آیا رجوی از مخفیگاهش بیرون می‌آید؟! (همیشه پای پاریس در میان است)

آیا رجوی از مخفیگاهش بیرون می‌آید؟! (همیشه پای پاریس در میان است)

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و سوم سپتامبر 2014: …  نگرانی اروپایی‌ها بالاخص فرانسه از حضور اعضای خطرناک گروهک تروریستی منافقین در کشورهای‌شان همواره مشهود بوده است و نمود عینی آن را می‌توان در نحوه پذیرش اعضای سازمان نفاق در کشورهایشان بعنوان پناهنده ملاحظه نمود.  در روزهای اخیر گروهک تروریستی منافقین پس از یازده سال هزینه کلان و مزدوری برای غرب پرونده …

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

آیا رجوی از مخفیگاهش بیرون می‌آید؟!

لینک به منبع

01 مهر 1393, 05:07

با اینکه مریم رجوی سالها است خود را به کری زده و حتی یک سوال جداشدگان را پاسخ نمی دهد. آیا رجوی هم می تواند به این راحتی از زیر بار آنچه سالیان بر سر اعضای خویش آورده شانه خالی کند؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین به نقل از دیده بان، نگرانی اروپایی‌ها بالاخص فرانسه از حضور اعضای خطرناک گروهک تروریستی منافقین در کشورهای‌شان همواره مشهود بوده است و نمود عینی آن را می‌توان در نحوه پذیرش اعضای سازمان نفاق در کشورهایشان بعنوان پناهنده ملاحظه نمود.

در روزهای اخیر گروهک تروریستی منافقین پس از یازده سال هزینه کلان و مزدوری برای غرب پرونده مربوط به مریم رجوی را بعنوان یک تروریست مختومه اعلام کرد.

جدای از اینکه این رویه چندین ساله مواجهه دوگانه با منافقین به عنوان مزدوران غرب نشان از عمق حقارت این گروهک در حاضر شدن در برزخ حقوق کشورهایی همچون فرانسه دارد، جداشده‌های منافقین نیز نظرات جالبی را در نحوه برخورد سازمان با این مسئله دارند که قابل توجه است.

متن پیش رو توسط یکی از اعضای جدا شده سازمان نگاشته شده است که زمانی در شورای جعلی گروهک به سر می برده است:

این روزها مریم رجوی ترفند دیگری برای ادعای پیروزی و خفه کردن نیروهای کمپ لیبرتی پیدا کرده و آن هم موضوع مضحک مختومه شدن پرونده ۱۷ ژوئن است.

در شرایط سیاسی فعلی تبرئه پرونده فرقه تروریستی رجوی موضوع تعجب‌آوری نبوده و نیست.

بخاطر دارم که سال ۱۳۸۶ در جلسه‌ای در کمپ اشرف شخص رجوی از ستاد مالی سازمان خواست که تعهد بدهند برای هزینه یک وکیل پیگیری خروج نام سازمان از لیست تروریستی اروپا ۵۰۰۰۰۰ هزار دلار ظرف یک ماه تهیه کنند و این تنها یک قلم از هزینه‌های وکلا و قاضیان پرونده بود و گفته شد که سایر مخارج نیز تقسیم شده و بخش‌هایی از آن هم به عهده تیم‌های مالی خارجه گذاشته می شود.

با صرف میلیون ها دلار پول های حاصل از تجارت سیاه نفت عراق برای پرونده‌های این چنینی و دریوزگی‌های ده ساله اخیر برای کسب حمایت، افتخار و شادی ندارد.

درخواست کمک از جناح جنگ‌طلب آمریکا و آتش‌بیاری معرکه برای حمله به ایران جای بسیار شرم و تاسف دارد.

حال سوال اساسی این است سازمان منافقین از لیست تروریستی خارج شده و پرونده ۱۷ژوئن هم، با یا انواع زد و بندها و صرف میلیونها دلار… مختومه شد و تبرئه گردید. به قول خودتان حمایت آمریکا را هم دارید پس دلیل مخفی شدن این رهبری پاکباز چیست،چرا از مخفیگاه خارج نمی شود؟ مانع چیست؟

همه اعضای کمپ و جدا شدگان در سال های اخر به یاد دارند که در رابطه با مخفی شدن رجوی گفته می شد که سد راه ، لیست تروریستی و موضوعات امنیتی فرانسه … می باشد و به همین بهانه ده سال تمام انواع مشقات و مضیقه ها و هر گونه شرایط سخت و بیگاری بر ما روا می داشتند و بارها بر ما چوب نمک ناشناسی و اهمال در کار و مسئولیت و عدم تلاش زده می شد که سد راه خروج از لیست و در ادامه ظهور رهبری شده ایم… و بایستی تلاش کنیم تا درب بازکنیم!

حال باید گفت ای سرکردگان درب باز شده! شما هم مورد حمایت و الطاف غربیان قرار گرفته اید…

پس چرا جناب رجوی تشریف نمی آورند؟

آیا جز این است که او نمی تواند پاسخگوی اعمال خیانتکارانه خود قبل از هر چیز ظلم و ستمی که بر اعضای خویش وارد آورده باشد.

هر عملی در جهان بی پاسخ نیست و بقول خودتان بنا بر اصل دیالکتیکی عمل و عکس العمل و تأثیر متقابل! او نخواهد توانست از مخفیگاه خود خارج شود.

در حالیکه صدها نیروی درد کشیده که با هزاران مشقت بخصوص در طی سالیان اخیر توانستند از تشکیلات بگریزند و صحنه های دردناک درون تشکیلات را شرح دادند رجوی چگونه می تواند پاسخگوی اعمال خود باشد؟

چگونه می تواند در مقابل انظار عمومی بایستد و همه این موارد را انکار نموده و حاشا کند.

با اینکه مریم رجوی سالها است خود را به کری زده و حتی یک سوال جداشدگان را پاسخ نمی دهد. آیا رجوی هم می تواند به این راحتی از زیر بار آنچه سالیان بر سر اعضای خویش آورده شانه خالی کند؟

آیا رجوی می تواند براحتی از پاسخگویی اعمالش شانه خالی کند و راه گذشته را پیش بگیرد؟”

-جدا شدگان ، در طی این سالها به افشای انبوهی از مسائل ضد حقوق بشری از پستو و فرقه دربسته پرداخته اند. مکانی که اجازه هیچ گونه بازرسی ندارد، درب های آن بسته است و افراد آن حدود سی سال است که اجازه تماس با دنیای خارج را ندارند،نقض حقوق زنان ،نقض حقوق خانواده و نقض حقوق اولیه انسانی در فرقه موج می زند…

آیا رجوی می تواند همچنان گزافه‌گویی کند و چشم در چشم دنیا باز هم بگوید ما ارتشی آزاد! داریم و امسال سرنگون می‌کنم. و سال دیگر سرنگون می کنیم و…

و آیا با انبوه این همه شاهدین زنده و دلایل مستند چون مریم قجر لیچار ببافد و از حقوق زن و آزادی و… سخن بگوید و به همین دلیل این رهبری وجهه قانونی و مشروعیت خود را نیز از دست داده و نخواهد توانست دربرابر انظار عیان شود

.

همیشه پای پاریس در میان است

لینک به منبع

31 شهریور 1393, 09:06

پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین:

پرده اول

•.دادگاه فرانسه 9 تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین را پس از تلاش آن‌ها برای سوءقصد به جان دیپلمات‌های ایران در پاریس تبرئه می کند.گفته می‌شود این افراد قصد سوءقصد به جان چندین مقام ایرانی را در پاریس داشته‌اند. پلیس فرانسه نیز این افراد را به جرم اقدامات تروریستی بازداشت کرد اما دادگاه ‌آنها را از چنین جرائمی تبرئه می کند.

پرده دوم

•منافقین مدعی می شوند دولت فرانس در پرونده ایراد اتهام به اعضای گروهک تروریستی منافقین تبدیل به آلت دست ایران شده و با این پرونده سازی!! اعتبار و چهر ه بین المللی !!گروهک که تنها هدفش ایجاد دموکراسی!! در ایران است دچار خدشه شده است لذا باید منافقین اعاده حیثیت!! بکنند.

پرده سوم

• مصطفی آزمایش سخنگوی دراویش گنابادی و از نزدیکان قطب فرقه که در فرانسه زند گی می‌کند جلساتی را با برخی از سران گروهک تروریسیتی منافقین خصوصا مریم قجر برگراز می کند. در یکی از این جلسات علاوه بر آزمایش نماینده ی فرقه ضاله بهاییت نیز حضور داشته و مقرر شده است برای فشار بیشتر بر جمهوری اسلامی جلسات منظمی بین آنها برگزار شود. و بدین ترتیب دلیل پوشش گسترده اخبار دراویش گنابادی توسط منافقین معلوم می شود.

پرده چهارم

•فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه به فکر مبارزه با تروریسم افتاده و با همراهی آمریکا ائتلاف مبارزه با تروریسم تشکیل می دهد او می گوید با تروریسم و تروریست ها به صورت ریشه ای باید مبارزه کرد.اولاند همزمان بر حمایت خود و دولتش از تروریست های ارتش آزاد سوریه نیز تاکید می کند.

پرده آخر

همیشه پای فرانسه در میان است هم از تروریست ها حمایت می کند هم در دادگاه نمایشی آنها را تبرئه می کند تازه طلبکار هم می شوند که باید اعاده حیثیت شوند هم زمینه چینی می کند منافقین با سایر گروه های ضد نظام جمهوری اسلامی در پاریس دیدار و برای انجام اقدامات تروریستی و جنایتکارانه خود هماهنگی کنند و هم پرچمداری مبارزه اصولی و ریشه ای با تروریسم را بر عهده می گیرد. این نمایش واقعا دیدنی است.

***

VOA Massoud Khodabandeh Mojtaba Vahedi


http://youtu.be/YdAHEs7hm3k

نگاهی به اختتام پرونده ۱۷ ژوئن مریم رجوی در فرانسه (مریم رجوی در دادگاه: هیچ مسئولتی در مجاهدین نداشتم)

مریم رجوی هفدهم ژوتنوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

مریم رجوی قاتل ندا و فروغ حسنی

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در گزارش سالانهی تروریسم ۲۰۰۷ امریکا

مریم رجوی قاتل ندا حسنی و دیگر قربانیان ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳

همچنین:

چرا منافقین (فرقه رجوی) به انفجار اعتراف نکردند؟

کشمیری کلاهیمجاهدین دات کام، تهران، شانزدهم سپتامبر 2014: …  چاپ نامه یکی از قهرمانان عملیات ویژه امضا محفوظ در نشریه نفاق که واقعیات زیادی در آن پیدا بود مسولیت مستقم سازمان را در این گونه فجایع عریان ساخت. در مقدمه کوتاه بر این نامه که یکی از مدیحه‌سرایی‌های پس از انقلاب ا

حوض شیطان (مجاهدین خلق قربانیان اربابانی بی شمار)

مجاهدین دات کام، شانزدهم سپتامبر 2014: …  فرد می بایست بعد از تکرار این چند جمله ،3 بار با صدای بلند کلمه حاضر حاضر حاضر را فریاد بکشد. این فریاد کشیدنها می بایست طوری می بود که افراد در نشست هم آن را تائید می کردند که تقریبا کمتر کسی بود که می توانست به آن حد فریاد بکشید که در دفعه اول قبول شود. حالت نفراتی که می بایست ب

تروریست خوب و بد – امریکا و تولیداتی همچون منافقین (فرقه رجوی) و گروههای تکفیری

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریست خوبمجاهدین دات کام، تهران، سیزدهم سپتامبر 2014: …  آمریکا زمانی در جهت منافع خود این گروه‌های تروریستی را تشکیل داد و یا در گسترش فعالیت آنها نقش داشت. بر این اساس اسامه بن لادن، ملاعمر ، مسعود رجوی، مریم قجر، ابوبکر بغدادی در بر

از تغییر ملیت منافقین تا جعل خبر فرقه رجوی از زبان آیت الله سیستانی

مجاهدین دات کام، تهران، ششم سپتامبر 2014: … خبر کذب منافقین به اینجا ختم نشده و سایت منافقین در ادامه مدعی شده است که آیت الله سیستانی سردار سلیمانی را مسئول اقدامات تروریستی شهرهای شمالی و غربی عراق می دانند! این که آیت الله سیستانی از حاج قاسم سلیمانی ناراحت است یا وی را مسئول جنایات ترور