آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

کانون آوا، بیست و هشتم ژانویه 2017:…  برنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com روزجمعه 27 ژانویه 2017 برابر با هشتم بهمن ماه 1395 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران آقای محمد رزاقی  عضوسابق فرقه رجوی ازفرانسه  درمورد موضوعات زیر: دلایل پشت پرده سفرمخفیانه … 

Shqipëri: John Kerry sjell terroristët, John Bernnan paralajmëron rrezikun e tyreShqipëri: John Kerry sjell terroristët, John Bernnan paralajmëron rrezikun e tyre

تروریسم مجاهدین خلق مافیای مواد مخدر در آلبانیشروع دخالت های گروه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در امور داخلی کشور آلبانی با سوء استفاده از فساد داخلی و همکاری گروههای مافیایی در بالکان

لینک به منبع

آقای محمد رزاقی مهمان این هفته تلویزیون مردم

محمد رزاقیبرنامه های زنده مصاحبه با جداشدگان و منتقدین سازمان مجاهدین درتلویزیون MardomTV.com

روزجمعه 27 ژانویه 2017 برابر با هشتم بهمن ماه 1395 ساعت 12 ظهر بوقت واشنگتن – ساعت 18 بوقت آلمان وساعت 20:30 بوقت ایران آقای محمد رزاقی  عضوسابق فرقه رجوی ازفرانسه  درمورد موضوعات زیر:

دلایل پشت پرده سفرمخفیانه اخیر مریم رجوی به آلبانی، زد و بند فرقه رجوی با سیاستمداران رشوه بگیر آلبانی جهت به اسارت نگهداشتن بیشتر اعضاء درآلبانی و راه حل های رهایی اعضاء از اسارت و چنگال فرقه رجوی در آلبانی صحبت کردند.

مجری برنامه آقای پارساسربی مدیر تلویزیون مردم بودند. بینندگان وشنوندگان تلویزیون مردم درطول برنامه از طریق تلفن ویاایمیل با مهمان برنامه تماس حاصل نموده و سئوالات خودرا مطرح کردند.

توجه همه علاقمندان را بدیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

قابل ذکرمی باشد که این برنامه همزمان از صفحه فیسبوک تلویزیون مردم پخش گردید

https://youtu.be/iVWwwS-0Fxs

(پایان)

***

Ex-Mojahedin * Issa Azadeh
https://youtu.be/ff9NNJZHpNE

Ex-Mojahedin * Ali (Wahid) Mohammadi
https://youtu.be/LLKhvSCjsb4

مردم تی وی، نوزدهم دسامبر ۲۰۱۲
http://mardomtv.com/

https://youtu.be/l7FYcVKoAsU

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28185

نامه محمد رزاقی به نمایندگان مردم فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:…  خانمها و اقایان . از طریق سایت فرقه رجوی داعشی مطلع شدم مریم قجر معروف به مریم قجر داعشی می باشد به محل مجلس مردم فرانسه امده و در حضور چند نماینده سخنرانی کرده ! به اطلاع شما می رسانم مریم قجر داعشی از قوانین و دمکراسی موجود در کشورتان سوء استفاده می کند و با پرداخت دلارهای … 

نامۀ حسین نژاد به رئیس و نمایندگان مجلس ملی فرانسه (اثرات عملیات تروریستی رجوی و سازمانش در فرانسه را جدی بگیرید)ا

لینک به منبع

رئیس مجلس و نماینده گان محترم مردم فرانسه

 خانمها و اقایان .

اجازه می خواهم در ابتدا خودم را بصورت مختصر معرفی بکنم .

من محمد رزاقی هستم که به مدت بیست سال از بهترین دوران عمرم را در اسارت ذهنی و جسمی فرقه رجوی داعشی گذرانده ام. رجوی داعشی زمانی که زیر حمایت صدام ملعون ( دیکتاتور سابق عراق ) بود . قانون فرقه گرایانه خود را بر اعضاء اعمال می کردر اسارت ذهنی و جسمی نگه می داشت و هم اکنون هم به اسارت نگه داشتم اعضاء نگون بخت ادامه می دهند .

تا اینکه با وارد شدن نیروهای امریکائی به داخل کشورعراق رجوی داعشی پدر معنوی و بزرگترین حامی خود را از دست داد و ما در ان زمان از فرصت استفاده کرده از مقر فرقه به کمپ ارتش امریکا فرار کردیم . که البته ماندن در کمپ امریکائیها به مدت ۴ سال داستان خودش را دارد .

من بعنوان کسی که ۲۰ سال سابقه عضویت در سازمان مجاهدین خلق ایران که با قوانین فرقه گرایانه توسط مسعود رجوی معروف به رجوی داعشی و مریم رجوی معروف به مریم قجر داعشی و دیگر سران فرقه کنترل می شود از ماهیت تروریستی و مافیائی رهبران فرقه شناخت کافی را دارم و همچنین از شگردهای ؛ اعزام تیمهای تروریستی ؛ پولشوئی ، قاچاق انسان ؛ و …

خانمها و اقایان .

از طریق سایت فرقه رجوی داعشی مطلع شدم مریم قجر معروف به مریم قجر داعشی می باشد به محل مجلس مردم فرانسه امده و در حضور چند نماینده سخنرانی کرده !

به اطلاع شما می رسانم مریم قجر داعشی از قوانین و دمکراسی موجود در کشورتان سوء استفاده می کند و با پرداخت دلارهای خونین برای خودش لابی درست کند تا بتواند بدین شیوه جنایات ودستان خونین خود را پنهان کند .

اقایان و خانمها .

 ـ آیا می دانید مریم قجر داعشی رهبر فرقه ای هست که برای اولین بار در خاورمیانه عملیات انتحاری را پایه گذاری کرد و با این شیوه ضد انسانی چندین عملیات در تهران و شهرهای ایران به اجرا گذاشت .

ــ ایا می دانید مریم قجر کسی هست که همراه شوهرش در اردوگاههای اهدائی صدام حسین صدها مخالف خود را زندانی کردند و دستور شکنجه های وحشیانه صادر کردند و چندین نفر در سلولهای اردوگاه بد نام اشرف کشته شدند که من خود هم به دستور شخص رجوی داعشی زندانی شدم و متحمل شکنجه های جسمی و روحی طاقت فرسا و همچنین شاهد مرگ اعضاء محالف در سلولی که زندانی بودم .

ــ ایا می دانید به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی اعضاء نگون بخت فرقه رجوی اجازه تماس و ملاقات با خانواده های خود را ندارند و کسانی هستند که بیش از ۳۰ سال با دنیای بیرون هیچ ارتباطی ندارند .

ــ ایا می دانید به دستور شخص مریم قجر داعشی ازدواج در فرقه رجوی ممنوع می باشد و فقط رهبر فرقه حق ازدواج دارد .

ــ ایا می دانید اعضاء نگون بخت چه در زمانی که در عراق بودند و یا حال که در البانی هستند حق استفاده از تلفن همراه ؛ اینترنت و… ندارند .

ــ ایا می دانید اعضاء فرقه هر روز باید در نشستهای تفکیک عقیده و سرکوب به نام نشست عملیات جاری شرکت کنند و توسط سران فرقه مورد تحقیر و توهین و حتا برخورد فیزیکی قرار بگیرند .

ــ آیا می دانستید به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی اعضاء نگون بخت موظف هستند هر هفته به نوشتن و قرائت فاکتها و مسائل جنسی که به ان در ذهن خود فکر کرده اند و یا در خواب دیده اند باید اعتراف کنند .

ــ ایا می دانید صدها خانواده در ایران و اروپا خواهان تماس و ملاقات با عزیزان خود که در فرقه رجوی به اسات گرفته شده اند می باشند ولی به دستور شخص رجوی و مریم قجر داعشی این اجازه به خانواده ها داده نمی شود و …..

ــ ایا می دانید همین فرقه تروریستی بیش از ۱۷۰۰۰ ایرانی در داخل ایران ترور کرده .

نماینده گان محترم مردم فرانسه .

خانمها ؛ اقایان

چند روز گذشته رهبر یک فرقه تروریستی و مافیائی وارد ساختمان مجلس فرانسه شد که ملت ایران از این فرقه به شدت نفرت دارند و این رهبران این فرقه را بعنوان رجوی داعشی می شناسند و خطاب می کنند و البته این حق هم دارند . چون اعمال و جنایاتی را که امروز داعش در عراق و سوریه  ؛ فرانسه ؛ المان؛ بلژیک و … مرتکب می شود رجوی داعشی ۳۵ سال پیش در ایران شروع کرده و هنوز هم به همان شیوه ادامه می دهد .

چند روز پیش در خبرها خواندم که گروه جنایتکار و تروریستی داعش ۱۰ نفر را در سوریه زیر شنی تانکها له کرده

http://farsi.alarabiya.net/fa/middle-

این شیوه را در سال ۱۹۹۱ ابداء کرد . رجوی داعشی  زمانیکه درعراق  و در حمایت از صدام ملعون دست به کشتار کردها زد شخص مریم قجر داعشی پشت بی سیم به یکانهای زرهی دستور داد که کردها را زیر شنی تانکهایتان له کنید و گلوله ها را برای ان طرف مرز نگه دارید .

خانمها و اقایان .

 ــ ایا واقعا مجلس فرانسه باید شاهد حضور کسی باشد که دستانش تا مرفق به خون اغشته است ؟

ــ ایا به این راحتی می توانید چشمانتان را به این همه جنایت ببندید ؟

شما بهتر از هر کس می دانید که کشور فرانسه مهد ازادی و دمکراسی هست و مریم قجرداعشی هم درست از این دمکراسی و آزادی نهایت سوء استفاده را می کند یک عده را با  پرداخت دلارهای خونین و یک عده را با حرفهای دهان پر کن گول می زند تا چهره جنایتکارانه خودشان را بپوشانند .

خانمها و اقایان .

تنها گناه ما اعضاء سابق این فرقه اینکه از این فرقه جد اشده و با مصاحبه و مقالات خود دست به افشاء جنایتها و بیان ماهیت مناسبات فرقه گرایانه این فرقه زدیم و به همین خاطر بارها در همین شهر پاریس توسط تیمهای تروریستی اعزامی شخص مریم قجر از اردوگاه اور سوراواز مورد خمله قرار گرفته ایم که اسناد وقربانیان ؛ شاهدان این اعمال تروریستی فرقه رجوی داعشی موجود هست و حتا چندین پرونده در اداره پلیس فرانسه به این خاطر تشکیل شده است .

رئیس و نماینده گان محترم

خانمها و اقایان .

مریم قجر داعشی در سخنرانی خود برای عده ای در محل مجلس فرانسه  در مورد ازادی ؛ دمکراسی ؛ برابری و … ادعا هائی کرده که مطمئن هستم به هیچ یک از انها نه تنها اعتقاد ندارد بلکه ضد انها هم هست و می توان با یک ازمایش ساده ان را امتحان کرد .

پیشنهاد می کنم مریم قجر داعشی در حضور شما تن به یک رودر روئی و مناظره حضوری بدهد و ما شاهدان زنده جنایات فرقه رجوی در حضور شما و رسانه ها و ارگانهای حقوق بشری و بین المللی با مریم قجر داعشی به مناظره بنشینیم و اسناد و مدارک جنایات رجوی را ارائه بدهیم تا مشخص شود چه کسی راست می گوید .

در صورتیکه مریم قجر داعشی این مناظره را نپذیرد به این معنی هست که نمی خواهد نقض حقوق بشر و جنایاتی که مرتکب شده وهنوز هم به این جنایات ادامه می دهد قبول کند وگرنه یک مناظره می تواند همه حقایق را روشن کند .

همچنین مریم قجر داعشی مدعی شده که یک برنامه مشخص و هدفمندی برای اینده مردم ایران دارد .

این موضوع هم یک راه حل ساده دارد . از مریم قجرداعشی  بخواهید از میان ۸۰ ملیون ایرانی یک میتینگ ۸۰ نفره با عکس و پلاکارهای مشخص  در یکی از شهرها و میادین ترتیب بدهد تا اثبات شود پایگاهی ولو یک در ملیون در میان مردم ایران دارد .

مطمئن هستم مردم ایران از این فرقه تروریستی انقدر نفرت دارند که حاضر نیستند حتا نام این گروه به زبان بیاورند و بر خلاف ادعاهای رجوی داعشی سازمان مجاهدینی دیگر وجود خارجی ندارد و رجوی  ۳۵ سال پیش ان سازمان مجاهیدن خلق ایران به یک فرقه تروریستی و مافیائی تبدیل کرده که مورد نفرت مردم ایران شده .

رئیس و نماینده گان محترم

خانمها و اقایان .

من بعنوان یک قربانی این فرقه و هم بعنوان شاهد زنده جنایات ؛ پولشوئی ؛ قاچاق انسان؛ اعزام تیمهای تروریستی و … حاضر هستم در هر دادگاه و ارگانی شهادت بدهم و از شما تقاضا می کنم در اولین فرصت وقت برای ملاقات و دیدار حضوری بدهید تا با ارائه اسناد و شهادت خودم ماهیت و واقیعیت درونی این فرقه تروریستی مافیائی را برایتان بیان کنم .

با تشکر از شما

محمد رزاقی

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28061

صد رحمت به گاو ؛ حیف به آن نان ! 

Al Arabian Mojahedin Khalq ISIS Terrorismمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها . ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟ ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟ باید از مریم قجر داعشی پرسید که ایا اقای رفسنجانی بالاتر از آقای خمینی … 

خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانیدر گذشت رفسنجانی و نگاهی به اراجیف مریم رجوی در این رابطه

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدینشاهزاده سعودی مرگ مسعود رجوی را در پاریس اعلام کرد ولی جسد وی مفقود است

لینک به منبع

صد رحمت به گاو ؛ حیف به آن نان !

 امروز در سایت فرقه رجوی داعشی مصاحبه یکی از شکنجه گران مریم قجر داعشی  ( محمد علی توحیدی ) مستقر در اردوگاه اور سوراواز ـ  را می خواندم که در مورد فوت اقای رفسنجانی مریم قجر داعشی وی را فرستاده بود تا به خیال ابلهانه خودش در مورد فقدان اقای رفسنجانی در ترکیب حکومت از خودش تحلیل در کند .

واقعیت اینکه از انجا که به شیوه صحبت و تحلیل سران فرقه رجوی داعشی آشنا هستم و خوب می دانم سران فرقه یک ساندویج ۱۰ کیلومتری درست می کنند ولی داخل ساندویچ خالی ولی خودشان به ان به به ؛ چه چه می کنند و با شیوه تحلیل های ابدوغ خیاری شخص مرحوم رجوی تا سران فرقه اشنا هستم مجبور شدم ۲ بار تحلیلهای این شکنجه گر بد نام مریم قجر داعشی را بخوانم تا مطمئن شوم باز اقایان مخ پوسیده در همان دوران سال ۶۰ سیر می کنند و بعد از ۲ بار خواندن دقیقآ به انچه حدس زده بودم رسیدم .

مریم قجر داعشی با فرستادن این شکنجه گر مخ پوسیده به میدان تنها هدف اش این بوده که از مرگ اقای رفسنجانی برای خودش یک کلاه بدوزد انهم کلاهی که همیشه برسراعضاء خود می گذارد و در راستای ان هدف درست این مخ پوسیده شروع به تحلیل کرده تا برسد به انجائی که هدفشان است و گویا  درنبود اقای رفسنجانی در ترکیب رژیم ایران بزودی سرنگونی محقق خواهد شد و مطمئن هستم الان سران فرقه به اعضاء نگون بخت وعده می دهند که چون اقای رفسنجانی فوت کرده و یکی از ستونهای رزیم بوده بس در نتیجه در نبود وی رژیم ایران دچار بحران و سپس سرنگون خواهد شد !

این متد ثابت و برای من و ما شناخته شده هست و مطمئن بقیه اعضاء اسیر هم از این شیوه مریم قجر داعشی مطلع هستند .

اما بر گردیم به تحلیل این شکنجه گر داعی کرواتی که در مقر مریم قجر داعشی مستقر می باشد .

ایشان در نیمی از حرفهائی که بعنوان تحلیل از خودش در کرده به سابقه حضور اقای رفسنجانی در زمان انقلاب و بعد انقلاب اختصاص داده که در پایه ریزی و تشکیل حکومت چه نقشی داشته !

ببینید این داعشی کرواتی طوری صحبت می کند که گویا کشف جدید و بزرگی کرده و می گوید  :

جدای از این منصب، جایگاه خاصی در پایه‌ریزی، ساختار و شکل‌گیری این رژیم ـ حتی قبل از روی کار آمدن خمینی ـ دارد. رفسنجانی نزدیکترین مهره در بین همه نزدیکان این رژیم، به شخص خمینی بوده است. حتی در آخرین مقاطعی که انقلاب داشت به ثمر می‌رسید و رژیم شاه داشت سرنگون می‌شد. در مأموریتهای ویژه‌یی که خمینی در رابطه با اعتصابها و مسائل مختلف به او محول می‌کرد و رفسنجانی را پیش می‌فرستاد. بعد هم در جریان به‌اصطلاح مشورتها و تصمیم‌گیریهایش در همان مقطع مبارزه سیاسی ـ به‌قول معروف در همان فاز سیاسی ـ رفسنجانی خیلی نزدیک بود. گزارشهای زیادی از نزدیکترین افراد رژیم هست که از روابط رفسنجانی در جلسات خصوصی همین آخوندها با خمینی می‌گویند که چقدر خمینی تحت تأثیر او بود و از او کارها را می‌خواست. …..

خوب به این داعشی کرواتی مریم قجر باید گفت ایا این چیزهائی که از خودت در کردی برکسی پوشیده بود؟

این حرفها را چنان با آب و تاب می گوئی که گویا کاشف اول و اخر این رابطه ها تو بودی و مریم قجر داعشی و کسی متوجه ان نبوده .

نخیر بد بخت مخ پوسیده انجه را تو اینجا بعنوان تحلیل ابدوغ خیاری مثل همیشه بلغور فرموده اید ۱۰۰ برابر بیشتر از ان را در تلویزیون و شبکه های مختلف ایران در رابطه با گذشته اقای رفسنجانی و رابطه اش با اقای خمینی و نقش وی از اعاز حکومت که نه از زندگی نامه اش ؛ از تاریخ تولدش ؛ از اینکه در ۱۴ سالگی وارد حوضه شده ؛ شاگرد چه کسانی بوده ؛ در زمان شاه چه فعالیتهائی داشته ؛ چند بار دستگیر شده و چند سال زندان بوده و در انقلاب ضد سلطنتی چه نقشی داشته و بعد از ان در برپائی حکومت بعد از سقوط شاه چه نقش موثری داشته ؛ چه مسئولیتهایی داشته ؛  رابطه اش با ایت الله خمینی چگونه بوده همه اینها را می توان همین روزها از تلویزیونها و شبکه های  مختلف ایران دید .

اما اینکه مخ پوسیده مریم قجر داعشی امده اینها را بعنوان تحلیل قالب می کند اینجاست که باید گفت صد رحمت به گاو  ! ( البته با پوزش از همه گاوها که شیرو لبنیات ؛ گوشت … مردم می دهند ولی اسمشان بد در رفته ) .

سپس این داعشی کرواتی با اتکا به تحلیلهای ابدوغ خیاری سران فرقه رجوی داعشی و شورای دست سازشان  مدعی می شود که :

در تحلیل‌ها و ارزیابیها و بیانیه‌های شورای ملی مقاومت هم این هست و گفته شده که موقعیت رفسنجانی، بحران رفسنجانی، بحران رژیم است. این یک تمامیت است. شما وقتی رفسنجانی را مطالعه کنید که در چه وضعیتی است، در سراشیب است یا در وضعیت تثبیت شده‌یی یا در حال پیشروی یا در حال تلوتلو خوردن است، هر حالی که رفسنجانی دارد را می‌شود شاخص وضعیت رژیم از نظر سیاسی و تحلیلی، تحلیل کرد.

خوب باید به این مخ پوسیده باید گفت الان که اقای رفسنجانی فوت کردند و رفت بس با مرگ اقای رفسنجانی می بایست رژیم ایران هم تمام می شد !

پس چگونه این رژیم مرده توانسته ملیونها نفر را به خیابانها بیاورد؟ حال می خواهد این افراد طرفدار اصلاحات باشند یا طرفدار اصول گراها .

ایا نفس و ناف این رژیم به یک فرد بند هست؟

ایا با مرگ اقای رفسنجانی همه چیز تمام خواهد شد و یا می شود؟

باید از مریم قجر داعشی پرسید که ایا اقای رفسنجانی بالاتر از آقای خمینی بود؟

رژیمی که توانست در نبود رهبر بلافاصله خودش را بسازد و جایگزین رهبری مشخص کند پشت نبود اقای رفسنجانی می ماند؟!

رژیمی که با فوت رهبرش سرنگون نشد آیا با مرگ اقای رفسنجانی سرنگون می شود؟!

در اخر هم این  شکنجه گر داعشی کرواتی باد به غبغب می اندازد و می فرماید :

شکی نیست که فقدان رفسنجانی، بحران را در درون آن باند به‌اصطلاح مغلوب، باند تدبیر و امید هم بیشتر می‌کند، چون آن مدبر اصلی رفت. ریزشهایی آنجا هست. شکی نیست که بحران را در این طرف هم در دستگاه خامنه‌ای تشدید می‌کند. شکی نیست که دستگاه خامنه‌ای را هم برهم می‌زند. دیگر مشورتهای رفسنجانی را ندارد، دیگر نصیحتهای رفسنجانی را ندارد، دیگر رفسنجانی را زیر دست خودش و در شورای مصلحت خودش ندارد. به همین میزان، آن طلسمِ آسیب دیده، بیشتر آسیب می‌بیند.

در یک کلام خلاصه کنم: فقدان رفسنجانی، بحران درونی رژیم را به میزان جدی از مدیریت و کنترل به‌اصطلاح مصلحت‌جویانه در رژیم خارج خواهد کرد و درست به همین دلیل به زیان خامنه‌ای هم هست؛ به زیان آن یکی باند هم هست.

در مورد سوریه هم همینطوری است. رژیم در سوریه بی‌دنده و ترمز وارد یک مسیری شد که الآن عوارضش روی سرش بار شده است. وقتی تضادها این‌طور در سوریه آوار می‌شود، طبعاً ولایت خامنه‌ای را می‌لرزاند و فقدان تکیه‌گاهی مثل رفسنجانی، این لرزش را می‌تواند به لبه پرتگاه بکشاند. چون رفسنجانی یک هنری که داشت این بود که رژیم را ـ به قول خودش ـ از بحران یا پرتگاه، با تردسی‌هایی عبور بدهد؛ البته با تردستی‌های جنایتکارانه.

به این مخ پوسیده باید گفت اگر اقای رفسنجانی با رهبر و جناح اصول گرا اینقدر مشکل داشت باید با گفت با فوت اقای رفسنجانی کار رهبر و جناح اصول گرا سبک تر می شود و دیگر وزنه ای به اسم اقای رفسنجانی نیست که به سران رژیم فشار بیاورد تا به نفع یک جناحی امتیازی بگیرد .

در پایان هم اینکه یکدفعه این تحلیل گر مخ پوسیده چطور توانسته موضوع سوریه را به مرگ اقای رفسنجانی ربط بدهد خودش از ان نکاتی هست که شاید افراد بیرونی متوجه ان نشوند فقط ما که با شگردهای فرقه رجوی داعشی اشنا هستیم می فهمیم که تنها رجوی داعشی و سران این فرقه می توانند یک اعضاء نگون بخت را با یاوه گوئی ؛ سفسطه ؛  وعده های سرخرمن در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارند و این تحلیل هم از همان نوع تحلیل های ابدوغ خیاری رجوی داعشی می باشد که هر چند ماه یکبار به بهانه های مختلف  وعده سرنگون شدن رژیم می داد و الان که رجوی داعشی ریق رحمت سرکشیده و معلوم نیست در کدام گوری خوابیده مریم قجر داعشی شکنجه گر کرواتی خودش را برای دادن تحلیل اینکه گویا با مرگ رفسنجانی رژیم  ایران هم سرنگون خواهد شد به میدان فرستاده که باید گفت حیف به ان نان …..

در ضمن اگر شما جرات داشتید برای ان مرحوم شیر خفته که ریق رحمت سر کشیده و معلوم نیست در کدام گوری خوابیده مراسم یک ملیونی پیش کش یک مراسم ۱۰ نفره می گرفتید !

پاریس : محمد رزاقی

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنندمزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

anne-khodabandeh-singleton-albanian-gazeta-impkt-2017Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacion

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton

https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27875

مسموم کردن اب دمشق، شیوه ای که فرقه رجوی داعشی می خواست در فرانسه انجام بدهد 

 عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسممحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و ششم دسامبر ۲۰۱۶:…  قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی داعشی و سران این فرقه اولین بار در خاورمیانه در دهه ۶۰ بنیان گذاری … 

عربستان سعودی مجاهدین خلق داعش و تروریسمهشدار امنیتی آلمان درباره ماجراجوئی های عربستان

لینک به منبع

مسموم کردن اب دمشق توسط تروریستهای وحشی !

شیوه ای که فرقه رجوی داعشی می خواست در فرانسه انجام بدهد !

امروز در سایتهای خبری آلوده کردن اب دمشق توسط تروریستهای وحشی را دیدم .

http://fa.alalam.ir/news/1902335

با دیدن این خبر یک نکته قابل توجه به ذهنم رسید و ان اینکه چند ماه پیش در یک برنامه تلویزیونی این شیوه را که فرقه رجوی داعشی در زمان دستگیری مریم قجر در سال ۲۰۰۳ می خواست بکار گیرد افشاء کرده بودم .

دقیقا یادم هست که هم در مصاحبه افشاگرانه و هم در یک مطلب تهدیدات سران فرقه علیه دولت و ملت فرانسه به شیوه مسوم کردن اب را بیان کرده و نوشت بودم .

 لطفا مصاحبه با مردم تی وی در ۴ سپتامبر ۲۰۱۶ـــ ازدقیقه ۴۹ به بعد  این مصاحبه را گوش بدهید !

قبلآ هم بارها گفته ام و تاکید کرده ام که جنایتهائی را که در این چند سال گذشته تروریستهای وحشی در سوریه ؛ عراق و حتا کشورهای اروپائی به شیوه عملیات انتحاری انجام می دهند . بنیان گذار شیوه عملیات تروریستی انتحاری توسط شخص رجوی داعشی و سران این فرقه اولین بار در خاورمیانه در دهه ۶۰ بنیان گذاری شده و سران این فرقه در همان دهه از این شیوه برای ترور امام جمعه ها و مسئولین ایرانی استفاده کرده و یا سوزاندن انسانها و حتا حمله به پدر و مادر و خانواده را رجوی و مریم قجر داعشی بنیان گذاری کردند که همه مدارک این جنایتها و شاهدان وجود دارد .

حال شیوه بزدلانه و ضد بشری مسموم کردن اب دمشق بر اساس خبرهائی که در سایتهای خبری درج شده  به نظر من می تواند گواه بر همکاری فکری مریم قجر داعشی با تروریستهای وحشی در سوریه و عراق باشد .

چون دقیقآ در سال ۲۰۰۳ وقتی مریم قجر داعشی توسط پلیس فرانسه دستگیر شده بود سران فرقه برای مسموم کردن اب در فرانسه برنامه ریزی داشتند و مژگان پارسائی بعنوان جانشین رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف بصورت علنی این شیوه مسموم کردن اب توسط سیانور را به زبان خودش بیان کرد .

بطور خاص بعد ازشکست تروریستها در حلب وسوزش مریم قجر رجوی داعشی وهمکاری دربر پائی تظاهرات برای روحیه دادن به تروریستهای وحشی در سوریه در پاریس همه نشان از همکاری نزدیک مریم قجر با تروریستهای وحشی سوریه و عراق را دارد و به یقین می توانم بگویم مریم قجر و سران فرقه در انتقال شیوه های کشتار و ترور به تروریستهای وحشی سوریه کمک می کنند .

از همین جا باز به دولتمردان و مقامات امنیتی کشورهای اروپائی بطور خاص به دولت مردان و مقامات امنیتی فرانسه تاکید می کنم اجازه ندهید مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی داعشی از دمکراسی کشورتان سوء استفاده کند .

من بارها تاکید کردم فرقه رجوی داعشی هزاران بار از تروریستهائی که در سوریه عراق هستند وحشی ترند و کار کشته تر و البته شیاد و کلاش تر از انها .

چون مریم قجر داعشی سعی کرده با پرداخت هزاران دلار به یک مشت لابی و نشستن در کنار آنها و بیان حرفهائی در مورد دمکراسی ؛ ازادی ؛ برابری و … که خودش از همه بهتر می داند هیچ ایمان و اعتقادی به حرفهای خودش هم ندارد و با صورت بزک کرده ماهیت اصلی و تروریستی خودش را لا پوشانی کند وجنایتهائی را که تروریستهای وحشی با انواع نامهایی مثل  داعش ؛ اانصره ؛ جیش الشام و … در این چند سال انجام داده اند رجوی داعشی ۳۵ سال پیش انجام دادده وافراد فرقه رجوی داعشی با آویزان کردن کروات و تراشیدن صورتشان هزاران بار از داعشی ها و تروریستهای ریش و پشم دار سوریه و عراق خطر ناک تر هستند .

کشورهای اروپائی بطور خاص کشور فرانسه بدانند تروریستهای فرقه رجوی داعشی اموزش دیده های فدائیان و گارد جمهوری صدام ملعون هستند که رجوی داعشی بک عده از انها را با نامهای جعلی در کشورهای مختلف اروپائی در خانه های امن جا داده و یک عده هم همراه مریم قجر داعشی در اردوگاه اور سوراواز فرانسه مستقر می باشند .

پاریس : محمد رزاقی

***

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشارتباط خبر مرگ رجوی با دست ندادن مریم قجر با شاهزاده وهابی 

مزدوران مجاهدین خلق عربستان سعودی یبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27757

چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۱ ) 

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم دسامبر ۲۰۱۶:… چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند. تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به یقین گفت که علت رفتن … 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

احسان بیدی سیاوش رستارCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe?

لینک به منبع

چرا مریم قجر داعشی مخفیانه به آلبانی سفر کرد ؟ ! ( ۱ )

 چند هفته پیش خبر سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی در حالی توسط دوستان جدا شده از فرقه رجوی افشاء شد که فرقه رجوی داعشی هیچ اشاره ای به این سفر مخفیانه مریم قجر داعشی نکرده و نمی کند .

 تجربه نزدیک به ۲۰ سال حضور در تشکیلات فرقه رجوی می توان به یقین گفت که علت رفتن مریم قجر بطور مخفیانه به آلبانی چه بوده و همین که اخبارو حرکات سری سران فرقه رجوی  داعشی  از داخل تشکیلات فرقه رجوی در اروپا و آلبانی به دست جدا شده ها می رسد مشخص می کند که اوضاع درون تشکیلات فرقه رجوی داعشی علرغم آن همه مخفی کاری و شیوه های فرقه گرایانه نتوانسته بطور کامل مانع بیرونی شدن خبرهای دورنی تشکیلات رجوی داعشی شود .

اما علت سفر مخفیانه مریم قجر داعشی به آلبانی.

یکم : به اصطلاح رساندن پیام رجوی داعشی به اعضاء نگون بخت در البانی !

دوم : لاپوشانی خبر مرگ رجوی داعشی .

سوم : روحییه دادن به اعضاء نگون بخت بعد از اخراج از عراق به آلبانی

چهارم : وعده های سر خرمن بعد از پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری امریکا .

حال باید دید بر اساس خبرهائی که از دورن فرقه رجوی داعشی رسیده مریم قجر داعشی با چه سناریو و حقه بازی برای سر پوش گذاشتن به شکست کامل در عراق و توجیه مرگ رجوی داعشی و عده های سر خرمنی چه شامورته بازی هائی در اورده و به خورد اعضاء نگون بخت داده است .

بر اساس خبرهای درونی مریم قجر داعشی در آلبانی ادعا کرده که حامل پیام خصوصی رجوی داعشی به اعضاء فرقه می باشد و به اعضاء فرقه گفته رجوی پیام داده که از این لحظه به بعد باید همه اعضاء بدون چون و چرا گوش به فرمان مریم قجر و شورای رهبری باشند !

مریم قجر داعشی و سران فرقه رجوی داعشی انقدر ابله خرفت تشریف دارند که با اینکار شیادی و حقه بازی و فرقه گرایانه بودن تشکیلات خودشان را به نمایش گذاشتند .

قبل از اخراج از عراق رجوی داعش برای به کشتن دادن اعضاء نگون بخت در اردوگاه بد نام اشرف و بصورت ابلهانه بیا بیا گفتن ؛ مقاومت در اردوگاه بد نام اشرف ؛ درگیر کردن اعضاء نگون بخت با پلیس و ارتش عراق و …. روزها نششت صوتی می گذاشت و عکس و فیلم جدا شد ه ها را نشان می داد تهدید به مرگ می کرد و پشت سر جدا شده ها یاوه سرائی می کرد !

حال چه اتفاقی افتاده رجوی داعشی نمی تواند با اعضاء اسیر خود در یک کشور امن مثل آلبانی نشست برگزار کند؟ !

چه اتفاقی در درون تشکیلات رخ داده که مریم قجر داعشی مجبور شده مخفیانه به البانی برود تا پیام رجوی داعشی به اعضاء اسیر برساند ؟

جواب این سوالها کاملا مشخص .

رفتن مریم قجر داعشی به صورت مخفیانه به آلبانی مشخص می کند  اوضاع تشکیلات فرقه رجوی داعشی در البانی اصلا بر وفق و مراد سران فرقه نبوده ؛ وادادگی و منفعل شدن افراد و تمرد ؛ نافرمانی و …اعضاء در آلبانی و بطور خاص جدا شدن اعضاء باعث شده مریم قجر داعشی شخصا به آلبانی برود تا به خیال ابلهانه اش که گویا حامل پیام شخصی رجوی داعشی هست به اعضائی که شکست خوردن را تا بن استخوان خود لمس می کنند یک روحیه بدهد و بطور خاص وانمود کند که گویا رجوی داعشی زنده هست !

مریم قجر داعشی در البانی به اعضاء نگون بخت در آلبانی تاکید کرده که گویا رجوی داعشی تاکید دارد حتما همه اعضاء گوش به فرمان مریم قجر و شورای رهبری باشند !

اگر رجوی داعشی خودش زنده هست چه نیازی به فرستادن مریم قجر به آلبانی می باشد؟

ادعای مریم قجر داعشی بار دیگر ثابت می کند احتمال سقط شدن رجوی داعشی بیشتر از قبل می باشد و این ادعا که اعضا ء نگون بخت باید گوش به فرمان مریم قجر داعشی و شورای رهبری باشند اماده سازی ذهنی اعضاء برای اینکه از این لحظه به بعد هیچ کس انتظار پیام صوتی و تصویری رجوی داعشی نداشته باشند !

 به یقین می گویم اگر شخص رجوی داعشی نباشد بیش از ۹۰ درصد اعضاء از پذیرش مریم قجر داعشی بعنوان رهبر فرقه خود داری خواهند کرد و بدون حضور شخص رجوی فرو پاشی تشکیلات فرقه رجوی با شتاب و سرعت باور نکردنی پیش خواهد رفت و مریم قجر داعشی با سناریو مشخص و آماده شده توسط شخص مهدی ابریشمچی شوهر سابق خود سعی دارد به هر طریق ممکن جلو این فروپاشی را بگیرد و طبق معمول دست به شیادی زده تا رجوی داعشی سقط شده را بعنوان زنده به خورد اعضاء بدهد .

البته ما تا بحال ندیده بودیم که مرده پیام بدهد اداء زنده بودن در بیاورد این را هم از فرقه رجوی داعشی دیدیم !

ما اذریها یک مثل داریم که می گوید :

اگر چشم هر روز چیز جدیدی نبیند کور میشه .

اگر گوش هر روز چیز جدیدی نشوند کر میشه  .

ادامه دارد ….

*** 

همچنین:

رجوی داعشی از ترس خانواده ها دست به دامن امریکا ؛ لابی های اسرائیل شد

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۶:…  اما روز سوم دولت عراق اجازه حضوربه خانواده ها را در پشت دیوارهای کمپ لیبرتی نداد و مانع حضور خانواده ها شد ! رجوی داعشی و مریم قجر داعشی و یک مشت رجوی صفت حرامزاده مدعی هستند دولت عراق دست نشانده رژیم ایران می باشد و کنترل کننده های کمپ لیبرت
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و ششم ژانویه ۲۰۱۶:…  می توانید بگوئید برادر و خواهر جلال گنجه ای با پاسپورت کدام کشور از ایران خارج شده و در هلند و یا فرانسه با جلال گنجه ای ملاقات می کنند؟! ــ ایا بغیر از پاسپورت ایران با پاسپورت دیگری تردد می کنند ؟؟؟ ــ ایا پاسپورت ایرانی برای خانواده
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۶:…  رجوی داعشی با انتشار بیانیه های جعلی ؛ دورغین به نامهای مختلف از داخل ایران می خواهد بصورت شیادانه ؛ رذیلانه و فریبکارانه که مختص رجوی داعشی می باشد می خواهد وانمود کند که درداخل ایرا نیان حضورو حتا هوادار دارد . اینبار سایت فرقه رجوی
 
 
محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم ژانویه ۲۰۱۶:…  به رخم تمام تلاشهای بوزینه وار؛ رجوی داعشی و اربابش نتانیاهو؛ شیوخ مرتجع عرب در به شکست کشاندن توافق ایران با ۵+۱ امروز توافق بر جام صورت گرفت و سایه جنگ وتحریم از بالای سر ملت ایران دور شد . در چند سال گذشته و بطور خاص بعد از اینکه رجوی