اتحاد مزدور رجوی ؛ طارق الهاشمی وگروه تروریستی داعش در عراق !

اتحاد مزدور رجوی ؛ طارق الهاشمی وگروه تروریستی داعش در عراق !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پنجم آوریل 2014: …  با نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی عراق و شروع تبلیعات انتخاباتی فرقه تروریستی رجوی با همکاری نزدیک طارق الهاشمی فراری محکوم به اعدام اتحاد جدیدی با تروریستهای داعش را به هدف نا امن کردن عراق و تاثیر گذاشتن بر روند انتخابات مبنی بر بی کفایتی دولت اقای مالکی و احزابی که با اقای مالکی در اتحاد هستند بوجود اورده است …

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

لینک به منبع

اتحاد مزدور رجوی ؛ طارق الهاشمی وگروه تروریستی داعش در عراق!

با نزدیک شدن به انتخابات پارلمانی عراق و شروع تبلیعات انتخاباتی فرقه تروریستی رجوی با همکاری نزدیک طارق الهاشمی فراری محکوم به اعدام اتحاد جدیدی با تروریستهای داعش را به هدف نا امن کردن عراق و تاثیر گذاشتن بر روند انتخابات مبنی بر بی کفایتی دولت اقای مالکی و احزابی که با اقای مالکی در اتحاد هستند بوجود اورده است .

بنا بر خبرهایی که از درون فرقه بدست امده سران فرقه با تاکید بر مخفی بودن این اتحاد و ارتباط فرقه رجوی با گروه تروریستی داعش طارق الهاشمی نقش پل ارتباطی فرقه رجوی با گروه تروریستی داعش را به عهده دارد .

سران فرقه رجوی در تماسهایی که با طارق الهاشمی و افراد وی در اردن و عراق داشتند به افزایش عملیاتهای تروریستی درعراق بطور خاص کشاندن عملیاتها و انفجارها و درگیریها به بغداد و مراکز استانها تاکید کرده اند .

شخص مریم قجر در مقر خود از اور سوراواز پاریس برای رد گم کنی ولاپوشانی همکاری فرقه رجوی با تروریستها ی داعش و پس مانده های حزب بعث دستور داده از عملیاتهای تروریستی که در عراق توسط گروه داعش وبعثی ها صورت می گیرد بعنوان قیام عشایر انقلابی نام برده شود !

خبر دیگر اینکه شخص مریم قجر به سران فرقه در اور سوراواز تاکید کرده و دستور داده ازهمکاری با تروریستها به هیچ عنوان نباید حتا اعضایی که در مقر فرقه در اور سوراوازمستقر هستند خبر دار شوند و چند نفری که از این ارتباط با خبر هستند موظف هستند حتا در بین خودشان از کد عشایر عراق استفاده کنند .

همچنین مریم قجر و گروه طارق الهاشمی فراری تلاش می کنند تروریستهایی که در سوریه شکست خورده و مجبور به فرار به لبنان یا ترکیه می شوند را به سمت عراق بکشانند و سران فرقه رجوی در تماسهایی که با تروریستهای سوری داشتند از فرماندهان تروریستها ی سوری خواسته اند افراد خودشان را به عراق بطور خاص استانهای الانبار و تکریت که به سوریه نزدیک و در بعضی مناطق هم مرز هستند بفرستند و گروه طارق الهاشمی هم قول استقرار و تهیه امکانات برای عملیات علیه دولت عراق به عهده گرفته است .

همچنین مریم قجر در نشست درونی به سران فرقه گفته انتخابات در عراق سرنوشت ساز و نتیجه انتخابات سرنوشت و اینده فرقه در عراق تعیین تکلیف می کند و اخرین فرصت برای ماندگاری اعضاء فرقه رجوی درعراق می باشد و باید با تمام وجود برای اثر گذاری و روی کار امدن احزاب و نمایندگان مخالف دولت فعلی عراق و کنار زدن احزابی که با رژیم ایران ارتباط نزدیک دارند تلاش کنند .

همچنین مریم قجر و طارق الهاشمی فراری تصمیم گرفته اند با برقرار کردن ارتباط بین شیوخ عشایری که به حزب بعث صدام ملعون وفادار هستند و کسانی که از رجوی دلارهای خونین دریافت می کنند انها را به همکاری نزدیک با گروه تروریستی داعش و راه اندازی جنگ داخلی برای دست یافتن به اهداف کثیف خود درعراق جلب کنند .

نتیجه :

رجوی و سران فرقه برای رسیدن به اهداف کثیف خودشان و همچنین برای جلو گیری از فرو پاشی تشکیلات فرقه گرایانه خود به هرکاری دست خواهند زد .

زمان حکومت صدام ملعون رجوی برای رسیدن به قدرت خودش را در بست در اختیار صدام و شیوخ کشورهای مرتجع گذاشت .

بعد از سقوط صدام ملعون رجوی و سران فرقه دامن پوش به خدمت جنگ طلبان و جنایتکاران جنگی امریکا در عراق و سرویسهای اطلاعاتی امریکا و اسرائیل و … در امدند .

حالا هم برای بقاء و نگه داشتن اعضاء در اسارتگاه خود به اتحاد با پس مانده های حزب بعث و طارق الهاشمی تروریست فراری مجکوم به اعدام و تروریستهای سوریه مثل گروههای تروریستی و ادم خواران داعش ؛ جبهه النصر ؛ ارتش تروریستی ازاد سوریه روی اورده اند .

از این طریق به دولت مردان و ارگانهای ذی صلاح عراقی یا اوری می کنم اجازه ندهید مثلث شوم فرقه رجوی پس مانده های حزب بعث و گروههای تروریستی برای رسیدن به اهداف کثیف خودشان خون زنان ؛ مردان و کودکان عراقی را به زمین بریزند .

همچنین به اقایان و نمایندگان وسیاستمداران و حقوق بگیران از فرقه رجوی در عراق در هر مقامی هستند و قصد استعمال رجوی را دارند و فکر می کنند بعنوان برگ فشار به رژیم ایران و گرفتن امتیاز باید فرقه رجوی درعراق نگه داشت میگویم شما هم درجنایتهای رجوی و سران فرقه سهیم هستید و خائن به ملت عراق ؛ ایران همردیف با رجوی و صدام ملعون هستید و قبل از شما صدام ملعون و امریکا و اسرائیل و عربستان و … از این دستمال استفاده کرده اند شما فکر نکنید با در دست گرفتن این دستمال کثیف که بارها استفاده شده می توانید دوباره ان را استفاده کنید .

پاریس : محمد رزاقی

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch, May 2005

(Women “rewarded” with pendants and robes after sexual ordeal)

Anne Khodabandeh (Singleton): Silencing the victims of Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …) to promote Maryam Rajavi


(Izzat Ebrahim and Massoud Rajavi still at large)

همچنین:

مجاهدین خلق (فرقه رجوی)، حمایت عریان از تروریسم

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیسعید شاهدی میرزند، وبلاگ باند رجوی، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۴: … ملاحظه می فرمایید که باند رجوی از هر قتل و کشتاری ولو اینکه برای قاچاق مواد مخدر و ترانزیت مواد از افغانستان و پاکستان به ایران باشد، حمایت قاطع می کند. گروه ها

کنوانسیونی که تروریست های سوری بر اعضای اسیردر لیبرتی ارجعیت دارند

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، پانزدهم فوریه ۲۰۱۴: … در کنگره یا کنفرانس یا به قول مریم رجوی کنوانسیون همیشه پیام اصلی آن تجمع یا محفل به زبان اصلی برگذار کنندگان نوشته می شود ، پشت سر آنها در روی سن نمایش داده می شود. چرا در اینجا به فارسی نوشته نشده است ؟ به انگلیسی نوشته شده: ( تعهد برای عوض کردن رژیم در ایران)

دو رویداد و دو موضع متفاوت از مجاهدین خلق؛ باند رجوی ضدایرانی است

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیایران دیدبان، هفدهم فوریه ۲۰۱۴: … اما نکته حائز اهمیت در این میان و در باره آنچه رجوی و بقایایش سعی کرده اند نام قیام بر آن بنهند، که با برجسته تر شدن موضوع حتی با شیوه رجوی، عیان تر می شود، وجود فضا برای اعتراض مردم و پذیرش

واکنش منفی جهانی به اقدامات تروریستی جیش العدال. منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) اما حمایت می کنند

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیانجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، شانزدهم فوریه ۲۰۱۴: … در این بین اقدامات تروریستی جیش العدل مورد حمایت فرقه تروریستی مجاهدین خلق است. این فرقه تنها گروهی است که با نام بردن از اعضاء جیش العدل به عنوان فرزندان دلیر

نا امیدی مجاهدین خلق از سیاستهای جنگ طلبانه در خاورمیانه؛ نگرانی بقایای رجوی از تضعیف اسرائیل

مسعود رجوی نتانیاهوایران دیدبان، پانزدهم فوریه ۲۰۱۴: … سیاست، خواسته ها و اهداف همسان مجاهدین و رژیم صهیونیستی نشان می دهد که این دوجریان بحران زی و جنگ طلب، برای در امان بودن و ادامه حیات فقط به قتل عام و کشتار مردم مسلمان منطقه و اشغال نظامی کشورهای اسلامی نیاز دارند و به چیزی کمتر از