آیا رجوی توان سرنگونی دارد؟

آیا رجوی توان سرنگونی دارد؟

آیا رجوی توان سرنگونی دارد؟عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و نهم مارس 2021:… آقای رجوی! شما نه عددی هستید که در اذهان مردم ایران به حساب بیائید و نه دیگر اعضای تشکیلات خودت برای این فریبکاری ها و چرندیاتت ارزشی قائل است که زیر بار تعهد و پروژه سیاه نمایی انتخابات ریاست جمهوری ایران برود و همانند گذشته حوض مغزشویی راه بیندازید و از این ستون تا آن ستون، فرجی برای حیات خائنانه ات بخرید. توصیه ام به شما، این است که سخت به کلاه خودت به چسپ که در این روزها باد نبرد، خودت را آماده روابط آینده ایران با سایر کشورها  از جمله اربابانت را از نظر دور ندار که سرنوشتی چون اوجلان رهبر« پ ک ک» در انتظارتان خواهد بود. آیا رجوی توان سرنگونی دارد؟ 

آیا رجوی توان سرنگونی دارد؟هذيان گويى رجوى در دنياى يأس و نااميدى

آیا رجوی توان سرنگونی دارد؟

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 28.03.2021

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

داستان سرائی های سرنگونی و محمل بافی دروغین و فریبکارانه رجوی حتی در واپسین عمر تشکیلات فرقه اش  تمامی ندارد. این شیاد و فریبکار و دروغگوی بی نظیر بعد از  أویخته شدن به بارگاه ترامپ و نتانیاهوی کودک کش و بن اره عربستانی، برای فریب  و مغز شویی و در اسارت نگه داشتن افراد تشکیلات و وعده دروغین هزار باره سرنگونی با سُس ارتش نداشته آزادیبخش و کانون های دروغین شورشی در داخله، از اینکه نه فقط سرنگونی و گشایشی در پی نداشت بلکه جنگ طلبان و زراندوزان کاخ سفید و دشمنان مردم و سرزمین ایران به قعر  پوچی و ذلت رانده شدند.

ترامپ با وضعیت اسفباری از کاخ سفید اخراج شد، نتانیاهوی کودک کش که با حمایت کاخ سفید برای تصاحب فلسطین و سرزمین های جولان سوریه که در اشغال خود دارد، باد به غبغب می داد و سر مست از این آرزو بود، نه تنها به آرزوی خود نرسید بلکه سراشیبی آرزو و قدرتش را به عینه می بیند. از طرف دیگر، بن سلمان که به راحتی سلاخی می‌کرد و زیر چتر حمایتی ترامپ از هر گونه فشار ی در امان بود روزهای سختی را سپری می کند و با نارضایتی داخلی و فشار بین المللی برای جنایاتش روبروست و حتی از طرف اربابانش که روزی برای حمایتش گاو شیر ده خوبی برای آنان بود، او را طرف حساب خود نمی بینند و مجبورند به خواسته مردم آمریکا برای مجازات اش تن دهند.

حال با این اوصاف، به فرقه غرق در بحران تشکیلاتی رجوی نگاهی بیندازیم. واقعیت این است که بعد از انتخابات آمریکا و اخراج تیم تزویر و دروغ در کاخ سفید، در تشکیلات رجوی بحران نارضایتی و تمرد بالا گرفته است و دیگر مریم رجوی نمی تواند با اهرم انقلاب کذایی اش بر دروغ‌های تکراری سرنگونی در سایه مزدوری و خودفروشی برای این و آن  سر اسیران تشکیلاتش شیره بمالد و افراد به خواسته اش تن بدهند.

گذشت زمان دیکتاتوری مطلق رجوی که با زور چماق همه را مطیع و حتی به ظاهر در خط و خواسته خود نگه می داشت و تعهد پشت تعهد از افراد می گرفت. الان کمتر کسی در تشکیلاتش وجود دارد که بدون چون و چرا و رباط گونه و ‌کوک شده خط رجوی را پیش ببرد. فرقه در بحرانی ترین عمر تشکیلاتی خود قرار دارد و مریم رجوی و مسئولانش مجبورند با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته و به این واقعیت و از هم گسستگی تشکیلات اذعان نکنند، اما ما جدا شده ها از این فرقه می دانیم که چه روزها، ساعات و لحظات سختی بر آنان می گذرد و چطور مستأصل از حل این بحران لاینحل و به قول خودشان معضل تشکیلاتی هستند.

آنان برای رفع موقت این بحران‌ها مجبورند روند فریب و دروغ گذشته را ادامه دهند و در این مسیر است که جدایی و فرار از تشکیلات شدت پیدا می‌کند اما چاره دیگری برای رجوی وجود ندارد.

رجوی بعد از  انتخابات آمریکا، به دادگاه اروپا که دست پخت شیادی اربابانش  و خودش بر علیه منزوی کردن ایران بود رو آورد و تبلیغات شیطان سازی خود را چنان کوک کرد که گوش فلک را کر می ‌کرد و این هم فقط برای منحرف کردن اذهان اسیران برای تمرد و نافرمانی بود ولی باز برای رجوی حاصلی نداشت.

در مراسم عید، با وجود ویروس کرونا، بساط سور و سات برای فریب اسیران پهن کرد و چند روزی آن ها را دلخوش و سرگرم نمود اما با پایان این تعطیلات مجددا روی میز افتادن ها شروع شده است و موج نارضایتی ها خودش را در تمرد از شرکت در جلسات تفتیش عقاید و سرکوب نشان می‌دهد. یکی از دوستانی که به تازه گی از فرقه جدا شده است می گفت دیگر شرایط مثل گذشته نیست و سران تشکیلات جرأت ندارند که به نفری بگویند بالای چشمت ابروست، همه از وضعیت ناراضی هستند اما اراده بیرون آمدن از تشکیلات را ندارند و فکر نمی کنند که در بیرون از تشکیلات هم یک زندگی آزادانه وجود دارد و می توانند به تنهایی زندگی داشته باشند و آن را اداره کنند. از بس رجوی مخ ما را خورده و بر جسم و جان ما تسلط پیدا کرده بود و اراده و اختیار از ما گرفته بود که فکر نمی کردیم بتوانیم مستقل در بیرون  جسم و جان خود را حفظ کنیم چه رسد به زندگی و زن فرزند! اما بعد از این که پیه مرگ را به تن مالیدم و از فرقه جدا شدم می فهمم که من هم یک انسان هستم و می‌توانم زندگی در دنیای آزاد برای خود داشته باشم و لذت خانواده و زن و زندگی را احساس کنم و به خود باوری دزدیده شده از طرف رجوی برسم که من هم می‌توانم مانند دیگران از زندگی آینده ام لذت ببرم و آن را بسازم.

رجوی در پس خروارها معضل تشکیلاتی و سیاسی که گریبانگیر فرقه اش شده است تبلیغات شیطان سازی و دروغگویی و واقعیت را، وارونه جلوه دادن در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری در ایران کلید زده است و با سیاه نمایی  و دشمنی هیستریک، با انتخاب آزاد مردم ایران  می خواهد چند صباحی سر اسیرانش را شیره بمالد و سرنگونی را در پس انتخابات ریاست جمهوری ایران به خورد افراد بدهد و آن ها را سرگرم کند. اما رجوی بداند که ملت ایران خود بهتر می داند و بهتر انتخاب می‌ کند و نیازی به عوعو سگان وطن فروش نیست و نخواهد بود. در انتخابات گذشته از دوره رفسنجانی گرفته تا خاتمی و احمدی نژاد تا روحانی چه سیاه نمائی هایی که نکردید؟ آیا ایران روز به روز قوی تر نشده است؟ آن روز گذشت که اربابت صدام حسین با پشتیبانی ابرقدرت های آن دوران به خاک ایران تجاوز می ‌کرد و با موشک خانه های مردم را بر سرشان خراب و زن و مرد و کودکان بی گناه را به خاک و خون می کشید  و شما سر مست باد به غبغب داده و شعار سرنگونی نعره می زدید.

آقای رجوی، امروز  قدرت ایران را ببین! آیا چرندیات شما از بیست سال پیش تا کنون در رابطه با وضعیت ایران و سرنگونی درست بوده است یا اینکه اضافه خوری می کردید و آنچه که به قلم آورده نمی‌شود!

آقای رجوی! شما نه عددی هستید که در اذهان مردم ایران به حساب بیائید و نه دیگر اعضای تشکیلات خودت برای این فریبکاری ها و چرندیاتت ارزشی قائل است که زیر بار تعهد و پروژه سیاه نمایی انتخابات ریاست جمهوری ایران برود و همانند گذشته حوض مغزشویی راه بیندازید و از این ستون تا آن ستون، فرجی برای حیات خائنانه ات بخرید.

توصیه ام به شما، این است که سخت به کلاه خودت به چسپ که در این روزها باد نبرد، خودت را آماده روابط آینده ایران با سایر کشورها  از جمله اربابانت را از نظر دور ندار که سرنوشتی چون اوجلان رهبر« پ ک ک» در انتظارتان خواهد بود.

اقاى رجوى، زمانى كه در اوج بوديد و زير سايه اربابتان صدام حسین جیک جیک مستان تان بود و سرمست از تکبر و غرور کلت به کمر نعره می زدید و تازیانه بر گرده اسیرانت می نواختید، برایتان یادداشت بدون اسم در نشست جمعی باقرزاده نوشتم و متذکر شدم این قدر مغرور نباشید! الان که جیک جیک بهار مستان تان است آیا نظر و فکری به زمستان هم دارید؟

الان به قطع و یقین، زمستان شما و خانم تان فرا رسیده است. باش که در آینده نزدیک سزای جنایات تان را ببینید و این چشم اندازی واقعی و قطعی است. به امید هر چه زودتر تحقق آن.

„پایان“

لینک به منبع

آیا رجوی توان سرنگونی دارد؟

***

After Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in TehranAfter Soleimani’s Assassination, There Will Be No Regime Change in Tehran

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/بازی-باخت-باخت-اربابان-مجاهدین-و-رجو/

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران

بازی باخت باخت اربابان مجاهدین و رجوی عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و یکم فوریه 2021:… در انتها هم اشاره ای به رذالت و پلشتی فرقه رجوی در ماجرای عملکردهای ترامپ می اندازیم. کمی به عقب برمی گردیم. زمانی که رجوی برای کسب قدرت و قدرت طلبی و برای به دست آوردن این امر راه های تروریستی و تروریست پروری و کشتار  و قتل عام  و مزدوری و خیانت و خودفروشی را در پیش گرفت و جنایات وحشتناکی با همدستی دیکتاتور عراق و بعد از سرنگونی صدام در ارتباط با گروه های تروریستی در عراق که بعد ظهور داعش را به دنبال داشت و افسران و وفاداران صدام، متحد و نور چشمی رجوی شالکه اصلی این جانیان آدمخوار بودند، مرتکب شد و رجوی آن ها را عشایر انقلابی عراق می نامید.  بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران 

بازی باخت باخت اربابان مجاهدین و رجوی پايان مرحله ترامپ و بحث سرنگونى در تشكيلات رجوى

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 19.02.2021

کینه و دشمنی هیستریک و تحریم های بی سابقه ای در دولت خودسر و خود رأی دونالد ترامپ بر ملت شریف و با تمدن ایران تحمیل شد که در تاریخ بی نظیر بود. اگر اقتدار نظامی و کیفیت بازدارنگی و قدرت نیروهای مسلح ایران نبود حتما حمله و ضربه نظامی بر ایران وارد می‌کردند. ولی خوب می دانستند این مسیر هم جواب نمی دهد و همانند تحریم اقتصادی، این طرح هم به گل خواهد نشست و ضربه کاری نه بر بدنه ملت ایران بلکه بر بدنه خود آمریکا وارد خواهد شد و این کشور را شقه خواهد کرد. لذا ترامپ وحشی و دستگاه دیپلماسی دروغ ساز و دروغ پرداز آن به رذالت ترین شیوه های ممکن روی آورده و با زیر پا گذاشتن تمام قوانین بین المللی، حقوق مردم مظلوم فلسطین را زیر پا نهاده و قانون حکمرانی اسرائیل و شخص نتانیاهوی کودک کش را بر سرزمین های اشغالی به تصویب رساند و بلندی‌های اشغالی جولان که از خاک سوریه است  را رسماً به نتانیاهو هدیه داد و با همکاری سران برخی از کشورهای عربی که گاو شیر ده بی نطیری برای ترامپ بودند به سمت عادیسازی با رژیم اسرائیل سوق داد، با این هدف که بتوانند در مقابل ایران و مردم آن بایستد و آن ها را به زانو درآورد.

اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

اما می بینیم که خودسری و دروغ گویی و دروغ سازی و قلدری بدون پشتوانه، چه بر سر ترامپ – پمپئو – نتانیاهو و  بن اره، آورد و الان دارند ثمره و تاوان همان لقمه های غیر قانونی و نامشروعی را می خورند که ترامپ جلوی رویشان قرار داد.

ترامپ  و دارودسته اش، نه تنها با خفت و خواری از کاخ سفید بیرون‌ رانده شدند بلکه  رئیس جمهور بعدی آمریکا یعنی اقای جو بایدن  تمام قوانین چپ اندر قیجی و غیر اصولی ترامپ را ملغی کرد و حمایت های کاخ سفید را از آن ها برداشت، نتانیاهو در گل گیر کرد و بن اره نیز بی باور شد. نتیجه اینکه  با ملت  ایران می بایست فقط با زبان منطق وارد دیالوگ شد.  زور گویی و قلدری و تحریم تا کنون ملت ایران را به زانو در نیاورده است و اگر الان هم کسی بخواهد با ملت ایران غیر از این رفتار کند، راه به جایی نخواهد برد و فقط توان خودباوری ملت ایران را بالا می برد.

بنظر می‌رسد، آقای بایدن به این امر واقف است و امیدواریم بتواند با زبان منطق و برابر با ملت ایران سخن بگوید و واقعیات ظلم و ستمی که از طرف اسلاف اقای بایدن بر مردم ایران روا داشتند، از آلام مردم ایران بکاهند و دو کشور در دوستی و رابطه دیپلماتیک قرار بگیرند و شر نفرت و کینه از سر مردم دنیا رخت برکند و جهانی عاری از جنگ و خشونت و دشمنی داشته باشیم.

در انتها هم اشاره ای به رذالت و پلشتی فرقه رجوی در ماجرای عملکردهای ترامپ می اندازیم. کمی به عقب برمی گردیم. زمانی که رجوی برای کسب قدرت و قدرت طلبی و برای به دست آوردن این امر راه های تروریستی و تروریست پروری و کشتار  و قتل عام  و مزدوری و خیانت و خودفروشی را در پیش گرفت و جنایات وحشتناکی با همدستی دیکتاتور عراق و بعد از سرنگونی صدام در ارتباط با گروه های تروریستی در عراق که بعد ظهور داعش را به دنبال داشت و افسران و وفاداران صدام، متحد و نور چشمی رجوی شالکه اصلی این جانیان آدمخوار بودند، مرتکب شد و رجوی آن ها را عشایر انقلابی عراق می نامید. هدف رجوی از این کارها فقط به قدرت رسیدن بود و فکر می‌کرد که این گروه های تروریستی توان اشغال سرزمین ایران عزیز را دارند، اما نمی دانست که جنایتی بر جنایاتش در حق مردم ایران افزوده خواهد شد و رجوی با خودفروشی و مزدوری و اعمال تروریستی نمی تواند از گندم ری دانه ای میل کند.

در ماجرای ریاست جمهوری  ترامپ و تیم جنگ طلب او، رجوی با توجه به اینکه دیگر در کنار مرزهای ایران قرار نداشت، تمام توان فرقه ای، سیاسی، ایئولوژیکی و تشکیلاتی اش را بکار گرفت و خود را تمام عیار در خدمت کاخ سفید، نتانیاهو  و اره سلمان، قرار داد و در توطئه چینی و تحریم و جنگ علیه مردم ایران هیچ کوتاهی نکرد و چنان سرمست از عملکرد و جنایات کاخ سفید و بن اره عربی و نتانیاهوی عبری شده بود که مغلوب شدن ایران را با چشم و ذهن پر از پهن اش در دسترس می دید و چنان برای اسرای در بندش بوسیله مریم رجوی، دستگاه مغزشوئی اش را بکار گرفت که آن اسرای بیچاره فکر می کردند که این سرنگونی واقعی است و با دفعات قبل تفاوت دارد. به همین دلیل هم کم و بیش تن به خواسته سران رجوی دادند به امید این که عنقریب وزیری یا  وکیلی در ایران خواهند شد و تمام رنج دردهای ناشی از فشارها پایان خواهد یافت.

مواضع مجاهدین استحاله شده در سالروز انقلاب اسلامی

اما دیدیم که نتانیاهو  و  بن سلمان و رجوی تمام تخم مرغهایشان را که در سبد ترامپ و تیم جنگ طلبش گذاشته بودند، هدر رفت و سرشان بی مو و بدون کلاه باقی ماند و این ملت ایران است که با تکیه بر قدرت داخلی به خود می بالد و موفق از این طرح های شوم دشمنانش پیروز بیرون آمد و این دشمنانش است که در حضیض درماندگی قرار گرفته اند به خصوص رجوی و فرقه اش که دنیا بر روی سرش آوار شده است و زیر نارضایتی و سرپیچی اعضای در بندش، جانش به لب رسیده و نفس های آخر فرقه اش را تجربه می‌کند.

„پایان“

لینک به منبع

بازی باخت باخت اربابان و نوچه ها در برابر مردم ایران 

***

همچنین: 
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ماهیت-آمریکا-تغییر-پذیر-است-یا-نه/

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بودعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهاردهم فوریه 2021:… این تناقض و این دوگانگی با وجود ادعای آمریکا بر مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش، باید چگونه نگریسته شود؟  آیا این واقعیت را به نمایش نمی گذارد که خود آمریکا مشوق ایده وهابیت عربستانی است و داعش اهرم دست پرورده خودشان برای پیش برد اهداف شوم شان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان است!؟ آیا حمایت کشورهای غربی و آمریکا در تأمین تسلیحات عربستان برای کشتار و ویرانی کشور و مردم مظلوم یمن این واقعیت را به اثبات نمی رساند که منافع اقتصادی بر ارزش انسانی و حقوق بشری برای این کشورها اولویت دارد؟  آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود 

مسعود خدابنده : بایدن بر سر دوراهیبایدن بر سر دوراهی : ایرانیان ترامپ را دیوانه می دانند، اما آمریکا را مقصر می بینند

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 13.02.2021

آمريكا با رياست جمهوری جو بایدن و البته زیر فشار افکار عمومی و سازمان های فعال حقوق بشری بخصوص سازمان ملل متحد، انصارالله یمن را از لیست سیاه تروریستی وزارت خارجه آمریکا که چندی پیش توسط دونالد ترامپ و مایک پمپئو، در واپسین عمر حکومتی شان و قبل از واگذاری قدرت، عجولانه و مزورانه و غیر انسانی و غیر اخلاقی در این لیست قرار داده بودند، خارج کرد.

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود

همین رویکرد هم هر چند که مثبت است اما ماهیت تروریست پروری آمریکا را بر ملا می کند که به جای تروریست و ظالم، مظلوم که همان مردم فقیر و پا برهنه یمن هستند در لیست تروریستی گنجانده بود. به جای این که وهابی های عربستان که مولود ناخجسته تمام گروه های تروریست و آدمخوار به اصطلاح اسلامی همچون‌داعش و… در منطقه خاورمیانه و سراسر جهان  است در لیست تروریسم قرار دهد، کسانی که به صودت واقعی در خط مبارزه با این پدیده شوم هستند امروزه در لیست تروریسم وزارت خارجه آمریکا قرار دارند.

این تناقض و این دوگانگی با وجود ادعای آمریکا بر مبارزه با گروه های تروریستی از جمله داعش، باید چگونه نگریسته شود؟  آیا این واقعیت را به نمایش نمی گذارد که خود آمریکا مشوق ایده وهابیت عربستانی است و داعش اهرم دست پرورده خودشان برای پیش برد اهداف شوم شان در خاورمیانه و دیگر نقاط جهان است!؟ آیا حمایت کشورهای غربی و آمریکا در تأمین تسلیحات عربستان برای کشتار و ویرانی کشور و مردم مظلوم یمن این واقعیت را به اثبات نمی رساند که منافع اقتصادی بر ارزش انسانی و حقوق بشری برای این کشورها اولویت دارد؟ آیا وجدان های بشری در خصوص تراژدی که بر سر مردم یمن آمده، بیدار شده است که آمریکا از ترس هر چه بیشتر رسوا شدن و بر بحران داخلی اش افزوده شدن، چنین اقدامی انجام می‌دهد و حمایت خود را از جنگ علیه مردم مظلوم و کشور یمن بر می دارد و به حکام وهابی عربستان سعودی فشار میاورد که جنگ علیه یمن را متوقف سازد!؟

باتوجه به ماهیت آمریکا و ‌مظلوم کشی این کشور بعید است که با این مانورهای کاخ سفید،  ماهیت درنده خوئی آن عوض شود. اما همین کار آقای بایدن و تیم سیاسی آن قابل تحسین است و امیدواریم که از این پس در خوی شیطانی و مظلوم کشی آمریکا تجدید نظر کنند و واقعیت های جهانی را مد نظر قرار دهند و  وضعیت داخلی کشورشان درس عبرتی برای این تحقق باشد.

خطاب به آقای جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا، این است که واقعیات به عیان دیده می شود، وضعیت داخلی آمریکا هم گویای این واقعیت است که مظلوم کش نباشید و از اقلیتی از زورگویان که در برخی از کشورهای مورد حمایت شما بر مسند قدرت هستند و مردم مظلوم کشور خود را برده و استثمار می کنند و با زور اسلحه و نه رأی مردم، در  قدرت باقی مانده اند، به خاطر منافع اقتصادی که به جیب کشور شما ریخته می شود از حمایت از دیکتاتوری و جنایت شان  و کمک در سرکوب مردم مظلومشان دست بردارید و‌ مسیر انسانیت و حقوق انسان‌ها را طی طریق نمائید. این ماهیت است که از این پس می‌تواند مسیر درست کشورداری و مردم داری و آبادانی و شکوفایی ببار بیاورد. از این پس شیوه های شیطانی گذشته هیچ گونه کارایی نخواهد داشت و موجب بحران هر چه بیشتر در جهان خواهد شد و جان انسان‌ها را فدای مطامع اقتصادی نکنید که این بحران‌ها اول از همه در کشور خودتان رقم خواهد خورد.

به امید جهانی عاری از ظلم و ستم و ضعیف کشی و پایمال کردن حقوق انسانی و دوستی و هم زیستی تمام ملل جهان.

„پایان“

لینک به منبع

آیا ماهیت آمریکا با جو بایدن تغییر پذیر خواهد بود 

***

همچنین: