ادعای جدید منافقین در خصوص برنامه هسته ای ایران و چند نکته (مجاهدین خلق، فرقه رجوی، مضحک تر از همیشه)

ادعای جدید منافقین در خصوص برنامه هسته ای ایران و چند نکته (مجاهدین خلق، فرقه رجوی، مضحک تر از همیشه)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، تهران، نوزدهم نوامبر 2013: … فرقه تروریستی مجاهدین خلق در تازه ترین ادعای خود در خصوص برنامه هسته ای ایران مدعی شده است که ایران در حال ساخت یک سایت اتمی در مبارکه اصفهان است. در  واكنش به این شبهه افکنی¬ها بود که موسسه علم و امنیت بین المللی که در واشنگتن مستقر است با صدور بیانیه ای خاطرنشان کرد که فرقه تروریستی منافقین، به جز “منابع گمنام” مدرک دیگری …

(Mehdi Abrishamchi and Massoud Rajavi taking orders from Saddam’s head of secret services)

لینک به منبع

ادعای جدید منافقین در خصوص برنامه هسته ای ایران و چند نکته

فرقه تروریستی مجاهدین خلق در تازه ترین ادعای خود در خصوص برنامه هسته ای ایران مدعی شده است که ایران در حال ساخت یک سایت اتمی در مبارکه اصفهان است. در واكنش به این شبهه افکنی¬ها بود که موسسه علم و امنیت بین المللی که در واشنگتن مستقر است با صدور بیانیه ای خاطرنشان کرد که فرقه تروریستی منافقین، به جز “منابع گمنام” مدرک دیگری که ثابت کند سایت زیر زمینی برای غنی سازی اورانیوم ساخته شده ارائه نکرده است. این موسسه افزود، دلیل دیگری که در مورد اظهارات سازمان تردید ایجاد می کند این است که در گذشته “بسیاری از ادعاهای آنها درباره سایت های مخفی غیر مستند،

فرقه تروریستی مجاهدین خلق در تازه ترین ادعای خود در خصوص برنامه هسته ای ایران مدعی شده است که ایران در حال ساخت یک سایت اتمی در مبارکه اصفهان است. بنا بر ادعای منافقین این سایت اتمی ارگان موسوم به ”سازمان پژوهش نوين“ وابسته به وزارت دفاع گرداننده می شود.

مهدی ابریشمچی در کنفرانس مطبوعاتی که در این خصوص تدارک دیده بود مدعی شد اين سايت در منطقه موسوم به هفت تير در مبارکه اصفهان واقع شده است و اطلاعات آن به شدت محرمانه نگه داشته می شود.

در این خصوص طرح چند موضوع قابل تامل است.

نخست اینکه این اولین ادعای منافقین در خصوص ساخت تاسیسات اتمی از سوی ایران نیست. عوامل این فرقه همواره در آستانه مذاکرات مهم ایران با غرب ادعاهایی این چنینی را مطرح می کند که بعد از مدت کوتاهی فراموش می شود. چندی پیش نیز این فرقه مدعی شد شواهدی در دست دارد که نشان می دهد، ایران تأسیسات هسته ای جدیدی در تونل های کوهستانی در نزدیکی شهر دماوند در هفتاد کیلومتری تهران ساخته است.

مضحک تر از همه این که این ادعاها که همزمان با شکل گیری فضای مثبت در مذاکرات ایران با غرب مطرح شده بود تاکید داشت حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب ایران، «نقشی کلیدی» در این برنامه داشته است!! تلاشی بسیار ناشیانه برای ایجاد بدبینی راجع به دیپلماسی صلح جویانه ایران.

در واكنش به این شبهه افکنی¬ها بود که موسسه علم و امنیت بین المللی که در واشنگتن مستقر است با صدور بیانیه ای خاطرنشان کرد که فرقه تروریستی منافقین، به جز “منابع گمنام” مدرک دیگری که ثابت کند سایت زیر زمینی برای غنی سازی اورانیوم ساخته شده ارائه نکرده است. این موسسه افزود، دلیل دیگری که در مورد اظهارات سازمان تردید ایجاد می کند این است که در گذشته “بسیاری از ادعاهای آنها درباره سایت های مخفی غیر مستند، اغراق آمیز و یا غلط” بوده است.

ادعا های منافقین در شرایطی مطرح می شود که بنا بر اذعان آژانس بین المللی انرژی اتمی، در سال های اخیر، هیچ گونه فعالیت اعلام نشده هسته ای از سوی ایران انجام نشده و حتی در مواردی مانند تأسیسات هسته ای «فردو» نیز چند ماه پیش از آغاز فعالیت این مرکز، اطلاعات مربوط به آن در اختیار آژانس قرار گرفت.

از طرفی سوال اساسی این است که این چه اطلاعاتی است که فرقه تروریستی مجاهدین خلق دارد اما سرویس های اطلاعاتی چون موصاد و سیا ندارند؟

نکته دوم اینکه فرقه تروریستی مجاهدین خلق با سابقه ترور 12 هزار شهروند ایرانی تنها گروهی است که علنا اعلام می کند مخالف به نتیجه رسیدن گفتگوهای برنامه هسته ای است. این فرقه نقش ستون پنجم دشمن را بازی می کند.

عوامل این فرقه همواره علنا خواستار تشدید تحریم ها و فراتر از آن حمله نظامی غرب به ایران هستند. این در حالی است منافقین در نشست هایی که با شخصیت های سیاسی غربی خصوصا فرانسوی برگزار می کنند خود را با ژنرال دوگل تشبیه می کنند. آنها در این گونه موارد باادعاهای خلقی که دارند سعی دارند از شخصیت های تاریخی چون دوگل برای جلب توجه دولتمردان اروپایی استفاده کنند.

جالب اینجاست که دوگل رئیس دولت در تبعید فرانسه بود بود که برای آزادی این کشور از اشغال نازی ها می جنگید و منافقین دارند دقیقا عکس این کار را انجام می دهند آنها با توسل به ادعاهای کذب در ستون دشمن قرار گرفته و برای ایجاد چالش برای مردم ایرانن تلاش می کنند.

نکته سوم اینکه فرقه تروریستی مجاهدین خلق عملا خود را شرایط دشواری می بیند که فروپاشی سرنوشت محتوم آن است. به همین دلیل به هر دری می زند تا شاید فرجی بیاید. این فرقه تنها راه فرج خود را تشدید تحریم ها و حمله نظامی غرب به ایران می داند. عوامل فرقه حتی افراطی تر از نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در خصوص برنامه هسته ای ایران موضع می گیرند. بدیهی است با توجه به سابقه سیاه نمایی های این فرقه و بی اعتباری آن برای دولتمردان و رسانه های اروپایی این تروریست های شناخته شده در جایگاهی نیستند که بتوانند در شرایط به وجود آمده نقش ایفا کنند اما نکته مهم این است که اقدامات آنها به عنوان یک گروه تروریستی شناخته شده که زمانی به عنوان مزدور صدام حسین عمل می کردند و امروز برای جلب حمایت تندروهای غربی به منظور بقاء دست به هر اقدامی می زنند در تاریخ ثبت خواهد شد. این خیانت ها نه تنها کمکی به بقاء این فرقه کمکی نمی کند که باعث تنفر بیشتر از آنها می شود.

همچنین:

کسی ادعای جدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) اتمی در آستانه مذاکرات ژنو را تحویل نگرفت

۲۰۱۳/۱۰/۱۱ by

رادیو فردا، یازدهم اکتبر ۲۰۱۳: … اما گزارش‌هایی که این سازمان بعدها درباره برنامه اتمی ایران منتشر کرد، کمتر مورد استناد سازمان‌های جهانی نظیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و دولت‌های غربی قرار گرفت، چنان‌چه این بار هم خبرگزاری رویترز به نقل از مارک فیتزپاتریک، کارشناس هسته‌ای، نوشت که ادعای مجاهدین خلق باورپذیر نیست. به گفته […]

ادعای کشف پایگاه اتمی ! دردماوند واکنش عاجزانه فرقه رجوی به انتخابات ریاست جمهوری درایران

۲۰۱۳/۰۷/۱۲ by

الف .مینو سپهر، وبلاگ زنان در اسارت فرقه رجوی، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … دراین ادعای مسخره وسناریوی دروغ وساختگی  یک نکته کلیدی وجود دارد که نشان از ساختگی وپوج  بودن این ادعا می نماید _ وآن اینکه ادعا می کند که رئیس جمهور منتخب ایران از ساخت این پایگاه اطلاع داشته است !  _ این […]

فرقه رجوی ، تونل اتمی دیگری را درایران کشف کرد ! ، بهروز ستوده

۲۰۱۳/۰۷/۱۲ by

بهروز ستوده، خبرنامه گویا، دوازدهم ژوئیه ۲۰۱۳: … کشف یک پایگاه هسته ای دیگر در ۷۰ کیلومتری تهران و در نزدیکی شهر دماوند ، خبری است که روز پنجشنبه ۲۰ تیرماه ، چند خبرگزاری معتبر جهانی به نقل از فرقه رجوی به سراسرجهان مخابره کرده اند ! فرقه مسعود رجوی ادعا میکند که طی یکسال […]

(رجوی از کشتار اکراد عراقی تا تجاوز به زنان عضو شورای رهبری)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )