نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سی ام اکتبر 2015:…  بنا بر خبرهائی که در سایتهای مختلف خبری پخش شده 23 عضوء نگون بخت در اثر این حمله موشکی کشته شده اند که درمیان لیست کشته شده ها یک زندانبان و شکنجه گر سابق فرقه رجوی بنام حسین ابریشمچی معروف به حسین ابر دیده می شود . به نظر تاریخ مصرف این شکنجه گربرای رجوی تمام شده بود و می بایست برای سناریو خونین رجوی جنایتکار …

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

لینک به منبع

نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

اول شب خبر حمله موشکی به اردوگاه لیبرتی که باید ان را به حق اسارتگاه فرقه رجوی جنایتکار نامید و کشته شدن اعضاء نگون بختی که در اسارت ذهنی و جسمی رجوی جنایتکار هستند با عث تاسف و نگرانی خانواده ها و دوستان ؛ اشنایان و… اعضاء نگون بخت فرقه رجوی شد .

این حمله به قرارگاه لیبرتی از طرف هر کسی باشد محکوم است. البته حمله مشکوک در زمانی رخ می دهد که سرعت خروج اعضاء نگون بخت از عراق به سمت آلبانی در 2 ماه گذشته شتاب گرفته بود ولی یکباره همچین حمله ای صورت می گیرد !

ـ چرا می گویم نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد ؟

ــ فرقه رجوی جنایتکار با 2 هدف مشخص دست به سناریو خونین زده .

یکم ــ برای جلو گیری از حضورخانواده ها در پشت دیوارهای لیبرتی که خواهان ملاقات با عزیزان خود بودند .

رجوی با اجرائی کردن این سناریو خونین می خواهد جلو حضور خانواده ها در پشت دیوارهای لیبرتی بگیرد و به ادعاهای سخیفانه خود که گویا پدران ؛ مادران پیر وزارت اطلاعاتی و نیروهای سپاه قدس هستند .

دوم ــ بر اساس خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی بعد از خروج نزدیک به 150 عضوء فرقه رجوی در 2 ماه گذشته از عراق به سوی البانی درون تشکیلات اکثر اعضاء باقیمانده در لیبرتی سر اینکه چرا انها در لیست خروج از عراق نبوده اند با سران فرقه مشگل داشتند بنابر این شخص رجوی جنایتکار و مریم قجر برای خاموش کردن اعتراضات اعضاء نگون بخت به یک سناریو خونین نیاز فوری داشتند تا اعضاء نگون بختی که در عراق در اسارت سران فرقه رجوی می باشند توان اعتراض نداشته باشند و نهایت همین سناریو هم عملی شد .

مریم قجر وشیاد خانه شورای دست ساز رجوی طی اطلاعیه هائی مدعی شده اند موشکهای شلیک شده به کمپ لیبرتی :

موشکهای 122میلی‌متری کاتیوشا و همچنین موشکهایی که از روی مدل موشکهای ان.بی‌24 روسی ساخته شده است و رژیم بر آن نام فلق گذاشته است، در شمار موشکهای شلیک شده امشب به کمپ لیبرتی هستند.

ــ به راستی چه کسی می تواند در هوا انهم در شب نوع موشک و کشور سازنده موشک را مشخص کند؟

ــ چرا این موشکها فقط به محل استقرار اعضاء نگون بخت اصابت می کند و هیچ وقت در ان محدوده کوچک به مقر سران فرقه که کنترل اعضاء اسیر را در درست دارند اصابت نمی کند ؟

ــ ایا بر روی موشکهای شلیک شده نوشته شده مخصوص اعضاء نگون بخت فرقه رجوی و یا در حافظه موشکها نام نا مبارک عباس داوری معروف به جاسوس الدوله ؛ احمد واقف ؛ زهره اخیانی و دیگر سران فرقه ثبت شده تا به محل استقرار انها اصابت نکند !!!

بنا بر خبرهائی که در سایتهای مختلف خبری پخش شده 23 عضوء نگون بخت در اثر این حمله موشکی کشته شده اند که درمیان لیست کشته شده ها یک زندانبان و شکنجه گر سابق فرقه رجوی بنام حسین ابریشمچی معروف به حسین ابر دیده می شود .

به نظر تاریخ مصرف این شکنجه گربرای رجوی تمام شده بود و می بایست برای سناریو خونین رجوی جنایتکار قربانی می شد تا ادعاهای مریم قجر در اور سوراواز که گویا عوامل رژیم ایران به لیبرتی موشک شلیک کرده اند رنگ و بوی واقعی به خود بگیرد .

اما با مشاهده واقعیتها می توان گفت سناریو شلیک موشک به مقر اعضاء نگون بخت در عراق توسط مریم قجر و ابریشمچی و … طرح ریزی می شود و توسط افراد و دارو دسته جنایتکاران فراری مثل طا رق الهاشمی و پس مانده های حزب بعث اجرا می شود تا رجوی بتواند با به کشتن دادن اعضاء نگون بخت چند صباحی با اویزان کردن قاب عکس کشته های نگون بخت بر روی دیوارهای ویلای اوور سوراواز برای برای دستگاه تبلیغاتی منگولش خوراک تبلیغاتی درست کند و در داخل تشکیلات هم هرعضوی اعتراض کرد به بهانه کشته شدن اعضاء سرکوب شود .

البته کشته شدن اعضاء نگون بخت باعث تاسف هست ولی امیدوارم این حادثه باعث خیر شود وباقی مانده اعضاء نگون بخت هر چه زودتر به کشورهای امن منتقل شوند تا جلو کشته شدنشان گرفته شود و رجوی جنایتکار نتواند از باقی اعضاء بعنوان گوشت دم توپ استفاده کند .

ضمن تسلیت به خانواده های اعضاء نگون بخت کشته شده در کمپ لیبرتی به انها می گویم قاتل فرزندان شما رجوی جنایتکار و مریم قجر که در ویلاهای اوور سوراواز نشسته و برای اهداف کثیف خود فرزندان وعزیزان شما را به کشتن داد و لا غیر .

پاریس : محمد رزاقی

(یکی از آخرین عکس های دجال رجوی قبل از فرار)
کارشناس وزارت اطلاعات: ماجرای انقلاب طلاق/ رجوی در اروپا ولی بالاجبار مخفی است

(رجوی در آخرین وداع با طوطی اش)
استراتژی که در عراق جا ماند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21020

رو نمائی از یک زن داعشی( مهوش سپهری ) در اوور سوراواز توسط مریم قجر !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیستم سپتامبر ۲۰۱۵:…  مهوش سپهری با اینکه خود ملیت کرد داشت اما در سال ۱۹۹۱ در خدمت رجوی به صدام ملعون بیشترین کرد کشی توسط یگانهای تحت فرماندهی این زن جنایتکار صورت گرفت و به همین خاطر از ان عملیات به بعد مورد توجه ویژه مسعود رجوی و مریم قجر قرار گرفت . با سر کار امدن مهوش سپهری جنایتکار اولین کار که بسرعت شروع شد تشکیل تیمهای …

 مهوش سپهری (نسرین) زندانبان مجاهدین خلق و قاتل نسرین احمدی

افشای مزدوران و شکنجه گران مخابرات صدام، سازمان مجاهدین خلق، فرقه رجوی

لینک به منبع

رو نمائی از یک زن داعشی( مهوش سپهری ) در اوور سوراواز توسط مریم قجر !

بعد از ۱۲ سال خزیدن رجوی جنایتکار به سوراخ موش انهم از ترس محاکمه و برای فرار از جوابگوئی به قربانیان ایرانی ؛ عراقی , اعضاهایی که به دستور شخص رجوی و مریم قجر برای زندانی و شکنجه کردن حکم صادر کردند و چند عضوء ناراضی در زیز شکنجه های وحشیانه شکنجه گران رجوی جان باختند ( مثل ـ قربانعلی ترابی ـ پرویز احمدی ــ جلیل بزرگمهر ـ و…بعد از ان رجوی جنایتکار و مریم قحر مریم قجر تصمیم می گیرد یکی از بد نامترین زنان رجوی را که بنام اصلی( مهوش سپهری) و در تشکیلات درونی فرقه رجوی با نام مستعارنسرین معروف بود! اما در بین اعضاء فرقه به جلاد خلق کرد معروف بود از طرف رجوی و مریم قجر بعنوان همردیف مسئول اول انتخاب شود تا بتواند شدت سرکوب و حفقان در درون مناسبات هر چه بیشتر؛ بیشتر کند و با سر کار امدن مهوش سپهری افزایش ساعات کاری اعضاء فشارهای روحی و روانی با نشستهای مختلفی ومدعی بود که حق و حقوق رهبری ( مسعود رجوی و مریم قجر ) با فشارهای کاری و درست کردن ضابطه های تشکیلاتی ان حق رهبری را از گلوی اعضاء نگون بخت بیرون بکشد !

مهوش سپهری با اینکه خود ملیت کرد داشت اما در سال ۱۹۹۱ در خدمت رجوی به صدام ملعون بیشترین کرد کشی توسط یگانهای تحت فرماندهی این زن جنایتکار صورت گرفت و به همین خاطر از ان عملیات به بعد مورد توجه ویژه مسعود رجوی و مریم قجر قرار گرفت .

با سر کار امدن مهوش سپهری جنایتکار اولین کار که بسرعت شروع شد تشکیل تیمهای تروریستی و اعزام ان به داخل ایران برای زدن خمپاره به مراکز دولتی و ترور شخصیتهای سیاسی و نظامی ایرانی ! یعنی انتخاب سوژه از طرف مسعود رجوی و مریم قجر به مهوش سپهری ابلاغ می شد .

سپس مهوش سپهری این عملیات تروریستی را به یکی از قرارگاههای عملیاتی ابلاغ می کرد و فرمانده ان قرارگاه تیم عملیاتی انتخاب و به مهوش سپهری معرفی می کرد می کرد و بعد موافقت مهوش سپهری می بایست تیمهای عملیاتی از طرف مسعود رجوی و مریم قجر هم اکی می شدند تا کار اماده سازی ترور بر حسب موقعیت طرح ریزی و تمرینها شروع می شد و هم زمان امکانات عادی سازی برای افراد و کار انتقال سلاح و مهمات هم فراهم می شد و عبور دادن تیمهای عملیاتی زیر نظر افسران استخفاراتی عراق و رابطین فرقه رجوی با سیستم اطلاعاتی عراق از مرز صورت می گرفت .

به دستور شخص رجوی جنایتکار و مریم قجر چند عملیات حساس باید صورت می گرفت که یکی از انها سفارش مخصوص ضدام بود ورجوی باید ان را از طریق تیمهای تروریستی اش عملی می کرد به هیمن خاطر مهوش سپهری شخصآ رهسپارقرارگاهی که می بایست ان عملیات سفارشی را انجام بدهند می شد و در ان مقر مستقر می شد وقبل از خروج تیمهای تروریستی با انها دیدار و نشست برگزار می کرد و ازلحظه خروج تیمهای تروریستی از ازدوگاه تا خارج شدن از خاک عراق و رسیدن به محل ترور همه را بصورت مستقیم توسط بی سیم ؛ سیستم ارتباطی ثریا به دقت دنبال و کنترل می کرد .

زمانی که تیم تروریستی به محل اجراء عملیات می رسیدند مهوش شپری دستور شکلیک و اجراء عملیات از طریق تلفنهای ثریا که قابل رد گیری نبودند صادر می کرد البته در عملیاتهای سفارشی نه همه عملیاتها.

ـــ زدن خمپاره به دفتر تشخیص مصلحت ( توسط ۲ تروریست اعزامی از عراق اردوگاه جلولا ؛ که به نام قرارگاه عملیاتی انزلی شناخته می شد بنامهای اسد ــ ش( فرمانده ) ــ رضا ـ ح عضو تیم ) این عملیات تروریستی از طرف فرقه رجوی در ۷ فووریه ۲۰۰۰صورت گرفت که بعدآ معلوم شد مردم عادی زخمی و ضرر و زیان دیده اند .

البته تیمهای تروریستی با فریب و پرداخت هزاران دلاراز خانواده های خود برای پیشبرد طرحهای تروریتسی خود بعنوان ملع اجتماعی استفاده می کردند !

بطور مثال خبر دقیق و موثق اینکه اسد ـ ش از لحظه ورود به تهران در خانه یکی از بستگان (…. ) خود مستقر می شود و از امکانات انها برای شناسائی ؛ عادیسازی استفاده می کند و حتا از انها برای خارج شدن از محل و دایره حفاظتی استفاده می کند !

ـــ همین تیم تروریستی قبل از ان هم یک عملیات تروریستی به تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۷۷انجام داده بودند با شلیک آرپی چی ۱۸ از پشت موتور به وزارت اطلاعات که توسط همین اکیپ تروریستی ( اسد ـ ش*** و رضا ـ ح صورت گرفته بود .

بنا بر اطلاعات موثق تروریست فرقه رجوی اسد ـ ش هم اکنون مقیم المان می باشد اما بیشتر در اوور سوراواز کنار دست مریم قجر مستقر می باشد تا هر زمان نیاز شد برای ترور جدا شده ها استفاده کنند و البته چند بار هم برای ترور جدا شده ها توسط مریم قجر به خیابانهای پاریس اعزام شده .

در این عملیات تروریستی هم یکی از نزدیکان ( …. ) سیروس وفا که از اعضاء فرقه می باشد نقش پشتیبان ودیدبانی ؛ راهنمائی در خیابان و .. این تیم تروریستی بعهده داشت وقرار بود اگر تیم مورد تعقیب قرار گرفت ( … ) سیروس وفا باید با ماشین تصادف ساختگی درست می کرده تا تیم تروریستی بتواند از صحنه فرار کند و…..

ترور جنایتکارانه سرتیپ صیاد شیرازی به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر در دستور کار قرار گرفت و مهوش سپهری از طرف رجوی جنایتکار مسئول و فرمانده این عملیات جنایتکارانه انتخاب شد .

دقیقآ بیاد دارم چند روز بعد عید سال ۷۸ بود مهوش سپهری همراه تیم حفاظتی وارد قرارگاه انزلی شد و یکساعت نگذشته بود که یک سرهنگ عراقی و یک سرگرد عراقی با کلی نقشه در درست وارد ساختمانی شدند که مهوش سپهری در ان مستقر شده بود حدود ۴ ساعت در ان محل بودند و عصر خارج شدند .

مهوش سپهری امد سمت بیمارستان عراقی ها که خالی بود و برای اموزش تیمهایی که برای عملیات داخل ایران می خواستند اعزام شوند مورد استفاده قرار می گرفت .

قبل از اینکه مهوش سپهری وارد حیاط بیمارستان شود ۳ عضو سازمان که در برای عملیات انتخاب شده بودند دم درب به خط شدند و مژگان پارسائی ؛ علی اکبر انبازبا نام مستعار یوسف و افشین علوی که هم اکنون بعنوان یکی از سخنگویان فرقه رجوی مقیم اوور سوراواز فرانسه می باشد هم در کنارشان ایستاده بودند نفرات تیم عبارت بودند :

۱ــ کمال موسوی همسر سابق خانم مرجان ملک ***

۲ ــ اسدالله ــ البته این اسم واقعی ان فرد نمی باشد و نا گفته نماند این فرد تمام شناسائی را انجام داده و حتا خیابان به خیابان از تهران و مراکز حساس فیلم برداری کردهو در اختیار فرقه گذاشته بود وسیستم اموزشی سران فرقه هر کس را می خواست به داخل ایران برای عملیات تروریستی بفرستداز این نوارها برای اشنا کردن تیمها با محیط و محلات تهران و حتا محلی که باید مورد سوء قصد قرار بگیره اشنا می کردند .

۳ ـ علی نادری که بعنوان راه بلد از وی در منطقه ایلام برای عبور تیم عملیاتی ترور صیاد شیرازی استفاده کردند .

**** کمال موسوی بعد از سقوط رژیم صدام ملعون از طریق رادیو خبردار می شود بر خلاق ادعاهای سران فرقه که گویا مرجان با خوردن قرص و درگیر شدن کدر زمان بر گشت عملیات کشته شده با خبر می شود هنوز مرجان زنده هست و در نزدیکی مرز قصر شیرین اقدام به فرار می کند ولی تیمهای حذفی به فرماندهی افشین ابراهیمی وی را تعقیب و نرسیده به قصر شیرین در کوههای دارووشکه از پشت به رگبار می بنند و کمال موسوی درجا کشته می شود .

ــاعزام تیمهای تروریستی به دستور رجوی و مریم قجر به فرماندهی و زیز نظر مستقیم مهوش سپهری برای خمپاره زدن به پایگاه موشکی کرمانشاه .

عملیات تروریستی حمپاره زدن در کرمانشاه به فرماندهی مستقیم مهوش سپهری و توسط تیم سیروس اسدی صورت گرفت و به گفته خود سیروس که عملیات انجام داده بود خواست شخصی رجوی و مریم قجر بود که مقر موشکی نزدیک کرمانشاه خمپاره زده شود و به همین خاطر مهوش سپهری شخصا برای اعزام تیم تروریستی به قرارگاه جلولا امد و ۲ روز در قرارگاه جلولا ماند تا عملیات تروریستی صورت بگیرد و بعد اینکه خبر انجام علیات گرفت قرارگاه به سمت مقر شخصی رجوی و مریم قجر ترک کرد .

چند ماه بعد سیروس اسدی و یک فرد جدید الورود بنام احمد توسط مهوش سپهری برای خمپاره زدن در کرمانشاه اعزام می شوند که در نزدیکی قصر شیرین این تیم لو می رود و در یک درگیری هم سیروس اسدی هم احمد که فرد جدیدی بود کشته می شوند !

البته اینها نمونه هائی از جنایات این زن ( مهوش سپهری ) بود بر علیه ملت ایران و دهها عضوء نگون بخت که برای عملیات تروریستی از قرارگاههای مختلفی که صدام ملعون به رجوی جنایتکار هدیه کرده بود اعزام می شدند .

در مناسبات تشکیلاتی هم مهوش سپهری جزو زنان بد نام بود .

مهوش سپهری وقتی درسلسله مراتب تشکیلاتی به رده شورای رهبری دست سازرجوی رسید از همان روز اول با بد دهنی و با برگزاری نشستهای طولانی لمپنیزمی که در هیچ چاله میدانی پیدا نمی شد را جزو فرهنگ و گفتار و رفتار انقلابی و مجاهدی بنیانگذاری کرد .

البته اکی پیش بردن این خط و خطوط ؛ گفتار کثیف را مستقیم از شخص رجوی و مریم قجر گرفته بود !

دقیقآ یادم سال ۷۷در اردوگاه باقر زاده مریم قجر می خواست نشستهای درونی شروع کند که یکی از اعضاء نگون بخت به این شیوه برخورد و فحش دادنها اعتراض کرد و مریم قجر با یک حالت خنده گفت من گفته ام از این به بعد هر چه به دهن مسئولینتان می رسد به شما نرینه های وحشی بگویند !

از زمانی که مهوش سپهری نشستهای درونی هدایت می کرد کلمات چاله میدانی مثل نقل و نبات در دهان همه جاری می شد مثلا به یکی می خواستند انتقاد کنند با این کلمات شروع می شد :

بی شرف ـ بی ناموس ـ بی غیرت ـ پاسدار ـ نفوذی ــ اطلاعاتی ـ تن لش ـ مادر به خطا ( مادد قهبه ) ـ بچه سر راهی ـ بز دل ـ ترسو ـ مفت خور ـ تن پرور ـ زالو ـ خوک کثیف ؛ بی پدر؛ حرامزاده ـ قورمساق ـ فاسد الاخلاق و….

از دیگر جنایات مهوش سپهری این که به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر ؛ مهوش سپهری برای هر قرارگاهی ۲ تا ۳ تیم حذفی درست کرده بود !

این تیمها مستقیم یا از مهوش سپهری دستور می گرفتند و یا مهوش سپهری دسورات لازم به فرمانده قرارگاه مربوطه می داد و تیمهای حذفی دست بکار می شدند .

تیمهای حذفی ۲ مسئولیت اساسی داشتند :

۱ــ سر به نیست کردن فرد ناراضی در همان داخل قرارگاههائی که حضور داشتند !

۲ــ بردن عضوء ناراضی به مرز ایران ؛ عراق و رها کردن در میدان مین و بستن به رگبار از پشت که نفر یا کشته یا زخمی شود نهایت در همان میدان مین زمین گیر شده کشته شود و یا اینکه به صدای شلیک پاسگاههای مرزی ایان هم جواب بدهند و فکر کنند تیم تروریستی می خواهد وارد ایران شود انها هم با شلیک باعث مرگ ویا زخمی شدن عضو ناراضی شوند .

البته بصورت مختصر اشاره کنم در بین اعضاء نگون بخت کسانی بودند که حاضر به ماندن در تشکیلات فرقه گرایانه رجوی نبودند و از انجا که رجوی خروج ممنوع اعلام کرده بود و هیچ کسی را حتا تحویل مقامات سازمانهای بین المللی مثل صلیب سرخ یا یو ان اچ سی ار که ارگان پناهنده پذیر بود هم نمی داد افرادی که می خواستند جدا شوند به دستور شخص رجوی و زیر نظر مهوش سپهری با همان تیمهای حذفی به میدان ایران و عراق می فرستادند .

از قرارگاه جلولا تا انجا که من اطلاع دارم توسط تیمهای خذفی به میدان مین ایران عراق فرستاده شده اند :

ـــ محمد رضا پیر نظری

ــ عبدلله نیک بخت تبریزی ( این فرد موقعی که می بیند تیمهای حذفی سلاحها را به سمت او گرفته اند از ترس دوباره به سمت عراق بر می گردد اما بار دیگر سعی می کنند او را که شنا بلد نبود به استخر می برند و به نقطه عمیق استخر حل میدهند تا وانمود کنند شنا بلد نبوده غرق شده که یکی از بچه ها نجا تش می دهد .

ـــ اصغر امینی در جلولا در تعمیرگاه یکی از قرارگاهها کار می کرده که به دستور شخص مهوش سپهری اعضاء تیم حذفی ان را به میدان ایران و عراق می برند و در انجا رها می کنند .

ــ علیرضا میر عسگری در بصره از طریق رود شط توسط تیمهای خذفی به سمت ایران فرستاده می شود و از پشت به رگبار بسته می شد و حتا توسط گلوله هایی که تیمهای حذفی شلیک می کنند زخمی می شود نهایت با همان وضعیت زخمی از طرف سربازان ایرانی نجات پیدا می کند .

تصفیه اعضاء ناراضی به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر به فرماندهی مهوش سپهری !

به مهوش سپهری از طرف شخص مسعود رجوی و مریم قجر ماموریت داده می شود تا اعضاء ناراضی را از درون تشکیلات تصفیه و در اردوگاه بد نام اشرف زندانی کنند .

مهوش سپهری فرماندهی و هدایت تصفیه اعضاء ناراضی را با رفتن به هر قرارگاه بصورت مستقیم و با صحبت و برخورد مستقیم با افراد ناراضی انهم با فحش و کتک زدن وارد کردن فشارهای روحی و جسمی برای تسلیم اعضاء ناراضی پیش می بردی البته نا گفته نماند مهوش سپهری می تواند با برگزاری نشستهای طولانی و طاقت فرسا یک عده را تسلیم کند ولی نزدیک به ۵۰ نفر خواهان خروج ازتشکیلات می شوند که همه این افراد بلافاصله به دستور مهوش سپهری زندانی می شوند !

سپس توسط رابطین رجوی با زندان ابوغریب صدام که نادر رفیعی ( چند سال پیش فوت کرده ) و محمد مشیری با نام مستعار حمید ایرانیان که هم اکنون در اوج شیادی یک انجمن در المان دایر کرده که گویا برای برقراری دمکراسی در ایران فعالیت می کند ( البته فعالیت این جنایتکاران شکنجه و زندانی کردن ایرانیان بوده و من شخصا شاهد اعمال جنایتکارانه این فرد هستم و حاضر هستم در هر دادگاهی شهادت بدهم ) تمامی اعضاء ناراضی تحویل زندان بد نام ابوغریب صدام دادند تا اینکه در تیر ماه سال ۸۱ با نزدیک شدن جنگ در عراق طی یک تبادلی ۵۴ ایرانی که ۹۰ درصد انها اعضاء سابق و ناراضی فرقه رجوی بودند از مرز خسروی تحویل مقامات ایرانی داده شدند و عراقی ها هم ما به ازاء هر یک ۱۴ عراقی از ایرانی ها تحویل گرفته بودند .

اینها تنها گوشه هایی از جنایات مهوش سپهری با نام مستعار نسرین در تشکیلات فرقه رجوی جنایتکار بود و مطمئن هستم در هر قرارگاهی دست به جنایات وحشتناکی زده است .

اولا : از همه دوستانم خواهش می کنم هر چه از جنایات مهوش سپهری مطلع هستند حتما ان را به اطلاع افکار عمومی برسانند .

دومآ : از وکلای بین المللی ایرانی و یا اروپائی در خواست می کنم به ما کمک کنند تا پرونده جنایات و نقض حقوق بشری که از طرف این زن دیو صفت صورت گرفته در یک دادگاه عادلانه باز شود .

سومآ : به اطلاع مقامات سیاسی و امنیتی المان و فرانسه و کل اروپا می رسانم که مهوش سپهری با نام مستعار نسرین یکی از جنایتکارترین زنان می باشد و نباید اجازه بدهید فرقه جنایتکار رجوی از حقوق بشر و دمکراسی موجود در اروپا برای استقرار جنایتکاران سوء استفاده کنند باز تکرار می کنم فرقه رجوی هزار بار از داعش خطر ناک تر و شیاد تر …

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20754

خانم عبادی وکیل و مدافع حقوق بشر ؛ برنده جایزه صلح

محمد رزاقی، پاریس، هفتم سپتامبر ۲۰۱۵:…  چند روز گذشته به دستور شخص رجوی و مریم قجر رهبران فرقه جنایتکار رجوی از زبان یک فرد مجهول الهویه بنام محمد امیر خیزی در سایت افتابکاران متعلق به فرقه رجوی که بوسیله یک تواب بد نام و مشکوک اداره می شود و این سایت در میان ایرانیان به سایت افتابه به دستان رجوی معروف می باشد بر علیه شما مطلبی نوشته که با توجه به شناخت از شیوه های رذیلانه رجوی …

جدایی بنی صدر و مجاهدین -بخشهای اول تا ششم- نامه رجوی به بنی صدر و پاسخ بنی صدر

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسمتاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

لینک به وبلاگ آقای رزاقی

خانم عبادی وکیل و مدافع حقوق بشر ؛ برنده جایزه صلح

با سلام و سپاس از تلاشهای انساندوستانه شما .

خانم عبادی قبل از پرداختن به اصل مطلب می خواهم بصورت مختصر خود را معرفی کنم .

من محمد رزاقی از اعضاء سابق مجاهیدن خلق ایران هستم که به مدت نزدیک به ۲۰ سال از دوران زندگی ام را درون تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران در اردوگاههای این سازمان که هم اکنون به فرقه رجوی داعشی معروف می باشد گذرانده ام و هم اکنون بعنوان پناهنده سیاسی در کشور فرانسه زندگی می کنم .

چند روز گذشته به دستور شخص رجوی و مریم قجر رهبران فرقه جنایتکار رجوی از زبان یک فرد مجهول الهویه بنام محمد امیر خیزی در سایت افتابکاران متعلق به فرقه رجوی که بوسیله یک تواب بد نام و مشکوک اداره می شود و این سایت در میان ایرانیان به سایت افتابه به دستان رجوی معروف می باشد بر علیه شما مطلبی نوشته که با توجه به شناخت از شیوه های رذیلانه رجوی خواستم بصورت مختصر به این موضوع بپردازم .

خانم عبادی

حتما مطلع هستید شخص رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه در سالیان گذشته تمام تلاش خود را بکار گرفته بودند تا به هر طریق ممکن ایران مثل عراق ؛ سوریه ؛ افعانستان و لیبی در بیاورد و برای تحقق این امر بصورت انگل وار با اویزان شدن به جنگ طلبان و جنایتکاران امریکائی و ضد ایرانی ؛ با پرداخت هزاران دلار خونین دریافتی از صدام ملعون به این افراد وبر پائی شوهای مختلف و با دروغگوئی و صحنه سازی و اطلاعات غلط ؛ وطن فروشی و حتا همکاری با سرویسهای اطلاعاتی سیا و موساد ؛ شیوخ مرتجع عرب دست زدند .

اما با توافق ایران با کشورهای ۵+۱ و دور شدن سایه جنگ و تحریم از سر مطلب ایران و حمایت ایرانیان وطن پرست از این توافق رجوی کینه حیوانی خود را به نمایش گذاشته و با سفسطه با غقده گشائی روی اورده است .

درمطلبی که بنام محمد امیر خیزی اما به سفارش رجوی جنایتکار و مریم قجرنوشته شده به نامه حمایت امیز شما از این توافق تحت لوای اینکه حقوق بشر در کجا ی این توافق دارد عقده گشائی کرده است .

خانم عبادی

فرقه تروریستی و جنایتکار رجوی با ترور هزاران شهروند ایرانی و کشتار مردم عراق و زندان و شکنجه اعضاء ناراضی خود بدترین سابقه و نقض حقوق بشر در کارنامه خود دارد .

من در مدتی که در قرارگاههای اهدائی صدام ملعون به این فرقه مافیائی و جنایتکار حضور داشتم به دستور شخص رجوی زندانی وشکنجه روحی و جسمی شده ام و شاهد مرگ اعضاء ناراضی بر اثر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران فرقه رجوی که هم اکنون عده ای از این شکنجه گران در مقر مریم قجر در اردوگاه اوور سوراواز مستقر هستند .

همچنین شاهد کشتار کردهای عراقی به دستور شخص رجوی و مریم قجر در سال ۱۹۹۱ در حمایت رجوی از صدام ملعون .

خانم عبادی

در درون مناسبات فرقه رجوی ابتدائی ترین حقوق اعضاء توسط رجوی و دیگر سران فرقه نقض می شود و رجوی اعضاء خود را از داشتن یک زندگی انسانی محروم کرده است .

در تشکیلات فرقه رجوی ازدواج و داشتن همسر و فرزند برای اعضاء ممنوع می باشد اما شخص رجوی با ترفند های مختلف زنان را به عقد خود در می اورده و به شیده های کثیف از زنان سوء استفاده جنسی می کرده و مریم قجر هم بعنوان حرمسرادار شخصی رجوی کار اماده سازی ذهنی زنان را برای تجاوزات رجوی فراهم می کرده .

رجوی جنایتکار با قوانین من در اوردی اعضاء نگون بخت از دیدار با خانواده و نوشتن نامه و … محروم کرده و هنوز هم این محرومیت ادامه دارد .

در مناسبات فرقه گرایانه رجوی اعضاء نگون بخت مجبور هستند در نشستهایی که رجوی با اسامی عجیب و غریب درست کرده مثل نشست عملیات جاری و عسل هفتگی که ماهیت سرکوب اعضاء و تفتیش عقیده را دارد و نشستهای غسل هفتگی که اعضاء مجبور هستند هر گونه مسائل جنسی که به ذهنشان میزند یا حتا خواب می بینند گزارش کنند .

اعضاء نگون بخت حق ندارند حتا با هم بعنوان دوست رابطه انسانی داشته باشند . اعضاء در مناسبات فرقه گرایانه رجوی حق هیچ گونه انتخاب ازادانه را ندارند و همه تصمیم گیری ها برای اعضاء توسط سران فرقه گرفته می شود .

اعضاء نگون بخت در زمان صدام چنانکه خواهان خروج از مناسبات فرقه گرایانه می شدند علاوه بر تحمل شکنجه های جسمی و روحی باید ۲ سال زندان و سپس توسط رجوی جنایتکار به زندان بد نام ابوغریب برای تحمل ۸ سال زندان فرستاده می شدند که شاهدان زنده و قربانیان این جنایات رجوی در اروپا مقیم هستند .

خانم عبادی

فرقه رجوی در اروپا تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام مستقر کرده که به دستور شخص مریم قجراز اوور سوراواز برای ترور جدا شده ها اعزام می شوند و تاکنون بارها برای ترور و ضرب و شتم جدا شده ها و منتقدان به دستور شخص رجوی و مریم قجر اعزام شده اند که اسناد و شواهد انکار ناپذیری در این رابطه برای ارائه در هر دادگاهی وجود دارد .

خانواده های اعضاء نگون بخت نزدیک به ۳ سال در پشت درب اردوگاه بد نام اشرف و برای یک ملاقات حضوری با عزیزان خود به تحصن نشستند ولی به دستور شخص رجوی به خانواده ها نه تنها اجازه ملاقات داده نشد بلکه مورد حمله ؛ ضرب و شتم چماقداران رجوی قرار گرفتند و هنوز هم خانواده هاعضاء موفق به دیدار با عزیزان خود نشده اند در صورتیکه زندانیان حق ملاقات و ارتباط با خانواده های خود را دارند ولی رجوی جنایتکار برای اعضاء نگون بخت بدتر از زندان ساخته و اعضاء را مجبور می کند از ملاقات با پدروان و خانواده خود داری کنند وبودند مادران و پدران اعضاء نگون بخت که در حسرت دیدار عزیزان خود حسرت به دل از این دنیا رفتند .

خانم عبادی

من از شما تقاضا می کنم شما بعنوان وکیل و مدافع حقوق بشر شناخته شده از قربانیان فرقه رجوی جنایتکار حمایت کنید و ما اعضاء جدا شده قربانیان و شاهدان زنده جنایات رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه رجوی می باشیم و من بعنوان عضو سابق این فرقه که به دستور شخص رجوی و مریم قجر زندانی و شکنجه جسمی و روحی شده ام وضاهد مرگ اعضائ ناراضی در سلول زندان ساخته شده توسط رجوی برای اعضاء ناراضی بودم و در اروپا هم بارها مورد تهدید و ضرب و شتم قرار گرفته ام حاضر هستم در هرارگانی و دادگاهی شهادت بدهم .

خانم عبادی

خانواده های اعضاء نگون بخت پدران و مادران پیری هستند که در ارزوی دیدار عزیزانشان تمامی خطرات رفتن به عراق را به جان می خرند و لی رجوی و مریم قجر اجازه یک ملاقات حضوری به خانواده ها داده نمی شود بنابر این از شما تقاضا می کنم برای پایان دادن به حسرت خانواده ها به هر طریق ممکن از سازمانهای بین المللی حقوق بشری تقاضا کنید که امکان یک ملاقات حضوری برای خانواده ها ئی که پشت درب اردوگاه لیبرتی محل استقرار کنونی اعضاء نگون بخت می روند را بوجود بیاورند .

من از شما خواهش می کنم این فرصت به جدا شده ها و شاهدان جنایات و نقض حقوق بشر توسط رجوی و مریم قجر بوجود بیاورید تا شاهدان زنده جنایات رجوی بتوانند نقض حقوق بشر در تشکیلات فرقه رجوی با به دلیل و مدرک به خدمت شما برسانند .

همچنین جا دارد این را اضافه کنم که ما اعضاء سابق مثل شما از توافق ایران با کشورهای ۵+۱ حمایت کرده و در جهت دور کردن جنگ و تحریم از سر ملت ایران تلاش کرده و خواهیم کرد وچهره وطن فروشانی مثل رجوی را که خواهان حمله امریکا و اسرائیل و تحمیل یک جنگ خانمانسوز به ملت ایران برای رسیدن به اهداف کثیف خود به هر مزددوری دست می زنند را افشا کرده وجا دارد از شما و همه کسانی که در راستای صلح و اسایش ملت ایران کوشش کرده اند تشکر کنم .

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20606

عقب نشینی خفت بار فرقه رجوی از درخواست سلاح !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول سپتامبر ۲۰۱۵:…  تقریبآ از یک سال پیش سایت فرقه تروریستی رجوی بر سر در سایت رسمی فرقه در خواست سلاح درج کرده بود و مریم قجر هم در شوهای مختلفی که برگزار می کرد خواهان برگرداندن سلاح می شد . این عقب نشینی خفت بار از طرف فرقه رجوی به چند دلیل اصلی صورت گرفته ولی سران فرقه رجوی زنباره از بیان واقعیت ها مثل همیشه ترس ؛ وحشت دارند و می خواهند …

آقای رجوی سلاح را برای چه کاری و برای چه کسی می خواهی؟

لینک به منبع

عقب نشینی خفت بار فرقه رجوی از درخواست سلاح !

تقریبآ از یک سال پیش سایت فرقه تروریستی رجوی بر سر در سایت رسمی فرقه در خواست سلاح درج کرده بود و مریم قجر هم در شوهای مختلفی که برگزار می کرد خواهان برگرداندن سلاح می شد .

این عقب نشینی خفت بار از طرف فرقه رجوی به چند دلیل اصلی صورت گرفته ولی سران فرقه رجوی زنباره از بیان واقعیت ها مثل همیشه ترس ؛ وحشت دارند و می خواهند از این عقب نشینی خفت بار با سکوت و شیادی عبور کنند .

بر اساس خبرهای رسیده از درون فرقه رجوی مدتی اعتراض اعضاء نگون بخت اسیر در کمپ لیبرتی عراق به اوج رسیده و اعضاء نسبت به لیست خروج به البانی که توسط سران فرقه انتخاب می شوند دست به اعتراض زده اند و همچنین اعضاء در محفلهائی که می زنند نسبت به درخواست سلاح از طرف مریم قجر اعتراض خود را بیان می کنند و می گویند اگر رجوی دنبال گرفتن اولآ چرا سلاحها را تحویل داد و دومآ اگر رجوی و مریم قجر راست می گویند خودشان بیایند عراق ببینیم تو این وضعیت سلاح دست می گیرند ؟!

علت دیگر اینکه رجوی زنباره از درخواست سلاح بصورت خفت بار عقب نشینی کرده شکست داعشی ها و پس مانده های حزب بعث می باشد .

تقریبآ بیش از یکسال پیش با تسخیر قسمتی از خاک عراق توسط تروریستهای داعشی و پس مانده های حزب بعث رجوی زنباره به اعضاء خود در کمپ لیبرتی پیام داده بود که به زودی بغداد سقوط خواهد کرد و رجوی از پس مانده های خزب بعث و داعشی ها سلاح گرفته بر علیه دولت مالکی خواهند جنگید !

حال رجوی زنباره دیده همکیشانش نتوانستند بغداد تسخیر کنند و دولت مرکزی عراق پا بر جا مانده مجبور شده در خواست سلاح را از سر درب سایت فرقه خودش در سکوت کامل بردارد .

همچنین رجوی در سالیان گذشته به امید این بود که امریکا ؛ اسرائیل و … به ایران حمله نظامی کنند و رجوی با درخواست سلاح می خواست نقش داعش و … را برای ایران بازی کند . اما توافق ایران با ۵+۱ دست رجوی در پوست گردو ماند و این هم یکی از دلایلی می باشد که رجوی از درخواست سلاح خفت بار عقب نشینی کرده .

رجوی زنباره در سالیانی که خودش رابعنوان یک رهبر فرقه مافیائی و تروریستی تحمیل کرده به نتوانسته به یک خواسته دست پیدا کند .

البته نا گفته نماند که رجوی زنباره رهبری فرقه را هم با همکاری با ساواک و لو دادن بنیانگذاران سازمان توانست بدست بیاورد که اسناد همکاری رجوی با ساواک موجود هست هم در کتاب پرویز ثابتی ریئس وقت ساواک همکاری رجوی نوشته شده است .

رجوی زنباره بعد از اینکه توانست با همکاری ساواک خودش را رهبر جا بزند خواسته های زیادی را مطرح کرده از ریئس جمهور شدن تا نماینده مجلس ؛ شهردار و … ولی وقتی دید به هیچ کدام از اینها دست نمی یابد خواست با جنگ مسلحانه ؛ خون و خونریزی به اهداف پلید خود برسد .

رجوی زنباره برای دست یابی به قدرت با ترور ؛ بمب گذاری ؛ به خیال خام و ابلهانه اش درست کردن ارتش ؛ با مزدوری تمام عیار برای صدام ملعون؛ بعد از صدام دربست در خدمت و موساد ؛ سیا وکشورهای مرتجع منطقه خواست در عالم هپروتی خودش به خواسته اش برسد که موفق نشد .

مدتی هم که شکم اش را صابون می زد و به هر دریوزگی دست می زد تا امریکا و اسرائیل به ایران حمله کنند تا رجوی زنباره به هدف اش برسد این ارزوی رجوی زنباره هم فنا شد و به جای سلاح به دست رجوی توتک هم ندادند که در سوراخ موش توش فوت کند و حال دست از پا درازتر مجبور شده در سکوت با خفت و خواری در خواست سلاح از سایت رسمی فرقه بردارد .

این عقب نشینی و قبول خفت و خاری نشان از فروپاشی و بن بست کامل استراتژی ؛ تاکتیک و ایدئولوژی دست ساز رجوی را دارد و بس .

برگه بازجویی مسعود رجوی 1

برگه بازجویی مسعود رجوی 2

برگه بازجویی مسعود رجوی 3

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20547

نامه سرگشاده به وزیر خارجه فرانسه (بعلاوه متن اصلی، فرانسوی)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۵:… من با شناخت و تجربه ای که از رویکرد و ماهیت فرقه رجوی داعشی دارم از دولت فرانسه و مسئولین امنیتی فرانسه تقاضا می کنم قبل از اینکه سنگ فرشهای خیابانهای پاریس توسط تروریستهای اموزش دیده به خون بی گناهان الوده شود در یک اقدام قاطع جنایتکاران و تروریستهای مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دست عدالت بسپارید و اجازه بدهید قانون …

گزارش سحر، ۲۰۰۹: پادگان مریم رجوی (فرانسه) از بیرون و از درون 

قرارگاه اروپایی سازمان مجاهدین خلق در نزدیکی شهرک حومه ای اورسورواز Auvers-sur-Oise در استان سرژی پونتواز Cergy-Pontoise در کشور فرانسه از زمان پیدایش خود با تأیید دولت وقت فرانسه نقش مقر سرفرماندهی جنگ مسلحانه این سازمان را به اشکال مختلف ایفا کرده است.

لینک به منبع

نامه سرگشاده به وزیر خارجه فرانسه (بعلاوه متن اصلی، فرانسوی)

آقای فابیوس

وزیر خارجه محترم فرانسه .

با سلام و ارزوی موفقیت به شما و دولت ؛ ملت فرانسه

من محمد رزاقی از اعضاء سابق مجاهیدن خلق ایران هستم که به مدت نزدیک به ۲۰ سال از دوران زندگی ام را درون تشکیلات سازمان مجاهدین خلق ایران در اردوگاههای این سازمان که هم اکنون به فرقه رجوی داعشی معروف می باشد گذرانده ام و هم اکنون بعنوان پناهنده سیاسی در کشور فرانسه زندگی می کنم .

من در زمان حضورم در تشکیلات سازمان مجاهدین خلق شاهد جنایات رهبری این فرقه ( مسعود رجوی و مریم قجر عضدانلو و دیگر سران این فرقه در حق مردم ایران ؛ عراق ؛ و نقض ابتدائی ترین حقوق اعضاء بودم .

اقای وزیر

در زمان عضویتم در این فرقه تروریستی خطرناک شاهد کشتار کردهای عراق به دستور شخص مسعود رجوی و مریم قجر که خود را در فرانسه به اسم مریم رجوی معرفی می کند بودم و شاهد فرمان مریم قجر که به نیروهایی که تانک و زرهی هدایت می کردند که کردها را زیر شنی تانکهایتان له کنید !

شاهد اعزام تیمهای تروریستی از داخل اردوگاههای سازمان در عراق برای شلیک خمپاره و اعمال تروریستی در داخل ایران و همچنین شاهد زندانی کردن بیش از ۵۰۰ عضو مخالف سیاست و روشهای فرقه گرایانه رجوی در سال ۷۳ و مرگ افراد در زیر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران فرقه رجوی به دستور مستقیم مسعود رجوی و مریم قجر و در ضمن خودم هم در همان زمان جزو زندانیانی بودم که شکنجه جسمی و روحی شده ام و شاهد مرگ اعضاء ناراضی در سلولی که خودم در ان سلول زندانی بودم .

اقای وزیر

من مصاحبه شما را در ایران از طریق کانالهای تلویزیونی تماشا می کردم که گفتید دولت فرانسه مصصم به مبارزه با گروههای تروریستی می باشد و این باعث شد دست به قلم ببرم و تقاضا کنم اگر واقعآ مصصم به مبارزه با گروههای تروریستی و فرقه گرایانه هستید چه بهتر که از داخل کشور خودتان شروع کنید .

حتما مطلع هستید فرقه تروریستی و جنایتکار رجوی در خاک فرانسه در اوور سوراواز اردوگاهی شبیه اردوگاه بد نام اشرف دایرکرده که در این اردوگاه هم رهبران فرقه جنایتکار رجوی داعشی مستقر هستند هم اعضائی که در اردوگاه این فرقه مستقر هستند از اموزش دیده های فدائیان صدام برای ترور ؛ بمب سازی و کار گذاری ان و از سازنده گان مواد های شیمیائی کشنده مثل سیانور هستند که در پوش پناهنده و اکثرآ با نامهای جعلی در اردوگاه اور سوراواز مستقر می باشند .

اقای فابیوس

حتما قبول می کنید که تروریست خوب وجود خارجی ندارد و همه تروریستها یک ماهیت جنایتکارانه دارند یکی با شکل و شمایل ریش و پشم دار یکی دیگر مثل فرقه رجوی داعشی که برای فریب دولتهای اروپائی و افکار عمومی از کت و شلوار ؛ کرووات استفاده می کنند ولی در ماهیت با هم هیچ فرقی ندارد .

این را هم اضافه کنم فرقه رجوی داعشی در خاک فرانسه هم دست از ترور و خشونت بر نداشته ومریم قجر از اردوگاه فرقه رجوی داعشی مستقر در اردوگاه اوور سوراواز تیمهای تروریستی اموزش دیده فدائیان صدام را برای ترور جدا شده ها و مخالفان و منتقدان این فرقه به خیابانهای پاریس اعزام می کند و تیمهای تروریتی مریم قجر چندین بار دست به ترور اعضاء جدا شده زده اند که شواهد و مدارک حمله تیمهای تروریستی اعزامی مریم قجر از اردوگاه فرقه رجوی داعشی در اوور سوراواز موجود می باشد و شاهدان و قربانیان این فرقه هم چندین شکایت در پلیس و دادگاه بر علیه فرقه رجوی داعشی به تبت رسانده اند .

اقای فابیوس

من با شناخت و تجربه ای که از رویکرد و ماهیت فرقه رجوی داعشی دارم از دولت فرانسه و مسئولین امنیتی فرانسه تقاضا می کنم قبل از اینکه سنگ فرشهای خیابانهای پاریس توسط تروریستهای اموزش دیده به خون بی گناهان الوده شود در یک اقدام قاطع جنایتکاران و تروریستهای مستقر در اردوگاه اور سوراواز به دست عدالت بسپارید و اجازه بدهید قانون و عدالت در باره انها حکم کند .

در غیر اینصورت تروریستهای داعشی ابوبکر البغدادی و یا تروریستهای رجوی داعشی در هر زمان که فرصت پیدا کنند دست به جنایت خواهند زد و خون بی گناهان را روی سنگ فرش شهرها و خاک فرانسه خواهند ریخت .

برای شما ؛ دولت و ملت فرانسه ارزوی موفقیت می کنم .

محمد رزاقی : پناهنده سیاسی در فرانسه

رونوشت :

ــ وزارت کشور فرانسه

ــ وزرات خارجه فرانسه

Monsieur le ministre des affaires étrangères

Je m’appelle Mohammad Razzaqi, je suis un ancien membre de l’Organisation des Moudjahidins du Peuple Iranien (l’OMPI). J’ai vécu pendant vingt ans dans les camps de cette organisation qui est devenue aujourd’hui une secte réactionnaire à la Daech. Je vis maintenant en France où j’ai obtenu le statut de réfugié politique

Pendant vingt ans, j’ai assisté aux crimes de cette organisation et de ses chefs, Maryam et Massoud Radjavi et les autres, contre le peuple iraquien et contre leurs propres membres dont les droits fondamentaux sont systématiquement bafoués.

Monsieur le ministre, J’ai assisté au massacre des kurdes sur l’ordre de Massoud et de son épouse Maryam Radjavi qui réside en France. J’ai entendu Maryam dire : « écraser les kurdes par vos chars ! ».

J’ai assisté au départ des équipes de terroristes de l’OMPI depuis leurs camps en Iraq pour des opérations à l’obus de meurtrier à l’intérieur de l’Iran. J’ai assisté à l’emprisonnement, en 1994, de 500 membres de l’OMPI qui avaient osé de mettre en question les politiques sectaires de l’organisation. J’ai été moi-même emprisonné et torturé et ai assisté à la mort de mes camarades dans les prisons de l’OMPI

Monsieur le ministre, je vous ai entendu dire à la télé que le gouvernement français était décidé de combattre les groups terroristes. Je crois donc qu’il faut commencer par chasser les terroristes du territoire français.

Comme vous le savez, la secte terroriste de Radjavi a son quartier général à Auvers-sur-Oise où vivent les militants de cette organisation qui ont reçu toute sorte d’entrainements militaires dans une sorte de base militaire semblable à celle d’Ashraf en Iraq. Les habitants de ce camp sont de faux réfugiés qui maitrisent la fabrication de toute sorte de produits chimiques mortels qu’ils utilisent dans leurs opérations terroristes. L’OMPI soutient ouvertement le group Daech et ses chefs multiplient des rencontres avec ce group. Les médias des moudjahidins diffusent régulièrement des informations sur ces rencontres

Monsieur le ministre, il n’y a pas de bon terrorisme. Les terroristes sont tous des criminels, qu’ils portent une barbe comme Daech ou une cravate comme les chefs de l’OMPI

Il faut savoir que même sur le territoire français, l’OMPI a recours à la violence et ses membres attaquent régulièrement les anciens membres qui critiquent cette organisation ou ceux qui demandent la libération de leurs membres de familles retenus dans les camps de cette organisation. Les membres de l’OMPI, sur l’ordre direct de leurs chefs, ont publiquement agressés les critiques ; des plaintes ont été portées à la police.

Dans un message vidéo diffusé sur les sites de l’OMPI, Massoud Radjavi a revendiqué la mort de tous ceux qui osent critiquer son Organisation et c’est dans ce cadre que ses hommes attaquent et menacent les anciens membres

Connaissant la nature terroriste de la secte de Radjavi, je crois que les terroristes d’Auvers-sur-Oise doivent être chassés de leur camp et jugés pour leurs crimes avant qu’ils trouvent le temps de verser le sang des innocents à Paris

Les terroristes de l’OMPI, tout comme ceux de Daech, n’hésiteront pas à touer des civiles dès que l’occasion se présente.

Veuillez croire, Monsieur le ministre des affaires étrangères, à l’expression de mes salutations distinguées.

Mohammad Razzaqi, Paris

***

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب

نـــــــــــــــه بــــــــــــابــــــــــــــا !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س