اجلاس میان دوره یا وحشت از فروپاشی شورای دست ساز رجوی

اجلاس میان دوره یا وحشت از فروپاشی شورای دست ساز رجوی

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویمجتبی رشیدی، پاریس، نوزدهم اکتبر 2014: …  اخیرا هم بعد ازعلنی شدن استعفای اقای باستان سیر موزیسین برجسته ایرانی و دو نفر دیگر که هنوز استعفایشان را علنی نکرده اند، ترس و وحشت سراپای رجوی را فرا گرفته و به سیاق تعهداتی که از تک تک اسیران در عراق گرفت که هر زمان خواست بعنوان سندی بر علیه انها استفاده کند بحث سه ماده الحاقی به آیین نامه داخلی اضافه …

 بهزاد علیشاهی: آقای رجوی کجای معادله سرنگونی ایستاده؟ درباره پیام مسعود رجوی خطاب به خامنه ای و رفسنجانی

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویاستعفا از شورا, مبطل اتهامات رجوی علیه جداشدگان؛ «ترتیبات اجرایی استعفا» یا پیشگیری از ریزش !

(ایران اینترلینک: با تشکر از آقای رشیدی دریافت شد)

اجلاس میان دوره یا وحشت از فروپاشی شورای دست ساز رجوی

بعد از استعفای اقایان دکتر قصیم و روحانی از شورای دست ساز رجوی به دستور شخص سرکرده فرقه دستگاه زیر دست مریم قجر دست بکار شد و برای نسق کشیدن از سایرین و با همان منطق نشست های شستشوی مغزی چند هراز نفره تمام مهره ها ریز و درشت را مجبور به موضع گیری در برابر اعضای مستعفی نمود وهمه تحت فشار مریم قجر شروع به فحاشی و توهین به دوست و یار و همسنگر دیروزشان شدند که هنوز هم ادامه دارد.

جرم این اقایان اعتراض به سیاست های تک روانه و ضد دموکراتیک شورای دست ساز بود و وقتی دیدن انتقاد و اعتراض راه بجایی نمی برد و رجوی خدایی را بنده نیست و خودرا خیلی معمول و بسیار محترمانه کنار کشیدن و استعفای خودشان را علنی کردند.که این یک امر کاملا طبیعی و شناخته شده ای است و حق هر شهروند و هر انسانی است . اما در فرقه رجوی اینها همه جرم ها نابشخودنی است و کسی حتی نباید در ذهن خود به ان فکر کند.

اخیرا هم بعد ازعلنی شدن استعفای اقای باستان سیر موزیسین برجسته ایرانی و دو نفر دیگر که هنوز استعفایشان را علنی نکرده اند، ترس و وحشت سراپای رجوی را فرا گرفته و به سیاق تعهداتی که از تک تک اسیران در عراق گرفت که هر زمان خواست بعنوان سندی بر علیه انها استفاده کند

بحث سه ماده الحاقی به آیین نامه داخلی اضافه کردند که شامل موارد زیر است :

مادة افزوده به آئين نامه داخلي شورا دربارة استعفا

«ترتيبات اجرايي استعفا از عضويت در شورا ، به شرح زير است :

الف-اگر علت استعفا شخصي است، طبق مادة 7 آئين نامه با دبير ارشد حل و فصل مي شود.

ب-اگر استعفا انگيزه و داعيه سياسي دارد، عضو مستعفي در اجلاس شورا شركت و دلايل خود را توضيح مي‌دهد.گفتگوها ثبت و جهت اطلاع عموم منتشر مي شود. فرد ذيربط هم‌چنين مي تواند طبق ماده 7 آيين نامه داخلي متقاضي جلسات محدود شود.

ج-همزمان عضو مستعفي مسئوليتها و وظايفي را كه به عهده داشت به دبيرخانة شورا تحويل مي‌دهد و طبق مادة 10 اساسنامه تسويه حساب مالي مي كند.

اين ترتيبات، استعفاي طبيعي و شرافتمندانه را از ندامت، خيانت ، خودفروشي سياسي و خنجر زدن از پشت كه مصداق چنگ انداختن رژيم ولايت فقيه به تنها جايگزين دموكراتيك است، متمايز مي كند».

قبل تر شخص رجوی در نشست های شستشوی مغزی جمعی و بزرگ عینا همین ماده ها را البته با شدت و حدت بیشتر به افراد ناراضی در فرقه می گفت . اما امان از روزی که کسی بگوید به هر دلیلی می خواهد از فرقه جدا شود .دیگر فاتحه اش خوانده بود و باید از جلو همه عبور می کرد وتف باران می شد که در بیشتر مواقع با مشت و لگد هم همراهی میشد.طوری که وقتی نفر کنار میکروفون می رسید دیگر نای و رمقی برایش نمانده بود و باید در برابر سرکرده فرقه و مریم قجر گلدان دزد اعلام ندامت و پشیمانی می کرد و خودش هم صد بار رکیک ترین فحاشی را بخودش می گفت و باید تمام فحاشی ها و لنگ ولگد خوردن ها را هم تایید می کرد و مائده رهبر می دانست تا کمی مریم قجر و رجوی خائن از تقصیر ات و گناهان او در گزرندو گناه و جرم هایی که که دستگاه امنیت و تشیلات فرقه برایش ساخته و پرونده سازی کرده بودند. کمتر شود.

مریم قجر گلدان دزد می خواهد در اروپا و در قلعه اور همان خمیه شب بازی های قرارگاه سابق باقر زاده در بغداد را برای اعضاء مستعفی و ناراضی شورا راه یندازد. ..

به همین دلیل است که سرکرده فرقه به همسرش فرمان می دهد که جلسه میان دوره ای راه بیندازدو یک بار دیگر با تهدید و تطمیع ولو برای کوتاه مدت هم که شده است جلو ریزش بیشتر را بگیرد.

و مانع استعفا های بعدی شود.

البته بحث جدایی و ناراضیتی در فرقه و شورا دست ساز رجوی سرتا پای انرا فرا گرفته است .در این اثنا افرادی پیدا می شوند و بر ترس و ارعاب ایجاد شده غلیه می کنند و از فرقه و شورای دست ساز جدا می شوند. بعضی ها هم باید فعلا خار بخورند و بار بکشند و تن به هر بیگاری بدهند مانند محمد سید المحدثین که همه ریل های بیگاری از اشپزخانه اوور تا فحاشی های زهره مریخی ومهدی ابریشمچی و توحیدی و جابر زاده و دیگران را طی کند .

.اما حقیقتا خروج از فرقه و شورا قبل از هر چیز شهامت و جسارت می خواهد . که تمام غل و زنجیر ها را بشکند و خودشان را از شر این فرقه قرون وسطایی نجات دهند.

البته شرایط برای خروج برای شورایی ها و کادر ها در اروپا خیلی ساده تر است تا اسیرانی که

24 ساعت زیر پمپاژ شستشوی مغزشویی و نشست های جمعی عجیب . غریب می باشد.

اما این هنوز از تنایج سحر است به زودی شاهد فرو پاشی شورای دست ساز و هم تشکیلات فرقه رجوی خواهیم بود و شکی نیست که رسیدن پای هر اسیر از لیبرتی به دنیای ازاد همراه با جدایی او از این فرقه ضد بشری است.

فرقه ای که هم فیزیکی و هم با انواع و اقسام دوز و کلک ها و شامورتی بازی های سرکرده فرقه در کمپ لیبرتی اسیران را مقهور و به برده تبدیل کرده است.

بنابر این نه این اجلاس میان دوره ای نه ماده های واحده سرکرده فرقه و نه گل دزدی مریم قجر از قبرستان دردی از درد های بی درمان رجوی علاج نخواهد کرد . و روز فرا خواهد رسید که همسر جنایتکارش و مریم قجر گلدان دزد در یک دادگاه عادلانه پاسخگوی دزدی ها و جنایت هایشان باشند.

به سران فرقه به یقین می گویم که محامه انها در یک دادگاه عادلانه دیر یا زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

مجتبی رشیدی

پاریس

***

مسعود رجوی قبل از فرارمسعود رجوی یازده سال قبل  با نزدیک شدن سقوط ولینعمتش صدام حسین از قرارگاه اشرف فرار کرد و مخفی شد

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشت تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

همچنین:

ایا فرقه رجوی می تواند با روی کار آمدن دولت جدید در عراق به حیات خفیف وخائنانه اش ادامه دهد؟

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014مجتبی رشیدی، پاریس، دهم اکتبر 2014: … سرکرده فرقه می خواست یک واتیکان دیگر در کشور عراق ایجاد کند؛ و دردرون حاکمیت و خاک عراق جایی بنام کمپ سابق اشرف را بعنوان یک سر زمین مستقل درعراق ایجاد کند . حتی تا انجا پیش رفت که در خواست خرید این قطعه از خاک عراق را داد و روی ان هم بس�

دراویش و پیام مریم قجر

Mojahedin Khalq_Rajavi cult_June20مجتبی رشیدی، پاریس، بیست و سوم سپتامبر 2014: …  مریم قجر دلسوز دراویش شده است به آنها پیام داده است و انچنان آنها را مورد خطاب قرار می دهد که تداعی کننده دایه مهربان تر از مادر است …… با نگاهی به سایت های رنگارنگ فرقه تروریستی رجوی آنچه خیلی واضح و آشکار است رله اخ

کوک کردن ساز ناسازگاری فرقه رجوی با دولت جدید عراق

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهمجتبی رشیدی، پاریس، یازدهم سپتامبر 2014: …  بدون شک پیام این زوج الان این است که اگر کوههااز جا بجنبند لیبرتی از جایش تکان نخواهد خورد .و کانون نبرد استراتژیک را به هر قیمت حفظ خواهیم کرد و بی دلیل هم نبود که یک در خواست به آقای بان کیمون هم داد و خواستار یک

چرا مریم قجر(رجوی) همه هم وغم خود را در نگه داشتن اسیران در عراق کرده است؟؟؟؟

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014مجتبی رشیدی، پاریس، پنجم سپتامبر 2014: … سرکرده فرقه و مریم قجر بخوبی می دانند که با روی کار آمدن دولت جدید در عراق دیگر تمام شکافهایی که تا بحال فرقه در عراق داشت ودر آنها به حیات ننگینش ادامه می داد؛ به زودی بسته خواهند شد.ودیگر نمی تواند به بهانه های واهی اذهان را فریب

مریم قجر (رجوی) ونشخوار یاوه های تکراری

زهره قائمی کمپ اشرف 2مجتبی رشیدی، پاریس، دوم سپتامبر 2014: … و مدعی شد که آنچه در عراق اتفاق افتاده است نتیجه به بار نشستن خون 52 نفر اشرفی است که همه چیز را زیرو زبر کرده است .وتمام تحولات عراق ناشی از کشته شدن 52 نفر در قرارگاه اشرف سابق است. باید به مریم قجر گفت کشته شدن 53 نفر در اشرف نتیجه حماق