آقای جان بولتون شما نیزمثل مک کین ارزوهایتان را به گور خواهید برد

آقای جان بولتون شما نیزمثل مک کین ارزوهایتان را به گور خواهید برد

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سی و یکم اوت 2018:…  درچند ماه گذشته ترامپ ؛ پمپئو ؛ جان بولتون بصورت ابلهانه و احمقانه دم از دوستی با ملت ایران می زنند برای ملت ایران اشک تمساح می ریزند خواهان ازادی و دمکراسی برای ملت ایران هستند ! ولی اجازه ورود ایرانیان به امریکا را ممنوع کرده اند ! ملت ایران تحریم کرده اند ! به کشورهائی که با ایران روابط تجاری دارند را تهدید … 

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_PayedJohn Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

لینک به منبع

آقای جان بولتون شما نیزمثل مک کین ارزوهایتان را به گور خواهید برد!

درچند ماه گذشته ترامپ ؛ پمپئو ؛ جان بولتون بصورت ابلهانه و احمقانه دم از دوستی با ملت ایران می زنند برای ملت ایران اشک تمساح می ریزند خواهان ازادی و دمکراسی برای ملت ایران هستند ! ولی اجازه ورود ایرانیان به امریکا را ممنوع کرده اند ! ملت ایران تحریم کرده اند ! به کشورهائی که با ایران روابط تجاری دارند را تهدید می کنند که با ایران تجارت نکنند و …. این احمقها فکر کرده اند ملت ایران عملکرد ضد انسانی ترامپ و پمپئو ؛ جان بولتون با اشک تمساح ریختنهایشان را تشخیص نمی دهند .

از یک طرف راه رفاه و معیشت مردم ایران را می بندند و از طرف دیگر برای ملت ایران اشک تمساح می ریزند و خواهان آزادی و دمکراسی برای مردم ایران هستند . البته نه ازادی و دمکراسی از واقعی بلکه از مدلی که درعراق ؛ افغانستان ؛ لیبی ؛ سوریه و … با بمباران ؛ تحریم ؛ کشتار مردم بی گناه بوجود اورده اند .

اما در این میان جان بولتون جنگ طلب که در زمان بوش نماینده امریکا در سازمان ملل بود و نقش اصلی دربوجود امدن جنگ در عراق داشته و یکی از غلامان حلقه به گوش اسرائیل ؛ عربستان می باشد و شدیدآ مواضع ضد ایران و ایرانی را دارد و تمامآ در جهت منافع امریکا ؛ اسرائیل کار می کند در شوء مریم قجر داعشی در پاریس از خود یک حرف در کرده بود و مدعی شده بود که تا قبل از 2019 رژیم ایران سرنگون شدن رژیم ایران روی سن همراه با مریم قجر داعشی جشن خواهد گرفت !

 خدمت انور جان بولتون خوش سبیل عرض کنم که ملت ایران سرنوشت خود را تعیین می کنند وهرگز اجازه نداده اند که بیگانگان بر ملت ایران تصمیم بگیرند .

اگر فرقه وطن فورش رجوی داعشی ویا یک مشت وطن فروش قمار باز و نشسته در ساحل کالیفرنیا  از شما می خواهند که ملت ایران تحریم کنید و بمباران ؛ حمله نظامی کنید و … انها کسانی هستند که در بین ملت ایران منفورهستند و ملت ایران به هیچ وجه نمی خواهند حتا نام این فرقه داعشی را بشنوند چه برسد به انکه از انها طرفداری کنند .

 اقای بولتون بهتر کمی تاریخ ایران را ورق بزنید و چند سطری ازتاریخ کهن ایران بخوانید . تاریخ نه چندان گذشته بلکه یک سطر از سخنان ستار خان را بخوانید که در مقابل پیشنهاد سر کنسول روسها که به ستارخان سردار ملت ایران پیام داده بود ( به کنسولگری روسها در تبریز پناهنده شوید ) و ستار خان  جواب داده بود که من می خواهم 72 دولت زیر پرچم ایران بیایند ولی شما می خواهید من زیر پرچم روسها بروم ؟!

یا در زمانی که بر اثر جنگ و قحطی و محاصره شهر قهرمان پرور تبریز مردم در بیابانها دنبال گیاه های خوراکی بودند ستار خان با دیدن این صحنه گفته بود : ما خاک میخوریم ولی خاک به دشمن نمی دهیم .

بله اقای بولتون ما همچین ملتی هستیم : خاک میخوریم ولی خاک به دشمن نمی دهیم .

درسته تحرمیهای دولت شما بر امورات مردم ایران تاثیر دارد اما تحرمیهای شما نمی تواند کمر ملت ایران خم کند یا بشکند .

انچه باعث این بازار آشفته و گرانی شده تماما اثر تحرمیها و یا موضع گیریهای شما و امثال شما نیست و نبوده بلکه سیاستهای نادرست در داخل ایران و سود جویانی هستند که با رانت خواری ؛ اختلاس و احتکار تصمیم دارند کاری که شما نتواستید بکنید ( کمر ملت ایران بشکنید ) این سود جویان کمر ملت بشکنند و چه بساء در مجالس عمومی ومحافل خصوصی عربده های ضد امپریالیستی هم بکشند و یا در صف اول نماز جماعت هم به ایستند !

اقای بولتون خوش سبیل در شوء مریم قجر داعشی روی سن با ادا اطوار بوزینه وار گفته بود :

سیاست اعلام‌شده آمریکا بایستی براندازی نظام حاکم در تهران باشد .رفتارها و اهداف نظام ایران تغییر نخواهند کرد و بنابراین، تنها راه حل تغییر آن نظام است. و به همین دلیل است که قبل از سال 2019، ما که در اینجا هستیم، این موضوع را جشن خواهیم گرفت.

چند ماه دیگر به پایان سال 2018 می رسیم وطبق وعده جان بولتون در شوء مریم قجر ملت ایران شاهد تغییر رژیم در ایران خواهند شد و ملت ایران جشن چهلمین سال انقلاب ضد سلطنتی را برگزار نخواهند کرد  !

حال به اقای بولتون باید گفت ملت ایران با توجه تمامی مشکلاتی که دارند جشن چهلمین سال انقلاب ضد سلطنتی را جشن خواهند گرفت . شما و مریم قجر داعشی وطن فروش  ارزوهایتان را همچون جان مک کین جنایتکار به گور خواهید برد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

MKO_MEK_Maryam_Rajavi_Mercenaty_TerroristsThe Iran Protests, Regime Change, And The MEK

Ali_Safavi_Baghdad_Washington_Terrorism_NCRI_MEKMEK doesn’t look like a legitimate group (Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Maryam Rajavi cult, …)

False_Flaq_Albania_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MKO_MEKFalse Flag Op In Albania Would Drive A Wedge Between The EU And Iran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33183

مک کین آرزوی بمباران و کشتار مردم ایران به گور برد !ا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم اوت ۲۰۱۸:… قارا کنیزانی مثل مریم قجر داعشی ؛ وطن فروشان و مزدوران سعودی ؛ امریکا و اسرائیل باید خوب به این نکته توجه کنند که آویزان شدن از خایه های جنگ طلبان و جنایتکاران جنگی نه تنها هیچ دردی از آنها علاج نخواهد کردهمانطورکه در بین مردم ایران منفور هستند منفورتر می شوند و انها نیز مثل مک کین جنایتکار … 

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکا

عکس فوق: مریم رجوی در کنار سناتور جان مک کین آمریکائی
عکس زیر: خواهران و برادران مجاهد خلق به صف در مقابل پرچم آمریکا 

لینک به منبع

مک کین آرزوی بمباران و کشتار مردم ایران به گور برد !

مرگ بعضی ها نه اینکه تاسف بار نیست بلکه خوشحال کننده هم هست .مثل مرگ جنایتکاران.

مک کین هم یکی از جنایتکارانی بود که در جنگ ویتنام خلبان بود و با بمباران مردم در کشتار و جنایت در حق مردم خاورمیانه نقش مستقیم داشت .

مک کین جنایتکار همچنین در تشکیل گروههای تروریستی مثل داعش و جنگ افروزی و راه اندازی حمام خون و جنگ خیابانی در اکراین و جنگ ویران کننده در کشورهای لیبی ؛ سوریه ؛افعانستان ؛عراق سومالی و .. بعنوان ریئس کمیته نیروهای مسلح امریکا در سنا نقش اصلی را ایفاء می کرد .

مک کین جنایتکاردر ساختن و استقرار داعش در کشورهای سوریه ؛ لیبی؛ عراق نقش مستقیم داشتو بطور مستقیم با سران گروههای تروریستی نشت و بر خواست داشت وبارها خواستار حمله مستقیم امریکا به سوریه شده بود و چند سال پیش هم خواستار حمله و بمباران ایران شده بود !

مک کین جنایتکار عاشق جنگ ؛ خونریزی و کشتار بود و بطور خواص سعی می کرد با دخالت مستقیم در کشورهائی که در مقابل امریکا کمر خم نمی کنند کشتار راه به اندازد و منابع انسانی و طبیعی ان کشورها از بنیان ویران شود .

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایران

مک کین یکی از هزار داماد مریم قجر داعشی

مریم قجر داعشی که به عروس هزار داماد هم مشهور می باشد علاقه خاصی به جنگ افروزان دارد از جمله به مک کین جنایتکار سقط شده.

چند سال پیش وقتی داعشی های وحشی در سوریه قتل عام می کردند و درعراق هم با سرعت پیشروی می کردند و تا نزدیکی دروازه های بغداد رسیده بودند مریم قجر داعشی از همین جنایتکار می خواست که ایران هم بوسیله نیروهای امریکائی و بین المللی بمباران شود و نقش داعش به وی و نیروهایش سپرده شود !

مریم قجر داعشی برای بدست اوردن دل امریکائیها و مک کین جنایتکاربه هر رذالت ؛ پستی و خواری تن داد.

روزگاری که فرقه رجوی داعشی نام سازمان مجاهدین خلق ایران یدک می کشید به ترور امریکائها در دهه پنجاه افتخار می کرد و برای ان سرود سر کوچه کمین مجاهد پر کینه … امریکائی بیرو شو خونت روی زمین ؛ می سرود یا برای فر ریختن برجهای دوقلو در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون جشن می گرفت حال به روزی افتاده اند که خود را به خایه های جنایتکاران امریکائی دخیل بسته اند و با شور شعف و کشیدن هورا تا باز شدن دهان تا بنا گوش ؛ به اهتزار در اوردن پرچم امریکا از جنایتکاران در مقر های اهدائی همین امریکائی ها استقبال می کنند و خواهان این می شوند که مردم ایران نیز بوسیله مریکائیها بمباران شود .

حال با مرگ مک کین جنایتکار عروس هزار داماد ( مریم قجر داعشی ) یکی از دامادها را از دست سیاه پوش شد .

البته مطمئن هستم به زودی شوهر سابق عروس هزار داماد که در پیش کش کردن زن خود ( قوادی ) به دیگرن صاحب تجربه زیادی می باشد یک داماد ضد ایرانی و جنگ طلب جنایتکارپیدا کرده و به لیست دامادهای مریم قجر اضافه کند ومریم قجر داعشی بعنوان اولین و اخرین عروس هزار داماد همان طور که لقب رئیس جمهور حسرت به دل باسمه ای را حفظ کرده لقب عروس هزار داماد را حفظ کند .

مرگ مک کین جنایتکار را باید برهمه مردم آزاده دنیا و بطور خاص به مردم سوریه ؛ عراق ؛ لیبی خاورمیانه تبریک گفت .

مک کین جنایتکار و خود فروشانی مثل شازده قمار باز و مریم قجر داعشی که دست به دامن این جنایتکار جنگی شده بودند تا ایران را هم به سوریه تبدیل کند جزء روسیاهی چیز دیگری نسیبشان نشد و مک کین جنایتکار هم ارزوی بمباران و کشتار مردم ایران به گور برد .

قارا کنیزانی مثل مریم قجر داعشی ؛ وطن فروشان و مزدوران سعودی ؛ امریکا و اسرائیل باید خوب به این نکته توجه کنند که آویزان شدن از خایه های جنگ طلبان و جنایتکاران جنگی نه تنها هیچ دردی از آنها علاج نخواهد کردهمانطورکه در بین مردم ایران منفور هستند منفورتر می شوند و انها نیز مثل مک کین جنایتکار که ارزوی بمباران و کشتار مردم ایران را داشت و آن را به گور برد آنها نیز آرزوی پا گذاشتن به خاک پاک ایران رسیدن به تخت و تاج و یا نشستن روی صندلی ریاست جمهوری خیالی را به گور خواهند برد .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلقملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33143

تف هم به ایدئولوژی و سیاست فرقه رجوی داعشی حیف !ا

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پارس، بیست و دوم اوت ۲۰۱۸:…  خبر اتوبوس کودکان یمنی عالم گیر می شود ولی مریم قجر داعشی لال و خودش را به کوچه علی چپ می زند و به اصطلاح شتر دیدی ندیدی ! ۲ روز پیش درعربستان به دستور اربابان مریم قجر داعشی یک زن فعال درحقوق زنان و حقوق بشر (اسراء الغمغام ) بطور وحشیانه در وسط خیابان بوسیله شمیر گردن زده … 

بمب های خوشه ای در یمن توسط عربستان سعودی و مجاهدین خلق فرقه رجویسیاست های جهانی و باند رجوی را بهتر بشناسیم!ا

لینک به منبع

تف هم به ایدئولوژی و سیاست فرقه رجوی داعشی حیف !

تف هم به ایدئولوژی و سیاست فرقه رجوی داعشی حیف ! چند روز پیش ارباب رجوی داعشی در یمن با بمباران و قتل کودکان بی گناه مرتکب جنایت ضد بشری شد و نماینده سازمان ملل وقتی داشت از کودکان زخمی عیادت می کرد نتوانست احساسات خود را نگه دارد و برای کودکان کشته شده و زخمی هایش اشک ریخت .

خیلی از کشورها حتا کشوری های اروپائی از این اتفاق ( کشته شدن کودکان ) یمنی ابراز تاسف کردند .

فرقه رجوی داعشی برای اینکه ارباب خودش را دل آزرده نکند حتا حاضر نشد یک خط از این خبر در سایتهایش درج کند و یا در تلویزیون خودش که در بین ایرانیان معروف به سیمای اسارت هست خبری پخش کند . اگر در ایران اتوبوس حامل بچه ها یا دانشجوها تصادف جاده ای بکند مریم قجر داعشی بیل به هوا بیانیه صادر می کند کلی روده درازی و علت تصادف را به گردن سران رژیم ایران می اندازد و نهایت اعلام می کند که رزیم ایران در حق کودکان و … مرتکب جنایت شده !

اما وقتی خبر اتوبوس کودکان یمنی عالم گیر می شود ولی مریم قجر داعشی لال و خودش را به کوچه علی چپ می زند و به اصطلاح شتر دیدی ندیدی ! ۲ روز پیش درعربستان به دستور اربابان مریم قجر داعشی یک زن فعال درحقوق زنان و حقوق بشر (اسراء الغمغام ) بطور وحشیانه در وسط خیابان بوسیله شمیر گردن زده می شود ! 
مریم قجر داعشی که هر ساله در ۸ مارس با برگزاری شوء و سیرکهای رنگارنگ روی سن عربده دفاع از حقوق زنان سر می کشد در مقابل این اقدام وحشیانه دولت عربستان چنان سکوت اختیار کرده که گویا هیچ اتفاقی نه افتاده است .

سکوت خفت بار مریم قجر داعشی و جیره خواران ایرانی ؛ اروپائی ؛ امریکائی که از دلارهای خونین عربستان به زندگی خفیف و خائنانه خود ادامه می دهند کاملا قابل فهم است . مریم قجر داعشی همچنانکه در مقابل کشتار کودکان و زنان و مردان فلسطیینی توسط یکی دیگر از اربابانش ( اسرائیل ) سکوت کرد ؛ در مقابل جنایات عربستان هم همان شیوه سکوت را اختیار کرده است . وقتی در عراق و سوریه داعشی های وحشی مردم را سر می بریدند و داعشی های وحشی صدها جوان عراقی را بر روی زمین خوابانده و تیر باران می کرد وقتی داعشی های وحشی زنان ایزدی را به کنیزی می گرفت و تجاوز می کردند و انها را در بازار برده فروشی می فروختند مریم قجر به دستور اربابانش و با گرفتن دلارهای خونین در پاریس شوء بر گزار می کرد و مدعی بود در عراق داعشی وجود ندارد و عشایر انقلابی هستند که بر علیه دولت عراق و دخالتهای رژیم ایران قیام گرده اند ! سکوت خفت بار مریم قجر داعشی و جیره خواران عربستان و موساد که دارنده گان مدالهای رنگارنگ حقوق بشری هستند و هر وقت در ایران یک قاتل و متجاوز را دستگیر می کنند از همه سوراخ خود صدای اعتراض در میاورند که ای مردم آی سازمانهای حقوق بشری و … بیائید که عرش خدا لرزید ! حقوق بشر نقض شد اما در مقابل جنایت اربابانشان به همه سوراخ هایشان چوب پنبه می زنند که خدای نکرده صدائی در نیاید چون ممکن بن سلمان و نتانیاهو فکر کنند جیره خوارانشان اعتراضی و یا صدائی از خود در کرده اند . برای سکوت در مقابل جنایات عربستان و اسرائیل و … برای هیکل فرقه رجوی داعشی و همه مزدوران و قارا کنیزان مدعی دفاع از حقوق بشر تف هم زیادی ! حیف که انسان اب دهنش را به ایدئولوژی و سیاست فرقه رجوی داعشی تف کند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

موساد مجاهدین خلق آلبانی تروریسم وطن فروشی مزدوری مریم رجویAlbanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

مریم رجوی مسعود رجوی سازمان مجاهدین خلق ایران تروریسم صدام حسین وطن فروشی Albanians angry that America dumps its terrorists on them (Mojahedin Khalq, MEK, ISIS, … )

کمپ اشرف 3 زندان گروگانهای مریم رجوی در تیرانا آلبانیFootage of the MEK’s secret base in Albania
(Mojahedin Khalq, MKO, NCRI, Saddam’s private army, Rajavi cult …)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33097

اعضاء سبیل کلفت فرقه رجوی در نقش مهین ؛ شهین و …ا 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پانزدهم اوت ۲۰۱۸:… دادن مهمانی های خصوصی به نیروهای ارتش امریکائی و نشاندن اعضاء زن بر سر میز هر امریکائی و زدن گیتار ؛ خواندن ترانه های انگلیسی برای نیروهای ارتش امریکا ! البته اینهمه ادا اطوار بوزینه وار کفاف نکرد و  اعضاء فرقه رجوی داعشی دست از پا درازتر از اردوگاه بدنام اشرف اخراج و به کمپ ترانزیتی بنام لیبرتی در … 

بیائید هم بر مرده ها وهم بر زنده های فرقه رجوی گریه کنیم .

مریم رجوی: روابط جنسی شما بخشودنی است ولی جدا شدن از سازمان مجاهدین گناهی نابخشودنی است

لینک به منبع

اعضاء سبیل کلفت فرقه رجوی در نقش مهین ؛ شهین و  …

چند روز پیش با یکی از دوستان قدیمی که که از فرقه رجوی جدا شده صحبت می کردم . وی به موضوعی اشاره کرد که تماما  گویا ونشان دهنده اوضاع درمانده و به گل نشسته فرقه رجوی بود .

شاید نسل جوان این روزی ایران سال ۵۸ تا ۶۰ را ندیده اند که در ان زمان رجوی داعشی با شیادی و فریبکاری و دروغ ؛ دغل ادعا داشت می خواهد با تشکیل میلشیا با امپریالیزم جهانخوار و اسرائیل بجنگد و چند بار در تهران و شهرهای بزرگ رژه میلیشیا هم راه انداخت تا اینکه  در سال ۶۰ یک عده ای از ان میلیشا ها را برای ترور مردم و دولتمردان ایران سازماندهی کرد و از میلیشائی که قرار بود به جنگ امریکا ؛ اسرائیل بفرستد یک مشت تروریست ساخت .

بعد از سال ۶۰ و فرار شخص رجوی داعشی از ایران و بعد هم خارج کردن سران فرقه از داخل ایران و انتقال به اروپا رجوی مدعشی شد که با درست کردن پیشمرگه و جنگ منطقه ای می خواهد رژیم ایران سرنگون کند که از سال ۶۰ تا ۶۵ هم بعنوان جاش برای صدام ملعون در کردستان عراق اعضاء خود را مستقر کرد .

سال ۶۵ چند ماه بعد از اینکه شخص رجوی داعشی به همراه زن سوم خود ( مرمیم قجر داعشی ) از فرانسه به عراق نقل مکان کرد تا بهتر بتواند به مزدوری ؛ وطن فروشی برای صدام ملعون ادامه بدهد . با گرفتن یکسری از امکانات ( اردوگاه ؛ سلاح و دلار و … ) مدعی شد ارتش ازادیبخش راه انداخته و همه اعضاء فرقه اش را در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی مستقر کرد وشخص رجوی اعضاء خود بعنوان الت دست صدام ملعون در اورد .

در ان زمان جاسوسی از داخل ایران ؛ دادن اطلاعات جبهه ها ؛ شنود بی سیم های نیروهای ایرانی ؛ دادن گراء برای بمباران و موشک باران شهرهای ایران ؛ حمله به نیروهای ایرانی در جبهه ها با پشتیبانی توپخانه و نیروی هدائی عراق و …. یعنی فرقه رجوی اعضاء خود را آلت دست صدام ملعون ساخت تا بدین شیوه دلارهای بیشتری را برای ساختن کاخ در عراق و ویلا در اروپا و .. از صدام دریافت کند .

بعد ازاتش بس بین ایران و عراق وشکست عملیات دروغ جاویدان رجوی داعشی که راه انداخت کلآ اعضاء فرقه رجوی در عراق زمین گیر شده بودند و رجوی داعشی برای خوش خدمتی به صدام ملعون با راه انداختن تیم های تروریستی  و اموزش های خاصی که توسط فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون به اعضاء فرقه داده می شد  این تیمهای تروریستی به دستور شخص رجوی داعشی و مریم قجر داعشی برای ترور و خمپاره زدن  از داخل خاک عراق به داخل شهرهای ایران منتقل می شدند و از یک عده تروریست و خمپاره زن درست کرد .

سال ۸۲ بعد از سرنگونی صدام ملعون رجوی داعشی در همان روز پیام داد و اعتراف کرد که حال که صدام سرنگون شده در مقابل صاحب خانه جدید ( امریکا ) دامن پوشیده و همه جنبه با نیروهای امریکائی همکاری خواهد کرد .

رجوی داعشی برای نشان دادن مزدوری و حلقه به گوشی خود برای نیروهای امریکائی مستقر در اردوگاه بد نام اشرف بعد از خلع سلاح رژه با دسته تی راه انداخت و ادا اطور بوزینه وار که گویا می تواند همان نقشی را که قبلا برای صدام بازی می کرد اینبار برای ارباب جدید ( امریکائها ) ایفا کند و در این مسیر چه ها که نکرد .

دادن مهمانی های خصوصی به نیروهای ارتش امریکائی و نشاندن اعضاء زن بر سر میز هر امریکائی و زدن گیتار ؛ خواندن ترانه های انگلیسی برای نیروهای ارتش امریکا !

البته اینهمه ادا اطوار بوزینه وار کفاف نکرد و  اعضاء فرقه رجوی داعشی دست از پا درازتر از اردوگاه بدنام اشرف اخراج و به کمپ ترانزیتی بنام لیبرتی در نزدیک بغداد منتقل شدند .

در کمپ لیبرتی سران فرقه بدستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی در مصاحبه هائی که با ارگانهای بین المللی برای پناهجوئی داشتند باید می گفتند که می خواهند در عراق بمانند و سران فرقه در نشستهای درونی مدعی شده بودند که می خواهند پلی از لیبرتی به تیرانا بزنند که بعد ۴ سال این پل سر از تیرانا در آلبانی در اورد !

 فرقه رجوی اعضاء خو ؛ در تیرانا را در چند ساختمان مستقر کرد و مدعی مریم قجر داعشی مدعی شد که می خواهد هزار اشرف درست کند و به همین خاطر هر اتاق در این ساختمانهای محل استقرار اعضاء فرقه را یک اشرف نام گذاری کرد . خخ

اما از انجا که این ساختمانها در داخل شهر بودند و اعضاء فرقه با دیدن هر مرد و زن البانیائی به فکر زندگی خود می افتادند و سرعت و تعداد جدا شده ها هر روز بیشتر می شد مریم قجر با همکاری سیاستمداران مریکائی و اسرائیلی یک اردوگاهی را در بیرو ناز شهر تیرانا از دولت البانی گرفتند و ان را اردوگاه اشرف ۳ نام گذاری کردند و همه اعضاء باقیمانده را در این اردوگاه اشرف ۳ بصورت قرنطینه و دور از مردم و روابط عادی و انسانی نگه داشته اند .

اما اصلی ترین کار اعضاء نگون بخت در اردوگاه بد نام اشرف از ۳ موضوغ تشکیل شده .

ــ یک باز سازی اردوگاهی که از دولت البانی گرفته اند .

ــ برگزاری نشستهای تشکیلاتی و ایدئولوژیک .

ــ ارتباط گیری از طریق سایتهای مجازی

البته اجازه ارتباط گیری از طریق دنیای مجازی به همه اعضاء داده نمی شود .

این ارتباط گیری به چند دسته تقسیم می شود . ارتباط عمومی که اعضاء انتخاب شده بصورت ۳ یا ۴ نفره با یک مسئول یا به قول معروفمانده یگان در ساعت مشخص در اتاقی که کامپیوترها هست جمع شده وبر ساس سناریو از قبل تعیین و تمرین شده  و موضوعات مشخص اقدا م به ارتباط گیری با ایرانیها می کنند . که اکثر این ارتباطها باید با داخل ایران باشد .

اعضاء فرقه خود را بعنوان خبر نگار ؛ محقق ؛ فعال حقوق بشر ؛ فعال اجتماعی و … جا می زنند و از بدین شیوه از ایران اطلاعات جمع می کنند و اگر به سوژه ای بر خوردند که زودتر خام و با فرد چت کننده راه بیاد طئمه خوبی برای فرقه رجوی به حساب می اید که با صحبت و دادن وعده های مختلف به دام می افتد .

چند تیم مخصوص هم هستند که برادران سبیل کلفت از پشت کامپوتر با گذاشتن عکسهایی که از پروفایل خانمها در سایتهای مجازی عکس کپی می کنند و بعد روی ان عکس ان کار می کنند و صورت تار درمی اورند که کاملا مشخص نباشد سپس برادران سبیل کلفت با اسامی زنانه ؛ مهین و شهین ؛ مهناز و شهناز ؛ گلناز و گلسوم و … با طرف مقابل خود که جوان و مجرد هم باشد چت می کنند و از این جوانها می خواهند که چون خودشان ضد رژیم هستند ودوست دارند ازاد باشند پارتی بروند و در همه زمینه ها ازاد باشند وبیشتر در مورد  ازادی رابطه جنسی و  … صحبت می کنند بدین شیوه طرف مقابل را در دام خود می اندازند و حتا وعده سکس چت هم می دهند ! تا فرد مقابل خواسته انها را عملی کند .

مریم قجر داعشی به چه روزی افتاده که مجبور اعضاء سبیل کلفت خود را که در اردوگاه اشرف ۳ بدنام به اسارت گرفته برای پیشبرد اهداف کثیف خود به جای مهین ؛ شهین جا بزند .

من از این طریق به هموطنان و بطور خاص به جوانان ایرانی هشدار می دهم که در دنیای مجازی مواظب باشند گول حرفها و چرم زبانی یک عده ای را که شناخت ندارید نخورید و در دام این جنایتکاران نه افتند و فریب فرقه رجوی داعشی را نخورند .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

علیرضا جعفرزاده مزدور فرقه رجوی مجاهدین خلق وطن فروشیَAlireza Jafarzadeh has already published his suicide bombing note.
Wondering at those Americans who stand under the flag of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to LOBBY for the murderers of their servicemen

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsTehran Was Always America’s And Thus The ISIS Final Destination (Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult a proxy)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33019

مرده ای که با تظاهرات زنده می شود !ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، ششم اوت ۲۰۱۸:… نویسنده مخ پوسیده با این پیام کلا ان مرحوم روح پلید زیر سوال برده اند !در پیام منتسب به رجوی روح پلید امده است :ــ قیامی است تا سرنگونی و پیروزی ! اگر واقعا معتقدی که این قیامی است تا سر نگونی و پیروزی ! بس بهترین زمان و فرصت برای بیرون امدن از سوراخ موش اگر … 

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

لینک به منبع

مرده ای که با تظاهرات زنده می شود !

از پیدایش زمین و حضور انسان در کره زمین تا بحال ۲ مرده بد نام توانسته اند خود را به زنده بودن جا بزنند !

 ـ یکی ملا عمر رهبر طالبان که ۹سال بعد خبر سقط شدنش معلوم شد .

 ــ دومی رجوی داعشی روح پلید که خبر مرگش ۲ سال پیش توسط ترکی الفیصل در شوء مریم قجراعلام شد ولی از انجا که مریم قجر برای حفظ اعضاء نگون بخت در اسارتگاه اشرف ۳ در آلبانی همچنان نیازمند زنده جا زدن رجوی روح پلید می باشد به همین خاطرمریم قجر داعشی به همراه شوهر سابق خود که به مهدی زن فروش معروف می باشد با نوشتن اطلاعیه  انتشار اطلاعیه  و پیامهای رنگارنگ سعی کرده اند رجوی روح پلید را زنده جا بزند .

با شروع یکسری اعتراضات به گرانی ؛ رانت خواری ؛ اختلاس که حق مردم  به اوضاع نابسامان وسوء استفاده های افسار گسیخته اعتراض کنند  .

مریم قجر داعشی و شوهر سابق اش مهدی زن فروش می خواهند از اب گل آلود ماهی بگیرند و دوباره مرحوم رجوی روح پلید  با منتسب کردن  یک پیام چند خطی زنده جا بزنند .

نویسنده مخ پوسیده با این پیام کلا ان مرحوم روح پلید زیر سوال برده اند !

در پیام منتسب به رجوی روح پلید امده است :

ــ قیامی است تا سرنگونی و پیروزی !

اگر واقعا معتقدی که این قیامی است تا سر نگونی و پیروزی ! بس بهترین زمان و فرصت برای بیرون امدن از سوراخ موش اگر ؛ اگر و اگر زنده هستی چرا خودت را بعنوان رهبر انقلاب قدیم  ؛ انقلاب نوین ؛ فرمانده ارتش تی بدستان در آلبانی نشسته خودت را بیرونی نمی کنی ؟ !

 همچنین در این پیام منتسب به رجوی باز نویسنده بند اب داده و با طرح چند بند سوال مهمی را بوجود اورده که کلا هم مرده زنده شده و هم مریم قجر داعی و کلا فرقه رجوی زیر سوال برده گویا مرده زنده شده فرموده اند اعتراضات  :

ــ تداوم دارد / گسترش می یابد / عمق پیدا می کند / با مقاومت سازمان یافته پیوند و پشتوانه دارد !  احمق ؛ ابلهی که این ادعا را دارد مگر نمی بیند تا حال در داخل ایران و در شهرهای مختلف اعتراضات صورت گرفته ولی در این اعتراضات از رضا شاه تا نادرشاه روحت شاد گفتند اما برای رضای خدا حتا یک نفرهم نامی از رجوی روح پلید و یا مریم قجر داعشی به زبان نیاوردند و بلعکس تا دلتان بخواهد در سایتهای مختلف از داخل و خارج ایران مردم خطاب به مریم قجر نوشتند خفه شو . و بدین شیوه نفرت خود را از فرقه رجوی داعشی به نمایش گذاشتند .

اما قمپوز در کردن در اخر پیام منتسب به رجوی روح پلید هم خود یک حکایتی که فقط به درد همان قمپوز در کردن میخورد و لا غیر .

نویسنده از زبان مرده زنده شده فرموده اند :

جنگ صد برابر و شورشی و حد اکثر بوده و هست و خواهد بود / کانونهای شورشی به ارتش ازادیبخش ملی اعتلا یابد و سپاه دشمن ضد بشری را در هم کوبد !

این ادعاء سخیف و ابلهانه الگو برداری شده از سفسطه های شخص رجوی روح پلید هست زمانیکه روی سن تریاک با خرماء سیاه بصره و چند چائی پر رنگ و دود کردن چند سیگار نعشگی اش به اوج می رسید با کلت اهدائی صدام ملعون دست به کمر ادعا اطوار در می اورد و فرمان می داد که یک یگان ارتش دست سازش باید در ۳ شبانه روز با ۳ گردان سپاه بجنگند !

این موضوع شاید برای کسانی که از سازماندهی و تشکیلات ارتش یک کشور خبر نداشته باشند قابل فهم نباشد . ولی بصورت مختصر بگویم که هر یگان ارتش دست ساز رجوی داعشی تشکیل شده بود از ۳ تانک غرازه روسی تی ۵۵ اهدائی صدام ملعون به رجوی که هر تانک هم ۴ خدمه داشت و کلا می شد ۱۲ نفر که حتا این ۱۲ نفر هم در سازماندهی یگان ارتش دست ساز رجوی تکمیل نبود وخیلی از دسته های زرهی ۹ نفره یا ۶ نفره بود و رجوی می گفت هر وقت عملیات سرنگونی شروع شود و به اولین شهر رسیدید نفر چهارم که فشنگ گذار باشد از بین مردم که قرار بپویندند می گیرید !!!

حال در طرف دیگر یک ارتش کلاسیک که هر گردان تشکیل شده از ۳ گروهان که تعداد افرادش بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ نفر هست و یا هر ۳ تانک یک دسته که حدا قل ۱۲ تانک یک گروهان را تشکیل می دهد و هر گردان بیشتر از ۲۰ تانک دارد .

البته این یک حساب سر انگشتی برای یک مقایسه که ببینید رجوی چطور اعضاء نگونبخت با کلاشی و دروغ و یکسری بحث های تو خالی و غیر واقعی فریب می داد و مدعی بود که مجاهد انقلاب کرده ( کسی که به زن و زندگی فکر نکند ) می توانند صد برابر یک پاسدار بجنگد !

نویسنده مخ پوسیده پیام منتسب به رجوی روح پلید باید این حساب کتاب می کرد که کانون شورشی که ادعا می کنید کجاست ؟ چرا این کانون شورشی تا بحال نتوانسته یک جا جمع شده و با عکس و ارم فرقه رجوی یک تظاهرات ساده در یکی از میادین تهران و یا شهرهای دیگر برگزار کند ؟ !

اگر منظور نویسنده پیام منتسب به رجوی روح پلید چند نفری که فریب دلارهای شما را خورده اند و شما با فرستادن دلار انها را اجیر کرده اید . انها هیچ وقت شورشی نبوده و به ارتش به گل نشسته در البانی نخواهند پیوست . چون انها دنبال زن و زندگی هستند و تنها کاری که می کنند جاسوسی و … هست و اگر چند نفری هم فریب خورده دست به خشونت و ترور بزنند هیچ تاثیری در تعادل قوا بوجود نخواهند اورد و مثل همیشه هم اینکه نام منهوستان به میان می اید  مردم به خاطر اینکه به نام ننگین شما الوده نشوند از خواسته های به حق خود کوتاه می ایند تا وطن فروشان ؛ خیانتکاران مزدوران سیا ؛ موساد ؛ عربستان که دشمنان مردم ایران هستند نتوانند سوء استفاده کنند .

از اینجا که این پیام منتسب به رجوی روح پلید شماره ۱۰ نام گذاری شده بس می شود گفت این مرده با ۱۰ بار تظاهرات زنده شده و بعد دوباره گور به گور شده .

 باید منتظر باشید و باشیم و باشند تا دوباره هر وقت تظاهرات و اعتراضی صورت گرفت ان مرده زنده شود و پیامی منتسب به وی قرائت شود و دوباره به گور خود بر گردد !

پاریس : محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32990

مریم قجر داعشی دستور ترور خانواده مصطفی محمدی را صادر کرده!ا

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی پاریس، دوم اوت ۲۰۱۸:… زمانی که در اردوگاه بد نام اشرف سران فرقه مشغول خوشچرانی با فرماندهان جنایتکار امریکائیها ( دیوید فیلیپس یا سرهنگ ویسلی مارتین و .. ) بودند اقای محمدی موفق شده بود حکم جلب سران فرقه را از دادگاهی در بغداد بگیرد ولی جنایتکاران امریکائی و پس مانده ها و تفاله های حزب بعث صدام ملعون که در دولت وقت عراق … 

Mohammadi_Mostafa_Somayeh_Tirana_Albania_Panorama_1The 17-year-old girl left for war, the couple from Canada are looking for her in Durres after 21 years

لینک به منبع

مریم قجر داعشی دستور ترور خانواده مصطفی محمدی را صادر کرده!

آقای مصطفی محمدی به همراه همسرش خانم محبوبه حمزه  و دخترش چندین سال شهر به شهر ؛ کشور به کشور؛ قاره به قاره سفر می کنند تا بتوانند سمیه محمدی را از اسارتگاه فرقه رجوی داعشی آزاد کنند . اما مریم قجر داعشی با عزام تیمهای تروریستی اموزش دیده گارد ریاست جمهوری و فدائیان صدام ملعون و با تهدید ؛ ترور؛ ضرب و شتم  مانع  خواسته به حق اقای مصطفی محمدی و خانواده اش شود .

خانواده اقای محمدی بیش از ۱۰ سال که برای آزاد کردن سمیه محمدی  از چنگال فرقه رجوی داعشی ازهمان زمانی که عراق نا امن بود هر روز دهها نفر بر اثر بمب گذاری هم مسلکی های رجوی ( داعشی های وحشی ) کشته می شدند اقای مصطفی محمدی به همراه خانواده کوچه به کوچه بغداد گشتند تا بتوانند برای ازادی سمیه راهی پیدا کنند .

زمانی که در اردوگاه بد نام اشرف سران فرقه مشغول خوشچرانی با فرماندهان جنایتکار امریکائیها ( دیوید فیلیپس یا سرهنگ ویسلی مارتین و .. ) بودند اقای محمدی موفق شده بود حکم جلب سران فرقه را از دادگاهی در بغداد بگیرد ولی جنایتکاران امریکائی و پس مانده ها و تفاله های حزب بعث صدام ملعون که در دولت وقت عراق نفوذ کرده بودند مثل طارق الهاشمی معاون رئیس جمهوری که رهبری تروریستهای بعثی بعهده داشت از طرف دادگاههای عراق به خاطر بمب گذاری و کشتار مردم بی گناه به اعدام محکوم شده و فراری می باشد و یا یکی دیگر از سران گروههای تروریستی وبسته به حزب بعث سالح مطلک بود که مانع اجراء قانون در مورد سران فرقه رجوی داعشی شد .

بعد از ان هم اقای مصطفی محمدی به همراه همسر و فرزند کوچک خانواده روزها و هفته های در چندین نوبت به جلو درب اردوگاه بد نام اشرف رفت تا بتواند دخترش ( سمیه محمدی ) اسیر در چنگال فرقه رجوی داعشی را ازاد کند ولی باز سران فرقه رجوی مانع تلاش خانواده اقای محمدی شدند و اجازه ندادند که سمیه با پدر و مادر و خواهر خود ولو چند دقیقه ملاقات داشته باشند .

ان سال بعد از اینکه سرگذشت و تلاش  اقای مصطفی محمدی و خانواده اش برای ازادی دخترش   در رسانه های عراقی و … منعکس شد . که نهایت یک فیلم مستند ( فیلمی نا تمام برای دختر سمیه ) ساخته شد که خیلی مورد توجه ایرانیان داخل و خارج کشور شد .

اقای مصطفی محمدی به همراه همسر و دختر کوچک خود از تلاش و کوشش برای ازادی سمیه دست بر نداشتند و چند سال پیش چندین نوبت به پاریس آمدند تا با مراجعه به مقر ( اردوگاه فرقه رجوی داعشی ) که محل استقرار مریم قجر داعشی  و دیگر سران فرقه می باشد خواهان ازادی سمیه و باز گشت وی به میان خانواده خود شوند . ولی به دستور مستقیم مریم قجر داعشی وشوهر سابقش که در بین اعضاء خود فرقه  وایرانیان به مهدی قواد ( زن فروش ) معروف می باشد تیمهای تروریستی که اموزش دیده گارد ریاست جمهوری و فدائیان صدام ملعون هستند برای ضرب و شتم و ترور به خیابانهای پاریس و اطراف پاریس فرستادند و در چندین نوبت اقای مصطفی محمدی و دخترشان مورد هجوم و ضرب وشتم قرار دادند که اسناد انکار ناپذیر آن حمله های وحشیانه در نزد پلیس فرانسه و در دست اقای محمدی می باشد .

البته مراجعات اقای مصطفی محمدی و خانواده اش به مقامات فرانسوی  برای ازادی سمیه از چنگال فرقه رجوی داعشی هم ثبت شده است ولی باز مریم قجر داعشی و شوهر سابق اش با یک مشت دروغ و دغل و نوشتن نامه به مقامات فرانسوی مانع تلاش های اقای محمدی و خانواده اش شدند  .

امسال اقای مصطفی محمدی به همراه همسرشان  چند هفته پیش به البانی رفتند تا بتوانند به هر طریق ممکن راهی برای نجات سمیه از اردوگاه بد نام اشرف ۳ در اطراف تیرانا بیابند .

اینبار هم مریم قجرداعشی بطور مستقیم فرمان ترور اقای محمدی را صادر کرد و شوهر سابق مریم قجر( مهدی ابریشمچی ) معروف به مهدی قواد مسئول و فرمانده تیمهای تروریستی  در تیرانا را هدایت و فرماندهی می کند .

تیمهای اعزامی از اردوگاه بد نام اشرف ۳ از چندین تیم تشکیل شده . که هر کدام مامورت خاص خود را دارند .

ــ چند نفر از این تیمها ماموریت تعقیب و فیلم برداری از محل های استقرار و تردد اقای مصطفی محمدی و همسرش را بعهده دارند .

ــ چند تیم اعزامی توسط مریم قجر داعشی باید با شامورته بازی و کلاشی نقش ای دزد ؛ ای دزد بازی کنند !

( خودشان که اموزش دیده گارد ریاست جمهوری و فدائیان صدام هستند و در چندین عملیات تروریستی شرکت مستقیم داشتند و دستشان به خون مردم بی گناه ایران ؛ عراق و حتا اعضاء نگون بخت و اسیر در چنگال فرقه رجوی می باشند ماموریتشان فضاء سازی ۱۸۰ درجه معکوس و داد زدن در خیابانهای تیرانا که گویا اقای محمدی و همسرشان که پدر مادر سمیه مخمدی می باشند تروریست هستند !

در بین این نفرا ت اعزامی کشانی هم هستند و از فدائیان صدام اموزش هائی دیده اند که حتا می توانند بدون سلاح به شیوه خفه کردن یا شکستن گردن نفر مورد نظر را از پای در اورند . و همین نفرات به دستور مستقیم مریم قجر داعشی وبه فرماندهی  مهدی ابریشمچی قواد به اقای مصطفی محمدی در تیرانا حمله کردند که البته ترورشان نا موفق بوده و اقای مصطفی محمدی به کوری چشم مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه توانستند جان سالم بدر برند البته با جراهات ناشی از حمله تروریستی تیمهای اعزامی مریم قجر داعشی .

اینجا می خواهم به شخص مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه رجوی صاحب مرده روح پلید  بگویم مخ پوسیده ها ؛ اسکولهای بی همتا ؛ هنوز داد بیداد و ادا اطوارهای بوزینه وار مریم قجر در سیرک ویلپنت روی سایتهایتان هست که دم از ۱۰ فرمان و آزادی ؛ دمکراسی ؛ حق و حقوق زنان و … می زدید و از قضاء با پرداخت دلارهای اهدائی صدام و عربستان وزیر مهاجرت البانی را هم در ان سیرک روی سن بردید تا ادعا کنید  سیرک و شوء مریم قجر برای ازادی و دمکراسی خواهی برای مردم ایران می باشد !

در صورتیکه تحمل یک پدر و مادر پیر را ندارید که شهر به شهر ؛ کشور به کشور ؛ قاره به قاره می گردند تا بتوانند با دخترشان ملاقاتی داشته باشند وی را از اسارت ذهنی و جسمی ازاد کنند .

شاید حتا خود خانواده ها انقدر متوجه نباشند که در ازاد کردن عزیزان خود از چنگال فرقه رجوی چه نقش بزرگ و مهمی  داشتند وان دسته از خانواده هائی که هنوز عزیزانشان در اسارت فرقه رجوی می باشند باز ان نقش بزرگ و مهم را دارند که باید با تلاش خستگی ناپذیر به هر طریق ممکن صدایشا نرا به گوش مراجع بین المللی و مقامات کشور البانی برسانند  و در کنار ان هم زمان افشا گری جدا شده در مورد ؛ مزدوری ؛ جنایت ؛ ترور ؛ زندان و شکنجه ؛ مناسبات فرق گرایانه و ماهیت ضد انسانی فرقه رجوی داعشی  باعث شده که از شخص رجوی روح پلید که فرمان ترور و قتل جدا شده ها را صادرکرد و الان هم مریم قجر داعشی ترور خانواده ها را به لیست ترورهای شوهرمفقود القبر خود اضافه کرده البته در کنار شوهر سابقش که با افتخار وصف ناپذیر مریم قجر ۲ دستی تقدیم رجوی داعشی کرد و شخصا مریم قجر به اتاق خواب رجوی روح پلید هدایت کرد .

دقیقآ بیاد دارم بعد از نزدیک به ۲۰ سال اسارت ذهنی و جسمی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی داعشی و گذراندن ۴ سال زندان تیف که زندان ساخته  مشترک جنایتکاران جنگی ارتش امریکا وسرهنگ دیوید فیلیپس ؛ سرهنگ ویسلی مارتین و … با قدم گذاشتن در دنیای ازاد انهم درست در چنین روزهائی در اولین مطلبی که نوشته بودم تیتر و مضمون ان چنین بود و ان زمان که رجوی روح پلید زنده بود اما از ترس در سوراخ موش خزیده بود نوشتم : دیوار فرو ریخت !

باز این را تکرر می کنم که با حضور خانواده هائی همچون مصطفی محمدی در البانی و افشا گری ؛ جدا شده ها از فرقه رجوی ؛ فرار ها از اردوگاه بد نام اشرف ۳ ؛ فشارهای طاقت فرسا برای اعضاء نگون بخت در تشکیلات و مناسبات فرقه گرایانه و … دیوار اردوگاه بد نام اشرف ۳ را فرو خواهد ریخت. البته دیر یا زود دارد اما سوخت ساز ندارد و به این ایمان دارم .

پاریس : محمد رزاقی   

*** 

_Jila_Deyhim_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Terrorism_AlbaniaAmerican support for MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) in Albania alienates Iranian public opinion

Perse e rrahen moxhahedinet iraniane Mostafa Mohammedin.Why did Iranian Mojahedin (Marmay Rajavi cult, MEK, MKO, NCRI) physically assault Mostafa Mohammadi?

O Edvini_lidhi_zagarët_Moxhahedin_Edi_Rama_MEKPM Edwin (Edi Rama), tied to the Mojahedin Khalq (aka MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult …)

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_RajaviOpen letter to Filippo Gerandi, United Nations, asking for investigation into the murder of Makek Sharaii in Albania

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32783

نامه سرگشاده به وزیر مهاجرت کشور آلبانی آقای پاندولی مایک 

 Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، هجدهم ژوئیه ۲۰۱۸:…  آقای  پاندولی مایکو شما بعنوان وزیر مهاجرت کشور البانی در شوء مریم قجر شرکت کردید . از شما خواهش می کنم یک نگاه مختصر به وضع زندگی اعضاء فرقه که در اسارت سران فرقه رجوی هستند نطری داشته باشید . شما خواسته یا نا خواسته در دام فرقه ای افتاده اید که اعضاء خود را از زندگی نرمال و معمولی در کشور شما منع کرده … 

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëPandli Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianë
Pandli Majko attends the meeting of jihadists promising them Albanian Passports

لینک به منبع

وزیر مهاجرت کشور آلبانی آقای  پاندولی مایک

با سلام و آرزوی موفقیت برای شما  در کار و زندگیتان . 

من محمد رزاقی هستم از اعضاء سابق سازمان مجاهدین خلق ایران که الان بصورت فرقه تروریستی و مافیائی رجوی نامیده می شود .

من نزدیک به ۲۰ سال از بهترین دوران زندگی ام را بصورت شبانه روزی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به این فرقه در مناسبات تشکیلاتی این فرقه بصورت اسیر جسمی و ذهنی سپری کرده ام و شناخت کافی از گذشته سر تا پا جنایتکارانه ؛ وطن فروشی مزدوری سران این فرقه را دارم و همچنین می دانم حضور سران و اعضاء این فرقه در یک کشور چقدر می تواندبرای مردم کشوری که میزبان سران و اعضاء این فرقه هستند خطر ناک و دردسر ساز باشد .

ــ آقای  پاندولی مایکو

شما بعنوان وزیر مهاجرت کشور البانی در شوء مریم قجر شرکت کردید .

از شما خواهش می کنم یک نگاه مختصر به وضع زندگی اعضاء فرقه که در اسارت سران فرقه رجوی هستند نطری داشته باشید .

شما خواسته یا نا خواسته در دام فرقه ای افتاده اید که اعضاء خود را از زندگی نرمال و معمولی در کشور شما منع کرده و با کمک دولت شما یک اردوگاه و بهتر است بگویم اسارتگاهی درست کرده که در ان اسارتگاه اعضاء نگون بخت هیچ حق و حقوق یک مهاجر را هم ندارند .

ــ آقای  پاندولی مایکو

رهبر این فرقه بطور خاص مریم رجوی که در بین ایرانیان به مریم قجر داعشی معروف می باشد در ظاهر با لباسهای گرانقیمت و تکرار حرفهائی مثل ؛ آزادی ؛ برابری ؛ دمکراسی و … همیشه سعی کرده و می کند افکار عمومی و سیاستمداران را فریب بدهد ولی بدانید رهبران این فرقه برای حفظ منافع خود هر لحظه رنگ عوض می کنند !

زمان انقلاب ضد سلطنتی در داخل ایران خود را بزرگترین دشمن امپریالیزم جا زده بودند هم اکنون با همکاری نماینده گان جنگ طلب همکاسه و همپیمان هستند !

رهبران این فرقه سالها درسایه و حمایت صدام با دریافتهای دلار علیه مردم و منافع مردم ایران برای صدام نوکری کردند که اسناد انگار ناپذیر ان درکانالهای و سایتهای اینترنتی موجود می باشد .

ــ در این فرقه به جز رهبر فرقه کسی حق ازدواج را ندارد و تنها رهبر این فرقه حق خود می داند که زن و بچه داشته باشد و بقیه اعضاء باید بدون زن زندگی کنند .

ــ اعضاء فرقه حق ارتباط با خانواده را ندارند و رهبران این فرقه داشتن زن و زندگی و ارتباط با خانواده را برای اعضاء خود ممنوع کرده اند .

ــ رهبران این فرقه زندگی فردی برای اعضاء را ممنوع کرده اند تا بتوانند اعضاء را در اسارت جسمی و ذهنی نگه دارند .

ــ اعضاء فرقه حق داشتن خانه و ماشین وسایل ابتدائی زندگی را ندارند و باید بصورت دسته جمعی زندگی کنند و به همین خاطر رهبر این فرقه در آلبانی اردوگاهی بنام اشرف ۳ درست کرده تا بتواند اعضاء را حتا از دیدن زندگی مردم البانی دور نگه دارد تا اعضاء به فکر زندگی ازاد نه افتند .

ــ اعضاء این فرقه مجبور هستند هر روز گزارش هر انچه به ذهنشان می رسد را بصورت مکتوب نوشته و به مسئولین و فرمانده هان خود بدهند و یا در نشستهای دورنی در جمع مطرح کنند ( اعتراف به فکر کردن به زن و یا مسائل جنسی و … که فقط در مناسبات و تشکیلات فرقه ها همچین نشستهائی برگزار می شود .

ــ اعضاء در صورت مخالفت با رهبران این فرقه زندانی و شکنجه روحی و جسمی می شوند . در زمان حضور در عراق من و بیش از ۵۰۰ نفر به دستور رهبران این فرقه زندانی و شکنجه جسمی و روحی شدیم و چندین نفر از اعضاء در زندان زیر شکنجه های وحشیانه این فرقه کشته شدند که هم اکنون همان شکنجه گران و زندانبانان که دستشان به خون اغشته هست و جنایتکار هستند در کشور آلبانی مستقر هستند و من حاضرهستم در دادگاههای آلبانی برای رسیدگی به جنایات این افراد حاضر شده و شهادت بدهم .

آقای  پاندولی مایکو

انچه در این نامه بصورت مختصر نوشتم خلاصه ای از مناسبات ضد انسانی و ضد بشری این فرقه می باشد که مریم قجر داعشی که با نام مستعار مریم رجوی به آلبانی به همراه دیگر سران این فرقه تردد می کنند در کارنامه سیاه خود دارند و از شما تقضا می کنم امکانی فراهم کنید تا در دیدار مستقیم هر انچه در مناسبات این فرقه مشاهده و تجربه کرده ایم را من و دوستان جدا شده از این فرقه برای اگاهی شما و دولتمردان و ملت آلبانی بیان کنیم.

مطمئن هستم اگاه شدن شما و دولتمردان آلبانی از کارنامه سیاه و سر تا پا جنایتکارانه این فرقه کمک بزرگی به شما و دولتمردان و بخصوص مردم آلبانی خواهد کرد تا شناخت خوبی از یک فرقه خطر ناک را بدست بیاورید تا در حال و اینده از اسیب رسیدن به دولت و ملت شما جلو گیری شود و همچنین زمین های باشد تا اعضاء اسیر در این فرقه با تدابیر اصولی دولت آلبانی از اسارت سران این فرقه رها شوند .

من از شما در خواست می کنم وقت مشخصی را برای دیدار حضوری را ترتیب بدهید تا بتوانیم در همکاری با همدیگر جلو یک فاجعه را بگیریم .

ــ با سپاس و تشکر

محمد رزاقی : از اعضاء جدا شده فرقه رجوی

رونوشت :

ــ وزارت کشور آلبانی

ــ وزارت خارجه البانی

ــ وزارت دادگستری آلبانی

ــ سفارت کشور آلبانی در فرانسه

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32760

نامه سرگشاده به سفیر آلبانی در آلمان 

 Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۸:… بنابر این، شرکت آقاى پاندولى مایکو که وزیر مهاجرین در کابینه دولت شما که در گردهمایى این سازمان که ٣٠ ژوئن در حومه پاریس توسط مریم رجوى برگزار شد شرکت کرده است! براى من جاى بسى تعجب است که یک مقام رسمى از دولت شما در این مراسم که رسمیت بخشیدن به فرقه گرایى و حمایت از تروریسم و خشونتگرایى … 

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëOpen letters to Albanian Government objecting
Pandeli Mijko paid lobbying for Maryam Rajavi cult,
Mojahedin Khalq, terrorism and violence

لینک به منبع

نامه سرگشاده به سفیر آلبانی در آلمان

جناب آقای سفیر آلبانی، با درود فراوان

عبدالکریم ابراهیمیاینجانب عبدالکریم ابراهیمى، عضو جدا شده از سازمان مجاهدین که مدت بیش از بیست و پنج سال در اسارت این سازمان و تشکیلات آن بوده و با گوشت و پوست خود جنایات شخص مسعود و مریم رجوى چه در درون و در حق اعضاى ناراضى خود و  چه در بیرون این سازمان با مردم  ایران و همچنین مردم عراق، دیده و لمس کرده ام و هم اکنون  تشکیلات سازمان بعد از اخراج از عراق در کشور شما بصورت جمعى در یک پادگان (زندان خودساخته توسط مریم رجوى لیدر این گروه) ساکن میباشند. این سازمان، یک گروه و فرقه مخرب تروریستى است که در کشتار مردم ایران و عراق دست داشته و مسبب  جنایتىهاى ضد انسانى و کشتار و قتل عام مردم بیگناه است و همچنین حامى و پشتیبان اصلى گروههاى تندرو و تروریست اسلامى در خاورمیانه میباشد که در عراق و سوریه مردم این دو کشور را به خاک و خون کشیدند و مریم رجوى به حمایت از آنها اقدام میکرد و آنها را انقلابیون و عشایر انقلابى مینامید،  آدم خوارهاى داعش و جنایاتش در کشور عراق را می ستود و آنرا تبلیغ و ترویج میکرد و میان دولت مردان  و مردم عراق با پرداخت پول به افراد اقدام به اختلاف افکنى مینمود و وضعیت حاد و بحرانى و کشت و کشتار در این کشور براه مى انداخت. نیت و هدف این فرقه در هر مکانى که حضور داشته اند، ترویج همین تفکر بوده است و شکى نیست در کشور شما هم با خرج هاى میلیونى  و خرید افراد به عضوگیرى در میان ملت شما مبادرت خواهد کرد، از جمله دعوت  و شرکت وزیر مهاجرین دولت متبوع تان در مراسم آنها در حومه پاریس از جمله این واقعیات است و تحولات کشور شما را به سمت خود سوق خواهد داد. با همین منطق و استدلال  هم الان  جنگ طلبان در آمریکا با دریافت رشوه و پول هاى کلان این سازمان تروریستى را تبلیغ کرده و در مراسمات مریم رجوى شرکت میکنند و نیز تحمیل استقرار این گروه در خاک کشور شما با وساطت همین شیاطین جنگ طلب آمریکا امکان پذیر شد.

بنابر این، شرکت آقاى پاندولى مایکو که وزیر مهاجرین در کابینه دولت شما که در گردهمایى این سازمان که ٣٠ ژوئن در حومه پاریس  توسط مریم رجوى برگزار شد  شرکت کرده است! براى من جاى بسى تعجب است که یک مقام رسمى از دولت شما در این مراسم که رسمیت بخشیدن به فرقه گرایى و حمایت از تروریسم و خشونتگرایى است، بدون بازخوانى سابقه تروریستى مریم رجوى، مهمان ویژه این بزم چندش آور بوده  و این عمل توهین به فرهنگ و شعور یک ملت متمدن و بزرگ است و از شما تقاضامندم که این موضوع را به دولت متبوع خود انتقال داده و در این سیاست پول در مقابل انسانیت، وجدان و همت خود را بکار گیرید.

با احترام

عبدالکریم ابراهیمى، آلمان، پانزدهم ماه یولی، سال ۲۰۱۸

رونوشت:

سفارت خانه هاى آلبانى در کشورهاى اروپایى

فرانسه

اتریش

انگلیس

بلژیک

ایتالیا

هلند

دانمارک

نروژ

*** 

Saddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

The Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32736

نامه های اعتراضی آقایان ارشد، حسین نژاد و کهزادی به دولت آلبانی بخاطر شرکت وزیر فاسد، پاندولی مایکو در جلسه بزرگداشت ترور و خشونت 

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëداود باقروند ارشد، قربانعلی حسین نژاد و همایون کهزادی، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۸:… مایلم اضافه کنم که: این گروهی که وزیر مهاجرت آقای پاندولی مایکو در جلسه آنها شرکت کرد، در دسامبر سال گذشته در مقابل پارلمان اروپا در روز روشن دست به ترور مخالفین ایرانی خود زد که در جریان آن حتی یک عضو سابق پارلمان انگلستان از حزب کارگر بنام آقای دنیس مک شین نیز در دفاع از مخالفین … 

Pandi Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianëPandli Majko merr pjesë në takimin e xhihadistëve iranianë
Pandli Majko attends the meeting of jihadists promising them Albanian Passports

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

نامۀ آقای داود ارشد به دولت آلبانی در دیدار با مقامات سفارت آلبانی در آلمان در مورد شرکت وزیر مهاجرت ‏آلبانی در شوی ویلپن فرانسه مجاهدین

جولای ۱۱, ۲۰۱۸

دولت محترم آلبانی

اینجانب داود باقروند ارشد از مسئولین عالیرتبه سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) و عضو شورای ملی مقاومت آن که از این فرقه ‏بدلیل توتالیتریسم و تروریسم آن جدا شده ام در کمال تاسف شنیدم که آقای پاندولی مایکو وزیر امور مهاجرین در آلبانی به دعوت این فرقه در برنامۀ ‏آن در پاریس شرکت کرده است.‏

جای بسی تأسف است که یک گروه تروریستی با ترفندهای شناخته شده ی مافیایی جهت فریب دادن وزیر یک دولت اروپایی بتوانند او را به گردهمایی خود بکشاند تا با به نمایش گذاشتن جمعیتی متشکل از پناهندگان کشورهای مختلف در کمپ های پناهندگی اروپایی، و اخیران خیابان خوابهای اروپای شرقی که با پرداخت تمامی هزینه های سفر و هتل و غذا و پول توجیبی بدانجا کشانده شده اند بعنوان ایرانیان حامی این فرقه تروریستی او را تحت تاثیر قرار داده و فریب دهند.

آیا این یک توهین به شعور مخاطب و یک ملت نیست؟ جائیکه تمامی جهان این ترفند کثیف توهین آمیز فرقه رجوی به مردم ایران و شعور مخاطبین خودش در غرب را صدها بار افشاء و رد کرده اند. از جمله یکی از آخرین آنها روزنامه گاردین Mon 2 Jul 2018  بعد از شرکت آقای  پاندولی مایکو در این گردهمآیی نوشت:

بسیاری از ۴۰۰۰نفری که آقای جولیانی برایشان (در گردهمآیی مریم رجوی) سخنرانی کرد اهالی اروپای شرقی بودند که با اتوبوس در قبال یک سفر آخرهفته مجانی به پاریس با اتوبوس به آنجا کشانده شده بودند.

این روزنامه همچنین نوشت:  فرقه سازمان مجاهدین یک گروه آپوزیسیون بی اهمیت ایرانی است که در گذشته دشمنان قصم خورده ایالات متحده بودند. آنها مسئول ترور شش آمریکایی در ایران در سالهای ۱۹۷۰ و از حامیان پرو پا قرص اشغال سفارت آمریکا و به گروگان گرفتن ۵۲ دیپلمات آمریکایی در تهران در سال ۱۹۸۱ بمدت ۴۴۴ روز هستند.

مایلم اضافه کنم که: این گروهی که وزیر مهاجرت آقای پاندولی مایکو در جلسه آنها شرکت کرد، در دسامبر سال گذشته در مقابل پارلمان اروپا در روز روشن دست به ترور مخالفین ایرانی خود زد که در جریان آن حتی یک عضو سابق پارلمان انگلستان از حزب کارگر بنام آقای دنیس مک شین نیز در دفاع از مخالفین ایرانی مورد ضرب و شتم اعضای حفاظت مریم رجوی قرار گرفت.

اینکار آنقدر گستاخانه بود که  خشم نمایندگان پارلمان را بر انگیخت طوریکه نمایندگان محترم پارلمان اروپا در صحن پارلمان و در حضور خانم مقرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، درخواست حفاظت خود و شهروندان اروپایی را در مقابل تهدید تروریستی این گروه را نمودند.

عطف به نمونه ترور مخالفین در اروپا در مقابل پارلمان اروپا آیا میتوان تصور نمود که این گروه با مخالفین خود در درون فرقه بسته و بشدت کنترل شده خود چگونه رفتار و آنها را سرکوب میکند؟

آیا برای آقای پاندولی همینکه فرزند رهبر این فرقه بعد از نجات از این فرقه اقدام به افشاگری علیه تشکیلات پدرش که خود نیز یکی از قربانیان آن بوده است کافی نیست تا او را نسبت به پرهیز از افتادن به دام آنها ممانعت کند؟

من از آقای پاندولی مایکو به عنوان یک عضو دولت البانی و مسئول امور مربوط به افراد سازمان مجاهدین (فرقۀ ‏رجوی) در کشورتان می خواهم که به موارد زیر توجه خاص بنمایند، چرا که حاصل تجارب و مشاهدات اینجانب ‏طی دهه ها حضور در تشکیلات این فرقه در عراق بویژه دخالتهای آن در امور عراق و تلاشهایش در ‏بهم زدن اوضاع سیاسی و اجتماعی آن کشور جهت تغییر آن بسمت اهداف خود باعث نگرانی شدید مقامات امنیتی و حکومتی عراق بود. یک نمونه آنها ۲۰۰۰تن از جوانان از خانواده های کم درآمد را اجیر کرده با شیوه های مغزشویی از جمله آموزشهای نظامی، سیاسی و ایدئولژیک درعراق بخدمت گرفتند. تا شرایط عراق را بنفع خود برهم زنند. در نمونه های دیگر ساختن احزاب، گروههای مختلف کاذب عراقی با پرداخت پول به افرادی که تحت شرایط عراق نیاز جدی به پول داشتند بود. که بنام آنها بنفع خود و علیه حکومت عراق فعالیت کنند که توسط روزنامه ها و مقامات عراقی در رسانه های ملی آن کشور افشاء و خنثی گردید.

در همین رابطه توجه دولت مطبوع شما و آقای وزیر امور مهاجرت را به واکنش کشورهایی که تجربه و شناخت چهل ساله از فرقه مسعود و مریم رجوی دارند مانند دولت عربستان سعودی که از حامیان اصلی و مالی آن میباشد و دولت فرانسه که چهل سال است میزبان رهبری این فرقه است جلب کنم که تجارب تلخ اشتباه در مورد این فرقه دامن گیر دولت آلبانی نگردد.

در همین رابطه نظر شما را نسب به دو سند مهم دولتهای فوق “فرانسه (وزارت کشور)و عربستان سعودی (وزارت اطلاعات)” در مورد تشکیلات سازمان مجاهدین که سندش را که اولی بصورت نامه ای به یکی از جداشدگان و پدر فرزندی که اسیر فرقه بوده است و دیگری سندی که توسط ویکیلیکس منتشر شده است جلب میکنم.

Saudi_govenment_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Paris_Terrorism

French_govenment_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Paris_Terrorism

در خاتمه از دولت آلبانی درخواست دارم اقدامات لازم در جهت ممنوعیت اعمال کنترل تشکیلاتی ‏فرقه ای در آلبانی بر افراد اسیر شده در تیرانا و بویژه بر جدا شدگان از این سازمان در ‏آنجا و دخالتهایشان در امور  آنان  و ضرورت فراهم آوردن امکانات تماس و ارتباط افراد منتقل شده ‏با دنیای بیرون بویژه با خانواده هایشان و دیدار با آنان را اتخاذ کند.‏

با احترام

داود باقروند ارشد – آلمان

۱۰ ژوئیۀ ۲۰۱۸

رونوشت به:

سفارت آلبانی – فرانسه

سفارت آلبانی- انگلستان

سفارت آلبانی- بلژیک

سفارت آلبانی- ایتالیا

سفارت آلبانی- هلند

سفارت آلبانی- آمریکا

کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل – ژنو

– 

نامۀ حسین نژاد به سفارت آلبانی در پاریس در مورد شرکت وزیر مهاجرت آلبانی در شوی ویلپن

پیوند رهایی، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۸
لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

سفارت محترم کشور آلبانی در فرانسه

اینجانب علی حسین نژاد از اعضا و مسئولین قدیمی سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) که از این فرقه جدا شده ام شنیدم که آقای پاندولی مایکو وزیر امور مهاجرین در آلبانی به دعوت این فرقه در برنامۀ آن در پاریس شرکت کرده است.

واقعا جای بسی تأسف دارد که وزیر یک دولت در گردهمایی یک فرقۀ تروریستی شرکت کند که بارها در لیست تروریستی اروپا و آمریکا قرار داشته و هنوز هم دولتهای اروپایی آن را یک فرقۀ تروریستی می شناسند.

من از ایشان به عنوان یک عضو دولت البانی و مسئول امور مربوط به افراد سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) در کشورتان می خواهم که به موارد زیر توجه کنید چرا که حاصل تجارب و مشاهدات اینجانب طی دهه ها حضور در تشکیلات این فرقه در عراق بویژه دخالتهای آن در امور عراق و تلاشهایش در بهم زدن اوضاع سیاسی و اجتماعی آن کشور می باشد که خودم به علت سمت مترجمی ارشد در حساسترین بخشهای سیاسی این سازمان شاهد آنها بودم.

از آنجا که سازمان مجاهدین دارای رهبری و تشکیلات بسیار بسته و فرقه ای است و چنانکه در گزارش نیمه سالانۀ سال ۲۰۱۳ نمایندۀ ویژۀ دبیر کل ملل متحد در عراق و نیز بارها در گزارشهای دیدبان حقوق بشر مورد تأکید قرار گرفته و خود ما نیز سالها در داخل تشکیلات این سازمان شاهد بودیم افراد در داخل این تشکیلات نه تنها از آزادی بیان و قلم و بلکه حتی از آزادی اندیشیدن هم محرومند و در تماسها و صحبتهایشان با همدیگر شدیدا تحت کنترل عوامل رهبری قرار داشته و حق هیچ گونه تماس وارتباط با بیرون از جمله افراد خانواده هایشان حتی در داخل تشکیلات و نیز استفاده از انترنت و تلفن و وسایل ارتباطی و رسانه ای دنیای امروز را ندارند بویژه اکنون که رهبران این فرقه اسیران خود را به نقطه ای دور افتاده و محصور در آلبانی همچون پادگان اصلی شان یعنی اشرف در عراق منتقل کرده و آنها را در شرایطی بسیار بدتر از زندان گرفتار کرده است.

رهبری سازمان مجاهدین دست به برقراری مجدد همان سیستم تشکیلاتی فرقه ای وبستۀ خود در آلبانی نیز زده تا افراد منتقل شده را در کشور آزاد شما نیز تحت کنترل شدید خود بگیرد تا با بیرون تشکیلات ازجمله با خانواده هایشان تماس و دیدار نداشته باشند و تلاشهای انسانی و خیرخواهانۀ دولت آلبانی برای بازسازی افراد و وارد کردن آنان به جامعه و ارتباطات آزاد اجتماعی را خنثی کند.

اینجانب شاهد دخالتهای مستمر فرقۀ رجوی در امور سیاسی و اجتماعی عراق از جمله جعل بیانیه های تقلبی به اسم عراقیان و آموزش گروهی از عراقیان به عنوان مزدوران خودش جهت نفوذ در دستگاههای اداری و جامعۀ آن کشور بودم و اکنون این فرقه می خواهد همین سیاستها و نقشه ها و عملکردهای خودش را در آلبانی نیز به کار گیرد.

لذا اینجانب توجه ایشان و دیگر مسئولین دولت آلبانی را به اقدامات بعدی رهبری تروریست و خشونت طلب این فرقه در راستای نقض حاکمیت کشور شما و دخالت در امور داخلی و اجتماعی آن جلب می کنم چرا که رهبران این فرقه در صدد رخنه به جامعۀ شما برای تحکیم جای پایشان در آن برای ادامۀ اعمال فرقه گرایانه شان و پیاده کردن نقشه های خشونت طلبانه و تروریستی شان می باشند و تنها هدف آنها از دعوت جنابعالی به کنفرانسشان در پاریس بهره برداری از وجهه و اعتبار شما در جهت اهداف غیر انسانی شان که برشمردم می باشد.

سفارت محترم آلبانی در پاریس،
اینجانب از دولت آلبانی می خواهم اقدامات لازم در جهت ممنوعیت اعمال کنترل و حاکمیت تشکیلاتی سران و مسئولین این سازمان در آلبانی بر افراد منتقل شده بویژه بر جدا شدگان از این سازمان در آنجا و دخالتهایشان در امور  آنان  و ضرورت فراهم آوردن امکانات تماس و ارتباط افراد منتقل شده با دنیای بیرون بویژه با خانواده هایشان و دیدار با آنان را اتخاذ کند.
با احترام

علی حسین نژاد – پاریس

۹ ژوئیۀ ۲۰۱۸

نامۀ همایون کهزادی به سفارت آلبانی در فرانسه در مورد شرکت وزیر مهاجرت آلبانی در شوی ویلپنت

یاران ایران، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۸:
لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

اینجانب یکی از اعضای سابق سازمان مجاهدین هستم که افراد آن در حال حاضر در کشور البانی سکونت دارند و من مدت زیادی در اسارت این فرقه در عراق بودم.وقتی که شنیدم آقای پاندولی مایکو وزیر امور مهاجرین آلبانی هم در شوی تبلیغاتی مجاهدین بوده وسخنرانی کرده با خودم گفتم آیا واقعاً از طرف دولت البانی به این شو تبلیغاتی فرستاده شده ورسمی است یا مثل دیگران پول هنگفتی برای این کار گرفته است زیرا یک شخصیت که در دولت البانی پست ومقام دارد نباید با فرقه ای که سالیان در لیست ترویستی بوده والان در کشورش به کمک کمیساریا ودولت عراق وامریگا در آنجا به زور به آن‌ها پناه داده شده است از آن‌ها حمایت کندزیرا چنین چیزی تعریف نشده است وهیچ شخصیتی این اجازه را ندارد با گروه یا حزب یا سازمانی که جنگ طلب وقبلا در لیست تروریستی بوده همکاری کند که دولت البانی باید پاسخگوی این کار باشد که به چه منظوری با این فرقه همکاری کرده است وهدف آن مشخص شود زیرا کسانی که در این شو تبلیغاتی شرکت کرده‌اند قبلا هم با زبان خودشان اقرار کردند که برای هر سخنرانی مبلغی پول دریافت میکنند.

پس آیا آقای پاندولی مایکو با چنین نیتی رفته است یا بطور رسمی واز طرف دولت البانی این کار صورت گرفته است ولی به نظر میرسد که این شخص یعنی آقای پاندولی مایکو با مسئولیت خودش واهداف خودش این کار را کرده است اما اگر غیر از این باشد دولت البانی باید مراقب کشورش باشد زیرا دقیقاً بلایی که بر سر مردم ودولت عراق توسط این فرقه آمد برسر آن‌ها نیز خواهد آمد وبدانند که در امور داخلی البانی دخالت میکنند ودیری نخواهد گذشت که در کشور البانی احزاب ودسته های بسیاری راه اندازی خواهد شد وانگاه دولت البانی توان جمع کردن این‌ها را نخواهد داشت زیرا تجربه نشان داده است که این فرقه مهارت بسیار بالایی در این زمینه‌ها دارد ومیتواند ظرف مدت کوتاهی البانی را به عراق تبدیل کند لذا از دولت البانی میخواهیم که مراقب شخصیتهای دست‌اندرکار خود باشد واجازه ندهند که البانی هم جای تاخت وتاز این فرقه شود.

تنها کسانی میتوانند خطر این فرقه را حس کنند که با شگردها وفریب کاریهای آن‌ها دست وپنجه نرم کرده باشند وتنها ما هستیم که آن روی این فرقه را میتوانیم ببینیم وبه شما وشخصیتهای دولت شما هشدار میدهیم که نگران کشور خودتان باشید زیرا این سازمان آتش زیر خاکستر است و اگر به آن‌ها میدان دهید روزی میرسد که دیگر دیر شده است.

همایون کهزادی

۷ ژوئیه ۲۰۱۸ – پاریس

*** 

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_PayedJohn Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32606

مالک شراعی یکی از بهترین نجات غریق ها بود 

 Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_Rajaviمحمد رضا هخامنشیان، فریاد آزادی، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:… اگر این طور است مریم رجوی بایستی در گردهمایی خودش در پاریس بیشترین ادای احترام را به مالک میکرد چون کم فداکاری نکرد و اینکه او جزو لشکر به اصطلاح فدایی اشرف ( بخوانید مسعود ) بود. مریم قجر حتی یک عکس از مالک نگذاشته بود که به آن ادای احترام کند و این نشان میدهد که این موضوع خیلی مشکوک است و  … 

Malek_Shara'i_Murdered_Albania_MEK_Maryam_RajaviRajavi’s Show In France Distracts From Sinister Death In Albania

لینک به منبع

مالک شراعی یکی از بهترین نجات غریق ها بود

در مقاله امروز میخواستم به مرگ مالک شراعی اشاره کنم چیزی که خود سازمان مجاهدین آنرا شهادت قهرمانانه اعلام کرده است

سازمان در اطلاعیه خودش اعلام کرد که او برای نجات همرزم خودش رفت و بعد از نجات او خودش یکدفعه در آب فرو رفت . با عرض معذرت ولی آیا یک کشتی سوراخ بود که بعد از نجات نفر دیگر خودش وارد آب بشود و فرو برود ؟

مالک یکی از بهترین نجات غریقها بود .

پس احتمال این که مالک غرق شده باشد به صفر میرسد .

من چند فرضیه مطرح میکنم که بعد از اینکه خبر مالک را شنیدم به ذهنم زد .

یکم : مالک فرار کرده است ( که با اطلاعیه سازمان در مورد مرگ مالک این فرضیه بالکل منتفی است )

دوم : مالک در دریاچه توسط لوله تخلیه کشیده شده و به داخل آن رفته است ( این فرضیه هم از پایه منتفی است به این دلیل که به هر حال باید از آنطرف لوله یا جسد و یا حتی لباسهای مالک خارج شود که چنین اتفاقی نیفتاد )

سوم : سازمان مالک را به دلیل اینکه اطلاعات زیادی از حمله ۱۰ شهریور به اشرف داشت و به دلیل اینکه در تشیکلات آدم معترضی شده بود و دیگر توان ماندن در تشکیلات را نداشت سربه نیست کرده است ( این فرضیه از تمامی فرایض قوی تر است که بعدا به علت آن اشاره خواهم کرد )

چهارم : سازمان به مالک اعتماد کرده است و او را مخفی نگه میدارد تا بخواهد او را به داخل برای انجام عملیات اعزام کند ( احتمال آن خیلی کم چون در نهایت بایستی جسد پیدا شود و شایعاتی شنیدم مبنی بر اینکه جسد او پیدا شده است )

و حالا به فرضیه سوم و دلایل خودم میپردازم .

سازمان اعلام کرد که مالک شهید شده است و در آب فرو رفت پس نتیجه میگیریم که مالک آخرین شهید سازمان است که با شجاعت و شهامت و حداکثر شهامت شهید شد .

پس اگر این طور است مریم رجوی بایستی در گردهمایی خودش در پاریس بیشترین ادای احترام را به مالک میکرد چون کم فداکاری نکرد و اینکه او جزو لشکر به اصطلاح فدایی اشرف ( بخوانید مسعود ) بود

مریم قجر حتی یک عکس از مالک نگذاشته بود که به آن ادای احترام کند و این نشان میدهد که این موضوع خیلی مشکوک است و بوی توطئه سازمان از آن بلند است .

واقعیت این است که سازمان مجاهدین علی رغم تمامی شعارهای انسان دوستانه ای که سر میدهد ضد انسانی ترین تشکیلات و فرقه را تشیکل داده است . اگر کسی مثل مالک با آن همه اطلاعات بخواهد از سازمان خارج شود خیلی مشخص است که سازمان به هر طریق بتواند مانع آن میشود

ضمنا مگر آن دریاچه چقدر مساحت دارد که سازمان میگوید غرق شده و به کمک غواصان دولت آلبانی هم نتوانسته جسد را پیدا کند ؟

جسد پیدا نشد فقط به یک دلیل که میشد از روی تحقیقات فهمید که مالک به زور کشته شده یا واقعا خودش در آب فرو رفته است ؟

اگر جسد بعد از این همه روز هم پیدا شود فقط یک علت دارد و آن هم این است که سازمان گذاشته که خوب آبها از آسیاب بیفتد و جسد مانده شود و نشود از تحقیقات خیلی چیزها را فهمید .

این تمام واقعیتهایی است که من بعد از شناختم از سازمان مجاهدین نوشتم . نمیخواهم اصرار کنم که حرف من صد در صد درست است اما اینرا به خودتان میسپارم که نتیجه گیری کنید که مالک غرق شد یا غرقش کردند ؟

محمدرضا هخامنشیان

۲۰۱۸/۰۷/۰۳

***

همچنین:

 •  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… چقدر هی اراجیف گفتید. سر داشتن هوادار و نیرو در داخل بقول یکی از دوستام که میگفت طرف توی دستشویی خونشون عکس رجوی رو میزنه صد بار هم از زاویه های مختلف عکس میگیره بعد چند بار هم شما دست کاریش میکنین اون وقت میشه ” فعالیت یگ

   Camp Ashraf 90بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما در آرامش بودیم که به ما ابلاغ شد که نیروهای عراقی را با تیر کمان و فلاخن بزنید. من که خودم برای دوستم سنگ آماده میکردم و او با فلاخن میزد خودم هم ناراحت بودم که اینها که حمله نکردند و آرام آنجا ایستاده اند این چه کاری است ما میکنیم؟ این چه دستوری است؟ با این کار

  محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، پانزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… آقایان سیاوش سیفی و محمود ممبینی که هر دو از فاز سیاسی همراه تشکیلات سازمان بودند روز چهار شنبه ۲۱ تیر ماه ( ۱۲ ژوئیه ) از مقرهای فرقۀ رجوی در آلبانی فرار کرده و از این فرقه اعلام جدایی کردند …. روی پای خود و مستقل بودن سخت است اما برخلاف آنچه که سران فرقه می گویند تا به حال 

  Iranpour-MKO-MEK-Albania-march20171نیم نگاه، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  باز فرقه‌ی رو به نابودی رجوی‌ها در اقدامی مذبوحانه و نابخردانه و از سرِ ناچاری و تحت فشارِ ریزشِ بسیار نیروهای فریب‌خورده در خاک آلبانی، با انتشار بیانیه‌ای دروغین منسوب به عزیزِ رشید و زیبا و هنرمند و بهتر از جانمان محمد‌رضا ایران‌پور سعی در تخریبِ شخصیت خو

  Elona Gjebrea_Maryam Rajaviپیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در کشور دموکراتیک شما ، هنوز این کمپ نشینان ، حق تماس با خانواده های خود وحق ملاقات  با آنها را ندارند ورهبری سازمان صراحتا گفته است که شما خانواده ها ، تنها بانفی دولت قانونی خود و قبول بی چون وچرای شعارهای ما ، میتوانید  که با عزیزان خود درآلبانی ملاقات داشته باشند!! یعنی  دا

  alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviسعید زمانی، فریاد آزادی، تیرانا، آلبانی، سیزدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… در حیرت این بودیم که چه شده  نفر مهمی به این سطح یک دفعه از فرقه کشید بیرون دلیل این بود که این علامه که به سخن خودش فریب حرفهای زیبای آنها را خورده است واینکه از هر که میپرسیده دل از شکوه وشکایت از این رهبران خودکامه فرقه میزند واینک

   بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  دیگر همگان میدانند که موضوع در آلبانی چیست. موج ریزش روزافزون و روزانه نیرویی از این تشکیلات اهریمنی خواب خوش را از چشم فرقه و سران آن ربوده است. کما اینکه بمحض پایان مسخره گردهمایی کذئی اولین نیرو از این فرقه اعلام جدایی نمود و خارج شد. ولی واقعیت تلخ اینست که این فرقه آن

   alame_Hosseini_mojahedin_Maryam_Rajaviنجات یافتگان در آلبانی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:… انجمن نجات یافتگان در آلبانی بدین وسیله حمایت رسمی خود را از اقدامات افشاگرانه آقای علامه الحسینی مشاور ارشد مریم رجوی اعلام می کند. همچنین ما از علامه الحسینی درخواست می کنیم که پیرامون چند موضوع زیر ما را یاری دهند. ۱ ـ با نامه نگاری به کمیساریای

  برای دخترم سمیه محمدیایران وایر، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این سفر قرار بود دو هفته به طول بیانجامد اما ۲۰ سال است که سمیه اجازه ندارد نزد خانواده‌اش برگردد؛ مثل شمار بسیاری از کودکانی که به همین بهانه به کمپ «اشرف» برده شدند و هر سال خانواده‌های بسیاری مقابل آن‌ جمع می‌شدند تا بلکه بتوانند با فرزندان‌شان ملاقات کنند یا آن‌ه

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، یازدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  شما حتی جرات برگزاری یک انتخابات ساده را هم در دستگاه خود ندارید. حتی جرات این را ندارید که نفرات شما با خانواده های خود در ارتباط باشند. مینیموم آزادی آزاد گشتن فرد در ارتباط با بیرون است. چه برسد که نفرات بتوانند نفر بال

   Rajavi_Faisal_1بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، دهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  حال می بینم که همین فرقه رجوی گویا درس عبرت نگرفته و به دنبال جایگزین صدام حسین در میان دشمنان ایران و ایرانی می گردد. خودم هم نمیدانم چه حکمتی است، ولی چرا همیشه در جبهه داخلی باید یک ستون پنجمی هم باشد که بخاطر رسیدن به قدرت، حقیرانه دست به خیانت و جنایت بزند. سوال

  بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  همان نیرویی که سابقا برخود می بالید که مستقل است و هیچ انگ سیاسی بر او نمی چسبد، دست برقضا آنچنان مراحل خیانت را به سرعت درنوردید که دیگر بر همه مسجل شده بود که این فرقه همانا خصلت بوقلمون را داشته و دارد و

  Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، نهم ژوئیه ۲۰۱۷:… فرقه تروریستی رجوی در طول حیات خوار و خفیف و خائنانه اش دچار بحرانهای زیادی در مقاطع مختلف بوده است . اما در مقطع کنونی که تا فرق سر در باتلاق کمپ تیرانا فرو رفته است دچار بحرانهای زیادی نظیر : بحران تشکیلاتی ؛ سیاسی ؛ مشروعیت ؛ استراتژیکی و فقدان رهبری ذیصلاح می باشد و با این بحران ها

  علی مرادی، لرستان، ایران اینترلینک، هشتم ژوئیه ۲۰۱۷:… اگر اشرف یک را درشهر خالص عراق و اشرف دو را در نزدیکی بغداد (لیبرتی پایگاه سابق نیرو های امریکایی) در نظر بگیریم که همین هم ادعای خودشان بود پس درست است اشرف ۳ همان آلبانی میباشد و چه عقب نشینی خفت باری !!!! و تازه قصد دارند هزار اشرف دیگر بسازند که 

   Rajavi_Cult_MEK_MKO_Albania_Tiranaبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، هفتم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در تشکیلات ضد انسانی فرقه رجوی، برای کنترل بیشتر اعضا در ترددات بیرونی، علاوه بر حصار آهنی اطراف مقر مفید در آلبانی و اضافه کردن چند پست نگهبانی با دوربین مدار بسته، یک موضوع که تبدیل به طنز در بین افراد شده نصب درب آهنی وسط خیابان است. این درب

  esmail Mortezaee (Javad Khorasan)بنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  بیش از ۹۰ درصد افراد که خودم شنیده ام روی همین سه موضوع مانده اند. خودم همین مشکلات را تجربه کردم و ذهن خودم هم درگیر این چیزها بود. اما یک مشکل دیگر از مشکلات بعد از این مسائل که در این مقاله می خواهم به آن بپردازم و افرا

  Tirana_Albania_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Trapped_Hostagesبنیاد خانواده سحر، تیرانا، آلبانی، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما به حرکت خودمان به دنبال آنها ادامه دادیم. بعد از طی مسافت کوتاهی نفر همراه مراقب او برگشت و به ما نگاه تندی نمود. بعد توقف کرد و از حرکات و وجناتش مشخص بود که در حال حسابرسی از آن مظلوم بی گناه