آفای اولاند! بعنوان میزبان تروریست بدنام مریم رجوی، جلوی ضرب و شتم ما در خیابانهای پاریس را بگیرید.

آفای اولاند! بعنوان میزبان تروریست بدنام مریم رجوی، جلوی ضرب و شتم ما در خیابانهای پاریس را بگیرید.

نادر نادرینادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه، بیست و هشتم دسامبر 2014:… یا توسط گروه های آموزش دیده ترور به رهبری مریم رجوی در خیابانهای پاریس مورد ضرب شتم قرار می گیریم یا موردفحاشی یا زدن تهمت قرار می گیریم و بارها تهدید به مرگ قرار گرفتم متاسفانه کشور شما میزبان این فرقه می باشد که در شکل گیری و سازماندهی مرگ های خیابانی با فجیع ترین شکل یعنی خودسوزی در کشور شما بودن …

مریم رجوی داعش تروریسم تاکید رجوی بر مشروعیت قتل جداشدگان، نجات یافتگان و منتقدین فرقه مجاهدین خلق در اروپا و امریکا

Mojahedin Khalq MKO MEK Rajavi cult Saddam husseinاسماعیل مرتضایی (جواد خراسان)، مامور اعزامی رجوی (فرقه مجاهدین خلق) در بین نجات یافتگان اعزام شده به آلبانی کیست؟

لینک به منبع

آفای اولاند! بعنوان میزبان تروریست بدنام مریم رجوی، جلوی ضرب و شتم ما در خیابانهای پاریس را بگیرید.

رئیس جمهور محترم فرانسه آقای فرانسو اولاند

با سلام و احترام

اینجانب نادر نادری که بیش از بیست سال در فرقه سازمان مجاهدین بودم و در فرصت بدست آمده از آن سازمان فرار کرده و به کشور شما پناهنده شدم که مهد آزادی و دمکراسی است اما متاسفانه بدلیل وجود جرثومه ترور و فناتیک در کشور شما باز در این کشور از آزادی بیان در محدودیت قرار گرفتیم و هر بار که افشاگری در مورد تروریسم و فرقه گرائی از طریق مصاحبه های تلویزیونی یا توسط وبلاگ های شخصی یا سایت های فعال حقوق بشری اقدام به افشاگری می کنیم یا توسط گروه های آموزش دیده ترور به رهبری مریم رجوی در خیابانهای پاریس مورد ضرب شتم قرار می گیریم یا موردفحاشی یا زدن تهمت قرار می گیریم و بارها تهدید به مرگ قرار گرفتم متاسفانه کشور شما میزبان این فرقه می باشد که در شکل گیری و سازماندهی مرگ های خیابانی با فجیع ترین شکل یعنی خودسوزی در کشور شما بودنو باز هم متاسفانه کشور شما میزبان سازمان فرقه ای مذهبی خطرناکی است که در شکل گیری و سازماندهی داعش نقش اصلی دارد و یکی از تامین کننده های مالی و سیاسی داعش است که این سازماندهی بعد از چند ماه از سقوط صدام حسین دیکتاتور عراق شکل گرفت بعد از سرنگونی صدام سازمان مجاهدین ارتباط با عشایر و شیوخ هوادار صدام را در اولویت اول قرار دادو بصورتی که کل سازمان برای این اولویت بسیج شد که هر هفته هزاران نفر دعوت به صرف نهار شام در اشرف می شدن و شیوخ معروف هوادار صدام هم بصورت خصوصی و اختصاصی دعوت می شدن که هدف سازمان سازماندهی یک تشکل بود که در این راه هم موفق شد بطوری که بعد از چندین ماه اولین گروه های ترور بمب گذاری که تماما از شیوه های سازمان مجاهدین استفاده می کردن اقدام عملی کردن و ترور و بمب گذاری های شروع شد به یاد دارم که مژگان پارسائی که جانشین مسعود رجوی است در یک نشست عمومی گفت ما که گفتیم صبر کنید اوضاع عراق را ما مشخص می کنیم و از طرفی در ابتدا سازمان مجاهدین که در شکل گیری داعش نقش اصلی داشت در اوایل بصورت علنی از آنها حمایت می کرد و آنها را رزمندگان آزادی می نامید

باز متاسفانه این سازمان بقول مسعود رجوی باید فرانسه را واتیکانیزه کنیم واتیکانیزه کرده و در مقابل هر آزادی که در فرانسه مشروع است آنها یا ما را مورد ضرب شتم قرار می دهند یا تهدید به مرگ می شویم

اما یک سوال است اینجا آیا این سازمان تروریستی هست یا نیست و قبلا در لیست تروریستی بود یا خیر اگر بوده و یا هست آیا ترور شده ها زنده شده اند و یا تروریست ها به مجازات رسیدن که حال در لیست شما نیستند آیا عاملین ترور مسیح شدن و یا محاکمه شده اند و تبرئه شدن که حال آزادنه در فرانسه هرکسی را مورد ضرب شتم قرار می دهند تهدید به مرگ می کنند و اگر تروریست هستند آیا میزبانی از این فرقه مذهبی خطر ناک بر اساس قوانین و موازین کشور فرانسه است و مغایرتی ندارد ؟

نادر نادری . فرانسه

مریم رجوی هفدهم ژوتنوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14990

مسعود رجوی دستور قتل مخالفانش در سازمان مجاهدین خلق را صادر کرد

مریم رجوی علی صفوی تروریسمبنیاد خانواده سحر به نقل از اشرف نیوز، بغداد، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:…  مسعود رجوی در یک سخنرانی که توسط سایتهای خبری این سازمان تروریستی پخش شده و سایت اشرف نیوز آن را دنبال نموده دستور کشتن همۀ مخالفان خود و جداشدگان از سازمان و همۀ کسانی که کارها و سیاستهای تروریستی این سازمان را در کشورهای اروپایی افشا می کنند ضمن نشان دادن عکسهایشان صادر کرده است. رجوی این …

مریم رجوی علی صفوی تروریسمخبرگزاری فارس: افشاگری عضو کمیسیون امنیت ملی از طرح منافقین برای جداشده‌ها

لینک به منبع
لینک به متن اصلی (عربی)
مسعود رجوی یأمر بقتل معارضیه فی منظمة خلق

مسعود رجوی دستور قتل مخالفانش در سازمان مجاهدین خلق را صادر کرد

رهبر سازمان تروریستی مجاهدین خلق مسعود رجوی دستور قتل همۀ مخالفان خود و جدا شدگان از سازمان را صادر کرده و از اعضای سازمانش در اردوگاه لیبرتی در بغداد خواسته تا با نیروهای عراقی که حفاظت اردوگاه را برعهده دارند درگیر شوند.

مسعود رجوی در یک سخنرانی که توسط سایتهای خبری این سازمان تروریستی پخش شده و سایت اشرف نیوز آن را دنبال نموده دستور کشتن همۀ مخالفان خود و جداشدگان از سازمان و همۀ کسانی که کارها و سیاستهای تروریستی این سازمان را در کشورهای اروپایی افشا می کنند ضمن نشان دادن عکسهایشان صادر کرده است.

رجوی این دستوراتش را به افراد خود در اروپا بویژه به همسرش مریم رجوی و دستیارانش که مقیم فرانسه هستند برای انجام این قتلها با نقض قوانین کشورهای مذکور داده است.

رجوی افزود: “شما نباید بگذارید حتی یک نفر هم از آنانکه این بار به اردوگاه حمله کنند زنده برگردد”. و گفت: “شما باید در خاک عراق بمانید تا همگی مانند یاران حسین شهید بشوید”. مسعود رجوی تروریست حین سخنرانی خود عکسهای ۴۵ نفر از مسئولان جدا شده از سازمان تروریستی مجاهدین خلق را نشان داد و خواستار قتل آنان هر کجا که باشند شد.

به دنبال پخش این سخنرانی آتشین تروریستی، جداشدگان سازمان که مقیم کشورهای اروپایی هستند مقالات متعددی نوشته و مصاحبه هایی را با رسانه ها انجام دادند و نیز نامه ها و شکایتهای قضائی به مقامات اروپایی و به دولت عراق بویژه در فرانسه و عراق در پاسخ به تهدیدات رجوی علیه جانشان و به انجام عملیات تروریستی با نقض قوانین این کشورها تسلیم کردند.

جداشدگان از این سازمان در مقاله ها و مصاحبه هایشان تهدیدات توخالی رجوی را به تمسخر گرفته و او را به هفت تیر کشی که جلد خالی تپانچه را برای ترساندن مردم به کمر بسته است تشبیه کردند و در پاسخ به رجوی که به طور دروغین و مضحکی با فراخواندن افرادش به مرگ دسته جمعی از سخنرانی امام حسین تقلید می کرد نوشتند: “امام حسین علیه السلام جدا شدگان از خودش را به قتل تهدید نکرد و یارانش را تحت کنترل قرار نداد تا با همدیگر تماس نگیرند بلکه راه در کربلا پیش پای همه شان باز بود و امام حسین خودش در میدان نبرد کنار یارانش حاضر بود و با آنها هم به شهادت رسید در حالیکه رجوی فرار کرده و مخفی شده است و از مخفیگاه امن خودش سخنرانی می کند و باقی ماندگان را به مرگ فرا می خواند”.

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صدامقربانعلی حسین نژاد: خوش خدمتی های فرقۀ رجوی به آمریکاییها در عراق

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسماگر رجوی این انرژی را بجای مزدوری و دریوزگی، برای مردم گذاشته بود

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14238

آقای حیدر العبادی، رجوی از عراق دستور قتل نجات یافتگان در اروپا را صادر می کند (+ متن عربی نامه)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم نوامبر ۲۰۱۴:…  در چند روز گذشته سرکردۀ فرقۀ تروریستی مجاهدین خلق (مسعود رجوی) یک پیام صوتی از مخفیگاهش به سران و اعضای فرقۀ خود که درکمپ لیبرتی بغداد مستقر هستند فرستاده که در آن پیام دستور داده اعضای جدا شده از این فرقۀ تروریستی و افشاء کنندگان جنایتها، مزدوریها و خیانتهای رجوی ترور و کشته شوند! علاوه بر آن سر کردۀ فرقۀ تروریستی …

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییاسامی و سابقه تعدادی از مزدوران، شکنجه گران و تروریستهای فرقه رجوی (سابقا ارتش خصوص صدام در کشورهای غربی)

بهزاد نظیری مجاهدین خلق فرقه رجویBEHZAD NAZIRI


Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi

لینک به منبع

آقای حیدر العبادی نخست وزیر محترم عراق؛

با سلام و آرزوی موفقیت برای دولت و ملت عراق؛

در چند روز گذشته سرکردۀ فرقۀ تروریستی مجاهدین خلق (مسعود رجوی) یک پیام صوتی از مخفیگاهش به سران و اعضای فرقۀ خود که درکمپ لیبرتی بغداد مستقر هستند فرستاده که در آن پیام دستور داده اعضای جدا شده از این فرقۀ تروریستی و افشاء کنندگان جنایتها، مزدوریها و خیانتهای رجوی ترور و کشته شوند!

علاوه بر آن سر کردۀ فرقۀ تروریستی (رجوی) متحد پس مانده های حزب بعث صدام ملعون و گروه تروریستی و جنایتکار داعش با توصیف کمپ لیبرتی به عنوان رزمگاه ! به اعضای نگون بخت و اسیر در چنگال تشکیلات فرقه گرایانه خود دستور درگیری با پلیس عراق را نیز صادر کرده تا بدین شیوه بتواند جنگ و کشتاری دیگر در عراق راه انداخته و به تبلیغات بیشتر بر علیه دولت عراق بپردازد.

وی همچنین در این پیام خود از ساکنان کمپ لیبرتی که طبق توافق خودش با سازمان ملل و دولت عراق یک کمپ ترانزیت می باشد و تعهد داده که در اولین فرصت از عراق خواهند رفت تعهد گرفته که همگی تا مرگ در خاک عراق بمانند و اعتراف کرده که هر کس را بخواهد می تواند مستقیما از کمپ لیبرتی به کشورهای خارجی بفرستد .

اقای نخست وزیر؛

من و جدا شده های دیگر از فرقۀ تروریستی مجاهدین خلق که افشاء کنندۀ جنایتهای رجوی در حق مردم ایران، عراق و اعضای خود فرقه هستیم از طرف سرکرده این فرقه تروریستی و جنایتکار (رجوی ) از کمپ لیبرتی عراق محل اسکان فعلی و موقت اعضای فرقۀ رجوی تهدید به ترور و مرگ شده ایم که نوار ویدئویی ان جامی سخنان مسعود رجوی مبنی بر این تهدید اشکار از تلویزیون این فرقه پخش شده و در سایتهای وابسته به این فرقه نیز موجود است .

لذا من از شما خواهش و در خواست دارم برای جلوگیری از ترور و خونریزی با عمل به وظیفۀ قانونی و انسانی خود به مقامات امنیتی و قضائی عراق دستور بدهید هر چه سریعتر برای جلو گیری از ترور و کشتار مخالفان و منتقدان این فرقه بویژه اعضای جدا شده از آن توسط فرقه تروریستی رجوی اقدامات قضائی لازم انجام گیرد و سران این فرقه جنایتکار مستقر در کمپ لیبرتی در یک دادگاه عادلانه جوابگو باشند.

اقای العبادی نخست وزیر محترم عراق؛

عدم قاطعیت و بر خورد قانونی نکردن با سران فرقه جنایتکار رجوی مستقر در کمپ لیبرتی بغداد منجر به خونریزی و ادامۀ نقض حقوق اولیۀ انسانها درکمپ لیبرتی توسط سران این فرقه که کنترل اعضای نگون بخت را در دست دارند خواهد شد.

اقای نخست وزیر؛

عدم اجرای قانون و عدالت در حق سران فرقۀ تروریستی رجوی که خود بهترمی دانید در زمان صدام چه جنایتهایی در حق مردم ایران و عراق و اعضای ناراضی مرتکب شده اند به معنی تسلیم شدن در برابر تروریسم و حامیان آنها همچون اسرائیل و سرویسهای امنیتی مثل سیا ؛ موساد و .. . می باشد وبه شما اطمینان می دهم تا با سران فرقه تروریستی رجوی مستقر در کمپ لیبرتی بر خورد قانونی نکنید و آنها را به دست عدالت نسپارید بخشی از مشکل حضور تروریستها درعراق هم حل نخواهد شد چون فرقۀ رجوی متحد پس مانده های حزب بعث صدام ملعون همچون طارق الهاشمی فراری محکوم به مرگ و تروریستهای داعش ساخته اسرائیل و یک پایه و ستون تشکیل دهندۀ محور تروریسم در عراق می باشد.

اقای العبادی :

اجازه می خواهم در آخر نامۀ خود بصورت آشکار و بی پرده با شما سخن بگویم .

شما بعنوان نخست وزیر عراق و اولین مسئول عراقی در مقابل خدا و قانون ؛ وجدان انسانی موظف به اجرای عدالت هستید و برای پایان دادن به خشونت و تروریسم رجوی که بخشی از آن از خاک عراق ( کمپ لیبرتی ) هدایت می شود تصمیم و اقدام عملی و جدی اتخاذ کنید و اجازه ندهید در ذهن و ضمیر قربانیان این فرقۀ جنایتکار و تروریستی اعم از ایرانی یا عراقی یا اعضای قربانی این فرقه لکۀ سیاهی از دولت شما نقش ببندد و همچنان که در نامه قبلی به شما قید کرده بودم تشکیل یک دادگاه منصفانه و بر خورد قانونی با سران جنایتکار این فرقه مستقر در کمپ لیبرتی ابعاد جنایات فرقه تروریستی رجوی را چنان فاش و نمایان خواهد کرد که پشتیبانان این فرقۀ تروریستی برای ادامۀ حمایتشان از این جنایتکاران شرم خواهند کرد.

باز هم برای دولت و ملت عراق پیروزی در مقابل تروریستهای جنایتکار و سعادت و خوشبختی برای دولت و ملت عراق آرزو می کنم.

رو نوشت:

ــ دفتر ریئس جمهوری عراق

ــ دفترنخست وزیری عراق

ــ وزارت خارجه عراق

ــ وزارت کشور عراق

ــ وزارت دادگستری عراق

ــ وزارت حقوق بشر عراق

محمد رزاقی – پاریس

متن عربی نامه

دولة السید حیدر العبادی رئیس الوزراء العراقی المحترم‘

تحیة طیبة‘

وأتمنى النجاح والموفقیة للحکومة العراقیة وللشعب العراقی‘

خلال الأیام الماضیة وجه زعیم زمرة مجاهدی خلق (مسعود رجوی) رسالة صوتیة من معقله إلى قادة وأعضاء زمرته المقیمین فی مخیم لیبرتی ببغداد أصدر فیها أوامره باغتیال وقتل الأعضاء المنشقین عن هذه الزمرة الإرهابیة الذین یقومون بالکشف عن جرائمها وعمالتها وأعمال رجوی الخیانیة.

وعلاوة على ذلک‘ إن رئیس زمرة (رجوی) الإرهابیة المتحالف مع حزب البعث الصدامی وزمرة داعش الإرهابیة المجرمة قد وصف مخیم الحریة (لیبرتی) المؤقت بأنه “ساحة القتال”! وبالتالی أمر الأعضاء البؤساء الأسرى فی براثن تنظیمه الطائفی بالاشتباک مع الشرطة العراقیة لکی یتمکن وبهذا المنهج من إثارة حرب ومجزرة أخرى فی العراق وممارسة مزید من الدعایة ضد الحکومة العراقیة.

کما إن مسعود رجوی وفی رسالته الصوتیة هذه طلب من سکان مخیم الحریة (لیبرتی) أن یتعهدوا على أن جمیعهم باقون فی أرض العراق حتى الموت معترفا بأنه قادر على نقل کل من سکان مخیم الحریة (لیبرتی) مباشرة من المخیم إلى البلدان الأخرى ویأتی ذلک فی وقت تم فیه التوافق بینه هو نفسه مع الأمم المتحدة والحکومة العراقیة على اعتبار مخیم الحریة (لیبرتی) المؤقت مخیما مؤقتا للعبور وهو تعهد على أنهم سوف یرحلون من العراق فی فی أول فرصة.

سیادة رئیس الوزراء؛

أنا والمنشقون الآخرون عن زمرة مجاهدی خلق الإرهابیة ولکوننا قد کشفنا النقاب عن جرائم رجوی بحق الشعبین الإیرانی والعراقی وبحق أعضاء منظمته قد تعرضنا للتهدید بالاغتیال والقتل من قبل زعیم هذه الزمرة الإرهابیة المجرمة أی رجوی انطلاقا من مخیم الحریة (لیبرتی) فی أرض العراق وهو موقع التوطین المؤقت لأعضاء زمرة رجوی والواقع قرب مطار بغداد وقامت قناة التلفزیون التابعة لها ببث شریط فیدیو یتضمن خطاب مسعود رجوی وهو یهددنا علنا بالقتل کما نشرته مواقع الإنترنت التابعة للزمرة.

فلذلک و من أجل حقن الدماء وأداء واجبکم القانونی والإنسانی أطالبکم بأن تصدروا أوامرکم للسلطات الأمنیة والقضائیة العراقیة بأن تتخذ فی أسرع وقت ممکن إجراءات قضائیة لازمة لمحاکمة قادة هذه الزمرة المجرمة المقیمین فی مخیم الحریة (لیبرتی) أمام محکمة عادلة مما یکفل المنع من اغتیال وقتل معارضی ومنتقدی هذه الزمرة الإرهابیة أی زمرة رجوی وخاصة الأعضاء المنشقین منها.

السید العبادی رئیس الوزراء العراقی المحترم؛

إن عدم إبداء الحزم وعدم التعامل القانونی حیال قادة زمرة رجوی المجرمة المقیمین فی مخیم الحریة (لیبرتی) ببغداد سوف یؤدیان إلى إراقة الدماء واستمرار انتهاک حقوق الإنسان فی مخیم الحریة (لیبرتی) من قبل قادة هذه الزمرة الذین أخضعوا الأعضاء البؤساء لسیطرتهم.

سیادة رئیس الوزراء؛

إن عدم تنفیذ القانون والعدالة بحق قادة زمرة رجوی الإرهابیة الذین وکما تعرفون قد ارتکبوا فی عهد نظام صدام المقبور جرائم کثیرة بحق الشعبین الإیرانی والعراقی والأعضاء المتذمرین داخل الزمرة یأتی بمثابة الاستسلام أمام الإرهاب ومساندیه ومنهم إسرائیل والأجهزة الأمنیة مثل السی. آی. إیه وموساد و… إلخ وإنی أؤکد أنه ما لم تقوموا بالتعامل القانونی مع قادة زمرة رجوی الإرهابیة والمقیمین فی مخیم الحریة (لیبرتی) وما لم تحاکموهم محاکمة عادلة فسوف یبقی قسم من مشکلة وجود الإرهابیین فی أرض العراق دون حل لأن زمرة رجوی هی حلیفة بقایا وأذیال حزب البعث الصدامی ومنهم طارق الهاشمی الهارب المحکوم علیه بالموت إضافة إلى إرهابیی “داعش” المصطنع من قبل إسرائیل ورکیزة الإرهاب فی العراق.

دولة السید العبادی؛

أستأذنکم فی ختام رسالتی بأن أتحدث إلیکم بکل صراحة وشفافیة:

إنکم وبصفتکم رئیس الوزراء العراقی وأول مسؤول عراقی أمام الله والقانون والضمیر الإنسانی یأتی من واجبکم تطبیق العدالة باتخاذکم قرارا وإجراء فعلیا وجدیا لإنهاء العنف والإرهاب الرجویین اللذین یتم توجیه جزء منهما انطلاقا من أرض العراق (مخیم لیبرتی) لکی لا تسمحوا بتشوه سمعة حکومتکم فی أذهان وضمائر ضحایا هذه الزمرة المجرمة الإرهابیة من الإیرانیین أو العراقیین أو أعضاء فی هذه الزمرة وکما کنت قد کتبت فی رسالتی السابقة إلى سیادتک إن إقامة محکمة عادلة والتعامل القانونی مع قادة هذه الزمرة المجرمة المقیمین فی مخیم لیبرتی سوف تکشف أبعاد الجرائم التی ارتکبتها زمرة رجوی الإرهابیة إلى حد سیدفع داعمی هذه الزمرة الإرهابیة إلى الخجل من الاستمرار فی دعمهم لهؤلاء المجرمین.

مرة أخرى أتمنى للحکومة العراقیة والشعب العراقی النجاح والسعادة والانتصار على الإرهابیین المجرمین. والله ولی التوفیق وهو المستعان.

نسخة إلى کل من:

– مکتب رئیس جمهوریة العراق

– مکتب رئیس الوزراء العراقی

– وزارة الخارجیة العراقیة

– وزارة الداخلیة العراقیة

– وزارة العدل العراقی

– وزارة حقوق الإنسان العراقیة

محمد رزاقی – باریس

*** 

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همچنین:

مریم رجوی وحقوق بشر، جن و بسم الله

نادر نادرینادر نادری، وبلاگ آیندگان، شانزدهم دسامبر 2014:…  آنچنان این خبر را سایت های ریز درشت وابسته آن را انعکاس دادن که اصلا کنفرانس حقوق بشر برای مریم قجر افریته مرگ و زندانهای اشرف برگزار شده خوب کسی که از این نوع جریانات بی خبر است اینطور دیده میشود که کمیته حقوق بشر به افتخار ایشان امسال

سرگیجه رجوی در پی شکست های متعدد توسط جداشدگان یا عدم سلامت عقلانی

نادر نادرینادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه، اول دسامبر 2014:… آخه مردک نصب عکس های مریم قجر در تولت های عمومی شد حمایت؟ جالب این جاست که با آب تابی هم اعلام کرده که در بخش تولت های فرنگی. چه شوق و ذوقی هم می کنند. توی این 30 سال راستی یک مورد حمایت عمومی در ایران به اسم شما شد ؟ کدام خلق قهرمان ؟ در

در ادامه زوزه های تهوع آور کفتار (خانواده های حتما نوار رجوی را گوش کنند)

نادر نادرینادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه، بیست و چهارم نوامبر 2014:… اما مسئله ما سگ دعوای بین نوکر ارباب نیست مسئله ما اسرای لیبرتی است طبق معمول هر ز مان بوی الرحمان این کوتوله بلند میشه شروع می کند به اراجیف گوئی و و دادن وعده وعید برای گرفتن تعهد از این اسرا و تهدید ما جدا شده ها که البته کس