آلبانی مانع دیدار خانواده ها با بستگان خود در اردوگاه مجاهدین خلق می شود. چرا؟

آلبانی مانع دیدار خانواده ها با بستگان خود در اردوگاه مجاهدین خلق می شود. چرا؟

آن سینگلتون خدابنده آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی انجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می 2020:… دکتر اولسی یازچی موضوع یک طومار که از جانب یک سازمان مردم نهاد ایرانی به اسم انجمن نجات خطاب به ادی راما نخست وزیر این کشور به امضا گذاشته شده است را با خانم آن سینگلتون (خدابنده) به بحث می گذارد. این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید. چرا آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود؟ 

MEK ISIS Al-Nusra and other American-backed terrorist organisationsHosting MEK in Albania Humanitarian, Not Political – Now a National Security Issue: Rama

آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود. چرا؟

انجمن نجات مرکز تهران15 اردیبهشت 1399

Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?

دکتر اولسی یازچی موضوع یک طومار که از جانب یک سازمان مردم نهاد ایرانی به اسم انجمن نجات خطاب به ادی راما نخست وزیر این کشور به امضا گذاشته شده است را با خانم آن سینگلتون (خدابنده) به بحث می گذارد.

این طومار که توسط هزاران نفر در داخل ایران و همچنین در سطح جهان امضا شده از دولت آلبانی می خواهد تا برای خانواده های ایرانی که خواستار ملاقات با بستگان خود که به عنوان ستیزه جویان مغزشویی شده در اردوگاه مجاهدین خلق در مانز در آلبانی نگهداری می شوند ویزا صادر نماید.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

آن سینگلتون خدابنده آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی

آن خدابنده ( سینگلتون) انگلستان و دکتر اولسی یازچی آلبانی

این طومار به فرقه مجاهدین خلق و رهبرشان مریم رجوی که به خانواده های جنگجویان خود تحت عنوان مأموران ایران حمله می کنند و تلاش می نمایند تا دولت آلبانی را از دادن اجازه به آنان برای آمدن و دیدار با بستگان مغزشویی شده شان در آلبانی برحذر دارند، اخطار داده است.

دکتر یازچی و خانم سینگلتون ماهیت مجاهدین خلق، وحشت آنان از رسانه های آزاد، دموکراسی و جامعه باز و تهاجم آنان به رسانه ها از جمله بی بی سی، کانال 4 انگلستان، روزنامه نیویورک تایمز، شبکه الجزیره و کلاً خبرنگاران را مورد بحث قرار می دهند.

آنان رفتار مجاهدین خلق، دولت آلبانی و دولت آمریکا که اردوگاه مجاهدین خلق در مانز را به مرکز فعالیت های غیرقانونی تبدیل کرده اند و اردوگاه اجباری برای هزاران مجاهد خلق که محروم از آزادی و حقوق بشر هستند را تجزیه و تحلیل می نمایند.

Why is Albania prohibiting Iranian families from meeting their relatives in MEK paramilitary camp?

Dr. Olsi Jazexhi discusses with Anne Khodabandeh a petition that an Iranian NGO, Nejat Society  https://www.nejatngo.org/en/posts/10625 has sent to the Prime Minister of Albania, Edi Rama.

لینک به منبع

آلبانی مانع دیدار خانواده های ایرانی با بستگان خود در اردوگاه شبه نظامی مجاهدین خلق می شود. چرا؟

***

Albania Stops Iranian Families Meeting Their Relatives in MEK. Why?MEK Terrorists in Albania Complicating Edi Rama’s EU Accession Talks

Mojahedin Khalq MEK Rajavi Iranian Cult The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_Terrorist_Cult_Leader_Paris_2019BBC: The Strange World of the People’s Mujahedin(aka; MKO, MEK, Rajavi cult)

Nobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEKNobody Can Be “Comfortable” With Regime Change Involving MEK

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پویش-طومار-خانواده-در-رسانه-ها-و-واکنش-ر/

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجویانجمن نجات، سوم می 2020:… در حالی که هنوز پویش امضاء طومار توسط خانواده ها آغاز راه و یک کارزار جدید است، اما از آنجا که سمبه پرزور است و سهمگین ، تاب تحمل فرقه به سر آمد و برای دومین بار در سایت ننگین ایران افشاگر که همیشه و همواره خودش را افشا میکند به این موضوع واکنش نشان داد و در مطلبی تحت عنوان: “تلاش اطلاعات آخوندی برای بازگشایی سیرک مزدوران ارتجاع در اشرف ۳ تحت عنوان خانواده مجاهدین” با ادبیات و عبارات درخور و شایسته رجوی و مریم قجر درج نموده است . در این واکنش هراس آلود که دقیقا مصداق بارز شخص خواب آلوده ایست که کابوس میبیند با چشمان بسته دست در ته دیگ آرشیو سایت انداخته و هرچه مطلب مربوط و نامربوط را به هم چسبانده و وحشت خود را از بلند گوهای مقابل پادگان اشرف برای چند ده باره بازگو نموده و آنها را در مقابل اشرف 3 همان کمپ یا زندان مستقر در آلبانی تداعی نموده است . انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی 

MEK cult in Albania poses public health riskMEK cult in Albania poses public health risk

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

1- انعکاس پویش طومار خانواده ها در رسانه آلبانیایی

انجمن نجات مرکز تهران14 اردیبهشت 1399

رسانه آلبانیایی گازتا ایمپکت Gazeta Impakt در شماره دوم ماه مه 2020 خود نامه سرگشاده مدیر عامل انجمن نجات به نخست وزیر آلبانی ادی راما را بطور کامل به زبان آلبانیایی ترجمه و درج نمود.

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

لینک زیر:

https://gazetaimpakt.com/mijera-iraniane-i-shkruajne-edi-rames-per-te-lejuar-familjet-e-mek-save-ne-shqiperi/

در این مطلب لینک به پویش طومار نیز درج شده است.

http://chng.it/GCPbBfFPGr

***

انعکاس پویش طومار خانواده ها در خبرگزاری مهر

مطلب سایت نجات “فرزندان ما اسیر دست تروریست‌ها در کشور آلبانی هستند” روز 13 اردیبهشت 99 عینا در خبرگزاری مهر درج گردید.

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

لینک زیر:

فرزندان ما اسیر دست تروریست‌ها در کشور آلبانی هستند

***

انعکاس پویش طومار خانواده ها در پایگاه خبری – تحلیلی قدس آنلاین

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

لینک زیر:

فرزندان ما اسیر دست تروریست‌ها در کشور آلبانی هستند

(پایان)

لینک به منبع

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

2- واکنش ترس آلود مجاهدین به پویش خانواده های انجمن نجات

علی مرادی، انجمن نجات مرکز لرستان13 اردیبهشت 1399

علی مرادی

آقای علی مرادی

تشت رسوایی فرقه رجوی از بام افتاد

طبل پنهان چه زنم طشت من از بام افتاد
کوس رسوایى ما بر سر بازار زدند
مثنوی

بار دیگر تشت رسوایی فرقه رجوی از بام افتاد و سراسیمه از خواب بیدار گشته و از مخفیگاه خویش سر به در آورد و با پریشانی کابوس خانواده ها را تکرار نمود .

همین دوروز قبل بود در مطلبی تحت نام ” فوران آتش خشم خانواده ها “ نوشتیم چوب را که برداری پنبه دزد ،خودش فرار میکند و در این مطلب به حماسه ها و کارزار خستگی ناپذیر خانواده ها اشاره کردیم و گفتیم خود فرقه بیشتر از هرکس نتیجه و تبعات این پویش امضاء و فعالیت جدید خانواده ها را درک میکند.

در حالی که هنوز پویش امضاء طومار توسط خانواده ها آغاز راه و یک کارزار جدید است، اما از آنجا که سمبه پرزور است و سهمگین ، تاب تحمل فرقه به سر آمد و برای دومین بار در سایت ننگین ایران افشاگر که همیشه و همواره خودش را افشا میکند به این موضوع واکنش نشان داد و در مطلبی تحت عنوان:

“تلاش اطلاعات آخوندی برای بازگشایی سیرک مزدوران ارتجاع در اشرف ۳ تحت عنوان خانواده مجاهدین”

با ادبیات و عبارات درخور و شایسته رجوی و مریم قجر به مدیر عامل محترم انجمن نجات که خود آغازگر و بانی این فعالیت بوده اهانت نموده و نامه آقای خدابنده به نخست وزیر آلبانی را درج نموده است .

در این واکنش هراس آلود که دقیقا مصداق بارز شخص خواب آلوده ایست که کابوس میبیند با چشمان بسته دست در ته دیگ آرشیو سایت انداخته و هرچه مطلب مربوط و نامربوط را به هم چسبانده و وحشت خود را از بلند گوهای مقابل پادگان اشرف برای چند ده باره بازگو نموده و آنها را در مقابل اشرف 3 همان کمپ یا زندان مستقر در آلبانی تداعی نموده است .

در این واکنش هراس آلود یک مادر اسیر را که سالیان است در فرقه رجوی زجر میکشد و خانواده اش در این تشکیلات متلاشی شده را به میدان آورده است : این مادر نگونبخت ، اکرم حبیب خانی است که همسر اسماعیل وفا یغمایی و مادر امیر وفایغمایی میباشد که خود از قربانیان فرقه است که اجازه ملاقات با فرزندش را به او ندادند .

امیر یغمایی مجاهدین خلق انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

حال اوج رذالت سران فرقه را ببینید که برای مقابله با ترس و وحشت و کابوس خانواده ها که بعد از مشاهده طومار امضا در مقابل خود ترسیم و تداعی میکند باز هم یک مادر قربانی را به میدان می آورد و اینچنین تنفر از خانواده ها را از خانواده های قربانی که در داخل تشکیلات هستند انتقام میگیرد .

در زیر سوء استفاده برده وار از یک مادر اسیر و رنج کشیده در داخل فرقه را ملاحظه فرمائید .

دست خط زیر، جبر نامه اکرم حبیب خانی میباشد که علیه فرزندش امیر وفایغمایی که پس از رنج فراوان موفق به جدایی شده و حال برای دیدار مادر اسیرش اقدام نموده به امید اینکه این بار فارغ از خشونت و دیکتاتوری تشکیلات ، مادرش را در آغوش بگیرد. اما به رسم معمول افراد اجبارا وادار به ارائه دست نویس علیه خانواده خود میشوند تا سند برگشت ناپذیر ( لم یرتابوا ) در دست تشکیلات وجود داشته باشد و در روز مبادا یعنی همین امروز آنرا افشا نمایند .

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

و در آخر خطاب به خانواده ها :

ضمن عرض سلام و احترام مجددا باید عرض کنم که این شلیک جدیدتان نیز به خال خورده است و صدای ترسناک و لرزان فرقه رجوی ازشروع امضاهایتان بلند شد و این هنوز از نتایج سحر است . با هم ادامه دهیم تا موفق و پیروز باشیم .

با احترام – علی مرادی

لینک به منبع

انعکاس پویش طومار خانواده در رسانه ها و واکنش رجوی

نامه ای برای امیر یغمایی، سال ۲۰۱۳نامه ای برای امیر یغمایی، سال ۲۰۱۳

کودکان سرباز در مجاهدین خلق ایران فرقه رجویکودکان فرقه

حنیف بالی نماینده ایرانی تبار جوان در پارلمان سوئد و تجربه اش از سازمان مجاهدینحنیف بالی نماینده ایرانی تبار جوان در پارلمان سوئد و تجربه اش از سازمان مجاهدین

Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cultIranian Mojahedin’s Accusations, Parents’ letter to Xhafaj: The girl is held hostage by Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) 

همچنین: