آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

مردم تی وی، کانون آوا، دوم سپتامبر 2017:… برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون  MardomTV.com روزجمعه اول سپتامبر2017 برابر با 10 شهریورماه 1396 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران آقای محمد رزاقی  عضوسابق فرقه رجوی ازفرانسه درمورد موضوعات زیر: – سفر مریم قجر به آلبانی و دیدار با سناتورهای آمریکائی … 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

لینک به منبع

آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون  MardomTV.com

Ex-Mojahedin * Mohammad Razzaghi * 1. September 2017 * AAWA-Association.com * MardomTV.

https://youtu.be/-1_0Io5zPBU

 روزجمعه اول سپتامبر2017 برابر با 10 شهریورماه 1396 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران آقای محمد رزاقی  عضوسابق فرقه رجوی ازفرانسه
درمورد موضوعات زیر:

– سفر مریم قجر به آلبانی و دیدار با سناتورهای آمریکائی

– گروگانگیری اعضاء جدا شده در آلبانی از فرقه رجوی به شیوه مافیائی

– آینده فرقه رجوی و اعضاء نگون بخت در آلبانی

بمدت یکساعت صحبت کردند. مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. ببنندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

***

Elona Gjebrea_Maryam Rajavi

ایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

Albania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

Elona Gjebrea përgëzon Marjam Raxhavin për mbajtjen e skllevërve modernë në Tiranë

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیجشن نوروزی در تیرانا، در هیاهوی مریم مهر تابان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30986

گربه رقصانی مریم قجر داعشی در آلبانی 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  سران مخ پوسیده فرقه رجوی داعشی از انجا که خود فهم و شعور و حتا سواد و توان تحلیل مسائل روز را ندارند با توهین به شعور ملت می خواهند به هر شکل ممکن همکاری با جنگ طلبان و سناتور های ضد ایران وایرانی ؛ وطن فروشی ؛ مزدوری ؛ همکاری با اربابان داعش را وارونه جلوه دهند . بوزینه های مخ پوسیده های رجوی داعشی سعی کرده اند ملاقات … 

امریکا علت حمله به عراق را پشتیبانی صدام از مجاهدین خلق اعلام کردHow do you explain this to the families of over 4000 US servicemen Killed in Iraq?

(مسعود رجوی و مهدی ابریشمچی در خدمت استخبارات صدام حسین)

لینک به منبع

گربه رقصانی مریم قجر داعشی در آلبانی

 محمد رزاقیچند روز پیش سایت فرقه رجوی داعشی خبر ملاقات مریم قجر داعشی با ۳ سناتور جنگ طلب و ضد ایران و ایرانی با چنان اب و تابی درج کرد که گویا با این ملاقات مریم قجر داعشی دنیا دگرگون و مهم تر از همه رژیم ایران هم سرنگون شد و مریم قجر به تخت و تاجی که ۲۰ سال درحسرت ان هست رسید دنیا شد به کام کاسه لیسان !

هر چقدر فکر کردم که فهم و شعور سران این فرقه جنایتکار با چه حیوانی می توان مقایسه کرد واقعیت اینکه دیدم خوک ؛ الاغ ؛ گاو؛ … خیلی  فایده دارند و مردم کرده زمین از خدمات و گوشت ؛ پوست  و … این حیوانات بهره می برند و حتا در بعضی جاها بعنوان حیوان مقدس پرستش می شوند ومقایسه مخ پوسیده سران فرقه رجوی داعشی به معنی  بی احترامی به این حیوانات می باشد !

سایت فرقه رجوی داعشی که توسط سران فرقه از اردوگاه اور سوراواز کنترل می شود ادعا کرده ملاقات مریم قجر داشعی با ۳ سناتور جنگ طلب برای دست یابی به راه حل مشکلات منطقه به گفتگو نشسته اند !

آخرین اوضاع ایران و منطقه و راه‌ حلهای پایان دادن به بحران در منطقه که از تغییر دموکراتیک در ایران می‌گذرد، گفتگو کردند.

سران مخ پوسیده فرقه رجوی داعشی از انجا که خود فهم و شعور و حتا سواد و توان تحلیل مسائل روز را ندارند با توهین به شعور ملت می خواهند به هر شکل ممکن همکاری با جنگ طلبان و سناتور های ضد ایران وایرانی ؛ وطن فروشی ؛ مزدوری ؛ همکاری با اربابان داعش را وارونه جلوه دهند .

 بوزینه های مخ پوسیده های رجوی داعشی سعی کرده اند ملاقات مریم قجرداعشی را با هزار من سریش به پیدا کردن راه حل برای مشکلات منطقه بچسبانند که البته با هزار تن سریش هم نمی چسبه چون هرفرد بی سوادی هم می داند که در دنیا یک سازمان مللی هست . شورای امنیت ؛ ارگانهای مختلف بین المللی ؛ کشورهای قدرت مند دنیا و منطقه  و … تا بحال نتوانسته اند برای مشکلات راه حل پیدا کنند فقط نشسته بودند تا ملاقات مریم قجر داعشی با سناتورهای جنگ طلب ملاقات صورت بگیرد  و از ان  ملاقات برای مشکلات منطقه راه حل بیرون بیاد ! نویسنده مطلب که از سران فرقه می باشد  به زبانی مریم قجر داعشی نویسنده انقدر باد کرده  که بزرگتر از سازمان ملل؛ شورای امنیت ؛ شورای همکاری عرب ؛  دیپلماسی کشورهای قدرت مند دنیا مثل امریکا ؛ روسیه ؛ فرانسه ؛ المان و انگلیس و … نشان داده !

ایا این توهش  و ادعائی که فرقه رجوی داعشی مدعی شده از فکر و ذهن یک ادم نرمال می گذرد که مریم قجر داعشی را که خود با هزار درد و بلای لا علاج گریبان گیر هست  باید بند تومبون خودشان را مجکم بچسبند که نه افته و قادر نیستند حتا زنده بودن رجوی داعشی ثابت کنند با این ادعا ها اینقدر بزرگ کند؟ 

باید از مریم قجر داعشی پرسید :

شما که اینقدر قدرت دارید برای مشکلات منطقه راه حل پیدا می کنید و ادعا می کنید که هنوز رجوی روح پلید زنده هست پس چرا برای بیرون امدن ان روح پلید ازسوراخ موش راه حل پیدا نمی کنید؟ 

این ادعاهای سخیف مریم قجر داعشی حتا در ردیف سفسطه ؛ یاوه گوئی  که توهین اشکار مریم قجر داعشی به شعور مردم هست هم نمی گنجد . تنها می توان شیادی ؛ کلاشی و گربه رقصانی مریم قجر داعشی به این ادعای سخیف اسم گذاشت .

اما واقعیت چیست ؟

بر اساس خبرهائی که در خبرگزاریهای البانی درج شده قرار بوده این ۳ سناتور یک دیداری از البانی داشته باشند و از انجا که هر کجا عناصر ضد ایران و ایرانی باشد مریم قجر داعشی و سران فرقه هم دربین انها حضور دارند بنابر این مریم قجراز پاریس خودش به البانی رساند تا هم با این سناتورهای جنگ طلب ملاقاتی داشته باشد برای همکاری بیشتر برای جاسوسی و ترورهائی که داعش در داخل ایران انجام می دهد . هم اینکه برای اعضا ء نگون بخت که در چنگال فرقه رجوی داعشی در آلبانی اسیر و گرفتار هستند نشستهائی برگزار کند تا مانع جدا شدن و خروج اعضاء ناراضی شود .

البته با توجه به افزایش امار جدائی از اعضاء ناراضی از فرقه رجوی در البانی مریم قجر می خواهد این ملاقات انقدر بزرگ جلوه دهد وبه اعضاء نگون بخت خود القاء کند که گویا مریم قجر داعشی سخت در حال مبارزه هست ! و رژیم ایران هم با این ملاقاتهای مریم قجر با سناتورها در حال سرنگون شدن هست بس اعضاء نگون بخت منتظر باشند که به زودی مریم قجر رژیم با این ملاقاتها رژیم سرنگون و اعضاء فرقه هم نه با توپ و تانک بلکه با کت و شلوار و کروات با هواپیمای اختصاصی وارد ایران می شوند !

اما به مریم قجر داعشی باید بگویم شما بند تومبون خودتان را سفت بچسبید پیدا کردن راه حل برای مشکلات منطقه پیش کش . شما که توان حل مشکلات داخلی خودتان را ندارید و با اویزان شدن و دادن رشوه به مقامات کشورها و ارگانهای مختلف ؛ با دروغ و دغل و با گروگان گرفتن بوسیله حقوق پناهندگی  و …می خواهید اعضاء نگون بخت در اسارت نگه دارید چطور می توانید دم از پیدا کردن راه حل برای مشکلات منطقه دم بزنید از این به بعد هم یادتان باشد پیش توپچی ترقه در نکنید .

ما اعضاء جدا شده و حتا اعضائی که هم اکنون در اسارت فرقه به خوبی با راه حل های شما اشنا هستیم .

تها را حل هائی که شما یاد دارید کشتار ؛ شکنجه ؛ تهدید ؛ فحش ؛ تهمت و افترا ؛ وارونه گوئی ؛ شارلاتان بازی ؛ کلاشی ؛ دروغگوئی ؛جاسوسی ؛ وطن فروشی ؛ همکاری با تروریستهای وحشی داعشی ؛ همکاری با هر ضد ایران و ایرانی  و…. راه حل هائی هستند که از رجوی داعشی روح پلید تا دیگر سران فرقه رجوی داعشی تا بحال استفاده کرده اید و هنوز هم به همان شیوه ادامه می دهید .

پاریس : محمد رزاقی

*** 

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviشما رجوی ها را دست انداخته اند ، باور کنید!ا

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29901

مریم قجر داعشی و تلاش برای شستن دستان خون الود همپیمانانش ! 

Maryam_Rajavi_Supporting_ISIS_Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم ژوئن ۲۰۱۷:… خبات یک گروه مزدور خود فروخته هست که قبلا در زمان صدام ملعون در زمان جنگ ایران عراق هموطنان کردی را که در شهرهای مرزی سکونت داشتند و یا برای امرار معاش  به کردستان عراق تردد داشتند دستگیر می کرد وبعنوان اسیر جنگی در مقابل دریاف یک گونی شکر و برنج به عراقیها می فروختند .این گروه کوچک چاش و مزدور تمام عیار به خاطر …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

مریم قجر داعشی و تلاش برای شستن دستان خون الود همپیمانانش !

البته مریم قجر داعشی چندین بار به این شگرد شیادانه دست زده و فکر کرده اینبار هم می تواند با همان شگردهای پوسیده می تواند همکاری و همپیمانی تروریستهای وحشی را لاپوشانی کند به همین خاطر قبلا برای سرپوش به جنایتهایش دست به دامن جیره خواران رنگارنگ شده و خواست هبود با درج مطالب و مصاحبه های رنگارنگ دستان خونین رجوی داعشی را با دامن ننگین خود پاک کنند .هفته گذشته تروریستهای وحشی در تهران دسست به جنایت زدند از انجا که همکاری و همپیمانی  مریم قجر داعشی با داعشی های ابوبکر البغدادی و تروریستهای طارق الهاشمی و پس مانده های حزب بعث در هر زمینه  به اثبات رسیده است مریم قجر سعی می کند از ترس جوابگوئی و رو شدن ماهیت اش با سفسطه بازی  یاوه سرائی ؛  با به میدان اوردن یک مشت جیره خوار خودش روی این اصل  همکاری رجوی داعشی با تروریستهای وحشی  که بارها اثبات شده است را بپوشاند .

قبلا یک مزدوری بنام محمد نوری زاد که در بین ایرانیان به محمد مزدور زاد معروف از طرف فرقه رجوی داعشی ماموریت یافته بود که ترور اقای لاجوردی را به خود رژیم ایران نسبت بدهد که دقیقا یادم ان زمان با دلایل و بیان سخنان رجوی داعشی  در نشستها ی درونی و دادن نام قهرمان به تیم تروریستی که از عراق و از اردوگاه اشرف برای ترر به داخل ایران از طرف رجوی داعشی اعزام شده بودند ثابت کردم که بیان اینکه ادعا که ترور کار خود رژیم ایران بوده پاک کردن دستان خون الود رجوی داعشی  سرمریم قجر داعشی  سران و مزدوران فرقه رجوی داعشی خراب شد .

مریم قجر داعشی در این چند سال گذشته همواره سعی کرده دستان خون الود همپیمانانش مثل ابوبکر البغدادی و طارق الهاشمی و ال سعود ؛ موساد و .. را با یاه سرائی و اخبار کذب پاک کند که البته این ماموریت داده شده به مریم قجر داعشی در همکاری با اربابان و سازنده گان داعش می باشد .

اینبارهم در پی عملیات تروریستی داعشی ها همپیمان مریم قجر داعشی در تهران مریم قجر داعشی با به میدان فرستادن ند مزدور و جیره خوار خود باز دست به همان شیوه پاک کردن دستان خون الوده خود پرداخته است .

مریم قجر داعشی با فرستادن حسن داعی که نفر و عضو فرقه رجوی داعشی با اسم تحلیلگر باسمه ای سعی کرده با یاوه سرائی در مصاحبه با تلویزیونی که از طرف یک مفنگ دلار پرست ترتیب داده شوه بود بصورت داستانهای جیمز باندی این ترور وحشیانه را به هر طریق ممکن از اب دهان گرفته تا با یم خرمن سریش به رژیم ایران بچسباند  .

از طرف دیگر هم مطلبی از یکی از جیره خواران خود با نام خبات مدیا  درج کرده که خیلی هم خنده دار می باشد .

مریم رجوی حمایت از تروریسم داعش مزدوری جنایت

مطمئن هستم که مردم ایران و یا ایرانیان خارج از کشور اسم خبات را نشنیده اند و شناختی از این جیره خواران ۲۰ خانوار در کردستان عراق ندارند که مریم قجر داعشی تماما جیره این ۲۰ خانوار می پردازد اینبار برای شستن دستان تروریستهای همپیمان مریم قج داعشی برای پاک کردن دستان خونین این تروریستها استفاده می شود .

خبات یک گروه مزدور خود فروخته هست که قبلا در زمان صدام ملعون در زمان جنگ ایران عراق هموطنان کردی را که در شهرهای مرزی سکونت داشتند و یا برای امرار معاش  به کردستان عراق تردد داشتند دستگیر می کرد وبعنوان اسیر جنگی در مقابل دریاف یک گونی شکر و برنج به عراقیها می فروختند .این گروه کوچک چاش و مزدور تمام عیار به خاطر جنایتهائی که مرتکب می شدند بعنوان یک گروه وحشی در بین مرز نشینان شناخته می شوند .

در زمان صدام این گروه  با بریدن سر و یا گوش جنازه ها انها را به عراقیها تحویل می دادند و مدعی می شدند که گویا یک پیا چند پاسدار یا سرباز ایرانی کشته و برای دلیل و مدرک گوش انها را به عراقیها می دادند و در مقابل یک کیسه شگر و برنج می گرفتند .

حتا بودند نفراتی در سازمان که ملیت کرد داشتند فریب سران فرقه رجوی داعشی خورده و ازفشار اردوگاههای عراق به اردوگاه اشرف امده بودند هر وقت فرصتی گیر می امد و به نفر اعتماد می کردند  ماجرای اسارت خود را تعریف می کردند که بوسیله همین گروه جاش در مرزایران و عراق دستگیر و به عراقیها فروخته شده بودند که من درد دل ۲ تا از این افراد از زبان خودشان شنیده بودم که حتا تعریف می کرد ان روز که به مرز رفتم به خاطر این بود که پدرم مریض بود و نمی توانست تردد کند وی به جای پدر بهمراه یک عده به مرز می رود تا کالا تبادل کند که بوسیله همین مزدوران خبات در تردد مرزی دستگیر می شوند وبه یک پاسگاه عراقی منتقل شده و هر کدام به ۵۰ دینار عراقی فروخته می شوند !

به مریم قجر داعشی عروس هزار داماد باید بگویم :

با دریافت دلارهای خونین از اربابان جنایتکارتان نمی توانید دستان خونین خود و همپیمانانتان را با اب هفت دریا بشورید تقلا و بالا و پائین پریدن های بوزینه وار هم نمی تواند ماهیت تروریستی و مزدوی شما را بپوشاند .درج یک مطلب از زبان کسانی که دست در دست شما در قاچاق انسان وبردن تیمهای تروریستی شما در زمان صدام ملعون به داخل ایارن را دارند و در جنایتهای صدام در حق خلق کرد سهیم هستند و الان هم در کردستان عراق نشسته حقوق ماهیانه شان توسط شما تامین می شود نمی توانند دستان خون الود داعش و رجوی داعشی را با دامن خود پاک کنند .

شیوه و عملکرد تروریستهای داعشی تماما شیوه ای هست که فرقه رجوی داعشی از سال ۶۰ تا ۸۰ در ایران برای ترور بکار برده و مطمئن هستم به زودی تمامی رد پا و همکاری مستقیم مریم قجر داعشی با تروریستهای داعشی همانطورکه در عراق و سوریه به اثبات رسیده در ایران هم به اثبات خواهد رسید و رو سیاهی باز برای مریم قجر داعشی و مزدوران رنگارنگ فرقه رجوی داعشی خواهد ماند .    

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

داعش امریکایی رجوی مجاهدین خلق 1فوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

Toby Perkins,_Labour_Chesterfield_Coreruption_Mojahedin_Khalq_Saddam_Terrorism_Maryam_RajaviTOBY PERKIN’S TRIP FUNDED BY A ‘BIZARRE IRANIAN CULT’

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29834

روز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود ! 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم ژوئن ۲۰۱۷:…  با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی بیش از ۷۵ نفر از سران رژیم ایران فرستادیم به هوا ( منفجر ) کردیم اما هیچ وقت بصورت علنی این انفجار بعهده نگرفتیم و همیشه گفتیم انفجار خشم خلق ! رجوی بارها روی این نکته تاکید می کرد که هر کجا دیدیم می تواند اسم ما را در نزد اروپائیها خراب کند ان عملیاتها را بصورت علنی بعهده نگرفتیم و به اسم خودمان و یا … 

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

لینک به منبع

روز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

صبح روز چهارشنبه بار دیگر خون یک عده از هموطنان بی گناهم توسط تروریستهای وحشی بر زمین ریخته شد . ۱۷ نفر جان خود را از دست دادن و دهها نفر زخمی شدند بعضی از خبرگزاریها و یا مفسران خبر می گفتند این اولین عملیات داعش در ایران بود .

به نظرمن گفتن اولین عملیات تروریستی داعش در ایران کاملا غلط و اشتباه می باشد .

چون از سال ۱۳۶۰ فرقه رجوی داعشی عملیات تروریستی خود را در ایران شروع کرد و به همین شیوه ای که تروریستها در تهران خون ریزی کردند به همین شیوه تروریستهای رجوی داعشی از ۳۵ سال پیش دست به کشتار مردم ایران زده اند .

اگر اینبار تروریستهای وحشی به زبان عربی داد می زدند در سال ۶۰ تا  سقوط صدام ملعون تروریستهای رجوی داعشی به فارسی فریاد می زدند .

شیوه و محل عملیات تروریستی روز چهارشنبه در تهران بار دیگر ثابت می کند که مریم قجر داعشی بصورت کاملا هماهنگ با داعشی های ابوبکر البغدادی ترتیب به دستور اربابان خود این حمله تروریستی را انجام داده اند .

همه اعضاء  فرقه شاهد هستند که رجوی داعشی هر بار روی سن به اعضاء خود فرمان می داد که قبر خمینی باید منفجر شود !

دستور انفجار قبر ایت الله خمینی سالیان سال در دستور کار تروریستی رجوی داعشی بود و حتا چندین بار از اعضاء خود خواست برای انجام این عملیات به شرط منفجر کردن خود ثبت نام کنند .

طبعآ شناسائی و انتخاب محل های  انجام عملیات تروریستی قبل از حمله نیاز به سر کشی و بررسی محل از نزدیک و چک و کنترل نقاط ضعف امنیتی  محل نیاز دارد که معمولا ترریستهای وحشی داعشی با این شیوه عملیات تروریستی خود را انجام نمی دهند انها بصورت حمله کور کورانه و یا بمب گذاری با ماشین و … اقدام به ریختن خوم مردم بی گناه می کنند .

اما این شیوه انجام عملیات تروریستی کاملا شیوه فرقه رجوی داعشی که از سال ۶۰ در داخل ایران با شناسائی از قبل و … عملیات تروریستی خود را شروع کرد  و درست برای اولین با هم در خاورمیانه به دستور شخص رجوی عملیات انتحاری با منفجر کردن خود برای کشتن دیگران انجام گرفت و ان زمان رجوی نام این شیوه کشتن انسانها و ترور ؛ را عملیات مقدس اسم گذاری کرد .

همکاری نزدیک رجوی داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی همزمان با پیدایش این گروه وحشی در سوریه اغاز شد . زمانیکه تروریستهای و حشی داعشی در سوریه دست به کشتار مردم بی گناه می زدند مریم قجرداعشی انها را رزمندگان ازادی در شوهائی که  در اروپا و بطور خاص در اردوگاه اورسوراواز و پاریس برگزار می کرد خطاب می کرد و اوج همکاری مریم قجر داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی  و بعثی های صدام ملعون و تروریست فراری طارق الهاشمی در سال ۲۰۱۴ درعراق شکل گرفت .

مریم قجر داعشی در نقش تبلیغاتچی تروریستهای وحشی داعش و بعثی ها ؛ طارق الهاشمی که در عراق و در استانهای موصل و انبار ؛ تکریت  و شهرهای دیگر عراق شروع به کشتار مردم کردند مری مقجر داعشی در پاریس با پرداخت دلارهای خونینی که قبلا از صدام گرفته بود و ادامه دریافتهایش را از ارباب جدیدی عربستان ؛ موساد و … می گیرد  یک مشت جیره خوار و مزدور ؛ را در جلساتی که برگزار می کرد جمع کرده ادعا می کرد در عراق داعشی وجود ندارد بلکه این عشایرانقلابی عراق و مردم عراق هستند که دست به قیام علیه دولت مرکزی عراق نموده اند و کشتار مردم بی گناه عراق برای فریب افکار عمومی از جنایاتی که همپیمانانش انجام می دادندبهار مردم عراق می نامید .

زمانی که به خاطر خیانت یک عده خود فروش مثل طارق الهاشمی و … تروریستهای داعشی و بعثی ها در حال پیشروی به بغداد بودند و تقریبا به ۴۰ کیلومتری شهر بغداد رسیده بدند رجوی داعشی از مخفیگاه خود به اعضاء اسیر در کمپ لیبرتی پیام داده بود که به زودی بغداد سقوط خواهد کرد و اعضاء فرقه دباره مسلح خواهند شد وهمراه با تروریستهای داعش و بعثی ها علیه دولت عراق  و ایران خواهند جنگید !

ملاقاتهای متعدد مریم قجرداعشی با سران گروههای تروریستی و همچنین سازنده گان داعش مثل شیوخ مرتجع عربستان و افراد جنایتکاری مثل مک کین همکاری مریم قجر داعشی با تروریستهای ابوبکر داعشی را بیشتر از هر زمان دیگر اربابان رجوی داعشی طلب می کنند و نتیجه اینکه از این همکاری شیوه ترور ؛ محل ترور؛ شناسائی و … تماما به شیوه تروریستهای رجوی داعشی صورت می گیرد تنها تفاوت  در این حمله تروریستی اینکه ان زمان اعضاء فرقه رجوی این ترورها را به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی در ایران انجام می دادند اینبار توسط اعضاء داعشی های ابوبکر بغدادی صورت گرفته است . ولی اندیشه همان اندیشه رجوی داعشی ؛ شیوه ترور شیوه رجوی داعشی که از ۳۵ سال پیش این ترور در ایران رجوی داعشی اغاز کرد .

واکنش فرقه رجوی داعشی به عملیات تروریستی تهران در روز چهارشنبه :

از اول صبح روز هارشنبه خبر حمله تروریستی در تهران روی انتنهای خبر ها رفت ستیت فرقه رجوی هم شروع به درج خبر کرد اما با این تفاوت که حمله همپیمانانش را بعنوان تهاجم  و حمله مسلحانه تا ظهر به خورد اعضا و افکار عمومی داد .

درست زمانی که در شبکه های اجتماعی و خبری دستگیری یکی از تروریستها روی انتن رفت سران فرقه رجوی داعشی درج ادامه خبرها ی درگیری را متوقف کرد و بعد چند ساعت اطلاعیه شورای دست ساز رجوی صادر شد که اعلام کرد درگیری های تهران به سازمان مجاهدین خلق ایران مربوط نیست !

این شیوه فریب افکار عمومی بطور خاص فریب دولتمردان اروپائی و مردم اروپا می باشد که حتا رجوی داعشی بارهای روی سن به همراه مریم قجر می گفت :

با انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی بیش از ۷۵ نفر از سران رژیم ایران فرستادیم به هوا ( منفجر ) کردیم اما هیچ وقت بصورت علنی این انفجار بعهده نگرفتیم و همیشه گفتیم انفجار خشم خلق !

رجوی بارها روی این نکته تاکید می کرد که هر کجا دیدیم می تواند اسم ما را در نزد اروپائیها خراب کند ان عملیاتها را بصورت علنی بعهده نگرفتیم و به اسم خودمان و یا سازمان اطلاعیه ندادیم و این روش در انفجار در ساختمان نخست وزیر زمانیکه اقای رجائی  رئیس جمهور انتخاب شده بود هم صدق می کند  اینها سخنان و گفته های شخص رجوی و مریم قجر داعشی روی سن و در نشستهای داخلی می باشد .

زمان اشغال شهرهای عراق  توسط تروریستهای وحشی حتا زمانیکه هزاران نفر تروریستها در یک روز قتل عام می کردند مریم قجر داعشی تروریستها و همپیمانانش را حلو حلوا می کرد سایتهایش پر خبرهای سوریه و عراق بود  وقتی شکست تروریستها در عراق شروع شد مریم قجر داعشی برگزاری جلسات در پاریس و اردوگاه اورسواز را تعطیل کرد و خودش را به کوچه علی چپ زد تا وانمود کند خبری نبوده است !

چرا مریم قجر داعشی بعد از ظهر روز چهارشنبه تغییر مسیر داد ؟

ــ چند علت اصلی باعث شد تا مریم قجر داعشی خبرهائی را که هر ۱۵ دقیقه در سایتهایش درج می کرد بعد از اینکه معلوم شد یکی از تروریستها زنده دستگیر شده و حتا سیانور داشته برای اینکه هم شیوه ترور و هم داشتن سیانور تنها در فرقه رجوی داعشی وجود دارد مریم قجر برای فریب افکار عمومی ادعا کرده درگیریها به مجاهدین ربط ندارد .

ــ از انجا که مریم قجر داعشی می خواهد چند روز دیگر در پاریس شوء برگزار کند با این ادعا که درگیری به مجاهدین ربط ندارد خواسته دولتمردان و سیاستمداران فرانسوی را فریب بدهد چون این می تواند بعنوان سند همکاری رجوی داعشی با تروریستها را ثابت کند .

ــ مریم قجر برای فرار از دست عدالت با شیادی و کلاشی می خواهد با گفتن اینکه حمله مسلحانه در تهران به مجاهدین ربطی ندارد از پاسخگوئی فرار کند .

با عرض تسلیت به خانواده های کسانی که در این حمله وحشیانه جان خود را از دست دادند  و ارزوی شفا برای زخمی ها .

از دولت فرانسه و کشورهای اروپائی تقاضا می کنم اجازه ندهند مریم قجر داعشی به راحتی در اردوگاه اورسوراواز و خانه های امن تروریستهای اموزش دیده فدائیان و گارد جمهوری صدام را با اسامی جعلی مستقر کند و انها را برای ترور  و کشتن کسانی که ماهیت رجوی داعشی را افشا می کنند اعزام کند .

 بارها در نوشته ها و مصاحبه ها همه جدا شده هائی که شاهد جنایتهای و مزدوری رجوی داعشی می باشند تاکید کرده اند کشورهای اروپائی اجازه ندهند تروریستهای اموزش دیده مریم قجر داعشی که در ساختن بمب و سیانور و کشتن حتا بدون سلاح اموزش دیده و متخصص هستند و تهدید جدی برای مردم فرانسه و همه کشورهای اروپائی هستند .

پاریس : محمد رزاقی 

*** 

هفت گناه مجاهدین خلق فرقه رجوی (پشت صحنه ستون پنجم استخبارات عراق در زمان جنگ)

https://youtu.be/ThX9j6-FRMY

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29738

سیاستمداران فاسد همدست تروریستهای وحشی و جنایتکار در کشتار مردم بی گناه هستند !ا 

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:… همکاری رجوی داعشی با تروریستهای سوریه در اوایل شروع قتل عام مردم سوریه توسط تروریستهای وحشی بصورت مخفی  توسط رابط های رجوی داعشی و تروریستها  و پس مانده های حزب بعث در اردن و ترکیه شروع شد ولی بعدآ بصورت علنی مریم قجر داعشی به دیدار و همکاری  با سران تروریستها در اردوگاه اوور سوراوز مشغول شد تا جائی که بعد از … 

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsAlbania’s destabilization? You have forgotten hundreds of Mojahedin!

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیShould we be afraid of Senator McCain meeting with the Mojahedin Khalq (Rajavi cult, MEK,

لینک به منبع

سیاستمداران فاسد همدست تروریستهای وحشی و جنایتکار در کشتار مردم بی گناه هستند !

در یکسال گذشته چندین حمله تروریستی در اروپا بطور خاص در بلژیک و فرانسه ؛ انگلستان صورت گرفته که منجر به کشته و زخمی شدن یک عده از شهروندان بی گناه اروپائی شده است .

در اولین نگاه هرکس متوجه تنها چیزی که به چشم می خورد اعمال تروریستی خون و خونریزی و کشتار مردم توسط این جنایتکاران وحشی می باشد .

اما زمینه حضور و فعالیت این تروریستها وحشی را چه کسانی فراهم می کنند ؟

ــ چرا دولتمردان کشورهای اروپائی نمی خواهند به این موضوع بپردازند؟

ــ واقعیت چیست ؟

همکاری مجاهدین خلق و داعش در اروپا و امریکا و خاور میانه

قبل از پیدایش داعش در سوریه و عراق  ؛ لیبی در اروپا فرقه رجوی داعشی توسط  بعضی از کشورهائی اروپائی برای لولو خور نشان دادن در مقابل ایران مورد حمایت قرار گرفت و همه امکانات استقراری و تبلیغاتی در اختیار فرقه رجوی داعشی قرار دادند و فرقه رجوی داعشی در فرانسه نزدیک پاریس اردوگاه ساخت و در اروپا خانه های امن بر پا کرد و کسانی را که اموزش دیده فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام هستند را در این خانه ها با نامهای و مدارک جعلی مستقر کرد و هنوز هم اردوگاه مریم قجر داعشی توسط پلیس وتروریستهای  اموزش دیده فدائیان  صدام حفاظت می شود و سیاستمداران فاسد به این تروریستهای رجوی داعشی انقدر دست باز داده اند که مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز اطاق عملیات تشکیل داده و شخصا از انجا دستور  ترور ؛ قتل و ضرب و شتم جدا شده ها را صادر می کند و تیمهای تروریستی خود را روانه خیابانهای پاریس و دیگر شهرهای اروپا می کند .

همکاری رجوی داعشی با تروریستهای سوریه در اوایل شروع قتل عام مردم سوریه توسط تروریستهای وحشی بصورت مخفی  توسط رابط های رجوی داعشی و تروریستها  و پس مانده های حزب بعث در اردن و ترکیه شروع شد ولی بعدآ بصورت علنی مریم قجر داعشی به دیدار و همکاری  با سران تروریستها در اردوگاه اوور سوراوز مشغول شد تا جائی که بعد از ساختن داعش توسط کشورهای مرتجع عرب مریم قجر داعشی از طرف این دولتهای مرتجع مامورت یافت با برگزاری جلسات مختلف در پاریس با شرکت یک مشت سیاستمداری که در مقابل دریافت دلار های خونین  در جلسات مریم قجر شرکت می کردند دستان خون الود تروریستهای وحشی داعش را پاک کنند و انها را عشایر انقلابی و مردم انقلابی جا بزنند در حالی که تروریستهای وحشی در عراق و سوریه به قتل عام مردم و زنان و مردان و کودکان عراق و سوریه مشغول  بودند ودر یک کشتار بی رحمانه  تروریستهای داعش هزارو هفتصد جوان در عراق  در یک روز تیرباران کردند مریم قجر با برگزاری جلسات با شرکت اقای کوشنر و یک مشت تروریست که در اصل همان  تروریستهای جیش النصر و جیش الشام سوریه و تروریستهای وحشی داعش و … همین جلساتی که در پاریس مریم قجر داعشی با دست باز برگزار می کرد اشغال شهرها توسط تروریستهای وحشی را بهار عراق می نامید و تروریستهای سویه را رزمنده گان ازادی خطاب می کرد .

همکاری مجاهدین خلق و داعش در اروپا و امریکا و خاور میانه

میدان دادن به تروریستها ی رجوی داعشی در اروپا برای تبلیغ تروریستهای وحشی ابوبکر البغدادی به جائی رسید که مریم قجر داعشی طارق الهاشمی جنایتکار که در عراق به ۵ بار اعدام محکوم شده به همرا ه چند تا از پس مانده های حزی یعث صدام ملعون  به اروپا اورد تا پیوند ترویستهای رجوی داعشی ؛ طارق الهاشمی ؛  حرب بعث صدام و داعشی های ابوبکر بغدادی صورت بگیرد و تقسیم کار مشخص شود و همانطور هم شد کشتار توسط تروریستها در عراق و سوریه انجام می شد در اروپا مریم قجر به همراه یک مشت سیاستمدار خود فروخته افکار عمومی مردم و دولتمردان اروپا را گمراه می کردند به جای اینکه تروریستهای وحشی را محکوم کنند دولت وقت عراق ( نور المالکی و اسد در سوریه را مقصر نشان می دادند ) .

نتیجه همکاری این سیاستمداران فاسد به خاطر دریافت یک مشت دلارهای خونین با فرقه رجوی داعشی که نقش اصلی پاک کردن دستان خون الود تروریستها را بعهده داشت  اینکه افکار دولتمردان و حتا ارگانهای امنیتی را به بیراهه سوق دادند تا حضور و فعالیت این تروریستها در کشورهای اروپائی دقیق پیگیری نشود و تروریستهای وحشی هم از این فرصت استفاده کرده در هر کجا که زمینه را مناسب دیده اند دست به کشتار مردم بی گناه بزنند .

قتل شهروندان بی گناه  توسط تروریستهای وحشی در هر کجا که می خواهد باشد سیاستمداران فاسد شریک جرم این تروریستها هستند و مردم اروپا باید از این سیاستمداران فاسد که با تروریستهای وحشی دست در دست همدیگر دارند فاصله بگیرند و اجازه ندهند بیشتر از این تروریستهای وحشی از قوانین دمکراتیک کشورهائی اروپائی برای کشتن شهروندان اروپائی استفاده کنند .

 به دولتمردان اروپائی هم پیشنهاد می کنم  اجازه ندهند یک مشت سیاستمدار فاسد که فقط به فکر پر کردن جیبهای خود با دلارهای خونین هستند با القابی همچون لابی گری و فعال سیاسی و…. زمینه حضور ترویستها را در کشور خود فراهم کنند . دولتمردان اروپائی باید این سیاستمداران فاسد را به محاکمه بکشانند و اجازه ندهد این سیاستمداران فاسد به بهاء جان و مال مردم  بی گناه برای خودشان تجارت کنند .  

چند روز دیگر مریم قجر داعشی می خواهد با برگزاری شوء در سالن ویلپنت پاریس با پرداخت دستمزد به یک مشت از همین سیاستمداران فاسد و اوردن یک مشت از همین تروریستها از کشورهای مختلف بهترین امکان برای دیدار حضوری و قرار مدار این ترویستها فراهم کند .

به دولت فرانسه پیشنهاد می کنم اجازه ندهد مریم قجر داعشی تروریستهای وحشی را از کشورهای مختلف به پاریس منتقل کند باید جلو ملاقات این تروریستها با هم  به هر ترتیب و قیمت گرفته شود.  در غیر اینصورت عدم برخورد جدی با این موضوع می تواند در اینده نه چندان دور خطر بزرگی برای مردم فرانسه و یا کشورهای اروپائی بوجود اورد .

پاریس: محمد رزاقی  

(پایان)

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانسرنوشت تلخ فرقه ای که از صد دام به مک دام رسید

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویمباحثه در پارلمان اروپا “در خصوص مجاهدین خلق ایرانی چه باید کرد؟”ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29495

قیام و شورش ؛ تجمع در میدان آزادی چه شد ؟ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و دوم می ۲۰۱۷:… قبلا هم نوشته بودم نه شخص رجوی داعشی سواد درست حسابی برای تحلیل داشت و نه مریم قجر داعشی و این یک حقیقت انکار ناپذیری که اگر؛ شیادی و کلاشی ؛ رنگ و لعاب و حرفهای قلمبه سلمبه بکار رفته در ان اطلاعیه و سخنرانی ها این مخ پوسیده ها را کنار بزنیم می توان به این حقیقت پی برد . زمانی که رجوی داعشی در کنار صدام ملعون بود روی سن در اوج نئشگی تند ؛ تند رژیم سرنگون می کرد در … 

رحوی اعضای مجاهدین خلقانتخابات ایران و وعده های مریم رجوی

لینک به منبع

قیام و شورش ؛ تجمع در میدان آزادی چه شد ؟

در استانه انتخابات ریاست جمهوری در ایران سایتهای مختلف فرقه رجوی داعشی مدعی شده بود که انتخابات به قیام و شورش و در نتیجه رژیم سرنگون خواهد شد !

ملکی مفلوک هم با دستوری که  از رجوی داعشی گرفته بود چند روز قبل ازانتخابات اطلاعیه داده و خواهان تحریم انتخابات شده بود و خواسته بود کسانی که رای نمی دهند در میدان آزادی تجمع و اعتراض کنند !

این بدبخت مفلوک روز انتخابات حتا از اطاق خانه اش بیرون نیامد چه برسد به تجمع در میدان ازادی فقز برای اینکه شما جیره اقا زاده اش در اروپا تعمین کنید مثل بوزینه پشتک وارونه می زند وسلام .

البته با شناخت و تجربه ۲۰ ساله درمقاله قبلی به شیوه کثیف فرقه رجوی داعشی در قبل از انتخابات و روز انتخابات و بعد از ان اشاره کرده بودم که رجوی داعشی مو به مو  مثل همیشه همان شیوه پوسیده را بصورت احمقانه و با سفسطه زیاد , یاوه گوئی به نمایش گذاشت .

http://www.razaghi13.blogfa.com/post-490.aspx

قبلا هم نوشته بودم نه شخص رجوی داعشی سواد درست حسابی برای تحلیل داشت و نه مریم قجر داعشی و این یک حقیقت انکار ناپذیری که اگر؛ شیادی و کلاشی ؛ رنگ و لعاب و حرفهای قلمبه سلمبه بکار رفته در ان اطلاعیه و سخنرانی ها  این مخ پوسیده ها را کنار بزنیم می توان به این حقیقت پی برد .

زمانی که رجوی داعشی در کنار صدام ملعون بود روی سن در اوج نئشگی تند ؛ تند رژیم سرنگون می کرد در استانه هر انتخاباتی روی سن یک مشت یاوه سرائی  می کرد و اخر می گفت من که نمی دانم نتیجه چه می شود ولی یک چیزی می شود !

بعد هم برای اینکه اعضاء نگون بخت به این باور برساند که یاوه هائی که چند روز چند هفته روی سن بلغور کرده درست و دقیق رد خور ندارد اماده باش صادر می کرد اعضاء نگون بخت با کارهای پوشالی مثل سمبه زدن و رنگ زدن توپ و تانک و … مشغول می کرد .

حال که رجوی داعشی ریق رحمت سر کشیده مریم قجر ادامه دهنده راه شوهر مفقود القبرش می باشد با یک مشت یاوه گوئی اعضاء نگون بخت در اسارت نگه داشته با این تفاوت که رجوی در اوج نئشگی یاوه سرائی می کرد الان مریم قجر بعنوان عروس هزار داماد در کنار اقا داماد ها و بعد از خوش گذرانی سیر شدن از دیدار با سناتور سابق ؛ نماینده سابق ؛ کاندید سابق ؛ وکیل سابق ؛ سرهنگ سابق و …با هوا کردن بادکنک در آلبانی می خواهد رژیم سرنگون کند !

مریم قجر داعشی و سران مخ پوسیده تحلیلشان این بود که با کنار گذاشتن احمدی نژاد و امدن رئیسی حتما می خواهند روحانی کنار بگذارند و رئیسی را به مقام ریاست جمهوری برسانند ! در خیالهای پنبه دانه ای و ابلهانه خود فکر می کردند که حتما طرفداران اصلاحات هم بعد از اعلان نتایج انتخابات به خیابانها خواهند ریخت و در نتیجه مسائلی شبیه سال ۸۸ رخ خواهد داد و فرقه رجوی تمام تخم مرغهای گندیده خوش را در این سبد گذاشته بود روی همین تخم مرغهای گندیده نشستند تا شاید جوجه ای بیرون بیاید .

  یک مشت مخ پوسیده هم دور مریم قجر داعشی جمع شده اند که مخ هایشان ۴۰ سال پیش استوپ خورده مفنگ تشریف دارند و مطالبی که به اسم مریم قجر می نویسند بیشتر مایه ابرو ریزی و سر افکندگی  برای مریم قجر و کل فرقه رجوی داعشی می باشد  . واقعا حیف به نانی که اینها می خورند یونجه هم برای این مخ پوسیده ها زیادی والله  .

http://www.razaghi13.blogfa.com/post-489.aspx

اما بعد از اینکه انتخابات تمام شد و حتا از دماغ یک نفر هم خون نیامد پرت و پلا گوئی و یاوه سرائی همیشگی مریم قجر و سران فرقه در قالب اطلاعیه شورای دست ساز رجوی  به اسم مریم قجر عمق سوزش و خالی بودن دست فرقه رجوی داعشی و بی اعتنائی مردم ایران به فراخوانهای صد بار تکراری رجوی داعشی ثابت کرد که  در داخل ایران به یاوه های رجوی داعشی و جیره خواران رجوی هیچ کس توجه ندارد .

اما مریم قجرداعشی و دیگر سران مخ پوسیده به  یاوه هائی که سالیان سال طوطی وار تکرار می کنند رو اورده اند دوباره مدعی شده اند با انتخاب روحانی رژیم ضعیف شده بس به سرنگونی نزدیک شده !

باید به مریم قجر داعشی و مخ پوسیده های اور سوراز ؛ البانی نشین بگویم کسی که بتواند احمدی نژادی که ۸ سال ریاست یک مملکتی مثل ایران به عهده داشت با تمام اطرافیانش مثل بقائی و مشائی کنار بگذارد ؛ رژیمی که بتواند جناح اصلاح طلب بر خلاف میل باطنی خودش قبول کند این از قدرتش می باشد یا ضعف اش ؟ شما چرا عادت دارید سورنا را از سر گشادش بزنید ؟

ما یک مثل داریم که می گوید :

موغاندا بوغدادان قالدون . ( دستت به گندم مغان نمی رسد )

بغدادا خورمادان قالدون . ( دستت به خرمای بغداد نمی رسد )

نتیجه این انتخابات دقیقا برای رجوی داعشی اینطور شد . سران فرقه ارزو می کرد که رئیسی انتخاب شود که نشد !

انتظار داشت که یک شورشی بعد از انتخابات بوجود بیاد که ان هم اتفاق نه افتاد هیچ بلکه مردم به جشن و پایکوبی هم پرداختند !

البته نا گفته نماند شما یک تشکر به احمدی نژاد بدهکار هستید چون همین اقا با یکسری سیاستهای غلط باغث شد اول انگلیس و سپس اروپئیها برای لولو خور نشان دادن جلو احمد ی نژاد شما را از لیست تروریستی در بیاورند و خارج شدن از این لیست  سیاه را مدیون احمدی نژاد هستید .

اما باید گفت :

برای سوزش مریم قجرکمی مرهم بیارید .

برایش سماق اعلاء از هندوستان بیارید .

برای مخ پوسیده های دور مریم .

از ورامین روغن کرچک بیارید .

برای چند مفلوک زوار در رفته .

از ان ور چند پالان ایکی قاش بیارید .

پاریس : محمد رزاقی 

***

همچنین:

 • mccain_Fajavi_fart3محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم آوریل ۲۰۱۷:… ملاقات سازنده گان داعش و جنایتکاران جنگی ؛ سناتور ضد ایران ؛ ایرانی با مریم قجر داعشی چنان رسوائی بزرگی برای فرقه رجوی داعشی ببار آورده که مریم قجر داعشی مجبور شده به سران مخ پوسیده خود مستقر در اور سوراواز و آلبانی دستور بدهد ت

  محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم آوریل ۲۰۱۷:… شخصآ به خاطر رو شدن ملاقاتهای مریم قجرداعشی و سران فرقه با سازنده گان و سران گروههای تروریستی خوشحالم . چون سالهاست که ما جدا شده ها از این فرقه در مصاحبه ها و نوشته هایمان تاکید می کردیم که داعش ساخته و کپی فرقه رجوی داعشی و ت

   Maryam Rajavi, leader of the Council of Resistance of Iran (NCRI), takes part in a rally in Villepinte, near Parisمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم آوریل ۲۰۱۷:… چند ماه پیش برای اولین بار سفر مخفیانه مریم قجر داعشی توسط اخباری که از درون تشکیلات فرقه رجوی داعشی به دست رسید افشاء شد . در نهایت مریم قجر داعشی مجبور شد با برگزاری یک شوء در البانی به مناسبت روز ؛ زن ۸ مارس

   ۲۰۱۷/۰۳/۰۳ چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۲ )ا

   مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سوم مارس ۲۰۱۷:… سوالاتی که در نشستهای درونی بعنوان تناقض اعضاء مطرح می شود عبارت است از : ــ چرا از عراق به البانی امدیم ؟ ــ اگر قرار بود ازعراق خارج شویم چرا بعد از سقوط صدام اقدام نکردیم ؟ ــ چرا قبل از اینهمه کشته دادن از عراق خارج نشدیم ؟ ــ شعار چ

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، اول مارس ۲۰۱۷:…  چند وقت پیش دزدیدن گلدان از گورستان توسط مریم قجر داعشی در رسانه های فرانسه مطرح شد و نهایت گلدانهای دزدیده شده ار گورستان اور سواواز در مقر مریم قجر داعشی توسط ردیابهائی که صاحبان مرده در زیر گلدانها کار گذاشته شده بود دزد گلدانهای گورستان کشف شد !  اینبار هم گوهران بی 

  ۲۰۱۷/۰۱/۲۳ نامه محمد رزاقی به نمایندگان مردم فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:…  خانمها و اقایان . از طریق سایت فرقه رجوی داعشی مطلع شدم مریم قجر معروف به مریم قجر داعشی می باشد به محل مجلس مردم فرانسه امده و در حضور چند نماینده سخنرانی کرده ! به اطلاع شما می رسانم مریم قجر داعشی از قوانین و دمکراسی موجود در کشورتان سوء استفاده می کند و با پرداخت د

  Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ بای

   عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر ۲۰۱۶:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی د

   محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۶:… چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند. تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به ی