبر سابق القاعده گفته شده است، حقه بازی می داند. سازمان اطلاعات پاکستان از محل اقامت بن لادن با خبر بوده است.

سیمور هرش Seymour Hersh روزنامه نگار امریکائی با گزارش های خود در باره کشتاری که سربازان آمریکائی در دهکده “می لای” در ویتنام کردند و در باره شکنجه های متداول در زندان ابو غریب در عراق شهرت بین المللی کسب کرد. او اینک یک گزارش بزرگ دیگر در مجله انگلیسی London Review of Books منتشر کرده و در آن از کشته شدن بن لادن توسط کماندوهای ویژه آمریکا نوشته است. او می نویسد که قتل در شب ۲ ماه مه ۲۰۱۱ رخ داد. این متن مفصل از روز یکشنبه در اینترنت در دسترس است. پیام اصلی کتاب در همان جمله اول گفته شده است: “توصیفات کاخ سفید میتواند از تراوشات قلم “لویس کارول ” باشد” – نویسنده کتاب ” آلیس در سرزمین عجایب “.

طبق آنچه که دولت آمریکا رسما اعلام کرده، مقامات آمریکائی فقط در پی تحقیقات چند ساله خود محل اختفای بن لادن را در شهر “آبوت آباد” در پاکستان کشف کرده اند. دولت پاکستان، ارتش و سازمان اطلاعات آن تا آخرین لحظه از آن عملیات که با دوبالگرد صورت گرفت بی خبر بوده اند. بن لادن “درحال دفاع از خود” به ضرب گلوله از پای در آمده است، هنگامی که قصد داشته کلاشنیکوف خود را بدست گیرد. پس از آن، جسد رهبر القاعده، با رعایت آئین های اسلامی در دریا مدفون شده است.

ولی حالا هرش ادعا می کند که بن لادن پس از فرار از افغانستان در دسامبر ۲۰۰۱، نخست در محل ناشناسی در کوههای هندوکش پنهان شده بود، ولی بعدا افرادی از عشایر محلی با دریافت پول محل اختفای او را به مقامات پاکستانی لو دادند. او در واقع از سال۲۰۰۶ اسیر سازمان اطلاعات پاکستان بود. ویلائی که محل اقامت او خانواده اش در آبوت آباد بود زیر نظارت سازمان اطلاعات پاکستان قرار داشت. در آگوست ۲۰۱۰ رئیس بخش سازمان اطلاعاتی آمریکا “سیا ” در پاکستان بوسیله یک افسر عالی رتبه سازمان اطلاعات پاکستان که می خواسته ۲۵ میلیون دلار جایزه برای سر بن لادن را بدست آورد، از این امر با خبر می شود. دولت آمریکا نخست در این مورد پاکستان را در جریان نمی گذارد، بلکه چندین ماه ماموران خود را برای کسب اطمینان از صحت اطلاعات به کار می گمارد. و سرانجام رهبران نیروهای نظامی و سازمان اطلاعات پاکستان در جریان نقشه عملیات گذاشته می شوند. از این طریق محرز می شود که کماندوی مرگ می تواند بدون مواجه شدن با خطر به خاک پاکستان وارد و پس از انجام عملیات از آن خارج شود و در لحظه حمله، ماموران حفاظت سازمان اطلاعات پاکستان در محل حضور نداشته باشند.

شیوه همیشگی کار هرش چنین است که مقاله اش متکی بر اطلاعات گسترده ایست که بدست آورده، از جمله از افسران پاکستانی و کارشناسان. برای اطلاعات اساسی گزارش خود فقط یک منبع را ذکر میکند، البته بدون آن که از کسی نام ببرد. منبع او عبارتست از یکی از همکاران سابق سازمان اطلاعات آمریکا که اکنون بازنشسته است. اما در این گزارش بلند، روشن نمی شود که آنچه این مرد به هرش گفته اطلاعات شخص خود او بوده، و یا چقدر از آن اطلاعات شخصی او بوده، و چه مقدار آن را از دیگران شنیده است. مثلا روشن نمی شود که سازمان سیا که از دهها سال پیش با سازمان اطلاعات پاکستان همکاری نزدیک دارد و نفوذی های خود را در آن جا داده، واقعا در سال ۲۰۱۰ برای اولین بار از محل اختفای بن لادن مطلع شده است؟

Link zum Hersh-Artikel (Englisch): www.kurzlink.de/binladen

http://www.jungewelt.de/2015/05-12/052.php

(پایان)

  سیمور هرش: مجاهدین خلق، فرقه رجوی، مردان ما در ایران؟

***

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=17946

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغار ومجانین دارند- چرا که دادستان ومحکمه ای برای حمایت ازصغار و …

خواسته بحق خانواده ها از ارگانهای بین المللی (آلبانی ۸۰۰ نفر دیگر را قبول کرد. رجوی سنگ اندازی می کند)

(با تشکر از صابر دریافت شد – ایران اینترلینک)

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

۳۰/۰۱/۱۳۹۴

محمد رویایی چهره ی دیگری ازگماشتگان مسعود رجوی است که واقعا هم ” رویایی” شده ونوشته ای دررسانه های رجوی منتشر کرده است.

نام نوشته ی او ” پیاده شدن از خر اتمی و زهرمار شدن خرمای یمنی ” بوده وطی آن گفته است:

” علت تعجبم این نیست که چرا حضرات زمین را به آسمان میدوزند تا ثابت کنند اگر مجاهدین سر کار بیایند اوضاع خرابتر میشود و با هزار دوز و کلک و جعلِ حدیث و شامورتی بازی, بالاخره نتیجه میگیرند که «البته خمینی»؛ این حرف هرگز جدید و عجیب نبوده و ۳۰سال است مخالفان دست ساز رژیم به مناسبتهای مختلف تکرار میکنند. عجیب این است که درست همزمان با ترکیدن بادکنک رژیم در منطقه و شکست و غافلگیری ولایت فقیه در یمن، جیغ و تیغ حضرات ـ فراتر از علمای! قم و تهران ـ بلند شده که چرا در طبل جنگ میکوبید؟ اگر دنبال امنیت هستید چرا به جای تلاش برای رفتن به سواحل امن در اروپا و آمریکا، درخواست سلاح میکنید؟ چرا حفاظت و امنیت را به اهلش واگذار نمیکنید؟ اصلاً چرا جان بولتون که از کودکی جنگ طلب بود و شعار سرنگونی میداد خواستار حمله نظامی به ایران شده و جنگ طلب هایی همچون «جان مک‌کین»، «رابرت منندز»، «لیندسی گراهام»، «تام کاتن» و … که اموراتشان فقط با جنگ پیش میرود از شما حمایت میکنند “؟

عرضم به حضور انور این است که دراینجا که ایران باشد، کسی حتی تصور آمدن مجاهدین برسرکار را ندارد و این ایده درذهن ” رویایی” شماست!

اگر کسی هشداری دراین مورد داده وخطر فرقه ی رجوی را خاطرنشان میسازد، نه ازاین بابت است که چنین تحلیلی ازاوضاع دارد که شما مطرح کرده اید، بلکه این تذکرات ناشی ازشناختی است که از حقه بازی رجوی دارند و آثار دستگاه مغزشوئی های اورا درک کرده ومیدانند که اعضای بدام افتاده ی این فرقه ی منحوس ممکن است تصور کنند که تلاش های مسئولین ورسانه های رجوی ببارخواهد نشست وازاین بابت احساس خطر برای جان این نگون بختان میکنند وچگونه؟

سران این فرقه که ازجایگاه اجتماعی لازم درایران برخوردار نبوده وخود بهتر ازهمه بدین امر واقفند ، تمام هم وغم شان راضی کردن سلطه گران به حمله ی نظامی به ایران است تا نیروهای خود را درپناه توپ وتانک های اربابان ، به کشور رسانده و حکومت نوع اشرفی خود رادرایران برپا دارند وچون چنین امکانی هرگز وجود ندارد، نتیجه ی این طرزتفکر وانتظار، پیری وازبین رفتن بیمورد زندگی این اسرا خواهد شد ویا درحالت بحرانی که کمتر ممکن است اتفاق بیافتد، جانشان درمعرض تهدید جدی قرار گیرد!

گماشتگان رجوی براین تصور خام نباشند که مردم تمام کارهای خود را رها کرده ودرفکر آنها هستند!

مسئله بصورت ساده تر عبارت از این است که این مشکل خاص چند هزار خانواده ای است که فرزندانش به اسارت رجوی درآمده وآنها هستند که مطالبی منتشر کرده وصدای رجوی ها را درمیآورند !

متاسفانه درمقابل این انجام وظیفه ی خانواده ها، این پادوهای بی اختیار مطالب موهن وشرم آوری برعلیه اعضای خانواده ی خود نوشته تا طبق امیال خبیث رجوی، یگانه حامی خود را ازدست داده وایزوله تر شوند ودراین میان حکومت به جهانیان نشان دهد که قضاوت کنند که باچه اپوزیسیونی طرف حساب است و برآیند کار چنان می شود که شخص رجوی وحکومت ایران ، برخوردار شوندگان این مباحثات باشند وشما که این مطالب رابفرموده قلمی میکنید به همراه خانواده های داغدیده متضرر ازاین نوشتن ها!

خلاصه تراینکه تصور نکنید که این مباحثات غیر ازفضای محدود بین خانواده ها و شما ، خریدارانی دارد! شما دانسته یاندانسته به عامل انزوای خود تبدیل شده اید تا سواری بیشتری به رجوی بدهید!

هشدار به خانواده های گرفتار!

انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغار ومجانین دارند- چرا که دادستان ومحکمه ای برای حمایت ازصغار و… وجود دارد وفرزندان شما ازاین امتیاز هم محرومند – بیش ازاین بدست رجوی نسپارید!

صبور باشید و فحاشی های این پادوهای بی اختیار را تحمل کرده وبه اقدامات خود جهت انتقال آنان به کشورهای امن شتاب وعمق بیشتری بدهید و بدانید که این تنها راه موجود برای شما وفرزندانتان است!

دروغ گویی رویا بافی آقای رویایی بشکل زیر ادامه پیدا میکند:

” انگار همین الآن چندین فروند هواپیمای استکبار در پارکینگ لیبرتی منتظرند تا جماعت اسیر و درمانده کویر بی آب و علف لیبرتی را به آمریکا ببرند و بندیان سمج، سفت و سخت ایستاده اند که نخیر! ما تکان نمیخوریم و از آن طرف هم سیل مهمات و سلاح است که در انبارها و زاغه های لیبرتی تخلیه میشود “.

باپول وامکانات لابی گری که دراختیار رهبران شماست که همراه انرژی شان هدر داده میشود، انتقال شما به کشورهای امن ممکن بود وهست اما رجوی با پیش کشیدن درخواست سلاح عمدا خواست که دراین انتقال مانع تراشی کند و مردم وسران کشورها با این بهانه که حضور دوستداران سلاح درخاک آنها خطرناک است، شمارانپذیرند تا درموقعیت مقتضی که شرح داده شد ورجوی بدون دلیل فکر میکند اتفاق خواهد افتاد ، فاقد سیاهی لشگر نباشد ویا اینقدر برعلیه حق حاکمیت عراق تبلیغ کند که افراطیون عراقی شما را بکشند واسرار مگوی رجوی که درپیش هرتک تک شماست ، حفظ گردد و…

پس درد خانواده های دست بقلم ودوستان جدا شده ی خود را که دسترسی سهل تری به اخبار دارند درک کردید؟!

آقای رویایی مینویسد:

” آخر در آن جمع یکی نیست بگوید کدام جنگ و حمله نظامی؟ ۳۰سال است گزینه نظامی روی میز رئیس جمهور آمریکا دارد خاک میخورد و هر تازه کاری میداند آنچه عمل میکند نه گزینه های روی میز که تبادلات و گزینه های زیرمیزی است و همانطور که مرگ بر آمریکای شیخ شیاد مصرف داخلی دارد گزینه نظامی حضرت اوباما هم بیشتر به منظور سدبستن در برابر سنا و کنگره و رقبای جمهوری خواهش است والا او کجا و جنگ کجا! کیست که نمیداند آن زمان که ـ قبل از اوباما ـ گزینه نظامی به طور جدی روی میز رفت و برخی قند در دلشان آب شد که آمریکا کار را تمام میکند و ما هم میرویم پی کار و قاچاق خودمان در داخل، باز ما اولین کسی بودیم که با طرح «راه حل سوم» با صدای بلند گفتیم که راه حل ایران نه جنگ ـ تهاجم نظامی ـ است و نه مماشات “.

متخصصین امور اذعان دارند که اوباما یک انسان بخوبی تحصیلکرده ، باهوش ونکته سنجی است و هیئت حاکمه ی آمریکا برای رتق وفتق اموری که جورج بوش خراب کرده بود، اجازه داد که این انسان باضریب هوشی وقدوقامت بالا ودورگه ، برسر کار بیآید.

اما تقصیر ماچیست که نئوکان های حامی ومحبوب شما ، تنگ نظر تشریف دارند ومختصر اصلاحاتی را که اوباما درصدد انجام لنگ لنگان آنست ، برنمی تابند!

فعلا تکلییف نبرد ” که برکه” در هیئت حاکمه آمریکا کاملا حل نشده تا وفق مراد شما که ویران کردن ایران باشد، عمل شود!

هنوز مردم آمریکا سندرم جنگ عراق وافغانستان را دارند وباین سادگی اجازه نخواهند داد که فرزندانشان درباتلاق ایران نابود شوند و فرق اوباما که یک محافظه کار است، با محافظه کاران افراطی این است که ازاوضاع جهان ونظر مردم آمریکا باخبرتر بوده و تحلیل بهتری ازاوضاع دارد وصلاح آمریکا را دراقدامات خود می بیند!

به این برخوردهای اوباما، نه مماشات بلکه دورنگری او باید لقب داد که معتقد است که با این روش بهتر میتواند حقوق نامشروع ۱۰درصد ازمتنعمین آمریکا را حفظ کند ونمیخواهد که ” طمع کند درهمه وضرر کند درهمه”!

بقیه ی مطالب این نوشته مربوط به سناریوی یمن است که ارتباط زیادی باایران ندارد وآن مسئله را طرف های ذینفع تر باید حل کنند!

شکست ادعایی جمهوری اسلامی دریمن ، حرف چرتی است وایران کشوری درحد واندازه ی سلطه گران نیست که بخواهد یمن را متصرف کند!

***

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

همچنین:

نعل وارونه ای بنام دخالت های ایران در امورمنطقه!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م

نمایش بیسوادی یا غرض ورزی؟! (مهرداد هرسینی لازم داشت این را بخواند)

مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی�

شباهت عجیب توصیه های محمد رضا شاه و مریم رجوی به غرب!

مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک�

پیام نوروزی خانم رجوی، حکم ایجاد توفان درفنجان آب رادارد!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد ک�

برخلاف نظر خوله دنیا: ریشه ی اصلی مشکلات منطقه درطمع ورزی آمریکا وزائده های افراطی اش است!

صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د