مرگهای ناشی از استرس و شیوه های استرس زای مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

مرگهای ناشی از استرس و شیوه های استرس زای مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، پانزدهم آوریل ۲۰۱۳: …  مجاهدین نمیگویند که سکته مغزی ربطی به آمبوبگ و ایروی و ساکشن ندارد و نمیگویند که حسین برزمهری یک بار دیگر نیز در زمان صدام و در قرارگاه پارسیان و در بحبوحه نشست های به اصطلاح حوض نیز دجار سکته خفیف مغزی شدوبه اصطلاح یک سکته را رد کرد و دکتر عراقی متخصص مغز گفت که این سکته ناشی از استرس بوده و این جرمی شد برای حسین که در نشست های چند روز بعد از سکته مهوش سپهری به او گفت که : حسین چه چیزی را از سازمان پنهان کرده ای که از فرط استرس سکته کردی . و باز فشار بود و فشار و نشست و نشست سازمان از قول پزشکان مجاهد!!! ( که همه در بهترین شکل دانشجوی پزشکی بوده اند و  …

لیک به منبع
http://hasanzebel.blogfa.com/post-973.aspx

شنبه بیست و چهارم فروردین دقایقی به هشت صبح مانده حسین بزرمهری بر اثر سکته مغزی در لیبرتی جان باخت , مجاهدین میگویند که او را خیلی سریع به بیمارستان لیبرتی رسانده اند و میگویند که بیمارستان دستگاه شوک الکتریکی نداشته است ونیزآمبوبگ، ایروی و ساکشن هم نداشته که مجبور شده اند از آمبولانس بیاورند .

مجاهدین نمیگویند که سکته مغزی ربطی به آمبوبگ و ایروی و ساکشن ندارد و نمیگویند که حسین برزمهری یک بار دیگر نیز در زمان صدام و در قرارگاه پارسیان و در بحبوحه نشست های به اصطلاح حوض نیز دجار سکته خفیف مغزی شدوبه اصطلاح یک سکته را رد کرد و دکتر عراقی متخصص مغز گفت که این سکته ناشی از استرس بوده و این جرمی شد برای حسین که در نشست های چند روز بعد از سکته مهوش سپهری به او گفت که : حسین چه چیزی را از سازمان پنهان کرده ای که از فرط استرس سکته کردی . و باز فشار بود و فشار و نشست و نشست .

سازمان از قول پزشکان مجاهد!!! ( که همه در بهترین شکل دانشجوی پزشکی بوده اند و سالهاست که به روز نشده اند و به هیچ اطلاعات جدید پزشکی هم دسترسی نداشته اند ) میگوید که دلیل فوت حسین برزمهری سکته مغزی ناشی از استرس و فشارهای فوق العاده در لیبرتی بوده است . لابد به زغم مجاهدین نداشتن امکاناتی مثل کلاه خود و جلیقه ضد گلوله و وسایل دفاعی و بیل و کلنگ برای سنگر کندن و حفاظ های سیمانی در لیبرتی که دولت عراق اجازه ورود آنها را نمیدهد استرس زاست و برعکس نشست های تفتیش عقاید شامل نشست عملیات جاری و نشست غسل هفتگی و نشستهای اخیر موسوم به زالو که در طی این نشست های رنگارنگ هر کس باید درون خودش را بیرون بریزد از تمایلات جنسی خودش بگوید و از احساس بریدگی و فرسودگی در لیبرتی بگوید و فحش بشنود و…..همه آرامش بخش و ضد استرس است .

مجاهدین با زرنگی مرگ او را با مرگ بردیا مستوفیان یکی میکند که ثابت کند بردیا هم از سکته مغزی فوت کرده است و گناه خودش را در قتل مستقیم او لاپوشانی کند گرچه قاتل حسین نیزفشارهای روحی و جسمی است که همین سازمان به افراد وارد میکند , “قتل غیر مستقیم و با واسطه ” حسین برزمهری ۶۱ سال داشت , یعنی همان متوسط سنی ارتش آزادیبخش مجاهدین که قرار است بجنگند ولی برای جنگ نه استراتژی دارند نه تاکتیک نه ابزار و نه قرارگاه و نه شرایط سنی مناسب و درعوض تا بخواهی فشار روحی و عصبی دارند و نشست و شعار.

این را در اشرف و موقع شعارهای پرطمطراق و بی محتوی زیر لب و یا آهسته بیخ گوش هم محفلیهایمان میگفتیم که اگر قرار باشد با شعار دولتی را سرنگون کرد امروز بلندگوها برجهان حاکم بودند . و سازمان بجای هر چیز از ما شعار دادن میخواستند و اطاعت کردن تا همین ابرهای شعار و فرمان مانع رشد شعور و وجدانمان شود. و معلوم نیست تا کی میخواهد با همین شیوه پیش برود و افراد را به کشتن بدهد

عکس حسین برزمهری با چهره شکسته و لبخند فرو مرده و لباس فاخری که مدالهای بی محتوی به آن الصاق شده بخوبی نشان دهنده وضعیت سازمان است , پشت ظاهر فاخر عکسها و فیلم ها و شعارها و ملاقات ها و تظاهرات ها یک فروپاشی در جریان است , اونیفورمی که حسین پوشیده متعلق به حسین نیست مدالهایش هم مربوط به حسین نیست این یونیفورم ها را با مدالهای مختلف ساخته بودند و هر کس بنا به نقشی که قرار بود جلوی دوربین بازی کند میپوشید و سپس به اتاق رختکن مراسم تحویل میداد , کاری که سازمان میخواهد با خود مجاهدین هم بکند بپوشد , فیلم بازی کند و به رختکن لیست کشته هایش تحویل دهد . باید مانع شویم باید برای جلوگیری از این کشتار خاموش فکری کرد , باید به سازمان فشار آورد که فشارها را بر گروگانهایش کم کند و باید که این جنایتها را افشا کرد.

همچنین:

سایت ایران اینترلینک و مشکل مجاهدین ( مجاهدین خلق بجای نگرانی در مورد غیبت ده ساله رهبرشان نگران بروز نشدن یکی از سایتهای منتقد هستند)
.
آقایان بهزاد علیشاهی و محسن عباسلو میهمانان این هفته مردم تی وی
.
تبریک سال نو و مروری مختصر از سال گذشته سازمان مجاهدین خلق، فرقه رجوی