ارتش خیالی فرقه رجوی و تعطیل و تاسیس کردنهای فصلی

ارتش خیالی فرقه رجوی و تعطیل و تاسیس کردنهای فصلی

پرویز حیدزاده - ارتش خیالی فرقه رجویپرویز حیدرزاده، نجات یافتگان در آلبانی، سوم ژوئن 2021:… «آقای فرمانده کل» شاید کهولت سن و خزیدن در سوراخ موش باعث شده که یادت برود که در کجا قرار داری. جهت یاد آوری، موسسان اول جوانان ۱۸ تا ۳۰ سال بودند. همه جوان، قوی و نترس که همه را بخاطر رسیدن به امیال کثیفت به کشتن دادی بعدش اشکال را انداختی گردن همانها که شما مقصر هستید نتوانستیم سرنگون کنیم، بخاطر اینکه پاسخگو نبودی و همه مقصر بودند بجز جنابعالی. موسسان دوم هم زمانی بود که در عراق به بن بست رسیدید در اینجا میانگین سن افراد ۳۰ تا ۵۰ سال بود. چون دولت وقت عراق نمی گذاشت شما عمل نظامی با ایران داشته باشید آمدید و این ترفند را بکار بردید تا شاید از ریزش جلو گیری کنید، اما نه، در اینجا هم شکست خوردید. ارتش خیالی فرقه رجوی و تعطیل و تاسیس کردنهای فصلی 

پرویز حیدزاده - ارتش خیالی فرقه رجویکمپ مجاهدین در آلبانی – از وطنفروشی رجوی تا فروپاشی تشکیلات

ارتش خیالی فرقه رجوی و تعطیل و تاسیس کردنهای فصلی 

گفته های رجوی دیگر کسی را نمی فریبد!

پرویز حیدرزاده ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 02.06.2021

پرویز حیدرزاده

آقای پرویز حیدرزاده

ای رجوی ملعون؛ بار ها این که رژیم در سراشیب سرنگونی قرار گرفته  واژه های مشابه را من خودم شنیدم و همیشه با این کلمات همه را فریب دادی و همیشه می خواستی در چنین سر فصلهایی از ریزش افراد جلو گیری کنی. از این کلمات استفاده می کردی و همه را به کام مرگ فرستادی.

بقول خودت در هر سر فصلی تو لقب موسسان را برای روحیه دادن به افراد خودت بکار می بردی.

«آقای فرمانده کل» شاید کهولت سن و خزیدن در سوراخ موش باعث شده که یادت برود که در کجا قرار داری.

جهت یاد آوری، موسسان اول جوانان ۱۸ تا ۳۰ سال بودند.همه جوان، قوی و نترس که همه را بخاطر رسیدن به امیال کثیفت به کشتن دادی بعدش اشکال را انداختی گردن همانها که شما مقصر هستید نتوانستیم سرنگون کنیم، بخاطر اینکه پاسخگو نبودی و همه مقصر بودند بجز جنابعالی.

موسسان دوم هم زمانی بود که در عراق به بن بست رسیدید در اینجا میانگین سن افراد ۳۰ تا ۵۰ سال بود.

چون دولت وقت عراق نمی گذاشت شما عمل نظامی با ایران داشته باشید آمدید و این ترفند را بکار بردید تا شاید از ریزش جلو گیری کنید، اما نه، در اینجا هم شکست خوردید و برای جلو گیری از صحبت افراد با یکدیگربقول خودت (محفل) آمدی عملیات جاری را علم کردی تا اشکالات خودت را با این کار بپوشانی و افراد از صحبت کردن با هم منع کنی ولی موفق نبودید.

موسسان سوم بعد از خلع سلاح بود باز هم نیرو ها مقصر بودند و مریم جون را به تهران نبردند و اینجا برای جلوگیری از ریزش با آن همه سرو صدای انقلاب مریم، مجددا ارتش را باز تأسیس کردی وبازهم کاری از پیش نبردی و هر چه بیشتر خودت را  در سوراخ موش مخفی کردی و جرات بیرون اومدن را هم نداری جناب فرمانده کل ارتش آزادیبخش.

موسسان چهارم را در لیبرتی اعلام کردی تا هر بیشتر خون ارتزاق کنی و افراد بیشتری به کشتن بدهی و خودت را از اشتباهات خودت در ببری و بیشتر در سوراخ موش مخفی شوی و جرات پاسخگویی حتی به افراد خودت را هم نداشتی و نداری ، اشکالات باز هم مثل قبل از طرف نیروها بود.

حال بنگرید در آلبانی  -خنده حضار- واعلام موسسان پنجم برای سرنگونی » آنهم با افراد بالای ۷۰ سال و قرارگاه سالمندان در آلبانی!و این در حالی است که فرمانده کل ۱۹ سال است در مخفی گاه خزیده و خودش در کنار موسسان نیست.

پارس سگ در تاریکی از بابت ترس است نه از رو شهامت و قدرت.

موسسان پنجم مسعود رجوی چرا و چگونه؟

نتیجه:

آقای فرمانده کل تو در چهار موسسان قبلی چه گلی بر سر نیروهای خودت زدی که اینبار بخواهی به آن برسی؟

باز وعده سر خرمن و  سرنگونی!

تو جناب فرمانده کل از دوران خاتمی دکل سرنگونی را دیدی، حرفت این بود نظام سه سره شد و دیگه کارش تمام است، ولی نشد، حال خودت داری میگی نظام ایران یکدست شده و سرنگونی در دسترس است. 😂😂  حالا خودت بگو «نیروهایت» تحلیل های  قبلی  را باور کنند یا حال را ؟

با این ترفندها نمیتونی از متلاشی شدن تشکیلات فرسوده‌ای که داری جلو گیری کنی و انشالله خانواده ها این ارتش پنجم را روی سرت در همینجا خراب می کنند وموسسان ششم را در جهنم تشکیل خواهی داد.

لینک به منبع

ارتش بی‌رهبر و بی‌سلاح ، حاضر و آماده برای سرنگونی است

ارتش خیالی فرقه رجوی و تعطیل و تاسیس کردنهای فصلی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تبعید-مریم-رجوی-به-آلبانی-و-شکایت-شوهر-م/

تبعید مریم رجوی به آلبانی و شکایت شوهر مرحومش

تبعید مریم رجوی به آلبانی و شکایت شوهر مرحومشپرویز حیدرزاده، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و دوم مارس 2021:… اگر دنیا شما را داخل آدم حساب می کرد مریم قجر را از فرانسه به دهکده آلبانی ( بگفته خود مسعود ) منتقل نمی کردند و حالا او را هم به اونجا راه نمی دهند . اگر راست می گویی چرا درخواست نمی کنی و تو که شاکی هستی چرا شکایت نمی بری به یک دادگاه تااز این طریق آنها را احضار کنند و بعد رسیدگی به  پرونده تو پیروز بشوی؟  این همه قول یک قطره آزادی به نیروهای پیر و پتالت ندهی!خودت خسته نشدی این همه تکرار کردی و شرم نمی کنی از این قول‌های کشکی که می دهی؟ خودت را به خریت نزن !!!  تو که جرات علنی شدن را نداری حرف از دادگاه بین المللی نزن و این برات با این همه سابقه در سازمان و بعنوان رهبر در جلوی صف قیام ( البته خفته در سوراخ موش ) قرار داری خوب نیست . تبعید مریم رجوی به آلبانی و شکایت شوهر مرحومش 

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود ش

تبعید مریم رجوی به آلبانی و شکایت شوهر مرحومش

باز مردک خفته در گور به سخن آمد

پرویز حیدرزاده ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 21.03.2021

اخیرا پیامی از رسانه فرقه مجاهدین خلق پخش شد که گویا مسعود رجوی  از قبر در امده است. اما در این پیام چه بود؟ جز نشخوار همان حرفهای قبلی و روحیه دادن به نیروهای وارفته‌ در کمپ مانز؟!

مثلاگفته است :

“در اشرف هم ۳۲۰بلندگو و ۶۷۷روز لجن‌پراکنی شبانه‌روزی اثر نکرد!!!”

باید به این مردک احمق گفت که مگر گذاشتی صدای زجه پدران و مادران و خانواده‌ها به گوش اسیران در بند تو برسد؟ این تو و فرماندهان تو بودیدکه با بلندگو ما را شکنجه روحی می دادید.  اصلا معلوم نبود که از بلندگوی تو سرود مرگ بر آمریکا پخش میشد یا سلام بر مریم قجر رهایی؟

تبعید مریم رجوی به آلبانی و شکایت شوهر مرحومش

براستی که شما در حماقت و شکنجه هیچ کم ندارید اونطرف سیاح بقول خودت رژیم با ۳۲۰ بلند گو و این طرف سیاج شما در هر مقر بیست بلندگو صدا پخش می کردید. در این میان ما بودیم که  همه این سر و صدا را تحمل می کردیم و تو و فرماندهان در سنگر بتونی ضد موشک کروز بسر می بردید و صدایی به شما نمی رسید .

حال که دادگاهی در داخل ایران به شکایت خانواده ها رسیدگی کرد باز از سر سوزش این مردک خفته در گور صداش در آمد و می گوید سران این رژیم اگر جرات دارند با ما در یک دادگاه بین المللی شرکت کنند! این ضرب المثل یادم آمد که یارو را بده راه نمی دادند سراغ  خانه کدخدا را می گرفت .

اگر دنیا شما را داخل آدم حساب می کرد مریم قجر را از فرانسه به دهکده آلبانی ( بگفته خود مسعود ) منتقل نمی کردند و حالا او را هم به اونجا راه نمی دهند .

اگر راست می گویی چرا درخواست نمی کنی و تو که شاکی هستی چرا شکایت نمی بری به یک دادگاه تااز این طریق آنها را احضار کنند و بعد رسیدگی به  پرونده تو پیروز بشوی؟  این همه قول یک قطره آزادی به نیروهای پیر و پتالت ندهی!خودت خسته نشدی این همه تکرار کردی و شرم نمی کنی از این قول‌های کشکی که می دهی؟

خودت را به خریت نزن !!!  تو که جرات علنی شدن را نداری حرف از دادگاه بین المللی نزن و این برات با این همه سابقه در سازمان و بعنوان رهبر در جلوی صف قیام ( البته خفته در سوراخ موش ) قرار داری خوب نیست .

تو بجای این چرت و پرت گفتن فکر نیروهایت باش که و برای آنها روضه بخوانی ، دیگر دوران ریاء و فریب تمام شده است و اینجا عراق و بدون اینترنت نیست .

وای بروزی که بدرخواست این خانواده ها  به جرائم  تو و مریم خانم قجرو فرماندهان شکنجه گرت در دادگاه های بین المللی رسیدگی شود ، آنوقت می فهمی یک قطره آزادی یعنی چی.

در آخر باید به این شیر خفته در سوراخ موش گفت در همان سوراخ بمانی آبرومندانه تر است دادگاه پیشکش.

پرویز حیدرزاده نشلی _ تیرانا

لینک به منبع

تبعید مریم رجوی به آلبانی و شکایت شوهر مرحومش

***

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

***
Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 

ورود سازمان مجاهدین خلق به ‘فاز نظامی’ و پیامدهای آن

(مسعود خدابنده، بی بی سی)

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/قدرتنمایی-کفتار-در-اشرف3/

قدرتنمایی کفتار در اشرف3

قدرتنمایی کفتار در اشرف3پرویز حیدرزاده، نجات یافتگان در آلبانی، نهم فوریه 2021:…  تعدادی از این افراد از این کار فرقه مجاهدین خلق سرباز زدند و رسماً اعلام جدایی کردند و این کار فرقه رجوی را محکوم کردند و با اینکار استقلال خودشان را اعلام کردند. اما تأسف برای آن دسته از افرادی است که جسما از این فرقه جدا شدند و هنوز فکری و ذهنی در درون تشکیلات این فرقه هستند و هرچه این فرقه بگوید باید گوش بدهند و اجرا کنند و قدرت تصمیم گیری را از خود ندارند. فرقه رجوی میگه یا این برگه جاسوسی را امضا کن مریمی باش و یا برچسب مزدوری و بهترین برچسب اسیر جنگی سابق را خواهید خورد !!!!! عجبا نه حیا و نه شرف و نه پرنسببی باقیمانده است. قدرتنمایی کفتار در اشرف3 

قدرتنمایی کفتار در اشرف3زوزه شغالان در آلبانی

قدرتنمایی کفتار در اشرف3 

کفتار در زندان اشرف3 در آلبانی زوزه کشان می خواهد قدرت نمایی کند

پرویز حیدرزاده ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 08.02.2021

پرویز حیدرزاده

آقای پرویز حیدرزاده

فرقه رجوی با اعضای جدا شده خود چه ها که نمی کند ،  آن دسته از دوستانم که هنوز نتوانسته اند مستقل و بدور از فرقه رجوی امورات خود را بگذرانند و از  این فرقه پول دریافت میکنند را تحت فشار قرار داده یا علیه دیگر دوستان خود جاسوسی بکن و علیه آنها اطلاعیه بده یا پول خبری نیست ، این دوستان را در دو راهی قرار داده است و شیوه دیکتاتور ها را درپیش گرفته است، یا بیا جاسوسی کن یا برو پی کارت .

باید از این فرقه پرسید که این فرد زمانی که دوران جوانی را برای تو و امیال کثیفت نثار کرده این است پاداش آنها؟

البته باید گفت تعدادی از این افراد از این کار فرقه مجاهدین خلق سرباز زدند و رسماً اعلام جدایی کردند و این کار فرقه رجوی را محکوم کردند و با اینکار استقلال خودشان را اعلام کردند ، اما تأسف برای آن دسته از افرادی است که جسما از این فرقه جدا شدند و هنوز فکری و ذهنی در درون تشکیلات این فرقه هستند و هرچه این فرقه بگوید باید گوش بدهند و اجرا کنند و قدرت تصمیم گیری را از خود ندارند.

فرقه میگه یا این برگه جاسوسی را امضا کن مریمی باش و یا برچسب مزدوری و بهترین برچسب اسیر جنگی سابق را خواهید خورد !!!!!

عجبا نه حیا و نه شرف و نه پرنسببی باقیمانده است ، آری این دقیقا خط و مشی سازمانی است که خود را تنها آلتر ناتیو در قبال نظام حاکم می بیند و ادعای انقلاب نوین را میدهد و خود را انقلابی می داند ،سازمانی پوسیده از درون که در هر چند ماه یک سوگند وفا داری از اعضایش می گیرد تا مریمی بودنشان را اثبات کنند و اما همه این جست و خیز های فرقه کسی را نمی فریبد جز اعضای در زندان خودش را چون آنها نه ارتباطی با دنیای بیرون دارند و اخبار واقعی بگوششان میرسد ، حق میدهم کسی که در زندان هست و هر ساله به چهار دیواری نگاه کرده همه چیز خوب ویا بد را در آن چهار دیواری می بیند. اعضای فرقه یک مشت برده هستند و برده وار زندگی می کنند چون هیچ اختیاری از خودشان ندارند و هر آنچه دیکته شود اجرا می کنند.

آنهایی که جدا شدند و اعلام جدایی هم کردند روزانه باید بهای آزاد زیستن خود را بپردازند و در مقابل انواع و اقسام چرندیات فرقه رجوی سر خم نکنند و با این فرق چنگ در چنگ شوند، چون حاضر نیستند آزادی که بعد سی سال بدست آوردند را از دست بدهند و دوباره آن طوق بردگی را بر گردنشان کنند و به همین خاطر است که الان جنگ اصلی فرقه شده جنگ با جدا شده ها و آخوند و ملا را فراموش کردند .

سازمانی که با شهوت قدرت طلبی ، آنهم با یک رهبر که مثل موش کور در سوراخ قایم شده اش ، تبدیل به جاسوس و آلت دست سرویسهای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل  شده است ، با اعضای چندین ساله‌اش ببینید چکار می کند ،افرادی که تمام جوانی اش را در زندگی پادگانی با انواع خطرات گذرانده یک شبه تبدیل به مزدور وزارت اطلاعات می شود و از نظر رجوی که خودش هم در نشستها اعلام کرد که این افراد مزدور و مهدورالدم هستند و باید نابود شوند .

مگر این افراد سی سال ( کمی بالا و کمی پائین ) در درون تشکیلات شما درس عاشق بودن نمی‌آموختند ؟ مگر همین ها شیر آهن کوه مرد نبودند ، مگر گوهران بی بدیل نبودند ؟ ووووومگرهای دیگر ؟

چه شد یک شبه این افراد تبدیل به مزدور شدند ،انهم نه تک نمود بلکه هرکس از دستگاه کثیف شما فاصله میگیره این مارک و برچسب را بهش می زنید  این کار اینها نه با افراد تازه وارد بلکه با افراد باسابقه این کار را کردند .

رهبری که با رقص رهایی و داشتن حرمسرا در بهترین مکانها مشغول عیش و نوش خود بود و برای اثبات مزدوری اش مستمر با جان افراد شستشوی مغزی داده شده قمار میکرد و آنها را به کشتارگاه می فرستاد و می گفت راه سرنگونی با خون باز می شود و باید برای آن خون داد و با این ترفند چه کسانی را دم تیر داد تا به خواسته کثیف خودش برسد .

خلاصه کنم برای زنده ماندن بیرون از این فرقه باید قیمت داد و هرچه از تشکیلات سبتیک مانندش فاصله بگیری هوای پاک تنفس می‌کنی و احساس رهایی می‌کنی  و اما  اگر در همان نزدیکی بمانی خودت را با لجنزار آدابته کردی و مجبوری لجنخواری کنی و هرآنچه این لجنزار پس دهد تو باید با آن کنار بیایید.

***

خلیل انصاریان اسیر جنگی رجوی و صدامآوارگی را بر جاسوسی و خودفروشی ترجیح میدهیم

همچنین: