آذربایجانی ها به رجوی داعشی تف می کنند

آذربایجانی ها به رجوی داعشی تف می کنند

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه 2016:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی داعشی با درج مطلبی مدعی شده جمعی از هواداران رجوی داعشی در تبریز با نوشتن نامه ای از …

رضا اکبری نسبتبریز جای رجوی ها نیست !

سوء استفاده باند رجوی از نام  سرداران ملی ایران

لینک به منبع

آذربایجانیها به رجوی داعشی تف می کنند .

محمد رزاقیرجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد .

اینبار سایت فرقه رجوی داعشی با درج مطلبی مدعی شده جمعی از هواداران رجوی داعشی در تبریز با نوشتن نامه ای از آزادیخواهان جهان خواسته از رجوی داعشی حمایت و از کمپ لیبرتی محل استقرار اعضاء نگون بخت حفاظت کنند !

رجوی داعشی و سران فرقه مستقر در اردوگاه اور سوراواز به روزی افتاده اند که می خواهند با نوشتن نامه و اطلاعیه های دروغین خودشان را با یک تن سریش به ریش یکی ببندند که ان هم نمی چسبد که نمی چسبد .

در این نامه دروغین به اسم مردم تبریز امده است :

” لذا احتراما از آزادیخواهان سراسر دنیا تقاضا داریم بعا از هفدمین حمله جنایتکارانه مزدوران رژیم خونخوار آخوندی به اشرفیان لیبرتی دست روی دست نگذارند، برای امنیت و حفاظت لازم آن عزیزان که تنها توسط  نیروی انسان دوست باتجربه آموزش دیده و بی طرف بین المللی امکانپذیر است”.

حالا به فرموده نویسنده مخ پوسیده اور سوراواز نشین آزادیخواهان جهان باید به افتند به دوره گردی ببینند کی با تجربه است ! هم اینکه اموزش دیده است ! بی طرف باشد ! حتما ؛ حتما مارکش هم بین المللی باشد وگرنه رجوی داعشی قبول نخواهد کرد .

البته نویسنده دجال مخ پوسیده رجوی صفت یک قلم را جا نداخته و انهم اینکه در بین واجد شرایطین در صورت اینکه جنس مادینه بود حتما اموزش رقص رهائی را گذرانده باشد و یا حد اقل استعداد و اموزش پذیری رقص رهائی داشته باشد تا در کمترین زمان از استاد اینگونه رقصها ( مریم قجر داعشی ) یاد بگیرد و بعد هم به معراج رفتن روی تخت با رجوی داعشی و کسب مقام نه تنها بین المللی بلکه اسمانی هم به وی از طرف رجوی داعشی داده می شود .

در ادامه نویسنده مخ پوسیده مقیم اور سوراواز که خودش را بعنوان جمعی از هواداران رجوی داعشی در تبریز جا زده می نویسد :

همه بهترمی‌دانندکه رژیم آخوندی بعدازشکستهای پی‌درپی بین‌المللی ومنطقه‌یی به سیم آخرزده چون تنها با بحران زنده است.

قلم به دست رجوی داعشی بدون اینکه بفهمد بند اب داده و ادعا کرده رژیم به سیم اخر زده و به دنبال صدور بحران است تا زنده بماند و محل تخلیه این بحران به ادعای نویسنده مخ پوسیده مرکز ثقل دنیا ! کمپ لیبرتی در عراق می باشد !

با تجربه نزدیک به 20 سال بودن در تشکیلات فرقه رجوی داعشی صد در صد مطمئن می گویم هر وقت رجوی خود و تشکیلات فرقه گرایه اش در مرداب فر و می روند برای فرار از جوابگوئی و لاپوشانی شکستهایش یک زمانی نشستهای درونی و سرکوب در داخل تشکیلات تشدید می کرد .

حالا رجوی داعشی یک بند به از جنایاتش اضافه کرده حمله راکتی به کمپ لیبرتی از طریق پسمانده های حزب بعث ؛ نیروهای طارق الهاشمی تروریست فراری که در دادگاه عراق محکوم به اعدام شده و طبعآ با همکاری داعشی های عراق که رجوی همکاری نزدیک با این تروریستها از سوریه تا عراق دارد .

هدف و نیت پلید رجوی داعشی از درج این مدل نامه ها زمینه سازی یک حمله تروریستی به کمپ لیبرتی درعراق که محل استقراراعضاء نگون بخت رجوی داعشی در عراق می باشد و همه این یاوه سرائی ها در نامه منتسب به تبریزی ها اماده کردن افکار عمومی می باشد تا زمانی که تروریستهای همدست رجوی حمله به کمپ لیبرتی انجام دادند تا رجوی ادعا کند این حمله صدور بحران می باشد که از قبل هواداران ما از تبریز ان را پیش بینی کرده بودند ( از درج این نامه مشخص می شود رجوی داعشی باز در حال سناریو نویسی واماده سازی یک حمله جنایتکارانه برای کمپ لیبرتی می باشد !!!

از این طریق به رجوی داعشی ؛ مریم قجر داعی و دیگر سران فرقه می گویم :

برای سر پوش گذاشتن به شکستها و فرار از جوابگوئی به جنایتهایتان فکر نکنید با به کشتار دادن اعضاء نگون بخت با همدستی پسمانده های حزب بعث ؛ طارق الهاشمی ؛ داعشی های البغدادی درعراق می توانید از دست عدالت فرار کنید این خیال خام و ابلهانه رجوی داعشی و رجوی صفتان شما به زودی باید جواب جنایتهایتان را بدهید در این شک و شبهه ای نداشته باشید .

مخ پوسیده رجوی داعشی در ادامه می نویسد :

خلق جهان بداند مسعود رهبرماست ارتش آزادیبخش پیام آخرماست – قسم به‌ جان جانان ایستاده‌ایم .

خوب حال گیریم این خلق جهان می خواهد بداند رجوی داعشی رهبر شماست ! این رهبر که نزدیک 15 سال در سوراخ موش خزیده بیرون نمی اید خلق جهان از کجا بدانند رجوی داعشی اصلا وجود خارجی دارد یا نه ؟ یا قرار خلق جهان روز روشن فانوس به دست همه سوراخ موشها را بگردند تا رجوی داعشی پیدا کنند و بعد بدانند که رجوی داعشی رهبر است اما در سوراخ موش ؟

نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی نوشته ارتش ازادیبخش پیام اخر ماست !!! خنده خلق جهان

اگر رجوی داعشی مدعی ارتش ازادیبخشی دارد قرار ازادی به مردم ایران ببخشد بس این چه ارتش زوار درــ رفته ؛ مفنگی که نمی تواند حتا حفاظت خودش تامین کند ! بخشش ازادی به مردم پیش کش ؛ سلاح و لباس فرم ؛ قرارگاههای اهدائی صدام گرفته اند فعلا به جای پلی به تهران اتوبان هوائی به سمت تیرانای البانی درست کرده اید شما فعلا بند تونبون خودتان را محکم بگیرید بقیه ادعا ها پیش کش رجوی داعشی ؛ مریم قجر داعشی و …

اما نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی به جان جانان قسم خورده تا اخر خواهند ایستاد !

مطمئن نویسنده مخ پوسیده رجوی داعشی مقیم اور سوراواز با کد از این طریق به همسر سابق پیام فرستاده که ایستاده تا تقی به توقی بخورد تا شاید روزی برسد که باز به هم برسند . انشالله پیام به دست همسرش می رسد از حق نگذریم در نشستهای رجوی داعشی هم خیلیها از برادران سر خورده زن از دست داده با ایماء و اشاره انقلاب مشعشع مریم قجر داعشی پیش می بردند حالا هم با شعار پیامهایش را می دهد بدبخت چکار کند فعلا حسرت بدل می گردد .

ــ در شهر تبریز تقریبا بیش از 5 ملیون نفر زندگی می کنند اگر ـ اگر رجوی درست می گوید که نامه از طرف هواداران فرقه رجوی داعشی درتبریز می باشد یک تظاهرات 5 نفره در یکی از میدانهای تبریز ترتیب بدهد تا همان خلق جهان ببینند واقعا رجوی یک در ملیون در داخل ایران هوادار دارد !

در اخر به رجوی داعشی و رجوی صفتان می گویم که زیاد از این ادا اطوارها در نیاورید نوشتن نامه و اطلاعیه های دروغین فقط تهی بودن مشت رجوی داعشی باز می کند و می خواهم با اطمینان بگویم برای رودر ـ رو شدن با رجوی داعشی ؛ مریم قجر حسرت به دل ریاست جمهوری + ارتش نداشته زوار در ـ رفته رجوی داعشی نیازی به ارتش و سپاه و بسیج و … نیست تنها قربانیان فرقه ؛ جدا شده ها ؛ خانواده های قربانیان اذربایجانی کافی رجوی داعشی و رجوی صفتان جارو کنند .

پاریس : محمد رزاقی

مریم رجوی و آنجلاتفاوت آنجلا و خانم رجوی

تبلیغ شامپو، تالیف کتاب و تحلیل سیاسی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=23166

توافق هسته ای ایران ۵ +۱ میخی بر تابوت رجوی داعشی

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی صدام ملعون از دست داد تلاش زیادی کرد تا با نشان دادن حلقه به گوشی و مزدوری می تواند …

پنج بعلاوه یک ایران 2015توافق لوزان و نعل وارونه زدن‌های رهبری مجاهدین (بسته شدن شکاف حیاتی فرقه رجوی)

لینک به منبع

توافق هسته ای ایران ۵ +۱ میخی بر تابوت رجوی داعشی .

عزا ؛ عزاست امروز ــ روز عزاست امروز ؛ رجوی و نتانیاهو صاحب عزاست امروز !

به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد .

در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی صدام ملعون از دست داد تلاش زیادی کرد تا با نشان دادن حلقه به گوشی و مزدوری می تواند برای موساد و شیوخ مرتجع عرب ضد ایرانی وسیله استعمال خوبی باشد .

گرفتن اطلاعات ماهواری اسرائیل و اعزام مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر توسط رجوی داعشی و مزدور معلوم الحالی مثل جعفر زاده و نقطه اتصال موساد و رجوی ( حسن داعی ) رجوی داعشی تمام تلاش خود را بکار گرفت تا وانمود کند که اطلاعاتی دارند که نشان می دهد ایران در حال ساخت بمب اتمی می باشد .

رجوی داعشی برای اثبات گفته هایش علاوه بر اطلاعات ماهواره ای اسرائیل چند مزدور و جاسوس خود را در داخل ایران فعال کرد تا یکسری اطلاعات مراکز و دانشمندان هسته ای ایران را جمع اوری کند . البته اسامی و مشخصات دانشمندان هسته ای برای طراحی ترور بود که رجوی داعشی در همکاری با موساد اسرایئل با هم پیش می بردند و چند دانشمند هسته ای ایران توسط مزدوران اجیر شده هم ترور شدند ولی جمع کردن اطلاعات مراکز هسته ای تف سر بالائی بود که به صورت خود رجوی واربابش افتاد .

رجوی داعشی با دادن چوب اشاره به دست مهدی ابریشمچی و جعفر زاده بارها با فریبکاری و دروغ ؛ دغل بازی و گذاشتن چند عکس و کروکی ادعا کردند نیروهایش از داخل ایران اطلاعات مراکز هسته ای را بدست اورده اند !!!

در صورتیکه محلهای مورد ادعای رجوی داعشی یا مراکز نظامی شناخته شده و یا مراکز صنعتی معمولی بودند مثلا ( مشخصات و موقعیت یک کارخانه گاو صندوق سازی و … از طرف رجوی داعشی بعنوان مرکز هسته ای ارائه شد ! این اطلاعات دروغ باعث شد تا رجوی داعشی مزدورانی را که بعنوان منابع داخلی حلوا ؛ حلوا می کرد خود زمینه دستگیریشان را در داخل اسرائیل فراهم کند فردی بنام (علی منصوری ) که سالیان سال برای فرقه رجوی داعشی از داخل ایران در مقابل دریافت دلارهای خونین اطلاعات جمع می کرد به خاطر کلاهبرداری و دادن اطلاعات دروغ به رجوی داعشی و موساد توسط شخص مهدی ابریشمچی و ماموران موساد به داخل اسرائیل کشانده شد و در همانجا دستگیر و زندانی شد .

اما جائی که پرده از چهره ضد انسانی و ضد ایرانی رجوی داعشی برداشته می شود انجاست که مریم قجربا پرداخت دلارهای خونین به یک مشت جنایتکار جنگی درهرنشست برخواست و اطلاعیه خواهان تشدید تحریمها علیه ملت ایران می شود و با کمال بی شرافتی و بی ناموسی ؛ مزدوری ؛ وطن فروشی بی همتا جلوتر از ارباب ادمکش ؛ بچه کش ( نتانیاهو ) ظهر به تاریخ ۹٫۱۲٫۱۳۹۱ خواهان تشدید تحریمها علیه ملت ایران می شود وعین همان حرفها را در همان روز شب بی بی سی از؛ زبان نتانیاهو ( تشدید تحریمها ) علیه ایران را باز گو می کند . همنوائی مزدور ارباب بر علیه مردم ایران سند انکار ناپذیر حلقه به گوشی رجوی به موساد و شیوخ مرتجع عرب منطقه می باشد .

هر ایرانی وطن پرست و ازاده هیچ وقت خواهان تحریم مردم و یا حمله نظامی به ایران و ایرانی نشده جزء عوامل کثیف و مزدوران خلص که برای رسیدن به نیات پلید خود به هر دریوزگی رذالت و پستی تن می دهند و به ان رنگ مخالفت و اپوزسیون نمائی می دهند رجوی داعشی و رجوی صفتان تنها قمپوزسیونهائی هستند که فقط می توانند در کنار سواحل امن رود اور سوراواز ؛ کالیفرنیا بشینند و با سس مبارزه بر علیه مردم ایران روده درای کنند .

همه می دانند که از تحریم ایران مردم و بطور خاص طبقه ضعیف بودند که تحت فشار بودند و هستند هم برای امرار معاش هم برای تهیه مایحتاج زندگی و دارو … ولی رجوی داعشی مزدور و مجبور برای نشان دادن حلقه به گوشی اش دستورات موساد و شیوخ مرتجع عرب اطاعت کند و بوزینه وار بالا پائین بپرد .

با برداشته شدن تحریم و دور شدن سایه جنگ از سر مردم ایران باید به رجوی داعشی گفت مردم ایران در زمان جنگ وطن فروشی ؛ جاسوسی ؛ مزدوری شما را برای صدام دیده بودند در این دوره هم مزدوری و جاسوسی ؛ وطن فروشی تان را برای موساد و شیوخ مرتجع عرب به چشم دیدند با پوست و استخوان لمس کردند و لکه ننگ و سیاهی دیگر بر پرونده جنایاتتان در نزد مردم ایران اضافه شد .

حال رجوی داعشی یک چوب اشاره دست مهدی ابریشمچی شوهر زاپاس مریم قجر بدهد وهر روز شوء برگزار کنند مثل بوزینه ها از این شاخه به ان شاخه بپرند دیگر اثری ندارد .

به اربابان رجوی داعشی هم می گویم خاک بر سرتان شما از صدام ملعون هم ابله تر هستید دستمالی که صدام برای پاک کردن خودش استفاده کرده شما دوباره می خواهید برای پاک کردن خودتان استفاده کنید احمقها ؛ البله های مخ پوسیده ما ایرانیها یک مثل داریم که می گوید ( البته این تجربه علمی هم شده ) :

حیوان دراز گوش اگر یکبار ازباتلاق ببرید بار دیگر اگر بکشید هم خر وارد ان باتلاق نمی شود !

نمی خواهم با مقایسه شما مخ پوسیده ها به این حیوان دراز گوش توهین شود!

اما مطمئن باشید شما به اندازه ان خر هم عقل ندارید .

مریم رجوی علی صفوی تروریسماسرائیل، عربستان و منافقین بزرگترین بازندگان توافق ایران و قدرت های جهانی

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpg
Massoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

2014-09-16-USIran.jpgAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

The Factual Errors in John Bolton’s “Bomb Iran!” (Supporting Mojahedin Khalq terrorists for money)

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22403

یک مرده خوش نام … به از صد زنده بد نام

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم دسامبر ۲۰۱۵:…  حسین فرشید در یک بی شرافت نامه مدعی شده در صورتیکه اعضاء نگونبخت می خواستند از عراق خارج شوند باید از اسم مجاهد می گذشتند ! خوب باید گفت اگر اسم مجاهد اینقدر با ارزش و اهمیت دارد پس چرا در سال ۲۰۰۳ وقتی مریم قجر در فرانسه دستگیر شد و از اطاق خوابش نزدیک به ۱۰ ملیون دلار نقد کشف و ضبط شد بلافاصله مدعی شد …

حمید اسدیان، حسین فرشید، حمید طاهرزادهجوابی به مقاله آقای حسین فرشید (پویا ) تحت عنوان بی شرف ها ما هنوز زنده ایم

مقتولین کمپ لیبرتی اکتبر 2015نگوئید کشته شدند ؛ بگوئید رجوی به کشتن داد !

لینک به منبع

یک مرده خوش نام … به از صد زنده بد نام .

قبل از پرداختن به موضوع شخصآ هیچ وقت به مسائل فردی افراد نپرداخته ام و مسئله ام هم نبوده و نیست .

این مطلب هم در جواب نوشته حسین فرشید سیم کش دیروز رجوی و … امروز رجوی نیست !

یک عده قلم بدست ؛ شیشه ودکا به دست ؛ زر ورق به دست ؛ آمپول تزریقی به دست و یا شلوار به دست می خواهند گند و کثافتکاریها ـ بی شرافتی ؛ بی ناموسی ؛ بی اخلاقی و … خود را با لجن پراکنی به دیگران لا پوشانی کنند و به قول معروف از دیگران برای خود نردبان ترقی درست کنند .

به این بی شرافتها ؛ بی ناموسها ؛ بی اخلاقها و …. می گویم صبر هم حدی دارد ! کارد به استخوان رسیده هر کسی بودید و هستید جوابتان را به هر طریق ممکن خواهم داد من چیزی برای از دست دادن ندارم شما بی شرفها باید از رو شدن واقعیتها بترسید و اگر فکر می کنید با ادعاهای رجوی گونه می توانید مرا به سکوت بکشانید این یکی را کاملا اشتباه می کنید بلکه هرانچه را در گذشته به خاطر یکسری مسائل سانسور کردم مصصم شده ام پته همه بی شرفها ؛ بی ناموسها و هر حرامزاده را رو کنم !

مثل رجوی بی شرف و بی ناموس از سوراخ موش عربده نکشید به قول معروف اگر در خودتان مردانگی نداشته را احساس می کنید بفرمائید این میدان .

برای اینکه حسین فرشید سیم کش دیروز و پزونک امروز رجوی را بشناسید چند نمونه از بی شرافتی ؛ بی اخلاقی ؛ بی ناموسی این جیره خوار رجوی می نویسم تا همگان ببینند دور رجوی پزونک چه حیواناتی با ماسک انسان جمع شده اند .

حسین فرشید سیم کش سال ۷۰ از نزدیک شناختم انهم در قسمت سر رشته داری ؛ یک شب بعد از شام گفتند می خواهند پیام رجوی را بخوانند و همه در زمین صبحگاه جمع شوند .

من و یکی از دوستانم ( ص ) در زمین صبحگاه کنار هم ایستاده بودیم که رجوی در پیامی انتخاب فهیمه اروانی بعنوان هم ردیف مسئول اول سازمان (مریم قجر) قجر اعلام کرد و بعد پیام از بلند گو ترانه قوقولوـ قو سحر شد پخش کردند و قرار شد به هر نفر یک عدد میوه نادر ؛ کمیاب در دنیا ( موز ) را در بین اعضاء که سالی یا ۲ سال یکبار دستشان می رسید پخش کنند !

من و دوستم ( ص ) در کوشه زمین صبحگاه ایستاده بودیم که حسین فرشی موز به دست و خندان به ما نزدیک شد ویواشکی که کسی نشنود گفت :

رجوی خودش هلوهای فهیمه را می خورد به ما موز پوست کلفت فرستاده ! خدا رحم کرده رجوی موز خودش را برایمان نفرستاده !!! بعد خودش زد زیر خنده و قهقهه و بصورت تکراری می گفت موز برادر ؛ موز برادر ( مال رجوی )

حسین فرشید تا سال ۷۱ در اردوگاه بد نام اشرف در قسمت تاسیسات مشغول بود و البته تا اینجای کار هیچ مشکلی نیست چون در اردوگاه اشرف هر کس مجبوربود در قسمتی کار کند

در سال ۷۱ حسین فرشید با نام پر طمطراق مهندس حسین فرشید به عضویت شورای دست ساز رجوی درامد .

دقیقا یادم هست چند ماه بعد از عضویت این مردک در شورای دست ساز رجوی یک شب بعد شام امدند گفتند باید به نشست خواهر زهره اخیانی در سالن به اصطلاح دانشگاه فروغ جاویدان بروید ؛ من و همان دوستم ( ص ) با هم به سمت سالن نشست رفتیم وقتی وارد شدیم در حدود ۳۰ نفر از سر رشته داری در سالن نشسته بودند.

تقریبا بعد ربع ساعت زهره اخیانی وارد سالن شد و پشت میزی که کمی با تخته و بلوک بصورت جایگاه در اورده بودند نشست و شروع کرد به صحبت و اینکه در سر رشته داری اتفاقاتی افتاده که باید چند نفر خودشان را تعین تکلیف کنند !

بقول معروف سوژه اول فردی بنام ( محمود ـ ا ) بود که زهره اخیانی گفت رفته در اشپزخانه بغداد دست زن سابق اش را گرفته و … !

چون با انقلاب مشعشعی که مریم قجر راه انداخته بود همه مجبور به طلاق دادن زنها شده بودند وگرفتن دست همسر می ماند مثل مرتد و کافر شدن و از نظر رجوی زنباره باعث سر نگون نشدن رژیم می شد !

در همان نشست یک مشت رجوی صفت شروع کردند به داد و بیداد که گویا با اینکار محمود ـ ا عرش خدا به لرزه در امده !

بحث در مورد (محمود ــ ا ) داغ بود که زهره اخیانی رو به سعید ـ ص کرد و گفت مگر تو در تاسیسات مسئول نیستی مگر تو مرده ای که حسین فرشید انجا را به گند کشیده بود !

خیلی ها نمی دانستند که موضوع جسین فرشید چیست که زهره اخیانی اینقدر جوش اورده !

زهره اخیانی با داد و بیداد از سعید ــ ص می خواست که جواب بدهد چرا مراقب اطرافش نبوده که حسین فرشید ۲ بچه مدرسه را در انبار تاسیسات خفت گیری کرده !

وقتی زهره اخیانی موضوع خفت گیری بچه مدرسه ای ها توسط حسین فرشید مطرح کرد یکدفعه همه از روی صندلیهایشان بلند شدند و با داد و فریاد به سر سعید ـ ص که یا الله بگو یا با حسین فرشید همدست بودی با هم بچه ها را خفت گیری می کردی یا انقدر در بحث زن گیری که متوجه نیستی درقسمتی که کار میکنی چه اتفاقی می افتد !

داد و بیداد سر سعید ــ ص ادامه داشت که مهناز شهنازی با حالت بر افروخته گفت :

کثافتکاریهای حسین فرشید فقط با این بچه ها نبوده !

این کثافت ( حسین فرشید ) به بهانه پرو لباس نمایش یکی از خواهران را چند بار دستمالی کرده !

وقتی مهناز شهنازی اسم ان خانم گفت زهره اخیانی از همه خواست اسم ان خواهر بیرون نشست پیش دیگران به زبان نیاورند .

تقریبا ۳ شب بعد از شام نشست تعین تکلیف چند نفر ادامه داشت وهر بار هم از کثافتکاریهای حسین فرشید توسط مسئولین فرقه گفته می شد .

اما برای اینکه حسین فرشید سیم کش باز بهتر بشناسید بشنوید از زبان دختر خودش .

پائیز سال ۷۵ یک گله از مفت خورهای خارجه نشین برای برگزاری نشست شورای دست ساز رجوی به عراق امده بودند که بین انها حسین فرشید سیم کش هم تشریف داشتند .

بعد از برگزاری نشستهای شورای دست ساز رجوی یک نشست عمومی هم در اردوگاه بد نام اشرف بین اعضاء نگون بخت برگزار کردکه در ان نشست وقتی بحث امدن جیره خواران شورا به عراق توسط شخص رجوی پزونک مطرح شد و رجوی کلی از مفت خوری اعضاء شورای دست سازش اه و ناله کرد ! دختر حسین فرشید در همان نشست عمومی پشت میکروفون رفت و گفت :

من برای دیدن پدرم ( حسین فرشید ) به هتل محل استقرار شورائی ها رفتم وقتی از حسین فرشید پرسیدم چرا برای دیدن من دراشرف نماندی می توانستی من همانجا ببینی حیسن فرشید در جواب به دخترش گفته بود من عضو شورا هستم رجوی هم به من و امثال من نیاز دارد ! اوردن تو برای ملاقات به هتل سهل اگر خواسته های دیگری هم داشته باشم رجوی مجبور فراهم کند چون ما نباشیم رجوی هیچ کاره هست !

گفتم اینجا قصد جواب دادن به یاوه های حسین فرشید ندارم و شخصآ پرداختن به ادمهای کثیف و فاسد خوش ندارم بلکه خواستم به این بوزینه ها بگویم پیش قاضی معلق بازی ؟؟؟

حسین فرشید در یک بی شرافت نامه مدعی شده در صورتیکه اعضاء نگونبخت می خواستند از عراق خارج شوند باید از اسم مجاهد می گذشتند !

خوب باید گفت اگر اسم مجاهد اینقدر با ارزش و اهمیت دارد پس چرا در سال ۲۰۰۳ وقتی مریم قجر در فرانسه دستگیر شد و از اطاق خوابش نزدیک به ۱۰ ملیون دلار نقد کشف و ضبط شد بلافاصله مدعی شد که اصلا مجاهد نیست و هیچ مسئولیتی در سازمان مجاهدین ندارد !

اگر نام مجاهد اینقدر اهمیت دارد چرا سران فرقه در پشت دربهای بسته چهار دست و پا به شکر خوری می افتند و اصلا منکر مجاهد بودن می شوند .

اگر سران فرقه اینقدر مجاهد بودن حلوا ؛ حلوا ؛ می کنند وقتی در فرانسه حمید امامقلی به همراه معزی بعد از دستگیری به یک دهکده فرستاده شد حمید امامقلی که از مسئولین فرقه رجوی در اردوگاه اهدائی صدام به رجوی پزونک مسئول امداد اردوگاه جلولا به نام انزلی با رده تشکیلاتی معاون ستاد در عراق تشریف داشتند مجاهد بودن خودش را تکذیب کرد و مدعی شد نه تنها مجاهد نیست فقط هوادار شورای دست ساز رجوی می باشد .

اگر مجاهد بودن و مجاهد مردن اینقدر اهمیت دارد پس چرا تو امثال تو مجاهد بودن ول کردید در اروپا به یاوه سرائی مشغول هستید .

نکته دیگر اینکه حسین فرشید سیم کش دیروز و …. امروز رجوی پزونک مدعی شده رجوی نمی توانست همه اعضاء نگون بخت یکجا از عراق خارج کند !

اولا به حسین فرشید و دیگر جیره خواران رجوی پزونک باید گفت :

مریم قجر چطور می تواند به همراه ۲۰۰ نفر از عراق خارج شود ولی اعضاء نگون بخت نمی توانند !

چرا خانواده سران فرقه می توانند از عراق خارج شوند ولی اعضاء مریض نگون بخت نمی توانند .

البته نا گفته نماند رجوی می تواند رضا ـ آ کثافتی مثل تو ؛همجنس ترا که بر اثر فشار بخار انقلاب مریم قجر پسر یکی از وزراء مریم قجر موقع نگهبانی در بالای مرده شور خانه اردوگاه جلولا خفت گیری کند یا افرادی مثل جابر ـ س تضاد انقلاب گوهران بی بدیل حل کند ؛ یا یک مشت قاچاقچی ؛ معتاد ؛ متجاور ؛ کلاهبردارو … برای استعمال در اروپا از عراق خارج کند اما نمی تواند اعضاء مریض ؛ سرطانی نگون بخت ازعراق خارج کند ؟

حسین فرشید سیم کش یا هر حرامزاده سیم کشی که ادعا می کند در بالای دکل اتمی یا زیر دریا سیم کشی می کند باید بدانند نمی توانید کثافت کاریهای خودتان را با لجن پراکنی ؛ قمپوز در کردن لا پوشانی کنید و مطئمن روزی خواهد رسید که باید تاوان کثافتکاریهاتان را بدهید و نمی توانید مثل رجوی از سوراخ موش عربده بکشید و بگوئید من انم که رستم بود ! من با شناختی که از بی شرافتها و بی ناموسهائی مثل تو پیدا کرده ام یقین دارم و قسم می خورم تو امثال تو به خانواده های خودتان هم نامحرم هستید .

به رجوی پزونک هم می گویم مردک کوتله برای تو و مریم قجر همین ادمها به درد می خورد یک مشت بی شرف ؛ بی ناموس ؛ مفت خورحیوان صفت که حاضر هستند برای دریافت جیره ماهانه و زندگی حیوانی خودشان بوزینه وار ادا اطوار در بیاورند و دست به هر دریوزگی بزنند همین ها مبارکتان باد .

به جیره خواران و مفنگهای رجوی صفت هم می گویم شما دیگر از شرافت و زنده بودن دم نزنید .

یک مرده خوش نام … به از صد زنده بد نام .

پاریس : محمد رزاقی

مزدور پرویز خزایی مجاهدین خلق ارتش خصوصی صدام حسیننادر نادری: حسین فرشید (پویا)، تو و شورایی هایتان قاتلین دوستان ما هستنید

شکرالله پاکنژاد مزدور صدام رجوی خیانترجوی تمامی اتهامات پولشویی، دزدی و کلاهبرداری و … را قبول کرد (شورایی ها و رسیدهایشان)

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س