نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات

نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات

علی جهانی - نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخاباتعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و سوم می 2021:… در این میان مضحک ترین نمایش انتخاباتی سازمان انتخاب مسؤل اول هست که اولا يک زن باید باشد و ثانیا این به اصطلاح انتخابات يک کاندید بیشتر ندارد و ثالثا اعلام می کنند که این فرد برگزیده رهبری سازمان هست یعنی هیچ کس حق دادن رای مخالف یا ممتنع را ندارد و همچنین حق عدم شرکت در این انتخابات فرمایشی و تحریم آنرا ندارد و همه باید به‌ اتفاق آرا در آن شرکت کرده و دستان خود را به علامت موافقت بالا برده و رای موافق بدهند و اینگونه مسؤل اول انتخاب می شود يا بهتر بگوییم  از جانب رهبری انتصاب می گردد و این نمایش مسخره و مضحک هر دو سال یک بار تکرار شده و یکی از این زنان که بیشتر گوش به فرمان رهبری باشند در این مسند فرمالیستی قرار گرفته و تحت عنوان مسؤل اول سازمان از آنها ياد می شود. نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات 

رد صلاحیت مسعود رجوی انتخاباتخوشحالی سایت ایران افشاگر رجوی از یادآوری رد صلاحیت مسعود رجوی در مطبوعات ایران بعد از چهار دهه

نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات

علی جهانی

آقای علی جهانی آلمان

در آستانه  برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران هستیم و زمان ثبت نام کاندیدا ها تمام شده و بیش از پانصد تن از شخصیت‌های سیاسی و اقتصادی ثبت نام کرده اند و اکنون شورای نگهبان در حال بررسی است و احتمالا تعدادی از آنها بر اساس معیارهای شورای نگهبان تایید شده و می توانند وارد رقابت های انتخاباتی شده و یکی از آنها انتخاب شده و کرسی ریاست جمهوری را برای یک دوره چهار ساله صاحب شود .

جدا از هر گونه گونه کمی و کاستی ها و ایراد هایی که منتقدان سیاسی در ایران به نحوه برگزاری انتخابات در ایران دارند که ما کاری به درستی يا غلط بودن این ایرادات از جانب منتقدان نداریم و حق طبیعی شان هست که نظرات شان را در این زمینه ابراز نمایند. ولی در اینجا جا دارد نگاهی بیندازیم به اراجیف تکراری سران فرقه رجوی بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی که همواره در آستانه برگزاری هر انتخاباتی حال چه انتخابات در ایران و چه در کشورهای دیگر باشد خودشان را صاحب نظر دانسته و اظهار نظر نمایند و تحلیل کنند و يا سلامت انتخابات را زیر سوال برده و آنرا تحریم کنند. البته حق اظهار نظر هر کسی  در هیچ زمینه ای بطور خاص در زمینه انتخابات اشکالی ندارد ولی به نظر من کسانی حق اظهار نظر در زمینه انتخابات را دارند که خودشان بدان اعتقاد داشته و بدان عمل نمایند. ولی سازمان به اصطلاح مجاهدین خلق ایران که  نه تنها هیچ بویی از آزادی و دموکراسی و انتخابات آزاد نبرده است بلکه معتقد است که با استراتژی ترور و خشونت بايد به قدرت رسید و صندوق های رای گیری را اساسا قبول ندارد و همه راه حل های مشکلات را از دهانه لوله سلاح نگاه می کند و نه تنها هیچ اعتقادی به راه حل های سیاسی و گفتمان و انتخابات ندارد بلکه کسانی را که معتقدبه چنین راه حل هایی هستند را سازشکار و خاین می پندارد. آیا چنین سازمان تروریستی حق اظهار نظر در مورد مسایل مختلف از جمله انتخابات را دارد؟ 

اراجیف رجوی و انتخابات دوره جدید مجلس در ایران

به نظرم چنین گروه تروریستی و فرقه گرا حق اظهار نظر  در هیچ زمینه ای از  جمله در مورد نحوه برگزاری انتخابات  را ندارد. برای روشن‌تر شدن این موضوع نگاهی گذرا بیندازیم به نحوه انتخابات در سازمان مجاهدین خلق ایران که البته بهتر است  بگوییم انتصابات، را که تحت عنوان انتخابات به نیروهای نگون‌بخت سازمان قالب می کنند. رجوی مفقودالاثر که خودش با خیانت به بنیان گزاران سازمان که‌ منجر به اعدام شان توسط ساواک شاه شد رهبری سازمان را بدون انتخاباتی تصاحب کرده و خودش را رهبری عقیدتی نامیده و مادام‌العمر شده است. بعدش هم مریم عضدانلو همسرش را طی یک نمایش مضحک از شورای دست ساز خود تحت‌ عنوان شورای ملی مقاومت بیرون آورده و به‌ عنوان رئیس جمهور مادام‌العمر منصوب کرد و برای شورای رهبری سازمان هم عده ای از زنان را در نشست معرفی می کرد و می گفت اینها را مریم رجوی قبول دارند و همه باید بدون يک رای مخالف با انتخاب  این افراد برگزیده مسعود و مریم موافقت می کردند و حق کوچکترین مخالفتی با انتخاب این افراد از طرف رهبری را نداشتند وگرنه مورد اذیت و آزار از جانب شکنجه گران سازمان قرار می گرفتند من یادم هست در یکی از این شو های مسخره  تحت عنوان انتخابات شورای رهبری که‌ رجوی براه انداخته بود یکی از افراد بنام احسان امین الرعیا با معرفی خانم حشمت سریری بعنوان شورای رهبری مخالف بود به دستور مسعود و مریم چنان او را تحت فشار روحی و جسمی قرار دادند که مجبور شد مخالفت خود را پس بگیرد. 

شورای به اصطلاح ملی مقاومت هم که ریاست آن با همین رئیس جمهور مادام‌العمر یعنی خانم مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی می باشد بیش از پانصد عضو دارد که به جز چند نفر انگشت شمار مثل منوچهر هزار خانی و مهدی سامع که پیر و سالخورده هستند و جیره خوار سازمان می باشند بقیه اعضای آنرا نیروهای سازمان و از همین نفرات  به اصطلاح شورای رهبری سازمان تشکیل می‌دهند که در واقع این شورای به اصطلاح ملی مقاومت که قرار بود از گروه‌های سیاسی مخالف جمهوری اسلامی تشکیل شود تبدیل شده است به يک شورای دست ساز رجوی مفقودالاثر و هيچ کاری جز دست بوسی این رهبری عقیدتی را ندارد. 

اما در این میان مضحک ترین نمایش انتخاباتی سازمان انتخاب مسؤل اول هست که اولا يک زن باید باشد و ثانیا این به اصطلاح انتخابات يک کاندید بیشتر ندارد و ثالثا اعلام می کنند که این فرد برگزیده رهبری سازمان هست یعنی هیچ کس حق دادن رای مخالف یا ممتنع را ندارد و همچنین حق عدم شرکت در این انتخابات فرمایشی و تحریم آنرا ندارد و همه باید به‌ اتفاق آرا در آن شرکت کرده و دستان خود را به علامت موافقت بالا برده و رای موافق بدهند و اینگونه مسؤل اول انتخاب می شود يا بهتر بگوییم  از جانب رهبری انتصاب می گردد و این نمایش مسخره و مضحک هر دو سال یک بار تکرار شده و یکی از این زنان که بیشتر گوش به فرمان رهبری باشند در این مسند فرمالیستی قرار گرفته و تحت عنوان مسؤل اول سازمان از آنها ياد می شود. که از خودشان هیچ اراده و اختیاراتی برای تصمیم‌گیری ندارند و باید صرفا خط و خطوط مریم و مسعود رجوی را بدون چون و چرا پیش برده و دستورات آنها را کور کورانه اجرا نمایند. 

 چنین سازمان فرقه گرا و تروریستی که در تشکیلات قرون وسطایی و استالینی اش هیچ کس از کوچکترین حق و حقوقی مانند حق انتخاب و حق اظهار نظر در زمینه های مختلف و حق ازدواج و حق ملاقات با خانواده و حتی حق جدا شدن از سازمان را ندارد و اگر چنین کند توسط رهبری سازمان تهدید به قتل می گردد ، آیا حق اظهار نظر در مورد مسائل سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی را  دارد  ؟ مسلما جواب منفی است. و همچنین آیا چنین سازمانی که نه تنها هیچ اعتقادی به انتخابات ندارد بلکه معتقد به مبارزه مسلحانه هست و  خواهان سرنگونی به قدرت رسیدن از طریق خشونت و تررو و جنگ خونریزی و ویرانی هست و تا کنون بیش از هفده هزار نفر از مردم بی گناه کوچه‌ و بازار را در اقدامات تروریستی کشته است حق اظهار نظر در مورد سرنوشت مردم ایران را دارد؟ بدون شک جواب منفی است و مردم ایران هم نه تنها فریب این اراجیف تکراری سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی را نخواهند خورد بلکه بشدت از از این گروه تروریستی بخاطر مرتکب شدن جنایات و خیانت های بی شمار علیه مردم و منافع ملی شان و بخاطر هم آوا شدن  این فرقه تروریستی با دشمنان مردم نظیر آمریکا و اسرائیل و دیگر متحدین منطقه‌ای آمریکا متنفر هستند. 

لینک به منبع

فرقه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و انتخابات آزاد !؟

نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخابات 

***

علی جهانی - نگاهی به اراجیف فرقه رجوی در مورد انتخاباتانتخابات و شورای رهبری مریم رجوی

داستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمارداستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمار

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-در-انتخابات-ریاست-جمهوری/

فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوری – گزارش سلسله سمینارها در یزد

عاطفه نادعلیان : فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوریعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، (تهران و یزد)، نهم آوریل 2021:… در اسفند ماه سال 1399 به همت انجمن نجات نمایندگی استان یزد، سلسله سمینارهایی بصورت برخط (آنلاین) در نهادها و شهرهای مختلف استان با شرکت مدیران و مسئولان اجرایی و با شرکت و سخنرانی مهندس ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات همراه با پرسش و پاسخ برگزار گردید. جمعبندی و ماحصل این سمینارها که با عنوان “فعالیت های سازمان مجاهدین خلق در انتخابات آینده ریاست حمهوری و شوراها” برگزار گردید، در مجموعه کامل زیر، همراه با فصل بندی و موضوع بندی به نظر خوانندگان محترم میرسد . فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوری

مجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز مجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز 

فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوری

مأموریت مجاهدین خلق در انتخابات سال 1400 چه خواهد بود؟

حقیقت مجاهدین خلق

رد صلاحیت مسعود رجوی در انتخابات 

انجمن نجات مرکز تهران پنج‌شنبه 19 فروردین 1400

با نزدیک شدن انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراها در ایران، و با رشد فعالیت ها و رقابت ها و هیجانات سیاسی در جامعه، در این مقطع دشمنان ایران و ایرانی همچون تمامی این سالیان حیات جمهوری اسلامی بیکار ننشسته و تلاش می کنند تا با سوءاستفاده از این موقعیت اهداف خود را دنبال نمایند. هدف آنان ایجاد جو تشنج روانی به منظور مأیوس و دلسرد کردن مردم می باشد.

عاطفه نادعلیان : فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوریبرای مشاهده متن کامل (فایل پی دی اف) اینجا را کلیک کنید.

سازمان مجاهدین خلق به عنوان یکی از ابزار کار آمریکا در دشمنی با مردم ایران نیز در این خصوص دست به کار شده و مأموریت های محوله را به انجام خواهد رساند. این سازمان تلاش خواهد کرد تا امنیت روانی جامعه را با سوءاستفاده از فضای به وجود آمده در این برهه به خطر بیندازد.

مجموعه ی حاضر سیر حرکت این سازمان از ابتدای شکل گیری را تشریح کرده و سپس نقش خائنانه فرقه رجوی در مرحله کنونی و شیوه های فعلی کار این سازمان را مورد بررسی قرار می دهد.

برای مشاهده متن کامل (فایل پی دی اف) اینجا را کلیک کنید.

گزارشات :

… در اسفند ماه سال 1399 به همت انجمن نجات نمایندگی استان یزد، سلسله سمینارهایی بصورت برخط (آنلاین) در نهادها و شهرهای مختلف استان با شرکت مدیران و مسئولان اجرایی و با شرکت و سخنرانی مهندس ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات همراه با پرسش و پاسخ برگزار گردید. جمعبندی و ماحصل این سمینارها که با عنوان “فعالیت های سازمان مجاهدین خلق در انتخابات آینده ریاست حمهوری و شوراها” برگزار گردید، در مجموعه کامل زیر، همراه با فصل بندی و موضوع بندی به نظر خوانندگان محترم میرسد 

لینک به گزارش (فایل پی دی اف)

1- برگزاری همایش آنلاین مدیران اداره کل راه آهن استان یزد با مشارکت انجمن نجات یزد
 انجمن نجات مرکز یزددوشنبه 27 بهمن 1399

اولین نشست توجیهی و پرسش و پاسخ آنلاین با ابتکار و مدیریت انجمن نجات یزد و با حضور مهندس ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات و با حضور مدیران و معاونین اداره کل راه آهن استان یزد در تاریخ 19/11/1399 در محل سالن کنفرانس شهید بیگی برگزار گردید.

عاطفه نادعلیان : فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوری

در این نشست توجیهی، ابتدا آقایان یغمایی و سعادت طی سخنانی به معرفی انجمن نجات و عملکرد این مجموعه در سطح کشور و در استان یزد در راستای یاری رساندن به خانواده های چشم انتظار جهت ارتباط با عزیزان گرفتارشان در سازمان مجاهدین خلق پرداختند.

سپس آقای خدابنده پیرامون شکل گیری سازمان مجاهدین خلق، فعالیتها و تحرکات آن قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران، انجام ترورهای کور و نقش خائنانه و مخرب این سازمان در جریان جنگ تحمیلی هشت ساله صدام حسین علیه ایران و همکاریشان با رژیم بعث پرداخت.

در ادامه این نشست مطالبی در خصوص تحرکات تبلیغی – روانی فرقه رجوی در شرایط فعلی و ارتباط آنان با سرویس های جاسوسی غربی و منطقه ای و پیشبرد اهداف آنان و برنامه های جنگ روانی علیه جامعه ایران و جمهوری اسلامی را عنوان نمود.

در پایان این نشست برنامه پرسش و پاسخ به اجرا در آمد.

2- همایش آنلاین سراسری مدیران سازمان بهزیستی استان یزد با مشارکت انجمن نجات
 انجمن نجات مرکز یزدیکشنبه 3 اسفند 1399

دومین نشست توجیهی و پرسش و پاسخ آنلاین با ابتکار و مدیریت انجمن نجات یزد و با حضور مهندس ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات و با حضور بیش از 30 نفر از مدیران، معاونین و مسئولین مشاغل حساس سازمان بهزیستی یزد و شهرستانهای تابعه در استان در تاریخ 27/11/1399 در محل سالن کنفرانس تدبیر این سازمان برگزار گردید.

عاطفه نادعلیان : فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوری

در این نشست توجیهی، ابتدا آقایان یغمایی و سعادت طی سخنانی به معرفی انجمن نجات و عملکرد این مجموعه در سطح کشور و استان یزد و در راستای واکسینه نمودن مخاطبان فرقه تروریستی رجوی در داخل کشور و تلاش برای وصل ارتباط خانواده ها با اعضای فریب خورده و گرفتار در این فرقه پرداختند.

در ادامه آقای ابراهیم خدابنده طی سخنانی نحوه شکل گیری سازمان مجاهدین خلق، فعالیت ها و تحرکات آنها قبل و بعد از انقلاب اسلامی، انجام ترورهای کور و نقش خائنانه و مخرب آنها در جریان جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران، و همکاری آنها با دشمنان ایران و ایرانی را تشریح کرد.
تحرکات ایذایی و تبلیغی و روانی در شرایط فعلی و ارتباط آنها با سرویس های جاسوسی بویژه سعودی و اسرائیل و نهایتاً اهداف و برنامه های تبلیغی- روانی فرقه رجوی علیه جمهوری اسلامی خصوصاً در برهه انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراها از دیگر مواردی بود که به آن پرداخته شد.

در پایان به سوالات مطرح شده توسط شرکت کنندگان در جلسه آنلاین پاسخ داده شد

3- برگزاری همایش آنلاین مدیر عامل انجمن نجات با فرمانداری شهرستان ابرکوه
انجمن نجات مرکز یزدیکشنبه 10 اسفند 1399

سومین نشست توجیهی و پرسش و پاسخ آنلاین با ابتکار و مدیریت انجمن نجات استان یزد و با حضور مهندس ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات و با حضور فرماندار، معاونین و بخشداران تابعه شهرستان ابرکوه استان یزد در تاریخ 4/12/1399 در محل سالن کنفرانس فرمانداری شهرستان بمدت دو ساعت برگزار شد.

عاطفه نادعلیان : فعال شدن مجاهدین در انتخابات ریاست جمهوری

این همایش با قرائت آیاتی از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز گردید. سپس مجری جلسه موضوع این همایش و اهمیت آنرا یادآور شد و در ادامه آقای امامی فرماندار محترم شهرستان ابرکوه از اهمیت برگزاری اینگونه همایش های توجیهی که موجب بصیرت افزایی در بین مدیران و کارکنان مشاغل حساس می شود، سخنان کوتاهی ایراد نمود.

در این نشست توجیهی سپس آقایان یغمایی و سعادت طی سخنانی به معرفی انجمن نجات و عملکرد این مجموعه در سطح کشور و در استان یزد در راستای اطلاع رسانی و توجیه خانواده ها و جوانان و مخاطبان سازمان مجاهدین خلق در داخل کشور پرداختند.

در ادامه آقای ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات و از مسئولین سابق بخش روابط بین المللی سازمان مجاهدین خلق سخنرانی نمود.

محورهای سخنان وی به شرح ذیل می باشد:

– معرفی و نحوه جذب خویش به سازمان مجاهدین خلق بعد از انقلاب اسلامی
– نحوه شکل گیری سازمان مجاهدین خلق و فعالیت ها و تحرکات آنها قبل و بعد از انقلاب اسلامی
– انجام ترورهای کور و نقش خائنانه و اقدامات مخربانه فرقه رجوی در جریان جنگ تحمیلی هشت ساله عراق علیه ایران
– تحرکات ایذایی و تبلیغی – روانی در شرایط فعلی
– ارتباط فرقه رجوی با سرویس های جاسوسی غربی و منطقه ای
– هوشیاری مسئولین، مدیران، مربیان، والدین و خانواده ها و همچنین جوانان و نوجوانان در برابر تهدیدات فضای مجازی

در پایان به سوالات مطرح شده توسط حضار در جلسه پاسخ داده شد.

(پایان)

فعال شدن مجاهدین خلق در انتخابات ریاست جمهوری – گزارش سلسله سمینارها

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مریم-عضدانلو-رجوی-روز-جهانی-کارگر/

نگاهی به پیام تکراری مریم عضدانلو به مناسبت روز جهانی کارگر

نگاهی به پیام تکراری مریم عضدانلو به مناسبت روز جهانی کارگرعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سوم می 2021:… اینگونه پیام های تکراری و دروغپردازی ها دردی از  درد های بی درمان سازمان و تشکیلات رو به فروپاشی تان را حل نمی کند و همچنین کسی فریب این دروغپردازی های شما را نمی خورد و اقشار مختلف مردم ایران بطور خاص قشر زحمتکش و شریف کارگران نه تنها گول دروغپردازی های شیادانه و اشک تمساح شما را نمی خورند بلکه بخاطر خیانت ها و جنایات بی شمار تان علیه اقشار مختلف مردم بطور خاص طبقه کارگر از شما به شدت متنفرند و هیچگاه این اقدامات ضد کارگران شما فراموش نمی کنند. نگاهی به پیام تکراری مریم عضدانلو به مناسبت روز جهانی کارگر 

استحاله مجاهدین خلق ایراناستحاله مجاهدین خلق ایران از آپارتمان بلور کشاورز تا کمپ تیرانا

نگاهی به پیام تکراری مریم عضدانلو به مناسبت روز جهانی کارگر

مریم عضدانلو سرکرده فعلی گروه تروریستی رجوی مفقودالاثر طبق روال هرساله يک پیام تکراری برای کارگران ایران فرستاده است. صرف نظر از دروغپردازی های ایشان و تکراری بودن این پیام نکاتی را ایشان مطرح کرده اند که‌ صد هشتاد درجه عکس رفتارهای اين سازمان ضد کارگران در خود سازمان هست برای نمونه به چند مورد بطور مختصر اشاره می می کنم.

ایشان در حالی به‌ کارگران و دست فروشان روز کارگر را تبریک گفته است که سازمان در سال شصت با شروع مبارزه مسلحانه تعداد زیادی از همین کارگران و دست فروشان و دکه داران  که‌  تنها نان آوران  خانوادهای شان بودند را به‌ بهانه اینکه آنها سرانگشتان ارتجاع هستند کشته است.

ایشان درحالی وعده روزگاری عاری از بهره کشی و نابرابری برای کارگران داده است که در سازمان بهره کشی و نابرابری بیداد می کند و نیروهای سازمان را بدون کمترین حقوق و مزایای به بیگاری می گیرد و آنها را به سخت ترین کارها بدون کمترین وسایل ایمنی وا داشته و تازه باید بعد از ۱۲ الی ۱۴ ساعت کار بدون مزد  شب ها در نشست های مسخره تحت عنوان عملیات جاری مورد انتقاد قرار گرفته و بگویند که کم‌کاری کرده اند. و يا عده زیادی از جوانان جویای کار را فریب داده و به بهانه کار یابی به قرار گاه اشرف آورده و به آنها به‌ دروغ می گفتند وارد شهر اشرف شده اید و اگر خوب کار کنید حقوق و مزایای خوبی به شما تعلق می گیرد و همچنین اقامت پناهندگی یکی از کشورهای اروپایی را برای شما می گیریم که‌ این جوانان که عمدتا از مناطق فقير نشین نظیر بلوچستان بودند که فريب دروغپردازی های سازمان را خورده بودند بعد از متوجه شدن دروغپردازی های سازمان بعد از سقوط صدام حسین جدا شده و  به کمپ آمریکایی ها رفته  بعدش به میهن برگشتند.

ایشان درحالی دم از دفاع از حقوق کودکان کار می زنند که‌ خودشان کودکان زیر سن را در سازمان از پدر و مادر جدا کرده و محروم از تحصیل کرده و بعدش آنها را به بیگاری گرفته و وارد کارهای سخت نظیر جابجایی مهمات تانک و توپخانه کرده و حتی  از آنها  بر خلاف کنوانسیون‌های سازمان ملل در عملیات نظامی استفاده کرده و در مواردی به کشتن داده است.  و بر اثر همین فشار های جسمی و روحی بر  کودکان بود  که ما شاهد خودکشی بعضی از این کودکان در سازمان بوديم و همچنین کودکان عراقی را در زمان صدام حسین بخاطر تحریم و فقر مجبور به کار بودند را به‌ قرار گاه اشرف آورده و به کارهای سنگین وا می داشتند و حقوق ناچیزی به آنها می دادند.

ایشان همچنین در این پیام در حالی از حداقل دستمزد کارگران حرف می زنند که‌ خودشان در سازمان به نیروهای سازمان که حقوق نمی دادند و می گفتند شما داوطلبانه به سازمان آمده اید  و به کارگران عراقی و سودانی هم که برای کار های ساختمانی به‌ قرار گاه اشرف می آوردند دوازده ساعت کار می کشیدند و دوهزار و پانصد دينار که‌ آنموقع زمان صدام حسین دیکتاتور سابق عراق بخاطر تحریم ها به‌ ارزش یک دلار بود می دادند و حتی غذایی را که خودشان زیاد می آوردند  دور می ریختند ولی به‌ این کارگران بیچاره که‌ گرسنه بودند نمی دادند. این سازمان ضد کارگران حتی من یادم هست که در زمان عملیات به اصطلاح مروارید بر خلاف همه قوانین بین‌المللی کارگران سودانی را بدون اینکه خودشان خبر داشته باشند برای جابجایی مهمات توپخانه به‌ مناطق جنگی برده بود که عده ای از آنها بعد از اینکه متوجه شدند که وارد منطقه جنگی شده اند گریه می کردند و خواستار برگشت به پشت جبهه شدند.

خانم عضدانلو سرکرده فعلی این گروه تروریستی و رئیس جمهور مادام العمر شورای به اصطلاح ملی مقاومت در حالی برای کرونا گرفتن و بیماری های کارگران اشک تمساح می ریزند که در سازمان نیروهای سالمند و مسن با انواع و اقسام بیماری ها که‌ اکثرا هم بر اثر بیگاری ها و کار های طاقت فرسای سازمان دچار شده‌اند و ما هر روز شاهد مرگ این نیروهای نگون‌بخت هستيم و يا اينکه بر اثر مبتلا شدن به کرونا جان خودشان را از دست می دهند و ایشان هیچ اقدامی برای این نیروهای سازمان انجام نمی دهند.

ایشان در قسمتی از این پیام تکراری و مضحک شان در حالی به فوت حين کار کارگران اشاره کرده اند و اشک تمساح ریخته اند که در سازمان سران شان بخصوص مهوش سپهری معروف به نسرين که‌ يک زمان مسئول اول سازمان بود می گفت اگر کسی حين کار در سازمان بمیرد اشکال ندارد و ما او را به عنوان شهید سازمان می دانیم.

همچنین ایشان در قسمتی از افاضات شان در حالی از تعطیلی کارخانجات و بیکاری کارگران  و خالی بودن سفره نان شان گفته‌اند که اکثر این تعطیلی ها بر اثر تحریم های اقتصادی اربابان سازمان نظیر آمریکا اتفاق افتاده است که سازمان هم از این تحریم های ظالمانه اقتصادی بر علیه مردم ایران حمایت می کند و همواره خواستار افزایش آنها هست که یکی از عوارض این تحریم های نا عادلانه خالی شدن سفره نان همین کارگران زحمتکش است که سازمان به دروغ سنگ حمایت و دفاع از حقوق شان را به سینه می زند.

حالا خطاب به خانم عضدانلو باید عرض کنم که اینگونه پیام های تکراری و دروغپردازی ها دردی از  درد های بی درمان سازمان و تشکیلات رو به فروپاشی تان را حل نمی کند و همچنین کسی فریب این دروغپردازی های شما را نمی خورد و اقشار مختلف مردم ایران بطور خاص قشر زحمتکش و شریف کارگران نه تنها گول دروغپردازی های شیادانه و اشک تمساح شما را نمی خورند بلکه بخاطر خیانت ها و جنایات بی شمار تان علیه اقشار مختلف مردم بطور خاص طبقه کارگر از شما به شدت متنفرند و هیچگاه این اقدامات ضد کارگران شما فراموش نمی کنند.

نگاهی به پیام تکراری مریم عضدانلو به مناسبت روز جهانی کارگر 

***

همچنین: