آلیا: داعش آخرین دستاورد کانون های ترویستی غرب و ایران بزرگترین قربانی تروریسم (+تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور)

آلیا: داعش آخرین دستاورد کانون های ترویستی غرب و ایران بزرگترین قربانی تروریسم (+تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور)

مجلس شورای اسلامی خانه ملتخبرگزاری مجلس شورای اسلامی (خانه مردم) ، تهران، سی و یکم اوت 2014: …  فاطمه آلیا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور در آستانه هفته مبارزه با تروریسم گفت: این فراکسیون با استقبال بسیار خوبی از نمایندگان مواجه و بیش از 150 نفر از وکلای ملت برای عضویت در آن اعلام آمادگی کردند. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات …

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

آلیا خبر داد: تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور

لینک به منبع

مجلس شورای اسلامی خانه ملتنماینده مردم تهران در مجلس از تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور در آستانه هفته مبارزه با تروریسم خبر داد

فاطمه آلیا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تشکیل فراکسیون حمایت از خانواده های قربانیان ترور در آستانه هفته مبارزه با تروریسم گفت: این فراکسیون با استقبال بسیار خوبی از نمایندگان مواجه و بیش از 150 نفر از وکلای ملت برای عضویت در آن اعلام آمادگی کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لازم است خانواده های قربانیان ترور برای استقرار امنیت اسلامی مورد تکریم قرار گیرند، افزود: این فراکسیون باید در ارتباط تنگاتنگ با این خانواده ها قرار گیرد و پیام حقانیت آنها را به جهان مخابره کند.

عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان اینکه اولین جلسه این فراکسیون بعد از تعطیلات مجلس و در مهرماه برگزار می شود، توضیح داد: رئیس و هیئت رئیسه این فراکسیون در اولین جلسه مشخص خواهند شد.

آلیا: داعش آخرین دستاوردکانون های تروریست پرور غرب است/ایران بزرگترین قربانی تروریسم

لینک به منبع

عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان اینکه غرب در پی ایجاد صهیونیسم اسلامی است، گفت: غرب به دلیل نگرانی از جایگاه ایران و اسلام در جهان با ایجاد گروه های تروریستی به نام اسلام دست به اقدامات جنایتکارانه در جهان می زند.

فاطمه آلیا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تروریسم از مفاهیمی است که طی سالها مبارزه با آن دستاویزی برای کشورهای استعمارگر قرار گرفته است، افزود: ابر قدرت ها با تشکیل کانون های تقویت تروریسم و با تروریست پروری، تروریزم دولتی را پایه گذاری کرده و با ایجاد نحله ها و گروه های مختلف به تهدید کشورها می پردازند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استکبار برای رسیدن به اهدافش به تربیت گروه های تروریستی و تامین احتیاجات آنها می پردازد، افزود: بسیاری از گروهک های تروریستی برای تهدید آرامش، امنیت و صلح در کشورهای منطقه در سرزمین های اشغالی آموزش می بینند و سپس برای انجام اقدامات تروریستی به کشورهای مختلف اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه آخرین دستاورد کانون های تروریست پرور، گروهک تروریستی داعش است، افزود: غرب و آمریکا در پی ایجاد صهیونیسم اسلامی است به همین دلیل اغلب گروه های تروریستی با نام اسلام وارد عمل می شوند.

آلیا با بیان اینکه غرب در پی ایجاد اسلام هراسی و ایران هراسی در کل جهان است، تصریح کرد: اسلام به دلیل داشتن جوهره عدالت خواهی و حمایت از مظلومان حتی بین غیر مسلمانان طرفداران زیادی پیدا کرده است، ایران نیز در حال حاضر به کانون آرامش و الگویی برای جهان تبدیل شده به همین دلیل آنها از مطرح شدن این موضوع در هراسند.

وی با بیان اینکه در بین قاره ها قاره آسیا و در قاره آسیا جمهوری اسلامی ایران یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم است، گفت: ایران در مقاطع مختلف شاهد ترورهای گوناگون علما، مسئولان و دانشمندان خود بوده است.

عضو فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران در دنیا بدست گرفتن پرچم مبارزه با تروریسم است، افزود: ایران در کلیه فعالیت هایی که نتیجه و هدفش مقابله با تروریزم است شرکت و همکاری دارد و در این زیمنه با سایر کشورها به تعامل می پردازد.

***

Sleepwalking – Mojahedin Khalq Rajavi cult MEK mercenary terrorists

http://youtu.be/oScrIJO6q0M?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

حسن نایب آقا اسمائیل مرتضایی مجاهدین خلقحسینی: جواد خراسان ( زبل خان تیرانا ) – ماموری که دیگر حنایش رنگی ندارد

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014گزارشی از جداشدگان در آلبانی. (گزارش بنیاد خانواده سحر از تیرانا)

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

خزعبلات مریم قجر در شوی جدید جلسه به اصطلاح شورای ملی مقاومت

مریم سنجابی، ندای حقیقت، دهم ژوئیه 2014: … مریم قجر و شوهر دربدر و خیانت کارش در حالی گروه تروریست داعش را مردم و اعمال تروریستی ننگین آنها را «قیام و نبردهای مردمی» می نامند که کوس رسوایی آنان در سراسر جهان افشا شده است. در حالی که حتی کشورهای مطرح و دست اندرکار نظیر امریکا و عربستان نیز جرئت حمایت

مرده دزدی دیده بودیم اما قبر دزدیدی ندیده بودیم!

انجمن نجات، مرکز لرستان، دهم ژوئیه 2014: …سیمای آزادی در این برنامه ها نام چند تن از کشته های سازمان در عملیات موسوم به فروغ جاویدان (مرصاد) را ذکر و با تمام پررویی و دروغگویی آنان را به خانواده ابراهیم نژاد نسبت داده و وی را به آنان جمع و بدین گونه عزت ابراهیم نژاد را جزء سازمان و ش

وقاحت از نوع رجویسیم

آزموده رجوی ستارگانمیر باقر صداقی، ایران ستارگان، سوئیس، نهم ژوئیه 2014: … در ابتدا درگذشت مادر آزموده را به خانواده و آقای رضا آزموده تسلیت میگویم در نهایت کار رئیس جمهور برگزیده فرقه رجوی درگذشت خانم گلی محمدی مادر آزموده را تسلیت گفت!!!! فکر میکنم خانم رج