آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا

آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا

فرقخ رجویآویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کروناادوارد ترمادو، کانون آوا، بیست و هشتم آوریل 2020:… فرقه رجوی که خود ویروسی است مانند کرونا، در این شرایط بحرانی که تمام مردم و اقتصاد دنیا را ویروس کرونا فقل کرده تلاش دارد تا با آویزان شدن به موضوع کرونا در ایران قفلی را که این ویروس به دست و پای ویروس رجوی زده را با برگزاری کنفراس ویدیوئی در فرانسه باز کند، و باز هم برای اینکه از آب گل آلود کرونا ماهی بوگندو بگیرد جیره خواران خود را در یک کنفراس ویدیوئی دور هم جمع کرده تا شاید بتواند با ریحتن اشک تمساح برای مردم ایران گره کوری که سالیان سال است برای باز کردنش تقلا می کند را باز کند، اما این گره کوری که خودشان مسبب آن بوده اند هیچگونه و با هیچ تاکتیکی، چه خوراندن پول به عده ای جاه طلب و چه با ریختن اشک تمساح برای مردم مظلوم ایران باز نخواهد شد. آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا 

آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کروناMEK cult in Albania poses public health risk

آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا

ادوارد ترمادو، آلمان

آقای ادوارد ترمادو ، آلمان

فرقه رجوی که خود ویروسی است مانند کرونا، در این شرایط بحرانی که تمام مردم و اقتصاد دنیا را ویروس کرونا فقل کرده تلاش دارد تا با آویزان شدن به موضوع کرونا در ایران قفلی را که این ویروس به دست و پای ویروس رجوی زده را با برگزاری کنفراس ویدیوئی در فرانسه باز کند، و باز هم برای اینکه از آب گل آلود کرونا ماهی بوگندو بگیرد جیره خواران خود را در یک کنفراس ویدیوئی دور هم جمع کرده تا شاید بتواند با ریحتن اشک تمساح برای مردم ایران گره کوری که سالیان سال است برای باز کردنش تقلا می کند را باز کند، اما این گره کوری که خودشان مسبب آن بوده اند هیچگونه و با هیچ تاکتیکی، چه خوراندن پول به عده ای جاه طلب و چه با ریختن اشک تمساح برای مردم مظلوم ایران باز نخواهد شد.

وقتی که صحبت های حضار را در این کنفرانس ویدیوئی در سایت فرقه رجوی مرور می کردم به یاد دروان جنگ ایران و عراق افتادم که خود در آن دوران در عراق اسیر بودم، وکلا و پارلمانترهای شرکت کننده در کنفرانس پولکی رجوی چنان در حمایت از مردم ایران از هم سبقت می گیردند که انگار نافشان را در ایران بریده اند، این فرصت طلبان فراموش کرده اند که در دوران جنگ ایران و عراق همین کشورخودشان انواع سلاح ها را در اختیار عراق می گذاشت تا بیشتر و بهتر مردم ایران را نابود کنند، از جمله هواپیماهای سوپراتندار که رادار گریز بودند و بارها روی نفتکش های ایران بمب ریختند، و همچنین جنگنده های میراژ فرانسوی که بارها و بارها مردم ایران را هدف قرار دادند، البته ناگفته نماند که در جنگ هشت ساله تمام دنیا برای شکست ایران با صدام متحد شده بود منجمله همین فرقه رجوی، اما کور خواندند.

سخنگوی مجاهدین خلق چه میگوید ؟

نمی دانم چرا فرانسوی ها و امریکایها این همه دلسوز مردم ایران شده اند؟ اگر کسی در ایران عطسه کند می گویند وای مردم را سرکوب کردند، اما زود فراموش می کنند که همین ویروس کرونا بود که جلیغه زرد ها را از خیابان های فرانسه جمع کرد، همان کسانی که هر هفته شاهد سرکوبیشان در تظاهرات ها در پاریس بودیم، واقعآ این کینه ورزان فرصت طلب ستونی را که در چشم خودشان است نمی بینند اما خار را در چشم دیگران می بینند، سرکوبی جلیغه زردها که مردم خودشان هم هستند را قانونی می دانند اما اگر در ایران پلیس با کسی برخورد کرد واویلا، راستی این شرکت کنندهای دیکته شده نگفتند که اگر در فرانسه تعدادی زندانی از زندان فرار کنند چه برخوردی با آنها خواهند کرد؟ شاید حلوا یا نقل و نبات هم به فراریان از زندان می دهند و ما نمی دانیم، بهتر بود بگویند.

 در این گیرودار که تمام دنیا خصوصآ کشور فرانسه درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند چرا اینان برای کشور و مردم خود نسخه نمی پیچند؟ گر اگر طبیب بودی سر خود درمان می کردی،مگر کسی در دنیا به فرانسه و شیوه برخورد با این اپیدمی ایراد گرفته یا در آن گوشه دنیا برای پنهان کاری های فرانسه در رابطه با آمار مرگ و میر از کرونا کنفرانس تشکیل داده که الان از سیاست های ایران در رابطه با این اپیدمی ایراد می گیرند؟ البته انتقاداتی که به دولتمردان ایران وارد است را نبایستی نادیده گرفت اما این موضوع چه ربطی به فرانسوی ها دارد، مگر کسور سوئد در ابتدای شروع کرونا نمی گفت که این یک آنفلانزای معمولی است و هیچ کجا را هم تعطیل نکرد تا همین چند روز پیش که ویروس در کشورشان همه گیر شد؟ چرا درد سوئی اروپایی را به جان و دل نمی خرند که به ایران بند کرده اند؟ همین شرکت کنندگان در این کنفرانس البته در موضوع تحریم مردم ایران کارچاق کن هم بودند، البته به درخواست و کیسه شل کنی های فرقه رجوی والا اینها را چه که در مورد ایران نظر بدهند.

قرارگاه مجاهدین در آلبانی – گزارش نیویورک تایمز

و البته کله گندهه هنوز زیر لحافه، بایستی منتظر جار و جنجال پرتاب ماهواره ای که چند روز پیش به کوری چشم دشمنان توسط متخصصین ایرانی در مدار زمین با موفقیت قرار گرفت باشیم، پرتاب این ماهواره گویا خشم امریکا و همین فرانسه را دراورده و با آه و ناله این عمل موفقیت آمیز را محکوم کرده اند، حال باید منتظر بمانیم تا ببینیم  فرقه رجوی به چه شکلی موضعگیری اربابانش را دنبال می کند، هر موفقیتی در ایران این فرقه را به آه و فقان می اندازد، حال خواهیم دید که در رابطه با همین ماهواره چگونه دنبال پمپئو و ترامپ موس موس کنان راه خواهند افتاد تا از ارباب خود حمایت کرده و بار دیگر کینه خود به مردم ایران را برملا کنند.

به این فرقه خوش اشتها بایستی گفت که با این کنفرانس ها و با آمارسازی های بیجا در رابطه با کرونا و آویزان شدن به این ویروس کار به جایی نخواهید برد چون خودتان هم یک ویروس بی بدیل هستید، همان بهتر که هزینه این کنفرانس ها را خرج اعضای دربند خود کنید تا شاید کمتر مورد غضب افراد اسیر در مانز قرار بگیرد.

لینک به منبع

آویزان شدن فرقه مجاهدین به ویروس کرونا

*** 

ادوارد ترمادو میهمان تلویزیون مردم تی وینمایشگاه کانون آوا در باشگاه خبرنگاران بروکسل – مجاهدین خلق، تروریسم بین المللی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/روسپیان-سیاسی-متحد-رجوی،-بفکر-مردم-ارو/

روسپیان سیاسی متحد رجوی، بفکر مردم اروپا باشند!

روسپیان سیاسی متحد رجوی، بفکر مردم اروپا باشندصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیست و ششم آوریل 2020:…تلاش فرقه ی رجوی برای گرفتن ماهی از آب کثیف و متعفنی که کرونا بوجود آورده ، همچنان بصورت غیر ممکن وابلهانه ای ادامه دارد. این بار به کنفرانس ویددئویی  درپاریس روی آورده وهمراه چند تن از مریدان رجوی در حق ما دلسوزی کرده و اظهار نظر و ارائه ی طریق نمودند! .. فرانسوا لوگاره یک روسپی سیاسی است که مدام در جلسات خیمه شب بازی مریم رجوی حضور پیدا میکند. هم اوست که گفته است که ما شهروندان اشرف هستیم وبدینوسیله توهین بزرگی درحق مردم فرانسه نموده ومنطقه ی 1شهرداری پاریس را هم خواهر خوانده ی کمپ اشرف نامیده است! کمپی که درآن قوانین برده داری وآئین حرمسراداری بی نظیری برپا بود! روسپیان سیاسی متحد رجوی، بفکر مردم اروپا باشند! 

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزیسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

روسپیان سیاسی متحد رجوی، بفکر مردم اروپا باشند!

06/02/1399

تلاش فرقه ی رجوی برای گرفتن ماهی از آب کثیف و متعفنی که کرونا بوجود آورده ، همچنان بصورت غیر ممکن وابلهانه ای ادامه دارد.

این بار به کنفرانس ویددئویی  درپاریس روی آورده وهمراه چند تن از مریدان رجوی در حق ما دلسوزی کرده و اظهار نظر و ارائه ی طریق نمودند!

درقسمتی ازاین گزارش مبسوط  رسانه های رجوی که علت مبسوط بودنش نه افشای موضوع جدید که در تکرار اراجیف صدها بار بوده، چنین آمده است :

” روز چهارشنبه سوم اردیبهشت۹۹(۲۲ آوریل) یک کنفرانس ویدئویی در فرانسه با حضور شماری از پارلمانترها، شهرداران، وکلا، مدافعان حقوق بشر و اعضا و حامیان مقاومت ایران برگزار شد. دراین کنفرانس فرانسوا لوگاره شهردار منطقه یک پاریس، یانیک فاونیک نماینده پارلمان فرانسه و نایب رئیس کمیته پارلمانی برای یک ایران دمکراتیک،ژرار لوتوننایب رییس سندیکای دانشگاهیان فرانسه، ژرار وسپیر، پژوهشگر در بنیاد مطالعات خاورمیانه، سیلوی فاسیه شهردار پیشین لوپن، پیر برسی رئیس حقوق بشر نوین فرانسه و هم چنین بهزاد نظیری، حمیدرضا طاهرزاده و نادر نوری درباره پنهانکاری و عملکرد مجرمانه آخوندها، سیاست جنایتکارانه بازگشایی مشاغل در شرایط شیوع گسترده کرونا و ه پیرامون وضعیت وخیم زندانها و ضرورت ازادی بی قید وشرط زندانیان به ویژه زندانیان سیاسی، سخنرانی کردند”.

روسپیان سیاسی متحد رجوی، بفکر مردم اروپا باشند

روسپیان سیاسی متحد رجوی، بفکر مردم اروپا باشند

فرانسوا لوگاره یک روسپی سیاسی است که مدام در جلسات خیمه شب بازی مریم رجوی حضور پیدا میکند.

هم اوست که گفته است که ما شهروندان اشرف هستیم وبدینوسیله توهین بزرگی درحق مردم فرانسه نموده ومنطقه ی 1شهرداری پاریس را هم خواهر خوانده ی کمپ اشرف نامیده است!

کمپی که درآن قوانین برده داری وآئین حرمسراداری بی نظیری برپا بود!

دیگران نیز کاسبکاران شبیه او بوده وحرمتی به مقام خود ودراصل به مردم فرانسه قائل نیستند و ازاین حیث برمن روشن نیست که این افراد که مرم کشور خود را اینهمه خوار میدارند، چگونه ممکن است برای ما دل بسوزانند که جواب این یکی را به سعددی بزرگ وامیگذارم  تا بگوید ( عاقلان دانند)!

دوباره :

” فرانسوا لوگاره شهردار منطقه یک پاریس گفت : ایران از اولین کشورهای بود که توسط این پاندمی مورد تهاجم واقع شد. .. سرکوب و کشتار، اعمال دهشناک این رژیم که ضد شرف و انسانیت بود و این پاندمی به بدبختی مردم ایران افزود و این باعث میشود که ابعاد فاجعه بار بیشتری به این مسئله بدهد. دومین مسئله این است که یک بار دیگر رژیم آخوندها بدلیل اینکه فرهنگ و سیستمش اینگونه است…. قبول نکرد آمار درست بدهد و باین شکل مانع اقدامات پیشگیرانه دربرابر این بیماری همه گیر شد “.

اگر حرف چرند باین نمیگویند، به چه میگویند؟

یعنی سرکوب باعث تشدید اپیدمی درایران شد؟!

چرا این قاعده که ظاهرا سرکوبی دراروپا وآمریکا نبود ، شد وبا وجود اینکه شامل تحریم هیچکس نبوده و پول فراوان داشتند ، تلفات بسیار زیادی را متحمل شدند؟

آنها که باید بدنبال چین وایران آمادگی کافی بدست میآورند و ازفاجعه جلوگیری کردند که نکردند!

دلیل این کار جز خوار شمردن اهالی این کشورهای مثلا متمدن نبود؟

یا پولها را صف نجات بانک های متعلق به یک درصدی ها حفظ کرده اند؟

یعنی ایران  برای اینکه ثابت کند که شما اروپائیان وآمریکائیان کمتر تلفات داده اید، مجبور است آمار خود را ببالاتر ازآنکه اعلام کند؟!

اگر ایران آمار رسمی خود را دوبرابر هم بیشتر کند ، حداکثر ثابت میکند که در شرایط نابرابر ، باندازه ی شما ها تلفات داده و این اعلام  برابری د رمرگ ومیرچاره ی درد شما و باند رجوی نیست !

ما گرفتار تحریم های بی سابقه ای هستیم که کشور شما هم نقش کمی در عملی شدن نقش مخرب این تحریم ها ندارد ودربرابر شما مشکلی به این نام ندارید!

همچنین :

“.. ما ایران را محکوم میکنیم چرا که اثبات میکند که این رژیم، رژیمی است بی کفایت خصوصا زمانی که باید با یک وضعیت وحشتناک و بی سابقه مقابله کند. و نشان داد که قادر نیست در چنین شرایطی اقدام مناسبی صورت دهد “.

بجز یکی دوکشور شرقی، هیچ کشوری کفایت کافی نشان نداد و این درحالی است که کسی مزاحم آنها نبود ومیتوانستند درصورت اجازه دادن ماهیت شان ، برخورد موفقی با این حادثه ی تلخ داشته باشند!

چرا نکردند و  باند رجوی چرا ازطرح این سئوال مهم که کشورهای شما بطور بالقوه قدرت مقابله راداشتند که بعلت رعایت حال ثروتمندان ، نکردند؟!

بازهم :

“سخنان یانیک فاونک – نماینده پارلمان فرانسه – معاون کمیته پارلمانی برای یک ایران دمکراتیک- … همه ما شاهد این موضوع بعد از واکنش اولیه رژیم در جهت انکار واقعیت شیوع ویروس در کشور ایران و عدم اتخاذ اقدامات لازم برای محافظت از جمعیت بودیم “.

سران بیشتر کشورهای اروپایی ومخصوصا خود آمریکا درانکار این واقعیت تلخ پیشتاز بودند و زمانی دست به قرنطینه های سطحی زدند که داشتند ازپا درمیآمدند .

باند رجوی هم آنرا فرصتی برای حکومت ایران ارزیابی کرد وازمردم خواست که به خیابانها ریخته، بکشند وکشته شوند و عملا ابتلاء به این بیماری را افزایش دهند!

ترامپ صراحتا گفت که این  یک سرما خوردگی وجار وجنجال چینی  است و تابش آفتاب همه چیز را حل میکند ونباید پولی خرج کرد.

او و بعضی از همتایان اروپائی اش تا آخرین لحظه اقدامی نکردند وزمانی که درمجبوریت قرار گرفتند، به یکباره معلوم شد که با وجود داشتن پول وانواع تکنولوژی ، برای پرستاران خود روپوش ساده ی کافی ندارد ویک شرکت آمریکائی که ماسک تهیه میکند، قیمت ماسک 5 دلاری خود را به 15 دلار رساند!

وایضا :

”  ۳۰-۴۰ زندانی، شاید هم بیشتر، در اثر تیراندازی و ضرب و شتم توسط نیروهای امنیتی جان باختند. تنها تقصیر آنها شورش در برابر شرایط بهداشتی ناگوار حاکم بر زندانهای پر ازدحام بود “.

من بادرستی ویا نادرستی این قبیل اقدامات کاری ندارم وفقط میتوانم بگویم که درهمه جای جهان با شورش وآتش سوزی- به هر علت ودلیل – برخورد سختی میشود ودرعوض نشنیده ام که برای زندانیان شورشی، نقل ونبات پخش کنند وبشخصه آرزو میکنم که زندانی ای درکار نباشد تا این حوادث تلخ هم روی ندهد.

سپس :

” این رژیم، پول کشور را در برنامه جنگ و برنامه موشکی بالستیک خود بلعیده است. اگر رژیم مانند سایر کشورها، می خواست مردم را در خانه خود قرنطینه کند، باید به آنها کمک مالی می کرد.  اما رژیم از دست زدن به بودجه سپاه پاسداران یا ولی فقیه که دارای صدها میلیارد دلار سرمایه هستند، خودداری می کند “.

بودجه ی نظامی ایران درمقام مقایسه با هم وزن های خود در سطح بسیار پایینی قرار دارد وآیا شما در زمانی که اینهمه بربودجه های نظامی بیشتر کشورها که اتفاقا خود تجاوزگرند ، افزوده میشود ازایران میخواهید دست بر روی دست گذاشته ودربرابر تحرکات دیگرانی که هزاران کیلومتر با ما فاصله دارندودر مرزهای ما ستقرند ، کاری نکرده ودرپشت سنگر های خود تسلیم سلطه گران شود؟

هر تحرک ایران درمورد افزایش احتمالی بودجه ی نظامی ، خود مولود فراهم شدن هر روزه ی تجاوز به خاک ماست وبنابراین به سلطه گران توصیه کنید که به خانه ی خود بازگشته و تعهات قابل اعتماد عدم تجاوز به ایران را بدهند وآنوقت مشاهده کنند که ایران اولویت بیشتری به امور اقتصادی وگذران زندگی مردم میدهد!

صابر تبریزی

روسپیان سیاسی متحد رجوی، بفکر مردم اروپا باشند!

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ویروس-کرونا-و-تحریم-دارویی-مسعود-رجوی/

ویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلی

ویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلیمنصور نظری، ایران اینترلینک، نوزدهم آوریل 2020:…مسعود رجوی بیمار روانی که از ترس جانش نزدیک به 15 سال است به زیر دشداشه سعودیها رفته به ناگه سر در میاورد و میگوید:” کرونا ویروس بهانه حکومت است برای جلوگیری از قیام ” و بعد هر روز پیام پشت پیام که ” قیام کنید وقرنطینه های جمهوری اسلامی را رعایت نکنید این کلک حکومت است برای جلوگیری از قیام ” بطور واقع وقتی این پیامها را میخوانیم به عقل نویسنده این پیام شک میکنیم که نکند که نویسنده این پیام یعنی مسعود رجوی علاوه بر بیماری روانی دچار ضربه مغزی هم شده باشد. اواخر اسفند ماه و در آستانه عید نوروز که کشور ما درگیر سهمگین ترین بیماری تاریخ بود ، وموج نگرانی جامعه را فرا گرفته بود ، تبلیغات شبانه روزی دشمنان ایران زمین به حدی رسیده بود که در تاریخ کشورها بی سابقه است. پخش شایعات همراه با فیلم های جعلی برای ترساندن مردم ایران توسط اپوزسیون خائن و جعلی با شرکت سازمان مجاهدین خلق ، سلطنت طلبان ، تجزیه طلبان ، شورای باصطلاح مدیریت و عناصر فاسد و شیادی که به استخدام دولت امریکا در آمده بودند. ویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلی 

COVID-19 and Mojahedin-e-Khalq (MEK) , Tools of a Pariah State of AmericaCOVID-19 and Mojahedin-e-Khalq (MEK) , Tools of a Pariah State of America

ویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلی

در دنیای سیاست برای شناخت افراد وگروههای سیاسی ما نیازمند چند عنصر هستیم ، یکی از آنها پروسه تاریخی این افراد وگروه ها است و دیگری وضعیت فعلی والبته عناصردیگری هم هستند ، اما ما به سراغ همین دو عنصر میرویم . از اوایل ژانویه 2020 کم کم صداهائی از چین شنیده میشد که گویا ویروسی مرگبار به مانند سارس ومرس به شهر ووهان آمده است و سر منشع آن هم بازار فروش حیوانات وحشی در این شهر است. درهمان اوایل ژانویه دولت چین شهر ووهان و شهرهای حاشیه آن را بطورکامل قرنطینه کرد و ورود وخروج از شهروتردد در شهر را ممنوع اعلام کردند. همزمان صدای آژیر خطر سازمان بهداشت جهانی نیز به صدا درآمد که این ویروس قدرت سرایت سریع دارد وبه همه کشورهای جهان هشدار داد که احتیاط کنند .

شیوع وگسترش این ویروس در چین وقرنطنیه شدن شهرووهان و آمار مرگ ومیر بالا نشان از قدرت تخریب این ویروس داشت. همزمان با این اتفاقات وزیربازرگانی امریکا ویلبرراس  در یک مصاحبه با ابراز خوشحالی از این اتفاق در چین ، آنرا بسیار سودمند برای امریکا دانسته وابراز خوشحالی کرده بود که این اتفاق میتواند اقتصاد امریکا را رشد دهد ورقیب بزرگش یعنی چین را زمین گیر کند ، علاوه بر این  ، سخنگوی همین  وزارت خانه  در یک مصاحبه مطبوعاتی دیگر بصورت زیرکانه خواسته بود که دنیا نسبت به مبادلات تجاری با چین تجدید نظر کنند واین مبادلات را خطرناک تفسیر کرده بود .

متاسفانه این ویروس در همان ابتدای ژانویه بدلیل رفت و آمدهای تعدادی از چینی های ساکن ایران وارد کشورما میشود وبصورت برق آسا بسیاری از شهرهای ایران را آلوده میکند. هزاران نفر از مردم ایران گرفتار این بیماری مخوف میشوند و تعداد زیادی از هم میهنانمان نیز فوت میکنند. درحالی که مردم ایران در یک شوک بزرگ قرار گرفته بودند، سر و کله خائنین و آپوزسیون جعلی پیدا میشود. مار و مورهائی که مثل کرم سراز خاک در میاورند و ابراز شعف میکنند. به حدی که بعضیهایشان از اینکه تعداد زیاد فوت شدگان در شهر قم هستن تا مرحله جر خوردن شادی میکنند.

ویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلی

این ابتدای سریال کرونا ویروس است. مسعود رجوی بیمار روانی که از ترس جانش نزدیک به 15 سال است به زیر دشداشه سعودیها رفته به ناگه سر در میاورد و میگوید:

” کرونا ویروس بهانه حکومت است برای جلوگیری از قیام ” و بعد هر روز پیام پشت پیام که ” قیام کنید وقرنطینه های جمهوری اسلامی را رعایت نکنید این کلک حکومت است برای جلوگیری از قیام ”

بطور واقع وقتی این پیامها را میخوانیم به عقل نویسنده این پیام شک میکنیم که نکند که نویسنده این پیام یعنی مسعود رجوی علاوه بر بیماری روانی دچار ضربه مغزی هم شده باشد.

اواخر اسفند ماه و در آستانه عید نوروز که کشور ما درگیر سهمگین ترین بیماری تاریخ بود ، وموج نگرانی جامعه را فرا گرفته بود ، تبلیغات شبانه روزی دشمنان ایران زمین به حدی رسیده بود که در تاریخ کشورها بی سابقه است. پخش شایعات همراه با فیلم های جعلی برای ترساندن مردم ایران توسط اپوزسیون خائن و جعلی با شرکت سازمان مجاهدین خلق ، سلطنت طلبان ، تجزیه طلبان ، شورای باصطلاح مدیریت و عناصر فاسد و شیادی که به استخدام دولت امریکا در آمده بودند همه وهمه با تمام توان وظرفیت به جنگ با مردم ایران وکشور ایران آمدند. تعدادی از آنها از کشورهای همسایه ایران میخواستند ایران را تحریم کنند ونگذارند هیچ داد و ستدی با ایران انجام شود. مرزهایشان را به روی ایران ببندند و بعضی هایشان نیز مثل شورای مدیریت از سازمان ملل خواستار دخالت در ایران شدند. این یعنی تهاجم به کشور ایران.

همه اینها در شرایطی بود که مردم ایران در رنج بودند و حتی بلحاظ معشیت دچار مشکلات فراوان و کادر پزشکی ایران علیرغم تحریم های جنایکاران جنگی امریکا با کمترین امکانات به جنگ با این هیولا میروند و بسیاری از آنها قهرمانانه جانشان را فدای مردم ومیهنشان میکنند. همه اینها در شرایطی است که مزدوران سعودی و اسرائیلی و امریکائی همچون مجاهدین خلق و خائنین دیگر از شادی در پوست خود نمیگنجند وبصورت سازمانیافته وهماهنگ ایران ومردم ایران را بمباران تبلیغاتی میکنند. تبلیغاتی که دو بخش دارد. بخشی رو به داخل ایران و بخشی رو به خارج از ایران و مشاوره به جنایتکاران جنگی امریکائی که مبادا تحریم ها را بردارید.

بدترین سناریوئی که توسط دشمنان ایران طراحی شده بود و توسط خائنین اجرا میشد این بود که میگفتند ویروس کرونا از ایران شروع شده است وایران مبدا ویروس است. اما دشمنان ایران زمین در این طراحی نیز به شکست خوردند وهر روز که میگذشت مردم با این شیادهای بی چشم و رو وبی حیا بیشتر آشنا میشدند وتبلیغات آنها به خودشان برمیگشت  تا اینکه کرونا ویروس کم کم پا به اروپا و امریکا گذاشت. اینجا بود که میمونها و انترهائی که جای دوست و دشمن نشان میدادند دهانشان گل گرفته شد و خفه شدند. نمی دانم چه چیزی آنها را بدین اندازه پست و تهی وبی شرافت  کرده است که به این نقطه رسیده اند  که حتی وقتی صحبت از لغو تحریم های داروئی مردم ایران میشود اینها به امریکائی ها مشاوره میدهند که اینکار را نکنند.  به قول آن مادری که فرزندانش ترکش کرده بودند که میگفت به فرزندانتان در کودکی شیر سگ بدهید. ای کاش اینها هم کمی شیر سگ خورده بودند تا بدین روز نمی افتادند که دشمن مام و میهن و مردم ایران شوند.

متاسفانه کره زمین ، خانه ما ، آلوده به نجاست افرادیست که از رنج ملتی شاد میشوند. همانند آن وزیر بازرگانی امریکا که گفته بود ویروس کرونا چین را زمین گیر کرده وباعث رشد اقتصادی امریکا خواهد شد. اما نمیدانست که چندی بعد رئیس جمهور امریکا از کشور چین کمک خواهد خواست تا ابزار پزشکی برای امریکا ارسال کنند. او نمیدانست که اقتصاد امریکا برای اولین بار در طول تاریخ حیاتش زمین گیر خواهد شد. متاسفانه دهها هزار نفر فوتی در امریکا و صدها هزار نفر بیمار. ما هرگز به این همه مصیبت شادی نمیکنیم حتی برای امریکا. ما در فرهنگ غنی ایرانی این گونه تربیت یافته ایم که رنج را حتی برای دشمنانمان نمی خواهیم. اگر چه آنها بگونه ای دیگر هستند.

سریال کرونا ویروس همچنان ادامه دارد. اگر چه تعدادی از این جانوران خفه شده اند و به لانه برگشته اند ، اما سرویس های امریکائی و سعودی و اسرائیلی دست از سر این خودباختگان وفرومایگان برنمیدارند و جدیدا برگ دیگری رو کرده اند. چین ستیزی و روس ستیزی. شخصا هیچ تعلق خاطری به کشورهای قدرتمند جهان ندارم چه امریکا و چه چین و یا روسیه اما واقعیت این است چین و روسیه علیرغم هر مشکلی که دارند اما در این شرایط سخت  بیشترین پشتیبانی را از مردم ایران کرده اند وهمین جاست که جنایتکاران جنگی امریکائی را وا میدارد که میمونهای فارسی زبان خائن را به خدمت بگیرد و تبلیغ ضد چینی و یا روسی کنند. همان امریکائی که دارو و غذا را تحریم کرده ومیخواهد مردم ایران را در رنج نگه دارد. همانها که به زبان خودشان گفته اند میخواهند مردم ایران را رنج دهند تا بر علیه حکومت قیام کنند. براستی آیا این تفاوت قابل تفکیک نیست؟  همه اینها درس عبرتی در پیش روی ماست ما مجبوریم قوی شویم ، مردم ایران و کشور ایران باید قوی شود ، هیچ راه دیگری پیش روی مردم ایران نیست.

ویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلی 2

برو قوی شو اگر راحت جهان طلبی ……………….که در نظام طبیعت ضعیف پامال است

باید قدر مردم نجیب ایران را بدانیم . همانها که در سخت ترین شرایط به خیابان می آیند و هنگامه جنگ نیز فریاد بر می آورند و سینه سپر میکنند این مردم نجیب شایسته بیش از این هستند. با انقلاب در زیرساخت های اقتصادی ایران نشان دهیم که ایران را با ایرانیان داخل ایران میتوان ساخت. کشور ایران بالاترین ظرفیت و پتانسیل بهره وری در میان کشورهای جهان را داراست. چرا مردم ایران را با دادن یک میلیون تومان وام حقیر میکنید؟ این مردم نجیب سزاوار اینگونه تحقیرها نیستند. بی شک دولتی که دستش به دزدی آلوده است و در عین حال هنوز چشم امیدش و اعتمادش به امریکائی هاست چنین میکند.  فقط اشاره میکنم ومیگذرم.  فقط در داستان بنزین اگر به هر ایرانی سهمیه بنزین داده میشد و نه به هر صاحب خودرو بسیاری از مردم فقیر میتوانستند با فروش آن بعنوان کمک خرج امرار معاش کنند و دیگر نیازی به یک میلیون وام تحقیر آمیز دولتی نبودند. این فقط یک نمونه خیلی کوچک از تحول اقتصادیست در حالی که میشود همه مردم ایران را صاحب سرمایه کرد و به طبع آن رشد تولید را به دهها برابر پیش رساند. کافیست فقط به این فکر کنیم .مردم ایران خیلی نجیبند . به امید روزهای بهتر برای مردم ایران .

ویروس کرونا و تحریم دارویی . مسعود رجوی و آپوزیسیون جعلی

***

همچنین: