ادامه پیامهای تسلیت و چند خاطره بمناسبت فقدان زنده یاد صمد نظری

ادامه پیامهای تسلیت و چند خاطره بمناسبت فقدان زنده یاد صمد نظری

دوستان و همکاران زنده یاد صمد نظری از داخل و خارج از کشور، بیست و سوم نوامبر 2014: … شادی روح وعلو درجات این یار بزرگوارهمه خانواده های اعضای گرفتار در فرقه رجوی را مسئلت میکنم واطمینان خاطردارم که درچشم اندازی نه چندان دور زحمات بی شائبه و بی چشم داشت همیشگی او برای رهایی اسیران گرفتار در قلعه الموت رجوی و بازگشت به دنیای آزاد و کانون گرم و پرمهرخانواده با اضمحلال …

نظری مرادیلینک جهت دانلود کتاب “رد پای اهریمن” نوشته زنده یاد صمد نظری

علی مرادی، انجمن نجات، مرکز لرستان، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

صمد جان سلام

سلام ….!!!! آهای دوست ، برادر ، یار دیرین سلام ….

چرا پاسخی نمیشنوم ؟؟؟ ، آها ……

پاسخم را از پژواک صدایت در انحنای کوه و امواج دریا شنیدم .!!!!

اما چرا اینقدر زود ، چه با شتاب مثل سایر کارها و فعالیت هایت ؟؟؟ و چه بی صبرانه ما را ترک کردی و این دیار را وداع گفتی ؟؟؟؟

یادت باشد که یادت ما را به آرزو کشت .

راستی صمد جان : مهربانی و گشاده رویی ، چهره متبسم و شوخ طبعی ، و حرارت و تلاش هایت را در کجای این دل غمزده ام پنهان کنم .؟؟؟؟

آخه فقط ساعاتی پیش از اینکه رخت بربندی با هم تلفنی صحبت کردیم ،کلی شوخی کردیم ، همان شب قراربود پاسخ درخواستم را بدی !!! چه شد ؟؟؟؟

انگار خدا هم نمیخواست بی خداحافظی و بی وداع از هم جدایمان کند .

نمیدانم بعد از تو فرصتی برای زیستن این حقیر هست یا خیر اما در کنار خودت نوبتم را به کسی مسپار .

یادت گرامی و روحت قرین رحمت الهی باد .

آری در اوج بهت و ناباوری روز جمعه خبر درگذشت دوست ، برادر و همکار خوبم صمد نظری را شنیدم .

بی هیچ کلامی غرق ماتمم و ناباورانه به جاده های باریک و پرتلاطمی خیره شده ام که با هم از آن گذشتیم .

بار خدایا عاجزانه تقاضا دارم غم فراق صمد را بر خانواده و بازماندگانش بویژه دختر دلبندش سهل و آسان بگردان . الهی آمین یا رب العالمین .

علی مرادی

*

پور احمد، انجمن نجات، مرکز گیلان، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

صمد جان بدرود… ولیکن آسوده بخواب

درگسستن از فرقه بدنام رجوی ازهمه پیشی گرفتی و درتاسیس انجمن نجات برای رهایی اسیران نگون بخت تشکیلات مافیای رجوی هم از بنیانگزارن بودی. دست مریزاد و خدا بیامرزی برای تو که در این کارزار سهمگین علیه یک فرقه مخرب کنترل ذهن و انسان ربای تاریخ معاصرازهیچ کوششی فروگزار نکردی و تمام هتاکی و فحاشی رجوی خائن را با جان و دل خریدار بودی و با قاطعیت و سختکوشی و البته با روی گشاده با رویکرد شوخ طلبی ومهربانی با دوستان وخانواده های مرتبط با انجمن نجات تا واپسین لحظات عمر زیبایت روزگار گذراندی .

ناله را هر قدر میخواهم که پنهان برکشم سینه میگوید که من تنگ آمدم فریاد کن

واقعا فاصله مرگ و زندگی به یک تار مو و پوست پیاز بند است و نفس ما ازآن خدای تبارک وتعالی است . آخه خستگی راه هنوز از تنم نرفته بود که صبح جمعه گذشته دوست عزیزم هادی شعبانی بهم زنگ زد وگفت که آقا صمد ازمیان ما رفت ……..اولین بار بود که با تمام وجودم شوک را حس کردم و بی آنکه اندک تاملی کرده باشم ناباورانه به ایشان گفتم هادی جان شوخی نکن . همین دیروزمن افتخار داشتم با آقا رضا جهت ملاقات حضوری با خانواده های مرتبط با انجمن نجات مازندران خدمت آقا صمد و سایردوستان جداشده باشم . درادامه از من حاشا و انکار ولیکن از آقا هادی تایید و تکرار که ” آقا صمد ازمیان ما رفت “.

کاش میشد اشک را تهدید کرد فرصت لبخند را تمدید کرد

کاش میشد درغروب لحظه ها لحظه دیدار را تجدید کرد

با جان وخرد پرواز غمساز یار و دلبندم آقا صمد را قبل ازهمه و به طور مضاعف به همسر مهربان و با وفایش وآن یگانه مروارید دختر دلبندش و سایراعضای خانواده و همچنین به تمام دوستان وآشنایان خصوصا اعضای جداشده عضوانجمن نجات مازندران صمیمانه تسلیت عرض میکنم .

شادی روح وعلو درجات این یار بزرگوارهمه خانواده های اعضای گرفتار در فرقه رجوی را مسئلت میکنم واطمینان خاطردارم که درچشم اندازی نه چندان دور زحمات بی شائبه و بی چشم داشت همیشگی او برای رهایی اسیران گرفتار در قلعه الموت رجوی و بازگشت به دنیای آزاد و کانون گرم و پرمهرخانواده با اضمحلال نهایی فرقه بدنام رجوی محقق خواهد شد و آنگاه خواهیم دید که آقا صمد درجشن بزرگ پیروزی حی و حاضر و زنده خواهد شد وبه همگان لبخند تسلیم و رضا خواهد داشت .

روحش شاد

پوراحمد

عکس صمد یک روز قبل ازدرگذشتش درجلسه با رضا رجب زاده وعکس دیگرش با خودم …

*

انجمن نجات، مرکز خراسان رضوی، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

در گذشت آقای صمد نظری ما را در غمي جانكاه فرو برد

انا لله و انا الیه راجعون

با كمال تأسف و تأثر درگذشت برادر، همكار، دوست مهربان، يار و ياور اسيران و خانواده هاي دردمند انجمن نجات را تسليت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات را از خداوند منان طلب می‌کنيم. خبر فوت اين عزيز برايمان باور كردني نبود و ما را در غمي جانكاه فرو برد چرا كه او براي همه دوستان جداشده و خانواده ها چهره اي محبوب و دوست داشتني بود، بدون شك راهش كه كمك به آزادي اسيران در بند فرقه رجوي بود را همواره ادامه خواهيم داد.

*

انجمن نجات، مرکز خوزستان، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

به مناسبت فقدان دوست وهمرزم عزیزمان آقای صمد نظری

انا لله واناالیه راجعون

با نهایت تاسف و تالم باخبر شدیم که آقای صمد نظری دوست عزیز، همرزم و از پیشتازان مبارزه درعرصه افشاگری برعلیه فرقه تروریستی رجوی در بامداد روزجمعه 30 آبان دارفانی وداع وبه ملکوت اعلاء پیوست .

صمد نظری از چهره های زحمت کش و استوارصحنه های درد و رنج و اسارت و گرفتاری در دوره ای از حیات فرقه جهنمی رجوی بود که درنهایت سال 72 بعد از تحمل سالیان اسارت وشکنجه های روحی و جسمی درزندانهای مخوف رجوی وگذراندن شرایطی سخت توانست به اغوش گرم خانواده ومیهن خود بازگردد . وی از بدو شکل گیری انجمن در کسوت مسئول انجمن نجات شاخه مازندران با تلاشی خستگی ناپذیرکوشید تا با برگزاری جلسات ومصاحبه ها چهره زشت و کریه رجوی ها را برملا سازد . و بدینوسیله راه آزادی ونجات اعضای گرفتار دربند فرقه مخوف رجوی را فراهم آورد و بیهوده نبود که سرکردگان این فرقه و بویژه شخص رجوی کینه عجیبی ازوی به دل داشتند زیرا جرمش این بود که اصرارخیانت و جاسوسی این فرقه را هویدا و ردپای رجوی اهریمن را درمعرض انظار جهانیان قرار می داد .

صمد علیرغم شرایط نامناسب جسمی که ناشی ازتحمل سالیان شکنجه در زندانهای رجوی بود لحظه ای دست ازتلاش وفعالیت خستگی ناپذیرخود برنمی داشت . وی مبارزی نستوه درعرصه اجتماعی وصحنه دانشگاهها وفضای مجازی بود .

اگرچه فقدان صمد ضایعه جبران ناپذیری برای خانواده بزرگ انجمن نجات ،وخانواده های اسیران دربند فرقه می باشد ولی بدون شک سنگر وی هرگزخالی نخواهد ماند وهم سنگران او در انجمن نجات راه مقدس وی را تا اضمحلال و فروپاشی فرقه رجوی و آزادی اسیران دربند این فرقه ادامه خواهند داد .

بار دیگر ما اعضای انجمن نجات شاخه خوزستان فقدان این یارصدیق ودوست عزیزخود را به خانواده بزرگ انجمن نجات وهم رزمان وی درانجمن مازندران وعلی الخصوص همسر ، فرزند دلبندش و دیگر بستگان وی تسلیت می گوئیم .

روحش شاد ویادش گرامی باد .

*

انجمن نجات، مرکز کرمانشاه، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

تسلیت به خانواده داغدار آقای نظری

مطلع شدیم آقای صمد نظری که سالیان است برای رهایی همسنگران و دوستان خود در حصار فرقه رجوی تلاش می کند دارفانی را وداع گفت .

انجمن استان کرمانشاه غم از دست دادن این عزیز سفرکرده را به خانواده ی آن مرحوم تسلیت گفته و خود را در غم از دست دادن آن مرحوم شریک می داند.

همچنین انجمن استان کرمانشاه این واقعه را به خانواده بزرگ انجمن نجات و به سایر دوستان و خانواده های ساکن مازندران که مرحوم صمد نظری برای رهایی فرزندانشان هرگز از پای ننشست تسلیت می گوید.

*

انجمن نجات، مرکز لرستان، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

پیام تسلیت انجمن نجات لرستان به مناسبت در گذشت آقای صمد نظری

بگذار تا بگرییم چون ابر در بهاران

کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران

گفتن و نوشتن از کسی که تا چند روز پیش با وی صحبت نموده و زندگی را تفسیر مینمود بسیار سخت و جانکاه میباشد ؛ نوشتن از کسی که زلال بود و مانند دریا با سخاوت و پاک ؛ کسی که در هر دیدار به راحتی میتوانستی مهر و محبت را درچهره اش ببینی و امید را در کنارش لمس نمایی .

صمد جاری بود بمانند رودی در تلاطم بود و در خروش ؛ صمد آرام بود و متبسم ؛ غیر ممکن بود وی را ببینی و لبخندی بر لب وی نباشد و این گونه بود که در برابر هر بی ملایمتی ؛ سختی و طوفان روزگار براحتی میشد با وی به ساحل امید و رهایی رسید .

صمد مهربان بود و دوست داشتنی ؛ چرا که صادق بود و امیدوار . امید وار به آینده و رهایی دیگر دوستانش و صادق به راهی که قدم در آن نهاده و با تمام وجود در آن پا نهاده بود و سختی آن را به جان میخرید و به تهمت ها و اراجیف آنان وقعی نمی نهاد و خالصانه از جان و مال خود در این راه مایه نهاد ؛

در رفتن جان از بدن گویند چندین نوع سخن

من خود به چشم خویشتن دیدم که جان میرود

آری صمد عزیز پر کشید و چه پرواز زود هنگامی ؛ در هنگام پاییز برگریزان و در روزی که ترنم باران میشوید غبارهای زمان را و امید که خدا از وی راضی و او از ما راضی در راهی که با هم بودیم .

خسروپور

*

انجمن نجات، مرکز گلستان، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

پیام تسلیت انجمن نجات گلستان به مناسبت در گذشت آقای صمد نظری

انالله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تالم از درگذشت همکار و دوست عزیزم مرحوم صمد نظری مطلع شدم.

مرحوم صمد نظری یکی از دلسوزان انجمن نجات بوده و فعالیتهای بسیار زیادی در زمینه افشاگری جنایات مجاهدین داشت و از طرفی زحمات بسیار زیادی برای رهایی زندانیان دربند فرقه رجوی می کشیدند .

در اخرین باری که در نشست انجمن نجات تهران با وی هم صحبت شدم از بیماری دیابت بسیار رنج می برد و من به آن مرحوم گفتم چرا با وجود اینهمه ناراحتی به اینجا آمده ای که جواب داد رهایی زندانیان و دوستانم که در چنگال فرقه رجوی گرفتار می باشند بسیار ارزشمندتر است .

دفتر انجمن نجات استان گلستان درگذشت مرحوم صمد نظری که از همکاران صمیمی بنده بود را به خانواده بزرگ انجمن نجات و بخصوص خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان آن مرحوم آرامش و تسلی خاطر را از خداوند خواستار است .

روحش شاد و یادش گرامی باد .

*

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

پیام تسلیت انجمن نجات آذربایجان شرقی به مناسبت در گذشت آقای صمد نظری

با قلبی آکنده از حزن و اندوه ، درگذشت نابهنگام دوست وهمکار عزیزمان آقای صمد نظری را به تمامی اعضای خانواده ی محترم ایشان ، دوستان وهمکاران انجمن نجات و خانواده هایی که هریک بنحوی عضو یا اعضایی ازخود را درمناسبات فرقه ی رجوی ازدست داده و یا اسیر واسرایی در آنجا دارند، عرض تسلیت میگوییم.

برابر اطلاع ، ایشان درروز جمعه 30 آبان 1393دراستان مازندران دچار ایست قلبی شده ودار فانی را وداع گفته است.

خاطره اش گرامی ومزارش پرنور باد!

ازطرف:

خانواده های مربوطه در استان آذربایجان شرقی

رها شدگان از اسارت ومناسبات غیر انسانی فرقه ی رجوی

*

ایران دیدبان، بیست و سوم نوامبر 2014:
لینک به منبع

تسلیت درگذشت آقای صمد نظری

درگذشت آقای صمد نظری را به خانواده، دوستان و همکاران آن مرحوم تسلیت عرض می نماییم و از خداوند رحمان و رحیم برای ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و بردباری بر این اندوه را خواستاریم.

*

آرش صامتی پور، صفحه فیسبوک، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

از شنيدن خبر درگذشت دوست و همرزم ديرينه ام صمد نظري در اندوه هستم. صمد از مسولين مجاهدين خلق بود كه در برابر ديكتاتوري حاكم بر ايران و ديكتاتوري رجوي ايستاد، رزميد و حتا شكنجه شد اما هيچگاه از آرمان خوبش دور نماند. رجوي ها تلاش بسياري داشتند كه او را وادار به سكوت كنند اما هماره بر سنگ كوفتند و بي نتيجه بر گشتند.

روان و فروهر او شاد باد.

*

ایران اینترلینک، بیست و سوم نوامبر 2014
لینک به منبع

تسلیت بمناسبت فوت دوست و همکار گرامی آقای صمد نظری

با کمال تاسف از درگذشت دوست صمیمی مان آقای صمد نظری مطلع شدیم. از خداوند متعال برای خانواده و دوستان صبر جمیل و برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی مسالت داریم. ما را نیز در این غم شریک بدانید. یادش گرامی باد (ایران اینترلینک، ییست و دوم نوامبر ۲۰۱۴)

پیام تسلیت انجمن نجات:
لینک به منبع

به یاد دوست و همکار عزیزمان صمد نظری

انا لله و انا الیه راجعون

… هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید.

با کمال تاسف و تاثربه اطلاع می رسانیم ، دوست گرامی مان آقای صمد نظری در بامداد روز جمعه ۳۰ آبان ۹۳ بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفتند.

آقای صمد نظری که از فعالین و پایه گذاران انجمن نجات بودند ، از هیچ اقدامی برای افشای ماهیت تروریستی و فرقه ای رجوی فروگذار نکردند و برای آنانی که عزیزی در بند رجوی دارند قطعا اسمی آشنا است .

خوشا آن کس که نیکی حاصل اوست …………….. پیاپی عشق یزدان در دل اوست

خوشا آنکس که بعد از ترک دنیا ………………….. بهشت جاودانی منزل اوست

فراق این عزیز از دست رفته را به همه خانواده های چشم انتظار و دوستان و همکاران و خانواده محترم شان تسلیت می گوییم .

برای آن عزیز ازدست رفته علو درجات و برای بازماندگان صبرجمیل آرزو داریم .