اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پنجم سپتامبر 2014: …  بعد از اعلام وزارت خارجه عراق مبنی بر اخراج 850 نفر از اعضای گروه تروریستی رجوی از عراق سران فرقه سعی نمودند با سکوت و نپرداختن به این مسئله این گونه نشان دهند که خبری از اخراج نیست و هنوز می توانند در عراق باقی بمانند . البته خواست رجوی باقی ماندن در عراق به هر قیمت می باشد چرا که وی نفرات را می تواند در اینجا با …

حیدر العبادی ظریف بغداددرد اصلی رهبری مجاهدین چیست؟ رفتن مالکی هم بحران تشکیلات رجوی را حل نکرد

بارونس نیکلسون عراقخاموش شدن صدای طبل جنگ طلبان و رجوی (مجاهدین خلق) توسط سفیر تجاری بریتانیا در عراق بارونس نیکلسون

لینک به منبع

اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

بعد از اعلام وزارت خارجه عراق مبنی بر اخراج 850 نفر از اعضای گروه تروریستی رجوی از عراق سران فرقه سعی نمودند با سکوت و نپرداختن به این مسئله این گونه نشان دهند که خبری از اخراج نیست و هنوز می توانند در عراق باقی بمانند .

البته خواست رجوی باقی ماندن در عراق به هر قیمت می باشد چرا که وی نفرات را می تواند در اینجا با توجه به وضعیت امنیتی عراق به کشتن داده و حکومت عراق را مقصر نشان دهد و مریم هم در فرانسه با ردیف کردن قاب عکس شان عکس یادگاری بگیرد و اشک تمساح بریزد .

سئوال این است چرا سران فرقه در این مورد حرفی به میان نمی آورند و سعی می کنند که نشان دهند خبری از اخراج نیست ؟

البته جواب مشخص است اگر سران فرقه در این مورد حرفی به میان بیاورند باید به سئوالات زیادی پاسخ دهند که البته اولین سئوال اساسی پیش روی سران فرقه این است که آیا درب استراتژی مسلحانه و ارتش به اصطلاح آزادی بخشش گل گرفته شده است ؟ و آیا دادن این شعار و سرنگونی دیگر شکست خورده و باید به مبارزه سیاسی همانند گروه های ورشکسته در اروپا روی آورد ؟

از آنجایی که سران فرقه در فریبکاری و شیادی سابقه زیادی دارند در این مورد هم سعی می کنند سیلابی که در حال از بین بردن تشکیلات فرقه در عراق می باشد را به روی خود نیاورده و هنوز هم بر طبل توخالی سرنگونی با شعار ارتش بی یال و دمش ادامه دهند .

سران فرقه اگر به فکر جان اعضای خود بودند به جای رشوه دادن به سناتورهای شکم پرست غربی می توانستند اعضای خود را از عراق با توجه به شرایط بد امنیتی خارج کنند .

رجوی تروریست حساب زیادی روی پیشروی گروه تروریستی داعش باز کرده و فکر می کرد که همکاری با آنان می تواند فرقه را در عراق باقی نگهدارد دارد ولی اکنون این تحلیل همانند بقیه تحلیل های آبکی وی از بین رفت .

با توجه به انتخابات نخست وزیری عراق و انتخاب نفر دیگر فکر می کرد که می تواند روی این مسئله مانور داده و تشکیلاتش را در عراق نگهدارد ولی همانند دیگر تحلیل های مسخره و بی متحوای وی با انتخاب نخست وزیر عراق آقای حیدر العبادی باز هم روسیاهی برای رجوی باقی ماند چرا که آقای حیدر العبادی در همان پیام اولش عنوان نمود که ” همه گروه های تروریستی باید از عراق اخراج شوند “.

اکنون رجوی باید خوار و سرافکنده از عراق اخراج شود و دور نیست روزی که اعضای به جان آمده فرقه در اروپا و آمریکا دست به افشاگری زده و ابعاد مختلفی از جنایت رجوی را افشا کنند .

هادی شبانی

***

Camp Ashraf Iraq January 13 2014

http://youtu.be/zrl9D14Wlw8?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

 

گزارش عراق در مورد مجاهدین خلق فرقه رجوی 2014وزارت حقوق بشر عراق پژوهشی پیرامون سازمان خلق تدوین کرده است

مریم رجوی داعش اسرائیل غزهبازار سیاست مجاهدین خلق (فرقه رجوی) همچنان بوی تعفن میدهد

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمسعود رجوی جیش‌العدل را برادر خود خواند

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014شرایط حاکم بر لیبرتی در عراق

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

مریم رجوی و حرفهای بی سر و ته همیشگی

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم ژوئیه 2014: …  هر روز که می گذرد سران فرقه بیشتر ماهیت جنایت کارانه خود را نشان می دهند و اکنون به جایی رسیدند که عملا در سایت های خود از گروه تروریستی داعش به اسم انقلابیون عراق نام می برنند اگر چه ماهیت همه تروریست ها یکی می باشد

حضور آقای هادی شبانی (نجات یافته از فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاانجمن نجات، مرکز تهران، پنجم می 2014: … دانشجویی می گفت من چند بار برنامه تلویزیونی آنها را دیده ام و آنها طوری تبلیغات می کنند که گویا  بهترین مناسبات را پیاده سازی کرده اند . ولی وقتی صحبتهای شما را شنیدیم که رو در رو با شما صحبت می کنم ، احساس می کنم تمام تبلیغات

خفه خون گرفتن رجوی ها در مورد آزادی چهار سرباز ایرانی

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، سیزدهم آوریل 2014: … رجوی ها که از مردم ایران کینه حیوانی به دل دارند خیلی مایل بودند که همه این افراد کشته شوند و این مسئله به اختلافات داخلی در منطقه دامن زده شود ولی دیدیم که با پا

کمیسیون ضد امنیت یا کمیسیون اتهام زنی فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، چهارم مارس 2014: …  این یکی از هزاران دروغی است که رجوی سعی دارد باز هم به نشخوار آن بپردازد جدا شدگانی که قبلا در تیف بودند گواهی می دهند در آن مقطع حتی فرماندهان فرقه در اشرف راضی نمی شدند لباسهای فردی افراد در قرارگاه را به آنان بدهند چرا که آن موقع