اجلاس میان‌دوره ای شورا به سردمداری مریم رجوی – جمع لاشخورها و وطن فروشان

اجلاس میان‌دوره ای شورا به سردمداری مریم رجوی – جمع لاشخورها و وطن فروشان

اجلاس میان‌دوره ای شورا مریم رجوی غفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، پنجم آوریل 2021:… مرحوم رجوی در نشست های که بحث شورای دست ساز خودش بیش  می آمد اعضای خارج از فرقه را که درسازمان مجاهدین عضویت نداشتن را وحوش و لاشخور خطاب می کرد و می گفت اینها کسانی هستن که اگر یک روز حقوق ماهانه انها قطع شود فورا به دامن جمهوری اسلامی می افتاند. البته ما ازتمام این وحوش شورای مدرک و دستنوشته داریم و در فردای آزادی ایران می توانیم ان را  به مردم ارائه کنیم. منظور مرحوم رجوی از این حرفهای این است که این اعضای شورای دست ساز دلقک های سیاسی بیش نیستند و امروز به آنها احتیاج داریم و در فردای پیروزی همه این اعضای و لاشخورهای شورای را با اردنگی بیرون می اندازیم.  اجلاس میان‌دوره ای شورا 

اجلاس میان‌دوره ای شورا مریم رجوی این تحرکات باند رجوی ، ازسر استیصال است !

اجلاس میان‌دوره ای شورا به سردمداری مریم رجوی – جمع لاشخورها و وطن فروشان

جمع شدن لاشخورها و وطن فروشان شورای دست ساز رجوی تحت عنوان اجلاس میان‌دوره ای به سرمداری مریم قجر

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جدا شدۀ از فرقه رجوی

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان ، پاریس

مرحوم رجوی در نشست های که بحث شورای دست ساز خودش بیش  می آمد اعضای خارج از فرقه را که درسازمان مجاهدین عضویت نداشتن را وحوش و لاشخور خطاب می کرد و می گفت اینها کسانی هستن که اگر یک روز حقوق ماهانه انها قطع شود فورا به دامن جمهوری اسلامی می افتاند. البته ما ازتمام این وحوش شورای مدرک و دستنوشته داریم و در فردای آزادی ایران می توانیم ان را  به مردم ارائه کنیم. منظور مرحوم رجوی از این حرفهای این است که این اعضای شورای دست ساز دلقک های سیاسی بیش نیستند و امروز به آنها احتیاج داریم و در فردای پیروزی همه این اعضای و لاشخورهای شورای را با اردنگی بیرون می اندازیم. این تصویر رجوی از شورای دست ساز خودش بود و من قبلا این موضوع را در مقالات مختلف بیان کردم و هماکنون هم در زیر نوشتم که رجوی فقط برای سواستفاده سیاسی در خارج از کشور این بقالی را باز کرده است و حالا دلیل راندازی این دکان دونبش را درزیر نوشتم

وصله کردن شورا به مبارزین راستینوصله کردن شورا به مبارزین راستین

باند مافیای رجوی یک دکان دو نبش تقلبی به نام شورای ملی مقاومت باز کرده ویک رئیس جمهور مادالعمر هم برای ان گذاشته است که همه اینها برای فریب افکار عمومی است زیرا
اینجانب سالیان متمادی عضو سازمان مجاهدین و در تشکیلات این سازمان بودم لذا اطلاع کامل دارم که تشکلی به نام شورای ملی مقاومت به هیچوجه وجود خارجی ندارد و چیزی جز نام تقلبی سازمان مجاهدین خلق و ویترین خارجی آن سازمان نیست و تمام اطلاعیه ها و بیانیه هایی که با امضای شورای ملی مقاومت ایران منتشر می شود توسط رهبران این سازمان نوشته می شود. همچنین عبارت «استقرار یک جمهوری دموکراتیک، سکولار و غیر هسته ای» که این سازمان در فرم ثبت نام خود به عنوان هدفش از لابی گری در آمریکا و کشورهای اروپای آورده است تنها به منظور جلب رضایت و حمایت طرفهای آمریکایی و اروپای است زیرا این سازمان در برنامۀ رسمی خودش برای ایران آینده یعنی در صورتیکه خودش حکومت را در ایران به دست بگیرد تحت عنوان «برنامۀ شورای ملی مقاومت ایران برای تشکیل دولت» نام حکومت مفروض خودش را «جمهوری دموکراتیک اسلامی ایران» اعلام کرده ولی در فرم ثبت نام یاد شده کلمۀ اسلامی را حذف کرده است. همچنین این سازمان ادعا کرده که از هیچ دولت، حزب یا منبع خارجی کمک مالی نمی گیرد در حالیکه همگان می دانند که منبع مالی اصلی این سازمان هدایای هنگفت نفتی صدام حسین به این سازمان می باشد که همان موقع توسط دفاتر و تشکیلات سازمان در کشورهای مختلف به اسامی افراد مختلف وابسته به خود سرمایه گذاری شده که هم اکنون درآمدهای هنگفت حاصله از این سرمایه گذاریها منبع واقعی مالی این سازمان را تشکیل می دهد

و حالا جالب است بدانید که در این خیمه شب بازی لاشخورهای یقه درانی عجیبی برای قرداد ایران و چین می کنند در صورتی که همین

فرقۀ صاحب مردۀ رجوی به رهبری فعلی مریم قجر برای خوشایند اربابان سعودی خود و دم تکاندن هرچه بیشتر برای آنان هرگز در تبلیغات عربی و سایت عربی خودش از نام تاریخی و اصیل خلیج فارس استفاده نمی کند و به جای آن به کلمۀ کلی “خلیج” اکتفا می کند؛ و چنانکه در تصاویر این متن از سایت عربی سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) می بینید حتی در نقل قول از وزیر خارجۀ آمریکا که حتما “خلیج فارس” گفته کلمۀ “فارس” را سانسور کرده و “خلیج” تنها در ترجمۀ صحبتهای او نوشته اند تا لابیها و اربابان عرب فرقه بدشان نیاید و ناراحت نشوند!.

به مریم قجر می گویم اگر جرأت داری و وطن فروش نیستی و در ادعاهایت مبنی بر میهن پرستی و دلسوزی برای ایران و ایرانیان مصیبت زده صداقت داری در مصاحبه هایت با عربها و مطبوعات عربی بگو خلیج فارس!.

اگر از یک بچه ایرانی و حتی از یک فرد خارجی هم نام خلیج فارس را سؤال کنی پاسخ می دهد که خلیج فارس است و آن را با همان نام جاویدان و تاریخی خود می خواند و این بر هیچ کسی و برای هیچ بنی بشری امروز مبهم نیست و جای سوال ندارد زیرا برای همگان واضح و روشن است اما این خانم شیاد هم اکنون برای هموطنان سیل زدۀ ما اشک تمساح می ریزد و می خواهد از آب گل آلوده سیلاب آغشته به خون و پیکرهای قربانیان و خاک و سنگ خانه های ویران شده شهرهای ایران کوسۀ آبرو و مردمداری صید کند و در همین حال سایتهای اجاره ای این فرقه شب و روز مشغول تبلیغات برای فراخوان به بمباران ایران هستند به بهانه جنگ با آخوندها و با شعارتکراری نزدیک چهل سالۀ “سرنگونی رژیم”!

حال سؤال اینجاست که این زنک شیاد و وطن فروش که این همه برای ایران یقه درانی می کند آیا حاضر است به طور رسمی پیش یک عرب اسم خلیج فارس را با نام تاریخی اش به زبان بیاورد؟

شکرالله پاکنژاد مزدور صدام رجوی خیانترجوی تمامی اتهامات پولشویی، دزدی و کلاهبرداری و … را قبول کرد (شورایی ها و رسیدهایشان)

حال سؤال اینجاست که این زنک شیاد و وطن فروش که این همه برای ایران یقه درانی می کند آیا حاضر است به طور رسمی پیش یک عرب اسم خلیج فارس را با نام تاریخی اش به زبان بیاورد؟ ایا  لاشخورهای شورای دست ساز رجوی به این مسئله اگاه نیستن چرا به خوبی از همه این مسائل اگاه هستن و اگاهانه سوال دراین رابط نمی کنند چون همه اینها مزد بگیر رجوی هستن و به خاطر پول روی هر چیزی سرپوش می گذارند

علاوه بر این فرقۀ رجوی نه در زمان رهبری مسعود رجوی و نه امروز به سردمداری مریم قجر تا کنون هیچگاه از تعلق جزایر سه گانه در دریای عمان به ایران حمایت نکرده است و رهبران فرقه به ما آن موقع که در عراق بودیم سفارش می کردند که هرگاه عراقیها در مورد جزایر سه گانه و مالکیت آنها و آیندۀ آنها از نظر مجاهدین و نیز نام خلیج فارس پرسیدند ابتدا تلاش کنید فضا و حرف را عوض کنید و از جواب دادن طفره بروید و اگر زیاد اصرار کردند بگویید که در آینده و وقتی ما به حاکمیت برسیم پارلمان ایران در این مورد یعنی مالکیت جزایر سه گانه و نام خلیج تصمیم خواهد گرفت!!

شورای از هم پاشیدۀ ملی مقاومتشورای از هم پاشیدۀ ملی مقاومت

در سالهای اخیر نیز مریم رجوی بارها در مصاحبه اش با مطبوعات عربستان و مصر از جمله روزنامۀ الاهرام از پاسخ دادن به سؤال خبرنگار در مورد نام خلیج فارس و مالکیت جزایر سه گانه در دریای عمان طفره رفته و مطلقا از موضع ملی و همگانی ایران و ایرانی در قبال آنها دفاع و حمایت نکرده و در عکس العمل به اصرار خبرنگار گفته که مجلس آیندۀ ایران یعنی همین شورای دست ساز رجوی! در این مورد تصمیم خواهد گرفت یعنی تلویحا گفته که عقب نشینی ایران در صورت تحقق خواب پنبه دانه ای سالیان مریم قجر و فرقه اش در رسیدن به قدرت در ایران از نام خلیج فارس و مالکیت جزایر محتمل می باش
اره این ماهیت فرقه وطن فروش رجوی است که نه دلش برای ایران وایرانی می سوزد و نه دغدغه ایران را دارد و تنها دغدغه این فرقه شاد کردن دل عرب های منطقه با مزدوری و وطن فروشی است

غفور فتاحیان پاریس انجمن نجات از فرقه

05 04 2021

اجلاس میان‌دوره ای شورا به سردمداری مریم رجوی – جمع لاشخورها و وطن فروشان

***

برگزاری جلسه سه روزه شورای ملی مقاومتبرگزاری جلسه سه روزه شورای ملی مقاومت

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اعضای-شورای-ملی-مقاومت-مقاله-قابل-انتش/

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟غفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، ببست و پنجم ژانویه 2021:… سوال اینجاست که  چرا اعضای پیر و پاتل شورای به اصطلاح مقاومت رجوی که در اروپا با پول باد آورده از مزدوری رجوی روزگار کثیف خود را می گذارند از طرف سران جنایتکار تهدید به قطع کمک مالی نمی شوند؟ البته جواب آن خیلی روشن است. چون فرقه رجوی به پیسی و ورشگستگی افتاده است و اتفاقا پول بیشتری به آنها می دهد فقط برای ماندن  درزیر یوغ رجوی جنایت کار و حالا هم  به همین اعضای باقی مانده شورای دست ساز رجوی نگاه کنی اکثرا از کثیف ترین و بی شرم و بی حیا ترین نفرات هستند که فقط به خاطر پول ایستاده اند و پول را می شناسند نه رجوی را. اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟ 

اعضای شورای ملی مقاومت منوچهر هزارخانی و شهر اشرف!؟

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟

اعضای پولی شورای دست ساز رجوی چرا (مقاله قابل انتشار) ! نمی نویسند و شناسایی یک دکان دو نبش به نام شورای ملی مقاومت

فرقه هرزه گوی رجوی که اخیرا افراد خودش را که سالیان عمر  وجوانی خودشان را در این فرقه جهمنی گذارند و الان که  از این فرقه جدا شده اند بدون هیچ امکاناتی از قبیل پول غذا ووووو آ ن هم در کشور فقیری همانند آلبانی که هیچ امکانات رفاهی در اختیار پناهندگان قرار نمی دهد و حالا بماند که انتخاب رجوی برای آمدن به آلبانی همین بود تا جلوی فرار و جدا شدن افراد را بگیرد. 

در این شرایط فرقه رجوی برای به زانو در آوردند این نفرات و درخواست بیشرمانه از این افراد در قبال نوشتن مقاله قابل انتشار در سایتهای اجاره ای فرقه رجوی یا اینکه کمک هزینه این افراد قطع می شود.

امضای مجاهدین و شورا پای سند کشتارکودکان ایران توسط امریکا

رجوی جنایت کار که خودش تجربه مزدوری و وطن فروشی را از عراق شروع کرده بخوبی میداند که نقطه ضعف کجاست ولی نمی داند که همه مثل خودش مزدور و وطن فروش نیستند. همانند نفراتی همچون خلیل انصاریان که دست رد به سینه رجوی و شرکای نابکارش زدند و حالا سوال اینجاست که  چرا اعضای پیر و پاتل شورای به اصطلاح مقاومت رجوی که در اروپا با پول باد آورده از مزدوری رجوی روزگار کثیف خود را می گذارند از طرف سران جنایتکار تهدید به قطع کمک مالی نمی شوند؟

البته جواب آن خیلی روشن است. چون فرقه رجوی به پیسی و ورشگستگی افتاده است و اتفاقا پول بیشتری به آنها می دهد فقط برای ماندن  درزیر یوغ رجوی جنایت کار و حالا هم  به همین اعضای باقی مانده شورای دست ساز رجوی نگاه کنی اکثرا از کثیف ترین و بی شرم و بی حیا ترین نفرات هستند که فقط به خاطر پول ایستاده اند و پول را می شناسند نه رجوی را.

ولی برای اسیران در بندی که تن به خواسته های رذیلانه رجوی نمی دهند رجوی فورا به کثیف ترین شیوه ممکن برخورد می کند. البته این از مرام و ماهیت رهبرفراری این فرقه نشات می گیرد. آن ترسوی بزدل فراری که حتی جرات انتشار یک عکس از خودش را هم ندارد.

رجوی و حقوق بشر – امتناع اسیر جنگی صدام و رجوی خلیل انصاریان از موضعگیری قابل انتشار

و الان هم برای اطلاع خوانندگان نحوه درست کردن شورای دست ساز را بیان می کنم. شورایی که فقط برای فریب افکار عمومی است و اگر نه هیچ خاصیتی ندارد و در آن زمان که من در اشرف بودم رجوی در اکثر نشستها اعضای همین شورا را وحوش شورا خطاب می کرد و می گفت این ها جوهره انقلابی گری و مبارزه را ندارند و اگر سازمان کمک های مالی اینها را قطع کند تا کمر به سمت جمهوری اسلامی خم میشوند.

جایگاه رجوی، مجاهدین و شورا در سیاست های امریکا

و به همین خاطر است که باند مافیای رجوی یک دکان دو نبش تقلبی به نام شورای ملی مقاومت باز کرده و یک رئیس جمهور مادالعمر هم برای آن گذاشته است که همه اینها برای فریب افکار عمومی است زیرا

اینجانب سالیان متمادی عضو سازمان مجاهدین و در تشکیلات این سازمان بوده ام لذا اطلاع کامل دارم که تشکلی به نام شورای ملی مقاومت به هیچوجه وجود خارجی ندارد و چیزی جز نام تقلبی سازمان مجاهدین خلق و ویترین خارجی آن سازمان نیست و تمام اطلاعیه ها و بیانیه هایی که با امضای شورای ملی مقاومت ایران منتشر می شود توسط رهبران این سازمان نوشته می شود. همچنین عبارت «استقرار یک جمهوری دموکراتیک، سکولار و غیر هسته ای» که این سازمان در فرم ثبت نام خود به عنوان هدفش از لابی گری در آمریکا و کشورهای اروپای آورده است تنها به منظور جلب رضایت و حمایت طرفهای آمریکایی و اروپای است زیرا این سازمان در برنامۀ رسمی خودش برای ایران آینده یعنی در صورتیکه خودش حکومت را در ایران به دست بگیرد تحت عنوان «برنامۀ شورای ملی مقاومت ایران برای تشکیل دولت» نام حکومت مفروض خودش را «جمهوری دموکراتیک اسلامی ایران» اعلام کرده ولی در فرم ثبت نام یاد شده کلمۀ اسلامی را حذف کرده است. همچنین این سازمان ادعا کرده که از هیچ دولت، حزب یا منبع خارجی کمک مالی نمی گیرد در حالیکه همگان می دانند که منبع مالی اصلی این سازمان هدایای هنگفت نفتی صدام حسین به این سازمان می باشد که همان موقع توسط دفاتر و تشکیلات سازمان در کشورهای مختلف به اسامی افراد مختلف وابسته به خود سرمایه گذاری شده که هم اکنون درآمدهای هنگفت حاصله از این سرمایه گذاریها منبع واقعی مالی این سازمان را تشکیل می دهد و این جدا است از میلیونها دلاری است که برخی کشورهای عربی به این فرقه کمک می کنند.

دزدی دفترخاطرات خانم مرضیه و توهین در شورا (شورای ملی مقاومت ایران، فرقه رجوی)

غفور فتاحیان
انجمن نجات از فرقه ها پاریس

25 01 2021

تویتهای دختر بهزاد معزی – پدرم از کارهای مریم رجوی متنفر بودتویتهای دختر بهزاد معزی – پدرم از کارهای مریم رجوی متنفر بود

غفور فتاحیان علی جهانی میهمانان مردم تی ویغفور فتاحیان علی جهانی میهمانان مردم تی وی

اعضای شورای ملی مقاومت مقاله قابل انتشار نمینویسند؟ 

*** 

همچنین: