آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

ادوارد ترمادو - آسران فرقه رجوی و ویروس کروناادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، چهاردهم ژانویه 2021:… چرا فرقه رجوی بجای این همه اربده کشی و تفرقه افکنی در درون جامعه ایران و دروغ پردازی در مورد واکسن وووو فکری به حال اعضای دربند خود نمی کند؟ چرا به جای اشک تمساح ریختن برای مردم ایران برای اعضای خود که در گیر این ویروس کشنده هستند دستی بالا نمی زند؟ اعضای مجاهدین در درون کمپ مانز آلبانی حدودآ 2000 نفر بیش نیستند که در دو ماه اخیر مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا سر به فلک کشیده و برای شهرکی که 2000 ساکن داشته باشد وحشتناک است، در دوماه اخیر تعدادی از سران سازمان هم در بین همین افرادی که از ویروس کرونا مردند بودند، آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟ 

ادوارد ترمادو - آسران فرقه رجوی و ویروس کرونابی بی سی: اسرای جنگی سازمان مجاهدین خلق . از عراق تا آلبانی

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

وبلاگ ادوراد، 14.01.2021

با همه گیر شدن ویروس مرگبار کرونا در کل جهان شاهد مرگ ومیر بی سابقه ای در تمام کشورها هستیم، مرگ و میر و مبتلا شدن را هم بر اساس جمعیت هر کشوری مورد سنجش قرار می دهند و سپس رده بندی می کنند که کدام کشور در کجای جدول قرار دارد، امروز امریکا در صدر جدول از نظر مرگ و میر و ابتلا به ویروس قرار دارد و پس از آن هندوستان در رده دوم قرار دارد.

هندوستان با اینکه بزگترین تولید کننده واکسن بشمار می رود هنوز تزریق واکسن به مردم خود را آغاز نکرده، ایران بایستی برای خرید واکسن انتخاب کند که از چه نوع واکسنی استفاده خواهد کرد یا از کدام کشور خریداری خواهد کرد، با وجود تحریم های مرگبار و غیر انسانی امریکا با رهبری ترامپ دیوانه که به کشور ما اعمال نموده که البته این تحریم ها با حمایت فرقه رجوی همراه بودهخرید واکسن ممکن است با مشکلاتی مواجه شود اما در نهایت این کار شدنی است و خواهد شد.

مرگهای خاموش در فرقه رجوی

فرقه رجوی همیشه و همیشه در تمام عرصه ها تلاش نموده تا از آب گل آلود ماهی بگیرد، هر گاه به هر دلیلی هر اتنفاقی در کشور افتاده فرقه رجوی در ساختن کوه از کاه جلودار بوده و این در شرایطی بوده و هست که هرگز به اوضاع بهم ریخته فرقه خود نگاهی نکرده و خود و شرایط داخلی وسیاسی خود را مورد ارزیابی قرار نداده.

امروزه شرایط بیشتر کشورها از نظر اپیدمی ویروس کرونا تقریبآ یکسان است، اما اگر در فضای مجازی دیگر کشورها وارد شوید و در مورد این ویروس بخوانید متوجه می شوید که بیشتر سایت های فرقه مجاهدین هستند که هر دم با دجالیت و پاشیدن تخم نفاق تلاش می کنند تا مردم را به جان هم بیاندازند و از جریان ویروس به سود خود بهره ببرند، شخصآ از شرایط کشوری مثل ارمنستان مطلع هستم، علی رقم اوضاع لرزان سیاسی در ارمنستان پس از پایان جنگ اخیر و اعتراضات مردم و توطعه های احزاب سیاسی بر علیه دولت قانونی ارمنستان هیچ حزب یا گروهی نیست که از موضوع واکسن و ویروس سؤاستفاده نماید و مانند فرقه رجوی تلاش کند تا با این موضوع جامعه را از هم بپاشد.

فرقه رجوی  موضوع کرونا را نان دانی خود کرده و تلاش می کند به جامعه ایران تحمیل کند که نظام حاکم بر ایران قصد خریدن واکسن ندارد و نمی خواهد برای نجات جان مردم اقدام عملی کند، همه ما می دانیم که واکسن های موجود در تمام دنیا و به تمام ومردم دنیا تزریق خواهد شد، شاید در آینده نزدیک قوانینی تصویب کنند، بطور مثال، هر کسی که کارت تزریق واکسن نداشته باشد نمی تواند با هواپیما سفر کند و به کشور دیگری وارد شود کسی چه می داند، پس خرید واکسن از سوی ایران حتمی است .

اما سؤال اینجاست، چرا فرقه رجوی بجای این همه اربده کشی و تفرقه افکنی در درون جامعه ایران و دروغ پردازی در مورد واکسن وووو فکری به حال اعضای دربند خود نمی کند؟ چرا به جای اشک تمساح ریختن برای مردم ایران برای اعضای خود که در گیر این ویروس کشنده هستند دستی بالا نمی زند؟ اعضای مجاهدین در درون کمپ مانز آلبانی حدودآ 2000 نفر بیش نیستند که در دو ماه اخیر مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا سر به فلک کشیده و برای شهرکی که 2000 ساکن داشته باشد وحشتناک است، در دوماه اخیر تعدادی از سران سازمان هم در بین همین افرادی که از ویروس کرونا مردند بودند،

اگر سازمان بهداشت جهانی فرقه رجوی را در صدر جدول قرار نمی دهد به این دلیل است که فرقه رجوی را با کشور آلبانی حساب می کند ، اگر مستقل حساب کند حتمآ در صدر جدول خواهد بود.

کرونا در زندان آلبانی و مرگی دیگر – محترم قنواتی نماد درد و رنج و مصیبت در فرقه رجوی بود

سؤالات دیگر این است که آیا فرقه رجوی توان مالی برای مقابله با ویروس  برای اعضای خود را ندارد؟ طبعآ پاسخ منفی است، چرا که فرقه رجوی برای محکم کردن تحریم های امریکا بر علیه مردم ایران لابی های گردن کلفت مفتخور فراوانی در امریکا دارد و بطور طبیعی لابی هم برای کسی مجانی کار نمی کند، فرقه رجوی با پرداخت ده ها هزار دلار بولتون ها و مک کین ها ووو به پاریس می آورد تا ده دقیقه به طرفداری فرقه و علیه مردم ایران عربده بکشند، فرقه رجوی برای اینکه جای پای خود را در آلبانی محکم کند با خرج های نجومی تیم پزشکی برای مداوای مردم آلبانی از امریکا اعزام می کرد، پس توان مالی دارد.

آیا فرقه رجوی نمی تواند این اپیدمی را مدیریت و کنترل کند؟  اگر چنین است پس این نشانگر بی کفایتی مسؤلین فرقه رجوی است و از این پس نبایستی خود را آلترناتیو معرفی کند و به مدیریت درون کشور هم نبایستی ایراد آنچنانی بگیرد چون مدیریت مردم ایران که تقریبآ حدود 84000000 می باشند و در ضمن زیر شدیدترین تحریم ها کار آسانی نیست، و بایستی پرسید آیا فاصله دو متری بین افراد رعایت می شود یا فضا و آسایشگاه به اندازه کافی ندارند و در هر اسایشگاه افراد زیادی مستقر هستند؟ چون اردوگاه اشرف تفاوت داشت و این فضا هم وجود داشت، آیا از ماسک استفاده می کنند؟ 

و آخرین سؤال، آیا سران فرقه رجوی نمی خواهند از این مرگ و میر جلوگیری کنند و آیا اینان با آگاهی نشسته و منتظر مرگ اعضای خود هستند و آیا فکر می کنند با مرگ و میر ناشی از این ویروس از دست معترضین درون تشکیلات خلاص خواهند شد؟ 

پاسخ هر چه باشد از نظر اینجانب فرقه رجوی وسرانش با این همه مرگ و میر در درون اردوگاهی دوهزار نفری که توان مدیریت آنرا به هر دلیلی ندارند و بااین کار بی کفایتی خود را نشان دادند حق ایراد گرفتن به کشوری پهناور و با جمعیتی چند ده میلیونی با شدیدترین تحریم های غیر انسانی که یکی از حامیان تحریم خودشان بودند ندارند.

لینک به منبع

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟

***

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دروغ%e2%80%8cها-و-لاپوشانی%e2%80%8cهای-رجوی/

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی نداردادوارد ترمادو، وبلاگ ترمادو، هشتم دسامب 2020:… مریم قجر اخیرآ پیامی ارسال نموده که ای داد و بیداد مادری که برای ملاقات با فرزند خود به اوین رفته بود اجازه ملاقات به وی داده نشد،( یاداوری کنم در اردوگاه اشرف هم حتی اگر کسی می خواست اعضای خانواده خود را ببیند برایش دردسر درست می شد و تهمت می خورد که مبارز نیست زندگی طلب است  و برخوردهای بعدی)  البته جلوگیری از ملاقات مادر با فرزند خود درهر جا که باشد نغض حقوق انسانی است، اتفاقآ حرف ما هم همین است که چرا سران فرقه رجوی  خانواده های اعضای فرقه را از ملاقات با عزیزانشان محروم کرده اند؟ دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد 

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی نداردمادران، قربانیان فراموش شده

وبلاگ ادوارد 07 دسامبر 2020

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟ 

فرقه رجوی به دروغ گفتن و لاپوشانی حقایق عادت دیربنه دارد، این یکی از سیاست های این فرقه بوده و هست و نمی تواند بدون دروغگویی و قلب کردن حقایق روزگار خود را سپری کند، سران فرقه رجوی معتقد به این هستند که اخبار دروغ درعامه مردم کارساز است و تا حقیقت برای مردم  روشن شود میلیون ها نفر آنرا باور کرده اند، این حرف من نیست، بلکه حرف یکی از دوستانی است که در ستاد تبلیغات اردوگاه اشرف کار می کرد.

روز گذشته در سایت رسمی فرقه رجوی نامه ای را مشاهده نمودم تحت عنوان ( نامه زندانیان هوادار مجاهدین در زندان اوین) که به بهانه درگذشت دکتر استاد محمد ملکی گویا جمعی از زندانیان هوادار مجاهدین از زندان اوین برای سازمان ارسال کرده بودند که البته امروز از خروجی سایت حذف شده، اینگونه نامه ها هزاران بار در سایت های فرقه مجاهدین دیده شده، اگر این نامه ها واقعی است و همانگونه که فرقه اعلام کرده از درون زندان اوین به دستشان رسیده پس بایستی از سران فرقه رجوی که خود را به خواب خرگوشی زده اند یا مانند کبک سر به زیر برف برده اند پرسید:  چگونه است که رژیم دیکتاتوری آخوندی که هر دوی شما دشمن قسم خورده همدیگر هستید به زندانیان شما در اوین که طبعآ از آنان به عنوان منافق یا منافقین یاد می شود اجازه می دهد که از همان زندان اوینی که شما آنرا زندان قرون وسطایی می نامید برایتان نه تنها نامه تسلیت بمناسبت در گذشت دکتر ملکی، بلکه نامه فدایت شوم و تعریف و تمجید از مسعود فراری و مریم قجر را می دهد اما شما با تمام عروتیزی که در رابطه با آزادی و دمکراسی و اسلام انقلابی نوین وووو هزاران عناوین و چرندیات دیگر به اعضای در بند خود اجازه کوچکترین تماسی با خانواده هایشان نمی دهید؟ دلیلش چیست؟ این چیزی است که سران فرقه رجوی بایستی یه آن پاسخ دهند.

زندانیان ابزارهای رجوی برای کشتار و تبلیغاتزندانیان ابزارهای رجوی برای کشتار و تبلیغات

امروزه در جهان تکنولوژی و ارتباطات هستیم و شاهد جهش های بزرگ علمی اما سران فرقه هنوز در دوران عصرحجر به سر می برند و می توان از آنان با عنوان برده داران نوین یاد کرد، درهیچگوشه ای از دنیا زندانی نیست که از ملاقات  خانواده با زندانی جلوگیری کند، حتی در زندان گوانتانامو که تروریست ها در آنجا نگهداری می شدند، در زمان صدام  خونخوار در دوره ای که در زندان ابوغریب بودم با زندانیان عرب از کشورهای مختلف عربی در یک مکان بودیم، روزهای سه شنبه روز ملاقات زندانیان با خانواده هایشان بود، خانواده هایی که از کشورهای عربی مثل لبنان اردن ووو به ملاقات زندانیان خود می آمدند، پس معلوم می شود که رجوی و سران فرقه اش حتی از صدام ارباب سابقشان هم عقب افتاده تر و دیکتاتورتر هستند، به همین دلیل هم نمی توان اسمی برای مکانی که در آلبانی هستند پیدا کرد، اردوگاه، آسایشگاه سالمندان، زندان، تعبیدگاه هر کدام از این مکان ها را که در نظر بگیریم ملاقات کننده دارند، بایستی واژه تازه ای برای مکان استقرار اعضای فرقه رجوی پیدا کرد.

 سران فرقه رجوی  با چاپ چنین  نامه هایی از زبان زندانیان در اوین اعتراف می کنند که زندان اوین دست باز به زندانیان آن هم از نوع مجاهد داده تا با سران سازمان نامه نگاری کنند پس زندانیانی که از درون اوین با مریم قجر آزادانه مکاتبه مجازی می کنند و آنهم با چه کلماتی، صد در صد خانواده هایشان به ملاقاتشان می روند و مشکلی در این رابطه ندارند، پس به اعتراف فرقه رجوی زندان اوین آن چیزی نیست که سران فرقه می گفتند و می گویند و رژیم هم آن رژیمی نیست که فرقه رجوی تعریف می کند.

مریم رجوی حقوق بشر سعید ماسوری زندانی چگونه ازبرنامه ی ماهواره ای بی بی سی اطلاع پیدا کرده است؟!

معلوم نیست کدام یکی از داستانسرایی های فرقه رجوی را باور کنیم؟ اینکه اوین شکنجه گاه است و مجاهدین را در آن تکه پاره می کنند؟ یا اینطوری که از نامه های ارسالی از درون اوین پیداست نخیر شکنجه گاه نیست و زندانیان آزاد و راحت هستند و به همه چیز منجمله اینترنت آزاد دسترسی دارند و برای ارسال نامه های سیاسی هم دست باز دارند و کاملآ آزاد هستند.

 اینکه رژیم حاکم بر ایران در زندان های خود چنین شرایطی را ایجاد کرده عالی است، اما خود مجاهدین چی؟ آیا اجازه نامه نگاری به اعضای خود با خانواده هایشان را می دهد؟ آیا تاکنون با تمام درخواست هایی که خانواده ها برای ملاقات با عزیزان خود ارئه کرده اند با یک موردش موافقت نموده اند؟

دروغگویی های فرقه رجوی تمامی ندارد و برای فریب افکار عمومی روزانه میلیون ها کلمه دروغ از این فرقه در سایت های جیره خورش بچشم میخورد، فرقه رجوی حتی در مورد اساس نامه ای که خودش با دست خودش در شورای کذایی مقاومت تصویب کرده هم دروغ می گوید و حتی به یک مورد از قوانین خودش هم پایبند نیست.

مریم قجر اخیرآ پیامی ارسال نموده که ای داد و بیداد مادری که برای ملاقات با فرزند خود به اوین رفته بود اجازه ملاقات به وی داده نشد،( یاداوری کنم در اردوگاه اشرف هم حتی اگر کسی می خواست اعضای خانواده خود را ببیند برایش دردسر درست می شد و تهمت می خورد که مبارز نیست زندگی طلب است  و برخوردهای بعدی)  البته جلوگیری از ملاقات مادر با فرزند خود درهر جا که باشد نغض حقوق انسانی است، اتفاقآ حرف ما هم همین است که چرا سران فرقه رجوی  خانواده های اعضای فرقه را از ملاقات با عزیزانشان محروم کرده اند؟

لاپوشانی کردن بیماران کرونایی هم یکی از محورهای حقه بازی باند رجوی است، خوشان به اینکه ایران آمار واقعی مبتلایان به کرونا را پنهان می کنند انتفاد که نه داد و هوار می کنند اما از درون خودشان هیچ آماری به بیرون نمی دهند، تا این که همین هفته گذشته خبرهایی که از درون فرقه به بیرون درز کرد گویای وافعیت تلخ بود بطوریکه تا کنون چندین نفر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در درون فرقه جانشان را از دست داده اند، سران باند رجوی گمان می کنند که با پنهان کاری و لاپوشانی کردن آمار واقعی مبتلایان به کرونا می توانند این کثفکاری را هم در چها دیواری تشکیلات خود نگهدارند، آلبانی بغداد نیست، و این تشکیلات هم تشکیلات قبلی نیست، اخبار از درون به هر شکلی به بیرون درز می کند، به دلیل معترضینی که در حصار شما به زور نگه داشته شده اند.

 پس بهتر است خانم رجوی که ستون را در چشم دیگران می بیند اول خار درون چشم خود را خارج کند.

لینک به منبع

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟ 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ادوارد-ترمادو-اسیر-جنگی-صدام-و-رجوی/

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجویکانون آوا، سی ام اکتبر 2020:… مستند «ادوارد» به کارگردانی آفای محمد باقر شاهین، روایتی از زندگی پرفراز و نشیب شخصیتی به نام ادوارد است که 38 سال از زندگی‌اش را در غربت و اسارت گذرانده است. او در سال 1359 یعنی اوایل جنگ ایران و عراق اسیر می‌شود و ۹ سال از عمر خود را در زندان‌‌های عراق سپری می‌کند. او به ناگاه به سازمان مجاهدین می‌پیوندد و حدود 12 سال را در اردوگاه اشرف می‌گذارند. ادوارد پس از خروج از سازمان مجاهدین به آلمان می‌رود و در آن‌جا زندگی می‌کند. در این فیلم مستند داستان زندگی ادوارد و ماجرای رهایی او از دست مجاهدین روایت می‌شود، او از روزهای تلخی حرف می‌زند که اسیر تفکر و ایدئولوژی سازمان مجاهدین بوده و حالا نیز دوری از وطن را تجربه می‌کند. .لازم به توضیح است که این مستند تمامآ در آلمان تهیه شده است . ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجویوحشت فرقه دربدر رجوی ، ترس و لرز از مصاحبه دو عضو پیشین

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

مستند «ادوارد» به کارگردانی آفای محمد باقر شاهین، روایتی از زندگی پرفراز و نشیب شخصیتی به نام ادوارد است که 38 سال از زندگی‌اش را در غربت و اسارت گذرانده است. او در سال 1359 یعنی اوایل جنگ ایران و عراق اسیر می‌شود و ۹ سال از عمر خود را در زندان‌‌های عراق سپری می‌کند. او به ناگاه به سازمان مجاهدین می‌پیوندد و حدود 12 سال را در اردوگاه اشرف می‌گذارند. ادوارد پس از خروج از سازمان مجاهدین به آلمان می‌رود و در آن‌جا زندگی می‌کند. در این فیلم مستند داستان زندگی ادوارد و ماجرای رهایی او از دست مجاهدین روایت می‌شود، او از روزهای تلخی حرف می‌زند که اسیر تفکر و ایدئولوژی سازمان مجاهدین بوده و حالا نیز دوری از وطن را تجربه می‌کند. .لازم به توضیح است که این مستند تمامآ در آلمان تهیه شده است

لینک به منبع

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

دروغ‌ها و لاپوشانی‌های رجوی تمامی ندارد 

بی بی سی فارسی: ادوارد تِرمادو، مهمان برنامه به عبارت دیگر، زندگی پرماجرایی را از سر گذرانده است. او 9 سال اسیر عراقی ها بوده، در زندان ابوقریب زندانی بوده، به ارتش سازمان مجاهدین خلق ایران در عراق پیوسته، بعد زندانی آنها شده، سر از زندان اوین درآورده است. او می گوید از رفتن به جبهه پشیمان نیست ولی پیوستن به مجاهدین خلق بزرگترین اشتباه زندگی اش بوده است. چرا و چگونه یک مسیحی جذب سازمانی با تفکر اسلامی شد؟ با او اخیرا در خانه اش در شهر کلن آلمان صحبت کردم. تاریخ پخش: 2011/03/22

لینک به منبع

ادوارد ترمادو اسیر جنگی صدام و رجوی

آیا سران فرقه رجوی نمی توانند ویروس کرونا را کنترل کنند؟ 

***

سخنان آقای ادوارد ترمادو ازکانون آوا آلمان در نمایشگاه عکس تروریسم بین الملل دربروکسل (انگلیسی):

ادوارد ترمادو: از 2000 اسیر جنگی مجاهدین خلق 123 نفر بیشتر نماندهادوارد ترمادو: از 2000 اسیر جنگی مجاهدین خلق 123 نفر بیشتر نمانده

دروغهای مسخره فرقه رجوی در پرونده افشاگرخندیدن ممنوع بود. به دوران اسارت غبطه میخوردم

***

همچنین: