آسیب شناسی مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران سازمان

آسیب شناسی مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران سازمان

آسیب شناسی مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران سازمانجواد فیروزمند و محمد حسین سبحانی، آریا ایران، پاریس، سوم ژوئن 2020:… این برنامه به تشریح و بررسی ریشه ها و مبانی تحولات سیاسی-نظامی مجاهدین خلق در جامعه ایران اختصاص دارد. بررسی پایه های اعتقادی مجاهدین و اینکه چگونه سازمان پس از اعدام بنیانگذاران اولیه در ۴ خرداد ۱۳۵۱ دچار تغییر گردیده و مسیرهای متفاوتی را طی نمود تا در جایگاه و نقطه فعلی قرار گیرد. آیا این سازمان در پایه ها و ساختار، یک سازمان انقلابی-اسلامی بود که پس از اعدام بنیانگذاران بدینجا رسیده است یا خیر؟ آیا مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران می توانستند مسیر دیگری را برای تغییر، دگرگونی و حرکت اجتماعی انتخاب کرده، از جنگ و عملیات مسلحانه، شراکت با صدام حسین، تجاوز به خاک میهن از کشور دشمن و برادر کشی اجتناب نمایند؟ در چنین پروسه ای آیا شخص دیگری می توانست بجای مسعود رجوی رهبری سازمان را در اختیار بگیرد یا نه؟ آسیب شناسی مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران سازمان 

گذری بر وقایع مجاهدین در سی و هشت سالگی ۱۹ بهمنگذری بر وقایع مجاهدین در سی و هشت سالگی ۱۹ بهمن

آسیب شناسی مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران سازمان

روند شکل گیری فرقه رجوی و ماهیت تروریستی مجاهدین خلق

آسیب شناسی مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران سازمان

این برنامه به تشریح و بررسی ریشه ها و مبانی تحولات سیاسی-نظامی مجاهدین خلق در جامعه ایران اختصاص دارد.

بررسی پایه های اعتقادی مجاهدین و اینکه چگونه سازمان پس از اعدام بنیانگذاران اولیه در ۴ خرداد ۱۳۵۱ دچار تغییر گردیده و مسیرهای متفاوتی را طی نمود تا در جایگاه و نقطه فعلی قرار گیرد.

آیا این سازمان در پایه ها و ساختار، یک سازمان انقلابی-اسلامی بود که پس از اعدام بنیانگذاران بدینجا رسیده است یا خیر؟

آیا مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران می توانستند مسیر دیگری را برای تغییر، دگرگونی و حرکت اجتماعی انتخاب کرده، از جنگ و عملیات مسلحانه، شراکت با صدام حسین، تجاوز به خاک میهن از کشور دشمن و برادر کشی اجتناب نمایند؟

در چنین پروسه ای آیا شخص دیگری می توانست بجای مسعود رجوی رهبری سازمان را در اختیار بگیرد یا نه؟

این برنامه، گفتگویی است با آقای محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق. که علاوه بر بررسی ماهیت آنان، به اصلی ترین مسائل سازمان در ۵۵ سال اخیر یعنی تئوری جنگ مسلحانه، ایدئولوژی، رهبری مسعود و مریم رجوی در قالب یک فرقه خشونت طلب، ولایت مطلقه رجوی حاکم بر تشکیلات مجاهدین و دیگر مسائل این سازمان می پردازد.

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق

لینک به منبع

آسیب شناسی مجاهدین خلق پس از اعدام بنیانگذاران سازمان

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-و-کرونا-با-مردم-ایران-چه-می-کنند؟/

رجوی و کرونا با مردم ایران چه می کنند؟

رجوی و کرونا با مردم ایران چه می کنند؟آریا ایران، نهم آوریل 2020:… پیام های متضاد چند ماه گذشته که بنام زوج رجوی ثبت گردیده، گویای همین حقیقت می باشد. یک روز در برابر تصمیم گیران ایرانی که خواستار محدودیت کار و فعالیت اجتماعی مردم بودند، با عنوان حکومت نظامی، خواستار برهم زدن محدودیت ها می شدند و مشوق ریختن به خیابان ها، مسلح شدن و آتش زدن اماکن می شدند و روز دیگر در برابر گشایش و رفع محدودیت های اجتماعی اعلام شده از طرف دولت، آنان را به شیوع ویروس کرونا متهم نموده و دیگران را به پرهیز از فعالیت و خانه نشینی ترغیب می نمودند. همچنین از همان ابتدای شیوع کرونا در ایران، در وب سایت های خود با آب و تاب بیلان ۲۵۰ برابر و ۳.۵ میلیون کشته در اثر ابتلا به ویروس کرونا را تبلیغ می نمودند. همزمان نیز خواهان تحریم های بیشتر آمریکا علیه مردم ایران بودند تا به قول مجاهدین پولی اگر به جامعه ایران تزریق گردد به جیب آخوندها واریز نشود! رجوی و کرونا با مردم ایران چه می کنند؟ 

رجوی و کرونا با مردم ایران چه می کنند؟ماموریت مجاهدین سیاهنمایی رسانه ای

رجوی و کرونا با مردم ایران چه می کنند؟

بررسی مواضع ضد مردمی مجاهدین در قبال شیوع ویروس کرونا

فرقه رجوی با شیوع ویروس کرونا در ایران، همه ترفندهایش را بکار گرفت تا به بهانه مبارزه با حکومت، جعلیات، دروغپردازی ها و شانتاژ رسانه ای را با عناوینی چون اخبار دقیق و دست اول به خورد مردم ایران بدهد.

از طرفی مواضع دوگانگی رفتار و گفتار سران خود را که عمدتا در واکنش به سیاست های داخلی دولت بوده را به حساب مبارزه با رژیم گذاشت تا با هر چه در توان دارد، به وحشت افکنی و ترور در جامعه ایران بپردازد.

پیام های متضاد چند ماه گذشته که بنام زوج رجوی ثبت گردیده، گویای همین حقیقت می باشد.

یک روز در برابر تصمیم گیران ایرانی که خواستار محدودیت کار و فعالیت اجتماعی مردم بودند، با عنوان حکومت نظامی، خواستار برهم زدن محدودیت ها می شدند و مشوق ریختن به خیابان ها، مسلح شدن و آتش زدن اماکن می شدند و روز دیگر در برابر گشایش و رفع محدودیت های اجتماعی اعلام شده از طرف دولت، آنان را به شیوع ویروس کرونا متهم نموده و دیگران را به پرهیز از فعالیت و خانه نشینی ترغیب می نمودند.

همچنین از همان ابتدای شیوع کرونا در ایران، در وب سایت های خود با آب و تاب بیلان ۲۵۰ برابر و ۳.۵ میلیون کشته در اثر ابتلا به ویروس کرونا را تبلیغ می نمودند.

همزمان نیز خواهان تحریم های بیشتر آمریکا علیه مردم ایران بودند تا به قول مجاهدین پولی اگر به جامعه ایران تزریق گردد به جیب آخوندها واریز نشود!

البته در این دوران سخت که مردم ایران درگیر مبارزه با شیوع کرونا بودند، با اطلاعیه های ضد و نقیض و بی محتوا که طرف حسابی جز اربابان ضد ایرانی شان نداشته، عملا بر درد و رنج مردم ایران افزودند و خود هیچ کار مفیدی انجام ندادند.

ترویج و تزریق اخبار جعلی، دروغپردازی ها، تشویق به تحریم بیشتر، تشویق به جنگ، تشویق به فرار ارتشیان، اسلحه دزدی، شکستن حد و مرز محدودیت های اجتماعی برای مقابله با گسترش شیوع کرونا، ریختن به خیابان ها و آتش زدن اماکن و امکانات عمومی، از اقدامات ضد انسانی و ضد ایرانی رهبران سازمان مجاهدین خلق در این دوران است …

این برنامه به بررسی مواضع ضد مردمی مجاهدین در قبال شیوع ویروس کرونا در ایران اختصاص دارد.

۱.مواضع و عملکرد مجاهدین در ارتباط با شیوع کرونا در ایران و جهان
۲.عدم اطلاع رسانی مجاهدین نسبت به شیوع کرونا در زندان اشرف ۳ آلبانی
۳.توضیح المسائل شرعی ولایت مطلقه رجوی در ترتیب و آداب میت و فوت شدگان کرونا
۴.جنون رجوی در ضدیت با خانواده های اعضای مجاهدین و جداشدگان
۵.بررسی بهره کشی رجوی از زنان مجاهدین و عدم بهره وری اجتماعی آنان
۶.اطلاعیه دکتر فیروزه بنی صدر درباره درمان کرونا و غار کهف مریم رجوی
۷.بررسی خبر مرگ یکی از اعضای مجاهدین در آلبانی
۸.بررسی کوتاه سالگرد عملیات کردکشی مجاهدین موسوم به عملیات مروارید در عراق

گفتگوی جواد فیروزمند با محمد حسین سبحانی
عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق

پایان

لینک به منبع

رجوی و کرونا با مردم ایران چه می کنند؟

***

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شدمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

رجوی رهبر انقلابیون عراق هم شدمسعود رجوی قبر گمشده اش را ترک کرد تا چه بگوید و چرا؟

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

همچنین: