آمريكای نمك نشناس و حق پايمال شده خواهر مريم. به مناسب ملاقات مايك پمپئو با مسيح علينژاد

آمريكای نمك نشناس و حق پايمال شده خواهر مريم. به مناسب ملاقات مايك پمپئو با مسيح علينژاد

مسیح علینژاد جایگزین مریم رجوی شد مایک پمپئو و سازمان سیاحسن حیرانی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، دوازدهم فوریه 2019:… خيلي هاشون هم علنا ميگفتن خانم رجوي بعنوان ريئس جمهور برگزيده بايد بتونند بيان آمريكا و ….. ولي همين آمريكاي نامرد بعد از اين همه همكاريهاي شما دراشرف وليبرتي و دادن اطلاعات هسته اي و ….. با اين كاري كه كرد و بدون دريافت حتي يك دلار از مسيح علينژاد چنين ملاقاتي برگزار شد، آيا آمريكا تفي بدتر از اين در جواب تمام همكاري كه درطي اين ساليان باهاش داشتين ميتونست كف دست شما بگذاره.

مسیح علینژاد جایگزین مریم رجوی شد مایک پمپئو و سازمان سیارهبر اپوزیسیون (مایک پمپئو) بجای ملاقات با مریم رجوی با مسیح علی نژاد ملاقات کرد

لینک به منبع

آمريكای نمك نشناس و حق پايمال شده خواهر مريم

به مناسب ملاقات مايك پمپئو با مسيح علينژاد

حسن حیرانی، تیرانا ، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ، ایران ـ آزادی ـ 11.02.2019

سلام دوستان

حسن حیرانی

آقای حسن حیرانی

حتما همانطور كه ميدانيد در چندين روز گذشته ملاقاتي بين وزير خارجه مثلا كدخداي سياره زمين با مسيح علينژاد انجام شد كه ازحواشي آن در مدياها كه بگذريم با دوستان كه صحبت ميكرديم موضوعات مشابهي در گذشته نيز انعكسات دروني در سازمان پر افتخار مجاهدين را در پي داشت كه به پيشنهاد دوستان شايد بهانه خوبي براي نقل خاطراتي از گذشته و افشاي هرچه بيشتر ماهيت سكت و تنگ نظريهاي سياسي فرقه باشد. كما اينكه همين الان هم كه سايت سازمان پر افتخار هم كه مراجعه كنيد يا ساير منابع آنها كه بسيار بسيار مدعي انعكاس موضوعات مربوطه ب ايران هستند آنهم بدون كوچكترين سانسور؟!؟!؟ اثري از درج و انعكاس اين رويداد نخواهيد يافت. شايد ذكر چند خاطره از آن دوران بيشتر كمك كننده باشد و البته كه نكات و خاطرات ازما و قضاوت ازشما.

نزديك به يك ونيم دهه پيش وقتي كه شيرين عبادي نائل به دريافت جايزه صلح نوبل شد تقريبا فحش وناسزايي نبود كه به اين خانم  داده نشود و در آن ايام ديگه اصلا كليت نظام فراموش شده بود و كلا دشمن شماره يك خدا و خلق در سازمان پر افتخار شده بود شيرين عبادي بعد هم كه به راحتي ميگفتن كه اين اصلا خودش نفر اطلاعات بوده واصلا ماموريتش اين بوده كه بره با اين كارهاش چهره رژيم درانظارعمومي جهان تطهير كنه و اينا كارشون سفيد كاريه و…. و ديديد كه چطور با برگشت جايزه اش روبه خاتمي داد و….. بعد هم كه مدتها گذشت و ديگه به طور خاص شيرين عبادي به دليل فعاليتهاش درايران دچار محدوديتهايي شد و….. وخلاصه به خارج اومد ديگه نميشد هي گفت طرف رژيميه و….. ديگه طرف چسبوندن به استعمار به طوريكه يك بار رهبر پاكباز مقاومت سيدالرجال العالمين مسعود رجوي گفت استعمار به دنبال راهي كه دستنشانده هاي خودش رو به جاي رژيم درايران سركار بياره چون ما مطلوبشون نيستيم و كانديدشون هم شيرين عباديه. خلاصه كه در دوراني كه ما در سازمان پر افتخار بوديم ايشون از مزدوري رژيم تا سران استعمار رو در بريف ها يا سخنان فرماندهان بالا درنورديدند. حتي شبي كه با يكي از فرماندهان جز خودم سر پست بودم و باهم درد دل ميكرديم يا همان محفل كه به گفته تشكيلات شعبه سپاه پاسداران محسوب ميشد گله كردم كه اين چه تنگ نظري وحسادت سياسي است كه تو اين تشكيلات هست كه چشم ندارن كسي رو غيرازخودشون ببينند، فرمانده ام گفت تازه الان كه خيلي خوب شده و ما سلاح وعمليات نداريم و مثلا كلي دستمون زير تيغه و سازمان تو موضع گيريهاش دست به عصا راه ميره اون قديم يك دفعه خانم متين دفتري همسر آقاي متين دفتري در مورد آكينو رئيس جمهور فيليپين جملاتي در ستايش شخصيت ايشون گفته بود پدرشون رو درآوردن كه اين چه مذخرفيه الگويي مثل خواهرمريم هست كه سمبل يك زن مجاهد خلق و الگويي براي عرضه به جهان اونوقت تو اسم آكينو رو مياري. فرمانده ام به شوخي ميگفت تازه اون زمان قبل از سال 72 بود و خواهر مريم هنوز مهر تابان ايران زمين نشده بود والا جفتشون رو جر داده بودند. كم نيستند زناني كه هركدام فعاليتهايي دارند كه البته همشون مورد سانسور و البته غضب سازمان پرافتخارهستند مثل شادي صدر، پروين اردلان، نسرين ستوده و نرگس محمدي اگرچه چند باري ايشون رو نشون دادن و النهايه مسیح علینژاد هدایت کننده کمپین “چهارشنبه های سفید” و “آزادی یواشکی” وبرنده جایزه حقوق زنان تشکل ژنو برای دموکراسی و حقوق بشر در سال ۲۰۱۵ كه اساسي جز فرقه رو درآورده بود. همين پارسال در گرماگرم كمپين چهارشنبه هاي سفيد مدام دستور تشكيلاتي ميومد كه مباداد در توييتر شما انعكاسي به صورت ريتويت از اين چهارشنبه هاي سفيد در صفحات مجازي خودتان داشته باشيد حتي خواهر شورباي رهبري كه فرمانده مقر ما بود با چنان لحن هيستريكي ميگفت كه اينها همش انحرافيه ماكه طرفدار بي حجابي در جامعه نيستيم و ساير فرماندهان هم علنا ميگفتن كه اين كار خود رژيمه و مسيح علينژاد يك اطلاعاتيه وماموريتش انحراف جنبش سرنگوني طلب از براندازي به آزادي حجابه و….. حتي همانموقع در بريف سياسي كه توسط زهرا مريخي به صورت آنلاين برگزار ميشد گفته شد كه ما با اين انحرافات مرزبندي داريم اگرچه كه به صورت سياسي ميگوييم خواهان آزادي حجاب هستيم ولي الگوي يك زن ايراني يك خواهر مجاهد و حجاب يك خواهر مجاهد است.

و اما كلام آخر:

اين همه شما پول از كيسه سعودي خرج كرديد و به اين سناتورها و كنگرس من هاي هاي مفت خوردادين كه در برنامه هاي شما شركت كنند و طبق گفته رهبر مقاومت كه در يكي از نشستهاي ليبرتي گفت واسه مراسم ويلپن امسال سيصد شخصيت از آمريكا آورديم كه بليط هواپيماي آنها بين چهارده تا شانزده هزار يورو بود منهاي هزينه هتل و ….. اونا رو هي از اين جلسه به اون جلسه با هزينه ها و پرداختهاي گزاف چند ده هزار دلاري دعوت كردين تا بيان سنگ مريم پاك رهايي رو به سينه بكوبن و به قول خودتون شما رو بربام جهان بنشانند و خيلي هاشون هم علنا ميگفتن خانم رجوي بعنوان ريئس جمهور برگزيده بايد بتونند بيان آمريكا و …..

ولي همين آمريكاي نامرد بعد از اين همه همكاريهاي شما دراشرف وليبرتي و دادن اطلاعات هسته اي و ….. با اين كاري كه كرد و بدون دريافت حتي يك دلار از مسيح علينژاد چنين ملاقاتي برگزار شد، آيا آمريكا تفي بدتر از اين در جواب تمام همكاري كه درطي اين ساليان باهاش داشتين ميتونست كف دست شما بگذاره.

خب اين نتيجه پشت كردن به مردم و جواناي مملكت خودتون و سرمايه گذاري تمام عيار روي نامردي به اسم آمريكاست كه تمايلت بود و هست به شيوه عراقيزه كردن روند تحولات در ايران به شيوه جنگ خارجي به حكومت برسي.

پايان
با تشكر حسن حيراني

*** 

… 

Elizabeth-Stickney_US_State_Department_MEK_Not_legitimateسخنگوی وزارت خارجه آمریکا: سازمان مجاهدین خلق جایگاهی در ایران ندارد

Rudy_Giuliani_MKO_MEK_NCRI_Rajavi_Cult_Truth_Isnt_Truth_LOLUS envoy to UN denies Giuliani’s claim that Trump wants ‘revolution’ in Iran

مسیح علینژاد جایگزین مریم رجوی شد مایک پمپئو و سازمان سیا

فکر می کنی چه کسی را داری گول می زنی آقای پمپئو؟ شرط بندی روی اسب مرده

مزدور مریم رجوی مجاهدین خلق ایران سایت آفتابکاران خائنین به ملت ایران انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/موضع-گیری-مدیران-اطلاعاتی-امریکا-و-موش/

موضع گیری مدیران اطلاعاتی امریکا و موشی که ترامپ برای مریم رجوی زایید

حسن حیرانی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، پنجم فوریه ۲۰۱۹:… حدودا یک دهه پیش هم دقیقا در یک چنین حالتی که لات بازیهای بوش بالا گرفته بود و در تضاد منافع با ایران در عراق خیلی نظرهای مختلفی داده میشد همان موقع یک نشستی با مدیریت خواهر مژگان پارسایی برگزار شد همان خواهر مژگانی که ما شعار میدادیم ارتش مریم با مژگان شعله سرکش تا تهران که البته شعله اش مدتی است که به خاموشی گراییده و در جنگ و دعوای درونی سازمان پر افتخار به کناری رانده شده … 

مجاهدین خلق از تسخیر سفارت آمریکا تا لهستان (57-97)مجاهدین خلق و مریم رجوی از تسخیر سفارت آمریکا تا لهستان (۵۷-۹۷)ا

لینک به منبع

زمانبندیهای سازمان پرافتخار؟!؟! و موشی که ترامپ واسه مریم خانم زایید

به مناسبت موضعگیری مدیران اطلاعاتی آمریکا درباره ایران

حسن حیرانی، تیرانا ، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ، ایران ـ آزادی ـ ۰۵٫۰۲٫۲۰۱۹

با سلام دوستان

حتما از اخبار جامعه اطلاعاتی آمریکا مطلع هستید که البته ترامپ را هم اسبانی کرده. لطفا به این چند جمله از یورو نیوزتوجه کنید :

مدیران اطلاعاتی آمریکا تاکید کردند که ایران تاکنون در چارچوب توافق هستهای عمل کرده و گامی در جهت ساخت بمب هستهای برنداشته است.

دونالد ترامپ روز چهارشنبه خود درباره موضعگیری مدیران اطلاعاتی آمریکا درباره ایران در توئیتی نوشت: به نظر میآید که افراد اطلاعاتی در برابر خطرهای ایران بسیار منفعل و ساده اندیش هستند. آنها اشتباه میکنند.

گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا در مورد فعالیتهای هسته ای ایران و پایبندی این کشور به برجام روز سهشنبه به اطلاع سناتورهای ایالات متحده رسید. بر اساس این گزارش مسوولان اطلاعاتی آمریکا تصریح کردهاند که ایران تا کنون از برجام عدول نکردهاست اما اگر تهران به منافع تجاری مورد نظر خود نرسد احتمالا از برجام خارج خواهد شد. این گزارش مفصل توسط جینا هسپل، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا و دن کوتز، رئیسکل تشکیلات اطلاعاتی این کشور به سناتورهای کنگره ارایه شد. در این گزارش همچنین تاکید شده که به دنبال خروج دونالد ترامپ، رییسجمهوری آمریکا از معاهده هستهای، ایران تا کنون از شروط برجام عدول نکرده اما اگر ایران به منافع تجاری و سرمایه گذاری مورد نظر از محل ارتباط با اروپا دست نیابد آن موقع شرایط خروج و عقبنشینی از برجام را بررسی خواهد کرد.

البته لینکهای مربوطه هم جهت مطالعه بیشترضمیه است:

https://fa.euronews.com/2019/01/30/trump-dismisses-us-intelligence-chiefs-as-naive-and-passive-on-iran

https://fa.euronews.com/2019/01/29/cia-report-to-senators-iran-did-not-violate-nuclear-deal

و اما از آنجا که چنین حماسه جانسوز و جانگذازی نیز یکبار دیگر در سازمان پر افتخار قبلا تکرار شده که لازم به یادآوری خاطراتی شد و البته که قضاوت باشما. دوسال پیش که بصورت خیلی غیر منتظره ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا رسید مسئولین مربوطه در سازما پر افتخار انجمنها بپا داشتن که چنین شد و چنان شد و یک سری از مسئولین هم که کارشان بخیه زدن و چسباندن همه چیز به یکدیگر آنهم در جهت اثبات رهبری یگانه و پاکباز بود مدام تکرار میکردن که دیدید که برادر گفتند اگر اشرف بایستد جهانی خواهد ایستاد و در لیبرتی گفتند پلی به تهران و بعدش هم هجرت بزرگ چه طور همه چی درست بود والان فصل درو رسیده و همه چی داره تموم میشه وبعد از چند موضع گیری ترامپ و آوردن جولیانی به ویلپن که این نظام چهل سالگی خودش رو نخواهد دید رهبری پاکبازدست پاچه تر از همیشه با دادن پیامی مبنی بر اینکه آماده باش آماده باش این دیگه حرف ما نیست وسیاست آمریکا چرخیده و عوض شده و چنین وچنان و خلاصه یک زمانبندی دوساله ایشون تعیین فرمودند و طبق معمول هم امت همیشه در صحنه ریختن وسط و هیهات کنان وسینه زنان درمدح این پیام تاریخی نغمه ها سردادند. و به دنبال این بود که از شهر تیرانا همه را به مزرعه حیواناتی که خودشان در نزدیکی روستای مانز در ۲۰ کیلومتری تیرانا کوچ دادند و گفتن با توجه به زمانبندی اعلامی از طرف رهبری واینکه همه چی درحال تعیین تکلیفه و ما باید به صورت یک آلترناتیو خودمان را به دنیا نشان دهیم نیاز به یک پایگاه مستقل داریم والا که ضرورتی نداشت(این حرفها را سکوئیلر مزرعه حیوانات یا همان مهدی ابریشمچی میگفت). افراد هم برخی که جز طبقه گوسفندان بودند خب درجا تکرار میکردند و حتی از تصمیم سازمان پرافتخار هم تشکر میکردند که چنین تلاشی برای تمرکز ما واسه اینکه بهتر وبیشتر بجنگیم کرده باکسرها هم تقریبا همینطور البته کمی با اما واگر ولی بنجامین ها که دست همه برایشان رو بود و همان موقع هم شواهد زیادی بود که این اخباری که توسط سازمان پر افتخار در بریفهای سیاسی به صورت دست چین کنار هم گذاشته میشه صرفا نظرات یک طیف ازجناح تند رو آمریکاست و نه سیاست یک پارچه کشورآمریکا و این دود و دم ترامپ تنها واسه دوشیدن کشورهای عرب منطقه است ونه بیشترو مسئولین محترم هم از فرصت استفاده خودشان را دارند میکنند و با شمامورتی بازی آغلی به اسم اشرف سه دارند درست میکنند.

حدودا یک دهه پیش هم دقیقا در یک چنین حالتی که لات بازیهای بوش بالا گرفته بود و در تضاد منافع با ایران در عراق خیلی نظرهای مختلفی داده میشد همان موقع یک نشستی با مدیریت خواهر مژگان پارسایی برگزار شد همان خواهر مژگانی که ما شعار میدادیم ارتش مریم با مژگان شعله سرکش تا تهران که البته شعله اش مدتی است که به خاموشی گراییده و در جنگ و دعوای درونی سازمان پر افتخار به کناری رانده شده.

به هر حال در آن نشست هم سردار مژگان ضمن برشمردن اینکه موضوع اصلا به ما وخواست ما ربطی نداره خارج از ماست و …. و این حرف آمریکاست و سیاستی است که با آمدنش به منطقه باعث روشن شدن موتور ژئوپلتیک منطقه شده و …. و النهایه یک زمانبندی دوساله دادند که تا دوسال دیگه ما به آمریکاییها گفته ایم یا ما در ایرانیم یا در اینجا شماهم بخواهید نمیمانیم. به هرحال به پایان دوسال آنموقع هم که نزدیک شدیم جامعه اطلاعاتی آمریکا گزارشی داد که ایران تا قبل ازسال ۲۰۰۳ آزمایشات تحقیقاتی هسته ای داشته ولی همان موقع این پرژه تعطیل شده و آن موقع هم تحلیلهایی در اثبات این بود که چون از دوهزار سه با سرنگونی عراق ایران به قدرت بدون رقیب منطقه تبدیل شده خب دیگه منطقا نیازی هم نداشته و…..

و اما سخن آخربا شما برده داران و صاحبان قلعه حیوانات یک دهه پیش بعد از گزارش ارگانهای اطلاعاتی آمریکا و دود شدن زمانبندی دوساله توانستید با مسخره بازی و تحریک کردن دولت عراق و به کشتن دادن نفرات و شلوغ بازی و شامورتی بازی نفرات را احساساتی کنید و یا بفریبید ویا در لیبرتی به نوعی دیگر و …. و بازی را تا به اینجا بکشانید اما حالا چه میکنید جواب این دروغهای پی درپی چه میشه بگذریم که چشم و گوش نفرات هم خیلی بیشتر نسبت به عراق و آن ایزوله کده ای به نام اشرف ولیبرتی باز شده و دروغهای شما کسی رانمیفریبد.

پایان
با تشکرحسن حیرانی

*** 

… 

Bolton_Pompeo_used_MEK_to_prep_the_table_for_Warsaw_summit_against_EU_interestsایندیپندنت انگلستان: یک “فرقه سیاسی” مخالف رژیم ایران، که یک کشور در داخل کشور آلبانی خلق کرده است

ترجمه مقاله تحقیقی گاردین مجاهدین خلق مریم رجوی فرقه رجوی آلبانیEx members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

link to one of the Mojahedin Khalq songs advocating killing Americans celebrating killing of Captain Hawkins

Saddam’s Private Army
How Rajavi changed Iran’s Mojahedin from Armed Revolutionaries to an Armed Cult

The Life of Camp Ashraf
Mojahedin-e Khalq – Victims of Many Masters
By Anne Khodabandeh (Singleton)  and Massoud Khodabandeh

Press_TV_Interface_Iran_And_Terrorism_2018Iran and terrorism (West and the Mojahedin Khalq Terror Organisation)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حسن-حیرانی-مجاهد-خلق-یا-اسیر-جنگی-قسمت/

حسن حیرانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی (قسمت دوم ۲ )

حسن حیرانی، تیرانا، آلبانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی؟حسن حیرانی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، سی ام ژانویه ۲۰۱۹:…اما علی هاجری بعداز ورود به آلبانی توان ماندن در مسیر مبارزه را نداشت و با وصل به سفارت رژیم مسیر خیانت را برگزید. عجب کسی که در عراق برای حدود سی سال بمباران ها وموشک باران ها وبعد محاصره مالکی و….. را تحمل کرد ونترسید حالا رسید به آلبانی کم آورد!؟!؟!؟ حتی یکبار که در یکی از سنگرهای بتنی که یکی ازفرماندهان با رده اف جی با یکی از نفرات … 

حسن حیرانی، تیرانا، آلبانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی؟
Faking the online debate on Iran(Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi, MEK, NCRI Trolling base in Albania exposed

لینک به منبع
لینک به قسمت اول

حسن حیرانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی (قسمت دوم ۲ )

حسن حیرانی، تیرانا، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ، ایران ـ آزادی ـ ۲۹٫۰۱٫۲۰۱۹

با سلام دوستان

یکبار یکی ازدوستان گفت که درنشستی در سال ۸۰ که ما که لایه فرماندهان بودیم در نشست با خود رجوی وی میگفت که این اردوگاهی ها چیزی جز لمپنیسم و مناسبات کثیف همجنس بازی و …… برای ما عایدی نداشتن و تنها وبال ما بودند و ما اشتباه کردیم اینا رو آوردیم. ای بر آدم دروغگو لعنت خب اگه واقعا حرفت این بود که چرا نگذاشتی خانواده هاشون رو از ترس اینکه مبادا مناسبات پاک!؟!؟ تو رو ترک کنند ملاقات کنند. حتی از خاطرات و تجربیات فردی خودم هم که بگویم یکی از فرماندهان خودم که زودتر از فرقه جدا شد و اکنون در آلمان است یکبار سر پست به من گفت که با اینهمه شعار جامعه بی طبقه توحیدی تو مناسبات باز هم خیلی فرق میکند که تو سازمان مجاهدین کسی از چه موضعی وارد میشود مثلا ما همیشه با بیشترین کارو کمترین توقع بازهم خودت میبینی که پشت سر ما چه جوری ما مورد خطاب قرارمیگیریم. یکبار هم یکی از فرماندهانم که هم اکنون داخل مناسبات فرقه و ازهمین لایه بود به من گفت ما هیچ هویت تعریف شده ای تو این خراب شده نداریم نفر اگه انتخاب کنه بره و نمونه به قول غلام رضا (نام مستعار رجوی در نشستهایی که به صورت چت برگزار میشد) اردوگاهی ای بود که از قضا چند روزی میهمان مجاهدین بود اگه علیه سازمان حرفی بزنه میشه اسیر جنگی سابق و ….. حالا اگه جونش و خونش رو بده واسه اینا که بتونن بهره اش رو در پاریس واسه مریم خانم درو کنند میشه یک اردوگاهی که در انقلاب مریم رستگار شد و به شوخی به من میگفت حالا خود این یارو که ما باشیم کجایی قضیه هستیم پیدا کنید پرتقال فروش را؟!؟!؟

بطور مثال به همین مثلا افشاگری جدید سایت فحشاگرشان توجه کنید.

از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ ۸ساله ایران و عراق بود که توسط سازمان آزاد شده!؟!؟! و در سال۱۹۹۲ بعد از لست کال(Last Call) صلیب سرخ، به ارتش آزادیبخش ملی پیوست.اما علی هاجری بعداز ورود به آلبانی توان ماندن در مسیر مبارزه را نداشت و با وصل به سفارت رژیم مسیر خیانت را برگزید.

عجب کسی که در عراق برای حدود سی سال بمباران ها وموشک باران ها وبعد محاصره مالکی و….. را تحمل کرد ونترسید حالا رسید به آلبانی کم آورد!؟!؟!؟

حتی یکبار که در یکی از سنگرهای بتنی که یکی ازفرماندهان با رده اف جی با یکی از نفرات که هم لایه بودیم یعنی لایه عضو جدید که پایین ترین لایه سازمانی بود و البته وی به لحاظ سنی وچهرتا بچه سال بود ومتاسفانه مورد سوء قصد تجاوز قرارگرفت که وی هم با تیغ کاتر به فرمانده اش حمله کرده بود به طوری که بچه ها میگفتن در و دیوار سنگر اینقدر خون پاشید بود که نگو. به هرحال آن فرمانده والا مقام رو سریع به قسمت تبلیغات منتقل شد و بعد هم با اولین پرواز گروههای نفرات بیمار به تیرانا برای جنگ بیشتردر صد جبهه خواهر مریم عزیمت فرمودند. و اما آن نفر که مدتی تحت فشار عصبی و روانی بود و نمیتوانست تحمل کند به بهانه امداد رفتن خودش را به نزدیکی درب لیبرتی رساند و پریده بود رفته بود پیش عراقیها و خودش را به آنها معرفی کرد وی در آنموقع در مقر ما بود وقتی فرار کرد در مورد وی یک نشست گذاشتند که اون یک آدم آشغال بوده به عنقلاب خواهر مریم خیانت کرده و ….. و طبق معمول هم همه در نشست یکی یکی شروع به اعلام برائت از مشرکین تشکیلاتی کردند.

ولی نکته جالب قضیه اینجا بود که دوستانی از لایه ام جدید به من میگفتند که چون این عمل انجام شده از نفرات خودشون بوده درجا طرف فرستادند به خارج و صداش رو در نیاوردند حالا اگه از لایه ما بود چه بوق وکرنایی میکردند و از خداخواسته برای اینکه چماقی تو سرلایه ما بکنند مدام تکرار میکردند.

حتی من بارها در بین فرماندهان بالا که در مورد آنها صحبت میکردند کلمه RD و RP را شنیده بودم و حتی رفتم چندین بار اعتراض کردم والله به خدا انصاف نیست اینجوری در رابطه با افرادی که سیاه ترین و سخت ترین کارها را به آنها میدهید صحبت کنید که هر دفعه یک چیزی گفتن که نه قصدی و عمدی نبوده چون این یک کد سازمانی است تو دهن فرمانده ها مونده و یا اینکه چقدر حساسی و سخت میگیری یا اینکه تو که از اونا نیستی و …. و یا اینکه خیلی میخواستن مسئله رو جمع وجور کنند میگفتن نه اشتباه شده انتقاد اون برادر مسئوله نباید اینو میگفته که البته همش دروغ بود خود اون فرمانده بالاتر هم اعتقادی به حرف خودش نداشت.

البته من باب اطلاع بیشترخوانندگان عزیز در رابطه با کلمه RD و RP باید بگویم که در اصل

RP   یا رزمند پیوسته

در سالهای ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۰ در نشستهای سرویس تشکیلاتی که خاص فرماندهان بود که آرپی یا همان رزمنده پیوسته برای کسانی بود که در عملیاتهای خود فرقه اسیر شده و به فرقه پیوسته بودند. در خرداد ۱۳۶۸ تعداد زیادی از کسانی که توسط ارتش عراق اسیر شده بودند و در اردوگاه های اسرا نگه داشته میشدند به دلیل شرایط نامناسب اردوگاه یا فشارزیاد به آنها ضرب وشتم وشکنجه والنهایه تبلیغات فرقه در اردوگاههای صدام حسین به فرقه پیوستند که از آنها

RD  یا رزمنده اردوگاهی در تشکیلات نامبرده میشد.

چون آن موقع طیف های مختلفی از نفرات وارد تشکیلات فرقه میشدند که هر کدام حساسیت های ویژه خود را می طلبید دلیل آن هم این بود که تاسیس باصطلاح ارتش آزادی بخش در مراحل اولیه بود و هنوز تشکیلات وارد فاز سرکوب های فاشیستی نشده و درواقع نمی توانست این شیوه را در پیش گیرد و سعی میشد با ظرافت با افراد برخورد شود از جمله طیف های مختلف: زندانیان آزاد شده و فعالان فاز سیاسی که اختصارا بچه های داخله نامبرده میشدند

طیف دیگر نفراتی بودند که از کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا آمده بودند

برای هر کدام از این طیفها نشستهای جداگانه برگزار میشد که هدف اشراف به مختصات سیاسی تشکیلاتی آنها بود و نتایج جمع بندی و به مسعود رجوی گزارش میشد و نشستهای چند روزه مسعود بر اساس همین ارزیابی ها بود.

به نفراتی هم که از خارج آمده بودند خارج کشوری اطلاق میشد

البته بعد ها که کفگیرتشکیلات بیشتر به ته دیگ عنقلاب خواهر مریم خورد طیف های دیگر نیروگیری هم اضافه شد که خود مبحث جداگانهای می طلبد.

به هرحال فکر میکنم که مصداق مشت نمونه خروار با همین روشن شدن زوایای سیاه فکری این فرقه بتوان به ماهیت آن هرروز بیشترو بیشتر پی برد فرقه ای که مدعی بی طبقه توحیدی است بگذریم که ما در این فرقه نه بی طبقه گی دیدیم نه توحیدی هرچه بود آقازده ها بودند وطبقه ای از ریاست مداران وکیاست منشان و حاشیه های امن تا دلتون بخواد و چاپلوسی و ریا تظاهر وتملق و …. بویی ازتوحیدویگانگی نبود. و اما کلام آخر تو در درون خانه چه کردی که با برون کنی.

باتشکر حسن حیرانی

*** 

همچنین: