آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجویجواد فیروزمند، آریا ایران، بیست و ششم مارس 2020:… روز دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸، وب سایت سازمان مجاهدین خلق اعلام کرد آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران ۲۵۰ برابر بیشتر از آمار رسمی است. این وب سایت ضد ایرانی که توسط باند رجوی و دیگر رهبران قاتل و آدمکش اداره می گردد، با استناد به یک گزارش جعل شده در یک وب سایت دانمارکی تحت عنوان گزارش روزنامه برلینگسکه دانمارک- مدعی گردید آمارواقعی کرونا درایران ۲۵۰برابر اعلام حکومتی است! در صورتیکه آمار جهانی اعلام شده مبتلایان ویروس کرونا در ایران، امروز پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ برابر با ۲۶ مارس ۲۰۲۰ به تعداد مبتلا = ۲۷۰۱۷ ، فوت شده = ۲۰۷۷ و بهبود یافتگان = ۹۶۲۵ نفر می باشد. آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی 

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجویجناب رجوی ، ضیافتی در کار نیست ، خر داغ می کنند !

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

ادعای توخالی باند رجوی در مورد آمار مبتلایان کرونا در ایران

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

روز دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸، وب سایت سازمان مجاهدین خلق اعلام کرد آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران ۲۵۰ برابر بیشتر از آمار رسمی است.

این وب سایت ضد ایرانی که توسط باند رجوی و دیگر رهبران قاتل و آدمکش اداره می گردد، با استناد به یک گزارش جعل شده در یک وب سایت دانمارکی تحت عنوان گزارش روزنامه برلینگسکه دانمارک- مدعی گردید آمارواقعی کرونا درایران ۲۵۰برابر اعلام حکومتی است!

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

در صورتیکه آمار جهانی اعلام شده مبتلایان ویروس کرونا در ایران، امروز پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ برابر با ۲۶ مارس ۲۰۲۰ به تعداد مبتلا = ۲۷۰۱۷ ، فوت شده = ۲۰۷۷ و بهبود یافتگان = ۹۶۲۵ نفر می باشد.

اما آماری که روز چهارشنبه ششم فروردین ۱۳۹۹ از طرف مجاهدین اعلام شده ۱۱۵۰۰ نفر فوت شده می باشد. که با آن آمار اولیه رهبران سازمان یعنی ۲۵۰ برابر، زمین تا آسمان تفاوت دارد. با اینحال اگر بخواهیم بر اساس آمار اولیه سازمان مجاهدین حساب کنیم، تعداد فوت شدگان ایرانی مبتلا به ویروس کرونا تا کنون ۲۸۷۵۰۰۰ می شود.

این مسئله نشان میدهد که رهبران سازمان به هر دری می زنند تا با انتشار اخبار جعلی و سراسر دروغ، مردم ایران را با ایجاد هراس دقمرگ کنند. به همین دلیل به دنبال آماری هستند که تعداد کشته شدگان بیش از ۳.۰۰۰.۰۰۰ نفر باشد.

یعنی اینکه دست به هر رذالتی خواهند زد تا به طرح از پیش ترسیم شده با اعلام آمار کاذب برسند و از طریق شبکه های اجتماعی با ترول های اینترنتی مستقر در آلبانی و اروپا، در جامعه و مردم ایران هراس افکنی نمایند. یعنی ترور به هر وسیله!

در همین رابطه روز شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۰، مقاله ای در وب سایت فوکوس آنلاین آلمان منتشر گردید که مدعی شده بود؛ بدلیل عدم جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در ایران، قرار است ۳.۵ میلیون نفر از ایرانیان کشته شوند!:

(Weil Virus ignoriert wird: Experten fürchten 3,5 Millionen Tote im Iran) –

https://www.focus.de/politik/ausland/3-5-millionen-tote-fuer-den-iran-befuerchten-experten-todeszahlen-in-extremer-hoehe_id_11781660.html

نویسنده این مطلب ضد ایرانی زنی است بنام: شبنم فون هاین (Shabnam von Hein) ، که خود را روزنامه نگار اصلاح طلب معرفی می کند. اما در پشت پرده رابطه بسیار خوب و نزدیکی با نمایندگان سازمان مجاهدین از جمله جواد دبیران، شاهین قبادی و حشمت علوی دارد.

او همچنان برای وب سایت دویچه وله آلمان، برخی سایت های هندی و عربی نیز مطلب نوشته یا گزارش تهیه می کند که با پیش آمدن هر بحرانی در ایران فعالیت های او نیزبیشتر و ضد ایرانی تر می شود.

استناد این خانم به اصطلاح روزنامه نگار و گزارشگر به کشته شدن ۳.۵ ملیون ایرانی توسط ویروس کرونا، به توئیتی است که فردی بنام رضا کاشف – (با این نام کاربری در توییتر RazaKashef@) ثبت شده و لینک آن در محتوای مقاله نیز درج گردیده است. اما وقتی لینک مورد نظر در مقاله این خانم را کلیک می کنید، به صفه ای دیگر از سایت فوکوس آنلاین منتقل می شود که از توییت نامبرده خبری نیست.

ادامه مخالف مسعود رجوی با دستورات سازمان بهداشت جهانی

وقتی حساب توییتر رضا کاشف که یک حساب هندی نیز می باشد را باز می کنید، در آنجا نیز از مطلب استناد شده یعنی ۳.۵ ملیون کشته در ایران بواسطه عدم جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، خبری نیست.

حساب توییتر رضا کاشف که ظاهرا از هندوستان ثبت گردیده، فقط یک فالوور دارد و خودش ۷۴ نفر را فالو کرده است.

یعنی این لینک :

https://twitter.com/RazaKashef

در همین رابطه وقتی به حساب تویتری ShabnamvonHein@ – شبنم فون هاین (Shabnam von Hein) مراجعه می کنید، می بینید که این خانم هیچ اشاره ای به آن توییت معروف که مقاله نویسی اش بر اساس آن بوده ، نکرده و از کشته شدن قریب الوقوع ۳.۵ ملیون نفر در ایران خبری نیست.

یعنی این لینک:

https://twitter.com/shabnamvonhein

در کنار جعلیات سازمان مجاهدین خلق در اینترنت وشبکه های اجتماعی به مقاله ای بر می خوریم تحت عنوان؛ «ارزیابی هولناک؛ کارشناسان نگران مرگ و میر ۳.۵ میلیون تن در ایران بر اثر کُرونا» که توسط حنیف حیدرنژاد (قهرمان حیدری)، در وب سایت کیهان لندن و سپس در وب سایت خودش به تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ برابر با ۱۸ مارس ۲۰۲۰ درج گردیده است.

http://www.hanifhidarnejad.com/Hidarnejad/index.php?option=com_content&task=view&id=11928&Itemid=1

قهرمان حیدری که خود را جداشده از مجاهدین می داند، در وب سایت خودش و کیهان لندن، مقاله خانم به اصطلاح روزنامه نگار همکار رجوی یعنی شبنم فون هاین (Shabnam von Hein) را به فارسی ترجمه کرده و با استناد به آن در انتظار مرگ بیش از ۳.۵ ملیون ایرانی می باشد و فرضیه رجوی را تبلیغ و منتشر مینماید. یعنی همان چیزی که مسعود و مریم رجوی دو روز قبل از او از روز دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸، در وب سایت های سازمان مجاهدین اعلام کرده اند آمار واقعی ۲۵۰ برابر آمار رسمی است!

تحریم داروئی مردم ایران – همدستی مزدوران، خائنین و وطن فروشان در جنایات علیه بشریت 

برای مبارزه یا جنگ با حکومت ایران نباید به خودفروشی سیاسی تن داد. آگاهانه یا نا آگاهانه نباید در مسیر اهداف شخصی و پلید باند رجوی قرار گرفت.

با همه تضادها واختلافاتی که با حکومت ایران دارم، من مبارز، انقلابی و برانداز به سبک باند جنایتکار زوج رجوی نیستم. چرا که از آنهنگام که رجوی به پفیوزی سیاسی روی آورد و در جنگ شخصی با حاکمیت، جنایت، دون مایگی و هرزه گی خود را نشان داد، دکان به اصطلاح مبارزه به سبک شیادانی چون رجوی را ارزانی کسانی کردم که همریش یا همجنس او بودند.

هر کس می خواهد مبارزه کند، در درجه اول آزادگی و مردانگی باید داشته باشد. جرات داشته باشد و تشریف ببرد داخل ایران مبارزه کند. اگر هم مبارزه از فرنگ جا خوش کرده را دوست می دارد به جان و تن مردم ایران سنگ نیاندازد. وگرنه قرار گرفتن در مسیر اهداف تبلیغاتی باند تبهکار رجوی، خود فروشی سیاسی است!

جواد فیروزمند – پنجشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۹ – ۲۶ مارس ۲۰۲۰

جشن کرونای مریم رجوی – تنوره های اژدهای مرده

آمار کرونا در ایران و ادعای توخالی باند رجوی

لینک به منبع

***

وی 

ویروس کرونا و مجاهدین خلقمریم رجوی و کرونا . وعده سرنگونی از صدام تا بولتون. از ارتش آزایبخش تا ویروس کرونا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/از-سرسره-ناصرالدین-شاه-تا-حرم-سرای-رجوی/

از سرسره ناصرالدین شاه تا حرم سرای رجوی

از سرسره ناصرالدین شاه تا حرم سرای رجویجواد فیروزمند، آریا ایران، دهم مارس 2020:… گروهی که در ابتدا مدعی حقوق برابری زنان بود اما با یک دگرگونی در عمق کشور متجاوز که صدام حسین حکمران آن بود، به تاسیس سرسره ایدئولوژیک روی آورده و نام آن را انقلاب ایدئولوژیک نامید. در این سرسره ایدئولوژیک که بر پیشانی سازمان مجاهدین خلق حک گردید، ابتدا مریم قجرعضدانلو مهدی ابریشمچی را از مقام شوهری به پایین انداخت و سپس به سوی معبود خود مسعود رجوی شتافت. بنام مبارزه با رژیم و جنسیت زدگی، زنان سازمان را از شوهران و فرزندان و خانواده رهانید و آنگونه که زنان جداشده از مجاهدین اذعان داشته اند، زنان سازمان را به رقص رهایی با مسعود رجوی کشاند. از سرسره ناصرالدین شاه تا حرم سرای رجوی 

افشاگری گاردین از همکاری مریم رجوی در تجاوز مسعود رجوی به زنان مجاهد خلق The Guardian: Ex members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

از سرسره ناصرالدین شاه تا حرم سرای رجوی

جواد فیروزمند

آقای جواد فیروزمند

بیش از صد سال است که ۸ مارس روز جهانی زن اعلام شده است. یک روز تاریخی برای برابری و تغییر در جامعه.

اولین گام در سال ۱۹۰۸ برداشته شد. یک جنبش کارگری با حضور ۱۵ هزار زن در شهر نیویورک که با یک راهپیمایی بزرگ خواهان حق رای، ساعات کار کمترو حقوق بیشتر شدند.

دو سال بعد ۱۰۰ زن از ۱۷ کشور جهان در کنفرانس بین المللی کپنهاگ روز ۸ مارس را روز جهانی زن انتخاب و اعلام  نمودند.

سازمان ملل متحد نیزدر سال ۱۹۷۵ این روز را به رسمیت شناخت.

از این تاریخ به بعد همه ساله در تمام کشورهای جهان ۸ مارس بعنوان روز جهانی زن و تلاش برای صلح جهانی گرامی داشته می شود.

روز ۸ مارس ۱۹۰۸، د ر ایران همزمان با حکومت مظفرالدین شاه قاجار و جنبش مشروطه بود.

دورانی که زنان بعنوان ابزار حرمسراهای متفاوت شاهان قاجاری مورد سوء استفاده قرار می گرفتند و در جامعه زنان ایران نیز از حقوق برابری یا … خبری نبود.

جَدّ او فتحعلی شاه که بیش از ۱۰۰۰ زن در حرمسرایش غوطه ور بودند و پدرش ناصرالدین شاه که ۱۱۲ زن عقدی و صیغه ای داشت و با خدمه همراه به ۲۰۰۰ تن می رسید.

در تاریخ است که ناصرالدین شاه روزی چند ساعت را برای رسیدگی به امور جنسی خود و زنانش می پرداخت. به همین دلیل از سرسره ای که از فتحعلی شاه به ارث رسیده بود، استفاده می نمود و با زنان حرمسرای خود سکس می کرد.

سرسره ناصرالدین شاه، یا سرسره مرمر وسیله‌ای به شکل سرسره بوده‌است که برخی دیگر شاهان سلسله قاجار از آن برای سكس با زنان حرم‌سرای خود استفاده می‌نموده‌اند.

نحوه استفاده از سرسره بدین صورت بود که شاه و تمامی همسران برهنه می‌شدند. شاه در پایین سرسره و در مکانی که بدن وی را ثابت و با حالت مناسب نگاه می‌داشت، مستقر می‌شد و همسران یکی یکی از بالای سرسره به پایین سرازیر می‌شدند و بعد از تماسی مختصر از شاه جدا می‌شدند تا نفر بعدی به پایین سرازیر شود. در مورد موقعیت شاه دو روایت هست (طاق‌واز خوابیده زیر سرسره و یا قرار گرفته در روبروی آن). [این قسمت به نقل از ویکی پدیا و تاریخ نگاری توسط علی اکبر دهخدا، یرواند آبراهامیان و … می باشد.]

سرسره ناصرالدین شاهی یکی از اسباب مهم سوء استفاده از زنانی بود که در حرمسراهای متفاوت دربار حضور داشتند و شاهان قجری از آن بهره های فراوان می بردند.

از سرسره ناصرالدین شاه تا حرم سرای رجوی

اما متاسفانه فرهنگ سرسره بازی با زنان در تاریخ میهنمان محدود به شاهان قجری نبود. تقریبا نیم قرن بعد گروهی از مردان ایرانی یافت شد که بعدها مجاهد خلق نام نهاده شدند.

گروهی که در ابتدا مدعی حقوق برابری زنان بود اما با یک دگرگونی در عمق کشور متجاوز که صدام حسین حکمران آن بود، به تاسیس سرسره ایدئولوژیک روی آورده و نام آن را انقلاب ایدئولوژیک نامید.

در این سرسره ایدئولوژیک که بر پیشانی سازمان مجاهدین خلق حک گردید، ابتدا مریم قجرعضدانلو مهدی ابریشمچی را از مقام شوهری به پایین انداخت و سپس به سوی معبود خود مسعود رجوی شتافت. بنام مبارزه با رژیم و جنسیت زدگی، زنان سازمان را از شوهران و فرزندان و خانواده رهانید و آنگونه که زنان جداشده از مجاهدین اذعان داشته اند، زنان سازمان را به رقص رهایی با مسعود رجوی کشاند.

در سال ۲۰۱۲ میلادی، آنتوان گسلر (Antoine Gessler)، نویسنده، محقق و روزنامه نگار سوئیسی، در یک اثر تحقیقاتی از سازمان مجاهدین خلق، تحت عنوان “دزد روح” (Le Voleur d’âmes)، نوشت:

«نقش زنان در سازمان مجاهدين خلق بسيار برجسته است. از آنجايي كه كنترل آنها ساده تر از مردان است، مسعود رجوي، مردها را به جز عده اي معدود، خلع درجه كرده و درجه هاي فرماندهي را به زنان اعطا نمود. زناني كه مي بايست به لحاظ روحي و جسمي تحت امر مسعود رجوي قرار مي گرفتند.»

آقای گسلر در گفتگو با یکی از زنان سابق مجاهدین خلق، کتاب «دزد روح» را اینطور ادامه می دهد؛

« …همه زن ها می بایست از شوهرانشان طلاق می گرفتند و بصورت نمادین به همسری مسعود در می آمدند.روی یک کاغذ نوشته بودم که مایل هستم با مسعود تماس مستقیم داشته باشم. آن موقع فکر می کردم کار من یک آزمایش بدون نتیجه خواهد بود.

یکی از دوستانم به من گفته بود که رابطه ای با مسعود داشته و او یک مرد کاملا عادی است. دوست من که انتظار داشته با یک مرد خداگونه روبرو شود، حسابی سرخورده شده بود. یک سال پس از این اتفاقات، مریم رجوی به من خبر داد که مسعود مرا احضار نموده است.

مریم اطاق خواب را به من نشان داد.همه چیز آماده بود. او به من گفت چه می خواهی؟ می توانی دوش بگیری، مطالعه کنی یا تلویزیون ببینی!

من خیلی تعجب کردم وقتی دیدم درب را طوری ساخته اند که فقط به بیرون باز شود. یک تخت دو نفره همراه با تجملات زیادی در داخل اطاق قرار گرفته بود. اطاقی رویایی مانند  فیلم های سینمایی، اطاقی شاهانه…

من خیلی منتظر ماندم. تقریبا نزدیک نیمه شب مسعود آمد.عصبانی بود. مرا نشاند و از من خواست تا از تناقضات ام بگویم. اما من حرف هایم را فرو خوردم. او از من پرسید: آیا چیزی برای گفتن داری؟ من به مسعود جواب دادم که فقط می خواستم با او باشم. مسعود رو به من کرد و گفت: راست نمی گویی. تو به من باور نداری! یکی از معیارهای عاشقی این است که وقتی یکدیگر را می بینیم چیزهای زیادی برای به هم گفتن داشته باشیم. اما تو هیچ چیزی برای گفتن نداری…

مسعود از من پرسید آیا شوهرت را دوست داری؟ وقتیکه به او گفتم : بله،مسعود گفت: بین من و شوهرت چه کسی را انتخاب می کنی؟ من به دروغ گفتم: مسعود را! او به من گفت برایش بیگانه هستم و باید خودم را پاک نموده و لخت برگردم. بعد به من توضیح داد که باید با او ازدواج مذهبی کنم…

من و مسعود رجوی از نیمه شب تا پنج صبح با هم بودیم. من باید تا آخر این راه را می رفتم و فهمیدم که این مسئله یک آزمایش ایدئولوژیک نیست.

بعد از آن شب او چند بار مرا صدا کرد و همیشه می گفت که با تو احساس خوبی ندارم! “وقتی از اطاق می روی تبدیل به یک بیگانه می شوی. اینطوری نمی شود…”

من تحت فشار بودم و از اینکه در حریم خصوصی او باشم اذیت می شدم. این سخت ترین دوران زندگی من بود. دیگر قادر به حرف زدن با بقیه نبودم. خیلی می ترسیدم و وضعیت من بسیار خطرناک شده بود.

دیگر نمی دانستم چطور زندگی کنم؟ دوبار اقدام به خودکشی کردم. یک بار رگ دست چپ ام را بریدم. بار دوم قرص مصرف کردم. بعدها شنیدم که زنان زیادی در داخل سازمان مجاهدین این مسیر را طی نموده اند. مریم رجوی می داند که مسعود معتاد به سکس است و باید این موضوع را بپذیرد و با آن کنار بیاید… »

تبلیغات مجاهدین و بخصوص مریم رجوی از زنان مجاهدین در کشورهای اروپایی که ضمن نفی هر گونه سرسره ناصرالدین شاهی در تشکیلات به موضوع  پیشتازی زن مجاهد خلق می پردازد، برای اعضای سازمان کاملا بیگانه ، متضاد و دوراز دسترس است.

http://iran-interlink.org/wordpressfa/%D8%A2%D9%86%D9%87%D8%A7-%D9%86%D9%87-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D9%87-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%A7%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%DB%8C/

مریم رجوی در وب سایت خود راجع به حقوق زنان، آزادی و برابری آنان نوشته است؛

« درباره آزادی و برابری زنان در ايران فردا بر موارد زير تأكيد می‌كنيم:

۱- آزادی‌ها و حقوق اساسی

۲- برابری در مقابل قانون

۳- آزادی انتخاب پوشش

۴- مشاركت برابر در رهبری سياسی

۵- برابری اقتصادی

۶- برابری در خانواده

۷- منع خشونت

۸- منع بهره‌كشی جنسی

۹- لغو قوانين شريعت آخوندی

۱۰-تسهيلات اجتماعی

۱۱-مشارکت فعال و برابر زنان در رهبری سیاسی

۱۲-علیه حجاب اجباری »

اما اعضای سابق مجاهدین که بعضا تا ۴۰ سال از نبود مینیمم آزادی های فردی رنج برده اند، بدلیل نارضایتی زندانی یا شکنجه شده اند، به طلاق های اجباری درون تشکیلاتی تن داده اند، به قطع رابطه با زن، شوهر، خانواده، پدر و مادر وادار شده اند، به حجاب اجباری تن داده اند، دائما زیر بهره کشی و تهدیدهای گوناگون رهبری سازمان بوده اند، شدید ترین خشونت های درون گروهی را تحمل نموده اند واز کوچکترین حقوق اساسی و آزادی رفتار برخوردار نبوده اند، و بهمین دلایل امروزدر برابر اتهامات واهی رهبری سازمان قرار گرفته اند، تمامی بندهای ۱۲ گانه مریم رجوی را فریبکاری و تبلیغات دروغین برای خشونت بیشتر و حضور سوءاستفاده گرانه در کشورهای اروپایی می دانند. دروغی به بزرگی این ۱۲ بند که در عالم واقع با آنچه که در درون سازمان مجاهدین خلق اتفاق افتاده و تجربه کرده اند مغایرت دارد!

جواد فیروزمند – یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ – ۸ مارس ۲۰۲۰

از سرسره ناصرالدین شاه تا حرم سرای رجوی

لینک به منبع

***

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) 

مصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجویمصاحبه خانم مریم سنجابی با مسعود خدابنده. وضعیت روحی روانی مسعود و مریم رجوی

همچنین: