از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی حامد صرافپور، انجمن نجات، مرکز فارس، بیست و سوم نوامبر 2020:… گذر زمان نشان داد که تمامی این مشاوره ها، جز شکست سرانجامی نداشت، از هزینه کردن صدها میلیون دلار در اروپا برای ایجاد یک مجمع سیاسی علیه ایران، تا نمونه مشابه در بین کشورهای عربی (که همگی با شکست پروژه داعش در غرب آسیا آغاز گردید). در هر صورت نزدیک شدن دوستان مریم رجوی به کاخ سفید، جز رسوایی بیشتر برای ترامپ و حلقه پیرامونش به دنبال نداشت. البته مریم رجوی پیش از آن نیز با معدوم جان مک کین نرد عشق می باخت تا بلکه دل او را در مجلس سنا بدست آورد و توسط او و همراهی چند ژنرال شکست خورده در عراق بتواند امتیازات بیشتری برای مسلح شدن دوباره به دست آورد. اقداماتی که تماماً به شکست انجامید و در نهایت با مرگ مک کین به پایان خود رسید. از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی  

اخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شداخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی

انجمن نجات مرکز فارس شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹

کمتر کسی در این سالیان فراموش کرده که مریم رجوی چگونه با آمدن دونالد ترامپ به کاخ سفید، ارتباط بسیار نزدیکی با یاران وی برقرار کرد. رابطه ای که پیش از آن هم سالها ادامه داشت و با آمدن ترامپ، شکل دیگری به خود گرفت. مهمترین لابی های آمریکایی مریم رجوی که پس از سقوط صدام به حمایت گسترده از مجاهدین پرداختند، رودی جولیانی و جان بولتون بودند که با گرفتن دستمزدهای هنگفت، در حمایت از ایشان سخنرانی و لابی گری می کردند.

با پیروزی ترامپ، رودی جولیانی نزدیکترین وکیل ترامپ محسوب می شد که طبعاً مشاوره های حقوقی-سیاسی زیادی در مورد مجاهدین به ترامپ می داد. همزمان جان بولتون نیز وارد کاخ سفید شد و مشاور امنیتی کاخ سفید گردید که می توان حدس زد بخاطر رابطه نزدیک وی با مریم رجوی، چه نوع مشورت هایی را به کاخ سفید ارائه می داد. جان بولتون که همچون جولیانی رابطه بسیار نزدیکی با مریم رجوی برقرار کرده بود، انبوهی از مشورت های خود را با وی انجام می داد، و او نیز همان سیاست ها را در کاخ سفید به نفع مجاهدین و علیه ایران بکار می گرفت.

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

گذر زمان نشان داد که تمامی این مشاوره ها، جز شکست سرانجامی نداشت، از هزینه کردن صدها میلیون دلار در اروپا برای ایجاد یک مجمع سیاسی علیه ایران، تا نمونه مشابه در بین کشورهای عربی (که همگی با شکست پروژه داعش در غرب آسیا آغاز گردید). در هر صورت نزدیک شدن دوستان مریم رجوی به کاخ سفید، جز رسوایی بیشتر برای ترامپ و حلقه پیرامونش به دنبال نداشت.

البته مریم رجوی پیش از آن نیز با معدوم جان مک کین نرد عشق می باخت تا بلکه دل او را در مجلس سنا بدست آورد و توسط او و همراهی چند ژنرال شکست خورده در عراق بتواند امتیازات بیشتری برای مسلح شدن دوباره به دست آورد. اقداماتی که تماماً به شکست انجامید و در نهایت با مرگ مک کین به پایان خود رسید.

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

با فرارسیدن روزهای پایانی حضور ترامپ در کاخ سفید، مریم رجوی هم با وجود تقلا و تبلیغ برای حمایت از ترامپ، نتوانست نتیجه دلخواه خود را به دست آورد، لذا (درست با همان سیاستی که مسعود رجوی در عراق پس از صدام بکار گرفت و بناگاه فراموش کرد که صدام نزدیکترین دوست و متحد خودش بود و چرخش به سمت آمریکایی ها را در پیش گرفت و به قبر صدام هم لگد زد) تلاش می کند دلبستگی خود به حلقه ترامپ را به آرامی (و بگونه ای که خفت ناشی از شکست ترامپ و حلقه وصل مجاهدین به کاخ سفید کمرنگ جلوه کند) کنار بگذارد و چنین بنمایاند که گویی مجاهدین هیچگاه به کاخ سفید دلبستگی و وابستگی نداشته اند!

در جدیدترین مطالبی که سایت ایران افشاگر وابسته به نهادهای امنیتی مجاهدین منتشر کرده است، می توان بخوبی این حرکت مستأصلانه را مشاهده کرد. این سایت با انتشار چند عکس مرتبط به نمایش های تبلیغی و کودکانه «کانونهای شورشی» در آتش زدن اماکن فرهنگی-مذهبی و یا پلاکاردهای نصب شده در کنار مراکز مرتبط به بسیج، ادعا کرده که «سیاست را ما می سازیم، نه بایدن و ترامپ».

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

البته پس از سالهای طولانی خدمت به استخبارات عراق و سعودی و نیز همکاری با پنتاگون، سیا و موساد، دیگر حتی هواداران مجاهدین در خارج کشور هم می دانند چنین سخنانی بی پایه و غیرواقعی است.

اما آنچه می توان از این بازی با کلمات دریافت اینکه مریم رجوی بشدت نگران آینده است و تلاش دارد روحیه افسرده نیروهایش در اشرف 3 آلبانی را تسلی ببخشد چون خودش می داند این نمایش ها جنبه داخلی دارد و اگر حتی یک درصد هم به این جملات ایمان داشت، در طول این سالیان دل به نمایشگران کاخ سفید نمی سپرد و تلاش می کرد دوران جدیدی را برای جبران سالها جنایت و خیانت آغاز کند و اسیران موجود در زندان آلبانی را آزاد می کرد و برایشان فرصتی مهیا می ساخت که هویت خود را بازیابند و دست به دامان خانواده هایی می شد که سالها عزیزانشان را به اسارت گرفته بود و والدین اعضای مجاهدین را نیز مورد اهانت قرار می داد.

حامد صرافپور

تابستان داغ مریم رجوی – سخنرانی بقایای صدام برای ایران اینترنشنال عربستان

لینک به منبع

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دستور-جدید-به-رجوی-پس-از-پیروزی-جو-بایدن/

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدنخبر آنلاین، بیست و یکم نوامبر 2020:… جلیل رحیمی جهان آبادی با اشاره به پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا در مطلبی در توئیتی نوشت: از امروز که ⁧ بایدن ⁩ و تیم جدید ⁧ دموکرات ها در ⁧ آمریکا ⁩ پیروز شده اند ⁧صهیونیست ها و ⁧ منافقین ⁩ و دشمنان ⁧ منافع و امنیت ملی ⁩ ⁧ایران ⁩ تلاش می کنند تنش بین ⁧ ایران ⁩ و آمریکا ⁩ را بیشتر نمایند، مواظب این تله و حقه کثیف ⁧ صهیونیست ها ⁩ و ⁧ منافقین ⁩ و ⁧ دشمنان ⁩ باشیم و ابزار ⁧ راهبرد تنش زایی ⁩ آنان نشویم. دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن 

مریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا ماندهمریم رجوی بعد ترامپ . از اروپا رانده، از امریکا مانده

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

حقه جدید منافقین علیه ایران بعد از پیروزی بایدن /بازگشت به برجام، بی اعتمادی به کاخ سفید را ترمیم می کند؟

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که صهیونیست ها و ⁧منافقین ⁩ و دشمنان ⁧ منافع و امنیت ملی ⁧ ایران ⁩ تلاش می کنند تنش بین ⁧ ایران ⁩ و ⁧ آمریکا ⁩ را بیشتر کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جلیل رحیمی جهان آبادی با اشاره به پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا در مطلبی در توئیتی نوشت: از امروز که ⁧ بایدن ⁩ و تیم جدید ⁧ دموکرات ها در ⁧ آمریکا ⁩ پیروز شده اند ⁧صهیونیست ها و ⁧ منافقین ⁩ و دشمنان ⁧ منافع و امنیت ملی ⁩ ⁧ایران ⁩ تلاش می کنند تنش بین ⁧ ایران ⁩ و آمریکا ⁩ را بیشتر نمایند، مواظب این تله و حقه کثیف ⁧ صهیونیست ها ⁩ و ⁧ منافقین ⁩ و ⁧ دشمنان ⁩ باشیم و ابزار ⁧ راهبرد تنش زایی ⁩ آنان نشویم.

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

بازگشت بایدن به برجام، بی اعتمادی ایران به آمریکا را ترمیم می‌کند

محمد حسن آصفری، با اشاره به شروط ایران برای احیای برجام، بیان کرد: در گام اول این آمریکا است که باید به تعهدات برجامی خود عمل کند. تاکنون در قبال امتیازاتی که ایران در برجام داده است، طرف های مقابل گام جدی برنداشته اند. ترامپ یکجانبه برجام را زیر پاگذاشت و چهره آمریکا را در دنیا بی اعتمادتر ساخت.

بنابر گزارش ایسنا، وی در ادامه اظهار کرد: بازگشت آقای بایدن به برجام می تواند تاحدودی بی اعتمادی ملت ایران به دولت آمریکا را ترمیم کند اما باید خسارت هایی که در این چند سال به ملت ایران وارد شد، جبران گردد. در این چند سال تحریم های ظالمانه ای علیه ملت ایران از سوی دولت آمریکا تحمیل شد.

نماینده مردم اراک در مجلس تصریح کرد: از سوی دیگر بازگشت آمریکا به برجام به این معنا نیست که آن ها دست از دشمنی علیه ملت ایران برداشته اند بلکه تنها می تواند بی اعتمادی که این روزها در دنیا نسبت به آمریکا ایجاد شده است را کمی ترمیم کند. آقای ترامپ همه تعهدات و توافقات بین المللی را یکجانبه زیر پاگذاشت و بی اعتمادی در ملت های دنیا نسبت به آمریکا را تقویت کرد.

وی در ادامه تاکید کرد: امروز مردم دنیا دولت آمریکا را بدون تعهد به هیچ تعهدنامه بین المللی تلقی می کنند و به نوعی آمریکا با رفتارهای آقای ترامپ به انزوا رفته است. بازگشت آقای بایدن به برجام می تواند کمی چهره مخدوشی که از سوی ترامپ برای آمریکا ساخته شد را جبران کند اما باید ضمانت تضمینی دیده شود تا دیگر اجازه چنین قانون شکنی به طرف های برجامی داده نشود.

انتخابات آمریکا، پایان غرب‌زدگی در ایران است

اسدالله بادامچیان در اعلام مواضع هفتگی این حزب با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت: انتخابات آمریکا و رویدادهایی که در آن رخ داد نشانه افول نظام لیبرال دموکراسی کاپیتالیستی است که در اروپا هم تاثیرات خود را در فرانسه و سایر کشورهای اروپایی نشان می‌دهد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی افزود: در این انتخابات دو رقیب از دو حزب آمریکا، به جای ارائه برنامه‌های خود، مفاسد و زشت کاری‌های یکدیگر را افشا کردند از قبیل دروغگو، سیاستمدار فاسد، جدا کننده کودکان بی‌گناه از پدر و مادرهای مهاجرشان، ناتوان، خفت‌آور، رشوه‌گیر، خلافکار، مجرم و انواع تهمت‌ها و اهانت‌ها را به یکدیگر نسبت دادند.

بادامچیان خاطرنشان کرد: هر دو به تقلب در انتخابات تاکید کردند، در حالی که می‌دانستند بالاخره یکی از این دو نامزد رای می‌آورد و چهار سال باید آمریکا را در داخل و صحنه‌های بین‌المللی اداره کند. ولی برای هر یک مقام و منافع خود و همراهان مطرح بود و منافع ملی آمریکا جایی نداشت.

وی اضافه کرد: این حاصل نظام مادی‌گرایی غربی، لیبرالیسم و سرمایه‌داری آمریکایی- اروپایی است که در آمریکا و فرانسه بیشترین نمود انحطاط و فروپاشی را نشان می‌دهد و مردم را به خیابان‌ها آورده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: تظاهرات، درگیری و هرج و مرج نتیجه همین نظام به دور از معنویت است که در آمریکا آنطور سیاه‌پوستان را بی‌رحمانه می‌کشد و در فرانسه به پیامبر اسلام اهانت می‌کند و مردم را سرکوب می‌کند.

بادامچیان گفت: آشکار شدن ماهیت واقعی لیبرال سرمایه‌داری غرب و رسوایی سازمان‌های ساخته غربی‌ها برای مردم جهان در رویدادهای گوناگون که حتی سازمان ملل عربستان کودکش متجاوز را به خاطر دریافت پول تبرئه می‌کند و نیز این مناظرات انتخاباتی آمریکایی‌ها، خط غرب‌گرایی و غرب‌زدگی را به پایان نزدیک کرده است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: حالا پلیس و گارد ملی ارتش آمریکا در سرکوب مردم این کشور فعالند و مردم علیه آنها شعار می‌دهند.

بادامچیان با اشاره به اینکه هنوز تعداد معدودی در ایران توهم دارند که بایدن رییس جمهوری باشد به این‌ها گوشه چشمی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: کسی که در آمریکا با مردم خودش اینگونه رفتار می‌کند، با اینان که بدتر خواهد کرد؛ بچه ای که با مادرش جدال می‌کند با دایه و زن همسایه رفتار بدتری خواهد داشت.

وی تاکید کرد: ممکن است رییس جمهوری آینده آمریکا در سیاست‌های نسبت به ایران و جهان تغییراتی بدهد، اما این در رابطه با منافع ایران نیست بلکه در راستای منافع آمریکا و حفظ احتمالی غرب‌زده‌ها در ایران است و شاید هم بحران همه جانبه آمریکا، دولت بعدی آن کشور را به تغییر بسیاری از سیاست‌های قبلی مجبور کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: ایران اسلامی باید با رهبری هوشمند، اندیشمند، مدبر و مدیر خود مسیر منافع ارزشی و مصالح ملی خود را ترسیم و مدیریت نماید که انشاالله خواهد کرد.

بادامچیان گفت: شاید هم جاهلیت مدرن در آمریکا شدت یابد که در این صورت ایران و همه آزادی‌خواهان جهان باید با تدبیر و عقلانیت، برای وحشی‌گری آمریکایی‌ها چاره‌اندیشی کنند تا انحطاط شدید مدنی، سیاسی و اخلاقی، نابودی محتوم را برای سلطه‌گران آمریکایی رقم بزند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی از دولت و رییس‌جمهوری خواست که در این موقعیت بحرانی آمریکا و اروپا، سیاست‌های متناسب با این دوران را با استفاده از نظرات دلسوزان و در راستای عزت، حکمت و مصلحت تنظیم کند.

بادامچیان با درخواست از دولت برای حل مشکلات و گرانی‌ها گفت: دولت با ملت همراهی کند تا در سه مقوله اقتصاد، فرهنگ و امنیت همه جانبه، همدلانه با هم کار کنند.

وی اظهار داشت: در امنیت نظامی و دفاعی بحمدالله اقتدار و توانایی نظامی دفاعی ایران آنچنان است که دشمن جرأت تجاوز نظامی ندارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولت باید توجه خود را به اقتصاد و فرهنگ معطوف کند و بیشتر در این دو بخش سرمایه‌گذاری کند.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1453417

لینک به منبع

دستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن 

*** 

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزچگونه دونالد ترامپ بازی را باخت

همچنین: