نقش مخرب فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در سالی که گذشت

نقش مخرب فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در سالی که گذشت

علی جهانی، وبلاگ آیینه، دوم ژانویه 2019:…  فرقه تروریستی مجاهدین خلق (رجوی) در حالی که در مقابل قتل فجیح خاشفچی منتقد عربستان در سفارت عربستان در ترکیه توسط شیوخ مرتجع عربستان سعودی سکوت کرده؛ تمامی فعالیت های ضد ایرانی عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران را پوشش داده و با این سیاست های ضد ایرانی همسویی کامل داشته است … 

قتل جمال خاشقجی قاشقچی عربستان سعودی مجاهدین خلق ایران مریم رجوی تروریسم قتل خاشقجی، معیاری جهت سنجش ارزش ها

لینک به منبع

نقش مخرب فرقه رجوی (مجاهدین خلق) در سالی که گذشت

علی جهانی

علی جهانی

سال ۲۰۱۸ میلادی به پایان رسید و وارد سال ۲۰۱۹ میلادی شدیم ضمن تبریک به همه به همه می خواستم مروری داشته باشیم به نقش مخرب فرقه تروریستی رجوی اتفاقات سالی که گذشت.  

یکی از اتفاقات سالی که گذشت خروج خود خود سرانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا از برجام و تحریم‌های همه جانبه و ظالمانه علیه مردم ایران بود که فرقه تروریستی رجوی همانند اسرائیل و عربستان سعودی از آن استقبال کرده و محور اصلی تبلیغات خودش را حول همین تنظیم کرده و فعالیت های اصلی این به اصطلاح مقاومت حمایت از سیاست های غلط ترامپ و کوبیدن بر طبل جنگ و خونریزی و ویرانی علیه مردم ایران بوده است . 

این فرقه تروریستی در حالی که در مقابل قتل فجیح خاشفچی منتقد عربستان در سفارت عربستان در ترکیه توسط شیوخ مرتجع عربستان سعودی سکوت کرده؛ تمامی فعالیت های ضد ایرانی عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران را پوشش داده و با این سیاست های ضد ایرانی همسویی کامل داشته است .

همچنین در سالی که گذشت فرقه تروریستی رجوی همانند سالهای گذشته در اتفاقات سوریه نقش اپوزیسیون را بازی کرده و با آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم سوریه حرکت کرده است و با گروه های تروریستی سوریه همسویی کرده و عملیات تروریستی آنها را پوشش خبری کامل داده است. 

همچنین در سالی که گذشت سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی سعی کردند که با متوسل شدن به انواع و اقسام تلاش های مذبوحانه جلوی ریزش نیرویی و فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی را بگیرند‌ ولی خوشبختانه تیرشان به سنگ خورد و ما در سالی که گذشت شاهد ریزش بی سابقه نیرویی و جداشدن کادر های برجسته سازمان بودیم و حتی تعدادی از زنان شورای رهبری هم جدا شده اند و از نو خبرهای خوشحالی خانواده ها زیاد داشتیم خبرهایی مثل جدا شدن زینب حسین نژاد دختر دوست عزیز مان جناب آقای حسین نژاد و  دیدار دو خواهر بعد از سال‌ها که خیلی خوشحال کننده بود. 

همچنین  در سالی که گذشت سران فرقه تروریستی رجوی همانند سالهای گذشته فشار و محدودیت های بیشمار برای نیروهای سازمان را اعمال کردند و همچنان فشار بر خانواده ها و ممنوعیت ملاقات خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده را تشدید کرده و فشار بر جدا شدگان در کشور آلبانی را را افزایش داده است و در این رابطه ما با مرگ مشکوک یکی از جدا شدگان در کشور آلبانی مواجه بودیم. که خبر ناراحت کننده بود و احتمال زیاد آدمکشان مریم عضدانلو در قتل ایشان نقش داشته اند. 

ولی با همه نقش مخرب بازی کردن های فرقه رجوی نه تنها راه به جائی نبرد بلکه این خود تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش هست که در حال فروپاشی کامل می باشد. 

*** 

مصطفی محمدی محبوبه محمدی تیرانا آلبانی خوب، بد، زشت سال ۲۰۱۸

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-رجوی-وقاحت-را-از-شوهر-مرحومش-مسعود/

از “شوی مسخره مریم رجوی” تا تذکری به “لابی های مجاهدین خلق” در آلبانی

علی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم دسامبر ۲۰۱۸:… مریم رجوی از آنجایی که وقاحت  و پرویی بی حد و مرز را از شوهر مفقودالاثر خودش مسعود رجوی به ارث برده است با کمال پر رویی و اوج وقاحت اسمش را می گذارد ویدئو کنفرانس بین‌المللی که این به اصطلاح مقاومت برگزار کرده است و بعدش هم اندر فواید نداشته چنین شویی مسخره‌ای تنها رسانه به شدت سانسور شده شان مدتی برای خودش … 

مریم رجوی مجاهدین خلق خودشان با خودشان عکس میگیرندخودشان با خودشان ملاقات میکنند و فیلم میگیرند

۱- برگزاری شو های مسخره توسط مریم عضدانلو

علی جهانی وبلاگ آیینه
لینک به منبع

مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی این روزها از سر بیکاری و سرکار گذاشتن نیروهای نگونبخت سازمان در کشور آلبانی و جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی تحت عنوان مقاومت و فعالیت های مقاومت در راستای به اصطلاح خودشان سرنگونی متوسل به برگزاری شو های مسخره و مضحک شده است . در این رابطه رسانه سانسور شده فرقه رجوی یک روز اعلام می کند که مریم رجوی با نمایندگان مجلس آلبانی دیدار کرده  است و یک روز اعلام می کند که مریم رجوی یک ویدئو کنفرانس گذاشته و همزمان بطور مستقیم  در تمام شهرهای مهم دنیا پخش شده است و به دروغ مدعی می‌شود که دراین شوی مسخره فعالان سیاسی ایرانی شرکت داشته اند.

البته تا آنجا که من یادم هست هرساله ایشان چنین ویدئو کنفرانس برای معدود هواداران سازمان بر گزار می کرد و در بعضی موارد شاید در یک شهر فقط یک هوادار در آن شرکت می کرد . ولی از آنجایی که ایشان وقاحت  و پرویی بی حد و مرز را از شوهر مفقودالاثر خودش به ارث برده است با کمال پر رویی و اوج وقاحت اسمش را می گذارد ویدئو کنفرانس بین‌المللی که این به اصطلاح مقاومت برگزار کرده است و بعدش هم اندر فواید نداشته چنین شویی مسخره‌ای تنها رسانه به شدت سانسور شده شان مدتی برای خودش خوراک تبلیغاتی درست کرده و آنرا به خورد نیروهای نگونبخت سازمان در کشور آلبانی می دهد . اما واقعیت این است که همان گونه که تلاش های مذبوحانه ایشان برای مهار و حفظ تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده اش در گذشته در کشور آلبانی مفید هیچ فایده ای نبوده است اینگونه جست و خیز های مسخره و اجرای شو های مسخره توسط مریم عضدانلو در این مقطع نه تنها هیچ فایده ای ندارد بلکه اولا اوج سردرگمی ایشان را به نمایش می گذارد و ثانیا بیانگر اوج وخامت اوضاع تشکیلات رجوی می باشد که دیگر توان مهار تشکیلات و جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی را ندارد و این طوری به پرت  و پلا گویی و اجرای شو های مسخره روی آورده است. 

۲- نامه ای سرگشاده به پارلمانتار های مجلس آلبانی

علی جهانی، وبلاگ آیینه
لینک به منبع

با سلام اینجانب علی جهانی که مدت زیادی از بهترین دوران عمرم یعنی دوران جوانی ام را در مناسبات استالینی رجوی تلف کرده است به شما توصیه می کنم که فریب تبلیغات دروغین و مدره نمایی  سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی را نخورید .  

چند روز پیش فرقه رجوی خبری مبنی براینکه تعدادی از نمایندگان مجلس آلبانی با مریم عضدانلو دیدار کرده اند منتشر کرد در این خبر  از قول نمایندگان مجلس آلبانی  آمده بود  که سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی آزادی خواه هست و مقاومت مردم ایران را نمایندگی می کند . البته برای همگان بسیار واضح و روشن است که اولا این دیدار فقط یک دعوت چند تن از نمایندگان مجلس آلبانی برای سورچرانی بوده و  ثانیا گفته های منتسب به آنها هم حرف های دیکته شده سازمان بوده که توسط این به اصطلاح نمایندگان بلغور شده است.  اینکار و تاکتیک لو رفته سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی می باشد که هر از گاهی برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و زوار در رفته و جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی  با پول های هدیه شده از طرف شیوخ مرتجع عربستان سعودی و اسرائیل یک سور چرانی مفصل راه اندازی کرده و به دروغ مدعی می‌شود که دیدار بوده و حمایت کسب کرده است .بنابراین وضعیت فرقه رجوی و دروغپردازی هایش برای همه واضح و آشکار هست. 

اما در در اینجا روی سخنم با نمایندگان مجلس آلبانی و دیگر مقامات کشور آلبانی هست که فریب تبلیغات دروغین سازمان فرقه گرا و تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی را نخورید. 

نمایندگان محترم 

این فرقه تروریستی علی رغم ادعای پوشالی آلترناتیو نه تنها هیچ پایگاه مردمی ندارد و از هیچ جایگاهی در بین اپوزیسیون خارج و داخل کشور برخوردار نیست بلکه به خاطر جنایات و خیانت های بیشمار رجوی به ملت ایران به شدت مورد تنفر آحاد جامعه قرار دارد .

نمایندگان محترم 

سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی علی رغم ادعای آزادیخواهی و دفاع از حقوق بشر و عدالت اجتماعی و از این قبیل شعارهای دروغین نه تنها هیچ بویی از اسلام و آزادی و حقوق بشر نبرده اند بلکه نقض فاحش حقوق بشر و سانسور و خفقان شدید در مناسبات وجود دارد و اینرا دیدبان حقوق و دیگر ارگانهای حقوق بشری تایید کرده اند و ما جدا شدگان از این سازمان فرقه گرا و تروریستی حاضر هستیم که در یک دیدار با شما با سند و مدرک همه موارد نقض حقوق بشر و آزادی توسط این سازمان فرقه گرا و تروریستی را در اختیار شما قرار دهیم .

نمایندگان محترم 

شما بجای شرکت در سور چرانی های سازمان و تکرار حرف های دیکته شده سازمان سعی کنید تسهیلاتی فراهم نمایید تا نیروهای گرفتار در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی بتوانند با خانواده هایشان ملاقات نمایند . 

نمایندگان محترم مجلس آلبانی فرقه تروریستی رجوی می خواهد در کشور شما همانند کشور عراق جولانگاهی برای تاخت و تاز های خودش تبدیل کند . لذا به شما توصیه می کنم که فریب تبلیغات دروغین سازمان را نخورید و از وضعیت فرقه رجوی در کشور که تجربه بدی برای فرقه بود پند گرفته و با دوری جستن از این سازمان فرقه گرا و تروریستی دوستی خود را به مردم ایران که به شدت از این سازمان متنفرند ثابت کنید و اینجانب به عنوان یک قربانی این سازمان فرقه گرا از شما خواهشمندم با نپذیرفتن دعوت به سورچرانی فرقه رجوی دوستی تان را به‌  ملت ایران ثابت کنید . چون که مردم ایران همه کسانی را که با سازمان ضد ایرانی همراهی و همکاری کنند همانند صدام حسین دیکتاتور سابق عراق دشمن می دانند  اینجانب ضمن تشکر از زحمات شما بخاطر پذیرش نیروهای سازمان از کشور عراق و پناه دادن به آنها ؛ پیشاپیش از زحمات شما بخاطر ایجاد تسهیلاتی برای انجام دیدار خانواده ها با عزیزان گرفتار شان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی و عدم همکاری تان با سران این سازمان فرقه گرا تشکر می کنم و برای شما و ملت شریف آلبانی بهترینها را آرزو می کنم 

با احترامات فراوان 

علی جهانی از آلمان 

(پایان)

*** 

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultEurope’s Extreme Right Is In Bed With MEK (Mojahedin Khalq and Alejo Vidal-Quadras)

هزار موشک هزار اشرف هزار پوشک مجاهدین خلق فرقه رجویMaryam Rajavi’s MEK Propaganda Fightback Goes Wrong

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/خشونت-علیه-زنان-در-فرقه-رجوی-مجاهدین-خل/

خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۸:… مسعود رجوی با عنوان رهبری این سازمان با راه اندازی طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم در گام اول زنان نگونبخت در تشکیلات  را مجبور به طلاق و جدایی از فرزندان خرد سال شان کرد و در گام بعدی برای کشتن همه عواطف و احساسات خانواده و مهر مادری در آنان نشست های مغز شویی تحت عنوان عملیات جاری و  غسل هفتگی … 

به گفته گاردین مریم رجوی زنان را به سکس با مسعود رجوی مجبور می کردبه گفته روزنامه گاردین مریم رجوی زنان را به سکس با مسعود رجوی مجبور می کرد

لینک به منبع

خشونت علیه زنان در فرقه رجوی

از سال ۱۹۸۱ روز ۲۵ نوامبر به عنوان روز جهانی رفع خشونت علیه زنان جهان انتخاب شد.  و ۱۸ سال بعد یعنی در اکتبر ۱۹۹۹این روز رسما در مجمع سازمان ملل به عنوان ” روز بین المللی مبارزه با خشونت علیه زنان ” نامگذاری و تصویب شد . با این حال پس از  گذشت چند دهه متاسفانه  هنوز شاهد خشونت سیستماتیک علیه زنان در گوشه و کنار جهان و به ویژه در فرقه قرون وسطایی رجوی هستیم.

بله دوستان  سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی اش تحت عناوین دروغین رهائی زنان و رفع ستم مضاف علیه زنان و ضرورت رهبری و ضرورت سرنگونی بیشترش خشونت گرایی و ستم مضاف علیه زنان را در مناسبات استالینی اش داشته و دارند.

مسعود رجوی با عنوان رهبری این سازمان با راه اندازی طلاق های اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم در گام اول زنان نگونبخت در تشکیلات  را مجبور به طلاق و جدایی از فرزندان خرد سال شان کرد و در گام بعدی برای کشتن همه عواطف و احساسات خانواده و مهر مادری در آنان نشست های مغز شویی تحت عنوان عملیات جاری و  غسل هفتگی را  در مناسبات مخوفش براه  انداخت  که البته برای تحت فشار قرار دادن زنان این نشست های غسل هفتگی بطور روزانه برگزار می شود و آنها باید همه لحظاتی را که برای فرزندان و شوهر خود داشته اند و اگر در خواب هم چنین لحظاتی داشته اند تحت عنوان لحظات و تناقضات جنسی و بقول خودشان” لحظات جیم” باید بطور مکتوب نوشته و در نشست جمعی لایه تشکیلاتی خود در حضور مسئول نشست خوانده و بعد حاضرین در این نشست باید  او را   بخاطر داشتن چنین لحظاتی مورد ضرب و شتم و اهانت قرار دهند.

مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی در حالی از حقوق بشر و رهایی زنان جهان و بویژه جنبش زنان ایران دم می‌زند و بطور فرمالیستی شورای رهبری و مسول اول فرمایشی را از زنان بر گزیده است که زنان حق آرایش  فکر کردن به ازدواج و تشکیل خانواده و داشتن فرزند و یا آنهایی که قبلا ازدواج کرده و  فرزند دارند حق فکر کردن به فرزندان  و شوهر سابق خود را ندارند.  و زنان و دختران جوانی که فریب تبلیغات دروغین سازمان را خورده و به سازمان پیوسته اند حق ملاقات با خانواده شان را ندارند.

همچنین در تشکیلات استالینی رجوی زنانی که مخالف این افکار و اعمال خشونت گرایی علیه زنان در فرقه تروریستی رجوی بودند را سر به نیست کرده است  زنانی همچون مینو فتحعلی و الان محمدی هما بشر دوست دهها زن معترض دیگر که  تنها بخاطر مقاومت  و اعتراض علیه خشونت گرایی زنان در فرقه رجوی توسط شکنجه گران مریم عضدانلو کشته شدند.

حال با این اوصاف آیا خنده دار و مضحک نیست که این فرقه تروریستی زن ستیز و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه  دم از رهایی زنان و حمایت از جنبش رهایی زنان بزند؟ از نظر بنده  یکی از قربانیان این سازمان فرقه گرا و تروریستی هستم و از نزدیک شاهد خشونت گرایی سیستماتیک زنان در فرقه رجوی بودم؛ مریم عضدانلو رئیس جمهور مادام العمر فرقه تروریستی رجوی  ابتدا قبل هر چیز و قبل از هر ادعای دروغی در رابطه بایستی   بیاید این اعمال خشونت گرایی علیه زنان در سازمان را پاسخ بدهد .

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-رجوی،-مجاهدین-خلق،-خوشحالی-از-تحر/

فرقه رجوی، مجاهدین خلق، خوشحالی از تحریم مردم، خوش رقصی برای دولت ترامپ

علی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم نوامبر ۲۰۱۸:… همانطور که همه شما در جریان هستید سیاست های جنگ طلبانه تحریم‌های اقتصادی  دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران شکست خورده است و راه بجایی نبرده است . ولی مضحک تر از این خوش رقصی سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی است که چنان در این رابطه عنان از کف داده … 

خوشحالی مریم رجوی مجاهدین خلق از تحریم هاجلب این افتخارات بود که سازمان را به فرقه ی رجوی تبدیل کرد!

خوش رقصی فرقه تروریستی رجوی برای آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه

لینک به منبع

همانطور که همه شما در جریان هستید سیاست های جنگ طلبانه تحریم‌های اقتصادی  دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه مردم ایران شکست خورده است و راه بجایی نبرده است . ولی مضحک تر از این خوش رقصی سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی است که چنان در این رابطه عنان از کف داده اند و چنان مواضع ضد ایرانی آمریکایی های جنگ طلب نظیر جان بولتن را با آب و تاب انعکاس می دهند که انگار جان بولتون رهبری این سازمان هست. و فرقه تروریستی ضد ایرانی فراموش کرده است که روزی شعارهای دروغین ضد امپریالیستی می داد و می گفت امپریالیست جهانی به سرکردگی آمریکا ببر کاغذی هست و شعار آمریکایی بیرون رو خونت روی زمینه را سر می داد ولی الآن خودش به چنان وضعیت اسف باری مواجه شده است که بقای تشکیلات رو به زوالش را آویزان شدن و خوش رقصی برای دولت ترامپ رئیس جمهور آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل می داند و ابلهانه فکر می کنند که با اینگونه خوش رقصی ها میتوانند جلوی ریزش نیرویی و فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده شان را بگیرند‌ و به عمر ننگین تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده شان را چند صباحی بیفزایند.

دور جدید تحریم‌های آمریکا و ابراز خوشحالی فرقه رجوی

لینک به منبع

چهاردهم آبان دور جدیدی از تحریم‌های ظالمانه علیه مردم ایران توسط ترامپ رئیس جمهور آمریکا آغاز شد هرچند جنبه روانی این تحریم نفتی ایران بیشتر است و بیشتر به یک جنگ روانی علیه مردم شبیه هست ولی با این روی زندگی اقشار مختلف   مردم ایران تاثیرات منفی دارد و هیچ سیاست مداری در دنیا از آن استقبال نمی کند و حتی کشور های اروپایی هم با آغاز تحریم‌های یک جانبه و خصمانه آمریکا موافق نبستند و سیاست های خود خواهانه و خود سرانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا را محکوم می کنند و همه ارگان های حقوق بشری و سازمان های بین الملی این عمل ضد انسانی آمریکا را محکوم می کنند. ولی این وسط تنها فرقه تروریستی رجوی همسو با آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه‌ای اش نظیر عربستان سعودی و اسرائیل از این عمل ضد انسانی ترامپ استقبال کرده اند.

بله دوستان فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی که خود را فدائی خلق قهرمان ایران می  دانند و سنگ می زنند به جشن و پایکوبی پرداخته اند و طی یک پیام منتصب به رجوی مفقودالاثر آماده باش سرنگونی داده اند و ابلهانه فکر می کنند با آغاز تحریم‌های جدید آمریکا رژیم ایران سرنگون می شود و ارتش به اصطلاح آزادی بخشش که بیشتر به شیر بی یال و دم و اشکم شبیه هست وارد ابران شده و توسط کانون های دروغین شورشی به حکومت می کنم رسند .

واقعا وقاحت سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی حد و مرز ندارد و هر از گاهی برای ادامه گرفتار نگه داشتن نیروهای سازمان چنین مواضع ضد انسانی را اتخاذ می کنند.

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/نامه-ای-دوستانه-به-ساکنان-کمپ-تیرانا/

نامه ای دوستانه به ساکنان کمپ تیرانا

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، اول نوامبر ۲۰۱۸:… سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بجای پاسخگویی به سوالات واقعی و اساسی شما مانند وضعیت نامعلوم رجوی و ارتش به اصطلاح آزادی بخش و سرنگونی بدنبال این هستند که شما را همچنان در در تشکیلات نگه دارند ولی طی یک پروسه مرگ تدریجی بقیه عمرتان را تلف کنند و از فروپاشی کامل … 

حملات و فحاشی های مریم رجوی علیه نجات یافتگان فرقه مجاهدین خلق در آلبانیمریم رجوی بعد از سی سال عضویت آقایان میرزایی و میش مست در سازمان مجاهدین کشف کرد که آنها جاسوس و مزدور هستند

لینک به منبع

نامه ای دوستانه به ساکنان کمپ تیرانا

با سلام به همه شما دوستان قدیمی که همچنان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی در کشور آلبانی گرفتار هستید. اینجانب علی جهانی که مدت زیادی همانند شما دربند تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی گرفتار بودم؛ ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک شما دوستان قدیمی می خواستم نکاتی را جهت یادآوری و کمک به شما جهت رهایی از جهنم تشکیلات رجوی بعرض تان برسانم .

اولا : بنده تا کنون نامه های زیادی برای شما چه در کمپ اشرف و لیبرتی در عراق بودید و چه اکنون که در کشور آلبانی هستید نوشته ام و قصدم تصمیم گیری برای سرنوشت شما نبوده و نیست و نخواهد بود و تنها قصد روشنگری و افشای جنایت ها و خیانت های بیشمار رجوی به ملت ایران و شما نیروهای سازمان بوده و هست و همچنین هدف من از نگارش این نامه ها برای شما عزیزان گرفتار انتقال تجربیات خود از این فرقه تروریستی رجوی می باشد چونکه من اکنون بیرون از این سازمان فرقه گرا و تروریستی هستم و بهتر از شما که همچنان در تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی گرفتار هستید مسائل را می توانم ببینم و مورد بررسی قرار دهم .

ثانیا: همانطور که همه شما در جریان هستید این روزها موج  ریزش روز افزون نیرویی رو به افزایش هست و هر روز شاهد خبر هایی از رهایی یکسری از دوستانی که تا دیروز پیش شما بودند هستیم ضمن تبریک به همه دوستان جدا شده برای همه شما که بفکر جداشدن هستید آرزوی موفقیت میکنم.

ثالثا: سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بجای پاسخگویی به سوالات واقعی و اساسی شما مانند وضعیت نامعلوم رجوی و ارتش به اصطلاح آزادی بخش و سرنگونی بدنبال این هستند که شما را همچنان در در تشکیلات نگه دارند ولی طی یک پروسه مرگ تدریجی بقیه عمرتان را تلف کنند و از فروپاشی کامل تشکیلاتش جلوگیری کنند. و در این رابطه از هیچ ترفندی برای رسیدن به اهداف شوم خود دریغ نکرده اند ولی خوشبختانه تا کنون موفق نشده اند و دلیل عدم موفقیت شان هم موج روز افزون ریزش نیرویی است سازمان با آن مواجه می باشد.

رابعا : همانطور که همه شما در جریان هستید سازمان بدلیل آویزان شدن به دشمنان قسم خورده همین خلق قهرمان ایران مانند آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران همسویی کامل دارد و  به همین خاطر هم نه تنها  از هیچ  مشروعیتی بر خوردار نیست بلکه  شدت مورد تنفر آحاد جامعه قرار دارد و در این رابطه شما در اعتراضات معیشتی مردم در دی ماه سال گذشته علی رغم اینکه سازمان مدعی است که کانون های شورشی اش این تظاهرات در ایران را راه اندازی کرده اند  ؛  حتی یک شعار بنفع این سازمان فرقه گرا و تروریستی شنیده نشد و این نکته گواه این مدعاست که این سازمان از هیچگونه پایگاه اجتماعی در بین اقشار مختلف مردم ایران برخوردار نیست .

خامسا: دوستان عزیز همه شما که مسئله دار هستید ملاحظه می کنید که همه وعده های  دروغین سرنگونی شش ماهه و شعار های دروغین و تکراری سرنگونی و مقاومت و جامعه بی طبقه توحیدی و رهایی زنان و حقوق بشر و عدالت اجتماعی و آزادی و خلق قهرمان ایران  و مجاهد خلق قهرمان ایران و هزاران شعارهایی از این قبیل تو خالی و پوچ از آب درآمد و همه تحلیل های رجوی که اکنون مفقودالاثر می باشد غیر واقعی و آبکی بودند.

سادسا: دوستان عزیز همه شما و ما جدا شدگان روزی بخاطر شعارهای ضد امپریالیستی و اسلام انقلابی جذب سازمان شدیم ولی الآن نه تنها دیگر هیچ خبری از آن شعارهای دروغین نیست بلکه رهبری سازمان طی یک چرخش صد و هشتاد درجه ای آویزان امپریالیسم جهانی به سرکردگی آمریکا شده است و لیست شهدای تان را به جان مکین افراطی ترین و جنگ طلب ترین سناتور آمریکا که ضد ایران و ایرانی می باشد در کمپ تیرانا تقدیمش کرد. و این سازمان چه در عراق بخاطر شرکت در جنگ ایران و عراق و سرباز کشی و چه اکنون هم سعی می کنم با آویزان شدن به آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل علیه منافع ملی مردم ایران همسویی کامل داشته باشد .

دوستان عزیز

بنابرین ملاحظه می کنید که این فرقه تروریستی رجوی نه استقلال سیاسی و مشروعیت دارد و شعار های  تکراری سرنگونی و مقاومت  هم دروغی بیش نیست وازطرف دیگر در آستانه  فروپاشی کامل قرار دارد و  آینده روشنی ندارد و به نظرم ماندن شما در سازمان  تلف کردن عمر باقیمانده تان می باشد و شما میتوانید بیرون از این سازمان فرقه گرا و تروریستی زندگی و مبارزه را خودتان انتخاب کنید و برای آینده تان تصمیم گیری کنید.

با آرزوی بهترینها برای آینده شما

دوست قدیمی تان از آلمان علی جهانی

*** 

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33885

موج روز افزون ریزش نیرویی در فرقه رجوی 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۸:…  همانطور که همه شما در جریان هستید هر روز اخبار تازه ای از نفراتی از فرقه تروریستی رجوی جدا می شوند  در رسانه‌ها منتشر می‌شود . ضمن تبریک و تهنیت به همه دوستانی که جدیدا از فرقه تروریستی رجوی رهائی پیدا کردند و یا در روزهای آینده رها خواهندشد و تبریک به خانواده های  چشم انتظار این قربانیان می در این رابطه نکاتی … 

دیدار زینب و مونا حسین نژاد بعد از سی و شش سال اسارت در فرقه رجویMona And Zeinab Hosseinnejad Meet Each Other After 36 Years

لینک به منبع

موج روز افزون ریزش نیرویی در فرقه رجوی

همانطور که همه شما در جریان هستید هر روز اخبار تازه ای از نفراتی از فرقه تروریستی رجوی جدا می شوند  در رسانه‌ها منتشر می‌شود . ضمن تبریک و تهنیت به همه دوستانی که جدیدا از فرقه تروریستی رجوی رهائی پیدا کردند و یا در روزهای آینده رها خواهندشد و تبریک به خانواده های  چشم انتظار این قربانیان می در این رابطه نکاتی را بعرض برسانم .

همانطور که همه شما در جریان هستید سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بعد از انتقال نیروهای سازمان به آلبانی تمام سعی و تلاش خود را صرف جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی معطوف کرده اند و از هیچ  ترفند و نیرنگی برای نگه داشتن نیروهای سازمان و فراهم ساختن بستر مرگ تدریجی شان دریغ نکرده اند ولی خوشبختانه تیرشان به سنگ خورده و نه تنها موفق به جلوگیری از ریزش روز افزون نیرویی نشده اند بلکه موج ریزش نیرویی هر روز ابعاد وسیعتری بخود گرفته و می رود تا فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی را فراهم سازد.

بله دوستان تا  وقتی که این فرقه تروریستی شعار های پوچ و غیر واقعی نظیر: جامعه بی طبقه توحیدی ؛ اسلام انقلابی ؛ رهایی زنان ؛ حقوق بشر و عدالت اجتماعی؛ آزادی  ؛ و هزاران شعارهایی از این قبیل و وعده  های دروغین سرنگونی می دهد و  ادعای تنها آلترناتیو را دارد.

و تا وقتی که این فرقه تروریستی آویزان قدرت های خارجی نظیر آمریکا و متحدانش در منطقه خاورمیانه نظیر عربستان سعودی و اسرائیل هست و چنان مرید آنها شده که حتی  بصورت صوری همانند ترامپ حاضر نشد علیه قتل فجیح روزنامه نگار منتقد حکومت آل سعود که در کنسولگری عربستان سعودی در ترکیه صورت گرفت  موضعگیری کند . تا مبادا شیوخ عربستان سعودی خوششان نیاد و کمک های مالی اش را به‌ این سازمان فرقه گرا و تروریستی قطع کند.

همچنین تا وقتی که این فرقه تروریستی در مقابل مردم ایران و منافع ملی شان قرار دارد و تا وقتی که سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی حاضر به پاسخگویی سوالات واقعی و اساسی نیروهای متناقض سازمان نظیر رجوی کجاست و چشم انداز سرنگونی چیست و سرنوشت انقلاب کذایی مریم و ارتش به اصطلاح آزادی بخش چی شد پاسخ ندهد. این معضل تشکیلات یعنی موج روز افزون ریزش نیرویی و فروپاشی کامل تشکیلات قرون وسطایی سازمان راه چاره ای ندارد و همین روزها است آخرین میخ تابوت تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی کوبیده شده و بساط فرقه گرایی این سازمان فرقه گرا و تروریستی

*** 

Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Tirana_Albania_TRT_World_2018The MEK: a group looking to overthrow the Iranian regime

Mojahedin_Khalq_MEK_Ch_4_News_AlbaniaThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

همچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33843

نگاهی به تقویم تاریخ رجوی در مهر ماه 

Maryam_Rajavi_Massoud_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MKO_MEK_Rajavi_Cult_Saddam_Terroristsعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و دوم اکتبر ۲۰۱۸:… رجوی بعد از این شکست مفتضحانه مجبور شد که وعده های دروغین و تکرار سرنگونی شش ماهه را بدهد تا ۳۰ مهر ماه سال ۱۳۷۲ رجوی که در اجلاس فرمایشی شورای دست سازش در شش شهریور ماه همان سال مریم رجوی را به عنوان رئیس جمهور مادام العمر منصوب کرده بود علنی کرده و بعدش با اعلام بند ” ر ” در داخل مناسبات استالینی … 

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی Albanians angry that America dumps its terrorists on them (Mojahedin Khalq, MEK, ISIS, … )

کمپ اشرف 3 زندان گروگانهای مریم رجوی در تیرانا آلبانیFootage of the MEK’s secret base in Albania
(Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Saddam’s private army, Rajavi cult …)

لینک به منبع

نگاهی به تقویم تاریخ رجوی در مهر ماه

از آنجایی که فرقه تروریستی رجوی بدور از مردم ایران و در مقابل آنها قرار دارد تقویم تاریخ رجوی هم عجیب و غریب و ویژه خودش هست و دور از واقعیت ها و حقایق می باشد.  در این رابطه می خواستم دو فقره از همین تقویم تاریخ رجوی در مهرماه را مرور بکنیم تا ببینید که این تقویم تاریخ رجوی مثل تحلیل های آبکی اش چقدر عجیب و غریب و دور از واقعیت ها و حقایق جهان بیرون از این سازمان و بدور از واقعیت ها و حقایق جامعه کنونی ایران میباشد.

یکی از این تاریخ های رجوی ۵ مهر ماه سال شصت می باشد رجوی در این روز با راه اندازی شورش مسلحانه در چند خیابان تهران بقول خودش می خواست قدرت نمایی کرده و نهایتا مردم را به خیابان‌ها بکشاند و قیام توده‌ای همانند ۲۲ بهمن راه اندازی کرده سرنگونی را محقق نماید اما واقعیت این بود که مردم ایران بخاطر شروع مبارزه مسلحانه در سی خرداد سال شصت و اقدامات تروریستی رجوی نظیر ۷ تیر و ۸ شهریور به شدت از این سازمان تروریستی متنفر بودند و لذا نه تنها قیام توده‌ای راه نیفتاد و سرنگونی محقق نشد بلکه کلی از نیروهای سازمان در این رابطه دستگیر و اعدام شدند.

لذا رجوی بعد از این شکست مفتضحانه مجبور شد که وعده های دروغین و تکرار سرنگونی شش ماهه را بدهد تا ۳۰ مهر ماه سال ۱۳۷۲ رجوی که در اجلاس فرمایشی شورای دست سازش در شش شهریور ماه همان سال مریم رجوی را به عنوان رئیس جمهور مادام العمر منصوب کرده بود علنی کرده و بعدش با اعلام بند ” ر ” در داخل مناسبات استالینی اش به سرکوب نیروهای معترض دست زد و رجوی می گفت این انتخاب برای ضرورت سرنگونی هست و بعدش این بند  ” ر ” را بقول خودش موشک استراتژیکی را به فرانسه پرتاب کرد تا سرنگونی را محقق نماید اما واقعیت این است که نه تنها تا کنون سرنگونی محقق نشده است بلکه این خود تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده رجوی هست که بخاطر سیاست های مزدوری و جنگ طلبانه و تحلیل های آبکی اش در آستانه فروپاشی کامل قرار دارد و اکنون مشکل اصلی سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی اینست که جلوی ریزش روز افزون نیرویی را سد نموده و از فروپاشی کامل تشکیلاتش جلوگیری کند.

بنابرین ملاحظه می کنید که این شعار سرنگونی رجوی که ۵ مهر ماه سال شصت استارت خورد و در سی مهر ماه سال ۷۲ ضرورت پیدا کرد هیچ دستاورد و نتیجه مثبتی برای فرقه تروریستی رجوی نداشته و فقط منجر به تلفاتی از طرف مردم ایران و نیروهای نگونبخت سازمان شده است . و این مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی که بعد از طلاق گرفتن اجباری از ابریشم چی و ازدواج با مسعود رجوی مریم پاک رهایی لقب گرفته بود و بعدش هم با منصوب شدن به عنوان رئیس جمهور مادام العمر از جانب مسعود رجوی سیمرغ رهایی لقب گرفته بود اکنون بعد از گذشت زمان این سیمرغ رهایی حسابی کرک و پرش ریخته است و اینکه قرار بود سرنگونی را محقق نماید  سرنگونی تشکیلات خودش را مهیا ساخته است .

*** 

هچنین:
http://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33743

چند سوال اساسی از مریم عضدانلو 

Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دهم اکتبر ۲۰۱۸:… میخواستم چند سوال اساسی از مریم عضدانلو  رجوی بپرسم برای روشنتر شدن افکار عمومی و افشای ماهیت ضد ایرانی و ضد حقوق بشر و آزادی این سازمان فرقه گرا و تروریستی  رجوی کجاست؟ سرنگونی چی شد؟ ارتش آزادیخش چی شد؟ انقلاب ایدئولوژیک چی شد؟ دستاورد های این استراتژی مبارزه مسلحانه تا کنون چه بوده ؟ … 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

لینک به منبع

چند سوال اساسی از مریم عضدانلو

همانطور که همه شما در جریان هستید سران فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی در تبلیغات دروغین شان همواره مدعی تنها آلترناتیو هستند و وعده های دروغین و تکراری سرنگونی سرنگونی را بلغور می کنند که گویی انگار همه مردم ایران پشت شان هستند و همین روزهاست که سرنگونی را محقق سازند.

ولی میخواستم چند سوال اساسی از مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی بپرسم هرچند که هیچگاه ایشان حاضر به پاسخگویی نبستند ولی برای روشنتر شدن افکار عمومی و افشای ماهیت ضد ایرانی و ضد حقوق بشر و آزادی این سازمان فرقه گرا و تروریستی این سوالات اساسی را مطرح می کنم.

۱) رجوی کجاست؟

رجوی که مدعی قهرمانی و رهبری عقیدتی سازمان هست چرا همواره سر بزنگاه ها و مواقعی که احساس خطر جانی کرده و یا برای فرار از پاسخگویی غیب شده و الآن هم بعد از سقوط صدام حسین غیب شده و مفقودالاثر می باشد .مگر در این شرایط اسف بار کنونی تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده تان نباید بالای سر نیروهایش باشد و چرا به سوالات نیروهای سازمان در مورد وضعیت ایشان هیچ اطلاع رسانی نمی کنید

۲) سرنگونی چی شد ؟

سازمان شما که از سال شصت همواره وعده های دروغین سرنگونی شش ماهه را می داد. می شود لطفا بفرمائید بعد از خروج مفتضحانه از کشور عراق و خلع سلاح چگونه و کی می خواهید سرنگونی را محقق کنید

۳) ارتش آزادی بخش چی شد ؟

شما که در عراق زمان صدام حسین تحت حمایت همه جانبه ایشان قرار داشتید و بقول خودتان ارتش آزادی بخش که در حقیقت ارتش کوچکی در خدمت صدام بود. حالا می شود لطفا بفرمائید این ارتش به اصطلاح آزادی بخش  که اکنون بخاطر کهولت سن و بیمار بودن نیروهای مسن بیشتر به  خانه سالمندان شبیه هست؛ چی شد و الآن در کمپ کشور آلبانی به چکاری مشغول هست

۴) انقلاب ایدئولوژیکی چی شد ؟

راستی این انقلاب کذایی شما که بقول شوهر مفقودالاثر برای ضرورت سرنگونی بود ولی در اصل اهرمی برای ایجاد خفقان و سانسور شدید در داخل مناسبات بود چی شد و الآن در کمپ کشور آلبانی دچار چه سرنوشتی شده است و این انقلاب کذایی شما که می خواستید بیرونی کنید چه گلی بر سر نیروهای درون سازمان زده است و چرا شکست این انقلاب کذایی تان را اعلام نمی کنید

۵) دستاورد های این استراتژی مبارزه مسلحانه تا کنون چه بوده ؟

راستی می شود لطفا بفرمائید که بعد از این همه مدت  مبارزه مسلحانه تان چه دستاوردی داشته است و چقدر پیشرفت کرده اید و به سرنگونی رژیم ایران  نزدیک شده اید؟ البته خودتان هیچگاه حاضر به گزارش دادن در این زمینه نیستید چون که نه تنها هیچ پیشرفتی در این زمینه نداشته اید بلکه چنان پس رفته اید که تشکیلات قرون وسطایی و پوسیده تان به لبه فروپاشی کامل قرار گرفته است.

*** 

تلویزیون انگلستان اردوگاه تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی تیرانا آلبانی گزارش کانال ۴ تلویزیون انگلستان از اردوگاه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در حومه تیرانا-آلبانی

MSNBC_Massoud_KhodabandehMassoud khodabandeh: No decent American intelligence officer would say MEK is trustworthy 

Albawaba_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MKO_MEK_NCRI_2018Who are the MEK? How One Iranian Group Lobbied Itself From Terrorist to Freedom Fighter

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی 

مریم رجوی: سرفرازی بجای سرنگونیَسال سرنگونی !؟، سال سرافرازی!! یا سال سر در گمی

***
Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 


https://youtu.be/yt-rXbs8014

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟


https://youtu.be/26Mps-OQLTU

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Trump’s MEK version of events won’t secure victory against Iran, lets ISIS off the hook

انگلی به نام “منافقین” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

مسعود خدابنده تیرانا آلبانی فرقه رجوی مجاهدین خلقMassoud Khodabandeh i pergjigjet shpifjeve te MEK-ut ne Gazeta TemA
Massoud Khodabandeh responds to MEK (Rajavi cult)’s defamations in the Gazeta TemA newspaper

آن خدابنده سینگلتون در مورد فرقه ها و تروریسم و مقابله با آ«Radicalisation Awareness 
Anne Khodabandeh (Singleton)
Presentation at the ICSA Conference, Bordeaux, July 2017

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

Debate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:

 • Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:…  روز شنبه سی ژوئن همزمان با خیمه شب بازی و شوی مسخره و تکراری فرقه تروریستی رجوی تحت عنوان گرامیداشت سالروز ترور و خشونت در سالن ویلپنت پاریس؛ جدا شدگان و منتقدین فرقه تروریستی رجوی هم طی یک آکسیون اعتراضی در پاریس دست افشاگری علیه فرقه تروریستی رجوی زدند که مورد استقبال شهروندان

  Self-emulation Mojahedin Khalq Rajavi cult 2شهروز تاج بخش، سید امیر موثقی و علی جهانی، یازدهم دسامبر ۲۰۱۷:… نقض سیستماتیک حقوق بشر و هزاران جنایت دیگر را که در درون تشکیلات جهنمی اش به وقوع پیوسته است ، تعیین تکلیف نموده و ابتدا روشن کند که خود به این ارزش پایبند است که البته به گواهی تاریخ و ماهیت این

   شهدای 16 آذرعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هشتم دسامبر ۲۰۱۷:… اصولا فرقه تروریستی رجوی که خودش را نخود هر آشی می داند سعی می کند اینگونه وانمود کند که حامی همه اقشار مردم ایران هست و خودش را قیم مردم ایران می داند. لذا به مناسبت های مختلف نظیر روز معلم و روز زن و روز کارگر و شروع سال تحصیلی و روز دانشجو سعی می کند با سرهم بندی یک سری ارا

