ارزش انسان از دیدگاه رجوی (+ فرار به جلو، عدم پاسخگویی و عدم موضع گیری رجوی)

ارزش انسان از دیدگاه رجوی (+ فرار به جلو، عدم پاسخگویی و عدم موضع گیری رجوی)

حمید رضا سلمانی، انجمن یاران ایران، پاریس، بیست و چهارم اوت 2014: … آری اینها حرفهایی بود که به افراد گفته می شد و هم اکنون هم گفته می شود. او همواره از ادبیاتی در صحبت هایش استفاده می کرد که فرد را یک توسری خور تربیت کند و همواره در درون خود احساس حقارت و ناچیزی بکند، مثلا زنها را که رجوی فرمانده کرده بود خطاب قرار می داد و مثال که دارد شوخی می کند می گفت من از شما فقط یک گوش …

میدانشاهی فرجی نژاد مرتضاییحمید رضا سلمانی: از لمپن بازی مجاهدین خلق در آلبانی تا پیام مسخره مریم رجوی در مورد نیجریه

ارزش انسان از دیدگاه رجوی

لینک به منبع

کسانی که به هر دلیلی دورانی با مسعود رجوی بوده اند و ارتباطی با او داشته اند به خوبی می دانند که یک چهره پلید و بسیار وحشی و غیر انسانی در پشت چهره ظاهری او قرار دارد چهره ای که مدافع حقوق بشر و آزادی و رهایی انسان از بند هرگونه اسارتی می باشد، رجوی چون هرگز حاکمیت به دست نیفتاده و هرگز هم نخواهد افتاد و آرزوی آنرا با خود به گور خواهد برد توانسته چهره ضد بشری خود را از دید مردم عادی پنهان نگه دارد ولی کسانی که عضو فرقه او هستند لحظه به لحظه با گوشت و پوست چهره واقعی او را می بینند و آنرا حس می کنند.

من هم برای نشان دادن این چهره به همین روابط و برخوردهای او با نیروهایش می پردازم،

زمانی که در اشرف بودم جملات تکراری وجود داشتند که مسعود همواره آنها را برای ما بکار می برد جملاتی مانند گوهر بی بدیل، افسر ارتش آزادی بخش، کسانی که من برای به دست آوردن تک به تک آنها هفت دریای خون را رد کرده ام و و و ووو

اما وای اگر روزی یکی از همان گوهران بی بدیل مرتکب خطایی می شد آنوقت بود که سیل توهینها نثار او می شد، خائن، مزدور، خودفروخته وزارت اطلاعات آخوندی، خوک و خنزیر، و اخیرا هم که شنیده ام در لیبرتی حرف جدیدی هم درآورده که به آدمها می گوید زالو.

آری اینها حرفهایی بود که به افراد گفته می شد و هم اکنون هم گفته می شود. او همواره از ادبیاتی در صحبت هایش استفاده می کرد که فرد را یک توسری خور تربیت کند و همواره در درون خود احساس حقارت و ناچیزی بکند، مثلا زنها را که رجوی فرمانده کرده بود خطاب قرار می داد و مثال که دارد شوخی می کند می گفت من از شما فقط یک گوش این مردان را میخواهم و دیگر هر بلایی میخواهد سر اینها بیاورید، اینها فقط یک حق دارد و آن هم فدای خود در راه انقلاب مریم می باشد.

تازه به اینها هم بسنده نمی کرد و از فرد می خواست که بیاید و در جمع دیگر افراد به خود توهین کند، او هم مجبور بود بیاید و بگوید برادر من به رهبری خیانت کردم، من به خواهر مریم خیانت کردم، شما راست میگویید من دقیقا همان خنزیری بودم که شما بارها گفته اید.

آری این است برخورد رجوی با انسانها و ارزشی که به انسانها قائل است.

حمید رضا سلمانی

انجمن یاران ایران- پاریس

فرار به جلوی سازمان از پاسخگویی

لینک به منبع

سازمان و در راس آن اقای رجوی از سال ۱۳۶۰ به طور مستمر وعده سرنگونی در مقاطع مختلف را داده است. اما هیچ گاه این وعده به سر منزل مقصود نرسید. رجوی حداقل در طی دو دهه گذشته بارها اعلام ” فاز ” و ” مرحله ” و ” دوران ” و ” فصل ” سرنگونی و ” ساعت سین ” و ” تعیین تکلیف نهایی ” و… اعلام کرده است. و بر همین اساس بارها و بارها تمامی فرماندهان ارتش به اصطلاح ازادی بخش اعلام امادگی کرده اند. و در حال حاضر سازمان مدعی مرحله پایانی رژیم می باشد. سوال اینجاست که چرا برای این مرحله دیگر سازمان هیچ تاریخی تعیین نکرده است؟

کمااینکه در تمام این سالهایی که سازمان و بطور مشخص شخص رجوی تاریخ تعیین میکرد همیشه قبل از سر رسید تاریخ مورد نظر نرسیدن به ان موعد را گردن نیروهای از همه جا بی خبر خود می انداخت چرا که در قاموس مجاهدین رهبری ان یعنی مسعود رجوی از هر گونه گناه و خطا مبرا است.

در حال حاضر موجودیت سازمان در گرو نفراتی است که در لیبرتی به گروگان گرفته است و هر گونه راه حل برای جابجای انها را با کارشکنی مواجه میکند چرا که موجودیت خود را در گرو انها می داند و سازمان ار همه بهتر این را میداند که اگر پای ان انسان هایی که سالیان سال به گروگان گرفته است و هر گونه روابط انها را با دنیای بیرون از خودشان با دنیای خارج از حصارهای فیزیکی و ایدئولوژیکی که به دور انها کشیده است قطع کرده است. اگر این انسانها به دنیای ازاد دسترسی پیدا کنند دیگر هیچ وقت حاضر به پذیرش ان حصارهای سابق نخواهند شد و دیگر سازمان چیزی برای گرو کشی ندارد و دیگر کسی نیست که مسعود رجوی را به عنوان رهبر بپذیرد و دیگر کسی نیست که شعار مریم ایران سر بدهد. و این تنها نشان دهنده عمق خودخواهی رجوی ها را نشان میدهد.

حمید رضا سلمانی

انجمن یاران ایران -پاریس

عدم موضع گیری شخص رجوی

لینک به منبع

با توجه به شرایط حال حاضر عراق نگرانی و دغدغه اصلی تمامی خانواده های که فرزندانشان در کمپ لیبرتی اسیر دست سازمن مجاهدین هستند این است که انها را سریعتر از عراق خارج کنند و به کشور دیگر بفرستند.

اما گویا سازمان چشم هایش را به روی واقعیت امروز عراق بسته است و با خیال به اینکه انشاالله گربه است دارد به وقایع جاری در عراق نگاه میکند و حتی تحلیل های ابکی بیرون میدهد و گروه داعش را گروهی از عشایر عراق میداند که گویا دارند بر علیه نوری المالکی عملیات میکنند. ولی هیچ گاه به فکر جابجایی نفرات از لیبرتی به خارج از عراق نیستند. چراکه مریم رجوی و مسعود رجوی تمایل به داشتن اسیر و گروگان دارند برای پیشبرد خطوط سیاسی شان.

سازمان هر بار لیستی از وکلا را منتشر میکند که از سازمان و به اصطلاح نفرات اشرف نشان حمایت میکنند. مریم رجوی بارها در نشست های سازمانی و مراسمی که به اصطلاح سالانه برگزار میکنند اعلام کرده است که ارتشی از وکلای بین المللی دارند و ما به ازای هر نفر که در اشرف ان زمان یا لیبرتی سه یا چهار وکیل در اختیار دارند. اما سوال اصلی که این وسط مطرح میشود این است که پس چرا این به اصطلاح وکلا و حقوق دانان هیچ کاری برای خروج این نیروهای مانده در کمپ لیبرتی نمی کنند و تلاشی برای خروج انها از عراق نمی کنند.

همه خبرگزاری های دنیا از وضعی که الان عراق در ان گیر کرده است خبرهای ناگوار مخابره میکنند ولی تنها سایت سازمان مجاهدین و سایت های وابسته به انها هستند که نه تنها اخبار مربوط به عراق رو باز نشر نمی کنند و بلکه با تمام وقاحت خبر از خوب بودن اوضاع عراق می دهند و گویا که تمام اخبار و وحشی گری هایی که در حال رخ دادن در عراق میباشد غیر واقعی است و گویا که این ها خبر هایی هستند که رژیم ایران به وسیله وزارت اطلاعات انها را ساخته تا اذهان اشرفی ها را مخدوش کنند. و لذا وکلای سازمان باید کاری کنند که هیچ نیروی نتواند این نفرات اسیر دست سازمان مجاهدین را ازاد کند.

واقعا ماموریت این وکلای سازمان مجاهدین خلاصه شده در همین موضوع است که نتوانند به راحتی نفرات اسیر در کمپ لیبرتی را به دنیای ازاد ببرند و کماکان اسیر دست سازمان مجاهدین باقی بمانند.

حمید رضا سلمانی

انجمن یاران ایران – پاریس

***

همچنین:

فروغ جاویدان مرصاد رجوی مجاهدین خلقحمید رضا سلمانی: به بهانه علمیات فروغ جاویدان (رجوی نه بدنبال پیروزی که بدنبال تثبیت رهبریش بود)

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

مسعود رجوی در حال مبارزهدون کیشوتِ مجاهدین و آسیاب های بادی

عدم حضور و موضع گیری مشخص رهبری سازمان مجاهدین خلق

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، چهاردهم ژوئیه 2014: … مدت طولانی شده که از موضع گیری رهبری سازمان بطور مشخص مسعو د رجوی هیچ اطلاعی در دست نیست. اقا حتی برای نیروهای فدایی خودش دیگر سلام هم نمی فرستد چه برسد به اینکه بخواهد نشست تلفنی یا پیامی صادر کند. و اما ظاهرا این موضوع هر روز خوشحال تر از روز قبل میکند رهبری خا

مراسم ویلپنت (مریم رجوی، مجاهدین خلق)

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، اول ژوئیه 2014: … هر بار که این مراسم مسخره سالانه به پایان می رسد تمامی خبرگزاری های معتبر خبر از این می دهند که بار دیگر سازمان مجاهدین با کلک و نیرنگ و هزینه های میلیاردی از گوشه کنار اروپا نفراتی را به مکان گردهمایی اورده است و به همه انها قول گردشگردی ۳ روزه در پاریس در بهترین

ادامه حضور در عراق به چه قیمت؟

حمید رضا سلمانی، یاران ایران، بیست و هفتم ژوئن 2014: …  سازمان مجاهدین و در راس ان رهبری سازمان و بطور مشخص مسعود رجوی به چه بهایی ماندن در عراق را انتخاب کرده است ؟ به راستی این سوال پیش می اید که اقای رجوی چرا در حال حاضر که نیروهای داعش در چند کیلومتری بغداد هستند هیچ کاری نمی کند؟ در صورتی که بر همگان مشخص است

فراخوان ساختن هزاران اشرف دیگر

حمید رضا سلمانی، انجمن یاران، پاریس، دوازدهم ژوئن 2014: …  این روزها شاهد این هستیم که در تمامی سایتهای ریز و درشت سازمان و وابستگان مادی به انها فریاد ساختن هزاران اشرف دیگر سرداده اند؟؟؟؟؟؟ به عنوان کسی که یک دهه از عمرش را در اسارتگاهی تحت نام اشرف سپری کرده  سوالاتی در ذهنم پدیدار میشود که با رجوع به گذشته