آخرین تلاشهای مجاهدین خلق علیه مردم ایران

آخرین تلاشهای مجاهدین خلق علیه مردم ایران

کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، سوم فوریه 2016:…  پاسخ آقای ژان بورل ریس بخش بین المللی اتحادیه کارفرمایان فرانسه اما در مقابل این سوال معادلات مجاهدین را بهم میریزد او میگوید در میان ۱۹۵ کشور جهان چند دمکراسی واقعی وجود داردو ادامه میدهد که در میان کشورهای آن نقطه از جهان کدام کشور دمکراسی بیشتری دارد؟ و خبرنگار که مبهوت مانده با برش فیلم ته کار را میبندد . باید از مجاهدین …

مسعود رجوی تروریسم ملک سلمان عربستان سغودیمجاهدین خلق آلت دست مخالفین ایران

کلمه: مجاهدین خلق؛ همچنان نماد وابستگی، خشونت و ترور

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

لینک به منبع

آخرین تلاشهای مجاهدین خلق علیه مردیم ایران

مجاهدین خلق هرچه در توان داشتند برای ادامه تحریمها ،انجام نشدن توافق هسته ای ، و حتی حمله نظامی آمریکا به ایران انجام دادند . آنها جاسوسی کردند ، خبرجعل کردند و پذیرفتند که حتی به عنوان گوشت دم توپ نیروهایشان را خط مقدم نبرد احتمالی بفرستند .

آنها به کشورهای منتقطه اطلاعات دادند و پول گرفتند و خلاصه در این راه که میدانستند تحریم معیشت مردم و مشقت آنها را در پی دارد کم نگذاشتند ، اما اوضاع طبق خواسته آنها پیش نرفت . دلخوشی های این روز خانم رجوی و شوی مفقودش علاوه بر دست فشانی برای جبیوتی و جان فشانی برای عربستان و …. تلاش برای بهم زدن شادی رفع تحریم پیوستگی وارتباط مردم ایران با جهان است .

شاید تحلیل این روزهای رجوی وفرقه اش این باشد که حالا که نشد مانع پختن آش دلخواه مردم بشویم و از آن آش هم نصیبی نمیبریم باید آش را کثیف کرده تا به کار هیچکس نیاید ، و باز لابد رجوی مثال میزند که انداختن یک موش در یک پاتیل آش کل آن را ضایع میکند و فکر میکند که مگر از موش کمتر است .

از این دست تلاشهای بیشرمانه تظاهرات راه انداختن با چوب و پارچه و رنگ زرد*است برای بهم زدن معاملات اقتصادی که ممکن است پیشرفت ورفاه مردم را در پی داشته باشدو دیگر اینکه مجاهدین در یک مبارزه قهرمانانه توانسته است خبرنگار جوان کانال پلوس ** فرانسه را با پول هنگفت و وعده متفاوت بودن وادارد که از روسای شرکتهای بزرگ صنعتی بپرسد چرا با ایران که یک رژیم دیکتاتوری است قرارداد میبندید .

پاسخ آقای ژان بورل ریس بخش بین المللی اتحادیه کارفرمایان فرانسه اما در مقابل این سوال معادلات مجاهدین را بهم میریزد او میگوید در میان ۱۹۵ کشور جهان چند دمکراسی واقعی وجود داردو ادامه میدهد که در میان کشورهای آن نقطه از جهان کدام کشور دمکراسی بیشتری دارد؟ و خبرنگار که مبهوت مانده با برش فیلم ته کار را میبندد .

باید از مجاهدین هم پرسید آیا دمکراسی داعش که بعنوان مبارزین عراقی در تسخیر شهرهای عراق برایشان دست میزدید و جشن گرفته بودید برایتان معیار است یا دمکراسی عربستان که حالا مادر خرجتان شده و نانتان را میدهد؟

*این رنگ زرد ظاهرا بعد از سقوط صدام و فرار مسعود و مریم رجوی و همچنین فرماندهان بالا از عراق و مخفی شدن تبدیل شده به رنگ مورد علاقه فرقه ای

** اسناد و شواهدی در دست است که خبرنگار از مجاهدین پول گرفته است و عکسهایی ازملاقات او با یکی از اعضای فرقه نیز ثبت شده که کلیه این شواهد برای کانال پلوس فرانسه ارسال خواهد شد.

Will President Rouhani meet genuine human rights advocates halfway

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22806

فوائد اخراج از عراق و ترس مجاهدین (+عجب شباهتی)

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلقکانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۵:… در خبرها بود که گروه داعش توافق کرده که از حومه دمشق (اردوگاه یرموک ) به رقه بروند این انتقال با نظارت سازمان ملل انجام میشود . نمیدانم که آنها در محل فعلی خود شعار کوهها اگر بجنبند ما جم نخواهیم خورد را میداده اند یا نه و نمیدانم که شباهت این انتقال با تخلیه اشرف تصادفی است یا کار سازمان ملل برای محو گروههای تروریستی ولی اینجا …

زنان نجات یافته از فرقه رجوی مجاهدین خلقاهمیت جدایی زنان از فرقه رجوی

هراس مجاهدین خلق از چیست؟

فوائد اخراج از غراق

لینک به منبع

کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان اعلام کرد که روند اخراج فرقه رجوی از خاک عراق شدت گرفته است . این خبر پایان همه تلاش و تقلاهای این فرقه و به نوعی مرگ ایدیولوژیک آن محسوب میشود .

مجاهدین

فضای محصور برای بقای فرقه را از دست میدهند . خاکی که به لحاظ نظامی (همجواری با خاک وطن )و نیز به لحاظ عقیدتی (خاک امامان شیعه ) و بلحاظ همدستی ( حزب بعث و داعش و کشورهای کمک کننده ) برایشان مهم بود از دست میدهند . شعارهای سرنگونی وفلسفه هم پیمانی با صدام و نیز شعار مسعود رجوی هنگام حرکت به زیر قبای صدام که گفت میروم که آتش برافروزم در کوهستانها و نیز گفت مقصد بعدی تهران است .همه و همه پوچی خود را به تمسخر بار ترین وضع نشان میدهند.

افراد

اسیر امکان ارتباط با جهان واقعی را بر خلاف میل سازمان پیدا میکنند.

فعالیت های ضد انسانی ٫ پولشویی و ..آنها بیشتر در دید قرار گرفته و مجبور به پاسخگویی بیشتری خواهند بود .امکان ارتباط بین خانواده ها و اعضای گرفتار فراهم میشود.

ومهمتر از همه امکان رهایی اعضای اسیر فراهم خواهد شد . این تمام خوشحالی ما وعزای رهبری فرقه است. مراقب باید بودکه چگونه میخواهند به انقیاد و بردگی اعضا ادامه دهند . ما البته نخواهیم گذاشت.

عجب شباهتی و عجیب حکایتی

لینک به منبع

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق

بعضی در تمجید مجاهدین خلق و در پاسخ فرقه بودن و خشونت و ترور و همه و همه برای تطهیرش میگویند هر بدی داشته باشد ولی تشکیلات منسجمی دارد , یا میگویند با این اعضای جان برکفی که دارد … ویا در اظهار لطف میگویند هرچه باشد تنها گروهی است که برعلیه جمهوری اسلامی در حال جنگ است .

البته این اظهارات را خود مجاهدین دامن میزنند تا گندشان را بپوشانند و عده ای سطحی نگر را به دفاع از خود وادار کنند وگرنه همه این محاسنی که برای خود میشمارند را داعش بیشتر دارد و عجیب اینکه هر دو مدعی حکومت و دولت هستند و رهبران هردو مفقود الاثر وهردو پول بیشمار از پشتیبانان مالی خود میگیرند والبته در همه اینها جربزه و لیاقت داعش از مجاهدین بیشتر هم بوده و اربابانشان به یقین از آنها راضی ترند .

حتی اعضای داعش هم راضی ترند , جهاد نکاح در داخل فرقه رجوی گویا فقط مختص رهبری ان است و بس و حتی توان عضوگیری داعش هم بسا بیشتر از این فرقه است این را گفتیم چرا که توان جذب را هم از محاسن خودشان میدانند به هر حال حکایت این تشابه عجیب و غریب که در عراق و سوریه در نقطه تماس قرار میگیرد به همین جاها ختم نمیشود .

در خبرها بود که گروه داعش توافق کرده که از حومه دمشق (اردوگاه یرموک ) به رقه بروند این انتقال با نظارت سازمان ملل انجام میشود . نمیدانم که آنها در محل فعلی خود شعار کوهها اگر بجنبند ما جم نخواهیم خورد را میداده اند یا نه و نمیدانم که شباهت این انتقال با تخلیه اشرف تصادفی است یا کار سازمان ملل برای محو گروههای تروریستی ولی اینجا هم باز داعش جلوتر از مجاهدین است تعداد تقریبا همان است اما آنها توانسته اند به سازمان ملل بقبولانند که در انتقال به لیبرتی ( رقه ) سلاحهای شخصی خود را نیز همراه ببرند اما مجاهدین با سیاستهای رهبرش خیلی قبل تر از این حرفها خودش سلاحها را تحویل داد و سعی کرد به خدمت آمریکایی ها در آید . آنها با خانوادهایشان حرکت میکنند یعنی برخلاف مجاهدین با زن و زندگی هم میتوانند بجنگند , کاری که مجاهدین بخاطرش طلاق و غسل هفتگی و انقلاب ایدئولوژیک را راه انداختند و البته همه و همه دود شد و به هوا رفت .

باید منتظر یکسانی سر انجام این دو فرقه ماند.

***

تازه ترین ابتکار مجاهدین در مبارزه

بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانیبهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22176

پیام مسعود رجوی به لشکرهای ارتش آزادیبخش

بینا عارف، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۵:… افتخار کشته شده های این موشک باران از نظر پیام دهنده (مسعودرجوی احتمالا) این است که ۵ روز بعد از عاشورا و در سرزمین پیامبر کشته شده اند درست افتخاری که احتمالا همه داعشی هایی که دوروز قبل تر کشته شده اند نیز با مراتبی بالاتر دارا هستند چرا که به عاشورا نزدیک تر بوده ان حالا قبول داشته باشند یا نه مهم نیست چنان که در …

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمدرخواست مضحک برگرداندن ده در صد سلاح زمینه سازی برای کشتار ساکنان لیبرتی

لینک به منبع

پیام به لشکرهای ارتش آزادیبخش

موشک باران پایگاه لیبرتی و پیام مسعود رجوی ———–

این روزها کار مسعود رجوی که القابی همچون فرماندهی کل ارتش آزادیبخش را و رهبری عقیدتی خاص الخاص مجاهدین و رهبر انقلاب و رئیس شورای ملی مقاومت رابه دوش میکشد , خلاصه شده به تک و توکی پیام آنهم نه با صدا و تصویر خودش و فقط در حدی خلاصه که هر روبه موت یا مرده ای هم میتواند . البته این پیامها از جهتی هم حائز اهمیت است چرا که خلاصه ایدئولویکی و سیاسی مواضع مجاهدین خلق را نشان میدهد چرا که هرکس نوشته باشد بالاخره بالاترین سطح در مناسبات فرقه ای است .

پیام مسعود رجوی برای لشکرهای فدایی است دقت کنید لشکرهایی که قرار است فدا شوند نه لشکری که بجنگد و قادر باشد پیروزی کسب کند بلکه لشکرهایی که خاصیت وجودی شان فدا شدن است و البته اینکه فدای چه چیزی میشوند را هم در پیام بدون پاسخ مانده است .

افتخار کشته شده های این موشک باران از نظر پیام دهنده (مسعودرجوی احتمالا) این است که ۵ روز بعد از عاشورا و در سرزمین پیامبر کشته شده اند درست افتخاری که احتمالا همه داعشی هایی که دوروز قبل تر کشته شده اند نیز با مراتبی بالاتر دارا هستند چرا که به عاشورا نزدیک تر بوده ان حالا قبول داشته باشند یا نه مهم نیست چنان که در مسیر عاشورا بوده اند یا نه هم در پیام اشاره ای نشده است .

پیام میگوید که آرامش و کنترل وخونسردی خود را حفظ کنید و آماده کارزارهای بعدی باشید البته نمیگوید منظورش از کارزار همین موشک خوردن است یا نه چرا که به مثابه جنگیدن آخرین بار در دوران صدام حسین بود که ارتش آزادی با سلاح و اطلاعات و دستور حزب بعث عملیات انجام داد و حالا فقط گرفتار است و به تاکید سازمان برای بیرون آمدن از لیست تروریستی مدتهاست که سلاح را زمین گذاشته و بعنوان یک رویا همانطور که در ترانه هایش میگوید فقط در فکر وخیال لمس ماشه است و بس و بدون آن هم البته با توجه به گرفتاری در عراق و بازی کردن نقش پناهنده کارزاری غیر از این موشک خوردن در تصور پیام دهنده نیست.

اما چرا این حمله انجام شده دلایلش در این پیام وضعیت سوریه و برجام و یمن و اب و هوای کره زمین و پدیده ال نینو است و بس و ابدا ربطی به سیاست های شکست خورده ماندن در عراق و حفظ اشرف و یا همه یا هیچ برای جابجایی و پیوند زدن سرنوشت مجاهدین با صدام و مزدوری و …… ندارد.

پریدن و فحاشی به خانواده هایی که قبل تر برای نجات فرزندانشان آمده بودند و سازمان مانع شده بود وگرنه قبل از زخمی و کشته شدن لااقل خانواده وعزیزان خود را دیده بودند و نیز پریدن و فحاشی و پاچه گیری منتقدانی که حدس میزند چه خواهند گفت یعنی قصاص قبل از انتقاد هم بخشی از این پیام است تا رجوی یا پیام دهنده مجبور نباشد در باره سیاستی که کار را به اینجا کشانده توضیحی بدهد .

خوشبینانه ترین بخش پیام این است که بجای شعار سرنگونی و امسال سال سرنگونی و پیروزی است و این حرفهای تکراری آمده است که روز مظلوم بر ظالم نزدیک است یعنی حواله شده است به قیامت و خلاصه کلام اینکه شعارهای امروز و فردا کنار گذاشته شده و یکسر موکول شده است به قیامت چرا که روز مظلوم بر ظالم یعنی

روز مظلوم بر ظالم (روزیست که خداوند باز خواست ظلم را از ظالم کند)

ارتش آزادی بند از بند نظام حاکم بر ایران میگسلد این را که میگوید هیچ توضیحی ندارد که چگونه و با کدام استراتژی و پایگاه مردمی و شرایط دیگر

خلاصه اعتقاد مجاهدین در این پیام این است که میگوید در مبارزه با رژیم آخوندی قیمت را مثل همیشه و بیش از همه مجاهدین داده و میدهند و این اعتقاد یعنی سهم خواهی و تمامیت طلبی آنهم برای کاری بیهوده که به کشتن دادن افراد است یعنی چون مجاهدین اینهمه را به کشتن داده اند آنهم برای هیچ و پوچ پس حق بیشتری دارند و سهم بیشتر و بقیه باید خفه شوند و سرکوب گویی که به کشتن دادن افراد حقانیت می آورد با این استدلال باید به فرمانده ای که در جنگ بیشتر کشته و زخمی میدهد وکمتر پیروز میشود درجه بالاتری داد و باز طبق این نظر با کشته شدن اینهمه داعشی در حمله اکراد و ارتش سوریه و نیروهای مردمی عراق و روسیه باید در باره خاورمیانه فقط داعش حق اظهار نظر و سهم خواهی داشته باشد و بس چرا که بیشتر از همه دارد قیمت میدهد .

وقتی میگوید بارخدایا از ما بپذیر فیلم قبلی مسعود را نشان میدهد و البته از این فیلم ها زیاد است که هر بار مسعود بقول خودش با خدا معامله میکند و هربار همین شعار تکراری را میدهد که البته پاسخگو نباشد.

آخر سر هم به شمارش و نام بردن کشته ها میپردازد کاری که علاقه وافری به آن در سلسله مراتب بالایی سازمان هست از چاپ کتاب و دادن لیست و تلاش برای بالابردن آمار شهیدان گرفته تا آن را سابقه و حقانیت کردن برای خود و البته این نام بردن نه به ترتیب الفبا است ونه به ترتیب قدمت مبارزه سا سن بلکه به نسبت نزدیکی به سازمان و عقاید فرقه ای آن است و از چند نفر اول که بگذریم کسانی را میبنیم که سازمان از کشته شدنشان خوشحال هم هست چرا که بجای افراد مسئله دار و منتقد شهید دارد که نام میبرد و به آن میبالد.

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجوی

مسعود رجوی و فرمان قتل های بیشترمسعود رجوی و فرمان قتل های بیشتر

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21901

لیچارگویی مجاهدین شما را به یاد کدام ادبیات می اندازد (+ تحصن و خشونت)

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، دهم نوامبر ۲۰۱۵:…  سعید جان!! حرف زیاد دارم ولی جمله آخرت را هنوز نتوانسته ام از روده کوچیکه عبورش بدهم تا به سلامت به محل اصلی اش برسد، نگاه کن چه غمگنانه گفته ای: ( خواسته حتما فحش باشد ولی چرا حرفهای انتقادی وجمله آخر کسی باید حتما جایش در روده بزرگ نویسنده انقلاب ایدیولوژیک کرده سازمان باشد را متوجه نشدم یا اینکه روده بزرگ جای بدی است ویا نویسنده …

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، دهم نوامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

تحصن و خشونت

هواداران و اعضای مجاهدین خلق در هلند بعد از حمله موشکی به قرارگاهشان دست به یک تجمع چند نفره در جلوی پارلمان درشهر لاهه یا همان دن هاخ دست زدند در این تجمع که هشت نفر و هشتاد پرچم زرد رنگ با آرم مجاهدین و یک پرچم ایران شرکت کرده بود ، در انتها به خشونت کشیده شد . مجاهدین با شنیدن انتقاد یک ایرانی که گفته بود :؛ اصلا مسعود رجوی برای چه این بیچاره ها را به عراق بردد و چطور خودش و خانمش عراق را ترک کردند و اینها اینهمه سال موندن اگه عراق خوب بود اونا هم میموندن . ؛ به او حمله ور شده و با تهمت های مزدور و موشک زن و قاتل اشرفی ها شروع به کتک کاری وفحاشی کردند .این ایرانی وطن پرست بعد از انتقال به اورژانس اعلام کرد که از ضاربین شکایتی نداشته و فقط از بابت دلسوزی نکاتی را به آنها یاد آورشده ، او معتقد بود که این افراد در یک فشار و استرس وشانتاژ روحی و تبلیغاتی توسط سازمانشان قرار گرفته اند و نمیدانند چه میکنند و چه میگویند چرا که تمام احساسهای هیجانی و تعصبات فرقه ای و مذهبی آنها تحریک شده است. اوعنوان کرد که راضی نیست اسم و مشخصاتش علنی شود بدون اینکه این کار دلیلی بر عدم حقانیت ویا تغییر موضع یا تکذیب حرفهایی باشد که آنجا زده است.

بینا عارف، کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، دهم نوامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

لیچارگویی مجاهدین شما را به یاد کدام ادبیات می اندازد

چه حکمتی است که همه افراطیون و آنها که دستشان از استدلال خالی است زبان به تهدید و فحاشی و دست به خنجر و چماق میگشایند و میبرند . چه حکمتی است که این افراطیون در ظاهردشمن با هم رفتار مشترک ضد دمکراسی دارند .

چه حکمتی است که این ادبیات گستاخانه و پوپولیستی بلافاصله تبدیل میشود به تروریسم خشن و وحشی .

چه حکمتی است که که همه کسانی که این ادبیات را استفاده میکنند خود را حق دانسته و انبوهی نیروهای مارایی را هم حافظ و پشتیبان خود میبنند .

هرحکمتی هست نشان میدهد که باید لقمان وار مقابله کرد و به گردابشان غوطه ورنشد َنشان میدهد که این دشمنان ظاهری دو روی یک سکه اند وباید با خردورزی و آگاهی بخشی راهشان را سد کرد.

برای نمونه یک مقاله از مجاهدین را ببینید که علیه آقای سعید جمالی( یکی از منتقدان سازمان و فرقه رجوی )نوشته اند.: قرمز شده ها برای توجه شما و فحش هایی است که مجاهدین میدهند و داخل پرانتزهای آبی شده از من است بقیه نوشته های کج شده تماما از نویسنده و کارشناس مجاهد خلق است .

سعید جان!!: نامه پر از مهر ومحبتت رسید ودیدگان تازه عمل کرده ام (‌چرا و چه ربطی دارد نمیدانم )را نور تازه بخشید، تو این مدت کجا بودی؟ که ما را از نعمت حضورت حسرت به دل کردی ، سعید جان!!: تو که اینقدر دنبال من و ما هستی، و میدانی که ما نمی توانیم از کمپ خارج شویم، میشود قدمی کوچک رنجه فرموده و بیایی و مرا ببری؟؟؟ (معلوم نیست که چرا نویسنده مجاهد از رهبریش انتظار ندارد بیاید و نجاتش دهد ) می بینی چقدر ساده است؟ از موشک و این چیزها هم که اصلا ترس نداری و برای تو و امثال تو هم که «گراگیری» نمیشوند، پس اگه میشه زودتر بیا که بد جوری دلم هواتو کرده… راستی یادت نره «سخنگوی سراسری آزادی سازی لیبرتی» یعنی آبجی «ع.الف» راهم همراهت بیار، تا نتایج «مبارزه» چندین ساله اش را برای نجات ما ببیند و بیشتر انگیزه بگیرد. (چطور است نماینده شورا بیاید تا از نتایج مبارزات ضد امپریالیستی شما انگیزه بگیرد یا از مبارزات شما علیه جمهوری اسلامی که چه نتایجی هم دارد)

ضمنا آقای «حقوق الممالک» را هم خبر کن، زیرا تصمیم گرفته پا جای پای احمد کسروی بگذارد، اینکه چطوری را من نمیدانم، تا آنجا که من میدانم و کم هم او را نمی شناسم، «لیبرالی» بود که ظاهرا مخیله اش را آخر عمری از دست داده، در روستایمان به این هم ولایتی یک بسته یونجه را که میدادیم تا بین دو تا الاغ، تقسیم کند، شک نداشتیم که نمی تواند، اما حالا میخواهد بشود کسروی؟؟؟؟؟ با آنچنان نعره بلندی که ماتحتش را متحمل ۱۰-۲۰ تا بخیه کرده و به قول افغانی ها «زر» میزند که ” بجای مرگ در رختخواب پیرانه سر و برای دفاع از حقوق و حیثیت انسانی به استقبال خطر بروم و فضلیت جانبازی به میراث بگذارم. ”

لطفا رفیق قافله اش را که ادعای دکتری دارد را برای فراهم کردن بخیه و دوختن محل جر خورده صدا کنید. آخه تو و استقبال از خطر؟ تو و جانبازی؟ تو قمار باز هم نیستی! نمیخواد فضیلت به میراث بگذاری، از فضله همان برون طراود که در اوست ( طبق این حرف میتوان دلیل این همه زشت گویی را فهیمید)

این «پیرانه سر» واقعا نیاز به نصحیت دارد و بهش بگید: «…..زیادی نخور».

در هرحال من منتظرم زود بیا ! همین الان بیا! با فالح فیاض و کوپلر بیا!، بمحض اینکه پشت درب لیبرتی رسیدی، یک سوت بزنی من حاضرم.

یک بیت شعر هم میدهم که بدی به «اسی بی شرف» (منظورش اسماعیل وفا یغمایی است که روزی مدحش میکردند و شاعر نسل انقلاب و برگزیده مریم مسعود بود وبا اولین انتقادش به این روز رسید) و نظرش را برایم بیاور. این شعر کوچه و خیابان است که به سبک «خراباتی ها» میخواندیم.

سگ با زبان میزند به زخم تنش دوا

کمتر زسگ کسی که زخم زبان می زند

سعید جان!! حرف زیاد دارم ولی جمله آخرت را هنوز نتوانسته ام از روده کوچیکه عبورش بدهم تا به سلامت به محل اصلی اش برسد، نگاه کن چه غمگنانه گفته ای: ( خواسته حتما فحش باشد ولی چرا حرفهای انتقادی وجمله آخر کسی باید حتما جایش در روده بزرگ نویسنده انقلاب ایدیولوژیک کرده سازمان باشد را متوجه نشدم یا اینکه روده بزرگ جای بدی است ویا نویسنده نمیدانسته بعد از عبور از روده کوچک به روده بزرگ میرسد ویا هم میدانسته و منظورش از مسیر دیگربوده که بعد از روده کوچک به معده برسد و هضمش کند.)

”حرف زیاد است و من در گوشه ای دلشکسته و زانوی غم در بغل و ….. ماتم زده….. با قلبی دریده و شرحه شرحه

نامردی تا به کجا؟؟؟؟»

با شناختی که از تو دارم این جمله را هنگامی گفته ای که جلوی آینه ایستاده بودی و از خودت حسابرسی میکردی، اینطور نیست ، سعید جان!!!!

ادبیات مجاهدین خلق فرقه رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20746

چرا به خانواده ام فحاشی کردم (نامه رسیده از قرارگاه لیبرتی در عراق)

کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، ششم سپتامبر ۲۰۱۵:… تورابخدا به برادرم از طریق سایتها برسان در سال ——–که به اشرف آمد ومن فوش دادم مرا ببخشت .آنروز همه مراقب من بودم .شب قبل گفتند اینها با انجمن نجات از شمال آمدن .ووقتی شما روبهرو میشوید مثل رژیم است اگر فوش ندید خودتان مسله دارید و خیلی صحبت کردندو نشست گذاشتند من فوش نمیدادم .برای برادرم هم بد میشد گفتند میتوانیم وسایلی …

Rajavi deploys his Special Guard to attack families with catapultsRajavi deploys his Special Guard to attack families with catapults

لینک به منبع

چرا به خانواده ام فحاشی کردم

نامه رسیده از قرارگاه لیبرتی در عراق

قابل توجه اینکه بخش اول که شامل رد وآشنایی دوستمان در لیبرتی است حذف شده و در باقی موارد عینٱ با همه غلطها و …آورده شده تا اگر نکته و رمزی برای عزیزانش در خلال نامه باشد از دست نرود .به امید رهایی همه این دوستان . تیتر از کانون وبلاگنویسان است .

liberti

مجاهد از بند نرسته ح-شمالی

….. عزیزم امیدوارم ایمیلم را دریافت کنی اگر خاستی به بقیه نشان دهی عیب نداردا ا اسم مستعار نوشتهم ولی با مشخصاتی که دادم باید مرا بشناسی این ایمیل امال همه اس اعتبارندارد به اینجا جواب نده . من از فرصت کلاس استفاده کردم و این را فرستادم . ممکن است دیگر نتوانم . تورابخدا به برادرم از طریق سایتها برسان در سال ——–که به اشرف آمد ومن فوش دادم مرا ببخشت .آنروز همه مراقب من بودم .شب قبل گفتند اینها با انجمن نجات از شمال آمدن .ووقتی شما روبهرو میشوید مثل رژیم است اگر فوش ندید خودتان مسله دارید و خیلی صحبت کردندو نشست گذاشتند من فوش نمیدادم .برای برادرم هم بد میشد گفتند میتوانیم وسایلی در جیبش بگذاریم و به آمریکاییها تحویلش دهیم تا مدتی به اسم جاسوس رژیم در زندان بماند و لی اگر ما فحش یدهیم لازم به این کار نیست . الان پشیمان نیستم که از دردسر نجاتش دادم. خودم هم دیگر اذیت نشدم اما خواستم منو ببخشد . چند بار خواستم فرار کنم اما از هتل زیاد بد شنیدم اگر پوب داشته باشم میتوانم از بغداد بهت زنگ بزنم و بیایم اروپا و مجبور نشوم برم ایران .سایتها را نشان دادند به ما من ایمیل تو را اتفاقی دیدم و حفظ کردم .الان همه به زور و وعده منتظر ماندند کسی تشکیلات نیست دیگر میگویند بعضی که رفتند اروپا الان سازمان پولشان را میدهد و از کایس که سالهاست در اروپا هستند جلوترند اما من خودم کار یلدم ساژمان پولش مال خودش تعدادی به همین امید هستند مخالف هم هستند .

اگر نامه بدستت برسد یقه همه را میگیرند و متوجه میشم . بیرون آمدم اول ایمیل میزنم

خداحافظ

***

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسند؟ (هشتم نوامبر ۲۰۱۳)

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، هشتم نوامبر ۲۰۱۳: …  مجاهدین با یک حرکت  چند تا نشان را زدند. یعنی در واقع چند را سوتی را با هم دادند. اولا که یک اطلاعیه داده بودند در روزنامه های بزرگ که آن را از قول آن روزنامه ها همه جا می گفتند. البته نمی گف

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسند (قسمتهای اول و دوم)

مجاهدین خلق چه می گویند و چه می نویسندبهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۳: … سی مهر سالگرد انتخاب شدن خانم رجوی است به عنوان رئیس جمهور دوران انتقال.اما این که  چه کسی این خانم رجوی را بعنوان رئیس جمهور انتخاب کرد و چطور انتخاب کرد که  ده پانزده

متدولوژی متداول مجاهدین

بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … مجاهدین برای پیش برد کارهایشان از یک روش ثابت وحالا دیگر نخ نما استفاده میکنند برای آنها مهم نیست که این شیوه به نتیجه میرسد یا نه , بعد از سالیان حالا دیگر استفاده از شیوه ثابت مهم تر از نتیجه است چرا که خودی ها به نتیجه بخشی آن طبق

آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

بهزاد علیشاهی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، سیزدهم می ۲۰۱۳: … اما سئوال این است : آقای رجوی شما بعنوان یک نیروی متشکل مدعی, که خود را یگانه آلترناتیو میداند؛ بغیر از دل بستن به این امیدها و سحر و جادو و توهم * آیا تاکنون خودتان منشاء تاثیری هم بوده اید ؟ آیا اصلا برای این سرنگونی که میگویید است

فرهنگ خواهر کشی در سازمان مجاهدین (فرقه رجوی)

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، دهم می ۲۰۱۳: …  و حالا که به هدفشان نرسیده اند اینجور واکنش نشان میدهند , هشت نفر را بیحاصل به کشتن دادید جز اینکه طبق گفته ایرج مصداقی فقط چند صباحی رسانه ای شدن نامه او را توانستید به تاخیر بیندازید , آقایان مجاهد بس است فرهنگ به کشتن دادن و حکم