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سوم دسامبر ۲۰۱۷:… یکی از ویژگی های بارز فرقه تروریستی رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه فرار از پاسخگویی به سوالات واقعی می باشد سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی فرقه تروریستی رجوی و خود شخص مسعود رجوی نه تنها هیچ وقت حاضر به پاسخگویی نبوده و نیست بلکه سعی می کند با دروغپردازی و دجالیت …

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۷:… همانطور که در خبرها آمده بود فرقه تروریستی رجوی در صدد جابجایی نیروهای وارفته و روحیه باخته و مسئله دار به یک محل دور افتاده در کشور آلبانی میباشد. ظاهرا اینطور به نظر می رسد که دنبال جایگزین کردن اشرف می باشد و شاید هم نیروهای نگون بخت را اینگونه توجیه می کند ولی از نظر بنده

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی در حالی با زلزله زدگان اظهار همدردی میکند که خودش در عملیات به اصطلاح فروغ جاویدان به شهرهای سرپل ذهاب و کرند و اسلام آباد غرب حمله ور شد و تعداد زیادی را کشته و زخمی کرد و عده زیادی را آواره کوه های کردستان نمود که مردم زلزله زده هیچگاه فراموش نخواهند کرد.

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۷:… رجوی همیشه در نشست های تشکیلاتی به دروغ می گفت بر سر در سازمان نوشته فدا و صداقت ولی کاملا صد و هشتاد درجه عکس ما در فرقه تروریستی جز دروغ و خیانت و جنایت و دجالیت چیزی دیگری ندیدیم. سازمان مجاهدین خلق ایران از زمانی که توسط رجوی از صفت یک سازمان انقلابی و سیاسی و ضد امپریالیستی د

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، ششم نوامبر ۲۰۱۷:… چندی پیش یکی از مزدوران فرقه رجوی مطلبی نوشته بود که از تیرانا تا تهران که منظورش این بوده که  روزی سازمان از تیرانا جهت سرنگونی رژیم ایران به سمت تهران حرکت خواهد کرد. اما از آنجایی که فرقه تروریستی رجوی در وارونه جلوه دادن حقایق ید طولایی دارد. لذا بنظرم درستش این است که از تهران ت

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی ام اکتبر ۲۰۱۷:…اما در میان مشکلات اساسی و لاعلاج سازمان عمده ترین این مشکلات لاینحل و لاعلاج سازمان موج روز افزون ریزش نیرویی می باشد که سازمان همواره بعد از دزدیدن رهبری سازمان توسط رجوی و تبدیل شدن سازمان به یک فرقه تروریستی با آن مواجه می باشد که اکنون با از دست دادن سلاح و پایگاه استراتژیکی اش

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و دوم اکتبر ۲۰۱۷:… این بازی ها که در سال ۶۴ با طلاق و ازدواج مریم عضدانلو و اعلام همردیف مسئول اول ایشان تحت عنوان انقلاب کذایی مریم توسط رجوی استارت خورد در سال ۶۸ با راه اندازی طلاق های اجباری و اعلام مسئول اولی مریم عضدانلو به اوج رسید و بعدش هم با انتصاب ایشان به عنوان رئیس جمهور مادام العمر

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷:… همانطور که در خبرها آمده بود روز جمعه ترامپ رئیس جمهور نامتعادل آمریکا یک راهبرد جدیدی علیه منافع ملی مردم ایران و علیه توافق هسته‌ای برجامبرجام صادر کرده است . این توافق هسته‌ای برجام طی مذکرات فشرده چندین ماهه بین ایران و کشورهای پنج بعلاوه یک که آمریکا هم یکی از همین کشوره

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم اکتبر ۲۰۱۷:…  سازمانی که تحت عنوان سازمان مجاهدین خلق ایران در سال ۴۴ خورشیدی توسط بنیانگزاران تاسیس شده بود اکنون به برکت رهبری مسعود رجوی نه تنها قدمی به سمت اهداف این سازمان جلو نرفته است بلکه صد و هشتاد درجه عکس اهداف سازمان حرکت کرده و اکنون در نقطه فروپاشی کامل قرار دارد . برای …

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آییه، دوم اکتبر ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی شعارهای توخالی و پر طمطراق زیادی را از هنگام صدارت رجوی بر سازمان تا کنون سر داده است که نه تنها از واقعیت بدور بوده بلکه صد و هشتاد در جه عکس عملکرده است . اکنون به چند نمونه از این شعار های غیر واقعی و پوشالی اشاره ای گذرا می کنیم . یکم ) رجوی را رهبر عقیدتی می دانند

   Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و چهارم سپتامبر ۲۰۱۷:… خانم عضدانلو در قسمتی از اراجیف تکراری شان خود را مدافع کودکان محروم از تحصیل که مجبور به کار و بیگاری شده اند ؛ می پندارد که خودش به همراه شوهر مفقودش در تشکیلات قرون وسطایی اش انواع اقسام بیگاری ها مثل علف کنی در بیابانهای عراق  را راه اندازی کرده بود و تعداد زیادی از ب

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  سران فرقه سعی دارند با انتقال شما از کمپ تیرانا به یک محل دور افتاده اشرف دیگری را برای نگه داشتن شما در تشکیلات پوسیده شان؛ این تشکیلات قرون وسطایی را چند صباحی بیشتر حفظ کنند. اما واقعیت این است که دیگر نه شرایط سیاسی و جغرافیایی کشو۵آلبانی چنین اجازه ای را می دهد و نه وضعیت اس

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهارم سپتامبر ۲۰۱۷:… بنابراین مشاهده می فرمائید که بعد از اینکه پنجاه و دو سال از تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران می گذرد این سازمان نه تنها از اهداف اصلی خودش فاصله گرفته است بلکه به برکت رهبری عقیدتی مسعود رجوی با اندیشه فرقه گرایانه و تروریستی صد و هشتاد درجه عکس اهداف اصلی بنیان گزاران حرکت می کن

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی و یکم اوت ۲۰۱۷:… اگر به دلایل ریزش نیرویی در سرفصل های مختلف که در بالا بدان اشاره کردم دقت بفرمایید مشاهد می کنید که تنها دلیل اصلی ریزش نیرویی در سازمان در مقاطع مختلف تصمیمات اشتباه و عدم مسئولیت پذیری و پاسخگویی این اشتباهات توسط شخص رجوی بوده است که با اندیشه فرقه گرایانه اش و تحلیل های آبکی