آقای ایلیر متا ، رئیس جمهور کشور آلبانی – نامه سرگشاده

آقای ایلیر متا ، رئیس جمهور کشور آلبانی – نامه سرگشاده

آقای ایلیر متا ، رئیس جمهور کشور آلبانی - نامه سرگشادهکریم غلامی، ایران فانوس، دهم اکتبر 2019:… مجاهدین خلق، خود ناقض تمامی این 10 ماده هستند و می توانم برای هر کدام از آن صدها فاکت بیاورم، اما این نامه گنجایش این موضوع را ندارد. چگونه سران سازمان مجاهدین مدعی اند که به قانون احترام می گذارند در حالی که از همان محل اقامت مجاهدین که شما از آن بازدید کرده اید، دستور ترور و خشونت و آشوب را می دهند و در همین محل اقامت خواهان مرگ تمامی رهبران و اعضای حکومت جمهوری اسلامی هستند در حالی که مدعی هم هستند مخالف اعدام هستند. آقای ایلیر متا ، رئیس جمهور کشور آلبانی – نامه سرگشاده 

آقای ایلیر متا ، رئیس جمهور کشور آلبانی - نامه سرگشادهنامه سرگشاده علی اکبر راستگو به ایلیرمتا رئیس جمهور آلبانی

آقای ایلیر متا ، رئیس جمهور کشور آلبانی – نامه سرگشاده

حضور محترم آقای ایلیر متا، رییس جمهور کشور آلبانی

آقای ایلیر متا، رییس جمهور محترم کشور آلبانی!

آنچنان که در رسانه ها بخصوص در رسانه های سازمان مجاهدین آمده، شما از محل اقامت اعضای مجاهدین در حومه تیرانا بازدید کرده اید. این بسیار خوب است که شما اقدام به این کار کرده اید تا از شرایط زندگی مجاهدین اطمینان حاصل کنید. من یکی از جداشدگان از سازمان مجاهدین هستم از این رو می خواهم به چند موضوع در رابطه با دیدار شما و مواضع شما در میان بگذارم:

سازمان مجاهدین، یک تشکیلات فرقه ای است که اعضای آن هیچ اختیاری برای تصمیم گیری ندارند. رهبران این فرقه، با اختناق و سرکوب شدید از درون و شانتاژ علیه تمامی اعضای جدا شده از این فرقه، ترس شدیدی در درون تشکیلات ایجاد کرده اند که اعضای این فرقه از ترس مجازات جدا شدن، این فرقه را ترک نمی کنند. این فرقه، با اهرم های زیادی اعضایش را مغزشویی می کند. یکی از این اهرم ها، نشست های مغزشویی طولانی است. طی سالیان طولانی و تکرار مکرر، مغز اعضای خود را پر از دروغ کرده است.

هشدار عضو جداشده مجاهدین به مقامات آلبانی

آقای رییس جمهور!

شما در صحبت هایتان، اشاره به طرح 10 ماده ای مریم رجوی کرده اید و از آن استقبال کردید اگر مجاهدین به این ده ماده عمل کنند بسیار خوب است ولی در عمل تاریخچه سازمان مجاهدین مملو از موارد گسترده نقض حقوق بشر، ترور و خشونت است، آزادی بیان، یک ماده از این طرح 10 ماده ای مریم رجوی است. اما آن ها هرگز به آزادی بیان اعتقادی ندارند. هم اکنون اگر به سایت های مجاهدین مراجعه کنید، خواهید دید که آن ها هر فرد و یا گروهی که از آن ها انتقاد و یا پرسشی مطرح کرده است را با فحاشی و توهین و ترور شخصیت پاسخ داده اند. سازمان مجاهدین حتی در اروپا منتقدین خود را مورد ضرب و شتم فیزیکی قرار می دهد.

انتخابات آزاد، یک ماده دیگر از این طرح 10 ماده ای است، اما آیا می دانستید که در تاریخچه سازمان مجاهدین حتی یکبار هم انتخابات در سطوح مختلف برگذار نشده است؟ حتی اگر کسی با یکی از انتصاب های سران مجاهدین مخالفت می کرد، شدیدا سرکوب می شد و او می بایست در جلسات شستشوی مغزی از خود انتقاد می کرد که با انتصاب رهبر مجاهدین مخالفت کرده.

مجاهدین خلق، خود ناقض تمامی این 10 ماده هستند و می توانم برای هر کدام از آن صدها فاکت بیاورم، اما این نامه گنجایش این موضوع را ندارد. چگونه سران سازمان مجاهدین مدعی اند که به قانون احترام می گذارند در حالی که از همان محل اقامت مجاهدین که شما از آن بازدید کرده اید، دستور ترور و خشونت و آشوب را می دهند و در همین محل اقامت خواهان مرگ تمامی رهبران و اعضای حکومت جمهوری اسلامی هستند در حالی که مدعی هم هستند مخالف اعدام هستند.

آقای ایلیر متا، دروغهای مریم رجوی را باور نکنید

آقای ایلیر متا!

مجاهدین از حضور شما از محل اقامت خود سوء استفاده کرده و از اعتبار شما برای اعتبار بخشیدن به خود بهره می برند. شما به عنوان رییس جمهور و یک مسئول نباید اجازه بدهید که سران مجاهدین خلق تحت نام شما به سرکوب اعضای خود و خشونت در ایران سرپوش بگذارند.

با احترامات

کریم غلامی، ایران فانوس، 09.10.2019

(پایان)

آقای ایلیر متا ، رئیس جمهور کشور آلبانی – نامه سرگشاده

لینک به منبع

*** 

ایلیر متا رئیس جمهورآلبانی - نامه سرگشادهI can buy Albanian President for a thousand dollars; Maryam Rajavi

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بی-اراده-گی-و-بد-گمانی-و-نا-امیدی،-حاصل-چ/

بی اراده گی و بد گمانی و نا امیدی، حاصل چهل سال بمباران تبلیغاتی

بی اراده گی و بد گمانی و نا امیدی، حاصل چهل سال بمباران تبلیغاتیکریم غلامی، ایران فانوس، سوم سپتامبر 2019:… از لحظه ورود هر کس به سازمان مجاهدین، شستشوی مغزی با یک بمباران تبلیغاتی شروع می شود، البته لازم نیست در مجاهدین چهل سال و یا حتی یک سال بمانید تا تمام امید و اراده خودتان را از دست بدهید. آنان چنان توانمندی در شستشوی مغزی دارند که در عرض مدت کوتاهی از یک انسان، یک موجود متحرک و بی اراده می سازند. در سازمان مجاهدین، روزانه دها خبر منفی و نا امید کننده به خورد اعضای مجاهدین داده می شود. شاید باور این سخت باشد که همه اعضای مجاهدین این تصویر در ذهنشان است که در خارج از دیوارهای سازمان مجاهدین، دنیای ویران و جهنمی آخر زمان حاکم است. بی اراده گی و بد گمانی و نا امیدی، حاصل چهل سال بمباران تبلیغاتی

Mujahedin e-Khalq MEK From Iraq to AlbaniaMujahedin e-Khalq MEK From Iraq to Albania

بی اراده گی و بد گمانی و نا امیدی، حاصل چهل سال بمباران تبلیغاتی

کریم غلامی آلمان

کریم غلامی آلمان

چندی پیش یکی از دوستان مطلبی برای من فرستاد که محتوای بسیار جالبی داشت. این مطلب در رابطه با سربازان اسیر در جنگ کره بود که آن ها هرگز اقدام به فرار از اسارت گاه خود نکردند و بسیاری از آن ها در آن اسارت گاه مردند در حالی که شرایط اسارت گاه بسیار مناسب بود. تنها دلیل این که اقدام به فرار نکردند و اکثر آن ها روانی شده و یا مردند، بخاطر این است که تمام مدت اسارت آن ها به آنان خبر های بد و نا امید کننده می دادند.

شرایط امروزی ما چندان بی شباهت به آن اردوگاه نیست. به دو نکته بسیار مهم در رابطه با ایران و ایرانی ها، اشاره می کنم. در خارج از ایران، ایرانی ها از ایرانی ها فرار می کنند و تلاش می کنند تا می توانند از هم وطنان خود فاصله بگیرند و در صحبت های شان نیز به این موضوع اشاره می کنند و به آن دامن می زنند و نکته دوم، هر چیزی در ایران راه به سیاست می برد.

به دو داستان مشابه اشاره می کنم. حتما در اخبار شنیده اید که انفجاری در سکوی پرتاب موشک ماهواره‌ بر در ایران صورت گرفته است که بسیار مایع تاسف و ناراحتی است. خبرگزاری ها، چنان این خبر را انتشار می دهند که انگار یک سرشکستگی برای ایران است و ایرانی ها ناتوان و عقب مانده هستند. از نظر من، جای قدردانی برای دانشمندان ایرانی است که در چنین شرایطی و در یک محاصره اقتصادی که در طول تاریخ بی سابقه بوده است در این نطقه از پژوهش هستند. در دو فاجعه ای بسیار بدتر از آن، در آمریکا شاهد بودیم انفجار فضاپیمای کلمبیا و چلنجر که به مرگ تمامی 14 سرنشین آن منجر شد و آن پایان دوران این شاتل ها بود، کسی در دنیا این مسئله را سیاسی نکرد و کسی این خبر را با تردید و بد گمانی و منفی گرایانه، منتشر نکرد بلکه تمام دنیا با آنان همدردی کردند.

این همان مشکلی است که مردم ایران با آن به مدت 40 سال رو به رو هستند. همین موجب شده که ما ایرانی ها نسبت به همه چیز بد گمان، نا امید و بی اراده شویم.

همواره این پرسش را از ما کسانی که از مجاهدین جدا شده اند می شود، چرا تعدادی از مجاهدین همچنان در تشکیلات باقی مانده اند؟

پاسخ، همان داستان اردوگاه اسرای جنگی کره است.

از لحظه ورود هر کس به سازمان مجاهدین، شستشوی مغزی با یک بمباران تبلیغاتی شروع می شود، البته لازم نیست در مجاهدین چهل سال و یا حتی یک سال بمانید تا تمام امید و اراده خودتان را از دست بدهید. آنان چنان توانمندی در شستشوی مغزی دارند که در عرض مدت کوتاهی از یک انسان، یک موجود متحرک و بی اراده می سازند.

در سازمان مجاهدین، روزانه دها خبر منفی و نا امید کننده به خورد اعضای مجاهدین داده می شود. شاید باور این سخت باشد که همه اعضای مجاهدین این تصویر در ذهنشان است که در خارج از دیوارهای سازمان مجاهدین، دنیای ویران و جهنمی آخر زمان (Apocalypto) حاکم است. اراده و اعتماد به نفس افراد چنان از آن ها گرفته می شود که آن ها فکر می کنند اگر از مجاهدین بیرون بروند، بیچاره و درمانده و ناتوان هستند و تنها راه ادامه زندگی ماندن خفت بار در مجاهدین است. این تنها دلیلی است که اعضای مجاهدین همچنان در درون تشکیلات فرقه ای باقی مانده اند.

„پایان“

بی اراده گی و بد گمانی و نا امیدی، حاصل چهل سال بمباران تبلیغاتی

***

باند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!باند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

رد پای فرقه رجوی در همه جریانات ضد ایران وایرانیخانم رجوی دکتر مصدق چه ربطی به شما دارد؟

از نیاز به خون در عراق تا بور شدن رجوی در آلبانیافشای رذالت و ماهیت فرقه رجوی (مجاهدین خلق در آلبانی)ا

فرقه تروریستی مجاهدین خلق مریم رجوی قتل و جنایت در ایران عراق آلبانیمجاهدین خلق (فرقه رجوی)؛ دوستان پرسش‌برانگیز واشینگتن

همچنین: