آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟ -مناظره زنده در مردم تی وی

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟ -مناظره زنده در مردم تی وی

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روندکانون آوا (مردم تی وی)، هجدهم نوامبر 2020:… آقای پارسا سربی مدیر تلویزیون مردم روز جمعه 20 نوامبر (ساعت 11 صبح به وقت نیویورک ، ساعت 17 عصر به وقت آلمان وساعت 19:30 شب به وقت تهران) یک مناظره آنلاین را بمدت 3 ساعت در تلویزیون MardomTV.com انجام می دهد. این برنامه بطور مستقیم از فیس بوک و یوتیوب پخش می شود، یک هیئت کارشناس در رابطه بااین سئوال بحث می کنند. توجه همه علاقمندان را به دیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم. آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟ -مناظره زنده در مردم تی وی 

With Trump gone, is the MEK finishedDonald Trump Is At War With Iran, Not ISIS

مناظره زنده درتلویزیون مردم

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟

آقای پارسا سربی مدیر تلویزیون مردم روز جمعه 20 نوامبر (ساعت 11 صبح به وقت نیویورک ، ساعت 17 عصر به وقت آلمان وساعت 19:30 شب به وقت تهران) یک مناظره آنلاین را بمدت 3 ساعت در تلویزیون MardomTV.com انجام می دهد.

پارسا سربی مردم تی وی

آقای پارسا سربی ، مردم تی وی

لینک به متن انگلیسی:

With Trump gone, is the MEK finished ?

این برنامه بطور مستقیم از فیس بوک و یوتیوب پخش می شود، یک هیئت کارشناس در رابطه بااین سئوال بحث می کنند:

https://www.mardomtv.com/ 
https://www.facebook.com/mardomtv/
https://www.youtube.com/c/ParsaSorbiMardomTV/

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند

آقای سینا طوسی ، تحلیلگر ارشد تحقیقات در شورای ملی ایرانیان آمریکایی (NIAC) ازواشنگتن دی سی آمریکا

آقای مسعود خدابنده ، مشاوران استراتژی خاورمیانه ، عضو سابق مجاهدین خلق از انگلستان

دکتر اولسی یازجی ، مورخ آلبانیایی-کانادایی ، روزنامه نگارازآلبانی

آقای رضا جبلی صادقی ، عضوسابق مجاهدین خلق در ایالات متحده ، فعال کنونی در پارلمان اروپا دربروکسل

آقای Gjergji Thanasi ، روزنامه نگار محقق، برنده جوایزرسانه ای از آلبانی

خانم میگنا بالا ، وکیل دادگستری از تیرانا، آلبانی

آقای حسن حیرانی، عضو سابق مجاهدین خلق به نمایندگی از اعضای سابق درآلبانی از تیرانا

آقای ادوارد ترمادو ، اسیرارمنی – ایرانی سابق (جنگ ایران و عراق) و عضو سابق مجاهدین خلق ازآلمان

خانم آن سینگلتون مدیرموسسه Open Minds – کارشناس فرقه و افراط گرایی از انگلستان

توجه همه علاقمندان را به دیدن و شنیدن این برنامه جالب جلب می کنیم.

لینک به منبع

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟

***

MKO_MEK_Maryam_Rajavi_With Trump gone, is the MEK finishedThe Iran Protests, Regime Change, And The MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دشمنان-ایران-و-مجاهد-تاریخ-دار/

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ داربخشعلی علیزاده، انجمن فراق، سیزدهم نوامبر 2020:… فارغ از این داستان ما در کنار این موضوع شاهد آن بودیم که فرقه رجوی چگونه از وضعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و با فریب و نیرنگ افراد تحت اسارت خود را به باقی ماندن در تشکیلات تشویق می کند تا که به سر رسید گفته شده رجوی طاقت بیاورند. قابل توجه دوستان، سالهاست که رجوی با همین شیوه توانسته کسانی که در داخل فرقه هستند را فریفته و در داخل نگه بدارد. با گرفتن تعهد نامه ای که در داخل آن یک تاریخ ثبت شده از افراد خواسته می شود که تا تاریخ موعود در داخل مناسبات رجوی دوام بیاورند و اگر در این تاریخ گفته های رجوی محقق نگشت هر کسی به دنبال زندگی خودش برود. دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار! 

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دارفرقه رجوی مجاهدین خلق ایران و دوستان ترامپی

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار!

“فراق: سیاست های آمریکا اگر که می خواهد با ایران تعامل کند باید تغییر کند، یکی از این تغییرها رویکردشان در آلبانی است.”

بخشعلی علیزاده تهران

آقای بخشعلی علیزاده

همچنانکه شاهد هستید در این روزها یکی از مهمترین اتفاقات جهان انتخابات آمریکا می باشد که توجهات زیادی را به خودش معطوف داشته است.

خیلی از حکومت های جهان منتظر می مانند که ببینند کدام یک از احزاب موجود در آمریکا قدرت را در دست خواهند گرفت تا بتوانند سیاست های خارجی خود را در این راستا تدوین نموده و به پیش ببرند.

با توجه به نوع حکومتی که دونالد ترامپ در کاخ سفید راه انداخته بود اغلب کشورهای جهان از شیوه حکومت داری وی ناراضی بوده و خواهان به دست گرفتن قدرت توسط او را نبودند.

ترامپ قبل از آنکه یک سیاستمدار باشد یک تاجر بود و همین امر باعث شده بود که مناسبات کشورهای جهان با آمریکا به هم ریخته شود.

بر می گردم به مسئله اصلی خودمان، یعنی رویکرد فرقه رجوی با انتخابات آمریکا. فارغ از این داستان ما در کنار این موضوع شاهد آن بودیم که فرقه رجوی چگونه از وضعیت پیش آمده سوء استفاده کرده و با فریب و نیرنگ افراد تحت اسارت خود را به باقی ماندن در تشکیلات تشویق می کند تا که به سر رسید گفته شده رجوی طاقت بیاورند.

قابل توجه دوستان، سالهاست که رجوی با همین شیوه توانسته کسانی که در داخل فرقه هستند را فریفته و در داخل نگه بدارد.

با گرفتن تعهد نامه ای که در داخل آن یک تاریخ ثبت شده از افراد خواسته می شود که تا تاریخ موعود در داخل مناسبات رجوی دوام بیاورند و اگر در این تاریخ گفته های رجوی محقق نگشت هر کسی به دنبال زندگی خودش برود.

اما به محض اینکه تاریخ گفته شده سر می رسد و تحلیل های آب دوغ خیاری رجوی به پایان رسیده و محقق نمی شود به ترفند دیگری دست یازیده و با شیادی به میدان آمده که مگر مجاهد تاریخ دار داریم؟

مگر مجاهد برای تاریخ مشخصی به میدان می آید؟ و از این قِسم خزئبلات رجوی ساخته.

جالب است که بدانید این بار نیز مثل دفعات گذشته تیرش به هدف نخورد و تحلیل های کشکی او خالی از آب در آمد، بلافاصله به صحنه آمده و گفت:

«با ترامپ و بی ترامپ حکومت ایران توسط جوانان شورشی و خودمان سرنگون خواهد شد.»

بسیار خب، همچنانکه مشاهده می فرمائید می شود متوجه شد که رجوی از روی کار آمدن دونالد ترامپ اساسا روی برگردانده و نا امید شده است و تا دیروز که قرار بود ترامپ حکومت ایران را تغییر و رجوی را سرکار بیاورد، اکنون این وظیفه بر عهده خود آنان گذاشته شده است.)

این شامورتی بازی های رجوی که تمامی ندارد، سیاست از این تیر تا تیر بعدی فرج است، همیشه سر لوحه فرقه رجوی بوده است، زیرا بهتر از هر کسی می داند که دیگر دوران او تمام شده است و با تعدادی آدم پیر و فرتوت هم نمی شود که خط کاری را پیش برد.

کسی که خودش را مخفی نگه می دارد و نمی خواهد در انظار جهانیان دیده شود بهتر آنکه برای همیشه گورش را گم کرده و هیچ حرفی نزند. کدام یک از کسانی که دم از رهبری گروهی را زده اند خود را مخفی کرده و نشان نمی دهند؟

همانگونه که می شود حدس زد، از این به بعد سیاست های آمریکا اگر که می خواهد با ایران تعامل کند باید تغییر کند، یکی از این تغییرها رویکردشان در آلبانی است. برچیدن لانه تروریستی فرقه رجوی و آزاد سازی کسانی که سالهاست در اسارت آنان به سر می برند و از دیدن خانواده هایشان محروم بوده اند. اگر «جو بایدن» می خواهد که با ایران گفتگوی سازنده ای داشته باشد لاجرم باید حمایت از تروریسم را از صفحه خود حذف نموده و رویکرد عاقلانه ای پیشه نماید.

این مسائل چیزهایی هستند که به زودی شاهد تغییر آنها خواهیم بود و رجوی هم باید فکر دیگری برای خود و عناصر تروریستش بکند.

یادداشت از: بخشعلی علیزاده

انتهای پیام / فراق

لینک به منبع

دل بستگی رجوی به دشمنان ایران و مجاهد تاریخ دار!

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟ 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/باخت-ترامپ،-عزادارى-رجوى/

باخت ترامپ، عزادارى رجوى

باخت ترامپ، عزادارى رجوىعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نهم نوامبر 2020:… از این پس ديگر براى رجوي ها در اروپا و آمريكا خريدارى نيست و فشار حداكثرى كه ترامپ به لحاظ اقتصادى بر مردم ايران تحميل كرد الان همان فشار به لحاظ سياسى بر فرقه رجوى نازل خواهد شد و از اين پس شاهد پس دادن جنايت هاى خودشان خواهند بود. بعيد نيست كه در يك چارچوب درست حقوقى و بين المللى از اين پس جانيانى كه مرتكب جنايت عليه ملت ايران و عراق شده اند به دادگاه هاى قانونى معرفى شوند و حتى به كشورشان مسترد گردند. به همين دليل مريم رجوى سخت پريشان حال شده است و سران جانى اش از ترس، شلوار خود را خيس نموده و تشكيلات و افراد اسير و زير دست شان را به حال خود رها كنند.باخت ترامپ، عزادارى رجوى

باخت ترامپ، عزادارى رجوىاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

باخت ترامپ، عزادارى رجوى

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟ 

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 08.11.2020

 انتخابات آمريكا با تمام فراز و نشيبى كه به دنبال داشت تمام شد و قدرت از دست وحشى و جانى ترين رئيس جمهور تاريخ آمريكا، گرفته شد. همان رئيس جمهورى كه براى كسب ثروت، چنان جناياتى در جهان عليه ملت هاى مظلوم منطقه خاورميانه و ديگر كشورهاى مستقل مرتكب شد كه در تاريخ بي نظير بود.

تحريم ظالمانه ملت ايران كه نمي خواست زير يوغ استعماري غول ترامپيسم و صهيونيسم، قرار گيرد از آن جمله است.

رئيس جمهوري كه تمام عناصر كابينه و مشاورانش از رذل ترين و خونريزترين و جانى ترين آدم هاى  مكتب آمپرياليسم – صهيونيسم، بودند منجمله وزير خارجه اش جانى پمپئو، مشاورش جانى بولتون و….. كه تمام عيار در مقابل جهان و قوانين بين المللى ايستادند و به غارت سرمايه هاى ملت ها پرداخته و معاهده هاى به رسميت شناخته شده جهانى را زير پا گذاشتند و به هيچ اصول بين المللى و اخلاق جهانى پايبند نبودند، بلاخره توسط خود مردم كشورشان به زير كشيده شدند و براى هميشه اين تفكر محو و نابود شد.

اين تفكر و مكتب ترامپيسم – صهيونيسم، باعث شقه در درون مردم آمريكا شده است و اين روند قيام مردم و از هم گسيختگى ايالات متحده آمريكا ادامه خواهد يافت و سرنوشتش در نهايت همان شوروى گورباچف خواهد شد.

كشتار زن و بچه مردم فقير و مظلوم يمن و آه كودكان و زنان بيوه اين سرزمين يقه ترامپ و بن سلمان را گرفت و الان عزا و ماتم اين دو تفكر را شاهد هستيم. همچنين ايرانيان خودفروش حامى ترامپ و تحريم ملت ايران نيز سخت عزادار هستند.

از همه مهمتر فرقه رجوى و مشخصا شخص مسعود و مريم رجوى كه خود را گره اين دستگاه كرده بودند و سرنگونى مورد نظرشان را در اين تنبان مي جستند و از هر رذالتى در حق مردم ايران و خودفروشى و مزدروى براى هيأت حاكمه ترامپ، كم نگذاشتند و هستى خودشان را در گرو آن مي ديدند، بيش از خود ترامپ و دارو دسته اش عزادار، غمگين و ماتم زده هستند چون مي دانند كه ديگر جاى نفس كشيدن برايشان باقى نمانده است و تمام امال و آرزوهاى آن ها با رفتن ترامپ به خاك سپرده شده است.

از این پس ديگر براى رجوي ها در اروپا و آمريكا خريدارى نيست و فشار حداكثرى كه ترامپ به لحاظ اقتصادى بر مردم ايران تحميل كرد الان همان فشار به لحاظ سياسى بر فرقه رجوى نازل خواهد شد و از اين پس شاهد پس دادن جنايت هاى خودشان خواهند بود. بعيد نيست كه در يك چارچوب درست حقوقى و بين المللى از اين پس جانيانى كه مرتكب جنايت عليه ملت ايران و عراق شده اند به دادگاه هاى قانونى معرفى شوند و حتى به كشورشان مسترد گردند.

به همين دليل مريم رجوى سخت پريشان حال شده است و سران جانى اش از ترس، شلوار خود را خيس نموده و تشكيلات و افراد اسير و زير دست شان را به حال خود رها كنند.

سخت ترين سناريو از بدو تأسيس تشكیلات فرقه تا الان، گريبانگير مسعود و مريم رجوى و سران تروريستش شده است و بعيد است بتوانند در اين بحران تشكيلات پوسيده خود را نگه دارند.

بايد از امروز به بعد شاهد روند هر چه بيشتر فرار و بريدگى در تشكيلات رجوى باشيم و در آينده هم افول جايگاه مريم رجوى در آلبانى و ديگر كشورهاى اروپايى رقم خواهد خورد.

در خود آمريكا ترامپ هم به اختلافات دامن خواهد زد و روند اضمحلال آمريكا سرعت بيشتري به خود خواهد گرفت و جايگاهى كه براى فرقه رجوى در آمريكا درست شده بود همراه با ترامپ و پمپئو، به گور سپرده مي شود.

اين تغيير روند بر همه ملل آزاده و ستمديده بخصوص ملت هاى مظلوم يمن، سوريه، عراق و ايران مبارك باد. همچنین، نابود باد تفكر تروريسم فرقه رجوى.

„پایان“

لینک به منبع

باخت ترامپ، عزادارى رجوى

آیا با رفتن ترامپ ، مجاهدین خلق به فنا می روند ؟ 

***

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

قربانیان مریم رجوی خودسوزی ها بدستور مریم رجوی پاریسسخنگوی وزارت خارجه فرانسه: این گروه (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) بشدت غیردموکراتیک و خشن است

همچنین: