اجازه ورود قاتل و شکنجه گری همچون مریم رجوی را به کشورتان ندهد (نامه سرگشاده به سفیر جمهوری چک در پاریس)

اجازه ورود قاتل و شکنجه گری همچون مریم رجوی را به کشورتان ندهد (نامه سرگشاده به سفیر جمهوری چک در پاریس)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و پنجم ژوئن 2013: …  اخیرا از طریق منابع موثق از درون فرقه رجوی مطلع شدم مریم قجر یکی از رهبران این فرقه قصد سفر به کشور شما را دارد . به اطلاع شما می رسانم مریم قجر که با نام مستعار مریم رجوی در اور سورواز پاریس مقر فرماندهی  این فرقه مستقر می باشد همان کسی است  با بستن کلت اهدایی صدام دیکتاتور به کمر خود فرمان کشتار ایرانیان و عراقی ها را صادر میکرد وی در سال 1991 …

لینک به وبلاگ آقای رزاقی

سفیر محترم جمهوری چک در پاریس .

اینجانب محمد رزاقی عضو سابق سازمان مجاهدین خلق می باشم که نزدیک به 20 در اسارت فکری وجسمی سران این فرقه بودم من شاهد اقدامات تروریستی این فرقه بر علیه ملت ایران همچنین شاهد همکاری رجوی با صدام دیکتاتور در کشتار مردم عراق وخلق کرد در سال 1991 بودم .

همچنین به فرمان سران فرقه رجوی بخاطر مخالفت با سیستم دیکتاتوری این فرقه در اردوگاه بد نام اشرف زندانی و شکنجه روحی وجسمی شده ام و شاهد مرگ اعضای ناراضی بر اثر شکنجه های وحشیانه زندانبانان مریم رجوی بودم و……

اخیرا از طریق منابع موثق از درون فرقه رجوی مطلع شدم مریم قجر یکی از رهبران این فرقه قصد سفر به کشور شما را دارد .

به اطلاع شما می رسانم مریم قجر که با نام مستعار مریم رجوی در اور سورواز پاریس مقر فرماندهی این فرقه مستقر می باشد همان کسی است با بستن کلت اهدایی صدام دیکتاتور به کمر خود فرمان کشتار ایرانیان و عراقی ها را صادر میکرد وی در سال 1991 در عراق شخصآ به اعضای خود فرمان داد که کردها را زیر شنی تانک هایشان له بکنند که اسناد غیر قابل انکار ان موجود است .

همچنین مریم رجوی شخصا اعزام تیم های تروریستی برای شلیک خمپاره و ترور شخصیتهای ایرانی را ازعراق فرماندهی می کرد .

مریم رجوی کلاهبرداری و پولشوئی فرقه رجوی را شخصا به عهده دارد وقتی ایشان در فرانسه در ژوئن2003 توسط پلیس فرانسه دستگیر شد نزدیک به 10 میلیون دلار پول نقد از اتاق خوابش پیدا کردند البته این مقدار کمی از پولهایی بود که سران این فرقه مافیایی و جنایتکار از صدام دیکتاتور در مقابل وطن فروشی و دادن اطلاعات سری ایران به صدام و همکاری در کشتن ایرانیان دریافت می کردند .

همچنین مریم رجوی فرماندهی تیمهای تروریستی از اورسوراواز پاریس برای قتل اعضاء جدا شده از این فرقه و منتقدان خود را به عهده دارد و بارها تیمهای تروریستی خود را برای تهدید ؛ ضربو شتم و ترور به خیابانهای پاریس و دیگر شهرهای اروپا گسیل کرده که بارها افراد جدا شده از این فرقه مورد سوقصد و تهدید به مرگ از طرف تروریستهای رجوی به فرمان همین خانم مریم رجوی قرار گرفته اند که اسناد این اقدامات تروریستی نیز موجود است .

آقای سفیر

مریم رجوی با سو استفاده از دمکراسی موجود در اروپا وعدم اطلاع سیاستمدارن کشورهای مختلف ودراکثر اوقات با پرداخت هزاران دلار برای لابی های جنگ طلب سعی میکند چهره جنایت کارانه خودشان را با مظلوم نمایی رنگ لعاب دمکرات طلب و آزادی خواه نشان دهند و با دورغ و فریب مدعی می شوند که در داخل ایران از این فرقه حمایت می شود در صورتی که مردم ایران از این فرقه جنایتکار و سرانش که کارنامه سیاه پر از جنایت و خیانت؛ وطن فروشی؛ جاسوسی ؛ … را دارد به شدت متنفر هستند و حاضر نیستند اسمی از از اینفرقه به زبان بیاورند و سران این فرقه در 30 سال گذشته نتوانسته در بین 75 ملیون ایرانی یک اکسیون 75 نفره به نفع خود تشکیل بدهند .

آقای سفیر

مریم رجوی در تلاش است با فربیکاری که شگرد خاص سران این فرقه هست با سیاستمداران کشور شما دیدار کند تا بتواند دستان خون آلود و پرونده جنایتکارانه خودشان را لاپوشانی کنند . من از شما تقاضا می کنم اجازه ندهیتد دشمن و قاتلان مردم ایران و عراق وارد کشورتان شود .

آقای سفیر

من برای اثبات گفته هایم حاضر هستم در حضور شما و سیاستمداران کشورتان و قضات دادگاههای شما و تمامی رسانه ها رودر رو به مناظره با مریم رجوی بنشینم و ماسک دروغینی که مریم رجوی به چهره زده را بردارم تا چهره واقعی این مادر خوانده جنایتکار بر شما و سیاستمداران و مردم چک و همگان نمایان شود .

اقای سقیر

من از شما تقاضا می کنم در اسرع وقت این اجازه را به من بدهید تا حضوری با اسناد انکار ناپذیر جنایات شخص مریم رجوی و دیگر سران فرقه را به اطلاع شما برسانم .

همچنین از شما تقاضا می کنم اجازه ندهید مریم قجر با واردن شدن به مجلس و یا هر ارگان دولتی شما یک رد و اثر جنایتکارانه از خود به جای بگذارد .

رونوشت به.
وزارت خارجه جمهوری چک
وزارت کشور جمهوری چک
رئیس پارلمان جمهوری چک

پاریس : محمد رزاقی

همچنین:

نقض حقوق بشر در درون مناسبات فرقه رجوی – وجدانهای خفته بیدار می شوند!

2013/06/22

محمد رزاقی، پاریس، بیست و دوم ژوئن ۲۰۱۳: … خوب بیاد دارم وقتی اقای کریم قصیم در برنامه بی بی سی فارسی  با مجریگری اقای فانی سخنانی گفت که با واقعیت درونی فرقه جنایتکار رجوی ۱۸۰ درجه فرق میکرد همان موقع با نوشتن مطلبی اثای کریم قصیم را به چالش طلبیدم ولی همان زمان در […]

تاریخ حرف اعضاء جدا شده (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) را ثابت می کند

2013/06/10

محمد رزاقی، فریاد آزادی، پاریس، دهم ژوئن ۲۰۱۳: … من و دوستان جدا شده از فرقه رجوی بار ها گفته ایم و نوشته ایم رجوی در نشست های درونی در مورد همین شورائی ها چه چیز هائی که نمی گفت. رجوی بار ها در نشست های درونی می گفت اعضائ همین شورائی که دور خودمان […]

شوء جدید مریم قجر(مجاهدین خلق، فرقه رجوی) درسالن ویلپنت پاریس!

2013/06/02

محمد رزاقی، فریاد آزادی، پاریس، دوم ژوئن ۲۰۱۳: …  افراد فرقه در یک حرکت به غایت ذلیلانه به عربها گفته اند قرار ریئس جمهور ایران در پاریس سخنرانی بکند ! تا بدین شیوه بتوانند یک عده را برای شرکت در این مراسم جمع کنند . البته باید از سران این فرقه جنایتکار پرسید اگر ریئس […]

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters