اخراج قریب الوقوع اعضای فرقه رجوی از عراق به آمریکا و آلبانی و رومانی

اخراج قریب الوقوع اعضای فرقه رجوی از عراق به آمریکا و آلبانی و رومانی

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و ششم اوت 2014: …  حیدر العبادی ، نخست وزیر جدید و منتخب عراق ، به صراحت گفت : ” برای جریان تروریستی رجوی هیچ گزینه ای جز اخراج از عراق متصور نیست ” و به نظر می رسد رسیدگی به پرونده های سازمان مجاهدین ( فرقه رجوی ) در عراق یکی از اولویت های دولت جدید عراق خواهد بود ، که از جمله : رسیدگی به پرونده های شاکیان حقیقی و حقوقی …

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014گزارشی از جداشدگان در آلبانی. (گزارش بنیاد خانواده سحر از تیرانا)

لینک به منبع

اخراج قریب الوقوع اعضای فرقه رجوی از عراق به آمریکا و آلبانی و رومانی

همزمانی تحرکات تروریستی گروه داعش با دور جدید انتخابات و تحولات صحنه سیاسی دولت عراق برای بسیاری که از دیرباز کیسه های گشادی برای چنین بلوایی دوخته بودند و در رویای خود که تصویری از آمال و آرزو های خیالی شان را ترسیم کرده بودند . امان از کف داده و بی ترمز چهره پلید خود را به زیبایی نمایان کردند.

فرقه تروریستی رجوی که یکی از اصلی ترین هوچی گران معرکه بود ، با پخش اخبار مسموم و شبهه برانگیز از رسانه های در اختیارش ، رفتار مشمئز کننده داعشیها را با بازی ” رد و تایید ” زیرکانه مورد حمایت و تحت پوشش تبلیغاتی خود قرار می داد .

به هر صورت هر چه بود ، اوضاع به گونه ای چرخید که با تمام مشکلات موجود ، صفحه جدیدی از نگرش مسالمت آمیز و وفاق ملی بین جریانهای سیاسی و احزاب کشور عراق رقم زده شد و بر خلاف انتظارکوته بینانی چون فرقه رجوی با انتخاب رئیس جمهور و نخست وزیر مسیر جدیدی پیش روی دولت عراق قرار گرفته است .

و اما داستان حضور و عملکرد فرقه رجوی در این ایام ، مصداق مثال :

” زمستان می رود و روسیاهی به زغال می ماند “

است و هیچ گاه از یاد و خاطره مردم و دولت مردان عراقی پاک نخواهد شد .

حیدر العبادی ، نخست وزیر جدید و منتخب عراق ، به صراحت گفت :

” برای جریان تروریستی رجوی هیچ گزینه ای جز اخراج از عراق متصور نیست “

و به نظر می رسد رسیدگی به پرونده های سازمان مجاهدین ( فرقه رجوی ) در عراق یکی از اولویت های دولت جدید عراق خواهد بود ، که از جمله : رسیدگی به پرونده های شاکیان حقیقی و حقوقی دادگستری عراق علیه سازمان مجاهدین و محاکمه مسولین اصلی فرقه رجوی که در عراق حضور دارند ، میباشد .

همچنین ، بر اساس شواهد موجود کمیساریای سازمان ملل متحد جهت جابجایی و انتقال قریب الوقوع حدود 850 نفر از ساکنین کمپ ترانزیت لیبرتی از عراق به کشورهای آمریکا و آلبانی و رومانی رایزنی هایی کرده است . که امید است به زودی محقق گردد .

انجمن نجات به نمایندگی از خانواده های اسرای تشکیلات رجوی در عراق ، از طرح انتقال آنان به خارج از عراق صمیمانه حمایت می نماید . و از کمیساریای سازمان ملل متحد نسبت به اولیه ترین حق خود که دیدار و تماس با عزیزانشان است ، مصرانه استمداد می طلبد .

حسینی

***

همچنین:

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq

http://youtu.be/CEb5-ZBuk4k

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi

http://youtu.be/jpDUMaIntS8?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

از میان خاطرات نجات یافتگان (آنجا یاد گرفتم که چگونه گلادیاتور وار برای حفظ خود دیگران را لگدمال کنم)

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییاسامی بیش از ۱۲۰ نفر از نفراتی که کمپ لیبرتی را در ماه های گذشته ترک کرده اند

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfires

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

سوء استفاده از سمیه محمدی و عواطف خانوادگی ممنوع ، رجوی دستت کوتاه …

برای دخترم سمیه محمدیحسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، هجدهم اوت 2014: …  سئوال این است : چرا سمیه را به کانادا نمی فرستید تا روبروی خانواده اش قرار گرفته و حرفها را خود بگوید ؟ چرا حرفهای سمیه از راه دور و با فاصله جغرافیایی ، به خانواده اش باز نشر می گردد؟ واقعیتی که در فیلم نشان داده شد این بود که سمیه هیچ حرف

سئوالات ایرج مصداقی از مسعود رجوی (قسمت سوم سوالات ۶۱ الی ۸۰)

انجمن نجات، مرکز تهران، چهاردهم اوت 2014: … آیا واقعیت ندارد که در نشست ” طعمه ” که توسط مسعود رجوی هدایت می شد ، مهدی افتخاری ( فرمانده فتح الله ) ، کسی که فرماندهی عملیات خروج مسعود رجوی از کشور را به عهده داشت به ” خیانت ” و ” بریدگی” و.. متهم شد و تحت شدیدترین برخوردها قرار گرفت ؟ آیا در همان نشست افراد آمادگی شان ر

چالش های جدید تشکیلات فرقه رجوی درلیبرتی – شکاف بین سر و بدنه

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و سوم ژوئیه 2014: … گزارشات دریافتی از لیبرتی حاکی از ایجاد شکاف بین سر و بدنه تشکیلات فرقه رجوی می نماید . اعضایی که منتظر ظهور معجزه ای بودند و با چرتکه انداختن و متاسفانه بر اساس اطلاعات غلط اوضاع را جهت فرا رسیدن فرصتی مناسب برا