آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

خلیل انصاریان - آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیمخلیل انصاریان، نجات یافتگان در آلبانی، اول فوریه 2021:… فرقه مخرب رجوی دورجدیدی از تسویه حساب های خودرا برای سرپوش گذاشتن بر بحران های روبه افزایش داخلی شروع کرده است.  رجوی علاوه بر مغزشویی سیستماتیک و کنترل ذهن اعضا روش تکمیلی دیگری را نیز برای حفظ ساختار پوسیده فرقه مجاهدین خلق انجام می دهد.  رجوی به تمامی اعضایی که از سازمان مجاهدین فاصله گرفته اند ، اعضایی که  تحت تاثیر شرایط وخیم مالی و نداشتن چشم انداز روشن برای خروج از البانی کماکان مستمری بگیر فرقه مجاهدین هستند ، اعلام نموده  و انها را تحت فشار قرار داده که می بایست با تجسس درامور زندگی خصوصی  اعضای جداشده از مجاهدین خلق در آلبانی  و کسب اطلاعات تشکیلات فرقه مجاهدین را درجریان وضعیت انها قرار دهند درغیر این صورت مستمری ماهیانه انها را قطع خواهند کرد. آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم 

پس از سی سال خدمت به رجوی گرسنه در غار میخوابیدمپس از سی سال خدمت به رجوی گرسنه در غار میخوابیدم

آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

افشاگری آقای خلیل انصاریان از آخرین اعضای جداشده از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی 

رجوی دستور جاسوسی در امور اعضای جداشده از مجاهدین در آلبانی را داده است

جوانان پیر شده در فرقه مجاهدین  آوارگی را بر جاسوسی و خود فروشی ترجیح می دهند

خلیل انصاریان ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 29.01.2021

خلیل انصاریان - آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

آقای خلیل انصاریان

فرقه مخرب رجوی دورجدیدی از تسویه حساب های خودرا برای سرپوش گذاشتن بر بحران های روبه افزایش داخلی شروع کرده است.  رجوی علاوه بر مغزشویی سیستماتیک و کنترل ذهن اعضا روش تکمیلی دیگری را نیز برای حفظ ساختار پوسیده فرقه مجاهدین خلق انجام می دهد.  رجوی به تمامی اعضایی که از سازمان مجاهدین فاصله گرفته اند ، اعضایی که  تحت تاثیر شرایط وخیم مالی و نداشتن چشم انداز روشن برای خروج از البانی کماکان مستمری بگیر فرقه مجاهدین هستند ، اعلام نموده  و انها را تحت فشار قرار داده که می بایست با تجسس درامور زندگی خصوصی  جداشدگان از مجاهدین خلق در آلبانی  وکسب اطلاعات تشکیلات فرقه را درجریان وضعیت انها قرار دهند درغیر این صورت مستمری ماهیانه انها را قطع خواهند کرد.

سرکردگان فرقه رجوی که گویا درس مزدوری را درکلاس های اربابان امریکایی بخوبی آموخته اند  هرروز تحت فشاربحران های فزاینده یکی از اعضا رادرجرگه مزدوران قرار می دهند تا بدین ترتیب باقطع 245 یورو و واریز ان بحساب گلریزان  درسیمای ضدازادی به امور خود بخصوص بعداز شکست پدرخوانده خود ترامپ سروسامان بدهد اعضایی که شرافت انسانی داشته وبه این خواسته ننگین انها تن نمی دهند رامزدور ویا اسیرجنگی سابق می نامند البته فرقه ای که درجریان جنگ تجاوزکارانه در خدمت ماشین جنگی دشمن در آمد ودستانش را درخون مردم وسربازان حافظ خاک ومیهن الوده کرد می بایست واژه اسیر که برای هرفرد بالاترین نشان افتخار محسوب میشود واژه ای تحقیر امیز بحساب اید.

نگفتمت مرو آنجا که آشنات منم

البته این پرداخت بها از طرف کسانی است که حاضر به خودفروشی درقبال چندهزار لک نیستند وشرایط بد اقتصادی ومحرومیت وپذیرش سختی ها را بر الوده شدن به ننگ ادم فروشی وبخصوص دوستانشان که سالیان از بهترین روزهای عمر وجوانی شان را فدای جنون وشهوت قدرت طلبی رجوی  کرده اند را ترجیح میدهند وبا افتخار از سختی های ان استقبال می کنند. البته هستند افرادی که تحت تاثیرهمین فشارها تسلیم شده وحاضربه امضای برگه ای که مسولین فرقه مجاهدین  تحت عنوان نامه وارده تنظیم کرده اند شده اند.

البته فرقه رجوی  اهداف بالاتری را از بکارگیری این شیوه های سخیف و نخ نماشده دنبال می کند وان ایجاد اختلاف ودودستگی بین اعضای جداشده است ولی باید گفت با مرور زمان دیگرحنای فرقه مجاهدین رنگی ندارد وماهیت ضدانسانی شما برای همگان برملا شده است . انچه برای همگان روشن وبدیهی است اینکه تامین وپرداخت مستمری ماهیانه حق قانونی هرعضوساکن البانی است وسران فرقه درقبال ان به کمیسازیای عالی پناهندگان تعهد داده اند  واگرچه نقص تعهدات برای فرقه که دیگر فاقد هرگونه اصول وپرنسیب انسانی است امری عادی شده ولی اعضای جداشده تا بدست اوردن حق قانونی خود از پای نخواهند نشست زیرا این اولیه  ترین حقوق انسانی مندرج درحقوق بشرجهانی است.

لینک به منبع

آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/خلیل-انصاریان-اسیر-جنگی-رجوی-و-صدام/

خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدام – اعلام جدایی رسمی

خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدامخلیل انصاریان، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و یکم ژانویه 2021:…  از سال ۱۳۵۹ هیچکدام از اعضای خانواده ام را ندیدم ودر تشکیلات فرقه مجاهدین خلق هیچگونه اجازه تماس داده نمی شد و هر کسی حتی ولو زبانی هم دلتنگ خانواده میشد او را اذیت وآزار میدادند که چرا چنین چیزی به ذهنت زده است و می گفتند خانواده دشمن مبارزه است و تو را از مبارزه دور می کند و هر عضویی که در تشکیلات است باید دندان خانواده را بکشد !!!خیلی ها شاید به تصورشان هم نرسد که یک روزی بدین فکر بیفتند که خانواده دشمن مبارزه ای است که سازمان مجاهدین می گوید. خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدام – اعلام جدایی رسمی 

نگفتمت مرو آنجا که آشنات منمتو را بر این وقاحت ها که عادت داد؟

خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدام – اعلام جدایی رسمی

آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

اعلام جدایی رسمی آقای خلیل انصاریان با سابقه 31 سال عضویت از سازمان مجاهدین 

خلیل انصاریان ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 19.01.2021

اینجانب خلیل انصاریان که از خرداد ۱۳۶٨ به مدت ۳۱ سال عضو تشکیلات فرقه مجاهدین خلق بودم، جدایی خود را از فرقه خشونت طلب و تروریستی رجوی اعلام می کنم.

خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدام

خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدام

من خلیل انصاریان سربازی بودم که برای حفاظت از خاک میهنم در خرمشهر برای بیرون راندن ارتش اشغالگر عراق به جنگ پرداختم و در همانجا به اسارت نیروهای بعثی در آمدم . پس انتقال به اردوگاه اسرا با تخصصی که داشتم مشغول کار وخدمت به مجروحین و بیماران بودم شرایط اردوگاه بشدت سخت بود با تبلیغاتی که از تلویزیون فرقه که توسط صدام راه اندازی شده بود از همانجا با تبلیغات و پیامهایی که داده می شد مغزشویی شروع شد ، وعده های زندگی بهتر داده میشد و می گفتند هر کس نخواست پیش ما بماند از آنجا می تواند به اروپا اعزام شود که من بدلیل فشار اردوگاه وتبلیغات عوامفریبانه ، فریب این گروهک را خوردم وبمدت ۳۱  در تشکیلات پوشالی آنها،  بهترین دوران جوانی را از دست دادم پس از اینکه از اسارت صدام خارج شدم وبه اسارت فرقه مجاهدین خلق در آمدم .  از سال ۱۳۵۹ هیچکدام از اعضای خانواده ام را ندیدم ودر تشکیلات فرقه مجاهدین خلق هیچگونه اجازه تماس داده نمی شد و هر کسی حتی ولو زبانی هم دلتنگ خانواده میشد او را اذیت وآزار میدادند که چرا چنین چیزی به ذهنت زده است و می گفتند خانواده دشمن مبارزه است و تو را از مبارزه دور می کند و هر عضویی که در تشکیلات است باید دندان خانواده را بکشد !!!خیلی ها شاید به تصورشان هم نرسد که یک روزی بدین فکر بیفتند که خانواده دشمن مبارزه ای است که سازمان مجاهدین می گوید.

رجوی با تبلیغات وسیع که با پخش سخنرانی های مختلف و نشستهای پی در پی طولانی ، نفرات را مسخ می کرد طوریکه هیچ عضویی جرئت بیان اینکه اعلام کند که از ماندن درتشکیلات فرقه خسته شده ومی خواهد بدنبال زندگی عادی خود برود پس از انتقال به لیبرتی نفراتیکه مسئله دار بودند در فرصت مناسب از تشکیلات جهنمی فرار کردند و خود را به کمیساریای عالی پناهدگان رساندند .

وقتی  فرقه به کشور آلبانی منتقل شد همه نفرات خوشحال بودند چرا که ممکن است رفرمی در تشکیلات صورت بگیرد واز فشارهای موجود در تشکیلات از جمله نشستهای طولانی وپوشالی روزانه و مغز شویی مستمر،کم شود، اما چنین نشد.

تبلیغات فرقه مجاهدین و مغزشویی های مستمر در نشستهای مختلف اراده هر تشخیص و تصمیم گیری جدی را از نفرات گرفته بود و طوری وانمود میکردند که ترک سازمان مجاهدین خیانت و بی مرزی با دشمن خدا و خلق است

هدف از این حرفها جز اینکه انسان را از آگاهی و اختیار خودش تهی و بی محتوا کنند ، رجوی با راه اندازی طلاق های اجباری تحت عنوان ” انقلاب ایدئولوژیک ” مسیر فرقه گرایی را تکامل بخشید تا جاییکه خانواده هم از سوی رجوی ” مزدوران ارتجاع ” نامیده شد.

تشکیلات فرقه بشدت از خانواده ها ترس دارد وبهمین دلیل اجازه هیچ ملاقاتی را برای دیدار نمی دهد چون بمحض دیدار اعضا با خانواده،منجربه ریزش نیرو خواهد شد وکسی باقی نخواهد ماند

در انتها به دوستان عزیزم که هنوز در اسارت فرفه در زندان اشرف 3 در آلبانی هستند این توصیه را دارم که نترسید از آن سیاه چالهای فرقه بیرون بکشید  وچند صباحی زندگی آزاد وعاری از هر گونه فشار تشکیلات بکنید.

لینک به منبع

خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدام – اعلام جدایی رسمی

آوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مزخرفات-تکراری-مزدور-رجوی-علیه-اسیر-جن/

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی خلیل انصاریانعبدالرحمان محمدیان، نجات یافتگان در آلبانی، چهارم ژانویه 2020:… فرقه مجاهدین آنان را تهدید کرده  که یا علیه دیگر اعضای منتقد و ناراضی موضع گیری کنید  یا کمک هزینه برای حداقل زندگی که کمیساریای عالی پناهندگان به آنها می داد را قطع می کنیم و شما را انگ می زنیم و  افشاء می کنیم. نگاه کنید سراسرغیر قانونی و ضد بشری و کاملا برخلاف موازین حقوق بشر است. رجوی خودش در پیامش به اعضاء در لیبرتی گفت: بعد از یک هفته مذاکره بین تیم ما و دولت آلبانی به یک پیچ خوره بودند که موضوع مخارج و مصارف کسانی است که از ما جدا می شوند ، می گفت من به شریف  (مهدی ابریشمچی) گفتم بپذیر و مساله حل شد و رفتن سازمان به آلبانی حل شد. حالا در این شرایط زیر تعهدش می زند و آنرا منوط به پذیرش ذلت جاسوسی برای فرقه می کند. مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی خلیل انصاریانرجوی و حقوق بشر – امتناع اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریان از موضعگیری قابل انتشار

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

رجوی بار دیگر اعتراف کرد یکی دیگر از اعضای مجاهدین ( خلیل انصاریان ) با سی سال سابقه تشکیلاتی از آنها جدا شده است

آیا رجوی باد نکاشته است که طوفان درو می کند؟!

بازهم فرقه رجوی بقول خودش خبر از کشف مزدور دیگری داد و بقول معروف کوه موش زائید

رحمان محمدیان ، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 03.01.2021

اینبار هم یکی دیگر از جداشدگان از  «همین فرقه» بر این سکو ایستاد، راستی چرا چنین است و اینقدر – مزدور- کشف می شود مگر اینها قبلا تمام عمر و تمام وقت در این بقول خودشان؛ سازمان نبوده اند و تحت آموزش اینها نبوده اند ؟

 

اینبار چه شده است؟

مدتی است که فرقه رجوی افراد جدا شده که از آن مستمری دریافت می کنند را مخیر کرده است ؛ یا باید برعلیه بقیه جداشدگانی که در برابر این فرقه تمکین نکرده و حاضر به ضدیت و خبرچینی برعلیه دوستان قدیمی خود(بقیه جداشدگان نشده اند) مقاله بنوسند و آنها را مزدور و … بخوانند یا از مستمری ماهانه خبری نیست و کسانی که حاضر به انجام اینکار ضداخلاقی نشده اند  و حاضر نستند وجدان خود را زیر پا گذاشته و بدروغ به بقیه انگ بزنند مثلا افشاء می کند که بله اینها هم مزدورند و غیره…

مثلا سال گذشته تعدادی را وادار کرد که بیایند و بنویسند که اینها که در نوشته و مصاحبه ها می گویند در مناسبات و رفتارهای سازمان مجاهدین دیکتاتوری هست و همه چیز از بالا تعیین و بقیه مجبور به اطاعت بی چون وچرا هستند دروغ است و روابط داخلی سازمان کاملا دمکراتیک و بسیار انسانی و سازمان برای اعاده حق مردم تلاش می کند !

اما ما نخواستیم بپرسیم که آدم … اگر اینطور است و واقعا اینطوری می پنداری! پس دردت چی بود که از این سازمان به این خوبی جدا شدی و خودتان هم می گویید برای جدا شدن خیلی سختی کشیدید و منتظر شدید؟ (منظورم؛ قرنطینه و ماندن در خروجی بمدت چند ماه و بازجویی ونوشتن ندامت نامه و…است).

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی خلیل انصاریان

اماچرا ماچیزی نگفتیم ؟

عبدلرحمان محمدیان

آقای عبدالرحمان محمدیان

دلیل اینست که میدانیم اینها تحت اجبارو برای اینکه مستمری شان از جانب فرقه قطع نشود وادار به این کار شده اند ! ساختار این فرقه منطبق با ساختار همه فرقه ها بر این مبنا است . که برای کنترل اعضاء دشمنان موهوم می سازند و مبنای را بر شک و سوء ظن به جهان بیرون می گذارند. با استفاده از نوشته های مقدس دنیا را پوچ و پر از پلشتی وانمود می کنند و برای رهایی از این معظل خود را راه چاره و درمان این نابسامانی در جهان می دانند. عموما رهبران فرقه بی هیچ استثناء؛ نارسایی شخصیتی و مریضی سوء ظن به بیرون دارند و همه را نفوذی و دشمن میدانند که می خواهند در آنها نفوذ و به آنها ضربه بزنند پس باید خود را ببندند و حصار بکشند و…  همانطور که آقای جورج اورول تصویر کرده است افراد باید همیشه مطیع اوامر برادر بزرگ بوده و هرروز باید وفاداری خود را ثابت کنند؛ حتی افرادی قدیمی که بارها وفاداری خود را اثبات کرده اند همیشه زیر شک امنیتی هستند. بقول رجوی اعتماد کسب کردنی است و افراد باید همیشه امتحان پی بدهند و هیچگاه این شک بر طرف نمی شود. تناقضی که همه افراد در سازمان مجاهدین داشتند ودارند که بالاخره کی بما اعتماد می شود و چند سال باید باشیم و … تا بما اعتماد شود و در جواب گفته می شد به این فکر نکنید اینرا حق سازمان بدانید. به هیچکس و هیچگاه اعتماد نباید کرد. دلیلش هم همان مریضی رهبری – که اساس شخصیتش را شک و مسائل دیگر ساخته شده است و در جای دیگر باید به آن پرداخت-  است.

فرقه ها برای افراد و اعضاء حق انتخاب و تصمیم گیری قائل نیستند و البته اینرا با مسائل آرمانی و حق رهبری که عقل کل و دوای مشکلات و مصائب جامعه در دست اوست می پوشانند و اگر کسی بخواهد از آنان جدا شود اورا خائن و سزاوار مرگ می دانند (تارخچه فرقه ها که رجوی به آنها استنادمی کرد پر است از کشتار و ترور جداشدگان). مگر که شرایط به آنان اجازه ندهد و البته اینرا هم منتی میدانند و …

 

اما فرقه رجوی حتی  برای جداشدگان هم حق حیات و زندگی بدلخواه را نمی پسندد! به هیچ اصلی پایبند نیست و برخلاف تعهدش به دولت  آلبانی که باید مخارج جداشدگان را بپردازد این مستمری را که بسیار هم ناچیز است را منوط به این کرده است که افراد باید اعلام هواداری کرده و موازین سازمان را زیر پا نگذارند نباید باکسانی که سازمان تشخیص می دهد ارتباط برقرار کنند و…

جدیدا هم از همه خواسته است که موضع گیری علنی و قابل انتشار بنویسند و بدست سازمان بدهند. مثل همه تعهدات و موضع گیری هایی که رجوی سالیان ودهه ها و در برهه های مختلف و با بهانه های مختلف از اعضاء می گیرد و بعد هم می گوید در کمال اختیار وآزادی نوشته اند! و در حقیقت پای افراد را بیشتر می بندد.

حالا هرچه این افراد می گویند بابا ما از شما جدا شده که زندگی خودمان را داشته باشیم و دیگر عضو تشکیلات شما نیستسم؛ فرقه تهدید می کند که : آهای مشکوکی و دیدی روابط مشکوک داری و..

شما به متن آنچه رجوی و این فرقه خشونت طلب برای این افراد منتقد فرستاده نگاه کنید ، فرقه مجاهدین آنان را تهدید کرده  که یا علیه دیگر اعضای منتقد و ناراضی موضع گیری کنید  یا کمک هزینه برای حداقل زندگی که کمیساریای عالی پناهندگان به آنها می داد را قطع می کنیم و شما را انگ می زنیم و  افشاء می کنیم. نگاه کنید سراسرغیر قانونی و ضد بشری و کاملا برخلاف موازین حقوق بشر است.

رجوی خودش در پیامش به اعضاء در لیبرتی گفت: بعد از یک هفته مذاکره بین تیم ما و دولت آلبانی به یک پیچ خوره بودند که موضوع مخارج و مصارف کسانی است که از ما جدا می شوند ، می گفت من به شریف  (مهدی ابریشمچی) گفتم بپذیر و مساله حل شد و رفتن سازمان به آلبانی حل شد. حالا در این شرایط زیر تعهدش می زند و آنرا منوط به پذیرش ذلت جاسوسی برای فرقه می کند البته با رشوه و پراختی کلان دهن مقامات را هم در این رابطه می بندد. و فرد جدا شده در کشور غریب و بی پناه شاید ناچار به پذیرش این ذلت شود. زهی نامردی و دجالیت و شارلاتانیزم که این فرقه از آن هیچ ابایی ندارد.

لینک به منبع

مزخرفات تکراری مزدور رجوی علیه اسیر جنگی نجات یافته خلیل انصاریان

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-و-حقوق-بشر-اسرای-جنگی-صدام-و-رجوی/

رجوی و حقوق بشر – امتناع اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریان از موضعگیری قابل انتشار

رجوی و حقوق بشر اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریانغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، دوم ژانویه 2021:… آقای خلیل انصاریان به مدت بیش از سی سال تمام هست و نیست خود یعنی جوانی خود را در این فرقه به باد فنا داد و در بیابانها عراق روزانه به مدت بیش از بیست ساعت کار یدی طاقت فرسا انجام می داد وهم چیین از انجا که من ایشان را می شناسم و می دانم که در پخش داندانپزشکی در بیمارستان اشرف کمک داندان پزشک بود و در انجا هم به کار مشغول بود یعنی ایشان به مدت سی سال شبانه روز در خدمت این فرقه بود و وقتی جدا شده به مدت سه سال ماهی دویست یورو کمک مالی گرفته است ان هم در صورت پرداخت در ازای جاسوسی از دوستان سابق خودش ایا این بی شرمی و بی شرفی فرقه رجوی نیست . رجوی و حقوق بشر – قانون شکنی اجباری در ازای نان  

رجوی و حقوق بشر - اعترافات اجباری اعترافات اجباری اسیر جنگی صدام و رجوی، رسول شخصی زاده

رجوی و حقوق بشر – امتناع اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریان از موضعگیری قابل انتشار

Ghafour Fatahian Paris

Ghafour Fatahian Paris

خطاب به سازمانهای حقوق بشری

در خواست سخیف فر قه رجوی از جدا شده گان برای جاسوسی  وآدم فروشی در ازای کمک هزینه مالی

نوشته شده توسط غفورفتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقه رجوی

فرقه رجوی و در راس آن شخص مریم رجوی در اوج خباثت و بی شرمی تمام از جداشدگان از این فرقه درخواست مزدوری و جاسوسی می کند

رجوی و حقوق بشر اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریان

نقض حقوق بشر خلیل انصاریان اسیر جنگی صدام و رجوی بدلیل امتناع از موضعگیری قابل انتشار

از این رویکی از سران درهم شکسته و زاور در رفت فرقه به نام حسن نایب اقا که در گذاشته جزو یکی از چماقدران و ارذل اوباش بود و هست با تهدید آقا خلیل انصاریان که اگر گزارش یا همان جاسوسی روزانه نفرات را ندهد هزینه کمک مالی او را قطع خواهند کرد البته فرقه رجوی در یک بزرگ نمایی ابلهانه مدحی شده است که در این مدت به اقای انصاریان که از سال ۹۷ شمسی از این فرقه جدا شده است تا به امروز حدود یک میلیون لک البانی کمک مالی کرده است حال برای دوستان عزیز اگر ان را به یورو تبدیل کنیم و مدت سه سال را در نظر بگیرم می شود یعنی ازاوایل سال ۹۷ تا اوایل سال ۹۹ را در نظر بگیرم یعنی سه سال و ان را به ماه تبدیل کنیم می شود ماهی تقریبا دویست یورو

تازه من این را فکر کنم چند برابر حساب کردم ولی به هر حال آقای خلیل انصاریان به مدت بیش از سی سال تمام هست و نیست خود یعنی جوانی خود را در این فرقه به باد فنا داد و در بیابانها عراق روزانه به مدت بیش از بیست ساعت کار یدی طاقت فرسا انجام می داد وهم چیین از انجا که من ایشان را می شناسم و می دانم که در پخش داندانپزشکی در بیمارستان اشرف کمک داندان پزشک بود و در انجا هم به کار مشغول بود یعنی ایشان به مدت سی سال شبانه روز در خدمت این فرقه بود و وقتی جدا شده به مدت سه سال ماهی دویست یورو کمک مالی گرفته است ان هم در صورت پرداخت در ازای جاسوسی از دوستان سابق خودش ایا این بی شرمی و بی شرفی فرقه رجوی نیست

حال درود و افرین به اقا خلیل انصاریان که دست رد به سینه جانیان فرقه رجوی نهاد است و این پیشنهاد بی شرمانه فرقه رجوی را رد کرده است ..

و حال نگاه کنیم که لابیها فرقه رجوی همانند جولیانی و بولتون برای هر بار سخنرانی نزدیک به پنحاه هزار یورو بعلاوه سرویس و پذیرایی زنان شورای رهبری هم در کنار ان بوده است را تنها برای یک ده دقیقه سخنرانی می گرفتن ……و من خودم شاهد بودم ان زمان که در اشرف بودیم فرقه رجوی برای سرگرم کردن افراد سیستم اجتماعی راندازی کرد که بعضی از عراقیان فقیرو تعدادی دیگربا فریب و حیله به خدمت می گرفت و ماهانه به هر کدام نزدیک به سه هزار تا بیست هزار دلار می داد و خود خلیل انصاریان هم بدلیل اینکه به زبان عربی مسلط بود دراین مرکز اجتماعی بودن و از نزدیک شاهد این کثافت کارهای فرقه رجوی بوده است

و حال فرقه رجوی ماهی دویست یوروبه اعضای سابق خودش که این پول در خارج کشور خرج سه روز هم نیست اینطوری منت گذاری و ان را به در و دیوار می زند و سایت جعلی این فرقه هم با اب و تاب ان را پخش می کند البته این یک روسیاهی تارایخی برای فرقه رجوی خواهد بود و خواهد ماند ه

الببه این واکنشهای دیوانه وار بدنبال شکست های پی درپی این فرقه جعلی در همه جهات بخصوص با شکست ترامپ و دولت چموش او فرقه رجوی ضربه جبران ناپذیری را محمل شد بطوری که دیوانه وار سر خود را به درب و یوار می کوبد

زیرا می داند که عامل شکستهای پی در پی او در این سالیان خانوادها وجداشده های شریف و ازاده ای که با تمام قوا و بدون هیچ پشتوانی پوزه فرقه رجوی را به خاک مالیدن و کمر تشگیلات او را شکستن و تمام هوادران خائن ووطن فروش او را رسوا کرده و لابیهای اجاره اش در تمام دنیا افشا کردند پس دست مریزاد به تمام جداه شدها و خانواده های شجاع که در این مبارزه از تمام وجود مایع گذاشتن و به همین دلیل است که رجوی و شرکایش می خواهند از هر طریق ممکن از جداشده ها انتقام بگیرد

غفور فتاحیان

پاریس 02 01 2021

لینک به منبع

رجوی و حقوق بشر – امتناع اسیر جنگی صدام و رجوی

***

همچنین: