«آزادی بیان» ادعائی مریم قجر و رسوایی اش در پارلمان اروپا

«آزادی بیان» ادعائی مریم قجر و رسوایی اش در پارلمان اروپا

 reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و یکم دسامبر 2016:… این عمل ناشایست به شدت موجب اعتراض خبرنگار واقع شد و به جر و بحث در پشت درب سالن منجر گردید و سرانجام باعث شد شوی پشت درهای بسته هم  تعطیل شود و مریم قجر سراسیمه سالن را ترک کند و برای دیدار با آقای دپره که برگزار کننده به اصطلاح کنفرانس حقوق بشر! بود به دفتر ایشان رفته … 

رضا صادقی جلبی پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجویدیدارها و سخنرانی افشاگرانۀ آقای رضا جبلی در کنفرانس مبارزه با تروریسم در پارلمان اروپا

لینک به منبع

«آزادی بیان» ادعائی مریم قجر و رسوایی اش در پارلمان اروپا

 نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

روز چهارشنبه 7 دسامبر شوی مریم قجر (رجوی) تنها با حضور یک نماینده از پارلمان اروپا یعنی اقای ژرارد دپره پشت درهای بسته برگزار شد و چند نفر دیگر از به اصطلاح مقامات سابق بودند که تعداد آنها هم از تعداد انگشتان یک دست بیشتر نبود.  البته فرقه طبق معمول تعدادی صفر بی ارزش به ارقام اضافه کرد! که البته خارج از درست و غلط بودن آن واقعا بی ارزش هستند چرا که تا حمایت مردم نباشد تا می توانی صفر اضافه کن.

البته بایستی به این واقعیت اذعان کرد که این بار مریم قجر ظرفیت خود را در غیبت مرحوم فقط یک صفر دانست و اعلام کرد که 10 نماینده شرکت داشتند البته من شخصا تعجب کردم! ولی باز هم در لحظه آخر اعلام کردند که البته  300!  نماینده از فرقه حمایت کرده اند!! البته با ملاقاتهاییکه با تعدادی از نمایندگان قبل از شوی مریم قجر داشتیم آنها به شدت فرقه را بایکوت کرده و پولهای ارباب وهابی هم برای خریدن آنها اثر نکرد و نخواهد کرد.

این به اصطلاح کنفرانس یا بهتر بگویم محفل خودمانی که فقط افراد خاص و اوکی شده توسط کمسیون اطلاعات و جاسوسی  فرقه در آن شرکت داشتند این بار باعث دردسر برای فرقه و برگزارکنندۀ آن شد و موضوع از این قرار بود:

خبرنگار رسمی تلویزیون عراق که در پارلمان حضور داشت برای تهیه خبر و انجام کار خبرنگاری خواست وارد سالن کنفرانس شود که با مخالفت لباس شخصی های رجوی در جلوی سالن مواجه شد و از ورودش جلوگیری کردند که این عمل ناشایست به شدت موجب اعتراض خبرنگار واقع شد و به جر و بحث در پشت درب سالن منجر گردید و سرانجام باعث شد شوی پشت درهای بسته هم  تعطیل شود و مریم قجر سراسیمه سالن را ترک کند و برای دیدار با آقای دپره که برگزار کننده به اصطلاح کنفرانس حقوق بشر! بود به دفتر ایشان رفته و ادامه بحث را بدون مزاحمت انجام دهند!.

این خبرنگار طی اعتراض شدید به این عمل شنیع و ضد آزادی در ملاقات با رئیس پارلمان رسما از این فرقه شکایت کرده است و به احتمال زیاد باعث مشکلات جدی برای فرقۀ رجوی و لابی آنها خواهد شد و این هم یکی دیگر از دم خروس های فراوان فرقه وفریادهای آزادی و دموکراسی خواهی دروغین آن!!.

راستی چرا مریم قجر از ورود خبرنگاران جلوگیری می کند و از چه چیزی واهمه دارد؟

به او باید گفت: مگر نه اینکه تا دیروز بیانیه می دادید که ما بیش از 5 میلیون امضای مردم عراق را داریم که از ما حمایت می کنند؟ خوب می گذاشتید خبرنگار تلویزیون عراق فیلم و اخبار شما را برای آن 5 میلیون عراقی! طرفدار شما تهیه و پخش میکرد!!!

پس اشکال در کجای کار است که شما حتی در پارلمان اروپا از یک خبرنگار هم می ترسید؟

البته برای ما روشن است که مریم هم مانند مرحوم با کسی جز خبرنگاران عرب مصاحبه نمی کند! ولی آخر این خبرنگار هم عرب و عراقی  بود ولی خوب حتما که وهابی نبوده است!.

 خانم مریم قجر، پس همین بوده معنی آزادی و دموکراسی ادعائی شما! اگر ذره ای از آزادی خواهی و دموکرات مآبی واقعی در وجودت می بود می بایستی که از حضور هر خبرنگاری استقبال می کردی و البته نه تنها برای ما جداشدگان بلکه برای همۀ ایرانیان آزاده و اکنون هم برای نمایندگان پارلمان اروپا علیرغم همۀ پولهایی که خرج کردی چهرۀ کریه ضد ایرانی و ضد آزادی شما و فرقه تان روشن تر شد و دیدی در روزی که  تمام سالن های  کنفرانس ها پراز جمعیت بود، تو مجبور شدی پشت درب های بسته محفلی خودمانی برگزار کنی و بدون خبرنگار!…

*** 

Maryam Rajavi statementsمیزگرد جداشدگان فرقه مجاهدین در آلمان پیرامون “تهاجم سیاسی” شعارجدید فرقه مجاهدین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27696

با انصراف جولیانی رؤیای مریم قجر بر باد رفت!! 

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، یازدهم دسامبر ۲۰۱۶:…  چند هفته پیش در مقاله ای نوشتم که مریم قجر به تیرانا رفته و در آنجا به اسیران فرقه اش گفته که رودی جولیانی بر حمایت آقای ترامپ و دولت جدید آمریکا ازما تأکید کرده و این وعده و وعید جولیانی جانش را با شوق و اشتیاق برای اسیران فرقه در تیرانا تعریف کرده است که با کف و سوت تعدادی از رباتهایش … 

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

لینک به منبع

با انصراف جولیانی رؤیای مریم قجر بر باد رفت!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

چند هفته پیش در مقاله ای نوشتم که مریم قجر به تیرانا رفته و در آنجا به اسیران فرقه اش گفته که رودی جولیانی بر حمایت آقای ترامپ و دولت جدید آمریکا ازما تأکید کرده و این وعده و وعید جولیانی جانش را با شوق و اشتیاق برای اسیران فرقه در تیرانا تعریف کرده است که با کف و سوت تعدادی از رباتهایش ولی با بی توجهی و بی اعتمادی شدید اکثریت قاطع اعضا روبرو شده بطوریکه افراد برای اولین بار در تاریخچه فرقه (مشخصا از زمان رفتن به عراق) با مریم قجر جر و بحث کرده و حرفهای وی را به چالش کشیده اند.

وطن فروشی و رذالت را بنگر که مریم قجر از حملۀ قطعی نظامی دولت جدید آمریکا به هدف امید دادن به اسیران فرقه اش صحبت کرده و گفته «مجاهدین باید آماده باشند که بزودی رژیم را سرنگون خواهیم کرد»!!.

البته خانم مریم قجر در جواب سؤال یکی از افراد که: «خوب خواهر چطوری؟ و ما که اینجا در آلبانی هستیم و سلاح و تانک هم نداریم چگونه می خواهیم رژیم را سرنگون کنیم؟!» دیگر مانند همیشه نتوانسته بگوید که شما کاری نداشته باشید و برادر خودش فکر همه چیز را کرده! این جمله ای که سالیان سال در اشرف شنیده بودیم و لی چرا این بار مریم قجر دیگر حرف از برادر و «البرز» (اسم رمز درون تشکیلاتی مسعود رجوی) و فرمانده کل و البته رهبر عقیدتی!! به میان نیاورد؟!!

البته تابلوهای مختلف به رسم رجوی مرحوم می توان ترسیم کرد تابلوهایی که نه تنها هرگز به تحقق نپیوست و عملی نشد بلکه ۱۸۰ درجه عکس آنها واقع شد ولی لااقل تابلوهای ما جداشده ها کم و بیش درست از آب درامده است.

اما علت:

۱-حرفی از مرحوم برادر مسعود نزد تا مورد سؤال قرار نگیرد که چرا مرحومیت رهبر عقیدتی را ارباب وهابی اعلام کرد و هنوز هم فرقه جواب روشنی نداده است؟

۲-آنقدر مریم ذهنش درگیر رودی جان جولیانی بوده که به کلی مسعود را فراموش کرده است و خوب اگر اف کل مرحوم شده باشد که دیگر دردی از سرنگونی نمی تواند دوا کند و بهتر است اصلا پشت سر مرده حرف نزنیم.

به هرحال مریم به پاریس برگشت سر مست از این نوع ازدواج جدیدش (ازدواج سیاسی استراتژیکش با جولیانی! به دنبال ازدواج اجتماعیش با مهدی و بعد هم ازدواج ایدئولوژیک تشکیلاتیش با مسعود!!) که شیربهایش را این بار حتما «استراتژی سرنگونی رژیم ضد بشری از اروپا»!! قرار داده و اعلام کرده است و قولش را هم خود رودی جون داده! آخر از سال ۶۰ به بعد و مخصوصا بعداز اولین شش ماه که قرار بود رژیم را سرنگون کنیم و نشد برادر مسعود رهبر عقیدتی همۀ مجاهدین خارج کشور استراتژی جدید «ازدواج ایدئولوژیک ورقص رهایی» را برای مبارزه و سرنگونی ارائه کرد که هم اکنون توسط تمامی مجاهدین از جمله ابوبکر البغدادی و بقیه جانیان به اجرا در آمده است! استراتژیی که هرچند برای فرقه و مخصوصا خود رجوی مرحوم سرنگونی در بر نداشت! ولی مریم اینبار قول داده است که با این ازدواج سیاسی حتما رژیم سرنگون می شود و اگر نشد همگی به آمریکا مهاجرت خواهیم کرد!!

اما تمامی این رؤیاهای مریم قجر امروز برباد رفت چرا که رودی جولیانی که آماده شده بود وزیر امور خارجۀ آمریکا بشود به دلیل همکاریهایش با فرقۀ رجوی با گرفتن پولهایی کلان از این فرقۀ تروریستی که شهروندان و مستشاران نظامی آمریکا را ترور کرده اند وادار شده که از کاندیداتوری نه تنها برای وزارت خارجه بلکه برای هر منصب دیگری در دولت ترامپ انصراف دهد.

 این تابلوی پوشالی مریم قجر هم که همین اول کار فعلا دردی از فرقه  آن هم در سراشیبی سقوط به ته زباله دان تاریخ دوا نکرد ولی خوب تابلوی مهاجرت دسته جمعی فرقه هنوز روی میز است! چرا که با این ازدواج فرخندۀ سیاسی استراتژیک!! و «هشتصد وکیل» ممکن است بشود از قانون خانواده استفاده کرد تا بتوان باقی ماندۀ تشکیلات و اعضای اسیر را که «زادگان پاک مریم رهایی»! هستند به آمریکا منتقل نمود!!!!.

*** 

https://youtu.be/KaWY8zoQ6gg

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سی

لینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27302

رجوی و امیدهایش به «فرزندان غیور عشایر عراق»! (داعش) و «آقای ترامپ»! 

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هشتم نوامبر ۲۰۱۶:… به قول یکی از همرزمان سابق آنقدر افراد در آلبانی مسأله دار و متناقض هستند که هیچکدام از مسئولانی که از فرانسه به آلبانی رفته بودند نتوانستند آنها را قانع کنند و در موردی در نشست کوچکی از فرماندهان با مهدی ابریشمچی نشست به درگیری فیزیکی کشیده شده است. در این نشست مریم قجر به افراد گفته است … 

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداعلام «فاز سرنگونی» با «تهاجم سیاسی»!! از سوی مریم رجوی

لینک به منبع

رجوی و امیدهایش به «فرزندان غیور عشایر عراق»! (داعش) و «آقای ترامپ»!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

در چندین سال گذشته و در پی رسیدن استراتژی رجوی به ته خط ذلت و خواری، ایشان این بار شمشیر ضد ایرانی خود را با همدست شدن با ارباب وهابی خود از رو بست چرا که می داند به هیچ وجه نه تنها در ایران بلکه در میان ایرانیان خارج هم هیچ طرفداری ندارد و در شوهای گوناگون رجوی که همیشه مجبور است با خرج صدها هزار دلار و یورو تعدادی از اتباع کشورهای دیگر را از جمله از کمپهای پناهندگی و تحت عناوین گردش و حمایت از حقوق بشر با انواع کلاهبرداریها و فریبکاریها برای شرکت در این شوها به فرانسه ببرد حتی ایرانیان خارج کشور و گروههای اپوزیسیون ایرانی هم از شرکت در آنها خودداری می کنند.

از طرف دیگر باند رجوی از جنایتکاران و برادران داعشی خود در این چند سال بشدت حمایت کردند و همگی بیاد داریم زمانی که برادران داعشی ایئولوژیکی شان به عراق حمله کردند رجوی جانی آنها را «فرزندان غیور عشایر و رزمندگان آزادی» می نامید! در صورتیکه برای بقیۀ دنیا روشن بود که اینها اعضای داعش یعنی جانیان و قاتلان زنان و کودکان هستند. چرا که سران فرقۀ رجوی فکر میکردند که داعشی ها با کنترل بخشی از عراق و مخصوصا استان دیالی که اسارتگاه اشرف در آن بود، خواهند توانست با برادرانشان یعنی افراد فرقۀ رجوی بیعت کرده و آنها را هم وارد جنگ با دولت عراق کنند و در هر حال برای شخص رجوی دو سر برد بود چرا که اگر دولت قانونی عراق را سرنگون میکردند که همه چیز مثل قبل و زمان صدام می شد و اگر مجاهدین همگی کشته می شدند که رجوی از خونشان مثل سالهای گذشته برای مدتی ارتزاق میکرد ولی اینها رویاهای رجوی بود.

اکنون فرقۀ رجوی هواداران اندکش در آمریکا را برای حمایت از اقای ترامپ بسیج کرده چرا که در توهم حمله امریکا به ایران می باشد. در اینجا رذالت فرقۀ رجوی را ببینید که چطور دم خروس ادعاهای «آزادی و دموکراسی و حقوق زنان» از دامن هر روز یک مد مریم قجر بیرون زد و در زمانیکه اکثر مردم دنیا انتخاب اقای ترامپ را فاجعه می دانند وی بدنبال خواب و خیال و رویاهای جوانی! اش است . بسیاری از هواداران هم عدم رضایت خودشان را اعلام کرده و از این سیاستهای رجوی ابراز انزجار کرده اند.

اکنون «مرحوم»! طی تماسی با خانم قجر وی را به آلبانی فرستاده است تا اعضای اسیر را روحیه داده و «فاز سرنگونی با تهاجم سیاسی» را برایشان رمزگشایی کند.

در این نشست از آنجاییکه افراد بشدت از وضعیت موجود ناراضی بوده و سئوال های متعددی داشتند (که در نوشته قبلی توضیح دادم) مریم قجر قادر به جوابگویی نبوده شروع به تکرار حرفهای سی و چند سال گذشته شوهر «مرحوم» ش کرده است.

به قول یکی از همرزمان سابق آنقدر افراد در آلبانی مسأله دار و متناقض هستند که هیچکدام از مسئولانی که از فرانسه به آلبانی رفته بودند نتوانستند آنها را قانع کنند و در موردی در نشست کوچکی از فرماندهان با مهدی ابریشمچی نشست به درگیری فیزیکی کشیده شده است.

در این نشست مریم قجر به افراد گفته است: آقای ترامپ در صورت پیروزی مرا هم به عنوان رئیس جمهور ایران به مراسم تحلیفش دعوت خواهد کرد. وی افزوده است: آقای رودی جولیانی شخصا به وی اطلاع داده و گفته که آقای ترامپ با شماست!.

شتر در خواب بیند پنبه دانه!… باید به خانم قجر گفت شوهر «مرحوم» تان هم از این خوابها زیاد دید ولی سرانجام توسط ارباب وهابی «مرحوم» اعلام شد، پس لااقل شما از تاریخ درس گرفته و برای یکبار هم که شده حقایق را به افراد بگویید، هر چند بعید به نظر می رسد که شما توانایی تعبیر خواب داشته باشید!!…

این دوستمان گفت: «در این چند روز که خواهر مریم نتوانسته جواب بچه ها را بدهد». البته مطمئنا هم نخواهد توانست جوابگو باشد چرا که ایشان فقط بلدند از روی نوشته بخوانند و حتی جواب سؤالها را باید از قبل شوهر «مرحوم» ش آماده می کرد و اکنون هم شوهر اولش آقا مهدی که همیشه در کنارش می باشد آماده می کند و بعد از چند روز خواندن و حفظ کردن آن به صحنه می آید!.

به همین دلیل است که در این سالیان هر گز خانم قجر با هیچ روزنامه نگار مستقلی و مخصوصا ایرانی ملاقات و مصاحبه نکرده است و اگر حرف من اشتباه است این گوی و این میدان بفرمائید مصاحبه کنید و به سؤالات ایرانیان جواب دهید! البته ایشان مانند شوهر «مرحوم» شان فقط با  مطبوعات عربی دوست دارند مصاحبه کنند آن هم با سؤالهای کنترل شده و از قبل با جوابهایش آمده شده!.

رضا جبلی – ۷ نوامبر ۲۰۱۶

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی کمپ تیرانا آلبانیَعادل اعظمی: تو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27250

اعلام «فاز سرنگونی» با «تهاجم سیاسی»!! از سوی مریم رجوی 

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهارم نوامبر ۲۰۱۶:… چند روز پیش در پاریس به صورت تصادفی با یکی از دوستان قدیمی که البته از هواداران قدیمی سازمان هم می باشد برخورد کردم و با اصرار وی برای صرف قهوه به کافه ای رفتیم. وی در صحبتهایش موضوعاتی ازنشستهای جدید مریم قجر را برایم تعریف کرد که واقعا به قول معروف کله ام سوت کشید. مریم خانم قجر بنا به گفتۀ آن دوست قدیمی ام که خودش در آن نشستها بوده و شنیده، به افراد فرقه گفته است … 

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدجنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

لینک به منبع

اعلام «فاز سرنگونی» با «تهاجم سیاسی»!! از سوی مریم رجوی

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

چند روز پیش در پاریس به صورت تصادفی با یکی از دوستان قدیمی که البته از هواداران قدیمی سازمان هم می باشد برخورد کردم و با اصرار وی برای صرف قهوه به کافه ای رفتیم.

وی در صحبتهایش موضوعاتی ازنشستهای جدید مریم قجر را برایم تعریف کرد که واقعا به قول معروف کله ام سوت کشید. مریم خانم قجر بنا به گفتۀ آن دوست قدیمی ام که خودش در آن نشستها بوده و شنیده، به افراد فرقه گفته است: «ما اکنون وارد فاز سرنگونی شده ایم ولی این بار با تهاجم سیاسی از جمله با به کارگیری کارت حقوق بشر و بسیج دادخواهی در مورد کشتار زندانیان سیاسی در سال ۶۷ توسط رژیم… تهاجمی که منجر به قیام عمومی و سرنگونی رژیم خواهد شد»!!.

دوستم گفت: «تشکیلات سازمان در حال حاضر در شرایط بسیار رقت باری بسر می برد بطوریکه بچه هایی که سالها در سخت ترین شرایط عراق بسر بردند اکنون بایستی پای گفتن خاطرات نفرات شورا باشند که برای پر کردن وقت آنها به البانی فرستاده می شوند»!!. با تعجب پرسیدم: «خاطرات نفرات شورا» دیگه چیه؟ مگر خاطرات تعریف کردن در تشکیلات از قدیم ممنوع نبود که می گفتند بوی زندگی و زندگی طلبی می آورد؟!. دوستم در پاسخ گفت: منظورشان خاطرات مبارزاتی است چون برادر مسعود و مسئولین و افراد طی این سی سال همه شان بارها انواع خاطرات زندان و بیرون را برای افراد تعریف کرده اند و دیگر تکراری شده اند لذا می خواهند افراد شورا بروند و از این نوع خاطرات برای افراد در آلبانی تعریف کنند تا افراد روحیه بگیرند»!!!

دوستم با نا امیدی نقل میکرد که خواهر مریم اعلام کرده: «تغییر فاز همیشه در سازمان مجاهدین از قدیم بوده و کسی نگفته که تا آخر باید همیشه فاز نظامی باشد. اکنون همانطور که از اول انقلاب تا سی خرداد شصت فاز سیاسی اعلام شد دوباره اکنون وارد فاز سیاسی شده ایم ولی این بار اساسا با فاز سیاسی اولیه که شعار سرنگونی نداشت فرق دارد. مرحله یا فاز کنونی مرحله یا فاز تهاجم سیاسی نام دارد که هدفش سرنگونی است… ولی این حرفهای خواهر مریم خیلیها را قانع نکرده و تناقضات زیاد و خیلی بیشتر از قبل شده و همه می پرسند پس کو جمع بندی نتایج فاز سی سالۀ نظامی؟ و علت تغییر فاز و مرحله چیست؟ پس چرا این تغییر فاز به بیرون و مردم و ایرانیان رسما از رسانه های سازمان اعلام نمی شود؟».

البته بایستی از خواهر مریم پرسید پس آن «موشک استراتریک» که شوهر گویا مرحومت در سال ۷۲ تحت عنوان «بند ر» (بند ریاست جمهوری و انتصاب مریم به عنوان رئیس جمهور برگزیدۀ مقاومت!) به خارجه پرتاب کرد چی شد؟. مگر شما قرار نبود که موشک باشید و برای همین به فرانسه پرتاب شدید و بعد هم آن مرحوم اعلام کرد که بله خواهر مریم راه ارتش آزادیبخش را باز کرد! ولی بعدا در سال ۷۶ همه نیروها را همراه با «موشک»! به عراق برگرداند که رژیم را سرنگونی کنیم!!. پس از سال ۷۲ تا ۷۶ خواهر مریم موشک! در پاریس مشغول چه کاری بود؟.

حالا خواهر موشک مریم!  بعد از ۲۰ سال نوبت شماست که موشک تهاجم سیاسی هوا کنی؟!

حرف اصلی را بایستی زد و آن این است که فرقۀ رجوی در یک بحران ایدئولوژیک تشکیلاتی و یا بهتر بگویم اساسا در بحران موجودیت و در سرازیری فروپاشی قرار دارد و مریم قجر به هیچ وجه قادر نیست و نخواهد بود که جلوی آنرا بگیرد به یک دلیل ساده و آن اینکه اصولا هیچکس در سازمان او را قبول ندارد و دلیل آنهم برای اعضای قدیمی روشن است.

در نشریه مجاهد سال ۵۹ در معرفی مریم قجر برای کاندیداتوری مجلس و در بیان سابقۀ او آمده است:

«خواهر مجاهد مریم قجر عضدانلو فعالیتهای خود را بعد از دستگیری برادر مجاهدش و با آشنایی با خانواده های مجاهدین آغاز کرد. او دانشجوی رشتۀ متالوژی است و فعالیتهایش را با برگزاری تظاهرات ضد سلطنتی و تماس مستمر با خانواده های مجاهدین ادامه داد»!!…

این تمام سابقه مریم قجر است!… که هر دانشجویی در سراسر جهان آن را دارد!! و مخصوصا هر مادر بزرگی و هرعمه و خاله ای در سراسر ایران آن را در تظاهرات زمان انقلاب داراست!! حالا اگر کسی فکر میکند که این فقط فرمانده فتح اللله (مهدی افتخاری) بود که  بهیج وجه وی را قبول نداشت و حتی حاضر نمی شد با مریم قجر صحبت کند سخت در اشتباه می باشد.

آیا فکر میکنید مهدی ابریشمچی که خودش را همه کاره سازمان می داند مخصوصا حالا که خبری از مرحوم مغفور غایب! نیست و یا بقیه اعضای قدیمی سازمان حاضرند با این ولیۀ فقیه (مؤنث) یعنی همان رهبر عقیدتی با آنهمه سوابق مشعشع!! بیعت کنند!

البته  این یک زخم قدیمی در سازمان است که بسیاری از اعضای سازمان بعد از منحل کردن کمیته مرکزی  بشدت با این امر مخالف بودند و معتقد بودند رده دادن به این شکل و یک روزه یک خواهری را بدون صلاحیت از رده عضو به شورای رهبری ترفیع دادن پیامدهای منفی دارد که البته رجوی فقط قدرت  و ولی فقیه مطلق بودن را می خواست.

به گفتۀ آن دوستم یکی از موضوعاتی که خانم مریم قجر این روزها باز هم مطرح و رویش تأکید می کند بند «ف» می باشد و اینکه باید گذشته را فراموش کنید و به آینده و سرنگونی فقط فکر کنید!… که این یعنی هیچ مپرس! و سؤال اینکه پس آن شعر و شعارهای گذشته چه شد؟ ممنوع و موقوف!!.

عجبا! ولی واقعا چرا و چه کسی باید گذشته را فراموش کند؟. آیا جوانان وطن آن روزی را که برای آزادی ایران زمین از همه چیزشان گذشتند و تمامی این سالیان دراز را که شما نامردمان به عنوان «رهبری» به آنها خیانت کردید و آنها را در حقیقت به اسارت و بردگی گرفتید بایستی فراموش کنند؟ یا وطن فروشی تو و شوهر مرحومت را؟!

آیا باید انواع و اقسام بندهای «انقلاب مریم پاک رهایی» را فراموش کنند؟ اگر می بایستی آنها را روزی فراموش کنند پس چرا آنها را طی اینهمه سالیان با انواع شکنجۀ جسمی و روحی به آنها حقنه می کردید؟ آیا باید شکنجه و زندانی کردن و کشتن اعضای ناراضی سازمان و یا خودکشی های متعدد زنان و مردان برای خلاصی از شکنجه ها تحت نام «نشستهای انقلاب» را فراموش کنند؟

و یا آنها باید نشستهای موسوم به «تنگه و توحید» در قرارگاه اشرف  در سال ۶۷ را فراموش کنند که شوهر گویا مرحومت و خود شما بعد از عملیات ننگین و مفتضحانۀ موسوم به «فروغ جاویدان» برگزار کردید و در آنها شکست فاجعه بار این عملیات را بر گردن ما مجاهدین انداختید که بله پشت تنگه بخاطر زن و زندگی ماندید؟؟!! عجبا!  بیشرمی و وقاحت را بنگر که بعد از ۳۵ سال اکنون خانم مریم قجر یعنی همان موشک استراژیک مرحوم در غیبت! می خواهد که گذشته را فراموش کنیم!

خانم قجر!، شوهر گویا مرحومتان طی تمامی این سالیان همۀ این اراجیف را مرتبا در نشستهای طولانی تکرار و تکرار کرده و این بود سرانجامش و اکنون شما که هر گز جایگاه وی را در قلب مجاهدین نداشته و نخواهید داشت بیشتر از وی نصیبتان نخواهد شد.

البته همۀ افراد می دانند که این «گذشته را فراموش کنید» به این معنی است که سؤال نکنید و هدف از آن فرار از پاسخگویی است تا جواب سئوالهای فعلی را هم ندهید: خوب! بفرمایید تکلیف ارتش آزادیبخش چه شد؟ چگونه از آلبانی رژیم را سرنگون خواهیم کرد؟ تا کی در آلبانی خواهیم بود؟

این قسمتی از سئوالاتی است که دوستم می گفت که بچه ها هر روز از مسئولین و مریم قجر میکنند ولی جوابی برای آنها نمی گیرند و اینها همه پیامدهای همان تصمیم غلط استراتژیک می باشد که رجوی در سال ۶۰ گرفت یعنی ورود به «فاز نظامی» و «مبارزۀ مسلحانه» و «جنگ چریک شهری»  و سرانجام «جنگ آزادیبخش نوین»!! که یکی پس از دیگری به شکست انجامید و رجوی هر یک را با وقاحت و رسوایی زیر سبیلی در کرد!! تا اینکه امروز از همۀ آنها به اصطلاح خودش «عبور» کرده و به آن اندازه و مسافت چند هزار کیلومتر که در جغرافیای استراتژی از «جوار خاک میهن» تا «خاک اروپا و ساحل مانش» عقب نشینی کرده در شعارها و خط و استراتژی و فاز و مرحله هم دوباره به «فاز سیاسی» تحت پوش «تهاجم سیاسی» رجعت نموده و اینهمه عقب نشسته است!…

چرا و بر اساس چه تحلیلی وارد فاز نظامی شدیم؟ چرا موقعی که وطنمان زیر موشک های دشمن خارجی قرار داشت اعلام جنگ مسلحانه کردی؟ چرا به عراق رفتی ؟ آیا به دشمن ایران اطلاعات دادی یا ندادی؟

جناب مرحوم و خانم قجر مگر در نشست داخلی نگفتید بین سالهای ۶۰ تا ۶۳ بیش از ۱۲ هزار نفر را در شهرهای مختلف و مخصوصا تهران ترور کردیم؟ بفرما نتیجۀ آن ترورها چه شد؟ آیا جز این غلط کردم نامه تحت عنوان «فاز تهاجم سیاسی»؟!!

ای نامرد، تو و بقیه که فرار کرده بودید و در فرانسه مشغول زن گرفتن و زن طلاق دادن بودید و امثال من در زندان بعد از هر ترور شکنجه و تعدادی هم اعدام میشدیم فقط از خون و درد و شکنج ما ارتزاق میکردید.

اگر مجاهد بودی می ماندی و فرار را بر قرار ترجیح نمی دادی. ولی آخر رجوی و عشیره اش ترسوتر از آن بودنند که در میدان جنگ بمانند.

مگر در طی این سالیان تیم های عملیاتی را برای ترور و خمپاره زدن از عراق به ایران اعزام نکردی؟ ولی حالا چه جوابی برای همۀ آن خون های ریخته شده داری؟ البته که خانم بایستی از مجاهدین بخواهد گذشته را فراموش کنند، ولی باید بدانی ما جداشدگان هرگز جنایاتی را که در سایۀ ارباب سابقت صدام حسین در اشرف انجام  دادی فراموش نخواهیم کرد.

خواهران و برادران عزیزم در آلبانی، حرفهای مریم قجر تنها برای مشغول کردن شما و دررفتن از پاسخگویی و مسئولیت در قبال آنهمه خون و درد و شکنج سالیان شما می باشد و  نشستهاییکه در این روزها برایتان گذاشته هم برای چند صباحی بیشتر نگاه داشتن شما در اسارت است وگرنه همانطوریکه خودتان می دانید از عراق و «جوار خاک میهن» و با توپ و تانک و حمایت صدام و مخصوصا بعد از حمله امریکا که قرار بود اگر مورد حمله قرار گرفتیم وارد خاک میهن شویم که نشدیم همه و همه عقب نشینی و پسروی و شکست بدون پاسخگویی است. ببینید رجوی سازمان محمد حنیف را و شما فرزندان ایران زمین را به چه ذلت و خواری کشانده که ایرانی با آنهمه شهرت و عظمت ایران در جهان باید بیاید و به کشور ذره بینی مانند آلبانی پناهنده شود؟! بطوریکه تعجب خود مردم آلبانی را چنانکه در مطبوعات آن کشور نوشته اند برانگیخته است. آنها پرسیده اند: آخر چگونه ایرانی آمده به کشور ما پناهنده شده؟ اگر اینها پناهجو هستند پس چرا اسمشان را مجاهد یعنی جنگجو گذاشته اند؟!! (کامنتهای مردم آلبانی زیر مقالۀ روزنامۀ آلبانیایی «پشکوپااوژه» در تاریخ ۱۵ فوریۀ ۲۰۱۶).

پس دوستان، بیش از این خودتان را بازیچه این نامردمان وطن فروش قرار ندهید، برخیزید و یقۀ مسئول نشست را بگیرید و بگویید ما گذشته را فراموش نمی کنیم پرسش حق هر انسان است و حق ما است که به پرسشهای بحقمان پاسخ بخواهیم.

با آرزوی رهایی همگی از اسارت

رضا جبلی – ۳ نوامبر ۲۰۱۶

*** 

همچنین:

گروهی که سرکودک ۱۲ سالۀ سوری را برید از حامیان فرقۀ رجوی است

رجوی و تروریستهای سوریهرضا صادقی، پیوند رهایی، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۶:…  در ویدیویی که گروهی از اپوزیسیون سوریه به نام گروه نور الدین الزنکی منتشر کرده سر یک کودک ١٢ ساله با چاقو توسط بکی از افراد این گروه که عضو شورای فرماندهی انقلاب سوریه و ائتلاف ملی سوریه می باشد بریده می شود. لازم به ذکر است که ائتلاف ملی سوریه و فرمان
 
 
 رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۶:… در آن سال یعنی ۲۰۰۱ برابر با سال ۸۰ شمسی و قبل از روز ۱۱ سپتامبر تمامی نفرات سازمان مجاهدین طبق دستور رجویها در قرارگاه باقرزادۀ سازمان مجاهدین خلق واقع در غرب بغداد بودیم که سلسه نشست هایی طولانی با حضور مسعود و مریم رجوی در جریان بود. روز ۱۱ سپتامبر
 
 
Gholamreza_Sadeghi_jabali_CampAshrafپیوند رهایی، نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:… نکته دوم اینکه در برنامۀ «پرونده» سیمای آزادی گفته شده رضا از کانادا فرار کرده و به آمریکا آمده و سازمان را فریب داده است!… این یک دروغ محض است. همۀ هواداران در کانادا می‌دانند که رضا از کانادا آمده بود و گرفتن پناهندگی هم توسط قسمت 
 
 
رضا جبلی، پیوند رهایی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:… با یک نگاه به عکسهایی که در سایت رجوی منتشر شده دو نکته بسیار برجسته است. اول اینکه حتی با ایجاد فضای خالی بین ردیف ها هم به راحتی میشود گنجایش سالن را تشخیص داد. دوم و مهمتر وجود اندک ایرانی و