ادا و اطورهای مریم قجر (رجوی) در خیمه شب بازی ویلپنت

ادا و اطورهای مریم قجر (رجوی) در خیمه شب بازی ویلپنت

غفور فتاحیان، انجمن یاران، پاریس، اول ژوئیه 2014: …  اما بشنوید از مریم قجرکه با وقیحانه ترین شکل به دخالت های گسنرده فرقه درده سال گذشته در عراق اعتراف کرد و مدعی شد که آنچه الان در عراق شاهد ان هستید حاصل تلاش های فرقه و به واسطه حضور و مقاومت آنها در عراق بوده است. و از این جنگ خانمان سوز که خشک وتر در حال سوختن و قربانی شدن هستند با شادمانی و سرور بنام “قیام عشایر و انقلابیون …

رابعه شاهرخی (مادر رضوان)توزیع هزاران بروشور در ویلپنت و پاریس-انجمن یاران ایران

لینک به منبع

ادا و اطورهای مریم قجر در خیمه شب بازی ویلپنت

فرقه رجوی با صرف هزینه های سرسام آور و حداقل بیش از یک ماه تبلیغات گسترده با کلیه امکانات، خیمه شب بازی ویلپنت را با حضور گسترده خواهران وبرادران آفریقایی- عرب و افغانی وسایر افراد پناهجو و تعدادی اروپایی که با محمل تور سیاحتی به پاریس اورده شده بودند برگزار شد.

طبق معمول تعدادی سخنران کرایه ای هم برای این خیمه شب بازی آورده شده بودند که هم پولی بجیب بزنند و هم تعدادی از عناصر جنگ طلب بر طبل و شییپور جنگ بکوبند و بدمند.

اما بشنوید از مریم قجرکه با وقیحانه ترین شکل به دخالت های گسنرده فرقه درده سال گذشته در عراق اعتراف کرد و مدعی شد که آنچه الان در عراق شاهد ان هستید حاصل تلاش های فرقه و به واسطه حضور و مقاومت آنها در عراق بوده است.

و از این جنگ خانمان سوز که خشک وتر در حال سوختن و قربانی شدن هستند با شادمانی و سرور بنام “قیام عشایر و انقلابیون سنی عراقی” نام برد و وعده داد که بزودی دولت های سوریه و عراق سرنگون می شوند. لبنان هم از شیعیان پاکسازی می شود و خط مقدم ایران در تهران تشکیل می شود و انوقت که ارتش مریم با سازماندهی قیام دولت ایران را هم سرنگون می کند.

فی الواقع مرغ پخته به این سخنان مریم قجر می خندد که بر اساس چه معیاری مادی و قانونمندی چنین ادعای سخیفی می کند. در ثانی هر تغیر و تحولی هم که در منطقه اتفاق رخ بدهد چه چیزی به فرقه جنایتکار رجوی می رسد.در معادلات سیاسی و بطور خاص شرایط سیاسی و اجتماعی و فرهنگی ایران این فرقه مطرود است و تنفری که مردم ایران و مشخصا نسل جوان از این فرقه دارند. گواه روشنی بر توهمات مریم قجر است.

این فرقه که مدعی آزادی و دموکراسی برای ملت ایران است ومدعی جدایی دین از سیاست است و هم چنین مدعی برابری زن ومرد است یاوه ی بیش نیست.این فرقه که مدعی آلتر ناتیو بودن است تحمل انتقاد یک نفر را هم ندارد و تمام کاردستگاه خارجه اش صرف جاسوسی و پرونده سازی برای جداشدگان از این سازمان است و باز شدن پای یک جدا شده در دنیای ازاد مانند مرگ برایش هست.و ترس همه جود را فرامی گیرد. در فرقه ای که یک انتقاد حتی یک انتقاد به سرکرده گان این باند کثیف برابر با زندانی شدن و حذف و پرونده ها سازی های عجیب و غریب برای فرد و اوراوابسته کردن به سازمانهای اطلاعاتی است. براساس چه منطق و چه حساب و کتابی لغز دموکراسی و حقوق انسانی می زند.

البته پر واضح است که فرقه رجوی چاره ای جزدادن شعارهای بی محتوا و پوچ وتوخالی ندارد و مجبور است که به هر وسیله ممکن صورتش را با سیلی سرخ نگهدارد.البته حرف مفت که خرجی ندارد و سرکرده گان این باند انقدر وقیح هستند که یک شبه هر چیزی را وارونه جلوه می دهند و خیلی راحت می گویند “کی بود کی بود ما نبودیم” . “اگر هم ما بودیم باشه الان تمدید می کنیم یا خط جدید این است و اش کشک خاله است باید بخوری اگر هم نخوری به زور به حلقت می ریزیم.”۰

منظور از خط عوض کردن های عجیب و غریب سرکده باند در این سالیان بوده است. این فرقه کثیف بیش از دو دهه با حداکثر امکانات مالی و لجستیکی و تسلیحاتی که از صدام دریافت می کرد و بهترین قرارگاه را هم صدام به اونها هدیه کرده بود ( اشرف سابق) هیچ غلطی نتواسنت بکند بجز چند ماجراجویی و اعمال تروریستی و انفجار و بمب و کشتن انبوهی انسان بی گناه از دو طرف که شاید اربان دنیا گوشه چشمی به فرقه نشان دهند اما از این معادلات و هیاهوها هم طرفی نبست و بازهم منزوی تر از قبل شد وبر سیل ناراضیان این فرقه افزوده شد.و هر کدامشان که پایاشن به دنیای ازاد رسید و جان سالم بدر بردند لب به سخن گشودند و سخن از جنایاتی گفتند که همه را در بهت و حیرت فرو برد و سرکرده گان باند را غافلگیر کرد.

فرقه رجوی در این شرایط همیشه در طی این سی اندی سال همیشه در شکاف های حاکمیت و شکاف های منطقه ای ارتزاق کرده است. با مروری سریع به سه دهه گذشته به وضوح روشن خواهد شد.

در شرایط فعلی هم این فرقه دوباره در شکاف جنگ تروریست ها و دولت و مردم عراق خزیده است و فکر می کند که از این ستون به ستون فرج است . شاید اتفاقی رخ دهد و چند صباحی بیشتر اسیران را در عراق نگهدارد. چیزی که این معادله جایی ندارد جان اسیران لیبرتی است . که در این شرایط بحرانی و انفجاری عراق ایا نمی ترسید که آتش جنگ شعله اش به لیبرتی هم برسد. جان اسیران را تهدید کند؟

بر فرض محال عراق هم تجزیه شود و منطقه خودمختار سنی هم تشکیل شود .چه چیزی عاید این فرقه خواهد شد. ایا ایالت های خودمختار در عراق دوباره این فرقه را تسلیح می کنند و به ان اجازه خرابکاری در ایران را از طریق عراق می دهند؟ یا دوباره شرایط ژئوپلتیک تغیر می کند و عراق و ایران رودر روی هم عراق می گیرند؟

این فرضیه که از محالات است.بنابراین انچه روشن است نه بحث عشایرعراق و نه بحث مردم سوریه هستند بلکه خزیدن در شکاف این فرقه برای چند صباحی است

خیلی پیش بینی می کردند که سرکرده باند مسعود فراری خودش را نشان دهد اما او ترسو تر و بزدل تر از ان است که چنین نا پرهیزی کند. فقط به نمایش فیلم هایی از سخنرانی هایش و تکه هایی از پیام های صوتی اخیرش در معرفی او اکتفا کردند. البته برای تعدادی ایرانی که برایشان تکراری بود

برای خواهران و برادران سایر بلادهم که مانند یک کلیپ رپ بوده است.

این نمایش بیهوده با بایکوت خبری هم همراه بوده است بوده است فاکس کسی بصورت زنده انرا را منعکس نکرد. و تا امروز هیچکدام از رسانه های معتبر و بین المللی حتی اشاره ای هم به ان نکرده اند.

غفور فتاحیان

انجمن یاران ایران- پاریس

***

همچنین:

سفر به پاریس، از جیب سازمان مجاهدین خلق؟

لوموند: شو مجاهدین خلق به سبک آمریکایی

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

Maryam Rajavi’s annual Rally in Villepinte. This year promoting ISIS, MEK, Saddamists – Everyone Loses

مزدور مریم رجوی جمع کردن سیاهی لشگر افغانی های مقیم اروپا توسط فرقه رجوی برای هفته آینده (کرایه سخنرانان امریکایی و مدعوین افغانی در کارناوال حمایت از وحوش داعش، جیش العدل و بقایای صدام )

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

مسئولیت های خطیر در لیبرتی؟!

غفور فتاحیان، انجمن یاران ایران، پاریس، هفدهم ژوئن 2014: …  یکی از دوستانم که توانست از زندان لیبرتی و از دست فرقه جنایتکار رجوی جان سالم بدر ببرد و به خارج از عراق بیاید از مشاهداتش برایم گفت که من یکی از این موارد را نوشتم  که بدانید سران فرقه برای گمراه کردن اسیران و پرکردن وقت آنها چه کارهای پوشالی را تحت

جست وخیز های میمون وار فرقه رجوی در حمایت از جنگ طایفی در عراق

غفور فتاحیان، انجمن یاران ایران، سیزدم ژوئن 2014: … بیش از ۶ ماه از بحران جدی جنگ طایفه ای در عراق می گذرد بحرانی که با دستیگیری یکی از نمایندهای  پارلمان سنی که از حامیان سرسخت تروریست های وفرقه رجوی در استان الانبار شعله ور شد. در طی این چند ماهه باند رجوی با تمام توان وبا کلیه رسانه ها و سایت های رسمی و پوششی

مریم قجر (رجوی) و محاسباتی که امیدهایش را بر باد داد!!

غفور فتاحیان، انجمن یاران ایران، پاریس، نهم ژوئن 2014: … اما بشنوید از پارلمان اروپا لابی و نماینده فرقه درپارلمان اروپا ویدال کواد داس هم علیرغم حزب بازی جدیدش توسط مردم اسپانیا به کناری انداخته شد و مردم اسپانیا مریم را حسرت بدل گذاشتند . فکرکنم همه کسانی که اورا طرد کردند مزدوران وجیره خواران جمهوری

رویاهای زوج رجوی وپنبه شدن هر آنچه که به هم می بافند

غفور فتاحیان، یاران ایران، پاریس، دوم ژوئن 2014: … بازهم تحلیل های آبکی مسعود خان پوچ در آمد. و هر چه آسمان و ریسمان را به هم ببافد جز تمسخر تمام نیروها واحزاب سیاسی عراق و نیروهای خودش ندارد و بطور خاص نیروهایش یعنی همان اسیران فرقه در لیبرتی که با زور و فشار روزانه در عراق توسط تشکیلات فرقه نگه داشته شده اند