ادعای اخیر مریم رجوی را که کسی تحویل نگرفت

ادعای اخیر مریم رجوی را که کسی تحویل نگرفت

ادعای اخیر مریم رجوی را که کسی تحویل نگرفتقربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، پاریس، سیزدهم اکتبر 2019:… آش نیرنگ و فریبشان آنقدر شور یا درست تر بی مزه بود که خان خودشان هم فهمید آنجا که هم رادیو و تلویزیون صدای آمریکا و دیگر رسانه های آمریکایی از جمله رادیو فردا و هم رادیو و تلویزیون بی بی سی و تحلیلگرانشان همگی به اتفاق گفتند که «مجاهدین در این کنفرانس مطبوعاتی خودشان هیچ سند و مدرکی برای درستی حرفها و ادعاهایشان ارائه ندادند» و رادیو فردا گفت: «در این نشست مطبوعاتی، علیرضا جعفرزاده جزئیات مختلفی از این حمله پهپادی به تأسیسات نفتی عربستان بیان کرد اما شواهدی برای اثبات گفته‌های خود ارائه نداد و اظهارات او نیز هنوز به تأیید منابع دیگری نرسیده است». بدینگونه آب پاکی به روی دست نوچه شان ریختند و ترجمۀ این حرفشان این است که حضرات بروید کشکتان را بسابید . ادعای اخیر مریم رجوی را که کسی تحویل نگرفت 

ادعای اخیر مریم رجوی را که کسی تحویل نگرفتمجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی

ادعای اخیر مریم رجوی را که کسی تحویل نگرفت

فرقۀ رجوی و سناریوی اطلاعات داشتن بعد از عملیات !!

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد سابق رهبری سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) اخیرا در یک شوی تکراری و ترفند لو رفته در آمریکا به بازیگری عنصر مفلوکش به نام علیرضا جعفرزاده مدعی شد که ریز اطلاعات حملۀ بهپادی رژیم به تأسیسات نفتی عربستان سعودی را از کانالهای خود در داخل ایران و داخل رژیم در آورده و مثل شوهای مسخرۀ مشابه سالهای قبل با اشارۀ چوبی به نقشۀ ایران گفته که ما اطلاعات دست اول گیر آوردیم که رژیم از جنوب غربی ایران حمله کرده!! و نه از گیلان و مازندران و از فلان منطقۀ در خوزستان که ما روی نقشۀ ایران کشف کرده ایم حملۀ بهپادی و موشکی را انجام داده و نه از کرۀ مریخ انگار همه فکر می کردند که رژیم اگر بخواهد حمله کند می رود از واشنگتن موشک می زند یا بهپاد هوا می کند!! و وقتی بازیگر فرقۀ رجوی می گوید از امیدیه زده شده یا سران سپاه ( و نه پرستاران بیمارستانها!!) به امیدیه رفته اند حتما رژیم می آید تکذیب می کند و می گوید نه از جای دیگر زده ام یا ما به جای دیگری رفته ایم. معلوم است که اگر به جای امیدیه اسم هر روستایی را در خوزستان می برد به عنوان اطلاعات ریز و دقیق؛ آن نیروی شلیک کننده یا فلان مسئول رژیم که نمی آید حرف حضرت جعفرزاده را تصحیح کند پس ببین درست گفتم!! یا وقتی باز به عنوان “اطلاعات ریز و دقیق” می گوید جلسۀ شورای امنیت رژیم در ساعت فلان صبح فلان روز شروع شده و فلان ساعت تمام شده و فلانی فلانی شرکت کرده اند به خوبی می داند که کسی نمی تواند خلاف آن را ثابت کند چون معلوم است که این تصمیمات اگر باشد در شورای امنیت رژیم گرفته می شود و به سپاه ابلاغ می گردد نه در وزارت کشاورزی و با ابلاغ به ادارۀ دامپروری!! این که اطلاعات داشتن نمی خواهد و معلوم است که بالاخره در ساعتی از صبح تشکیل جلسه می دهند نه ساعت دو یا سه بعد از نصف شب.

سازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

بعد هم می گوید که مصوبۀ این جلسۀ شورای امنیت ملی به تأیید خامنه ای رسیده است!!… خیلی ممنون اگر شما آقای جعفرزاده اگر نمی گفتید این بیچاره خبرنگاران بی خبر از دنیا و کشورها!! فکر می کردند که مصوبۀ جلسات شورای امنیت ملی باید به تأیید مش قوچعلی آبدارچی شورای امنیت ملی برسد!!…

جالب است که سازمان مجاهدین  همیشه بعد از اینگونه کارهای رژیم اگر صورت گرفته باشد ادعا می کند که اطلاعاتش را از کانالهای خودش در داخل رژیم به دست آورده است!! خوب حضرات محترم اگر شما چنین اطلاعاتی را از قبل داشتید چرا به صاحب عله و اینجا به عربستان سعودی اطلاع ندادید که به هوش باشد؟؟!! و اگر بعد از انجام عملیات این اطلاعات را به دست آورده اید پس قدرت و توان و نفوذ برای به دست آوردن اطلاعات از قبل را هم داشتید چرا از قبل از انجام عملیات چنین اطلاعاتی را به دست نیاورده و اعلام نکردید؟. شما که کانالهای اطلاعاتی در داخل رژیم دارید چرا این اطلاعات را بعد از انجام عملیات به شما می رسانند؟؟!! چرا از قبل نمی گویند که افشا کنید تا عملیات خنثی شود یا اربابانتان اقدامات پیشگیرانه و امنیتی و آمادگیهای لازم را انجام بدهند و شما هم پیش آنها عزیزتر بشوید و پول بیشتر به شما برسانند؟؟؟!!!! وانگهی شما که اینهمه نفر و کانال داخل رژیم دارید چرا کودتا نمی کنید؟! پس معلوم است که حسابی همدست رژیم هستید.

ما وقتی در تشکیلات سازمان مجاهدین ( فرقۀ رجوی ) در عراق بودیم هر موقع رژیم دست به حملۀ موشکی یا تروریستی بر ما می زد فردایش بلافاصله عینا همین سناریو و عین همین جملاتی را که در این کنفرانس مطبوعاتی جعفر زاده گفته شده پخش می کردند ما هم همانجا به همدیگر می گفتیم خوب شما که تا اینقدر با جزئیات اطلاع داشتید چرا اقدامات لازم برای جلوگیری از تلفات را انجام ندادید؟! اینگونه ادعاها کاری ندارد بسیار ساده است و خیلی از مدعیان روزنامه نگاری هم چنین می کنند و با کنار هم گذاشتن بدیهیات و اسامی سران و ارگانهای شناخته شده و مربوطۀ رژیم و سپاه و… مدعی اطلاعات داشتن از داخل می شوند بدون اینکه هیچگونه سندی یا مدرکی ارائه بدهند!.

من وقتی سالها در فرانسه قبل از رفتنمان به عراق مسئولیت ترجمۀ مطالب مطبوعات عربی چاپ اروپا در مورد ایران و سازمان را داشتم به خوبی با این ترفند برخی تحلیلگران آشنایی دارم و بارها دیده ام که چگونه با چیدن تردستانۀ یک سری رویدادها و اطلاعات بدیهی کنار هم در رابطه با موضوعی مشخص مدعی داشتن اطلاعات ریز و دقیق!! شده و بر آن اساس مدعی پیش بینی و پیش گوییهایی چندرویه و قابل تصحیح و انکار نیز می شدند.

ده ها مجاهد استخدامی در امریکا تظاهرات کردند

جالب است که سران فرقۀ رجوی با این شوها و سناریوهای برنامه ریزی و صد بار تمرین شدۀ خودشان که توهین به شعور اعضا و افراد خود و مردم و ایرانیان و رسانه های بین المللی است نتوانستند اربابانشان را گول بزنند و حسابی دستشان نزد حتی اربابان خودشان و رسانه های بین المللی معتبر رو شد و آش نیرنگ و فریبشان آنقدر شور یا درست تر بی مزه بود که خان خودشان هم فهمید آنجا که هم رادیو و تلویزیون صدای آمریکا و دیگر رسانه های آمریکایی از جمله رادیو فردا و هم رادیو و تلویزیون بی بی سی و تحلیلگرانشان همگی به اتفاق گفتند که «مجاهدین در این کنفرانس مطبوعاتی خودشان هیچ سند و مدرکی برای درستی حرفها و ادعاهایشان ارائه ندادند» و رادیو فردا گفت: «در این نشست مطبوعاتی، علیرضا جعفرزاده جزئیات مختلفی از این حمله پهپادی به تأسیسات نفتی عربستان بیان کرد اما شواهدی برای اثبات گفته‌های خود ارائه نداد و اظهارات او نیز هنوز به تأیید منابع دیگری نرسیده است». بدینگونه آب پاکی به روی دست نوچه شان ریختند و ترجمۀ این حرفشان این است که حضرات بروید کشکتان را بسابید که هر کس را هم بتوانید با این ترفندهای تکراری و لو رفته گول بزنید ما را که در این راه صد تا پیراهن بیشتر از شما پاره کرده ایم و این راه را رفته و رسوایی اش را دیده ایم و با این ترفندها به خوبی آشنا هستیم نمی توانید بفریبید.

ادعای اخیر مریم رجوی را که کسی تحویل نگرفت

لینک به منبع

اخراج جان بولتون از کاخ سفید . گفتگوی مسئولین سابق مجاهدین خلق

*** 

مریم رجوی نگران شاخ شکسته عربستان سعودیتلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

Pompeo Set To Back The Wrong Group Again MEK Rajavi cult Alireza JafarzadehAli Reza Jafarzadeh, Suicide bomber, Terrorist recruiter for Saddam Private Army with Mike Pompeo 

mojahedin-khalq-radicalisation-maryam-rajaviAmbassador Daniel Benjamin: I was at State when we took the MeK (Mojahedin Khalq, Saddam’s Private Army) off the terrorist list. But team Trump’s ties to the group still worry me.

همچنین: