سایت ایران اینترلینک و مشکل مجاهدین ( مجاهدین خلق بجای نگرانی در مورد غیبت ده ساله رهبرشان نگران بروز نشدن یکی از سایتهای منتقد هستند)

سایت ایران اینترلینک و مشکل مجاهدین ( مجاهدین خلق بجای نگرانی در مورد غیبت ده ساله رهبرشان نگران بروز نشدن یکی از سایتهای منتقد هستند)

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، دهم آوریل ۲۰۱۳: …  مدتی سایت ایران اینترلینک به دلیل تعطیلات نوروزی و بازسازی کامل سایت در دسترس نبود یعنی به اصطلاح یک تیر و دونشان , اما در این میان مجاهدین خلق هم خودشان یک تیر دیگر را به هدف زدند و با ابراز شادمانی از در دسترس نبودن این سایت مقاله نوشتند و فکر کردند از شر یک منتقد جدی در عرصه رسانه خلاص شده اند , آنها که به نظر نمیرسد نگران ده سال گم و گور و مفقود شدن و در هر دسترس نبودن رهبرشان شده باشند و عکس العمل چندانی در این رابطه بروز نداده اند ,عجیب به نظر میرسد که به خاطر چند روزی در دسترس نبودن یک سایت چنین عکس العمل نشان دهند …

 
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)continued terror campain

لینک به منبع
http://www.cibloggers.com/?p=4850

مدتی سایت ایران اینترلینک به دلیل تعطیلات نوروزی و بازسازی کامل سایت در دسترس نبود یعنی به اصطلاح یک تیر و دونشان , اما در این میان مجاهدین خلق هم خودشان یک تیر دیگر را به هدف زدند و با ابراز شادمانی از در دسترس نبودن این سایت مقاله نوشتند و فکر کردند از شر یک منتقد جدی در عرصه رسانه خلاص شده اند , آنها که به نظر نمیرسد نگران ده سال گم و گور و مفقود شدن و در هر دسترس نبودن رهبرشان شده باشند و عکس العمل چندانی در این رابطه بروز نداده اند ,عجیب به نظر میرسد که به خاطر چند روزی در دسترس نبودن یک سایت چنین عکس العمل نشان دهند .

به هر حال سایت جدید در آدرس زیر در دسترس است و به روز اگر لینکی دارید تصحیح کنید

سایت فارسی

http://iran-interlink.org/wordpressfa /

سایت انگلیسی

http://iran-interlink.org/wordpress /

و سایت قبلی کماکان بصورت آرشیو در دسترس است

http://www.iran-interlink.org/fa /?

 

این هم مطلب مجاهدین در این باره از زهره محسنی پور—-

 

در این نوشته که برای آگاهی و داوری بی حب و بغض هموطنان است به اختصار باید بگویم تا پیش از آنکه وزارت بد نام اطلاعات آخوندی کمپین نسل جدید مزدوران راه اندازی کند، بریده مزدوران نسل دوم روی سایتهای تحت کنترل رژیم تا توانستند در طول سالها به سیاه کردن مجاهدین خلق به خصوص رهبری به بهانه شرائط اشرف و لیبرتی به طرز مداوم و جنون آمیزی پرداختند. هم اکنون نزدیک به دو هفته است که کاکل این سایت ها که ایران اینترلینک باشد متوقف و غیر فعال مانده است. ما شاهد بودیم که روی همین سایت اخیر در طول یک شبانه روز لجن پراکنی ها ی تازه می آمد. چرا باید نسل دوم بریده مزدوران از حرکت باز بمانند ؟ جواب را باید در فیس بوک و وبلاگ کمپین پیدا کرد. آن کارتها طی سالها در عین سوختگی تا توانستند علیه مقاومت ایران جلز و ولز کردند. حنا کاملا بی رنگ شد. از صندوقچه شیطانی ملایان باید جادویی تازه بیرون می آمد که نه سابقه بیرون زدن از اشرف و لیبرتی و رفتن به دامن رژیم داشته باشند و نه جبهه گیری شان بدون نیشگون گرفتن از رژ یم باشد تا وقتی سراغ مقاومت می روند بلکه برای چهار ساده لوح و ساده اندیش و فاقد تجربه و درک سیاسی، با قسم حضرت عباس شان بتوانند دم شیطان وزارت اطلاعات را پنهان بدارند. این کمپین عمدتا در فیس بوک مطالب شان حتی بدون نام مستعار است. قلمرویی است راحت و بی معذور برای خدمتگزاری به رژیم همراه با یقه درانی و شیون و واویلا برای ساکنان اشرف و لیبرتی. یکی برادر شیرخواره اش ! در لیبرتی اسیر رجوی است و دیگری برادر تازه به راه افتاده اش گرفتار است. آنچه در اشرف و لیبرتی محلی از اعراب ندارد عقل و شعور و ایمان و اراده و اختیار است.

همچنین

آقایان بهزاد علیشاهی و محسن عباسلو میهمانان این هفته مردم تی وی

تقدیم نامه و مدرک و درخواستهای جداشدگان به کمیساریای عالی پناهندگی در بلژیک و هلند

تبریک سال نو و مروری مختصر از سال گذشته سازمان مجاهدین خلق، فرقه رجوی


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)