اجرای شوی مسخره مریم در کشور آلبانی به مناسبت سال نو (+ خاطره ای از 19 فروردین سال 90)ا

اجرای شوی مسخره مریم در کشور آلبانی به مناسبت سال نو (+ خاطره ای از 19 فروردین سال 90)ا

Maryam_Rajavi_Women_Dayهادی شبانی و محمدرضا گلی، انجمن نجات، مرکز مازندران، چهارم آوریل 2017:…  آیا دادن شعار به اصطلاح سرنگونی در مراسم نوروز هر سال بازی است که باید هر سال آنرا تکرار کند ؟ برای اینکه به ذهن پوک مریم قجر زیاد فشار نیاوریم مگر مسعود ملعون در سال 60 در جمع بندی یک ساله نگفته بود که کار جمهوری اسلامی طی شش ماه به پایان … 

Anne Khodabandeh (Singleton) Albania Qytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacionQytetarët shqiptarë të frikësuar nga grupi Muxhahedin Halk i radikalizuar meritojnë më shumë informacion

اجرای شوی مسخره مریم در کشور آلبانی به مناسبت سال نو

انجمن نجات مرکز مازندران دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
لینک به منبع

بعد از اخراج نیروهای نگون بخت فرقه تروریستی رجوی به کشور آلبانی مریم قجر سراسیمه خودش را به آلبانی رساند تا بتواند از ریزش نیرو جلوگیری نماید و به همین خاطر مراسم سال نو را در کنار رزمندگان پیر و پاتال و بقیه افراد مواجب بگیر خود از جمله غربی و فرانسوی وعربی و … برگزار نمود .
مریم قجر که همیشه این قول را به نیروهای نگون بخت خود می داد که امسال ، سال فروپاشی جمهوری اسلامی است!!! باز این شعار مسخره و تکراری را عنوان نمود . هنوز یادمان نرفته مریم قجر قبل از سال 2000 عنوان کرده بود سال مربوطه سال به اصطلاح آزادی مردم ایران است !!! اکنون نزدیک به دو دهه گذشته است آیا مریم قجر این سئوال را از خودش نمی کند که چرا این مسئله تحقق نیافته است ؟ آیا دادن شعار به اصطلاح سرنگونی در مراسم نوروز هر سال بازی است که باید هر سال آنرا تکرار کند ؟ برای اینکه به ذهن پوک مریم قجر زیاد فشار نیاوریم مگر مسعود ملعون در سال 60 در جمع بندی یک ساله نگفته بود که کار جمهوری اسلامی طی شش ماه به پایان خواهد رسید آیا هنوز آن شش ماه فرا نرسیده است ؟
اگر مریم قجر سال 1395 را سال به اصطلاح سرفرازی نامگذاری کرده ولی چیزی که از وضعیت فرقه تروریستی رجوی مشخص شد سال سرافکندگی و شکست بود چرا که دیگر عراق را از دست داده بودند و شعار سرنگونی از کنار خاک میهن از بین رفت . شعار اشرف به ایستد جهانی خواهد ایستاد به گند کشیده شد . شعار مسعود مبنی بر می روم تا برافروزم آتش بر کوهستانها ، اکنون این آتش تمام تشکیلات فرقه رجوی را فراگرفته و تبدیل به خاکستر شد .

بهتر بود مریم قجر به جای شعار دادن که کار همیشگی او در مراسم سال نو است به چرایی این شکست بپردازد که آن شعارهای دهان پرکن چه شده است ؟

مریم قجر در جای دیگری از پیام نوروزی اش عنوان می کند :جشن نوروز و جشن اعتلای آلترناتیو دمکراتیک برای سرنگونی و مارش آغاز پیروزی. ولی باید یادآوری نمود قبل از آغاز مارش به اصطلاح پیروزی ، مسعود با ریاکاری در چندین مرحله اعلام کرده بود که دکل سرنگونی دیده شده ، استارت سرنگونی زده شده و انواع شعارهای توخالی برای سرنگونی . اکنون مریم قجر با دریدگی خاص خود عنوان می کند که امسال مژده رسان شکست و طلیعه بهار آزادی است حال پیدا کنید پرتغال فروش را … .

مریم قجر در ادامه می گوید : در دوران جدید برای برپایی سازمان کار و تشکیلاتی نوین مجاهدین به پا خاسته اند و بهار انسانی تازه ای در روابط میان خود شکوفا کردند و …. و این چنین خود را آماده ورود به مرحله تهاجم حداکثر و کسب پیروزیهای پی در پی نمودند . اگر کسی به این سخنان توجه نماید و مریم قجر را نشناخته باشد فکر می کند این به اصطلاح چه گروه منسجمی که این گونه ادعای سرنگونی و چه نیروهای جان برکفی دارد!!!؟ اگر بحث مریم قجر از آماده بودن نیرو می باشد قریب به اتفاق نیروهای فرقه افراد وارفته و پیر و پاتال می باشند که توان حتی تکان دادن خودشان را هم ندارند . اگر بحث سازمان و تشکیلات می باشد بعد از انتقال به کشور آلبانی شاهد ریزش شدید نیرو بودیم و به همین خاطر است که مریم قجر سراسیمه و با دست پاچگی خودش را به آلبانی رسانده تا بتواند تشکیلات پوسیده را جمع و جور کند و با دادن وعده وعید افراد را در تشکیلات نگهدارد . حال سئوال این است مریم قجر از کدام دوران جدید حرف می زند ؟ مریم قجر می داند کشور آلبانی آخرین مرحله از فروپاشی تشکیلات رجوی تروریست می باشد حال مریم قجر با پوشیدن لباس های رنگارنگ و دادن پول به شخصیت های از دور خارج شده و دادن شعارهای مسخره که هیچ خاصیتی ندارند می خواهد خودی نشان داده تا او را به حساب بیاورند و به زندگی شاهانه خود ادامه دهد به همین خاطر است که هیچ وقت به نقد کارهای گذشته خود نمی پردازد و هیچ وقت شکست را هم قبول ننموده است .

امسال را باید سال فروپاشی تشکیلات جهنمی فرقه رجوی نامید سالی که شاهد رهایی تعداد زیادی از اعضای نگون بخت فرقه تروریستی رجوی خواهیم بود .

هادی شبانی

خاطره ای از 19 فروردین سال 90

انجمن نجات مرکز مازندران دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۶
لینک به منبع

من در قرارگاه اشرف که به اسم قرارگاه 15 یا به انزلی معروف بود حضور داشتم در انتهای خیابان 400 جنوب قرارگاه اشرف مستقر بودیم . فرمانده قرارگاه ما یک خانمی به اسم لیلا بود او بچه ایلام بود قبل از این که به عراق بیایم من و او با شوهرش در یک پایگاهی به اسم حیدر کریمی در شهر استانبول مستقر بودیم وی یک پسر بچه کوچکی هم داشت ، درست یک ماه قبل از عملیات دروغ جاویدان ما به همراه چند خانواده دیگر که در استانبول بودیم به عراق اعزام شدیم .

می خواهم بگویم خانم لیلا اصلاٌ سیاسی نبود به اعتبار شوهرش وارد فرقه رجوی شد البته ناگفته نماند شوهرش آدم با سواد و هوشیاری بود دیری نگذشت دست رجوی را خواند و به فریبکاری رجوی پی برد فکر کنم سال 69 بود از فرقه جدا شد به رمادی رفت و از آنجا به هلند اکنون در هلند زندگی می کند اما خانم لیلا در اشرف ماند این خانم به یمن سر انقلاب مریم فرمانده قرارگاه ما شده بود انقلاب مریم هم پسرش را از او گرفت و هم شوهرش را .

در آستانه 19 فروردین 90 مسئولین فرقه از قرار از پیش خبر داشتند خبرهایی است. چند روز قبل از 19 فروردین قرارگاه ما را به میدان لاله منتقل کردند مسئولین خبر داشتند درگیری بین نیروهای عراقی با ما سر خواهد گرفت ولی از ما پنهان کرده بودند دو سه روز بعد از استقرار ما در آن محل شب قبل از عملیات فرقه رجوی به ما آماده باش داد و تا صبح روز درگیری ما دور میدان لاله مستقر شده و منتظر حمله عراقی ها بودیم که ساعت 4 صبح ما که دور میدان لاله بودیم صدای شلیک را می شنیدیم یکان های که در قسمت مزار یا مروارید قرارگاه اشرف مستقر بودند با نیروهای عراقی درگیر می شوند ما آنها را به چشم نمی دیدیم ولی صدای شلیک به گوش می رسید . جالب این است مسئولین فرقه که در قسمت میدان لاله بودند با بلندگو اعلام می کردند این صدای که شما می شنوید صدای شلیک مشقی است منظور گلوله جنگی نیست به دروغ می گفتند مشقی تا نیروها نترسند و صحنه را ترک نکنند در آن هنگام ما دیدیم آمبولانس ها مجروحین را که خون آلود بودند به سمت امداد می برند حالا بلندگو مدام تکرار می کند و اعلام می کند که بچه ها شلیک مشقی است نگران نباشید !!! .

ما که صحنه آمبولانس حمل مجروحین به سمت امداد اشرف را دیده بودیم به طعنه در جمع خودمان می گفتیم این چه مشقی است که کشته و مجروح به جا گذاشته است دروغ در ذات فرقه می باشد اگر دروغ را کنار می گذاشتند خط شان پیش نمی رفت از صداقت اعضای سوء استفاده می کردند به نفع منافع سازمانی و شخصی رجوی .

خلاصه نیروهای عراقی پیشروی کردند و نهایتاٌ به میدان لاله رسیدند با تحریک بعضی از فرماندهان بچه ها به سمت نیروهای عراقی سنگ پرتاب می کنند و آنها هم به سمت ما شلیک کردند که در آن درگیری تعدادی از نفرات فرقه فدای دروغ بافی فرماندهان حاضر در صحنه شدند مثل ورقا سلیمانی و بهروز ثابت و مهدی برزگر و … و تعداد بسیاری مجروح از قرارگاه ما به جا مانده بود بی جهت فدای خودکامگی رجوی شدند .

مسئولین خبر داشتند که با عراقی ها درگیر می شوند زیرا از پیش پای مذاکره که رفته بودند به خواسته عراقی ها تن ندادند و می خواستند با ریختن خون اعضا راه خود را باز کنند که نهایتاٌ به شکست انجامید . عراقی ها هم همان کاری را کردند که از پیش به فرقه رجوی گفته بودند تا همان نقطه که از قبل تعیین کرده بودند جلو آمدند نه یک قدم بیشتر و نه یک قدم کمتر .

جالب این است که بگویم درست درحین درگیری فرماندهان و مسئولین قرارگاه ما ( قرارگاه 15 ) با ماشین شخصی که در اختیار داشتند به سمت قرارگاه 15 پا به فرار گذاشته و فرار را بر قرار ترجیح دادند همین خانم انقلاب کرده ” لیلا ” که شوهر و بچه اش را فدای انقلاب طلاق مریم کرده بود با فرمانده ارشد قرارگاه که به اصطلاح فرمانده ارشد برادر شناخته و معروف بود به اسم جهانگیر ، مثل برق صحنه درگیری را ترک کردند تا مبادا آنها صدمه ای ببینند بقیه اعضای هر بلای سرشان بیاید فدای سر مسعود و مریم .

بعد از درگیری همگی به قرارگاه برگشتیم بین نفرات فرار مسئولین زبان زد همه شده بود بعضی از افراد باز هم از روی صداقت تناقضات خودشان را در فاکت های یومیه می آوردند و می خواندند منجمله فاکت های مربوط به فرار مسئولین ، حتی بچه هایی که توی صحنه نبودند با فاکت خوانی بقیه خبر فرار را دریافت کردند آنها هم متناقض شدند این تناقض داشت بچه ها را خفه می کرد در ابتدای امر مسئولین فرقه مانده بودند چه کار کنند زیرا جوابی نداشتند افتضاح خیلی عریان بود تا اینکه از بالا خط گرفتند و فاکت خوانی در این زمینه را متوقف کردند زیرا دیگر خیلی آبروریزی شده بود به سکه یک پول تبدیل شده بودند دیگر آن شعار فدا و صداقت که سر لوحه فرقه است به شدت زیر سئوال رفته بود .

رجوی به دنبال اهداف پلیدش بود اگر همه افراد هم می مردند فدای یک تار موی مریم و مسعود!!! ، نیت شوم رجوی این بود که اعضای را با دست خالی جلوی تیر و تپانچه بفرستد تا جانشان را از دست بدهند که شاید بتواند قرارگاه اشرف را حفظ کند نهایتاٌ وقتی دید سمبه پر زور است قبول کرد به لیبرتی جابجا شود و از آنجا هم به آلبانی ، حالا در آلبانی با رنگ عوض کردن به شکل دیگری تلاش می کند از همان افراد در جهت منافع نامشروعش استفاده کند باید افراد به خودشان بیایند که نباید تا ابد همچنان سردرگم بمانند و یاد بگیرند از دوستانی که از فرقه کنده شدند و حالا در دنیای آزاد به دور

از بندگی فرقه زندگی می کنند .

محمدرضا گلی

*** 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

**

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سی

لینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

یادی از مرحوم منفور مسعود رجوی. جوار میهن و بر افروختن آتش ها بر کوهستان ها چه شد؟

یا خودش می آید یا خبرش

خبر مرگ مزدور مسعود رجوی توسط قلاده بدستان سعودیحدیث مریم قجر- ترکی الفیصل، و مرحوم مسعود رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28556

پرداختهای رجوی به غربی ها از کمک های مالی است یا دریافتی از عربها؟ (+ نحسی رجوی ترامپ را هم گرفت)ا 

Rajavi Mojahedin Khalq American terrorist lobbyمحمد رضا گلی و هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و دوم فوریه ۲۰۱۷:… خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه ۱۷ بهمن در این باره دست به افشاگری زده و اسامی چند نفر با ذکر مبلغ دریافتی از فرقه تروریستی رجوی را آشکار نموده است . وقتی نفرات جدا شده از پول دادن به نفرات عراقی و شیوخ و مقامات کشوری از جمله طارق هاشمی و صالح … 

رودی جولیانی و دونالد ترامپ مجاهدین خلف قرفه رجویAmbassador Daniel Benjaminan and Ambassador Daniel Fried on Mojahedin Khalq Terrorist designation and Camp Ashraf
(aka; MKO, MEK, Rajavi cult)

پولهای اهدایی فرقه رجوی به غربی ها از کمک های مالی است یا دریافتی از عربها؟

انجمن نجات مرکز مازندران سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵
لینک به منبع

Rajavi Mojahedin Khalq American terrorist lobbyوقتی مریم قجر داعشی به فرانسه گریخت از همان ابتدا سعی کرد با خریدن نفراتی در اروپا وانمود کند که در غرب طرفدارانی دارد و به اعضای نگون بخت خود حقنه نماید که بازی سیاسی مریم قجر دارای کاربرد بوده و طولی نخواهد کشید که همه غربیها به طرفداری از فرقه تروریستی رجوی خواهند پرداخت . در آن زمان همیشه مطرح می شد که نفراتی که در مراسم فرقه در فرانسه شرکت می کنند پول دریافت می کنند و اسنادی هم در این زمینه توسط مقامات کشورهای غربی بیرون داده شد ولی سران فرقه تروریستی رجوی به روی نامبارک خود نیاورده و اینگونه جلوه می دادند که انان نفراتی هستند که خواهان به اصطلاح آزادی مردم ایران هستند از آنجائیکه گربه هیچوقت در راه رضای خدا موش نمی گیرد این افراد بعداً پرونده شان در آمد که برای شرکت در مراسم مریم قجر و چند دقیقه سخنرانی مبالغ زیادی دلار دریافت می کنند . اکنون خبرگزاری آسوشیتدپرس روز یکشنبه ۱۷ بهمن در این باره دست به افشاگری زده و اسامی چند نفر با ذکر مبلغ دریافتی از فرقه تروریستی رجوی را آشکار نموده است .وقتی نفرات جدا شده از پول دادن به نفرات عراقی و شیوخ و مقامات کشوری از جمله طارق هاشمی و صالح مطلک حرف می زدند کسی قبول نمی کرد و دستگاه تبلیغاتی فرقه سعی می نمود با شانتاژ افکار عمومی را مسموم کند . بعد وقتی سرکله سناتورهای غربی پایشان به مراسم مریم قجر داعشی در فرانسه باز شد مقالات زیادی درباره دریافت پول از جانب عوامل شرکت کننده در مراسم که همیشه ضدیت شدیدی با ایران و ایرانی داشتند نقل مجلس شد و همه خبرگزاری ها سعی نمودند دست به افشاگری بزنند قبلاً رودی جولیانی و جان مک کین بودند که برای چند دقیقه سخنرانی هزاران دلار دریافت می کنند اکنون به نقطه ای از این افتضاح رسیدیم و آش آنقدر شور شده که خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز دست به افشاگری زده است و عنوان می کند که ، خانم الین چاو وزیر پیشنهادی رییس‌جمهوری آمریکا، این هفته تایید کرد که سال ۲۰۱۵ به خاطر پنج دقیقه سخنرانی در برابر شاخه سیاسی مجاهدین خلق مبلغ پنجاه هزار دلار دریافت کرد. در سال ۲۰۱۶ مبلغ ۱۷ هزار و پانصد دلار دیگر دریافت نموده است .
رودی جولیانی شهردار پیشین نیویورک نیز که در دولت ترامپ به عنوان مشاور انتخاب شده برای سخنرانی در گردهمایی های مجاهدین مبالغ نامعلومی از آنان گرفته است . برخی دیگر از مسئولین سناتورهای بازنشسته دیگر آمریکایی نیز در مراسم مریم قجر در فرانسه شرکت نمودند که همگی آنان بر دریافت پول تاکید نمودند ولی چیزی که در این میان مشخص است و خودشان اظهار داشتند که پول دریافت کردند ، چرا مسئولین فرقه تروریستی رجوی در این باره موضعگیری نمی کنند ؟ سکوت کردن در برابر این خبر نشانه تائید این خبر نیست ؟
سازمانی که با وقاحت خاص خود اظهار می دارد نیازهای مالی خود را در برنامه مسخره همیاری از داخل و خارج کشور تامین می کند می تواند هزینه های این حامیان سینه چاک غربی را تامین کند ؟ بهتر است به جای شانتاژ و حقه بازی منبع اصلی دریافت پول که همان شیوخ مرتجع عربستانی می باشد را بیان دارید .
مگر بعد از سرنگونی صدام معلوم نشد که تمام سرمایه و پول های تشکیلات فرقه رجوی توسط صدام تامین می شد و مقدار زیادی از پول نفت مردم عراق توسط رجوی تروریست غصب می گردید . مگر در مناسبات فرقه در اشرف وقتی کسی کفش و یا پوتینی نیاز داشت ، می گفتند که ما پول نداریم و این پول به اصطلاح شهدایمان است پس بهتر نیست اکنون بیان دارید رشوه هایی که به سناتورهای امریکایی و اروپایی پرداخت می کنید از کجا آمده است ؟
وقتی مریم قجر داعشی به فرانسه گریخت نفرات برای خوردن غذا باید از سبزی صحرایی به نام پنیرک استفاده می کردند و عنوان می کردند که ما پول نداریم در حالی که همان موقع کیسه کیسه پول از بانکهای عراق در بغداد برداشت می شد . شما سعی دارید چه کسی را گول بزنید . از بس مناسبات و تشکیلات فرقه تروریستی رجوی آلوده است که اکنون گوشه ای از این فساد و رشوه دادن در آن معلوم شده است .
از ابتدا فرهنگ منحط رجوی برای داشتن هوادار چه خارجی و چه ایرانی و یا نفراتی که در شورای دست ساز رجوی زندگی می کنند دادن رشوه و حقوق ماهیانه می باشد .
حال بهتر است تمام حقوق بگیران و جیره خواران و قلم بدستان فرقه تروریستی رجوی دست به افشاگری بزنند همانگونه که نفراتی که از این شورای دست ساز رجوی جدا شدند این کار را انجام دادند .حساب باز کردن روی نفرات سوخته و بازنشسته غربی بیشتر به این می ماند که سران فرقه تروریستی رجوی روی اسب مرده شرط بندی کردند و از آنان آبی گرم نخواهد شد .

هادی شبانی

نحسی فرقه رجوی به ترامپ هم سرایت کرد .

انجمن نجات مرکز مازندران دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵
لینک به منبع

Rajavi US lobby terrorism 2بعد از سرنگونی صدام، فرقه رجوی برای این که خودش را در خاک عراق تثبیت کند هزینه سنگینی را متقبل شد . سیاست فرقه بر این بود تا کرسی مجلس عراق را کسانی تصاحب کنند که به فرقه تروریستی رجوی نزدیک باشند یا با فرقه مشکلی نداشته و یا مخالف روابط با نظام ایران باشند .

به همین دلیل یک تعداد از نامزدهای عراقی را از استان های مختلف، برای راه یابی به مجلس به اشرف آورده بودند تا با کمک فرقه به مجلس راه یابند . سازمان در این رابطه تبلیغات وسیعی را در عراق راه انداخته بود تا نماینده های مورد نظرشان رأی لازم را به دست آورند .

حتی در این رابطه از اعضای فرقه برای تهیه پوسترها و تهیه پلاکاردهای تبلیغاتی در اشرف استفاده می کرد. ما که از اعضای سابقه دار بودیم، از طرز عملکرد فرقه تروریستی رجوی متناقض شدیم و در بین اعضا ناآرامی ها بالا گرفته بود. در آن دوران قرارگاه اشرف به ستاد تبلیغاتی شخصیت های عراقی تبدیل شده بو د . اعضا که شاهد این قضایا بودند می گفتند کار فرقه به کجا رسیده که بعد از خلع سلاح ، اکنون از شخصیت های عراقی برای راه یافتن به مجلس پشتیبانی مادی و تبلیغاتی می کنند.

جالب این است که فرقه رجوی با وجود ولخرجی های هنگفت از هر کاندیدایی که حمایت کرد آن کاندیدای نگون بخت قافیه را باخت و از دور خارج شد! و خیلی به ندرت پیش امد که کاندیدایی از این دست به مجلس راه پیدا کند.

هنوز پوسترها و عکس های آنها از مقرهای اشرف جمع نشده بود که اعضا دریافتند عملیات فرا سازمانی نتیجه ای نداده است و آن ها به مجلس راه نیافتند و حذف شدند .

برای دوره های بعد هم اگر فرقه ، باز هم از بخت بد کاندیدای مورد نظر ، به حمایت آنها دست می زد باز هم تناقض بین اعضا بالا می گرفت . آن دسته از بچه هایی که خیلی به همدیگر نزدیک بودیم می گفتیم به دلیل نحسی فرقه پیشاپیش باید به کاندیدای مورد حمایت فرقه تسلیت گفت .

به تجربه برای ما که دست اندرکار فعالیت های غیر قانونی فرقه در خاک عراق بودیم روشن بود هر گاه فرقه شخصیتی را حمایت کرد آن شخصیت از دور خارج شد یا اینکه مثل طارق الهاشمی از عراق گریخت و پناهنده ترکیه شد و در واقع تو زرد از آب در آمد .

همچنین یادم می آید در فرانسه، وقتی سگولن رویال کاندیدای ریاست جمهوری شده بود فرقه تروریستی رجوی به حمایت از او پرداخته بود. جالی این که ، این خانم هم رأی نیاورد و حذف شد. فرقه تروریستی رجوی در فرانسه که کشوری آزاد است خیلی رو و با دست باز از خانم سگولن رویال حمایت می کرد. حتی اعضای فرقه در خیابانهای پاریس عکس ها و پوسترهای تبلیغاتی این خانم را توزیع می کردند . خلاصه تبلیغات وسیعی کرده بودند اما هیچگاه بهره ای نبردند .

در انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا ، کاندیدای مورد نظر فرقه رجوی خانم کلینتون بود که دیدیم آقای ترامپ پیروز میدان شد. بلافاصله بعد از انتخابات و پیروزی ترامپ،  فرقه رجوی سریع تغییر موضع داد. لابی های رجوی جهت خوش رقصی در کمپین ترامپ به دلجوئی از او پرداختند و تلاش کردند رابطه فرقه را با ترامپ نزدیک کنند و از طرفی ایران را به عنوان دشمن شماره یک آمریکا تلقی کنند تا مجدداٌ ایران را زیر تحریم ببرند. ترامپ هم اقداماتی انجام داد و یک سری از شخصیت ها و شرکت های ایرانی را زیر تحریم آمریکا برد. اما ترامپ هم به دلیل میزان نزدیکی خودش با فرقه رجوی از نحسی فرقه بی نصیب نماند. دیدیم که هنوز یک ماه نگذشته یکی از قویترین افراد کاخ سفید؛ مایکل فلین سه هفته و سه روز مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ بود که روشن شد با سفیر روسیه مکالماتی داشته و در این رابطه به مقام‌های مسئول آمریکا راستش را نگفته است . مشاور ارشد امنیت ملی به دلیل رسوایی که بار آورد مجبور شد استعفاء کند. بی بی سی در این رابطه گفت مردی که از تریبون کاخ سفید به ایران هشدار جدی داد، نیامده، رفت .

بعد از این ماجرا دونالد ترامپ زیر سئوال رفت . هم از سوی دمکرات ها و هم از سوی جمهوریخواهان و سناتورهای با نقوذ دو جناح.  دمکرات ها در روز سه شنبه گفتند باید تحقیق شود که چه کسی در تشکیلات انتخاباتی آقای ترامپ دستور آن تماس ها را داده بود ( منظور تماس با روسیه ) و یک سناتور ارشد جمهوری خواه هم گفت این استعفا سئوالاتی را درباره نیات ترامپ درباره روسیه پدید می آورد .

دیری نپایید که نحسی فرقه تروریستی رجوی پای ترامپ را هم گرفت . ترامپ باید خیلی مراقب عملکردش باشد و متوجه باشد که نزدیکی با لابی های حامی فرقه ی تروریستی و بدنام مجاهدین دامان دولتش را نگیرد.

محمدرضا گلی

(پایان)

*** 

Clarification: Trump-Iranian Exiles story (Mojahedin Khalq, MEK, MKO, Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28078

مسعود رجوی، از کاندید شدن در انتخابات تا ترور اساتید دانشگاه (سالگرد ترور دانشمندان ایرانی بدست موساد و فرقه رجوی)ا 

 انجمن نجات، مراکز مازندران و البرز، دوازدهم ژانویه ۲۰۱۷:… فرقۀ تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق که هیچ برگی از تقویم را از کشتار و خونریزی خالی نگذاشته با پوشش یک سازمان انقلابی و نیروی مقاومت با دم تکانی به اربابان خود و کسب اطلاعات از دستور کار کشورهای استکبار در مورد ایران ، با سبقت گرفتن از دیگر تروریست ها مجدد مانند سالیان گذشته و با سابقۀ ننگین …

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

کاندیداتوری رجوی در سال ۵۸ و سوء استفاده وی از فضای باز انقلاب

انجمن نجات مرکز مازندران چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع

رجوی با انقلابی که بنیانگذار آن امام خمینی بود از همان ابتدا با شیادی و حقه بازی سعی داشت به اصطلاح رهبری انقلاب را از آن خود کند و برای اینکه کسی به ماهیت ضد خلقی او اشراف پیدا نکند از همان ابتدا با شیوه حمایت از رهبری انقلاب و زدن عکس های آن در مراسم و میتنگهای خود اینگونه نشان دهند که در راستای انقلاب اسلامی گام بر می دارند ولی هر روز که می گذشت ماهیت پلید رجوی برای  همه روشن می شد که اولین مقطعی که رجوی فریبکار ماهیت خود را نشان داد رای ندادن به قانون اساسی بود که وی در کلیت با نظام اسلامی مشکل دارد و تعریف کردن از انقلاب و رهبری آن دروغی بیش نیست .

هر چقدر که جلوتر می رفتیم ماهیت وی بیشتر نمایان می شد که از آن جمله می توان در مورد شرکت  وهمکاری افراد فرقه در جنگ عراق علیه ایران و … بود و رجوی برای اینکه دید دیگر امکان به قدرت رسیدن را ندارد سعی نمود در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نماید ولی از آنجائیکه وقتی کسی به قانون اساسی کشور اعتقادی ندارد چگونه می تواند حامی قانون اساسی باشد و به همین دلیل تیر وی به خطا رفت و رهبری با شناختی که از ماهیت این فرقه داشت وی را قبول ننموده و مورد تنفر مردم قرار گرفت .

بعد از آن رجوی پلید سعی نمود بلوا دیگری را در جامعه ایران رقم بزند و آن هم تولید کردن اخبار در مورد زدن نیروهایشان در شهرهای مختلف و ترور افراد گروه و … و برگزاری راهپیمایی که کار را به آنجا رساند که رهبری انقلاب بیان نمود وقتی این گروه سلاح خود را تحویل دهد من خودم برای ملاقات به نزدشان خواهم رفت . ولی رجوی از آنجائیکه ماهیت قدرت طلبی در وی بود سعی نمود از این مسئله استفاده کرده و اینکه اگر ما سلاح های خودمان را تحویل دهیم نابود خواهیم شد . در حالیکه پیام رهبری را نگرفت و باز هم فکر می کرد می تواند به قدرت برسد و دست به سلاح ببرد بدون اینکه خیلی از نیروهایش خبر داشته باشند و باعث مرگ تعداد زیادی از افراد فرقه شد . رجوی پلید فکر می کرد همه نفراتی که به سخنرانی وی می آمدند همراه وی بوده و می توانند سلاح بدست بگیرند و به همین خاطر در کله پوک خود فکر می کرد می تواند در مدت شش ماه حکومت نوپای جمهوری اسلامی را سرنگون کند . البته این خوابی است که اکنون به بیش از سه دهه رسیده است .

اکنون تعریف کردن از کاندیداتوری رجوی و اعلام حمایت شخصیت ها و گروه های مختلف چه مسئله ای از فرقه رجوی حل خواهد نمود ؟ مگر همه کسانی که از رجوی حمایت کردند اکنون از شورای دست وی اخراج نشدند ؟ استفاده کردن یک مشت افراد بی خاصیت و بی کار از فرقه رجوی در سیمای خود می تواند شخصیتی برای این جنایت کار بخرد ؟ بهتر است به همه کسانی که اکنون به فکر سفید سازی چهره رجوی ملعون می باشند باید گفت او به حدی دست به جنایت زده که با آب هفت دریا پاک نخواهد شد و تکرار دروغهای سالیان گذشته هم دردی از فرقه رجوی حل نخواهد کرد .

عبدالله افغان

فرقه رجوی و ترور دانشمندان

انجمن نجات مرکز البرز پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵
 لینک به منبع

۲۱ و ۲۲ دیماه سالروز ترور دانشمندان هسته ای ایران توسط ایادی کشورهای حامی تروریست می باشد که می توان ترور دکتر مسعود علی محمدی ، استاد فیزیک تهران و دانشمند هسته ای در ۲۲ دی ماه ۱۳۸۸ را از جمله این جنایت ها دانست که چنین کشورهای امپریالیسم همواره قصد داشتند از پیشرفت کشور و مردم ایران در عرصه های علمی و دیگر عرصه ها جلوگیری کنند و برای رسیدن به هدف شوم خود مزدوران استیجاری استخدام و تنها راه حل را در کمال ناتوانی ترور دانشمندان می پنداشتند از این رو ترور دانشمندان هسته ای ایران را از فعالیت های مداوم و جریان دار برگزیدند که فقط به ترور یک دانشمند خاتمه نداشت و در یک برنامه ریزی دقیق و از قبل سرمایه گذاری شده ترور دانشمندان و استفاده ابزاری از فرقه های تروریستی در دستور کار قرار گرفت که ترور مصطفی احمدی روشن ، دانشمند هسته ای ایران در ۲۱ دی ماه ۱۳۹۰ نیز از دیگر اقدامات کشورهای استکبار و مزدوران آنها بود.

فرقۀ تروریستی رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق که هیچ برگی از تقویم را از کشتار و خونریزی خالی نگذاشته با پوشش یک سازمان انقلابی و نیروی مقاومت با دم تکانی به اربابان خود و کسب اطلاعات از دستور کار کشورهای استکبار در مورد ایران ، با سبقت گرفتن از دیگر تروریست ها مجدد مانند سالیان گذشته و با سابقۀ ننگین و درخشان در ترور دولتمردان ایرانی نزد اربابان برای این امر مهم که فقط و فقط در منش آنهاست به استخدام در آمده و ترور دانشمندان هسته ای ایران را به اتفاق همراهانشان را بدست گرفت وانجام داد که به خیال خام خود بتواند برای همیشه فرقه را بیمه عمر نماید در صورتیکه نگاه کشورهای مخالف دولت و مردم ایران به چنین فرقه هایی اعتباری و دارای تاریخ مصرف دار می باشد که دردنیای سیاست به چنین سازمان ها و فرقه های تروریستی که فرقۀ رجوی نوک پیکان تروریست ها می باشد فاحشه های سیاسی خطاب میگردد و بدرستیکه لایق آن هستند.

روح شهدای هسته ای شاد و یادشان  گرامی……….

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

ترکی الفیصل مجاهدین خلق فرقه رجوی وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth


Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi
Another Scientist Killed in Terrorist Blast in Tehran. Terrorist groups exist because someone wants them

Washington’s Favorite Terrorists (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

Israeli, Western agencies collaborated with Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) to assassinate Iranian Scientists

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMassoud and Anne Khodabandeh: Albanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Bolton and the MEK

mojahedin-khalq-radicalisation-maryam-rajaviMojahedin khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) the ending stage of the radicalization process

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultMassoud Khodabandeh, Huffington Post: Can Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe? 

مجاهدین خلق در آلبانی به جان هم افتاده اندAlbania: What would a de-radicalization program for the Mojahedin Khalq (Rajavi cult) involve

کمپ اشرف فوریه 2015Camp New Iraq (Formerly Ashraf), now  HQ of Anti ISIS forces in Dialy provance

Massoud Khodabandeh: Will President Rouhani meet genuine human rights advocates halfway?

2015-10-29-1446141457-4261917-syria2013Aleppo.jpgMassoud Khodabandh, Huffington post Nov. 2015:
Syrian Negotiations Won’t Provide One Winner But Will Ensure Violence Is Absolute Loser

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsFormer U.S. Officials Make Millions Advocating For Terrorist Organization (2011)

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters


Link to the full description of Mojahedin (MEK, MKO) Logo (pdf file)

(Rajavi cult or MKO aslo known as Saddam’s Private Army)

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیSydney hostage-taker was affiliated with Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)

مریم رجوی داعش تروریسم Open letter of Ali Akbar Rastgoo to the Australian Ambassador in Germany: Keep Mojahedin Khalq on terrorist List

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

Document on Mojahedin Khalq released by RAND (The Mujahedin-e Khalq in Iraq, A Policy Conundrum)

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen
 

فیلم امکان مینا مجاهدین خلق فرقه رجویبه بهانه تماشای “امکان مینا”

سیانورآغاز اکران آخرین فیلم بهروز شعیبی؛ از امروز سیانور را در سینما ببینید

علی زرکشسعید شاهسوندی: محاکمه علی زرکش دراقامتگاه رجوی در حومه پاریس.  صدور حکم اعدام برای او و عکس العمل من

مجید شریف واقفیمجید شریفسعید شاهسوندی: ادای دین به مجید شریف‌واقفی یا دسته گل به تقی شهرام

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton
https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

*** 

همچنین:
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دهم می ۲۰۱۵:…  تسلط بر منابع خاورمیانه توسط دیگرانی که تلفات انسانی ومالی ناشی این حماقت وخیانت رهبران ودولتمردان خود را متقبل میشوند وحرکت راحت تر برای گشودن دروازه های شرق که اینک نقش مهم تری در جهان ایفا میکند! فرقه ی رجوی با هزار زجمت
.
.
 

کسی به آمدن مجاهدین فکر هم نمیکند!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، نوزدهم آوریل ۲۰۱۵:… انتشار نوشته هایی ازباند رجوی که عمدتا درصدد تولید نفرت بین اسرا وخانواده ها میباشد وطی آن با لحن تندی باشما برخورد میشود، ابدا نباید شما را به خشم آورده و با تسلیم شدن به یاس وبیعملی، سرنوشت فرزندان خود را که مسلوب الاختیار بوده وموقعیتی کمتر ازصغا
 

جان بولتون جزو منتصبان شِلدون گرَی اَدلسون هاست!

 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، سیزدهم آوریل ۲۰۱۵:… جریان ازاین قرار است که گویا دریکی ازرسانه های فارسی زبان مطلبی نوشته شده که طی آن این سناتور نئوکونسراتیو وصهیونیست امریکائی به پیشنهاد بمباران ایران متهم شده و رسانه های رجوی بعنوان وکیل مدافع او وارد معرکه شده و با درج م
 
 
مریم رجوی مزدور عربستان صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، دوم آوریل ۲۰۱۵:…  فرقه ی رجوی که منافع ننگین وگذرای خود را درهمراهی وهمکاری با این مرتجعین واربابان بزرگتر نئو کان آنها دانسته به تکاپو افتاده وعلاوه برتکرار شبانه روزی اخبار دروغین رسانه هایی که تحت تسلط وال استریت ، صهیونیست ها ونئو کان ها هستند، خود نی
 
 
مریم رجوی، حجاب اجباریصابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و ششم مارس ۲۰۱۵:…  باندازه ی طرف مقابل هم قابل اعتماد نیستند ؟ آیا فراموش کرده اید که جورج بوش بعد از اشغال افغانستان وعراق و علیرغم مشاهده ی اینکه ایران هیچ کمکی به رژیم های غیر نرمال این کشورها نکرد و بخاطر این برخوردش میبایست مورد تک
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، بیست و سوم مارس ۲۰۱۵:…  اصلا چرا جای دوری برویم ، همینکه درسازمانی موسوم به مجاهدین خلق ایران ، عوامل عینی وذهنی معینی سبب شد که این سازمان ازنفی سیستم سرمایه داری مترقی تر ، به قبول روابط برده داری درمناسبات خود روی آورد ، نشان میدهد
 
 
صابر ازتبریز ( امضاء محفوظ)، هشتم مارس ۲۰۱۵:…  وبسایت رسمی مجاهد نماهای خلق ایران نوشته است : “خانم خوله دنیا سخنگوی ائتلاف ملی سوریه: ریشه اصلی مشکلات منطقه رژیم ایران است ” جواب ساده وقاطع این ادعای سرتاپا دروغ این است که این ایران نبوده ونیست که نقشه ی ایجاد خاورمیانه ی بزرگ را د