آقای محمد علی توحیدی چه میگوید و دیگران چه تحلیل هایی دارند!ا

آقای محمد علی توحیدی چه میگوید و دیگران چه تحلیل هایی دارند!ا

 محمد حنیف نژادصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و پنجم اکتبر 2017:… اولا شورای امنیت باید نظر بدهد که ایران قطعنامه های اورا نقض کرده یانه ! ثانیا کلید ورود وخروج عضویت در جامعه ی جهانی را هیچ قانونی به آمریکا نسپرده که اینقدر قلدرانه سخن بگوید وآقای توحیدی ازاین قلدری آمریکا اظهار مسرت کند! ثالثا مگر اسرائیل ده ها بار توسط شورای امنیت بخاطر اشغال اراضی اعراب محکوم نشده وقطعنامه هایی … 

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviآریو برزن پیروزنیا: برخی ذاتا خودفروش و برخی سواری دهنده و خودفروش نفهم. (بوقلمون مسخره شده)ا

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانیگزارش تصویری از منفورترین شخصی که خود را ایرانی می نامد( مریم قجر عضدانلو – رجوی)ا

https://iran-interlink.org

آقای محمد علی توحیدی چه میگوید ودیگران چه تحلیل هایی دارند!

با وجودی که توصیه ی منطقی ما به اینها این بود که منتظر نتیجه ونظر دولت درسایه ی آمریکا بمانند واینقدر روی اسب نحیف ترامپ سرمایه گذاری ننمایند، ، مشکلات وبحران های تشکیلاتی نگذاشت دندان روی جگر گذاشته تا بوقت خود وگزیده تر حرف بزنند!

امثال توحیدی ها مجبورند که برای مدت کمی هم که شده ، اسرای رجوی را دلخوش سازند که بزودی همه چیز بدست توانای ؟! آمریکا حل شده وآنها با شادی وخوشی به ایران آمده ومصدر امور خواهند شد تا اینهمه فرار تشکیلاتی وجود نداشته باشد!

آقای مورد وصف ، مصاحبه ای با سیمای ضدملی ودشمن آزادی رجوی ، درقسمتی از سخنان خود به خانم نیکی هیل توسل جسته واز زبان این دشمن مردم ایران چنین نقل قول میکند :

“خانم نیکی هیلی: «هدف ما از بحث پیرامون خاورمیانه، کار بر روی صلح و امنیت و حقوق‌بشر برای این منطقه است. ما نمی‌توانیم در مورد ثبات در خاورمیانه صحبت کنیم، بدون این‌که در مورد ایران صحبت کنیم “.

یعنی این آقای توحیدی ما اینقدر کم اطلاع است که نمیداند آمریکا با برچیدن پایگاه های نظامی خود وعدم حمایت ازمرتجعین منطقه ، براحتی میتواند صلح را به خاورمیانه بازگردانده وسبب شود که مردم منطقه در صلح وصفا زندگی کند!

نماینده وسخنگوی کشور سلطه گری که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ ( تکه پاره کردن کشورهای مسلمان نشین ) را درسر داشته ، چگونه میتواند برای ایجاد صلح وثبات درمنطقه تلاش کند؟!

وقتی این کشور ، درطول یک قرن زعامت خود برجهان به 70 کشور حمله کرده ، کودتا درآنها نموده ، میلیون ها نفر را بقتل رسانده ، نمیتواند مدافع حقوق بشر باشد و به آقای توحیدی توصیه باید کرد تا تحقیق کرده وببیند چیزی که سیستم آمریکائی از آن دفاع میکند ، چیست!

درادامه :

” سفیر آمریکا گفت ما استراتژی جدیدمان را به‌عنوان ایالات متحده با وزنی که در صحنه بین‌المللی دارد، در مقابل رژیم اعلام کردیم. ..حرفش به‌طور خلاصه این است که اگر شما می‌خواهید این رژیم طرف معامله باشد یا عضوی از جامعه جهانی محسوب شود، باید با نقض مکرر قطعنامه‌های شورای امنیت و نیز قانون‌شکنی‌هایش مقابله کنید. دوران بازگذاشتن دست رژیم برای این‌که هر کاری بکند، و هر قطعنامه‌یی را نقض کند تمام شده است؛ حداقل ما که آمریکا هستیم دیگر نمی‌خواهیم این کار را بکنیم. می‌خواهیم جلویش بایستیم “.

 اولا شورای امنیت باید نظر بدهد که ایران قطعنامه های اورا نقض کرده یانه !

ثانیا کلید ورود وخروج عضویت در جامعه ی جهانی را هیچ قانونی به آمریکا نسپرده که اینقدر قلدرانه سخن بگوید وآقای توحیدی ازاین قلدری آمریکا اظهار مسرت کند!

ثالثا مگر اسرائیل ده ها بار توسط شورای امنیت بخاطر اشغال اراضی اعراب محکوم نشده وقطعنامه هایی دریافت نکرده ؟؟

پس چرا با این قانون شکنی ها مقابله ای نمیکند وبا  مسائل جهان ،استانداردهای دوگانه را رعایت میکند؟!

آیا خود آمریکا بخاطر کمک به اسرائیل که بتواند وقعی به دستورات  شورای امنیت سازمان ملل متحد ننهد، قابل تنبیه واخراج از ” جامعه ی جهانی ” نیست ؟

وآیا سقوط واستحاله ی سازمانی که سر کوچه کمین میکرد وبا آمریکا مبارزه مینمود مثلا! از صحبت های این آقا که سخنان مداخله گرایانه ی سخنگوی این رئیس سیستم سلطه وتابعیت را مانند آیه های قرآن نقل کرده وایرادی بر آن وارد نمیداند ، بخوبی نمایان نیست!

درهر صورت ، فرد دیگری هم طی مقاله ای به نتایج برخوردهای ایران و امریکا پرداخته و اینجانب برای تنوع هم که شده ، با عدم اعلام نظر موافق یا مخالف ، این نوشته را  هم ذیلا میآورم تا آقای توحیدی هم بدانند که امریکا در سال های اخیر ، قدرتی نبوده که به هرچیزی که دست زد ، طلا بشود وبلکه درمواردی بازی ها را به ایران باخته است :

” شرط های بازنده آمریکا بر علیه ایران – عماد آبشناس – بسیاری باور دارند که پس از انقلاب اسلامی در ایران یکی از مشکلات عمده ای که ایالات متحده در رویارویی با ایران دائما با آن مواجه بود همیشه شکست طرح ها و نقشه هایش بر علیه ایران و شکست طرح ها و نقشه هایش در منطقه توسط ایران بوده.

تقریبا طرحی نیست که ایالات متحده یا همپیمانانش در منطقه خاورمیانه پیاده کرده باشند که در نهایت به نفع ایران تمام نشده باشد.

از اشغال افغانستان گرفته تا اشغال عراق تا نقشه آمریکا برای تجزیه منطقه توسط القاعده و داعش تا طرح عربستان سعودی (که همپیمان امریکا است) برای اشغال یمن تا اشغال لبنان توسط اسرائیل تا… همه در نهایت به نفع ایران تمام شد.

افغان هایی که روزی پنج دیپلمات و خبرنگار ایرنا را درمزار شریف به قتل رساندند امروزه دولتی دارند که دوست ایران است.

در عراق که هشت سال جنگ خانمان سوز بر علیه ایران راه انداخته بود همپیمانان ایران به قدرت رسیدند.

در یمن علی عبد الله صالح که زمانی برای اینکه قسمش مبنی بر کمک به عراق در جنگ بر علیه ایران دروغ نباشد به عراق آمد و یک خشاب تیر به سمت ایرانی ها در کرد امروزه همراه با ارتش یمن در صف انصار الله و همپیمانان ایران قرار دارند.

در سوریه که نزدیک بود در دست داعش سقوط کند امروزه همپیمانان ایران قدرت را پس گرفته اند.

چرا؟

چرا همه طرح های ایالات متحده و همپیمانانش در مقابل ایران با شکست مواجه می شود و امروزه رئیس جمهوری آن مجبور است که بالا و پایین بپرد که نفوذ ایران در منطقه باید محدود شود؟

چون ارگان های امنیتی و اطلاعاتی ایران بسیار عمقی مسایل منطقه خاورمیانه را بررسی کرده اند در حالی که آمریکایی ها بصورت سطحی به خواسته های مردمان منطقه پرداخته اند.

چون طرح آمریکایی ها مبنی بر این بوده که منطقه با جنگ های بی پایان مواجه شود اما طرح ایران مبنی بر این بود که منطقه از جنگ های بی پایان در امان بماند.

در واقع چون آمریکایی ها طرح و نقشه ای برای بعد از اشغال افغانستان یا عراق و یا سرنگونی حکومت سوریه و یا اشغال یمن نداشتند در حالی که ایرانی ها راهکار و افراد مناسب را برای این کارها از قبل آماده کرده بودند ومثلا وقتی صدام حسین در عراق سقوط کرد چون ایرانی ها از قبل برای زمان سرنگونی صدام حسین برنامه ریزی کرده بودند همپیمانانشان به راحتی توانستند قدرت را در دست بگیرند.

هر وقت آمریکایی ها و همپیمانانشان اشتباه کوچکی را مرتکب شدند ایرانی ها منتظر بودند تا امتیاز را بگیرند و به آمریکایی ها و همپیمانانشان اجازه ندادند که امتیازی را از ایران بگیرند.

این اشتباه ایران نیست که مثلا عربستان سعودی و امارات و بحرین و مصر با هماهنگی ایالات متحده قطر را محاصره می کنند و این کشور مجبور می شود به ایران پناه ببرد.

بدیهی است که ایرانی ها هم فرصت سوزی نکنند و از این فرصت بهترین بهره را ببرند.

همین ماجرا در بسیاری از موارد تکرار شده و همه نشان می دهد که ایرانی ها برای رویارویی با سناریوهای مختلف در منطقه برای خود برنامه ریزی دارند در حالی که آمریکایی ها و همپیمانانشان بدون برنامه به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند.

شاید بتوان جدید ترین مثال را ماجرای رفراندوم کردستان عراق عنوان کرد که اسرائیلی ها و آمریکایی ها و سعودی ها پشت آن بودند و تلاش داشتند که یک منطقه جدید برای ایجاد درگیری های بی نهایت در منطقه ایجاد کنند اما به یکباره شب خوابیدند صبح بیدار شدند دیدند که ایرانی ها همه نقشه های آنها را خنثی کرده اند.

اینجا تقصیر ایران نیست که از اشتباه های آمریکا و همپیمانانش برای امتیاز گیری استفاده می کند و نفوذ بیشتر پیدا می کند این آمریکا و همپیمانانش هستند که باید عینک های خود را عوض کنند و واقع بینانه تر نسبت به ماجراهای منطقه خاورمیانه تصمیم بگیرند.

بقول یکی از دوستان بوش پدر ایران را تهدید کرد افغانستان به چنگ دوستان ایران افتاد بوش پسر هم ایران را تهدید به حمله نظامی کرد عراق به دست همپیمانان ایران افتاد حال باید نشست و دید که تهدیدهای ترامپ منجر می شود کدام بخش منطقه خاورمیانه همپیمان ایران شود “.

صابر

(پایان)

*** 

محمد حنیف نژادسازمان مجاهدین خلق کنونی، فرقه ای ابتر که ربطی به آرمان آن بنیانگذاران ندارد (بجای تبریک تسلیت بگویید)ا

حواس پرتی برادر مجاهد جان بولتون

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی از “مراسم تدفین رجوی توسط شازده سعودی” تا “سیدالرئیس و ستون پنجمش”

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31774

این نیروهای دموکرات ، درکجا هستند!ا 

 Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، هجدهم اکتبر ۲۰۱۷:…  ممکن است که این وزیر خارجه و سخنگوی رجویایی آن اشاره کنند که چه منافعی دراین دلسوزی به مردم ایران دارند؟! استعمال واژه ی ” دوباره ” این است که گویا حکومت قبلا دردست مردم ایران بوده وحالا نیست! بازهم اجازه میدهید از شما بپرسم که این ایام فرخنده ای که حکومت دردست مردم ایران بود ، به کدام برهه ی تاریخی مربوط است که بی خبرانی مانند من … 

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

https://iran-interlink.org

این نیروهای دموکرات ، درکجا هستند!

در رسانه های رجوی چنین آمده است :

” رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه ایالات متحده، اعلام کرد که استراتژی جدید اعلام شده توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، حمایت از نیروهای دموکراسی خواه براى تغییر رژیم تهران است “.

همین ترامپ دردوران کارزار انتخاباتی اش گفته بود که تغییر رژیم ها کار دولت آمریکا نیست وبا این سخن ، آرای قابل توجهی بدست آورده بود وحالا که از قولش برگشته ، آیا نباید که به رای دهندگان خود توضیح دهد ؟!

واقعا مردم امریکا را کم شعور حساب کرده اید؟!

آقای تیلرسون هم  نام ونشان این نیروهای دموکرات را روشن نکرده وهم معلوم ننموده که سیستم آمریکائی درطول یک قرن سیادت خود برجهان ، درچه تاریخی وازچه نیروی دموکراتی حمایت کرده که این بار میخواهد درایران هم بکند؟!

کسی جز آمریکا بود که دولت های مردمی آلنده، دکتر مصق ، آربنز ، سوکارنو و … را برانداخت ودولت های مستبد وخونریز پینوشه ، محمد رضا شاه ، سوهارتو و… را  جایگزین آنها ساخت؟!

آیا باند رجوی از یک میلیون کشته ی کودتای اندونزی ، اطلاعی ندارد که اینگونه حرف های مزورانه ی تیلرسون ها را تبلیغ میکند؟!

آیا تیلرسون وسخنگوی آن – فرقه ی رجوی – نمیدانند که سالها بعد از سرنگونی دیکتاتور پینوشه – که آمریکا مانع محاکمه ی او شد – مادرانی وجود دارند که دنبال سرنوشت نامعلوم فرزندانشان دربازداشت گاه های پینوشه هستند و هیچ نشانی از آنها بدسنت نیآورده اند؟!

ونیز :

” تیلرسون در مصاحبه‌اى با شبکه ” سى ان ان” روز یکشنبه ۱۵ آکتبر ۲۰۱۷، گفت که استراتژی جدید ایالات متحده نه تنها مقابله با برنامه هسته‌ای است بلکه مقابله همه جانبه با همه تهدیدات ایران است “.

 اولا برنامه ی هسته ای ایران احتیاج به مقابله ندارد وهمه ی فعالیت های صلح آمیزآن ، زیر نظر آژانس است واین مرکز بین المللی همواره بر قانونی بودن فعالیت های ایران صحه گذاشته است.

ثانیا هم رجوی ها وهم تیلرسون سندی درمورد ” سایر تهدیدات ایران ” ارائه نمیدهند که درباره اش بحث واظهار نظر شود و اعتبار این ادعا درحد بادی است که ازدهان این پدر وپسر( تیلرسون ورجوی) خارج شده است!

درادامه :

” وی گفت: ” تلاش ما، حمایت از صداى مردم ایران برای آزادی و دمکراسی است و امیدواریم روزی دوباره کنترل حکومت‌شان را در دست گیرند “.

ممکن است که این وزیر خارجه و سخنگوی رجویایی آن اشاره کنند که چه منافعی دراین دلسوزی به مردم ایران دارند؟!

استعمال واژه ی ” دوباره ” این است که گویا حکومت قبلا دردست مردم ایران بوده وحالا نیست!

بازهم اجازه میدهید از شما بپرسم که این ایام فرخنده ای که حکومت دردست مردم ایران بود ، به کدام برهه ی تاریخی مربوط است که بی خبرانی مانند من، چیزی درباره اش نشنیده ، ندیده ونخوانده ایم ؟!

وسرانجام :

” تیلرسون در سخنانش همچنین به پشتیبانی تهران از شبه نظامیان حوثی در یمن، حمایت از رژیم بشار اسد در سوریه، تضعیف امنیت و ثبات و ادامه حمایت رژیم ایران از تروریسم در منطقه اشاره کرد “.

پس بتمرگید وحرف اصلی و نیات قلبی خود را بدون پرداختن به مسائلی که نقدش کرده ومفتضحتان کردم ، مطرح کنید و راست وپوست کنده بگویید که بشار اسد کنار برود و سوریه ی قطعه قطعه شده ، تحت نظارت عالی!! اسرائیل قرار گرفته تا نقشه ی خاور میانه ی بزرگ تان را سریعتر اجرا کنید!

چرا  در طرح اصل مطلب خود لالمانی میگیرید ما که باهم تعارف نداشتیم !

صابر

*** 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31749

سازندگان جامعه ی بی طبقه ی توحیدی یا یک منبع آمریکائی؟!ا 

 صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷:…  جریانی که زمانی خود را بعنوان دشمن سرسخت امپریالیزم جهانی به سرکردگی آمریکا معرفی میکرد وصفحات زیادی را درتوصیف این خصلت خود سیاه کرده وسرودهایی خلق کرده بود ، چگونه میتواند قبول کند که اجازه داده است که این مقام امریکائی معتقد به تحریم گسترده تر ایران ، با او ” کار” کند؟ دلیلش غیر ازاین است که دیگر سازمان مجاهدین اولیه نبوده واین … 

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviآریو برزن پیروزنیا: برخی ذاتا خودفروش و برخی سواری دهنده و خودفروش نفهم. (بوقلمون مسخره شده)ا

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقرجوی عکس صندوق نسوز را بجای تاسیسات اتمی به امریکایی ها قالب کرد

https://iran-interlink.org

سازندگان جامعه ی بی طبقه ی توحیدی یا یک منبع آمریکائی؟!

۲۴/۰۷/۱۳۹۶

خبر زیر که در چند پاراگراف نقد وبررسی میشود ، ازرسانه های باند رجوی برگرفته شده است :

” نیوت گینگریچ رئیس پیشین کنگره آمریکا در مصاحبه با فاکس‌ نیوز درباره انتشار کتاب و گزارشهای جدید مقاومت ایران درباره فعالیت‌های اتمی رژیم آخوندی، گفت: «(مقاومت ایران) بهترین منبع افشاگریهای اتمی از داخل ایران است “.

اینکه یک دشمن سرسخت ایران گواهی میدهد که سازمانی که درابتدا قرار بود درخدمت استقلال وآزادی کشور باشد واینک به یک ” منبع ” برای آنها تبدیل شده ، احتیاجی به بحث وتوضیح دیگر ندارد وتنها ازاین بابت به باند رجوی که سالها تلاش کرد این سازمان را استحاله کرده وبه ” منبع ” تبدیل کند ، قابل تامل است والبته میتوان این تغییر وجهش بزرگ را به رجویست ها تبریک گفت!!

ودر پاراگراف زیر :

” گینگریچ در پاسخ به این سؤال که گزارش جدید شورای ملی مقاومت که شما برای آن احترام قائلید و به خوبی آن‌را می‌شناسید، چه تأثیری بر تحولات مربوط به ضرب‌الاجل ۱۵اکتبر و تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا خواهد داشت، گفت: این گروهی است که من با آن در گذشته کار کرده‌ام، از همان زمان که سخنگوی (کنگره) بودم. آنها به اشتباه تمام توسط حکومت ایران و وزارت‌خارجه ما متهم بودند که یک گروه تروریستی هستند. و وجدان بوروکراتیک در دوران کلینتون، تصمیم گرفته بود به حکومت ایران گوش کند. واقعیت این است که آنها بهترین منبع از داخل ایران بوده‌اند. آنها شبکه‌های عظیمی از پرسنل و خانواده بزرگی دارند. پس احتمالاً درست می‌گویند. نمی‌دانم چه‌طور می‌شود تصور کرد که رئیس‌جمهور، با توجه به آنچه در ملل‌متحد و علناً گفته است، توافقی را تأیید کند که آن‌را بدترین توافق صورت‌گرفته می‌نامد…”.

جریانی که زمانی خود را بعنوان دشمن سرسخت امپریالیزم جهانی به سرکردگی آمریکا معرفی میکرد وصفحات زیادی را درتوصیف این خصلت خود سیاه کرده وسرودهایی خلق کرده بود ، چگونه میتواند قبول کند که اجازه داده است که این مقام امریکائی معتقد به تحریم گسترده تر ایران ، با او ” کار” کند؟

دلیلش غیر ازاین است که دیگر سازمان مجاهدین اولیه نبوده واین نماینده ی حافظ منافع یک درصدی های متنعم امریکا هم دیوانه نبوده که بخواهد با یک سازمان انقلابی ” کار ” کند ؟!

این کهنه کار آمریکائی تبدیل شدن سازمان مجاهدین خلق به باند رجوی را بخوبی دریافته ومصالح یک درصدی ها را درکار با این باند وطن فروش دانسته است !

ازنظر این کنگرس من ارشد آمریکائی ، باند رجوی منبعی بهتر از مثلا سلطنت طلب ها بوده واین امر میرساند که مسعود ومریم ، سازمان را به حضیض ذلت برده ودیگر نمیتوانند از استقلال وجامعه ی بی طبقه ی توحیدی سخن بگوید!

زندگی برای کسانی که براشتباهات وطمع ورزی های بزرگ خود پای می فشارند ، اینگونه واکنش نشان میدهد!

اما اینکه این باند ازپرسنل وخانواده ی بزرگی برخوردار باشند ، دروغ محض است!

چرا که رجوی دشمنان خود را دربین همین خانواده ها جستجو کرده واز انجام هر آزار واذیتی برعلیه آنها فروگذاری نمیکند!

زمانی که سرسخت ترین وخونریزترین دشمنان ایران و بشریت آزادند که در کمپ نیروهای رجوی به سخنرانی بپردازند ، خانواده های این کمپ نشینان ، قادر به تبادل نامه وبرقراری ارتباطات تلفنی واینترنتی و انجام یک ملاقات یک ساعته با عزیزان گرفتارخود نیستند ، این کنگرس من لابد که خانواده هایی را درنظر میگیرد که وجود زمینی ندارند ودر فضا زندگی میکنند!

درمقابل این حرف های رجوی شادکن ، دیگرانی هم ازهیئت حاکمه ی آمریکا وجود دارند که اتفاقا با دولت اصلی وپنهان آمریکا روابط نزدیکتری دارند و چیز دیگری میگویند:

” هیلاری کلینتون:سخنان ترامپ باعث تحقیر آمریکا شد –  به گزارش اسپوتنیک به نقل از «سی ان ان»، هیلاری کلینتون در گفتگویی با شبکه خبری سی ان ان اظهار داشت:« بی اعتمادی دونالد ترامپ به توافق هسته ای ایران مخرب و پایان اعتماد و اعتبار آمریکا در نزد جهانیان است. به نظر من کارهای ترامپ خطرناک است و بی اعتمادی به توافق هسته ای با وجود سفارش و نصیحت افراد به وی به دلایل مختلف اشتباه است. سخنان رئیس جمهوری آمریکا در باره این مساله نه تنها خطاست بلکه این پیام را به جهان می رساند که سخنان آمریکا مورد اعتماد نیست. ما روسای جمهورمختلفی داشتیم ولی معتقدم که این رئیس جمهور (دونالد ترامپ) اعتماد و اعتبار آمریکا را با سخنانش در رابطه با مهمترین مذاکراتی که باید آن را حفظ می کرد، به پایان رساند.  این امر موجب اهمیت دادن به ایران می شود و اگر ایران به توافق هسته ای پایبند باشد که همه نشانه ها حاکی از این مساله (پایبندی)است، در این صورت ما به جای این که ایران را منزوی کنیم این کشور را در معرض دید قرار خواهیم داد و در نتیجه ما کوچک و احمقانه به نظر می آییم و این همان چیزی است که به نفع ایران تمام می شود “.

بدین ترتیب است که باند رجوی فعلا نباید قولی به معده ی شریف خود بدهد !

صابر

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31684

طنز گوئی رجوی ها، مثل تحلیل هایشان بی مزه است!ا 

 Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دوازدهم اکتبر ۲۰۱۷:…  هیچ کشوری با سلاح هسته ای خود ، قادر به کشتن مردم خود نیست وبنابراین این طایفه که ادعا دارد برای خلق  ایران مجاهده میکند ، از کشته شدن مردم  ایران با این سلاح های موهوم نگرانی ندارد . فلذا باید گشت وپیدا کرد که  رجوی ها ازجان مردم کدام کشور بیمناک است بخاطر وجود این سلاح ها که کارشناسان برجسته ی قدرت های سلطه گر معتقد بودند که ایران تا  … 

مسعود رجوی و موسی خیابانی در دیدار امام خمینیمجاهدین خلق از تأسیس تا احتضار

عبدالرضا نیک بینآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

https://iran-interlink.org

طنز گوئی رجوی ها، مثل تحلیل هایشان بی مزه است!

۲۰/۰۷/۱۳۹۶

توسل بازهم  به طناب دار است که ورد زبان رجوی هاست و چه بهتر که آنرا برپرچم  وعلائم تشکیلاتی خود اضافه کنند!

ظاهرا بنا نیست که این قوم کج اندیش ، زیبائی های زندگی را هم ببیند و زبانش را برای بیان جملات زیبا و دلنشین  هم بکار اندازند!

خشونت ، مرگ ، خون ونکبت تنها مقولاتی است که از دهان آنها بر میآید!

به قسمت هایی ازیک متن این جماعت تاریک اندیش که مثلا خواسته است در قالب طنز بنویسد ، توجه کنید :

” زمانی که مجاهدین و مقاومت ایران فعالیتهای مخفیانه رژیم را برای ساختن سلاح هسته ای افشا کردند، در واقع طناب دار را به گردن نظام ولایی و “عاقا” اندختند و حالا نکش، کی بکش “.

هیچ کشوری با سلاح هسته ای خود ، قادر به کشتن مردم خود نیست وبنابراین این طایفه که ادعا دارد برای خلق  ایران مجاهده میکند ، از کشته شدن مردم  ایران با این سلاح های موهوم نگرانی ندارد . فلذا باید گشت وپیدا کرد که  رجوی ها ازجان مردم کدام کشور بیمناک است بخاطر وجود این سلاح ها که کارشناسان برجسته ی قدرت های سلطه گر معتقد بودند که ایران تا ده ها سال قادر به تولید آن نیست وخود مقامات کشور هم داشتن چنین قصدی را منکر بودند وبرای اثبات این ادعای خود ، بیشترین تمهیدات را برای بازرسان انرژی اتمی فراهم کرده بودند ومیکنند؟!

ایران درباز گذاشتن دست بازرسان هسته ای ، رکود دار است وبدینوسیله ثابت میکند که ریگی درکفش ندارد.

دیگر اینکه جریان ریاکاری که ادعا میکند که با کشتار واعدام مخالف است ، چگونه ” طناب دار ” را دوست دارد و مدام آنرا تکرار میکند!!

همچنین :

” … بدشانسی! دست از سر عاقا بر نداشت. اوباما رفت و ترامپ آمد. خط مماشات امریکا عوض شد . برجام بی برجام. عاقا که انگار دیگر پشمی به کلاهش نمانده بود و توان رجزخانی برای امت همیشه در صحنه را نداشت، روحانی را فرستاد که رجز بخواند. حالا روحانی شروع کرده: آهای امریکائیا؛ “ده تا ترامپ هم که بیاد نمیتواند دستاوردهای ما را از برجام از بین ببرد”. البته چه خوب شد که نه به “قطعنامه دان” سازمان ملل حمله کرد و نه خط قرمزهای عاقا را یادآوری کرد “.

درتحلیل نهائی ، تاجایی که روشن شده ، سیاست های آمریکا درسطح کلان خود توسط  ” مجتمع نظامی – صنعتی  = دولت پنهان ” تعیین می شود وروسای جمهور در آخرین مرحله بدستورآنها عمل میکنند.

فعلا با تغییرات مداومی که در افراد کاخ سفید انجام میشود ، نبرد معروف  ” که بر که ” دردولت ترامپ به پایان نهائی خود نرسیده ونظر قطعی دولت درسایه کاملا روشن نشده است!

آن قسمت ازسیاستهای شخص ترامپ که روشن شده ، حساسیت او به پیشرفت غول آسای چین ووحشت شدید او از این بابت است که میکوشد با نا آرام کردن خلیج فارس وبستن راه انتقال انرژی ، درمقابل این پیشرفت سنگ اندازی کند وبه همراه آن، راه انرژی ارزان را به اروپا بسته وآنرا وابسته تر بخود نگهدارد!

مسئله ی برخورد او با برجام ، در زیر مجموعه ی این سیاست اصلی اش – عقب نگه داشتن چین واروپا- بوده والبته ما دراین مورد گناهی نداریم!

ترامپ سعی دارد که درگل آلود کردن خلیج فارس ، ما را هم وارد معرکه وجنگ کند که مسلما ایران درحد توان خود ، دراین بازی شرکت نخواهد کرد!

مگر اینکه این رئیس جمهور آمریکا بخواهد با جنگ جهانی با نتایج غیر قابل پیش بینی شده ، این نقشه های خود را اجرا کند که هنوز بریک تحلیل گر روشن بین ، ثابت نشده که دولت پنهان با این سیاست ها چقدر همخوانی دارد ودرنهایت کار آیا به ترامپ اجازه ی این بازی بشدت خطرناک را خواهد داد یانه؟!

درهرصورت ، ما ایرانی ها ، مسئول سیاست های جنون آمیز دیگران نخواهیم بود وبا توجه به آرایش قوای موجود ، بعید میدانم که آمریکا وارد معرکه ای گردد که نابودی جهانی را رقم میزند!

با این وصف ، بصلاح باند رجوی نیست که آرزوی نابودی جهانی را بکند که خود حضوری شکننده تر ازبقیه درآن دارد!

صابر

*** 

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویطور دیگری هم می توان زیست

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31663

نگاهی به بیانیه ی “اتحاد زندانیا‌ن سیاسی ایران” – مریدان رجوی 

 مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانیصابر از تبریز (امضاء محقوظ)، ایران اینترلینک، نهم اکتبر ۲۰۱۷:… ” اتحاد زندانیا‌ن سیاسی ایران” که یکی از دهها نام مستعار باند رجوی است بیانیه ای دراعتراض به کاندیداتوری دکتر ظریف برای دریافت  جایزه ی صلح  نوبل صادر کرده که ضمن نقل قسمت های آن ، به نقد شان میپردازم. دراین بیانیه آمده است: ” هنریک اوردالانستیتو تحقیقاتی صلح نروژ … 

مریم قجر عضدانلو ابریشمچی رجوی منفور ترین ایرانیگزارش تصویری از منفورترین شخصی که خود را ایرانی می نامد( مریم قجر عضدانلو – رجوی)ا

https://iran-interlink.org

نگاهی به  بیانیه ی “اتحاد زندانیا‌ن سیاسی ایران” – مریدان رجوی

۱۷/۰۷/۱۳۹۶

” اتحاد زندانیا‌ن سیاسی ایران” که یکی از دهها نام مستعار باند رجوی است بیانیه ای دراعتراض به کاندیداتوری دکتر ظریف برای دریافت  جایزه ی صلح  نوبل صادر کرده که ضمن نقل قسمت های آن ، به نقد شان میپردازم.

دراین بیانیه آمده است :

” هنریک اوردالانستیتو تحقیقاتی صلح نروژ آقای هنریک اوردال – از طریق سایت ” NRK ” مطلع شدیم که کاندیدای محبوب شما برای احراز جایزه صلح نوبل آقای محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه حکومت ایران است. اتحاد زندانیان سیاسی که متشکل اززندانیان از بند رسته حکومت ایران است مایل است به عرض شما برساند که انتخاب اشتباه شما با منافع عالیه مردم ایران در تضاد و تناقضی آشکار است “.

اگر این کار در تضاد با منافع ملی ایران است ، کاری است که رجوی ها میخواهند وچرا باید مورد اعتراض قرار گیرد؟!

عکس قضیه هم درست است وآن اینکه باند رجوی این کار را بنفع منافع ملی ایران میداند وچون خود وطن فروش است ، آنرا برنمی تابد!

همچنین :

” ما معتقد هستیم که شما و نهاد تحقیقاتی شما در رابطه با مردم ایران و مردم خاورمیانه بخصوص مردم سوریه ، عراق و یمن یا بکلی بی اطلاع هستید یا با اشراف به ویرانه گریهای رژیم ایران در منطقه منافع شرکتهای تجاری نروژ را بر سرنوشت وخامت بار میلیونها تن از مردم خاورمیانه و ویرانه شهرهای سوریه ، عراق و یمن که رژیم ایران در آنها نقش مستقیم دارد را ترجیح میدهد “.

درعصر لبریز شدن اطلاعات ، اتهام بی اطلاعی به این شخص نمی چسبد وویرانی شهرهای سوریه ، عراق ویمن دردرجه ی اول بدست آمریکا وعوامل منطقه ای ودوستان جهانی اش وبا عاملیت انواع گروه های تکفیری دست ساز اسرائیل، آمریکا ،عربستان و .. انجام شده وشما دردفاع ازاین اربابان خود، دروغ بیشرمانه ای را مطرح میکنید!

هم هیلاری کلینتون نئولیبرال وهم شخص ترامپ ، با صراحت زیاد مطرح کرده اند که این آمریکا بود که علت العلل بوجود آمدن داعش بود و ترامپ نیز اعتراف کرده که ایران با این پدیده ی شوم درحال نبرد است!

درادامه :

” لطفا به اطلاع اعضاء انستیتویی که شما ریاست آن را به عهده دارید برسانید که پیشنهاد شما برای کاندیداتوری محمد جواد ظریف یعنی تایید اعدام ۲۰۰۰ نفر در دوران حکومت روحانی است ، یعنی تایید ارسال سلاح و مهمات و پاسدار به سوریه برای ویرانی شهرها و آواره کردن مردم این سرزمین است  “.

صدور احکام قضائی به وزارت خارجه وشخص ظریف ارتباطی ندارد وازطرف دیگر بهتر بود که به این مقام نروژی یاد آور میشدید که تعداد اعدام های ایران ، هنوز هم کمتر ازتعداد قربانیانی است که پلیس آمریکا بدون داشتن حکم قضائی و تنها با سوء ظنی کوچک ، درخیابان ها بقتل شان می رساند!

فعلا بگذریم که بهپادهای آمریکا چه کشتاری از مردم درسراسر جهان میکند وباند رجوی دراینمورد مانند موش مرده ساکت میماند!

سلاح ومهمات ایران اما، خوشبختانه درخدمت باز پسگیری اراضی سوریه ازدست آدمکشان حرفه ای وتکفیری تحت حمایت غرب بوده ودرنهایت امر به بازسازی این کشور خدمت میکند.

صابر

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31617

خودتان را لوس نکنید، ازاین خبرها نیست!ا 

Maryam Rajavi Massoud Rajavi sharlatanصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دوم اکتبر ۲۰۱۷:…  سطر اول این نوشته با آگاهی ازاینکه بنیانگذار جمهوری اسلامی گفته است که ” ما هرچه داریم ازمحرم وصفر است ” ، ناهمخوان است وتدارکی که هم مردم وهم حکومت برای برگزاری مراسم محرم میکنند، نشان میدهد که آخوندها ازوقایع این روزها نگرانی ندارند وبنابراین راه درست برای فرقه … 

مسعود رجوی مریم رجوی فرقه رجوی تظاهر به شیعهمسعود رجوی مطلقا اعتقادی به خدا و امام حسین و مراسم و مناسک مذهبی ندارد

https://iran-interlink.org

خودتان را لوس نکنید، ازاین خبرها نیست!

۱۱/۰۷/۱۳۹۶

رسانه های رجوی مینویسند:

” موضوعی که آخوندها از آن نگرانند و در مقاطع حساسی مثل عاشورا وحشتشان از آن بسا بیشتر می‌شود، خطر ریشه‌کنی نظام ولایت توسط تبرِ برنده مجاهدین و جوانهای قیام‌آفرین ایران است. اما مگر این داد و فریادهای نظام آخوندی، می‌تواند از ضربه کاری این تبرِ ولایتْ‌برانداز جلوگیری کند؟ پاسخ این است که نه تنها چیزی از این ضربه کوبنده کم نمی‌شود، بلکه جوانهای شورشی ایران هر چه بیشتر راه آزادی میهنشان و پیشتازان این راه را می‌شناسند، و همین واقعیت است که آخوندها را وادار می‌کند به‌رغم این‌که می‌دانند حمله به مجاهدین برایشان هزینه دارد، اما هر روز تبلیغات خودشان علیه مجاهدین را تشدید کنند و البته هزینه آن را هم بپردازند “.

سطر اول این نوشته با آگاهی ازاینکه بنیانگذار جمهوری اسلامی گفته است که ” ما هرچه داریم ازمحرم وصفر است ” ، ناهمخوان است وتدارکی که هم مردم وهم حکومت برای برگزاری مراسم محرم میکنند، نشان میدهد که آخوندها ازوقایع این روزها نگرانی ندارند وبنابراین راه درست برای فرقه ی رجوی آنست که بعنوان نخود هرآش ، خود را وارد ماجراهایی نکنند که نفعی برایش ندارد!

جوانان میهن هم درمسیری نیستند که شما  بطور نابخردانه ای انتظار آنرا دارید وچه بهتر که وعده ی سر خرمن به اسرای بیچاره وبی خبر ازهمه چیزخود ندهید!

روحانیون نیز کمترین توجه را به مجاهدین رجوی دارند و رسانه های رجوی ، دراین مورد  ازقانون یک کلاغ ، چهل کلاغ تبعیت میکنند!

درادامه :

” در همین رابطه تمام قشرقی که در مورد باز ایران و کره جنوبی راه انداختند همان‌طور که دم خروس در رسانه‌های خودشان بیرون زد، ترس و وحشت از چیزی شبیه عاشورای ۸۸ بود که نکند جمعیتی که جمع می‌شود، تبدیل به سیلی بشوند که کار دست رژیم بدهد. به‌عنوان نمونه به حرفهای یکی از مداحان بدنام رژیم در همین رابطه توجه کنید اگر شب عاشورا گلی زده شود و کف بزنند و هورا بکشند و فیلم بگیرند و پخش کنند، خب ۸۸ چه می‌شود “.

برای بازی  تیم ملی فوتبال ، همواره جوانان پرتعدادی حاضر میشوند وتمامی این بازی ها درایام غیر از عاشوراست که اتفاقی که بنفع فرقه ی رجوی باشد ، روی نمیدهد !

ما به همراه اکثریت مردم ایران ، مداحان را رهبر سیاسی یا عقیدتی خود نمیدانیم وحرف آنها مسئولیتی را برای ما ایجاد نمیکند وهریک ازآنها بعنوان یک شهروند عادی ایرانی میتوانند نظریاتی داشته باشند و زمانی این نظریات جدی گرفته میشود که مطابق با قوانین بوده واراده ی ملی را رعایت کرده ومنافع ملی را پاس دارد!

صابر

*** 

مجاهدین خلق فرقه رجوی و سوء استفاده از مذهبعاشورا و بازهم بهانه برای فرقه مجاهدین خلق (+ محرم و رجوی)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31563

بازهم تصورات خوش خیالانه ی باند رجوی از جامعه ی جهانی!ا 

طناب صدام

صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و ششم سپتامبر ۲۰۱۷:… این فرقه ی ضد میهنی ، تعریف دلبخواه خود را از مقوله ای بنام ” جامعه ی جهانی ” دارد ومفهوم این تعریف عبارت ازاین است که سخنگویان این جامعه ی جهانی همان کسانی هستند که یک درصد مردم ثروتمند جهان را نمایندگی کرده و درراستای حفظ این منافع کلان ونامشروع این اقلیت ناچیز است که جهانی … 

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

https://iran-interlink.org

بازهم تصورات خوش خیالانه ی باند رجوی از جامعه ی جهانی!

۰۳/۰۷/۱۳۹۶

این فرقه ی ضد میهنی ، تعریف دلبخواه خود را از مقوله ای بنام ” جامعه ی جهانی ” دارد ومفهوم این تعریف عبارت ازاین است که سخنگویان این جامعه ی جهانی همان کسانی هستند که یک درصد مردم ثروتمند جهان را نمایندگی کرده و درراستای حفظ این منافع کلان ونامشروع این اقلیت ناچیز است که جهانی را به ویرانی میکشند !

جامعه ی جهانی رجوی ها این است و خوشحال ومفتخراند که درخط وربط آنها حرکت میکنند وبدتر اینکه بطور بی شرمانه ای ادعا هم دارندکه مردم ایران- واگر دست داد جهانرا – به سوی جامعه ی آرمانی بی طبقه هدایت خواهند کرد!!

این گروه سرتاپا ضد ملی ، درسرمایه گذاری بر اعمال احتمالی و باحتمال زیاد غیر ممکن این مدافع یک درصدی ها که برجام را نقض کنند و فشار غیر انسانی وغیر قانونی خود را برعلیه مردم ایران بیشتر وبیشتر کنند، هر روز حرف وحدیث تازه ای مطرح میکند ودراین راستا نوشته است :

” اما رژیم برای خروج از «هچل» کنونی به‌جز دود و دم تبلیغاتی، چه راه گریزی دارد؟ به نظر می‌رسد یکی از امکانات و راهکارها، استفاده از تضاد منافع و شکاف میان اروپا و آمریکا بر سر برجام است؛ در این مورد رژیم تلاش بسیار کرده تا با پیشکش خائنانه منابع ملی و ثروتهای مردم ایران به اروپاییها، روی این شکاف کار کند …”.

استفاده ازتضادهای موجود – بنحوی که حقوق دیگران ضایع نشود و به منافع ملی کمک کند- کار کاملا مشروع وقانونی است واگر ایران برای تجرید دشمن اصلی خود ازاین حربه ی کارآمد ومنطقی استفاده میکند ، کاری کاملا درست انجام میدهد!

 در قرار دادهای فیمابین بین المللی ، پیشکش منابع ملی درکار نیست و داد وستد متقابلا سودمندی دردستور کار است که ایران اینگونه میکند وراه خطایی نمیرود!

درادامه ی نوشته ی اساسی ( سر سخن، سرمقاله ) فرقه ی رجوی آمده است :

“نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، در پاسخ به‌ این‌که رئیس‌جمهور در ۱۵اکتبر (۲۳مهر) چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد که هم برجام و هم قطعنامه‌ ملل‌متحد مورد توجه قرار خواهد گرفت که «شامل آزمایش موشکهای بالستیک و قاچاق اسلحه و حمایت از تروریسم و چیزهای دیگر می‌شود؛ رئیس‌جمهور به‌ همه این چیزها نگاه می‌کند…”.

اولا آمریکا بدون تقبل هزینه های سنگین ، قادر به لغو برجامی نیست که قدرت های دیگر جهانی انرا بدون ماده وتبصره ی اضافی امضا کرده اند وشورای امنیت سازمان ملل متحد هم بدان رای داده است!

ثانیا درقوانین سازمان ملل متحد ، موردی برای جلوگیری ایران از کسب آمادگی قدرت دفاعی خود وجود ندارد واگر امریکا بخواهد اما واگر هایی بدین مسئله علاوه نماید ، برعلیه سازمان ملل متحد دست به کودتا زده که مشکل بتوان باور کرد که سود این کار به زیانش میارزد!

ثالثا قاچاق اسلحه ادعایی موهوم برعلیه ایران است وایران میتواند سلاح های متعارف ومازاد براحتیاجاتش را صادر کند!

رابعا ، ایران نه بنیانگذار تروریزم است ونه حامی آن !

آنچه که ایران  در سطح محدود وتعریف شده ای در سوریه انجام میدهد ، عین مبارزه با تروریزم است و اتفاقا ترامپ براین مسئله ودرست درزمان آغاز ریاست جمهوری اش ودراوقاتی که هنوز دربرابر نئوکان ها تسلیم نشده بود ، مهر تایید زده است!

وسرانجام اینکه :

” بنابراین رژیم دیگر مهلتی برای لفاظی و دجالگری ندارد و اگر به‌ این خواسته‌های مشخص پاسخ ندهد، رو در روی جامعه جهانی قرار می‌گیرد “.

به خواسته های مشخص چه کسی؟

به کسانی که ازاو میخواهند که تبعیت وتسلیم کامل را بپذیرد که امری شدنی نیست؟!

دیگر اینکه ایران به جامعه ی جهانی مورد تعریف رجوی ، اعتنایی ندارد و سیاست دوستی با تمام دولت های جهان با لحاظ منافع ملی را تعقیب میکند.

صابر

*** 
حامیان تروریسم و جنایت همراه مریم رجوی مزدور فرقه منفور رجویلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31509

بین حرمسراداری و خط دادن به دانش آموزان چه رابطه ای برقرار است !ا 

 Rajavi_Faisal_1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و سوم سپتامبر ۲۰۱۷:… درس مقاومت دادن به بچه ها بمعنی این است که ازگروه هایی مانند گروه عجالتا وظاهرا تحت رهبری شما متنفر تر باشند  واین هیچ سودی برایتان ندارد وبرعکس ، این دانش آموزان درآموختن این نوع درس ها ، ابراز انزجار بیشتری برعلیه شما خواهند کرد! دیگر اینکه اگر حرکت ” ماهی سیاه ” گونه خوب و …

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

https://iran-interlink.org

بین حرمسراداری و خط دادن به دانش آموزان چه رابطه ای برقرار است !

۰۱/۰۷/۱۳۹۶

مریم رجوی که ازنظر ازهم پاشیدن خانواده های وابستگان رجوی وتبدیل زنان بیوه شده از طریق زور وخدعه ی عریان به کنیزان بی حقوق رجوی وایجاد حرمسرا ازاین زنان مظلوم – اغلب شوهر و فرزند ازدست داده – ید طولا وبی رحمی مثال زدنی دارد- بمناسبت فرار رسیدن آغاز سال تحصیلی بیانیه ای داده که این عمل شرم آورش آن شخص را تداعی میکند که به ده راه نمیدادند وسراغ کدخدا را میگرفت!

درقسمتی ازاین پیام میخوانیم :

” دانشجویان و دانش‌آموزان دلیر، استادان و معلمان شریف ایران!- به‌مناسبت شروع سال تحصیلی جدید به‌همه شما درود می‌فرستم. امیدوارم که این سال برای شما نه تنها سال موفقیت آموزشی و علمی بلکه سال پیشروی و خیزش، برای به‌زیر کشیدن ولایت فقیه و به‌دست آوردن آزادی باشد “.

این درود شما خانم محترمه؟! ، از بدترین الفاظ رکیک برای این اقشار آگاه وفرزندان زحمتکشان بدتر است!

چرا ؟

برای اینکه شما کارنامه ی بسیار سیاهی در زجرکش کردن افرادی ازاین اقشار دارید !

ثانیا ، اعتراضات  اقشار مختلف که هر ازچند گاهی دراین کشور رخ میدهد ، معمولا مسائل صنفی را هدف قرار داده که امری طبیعی است و بواسطه ی این اعتراضات صنفی ، حکومتی سرنگون نمی شود و مهمتر اینکه جای پایی برای امثال شما پیدا نمیشود!

ماهیت این نوع اعتراضات ، مخالفت غیر مستقیمی با طرز تفکر باند رجوی هم هست که حقوقی برای کسی- الا رجوی- قائل نیست ودانش آموزان ومعلمان کشور ، البته که اقبالی به گروه هایی مانند فرقه ی رجوی ندارند!

درادامه :

” به‌معلمان شریف و به‌انجمن‌ها و کانون‌های فرهنگیان در تمام شهرها و استان‌های کشور درود می‌فرستم و پیشاپیش روز ۱۳مهر روز جهانی معلم را تبریک می‌گویم. باشد که امسال بیش از هر سال دیگر به‌دانش آموزان، درس مقاومت و آزادی بدهید؛ درس جستجو و نوخواهی، درس ماهی سیاه کوچولو و حرکت برخلاف جریان آب و تن ندادن به زور و دروغ و تبعیض حاکم ” .

درس مقاومت دادن به بچه ها بمعنی این است که ازگروه هایی مانند گروه عجالتا وظاهرا تحت رهبری شما متنفر تر باشند  واین هیچ سودی برایتان ندارد وبرعکس ، این دانش آموزان درآموختن این نوع درس ها ، ابراز انزجار بیشتری برعلیه شما خواهند کرد!

دیگر اینکه اگر حرکت ” ماهی سیاه ” گونه خوب وبمعنی بریدن از قفس و رفتن به میان جمع است ، چرا به بندی های خود درکمپ آلبانی اجازه ی این کار را نداده وازآنها میخواهید چند سالی را هم منتظر ماجچرا جویی های دونالد ترامپ مانده ، “ماهی سیاه کوچولو” نباشند ومانند گذشته مرغی در قفس باشند؟!

همچنین :

” در دی ماه گذشته دانش آموزان مدارس شوش که در کلاس‌هایشان وسائل گرمایشی نداشتند یک اجتماع اعتراضی تشکیل دادند و شعار می‌دادند:‌ «با دست‌های یخ‌زده چگونه بنویسیم؟ “.

آری!

وضع بنحو دلخواهی خوب نیست وایرادات زیادی دراین مورد وجود دارد، اما منهم بعنوان یک بچه ی سردسیر آذربایجانی ، شاهد روشن شدن بخاری های مدارس دراواخرآذرماه ( با گذشتن ۳ ماه از فصل سرمای  کشنده ی آذربایجان ) بودم که حالا با وجود مشکلاتی که در بعضی از مدارس روستائی وجود دارد ، بجای بخاری کم سو ، از شوفاژ وموتورخانه استفاده میشود واوضاع بمراتب بهتر از دوران ستمشاهی است!

همچنین :

” رمز مقاومت چنان‌که مسعود گفته است، در مرزبندی قاطع و بدون سازش با ولایت فقیه است. با هرکس که با این رژیم درسازش است، قاطعانه مرزبندی کنید. بر شماست که با استفاده خلاقانه از محیط زندگی و تحصیل خود در راستای برپایی هزار اشرف، به‌تشکیل کانون‌های شورش و مقاومت دست بزنید “.

درمرزبندی با آمریکای سلطه گر و عوامل منطقه ای آنها چه باید بکنند؟

آیا راه تسلیم و دریوزگی  را – شبیه آنچه را که شما پیشه کردید- به آنها توصیه میکنید ؟!

خنده آور اینکه شما با بی موقع مطرح کردن موضوع وآوردن نام نحس ” کمپ اشرف ” ، خواب رفتگان را بیدار میکنید تا جستجو کرده وبدانند که ” اشرف ” چه جانوری بوده و البته که دراین راه ضرر میکنید!!

وایضا :

” هرگونه تحقیر زنان و جوانان و هرگونه نگاه کالایی به زنان را طرد کنید. و بر همه مناسبات و رسومی که مردان را مهاجم، سرکوبگر و خودپرست به‌بار می‌آورد خط بطلان بکشید “.

خوب است که مسعودت – والبته با کوشش  ومساعدت خستگی ناپذیر شما – نگاه کالایی نکرد؟؟!

درکنار بردگی جنسی وجسمی که زنان عضو تشکیلات رجوی متحمل شدند ، مردان هم ازاعتبار افتاده وبه بردگی جسمی واداشته شدند وآیا شما اینرا از مردم ایران میخواهید؟!

هیچ انسان عاقلی تصور نمیکند که مردم ایران ، تن باین خفت وخواری بی نظیری بدهد وشما  یقینا قیاس بنفس میکنید عزیز برادر!

صابر

*** 

استراتژی جدید مریم قجر عضدانلو ( فاز تهاجم سیاسی ) این بار به دست یک امریکائی به ثمر رسید

بمب های خوشه ای در یمن توسط عربستان سعودی و مجاهدین خلق فرقه رجویسیاست های جهانی و باند رجوی را بهتر بشناسیم!ا

پنج بعلاوه یک ایران 2015Victory of Diplomacy over war disappointed the MKO (Mojahedin Khalq, Rajavi cult)

Israel Provided IAEA with Fake Documents on Iran’s Nuclear Program

مریم رجوی در حال مزخرف گوییزمین گیر شدن مریم رجوی در آلبانی و واکنشی از سر استیصال

Alireza Jafarzadeh sitting with Americans instead of Maryam Rajaviشما رجوی ها را دست انداخته اند ، باور کنید!ا

طناب صدامحامیان غربی صدام هنگام اعدام وی با طناب کشتی امریکایی کجا بودند؟ 

رجوی ویلپنت مجاهدین خلق اول ژوئیه 2014Which occasion is Maryam Rajavi celebrating in Paris? (letter to Emmanuel Macron)

Rajavi cult attack Peace association in Paris

http://youtu.be/Un-Y8sM9U70

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

همچنین:

 •  Trump_Rouhani_Regime Change MEKصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و یکم سپتامبر ۲۰۱۷:… بدین ترتیب هم اشتباهات استراتژیک ، هم نیات واقعی اسرائیل روشن میشود وهم میزان وطن فروشی باند رجوی ، بیش از پیش چهره مینماید! بلی! تاریخ اجازه ی نشستن میان دوصندلی را به کسی نمیدهد وبخصوص اینکه این شخص وجریان ،  گروه زوار دررفته ا ی  بن

   پرویز خزایی صدام حسین مجاهدین خلق مزدوریصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هجدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  این جمع بسیار اندک و درحاشیه قرار گرفته کیانند؟ به شخص بنده که برسیم ، درجوابت عرض می شود که من هرگز شاهد اقبال داخلی از شما نبوده ام که مثلا دچار حسادت گردم! اقبال خارجی تان البته که نشانه

  Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، شانزدهم سپتامبر ۲۰۱۷:… جالب است که درمراسم افتتاحیه ی این خیمه شب بازی ، اذانی با صدای مرضیه پخش شد و آن قسمت از اذان که مورد تایید غیر شیعیان نبود ، حذف شد ! این  نمایشکاری ها میتواند اهداف زیر را داشته باشد : ۱-  بگویند که حقوق زن در سازمان بیشتر از مردا

  Maryam Rajavi Baghdadi MEK ISIS terror Tehranصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  باند رجوی که احتمالا بعلت روابط تو درتوی خود با  بقایای ارتش صدام ، اطلاعاتی ازقضیه داشت ، با عجله وارد صحنه شد واعلام کرد که اشغالگران موصل ، کسانی جز ” عشایر انقلابی عراق ” نیستند وچه شادی ها در جریان این خاک پاشیدن بچشم مر

   Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، دهم سپتامبر ۲۰۱۷:…  جامعه ی آرمانی خلق ایران دیگر چه صیغه ایست؟ چطور ممکن است که این جامعه ی آرمانی با مساعدت جان بولتن ها ، شاهزاده ترکی الفیصل ها ، جان مک کین ها و … ، محقق شود؟! آیا این یگانگی با برداشته شدن نظام سلطه وتابعیت بدست

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، هفتم سپتامبر ۲۰۱۷:… اگر بفرض محال این کمیته ی مرکزی وجود داشته باشد ، شورای رهبری ۱۰۰۰نفره برای حداکثر ۳۰۰۰ عضو ، چه صیغه ایست دیگر ؟ آیا این شورای عریض وطویل  کاملا انتصابی – آنهم توسط یک نفر- برراس این ۲۰ همردیف  ( مثلا کمیته ی مرکزی ) قرار دار

  محمد حنیف نژادصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، ششم سپتامبر ۲۰۱۷:…  بنابراین چیزی بنام سازمان مجاهدین خلق با آرمان های بنیانگذارش وجود ندارد وآنچه که هست ، جریان ابتری است بنام باند رجویه با چرخش ۱۸۰درجه ای که از مواضع اولیه کرده واین سازمان را تبدیل به فرقه ای با عملکرد منحط وجنایتکارانه کرده و فدا وصدا

   forough_javidan_10صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی ام اوت ۲۰۱۷:… اگر شما رجوی ها با دادن مشروعیت آسمانی به حکومت مخالفید ، چرا رجوی را نائب امام زمان معرفی کرده و با داغ ودرفش القائات ذهنی وفیزیکی ، پذیرفته اید که ” رجوی بجز خدا ، پاسخگوی هیچکس نیست “!! مقامی که این بنیانگذار جمهوری اسلامی هرگز برای خود قایل نشد و حتی د

  Maryam_Rajavi_Massoud_Mojahedin_Khalq_MEK_fake_news_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برای چیست ؟ بخاطر مردم ایران و خوشبخت کردن آنها؟ چرا قرار است که هیئت حاکمه ی آمریکا برای مردم ایران دلسوزی کند؟! مگر در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، که امریکا وانگلستان به کمک ایادی درباری و ارتجاعی خو

  forough_javidan_10یکی از زندانیان دهه شصت، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و یکم اوت ۲۰۱۷:…  در موقع خود، این خانم منیره و شوهرش ، ازن ظر درخشش در تلویزیون و نثار بد وب یراه به رجوی ، زبانزد خاص وعام بودند! مهمتر اینکه منیره خانم درست قبل از عملیات فروغ جاویدان درمرخصی بود- مرخصی ای که به امثال من نمی د

  Cluster Munition Yemen MEK Rajavi Saudi Arabia3صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، نوزدهم اوت ۲۰۱۷:…  دولت عربستان به بهانه ی جلوگیری ازورود سلاح به یمن ، مانع رسیدن آذوقه ی کافی به مردم یمن بوده و هزاران نفر را براثر این محاصره ی سخت به مرگ محکوم کرده وکشته است ! هم اکنون صدها هزار نفر از کودکان  یمن به بیماری وبا مبتلا ه

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، شانزدهم اوت ۲۰۱۷:… درخضوص اعدام های سال ۱۳۶۷ نظر من این است که دفاع رجوی واربابان ازحقوق آنها ، حقوق احتمالا ضایع شده ی آنها را مورد تشکیک قرار خواهد داد و مریم خانم با این کارهایش ضمن اینکه سنگ را به ی

   American_delegation_Intergating_Maryam_Rajavi_Tirana_Albaniaصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، پانزدهم اوت ۲۰۱۷:… مثلا درزمانی که شما بطور وسیع تر ازگذشته ، بی شرمانه تر و آشکارتری با مهره های ریز ودرشت امپریالیزم نشست وبرخاست کرده وبدان افتخار هم میکنید ، به حکومت این مجال را میدهید که به مردم نشان دهد که چه اپوزیسیون حق

  صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، تبریز، سیزدهم اوت ۲۰۱۷:… شما که مدت های  دراز این مطلب را که قبول برجام بمنزله ی جام زهری است که درحلقوم سران حکومت ریخته شده ، تبلیغ میکردید ، چگونه در یک تغییر مسیر ۱۸۰ درجه ای اینگونه اظهار نظر میکنید ؟ آن موقع دروغ میگفتید یا حالا؟ حمله ی نظامی برعلیه ایران با برجام وبدون آن چنان

  طناب صدامصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دهم اوت ۲۰۱۷:… مصاحبه ی اخیر آقای مهدی براعی که از فرماندهان درجه اول سازمان بوده ومیباشد ، نمونه ی بارزی ازصحت این ادعای ما ست : ” جنبش دادخواهی طناب دار سرنگونی را به گردن رژیم انداخته است “. این واژه ی خشن ( طناب دار ) یک واژه ی محبوب درادبیات رجویه است وبگونه ایست که گویا این

  Iran_President_Rohani_2017صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هشتم اوت ۲۰۱۷:… یعنی مثل مراسم ” ویلپنتی ” شما فشفشه بازی وبادکنک هواکنی ورقص نور درکار نبود؟! یا برای این با شکوه نبود که دولت پولی را برای مجیزگویان کنار نگذاشته بود تا شاهنامه خوانی کرده و مقام وموقعیت این منتخب مردم را به عرش اع

   صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، دوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این فرقه ی مفلس کارش بدانجا رسیده که نقل قول از یک صهیونیست معروف را ، افتخاری برای خود میداند!  افتخار به صهیونیست غداری بنام ” جان بولتن ” که زمانی بصراحت گفته بود که سازمان ملل متحدمخل اقدامات آمریکا برای گسترش آزادی ها ؟! درجهان است و بهتر آنکه طبقات زیا

  مجاهدین خلق رجوی امام امریکاصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، سی و یکم ژوئیه ۲۰۱۷:…  آقای توحیدی میگوید :”… صورت مسأله اصلی در رابطه با محاصره بودن رژیم توسط یک مقاومتی است که در وجه سیاسی خطوطش در سطح بین‌المللی، از ۳۰سال پیش تأکید داشته که باید رژیم را تحریم و طرد کرد. منتها الآن دنیا هم دارد به همین نتیجه می‌رسد

  Saudi Israel Mojahedin Khalq Rajaviصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برعلیه هرچه هم که باشد، بخاطر حقوق بشر نیست که هم مریم خانم و هم هیئت حاکمه ی امریکا ، غم این یکی را ندارند! قانونی بودنش هم پیشکش مریم خانم که حکم دخالت عریان درامور داخلی کشورهای دیگر دارد وکاملا غیر قانونی است!! تو

  Kalkan_Nejat_against MEK Rajavi cult_3گروهی از خانواده های اسرای رجوی در آلبانی، ایران اینترلینک، تبریز، بیست و چهارم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این باصطلاح رزمندگان ، مانند عروسک های خیمه شب بازی وفقط درزمانی که درجوار مرزهای کشور ودر کمپ اشرف بودند ، آلت دست کم وبیش موثر رجوی شمرده می شدند ،حال که با تلاش طاقت ف

  Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  واقعا میخواهید باین مسئله افتخار کنید؟ سرود ” سرکوچه کمینه ” یادتان رفته یا دیگر جامعه ی بی طبقه را گور پدرش کرده اید؟! چرا باید جمهوری خواهان ودموکرات ها – یک حزب متعلق به ۵۰۰

  Mojahedin_Khalq_Paris_Carnaval_Terrorists_2ایران اینترلینک، ایران قلم و پیوند رهایی، تبریز، بیست دو دوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  اینکه کسی بخواهد نام شوبازی را کهکشان مقاومت بنامد ، تحت تعقیب قانون نیست وسازمان براتعلی هم با استفاده ازاین خلآ قانونی ، میتواند چنین ادعایی بکند که باکی نیست! منهم درمقام و موقعیتی نیستم که به دولتهای فرانسه ا

  Camp Ashraf 90صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هجدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما این اطمینان قطعی را بشما میدهیم که خواب آخوندها به هردلیلی که آشفته شود ، بخاطر این نوشته ها وآن اقدامات سفیهانه وشوهای تهوع آور شما ، آشفته نمی شود. درعوض، خانواده های گرفتار شامل این ادعای شما هستند !! چرا که میبینند ، عزیزانشان در چه …

  Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هفدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که