از ذهن مسموم رجوی و توهم اعضا تا دستاورد بزرگ در عملیات مرصاد

از ذهن مسموم رجوی و توهم اعضا تا دستاورد بزرگ در عملیات مرصاد

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و هشتم ژوئیه 2014: … صدام به عنوان حامی تمام قد گروهک در هشتم تیرماه 67 طی یک سخنرانی ضمن تکرار ادعای صلح طلبی خود و محکوم کردن نظام اسلامی به ادامه جنگ در مورد گروهک منافقین گفت: « به زودی خواهید دید که چگونه مجاهدین خلق به اعماق خاک خودشان نفوذ خواهند کرد و همین طور خواهید دید که چگونه مردم ایران …

فروغ جاویدان مرصاد رجوی مجاهدین خلقحنیف حیدر نژاد: نگاهی به فروغ جاویدان، ۲۵ سال بعد- قسمت نهم و پایانی

ذهن مسموم رجوی و توهم اعضا

لینک به منبع

05 مرداد 1393, 06:05

دیگر وقت آن رسیده است که به ایران برویم، طرح عملیات بزرگی را کشیده ایم که درنهایت به فتح تهران و سقوط رژیم منجر می شود. نام عملیات را با عنایت به نام پیامبر!!؟ فروغ جاویدان نام نهاده ایم. این عملیات باید در عرض دو یا سه روز انجام شود ظرف 48 ساعت به تهران خواهیم رسید.

به گزارش “مجاهدین”، اینها بخشی ار توهمات ذهن مسموم و از کار افتاده سرکرده منافقین است که در توجیه خیانت به وطن و هم میهنان خود اظهار داشت.

پذیرش قطعنامه 598 از سوی ایران که حضرت امام خمینی از آن به نوشیدن جام زهر تعبیر کردند. گروهک و رژیم بعث عراق را دچار این اشتباه کرد که نظام اسلامی از موضع ضعف این قطعنامه را پذیرفته و به دلیل بحران های گسترده ای که نظام با آن مواجه است مردم از انقلاب روی گردان شده و جبهه نیز از حضور نیروهای مردمی خالی شده است لذا بهترین فرصت تاریخی در اختیار منافقین و صدام قرار گرفته است تا تکلیف جنگی را که هشت سال پییش صدام با شعار امروز بغداد فردا تهران شروع کرد و به نتیجه نرسید؛ این بار به پایان ببرند منتها این بار نوبت منافقین و سرکردگان مریض و متوهمش بود که رویای امروز مهران فردا تهران را سر به پرورانند و خود را وارد گردابی کنند که خود نیز به درستی نمی دانستند به درستی چه چیزی در انتظارشان است.

صدام به عنوان حامی تمام قد گروهک در هشتم تیرماه 67 طی یک سخنرانی ضمن تکرار ادعای صلح طلبی خود و محکوم کردن نظام اسلامی به ادامه جنگ در مورد گروهک منافقین گفت:

« به زودی خواهید دید که چگونه مجاهدین خلق به اعماق خاک خودشان نفوذ خواهند کرد و همین طور خواهید دید که چگونه مردم ایران به صفوف آنها خواهند پیوست.»

رجوی در صحبتهایش در جلسه توجیهی اظهار داشت: “دیگر وقت آن رسیده است که به ایران برویم، طرح عملیات بزرگی را کشیده ایم که درنهایت به فتح تهران و سقوط رژیم منجر می شود. نام عملیات را با عنایت به نام پیامبر!!؟ فروغ جاویدان نام نهاده ایم. این عملیات باید در عرض دو یا سه روز انجام شود ظرف 48 ساعت به تهران خواهیم رسید.

در شرایط فعلی ایران خیلی ضعیف شده و رژیم در منتها درجه ضعف قرار دارد و دلیل پذیرش قطعنامه هم همین است … ما یکراست می رویم تهران را میگیریم. اگر الان اقدام نکنیم این فرصت تاریخی را از دست خواهیم داد زیرا بعد از این که بین ایران و عراق صلح شود ما در اینجا قفل می شویم و از لحاظ سیاسی تبدیل به فسیل می شویم. پس بایستی آخرین تلاش خودمان را بکنیم و یک بار دیگر کل سازمان را به صحنه- بخوانید به مسلخ- بفرستیم. من از هم اکنون این پیروزی را به شما و خلق قهرمان ایران تبریک می گویم.”

منافقین با ذهن‌های مسخ شده از اراجیف رجوی دچار چنان توهمی و شور کاذبی شده بودند که نمی‌‌توانستند برای خود هلاجی کنند این طرح و نقشه چیزی جز رفتنشان به قتله‌گاه نیست.

بر این اساس مسعود رجوی تمامی مزدوران گروهک را در سحرگاه سوم مرداد 67 به کمینگاه مرصاد فرستاد تا لشکریان حضرت روح الله با استعانت از حضرت ولی عصر(عج) همگی آن منافقان از خدا بی خبر را قلع و قمع کنند.

مریم سنجابی عضو سابق شورای رهبری گروهک، در مورد شرایط حاکم بر اشرف پس از عملیات مرصاد می‌گوید:” پس از برگشت از عملیات فروغ جاویدان فرصت اندکی پیش آمد که همگی به وضعیتی که پیش آمده بود کمی فکر کرده و تا حدودی واقعیات را لمس و درک کنیم. حدود 50 الی 60 درصد اعضا و فرماندهان ئبالای سازمان کشته شده بودند. ساختار نظامی ارتش به کلی آسیب دیده و طرح سرنگونی نیز کاملا شکست خورده بود. از بهمن عظیم توده‌های پشتیبانی سازمان نیز خبری نبود. کم کم به چشم دیده و حس کردیم که پشتوانه مردمی به دنبال دولت ایران است و نه سازمان. اشکالات و اشتباهات و نواقص نظامی و برآوردهای غلط فرماندهی ارتشش یعنی رجوی نیز نمایان می‌شد. اکثر نفرات باقیمانده دچار تناقضات زیادی از این تصمیم شده و استراتژی و عملکرد سازمان را در گزارشاتی که می‌نوشتند زیر سوال بردند. مهمترین نکته همراهی با یک دشمن بیگانه بود که 8 سال کشور ایران را مورد تاخت و تاز قرار داده و از هیچ جنایتی در این راه فرو گذار نکرده بود.

نکته دوم این سوال بود به چه دلیل باید علیه میهن و هموطنان خود که خود را فدایی آنها می‌دانستیم، بایستینم و خون آنها را بریزیم! شاید این بزرگترین تناقضی بود که همه به آن گرفتار شده و جوابی برای آن نداشتیم!

تمام یگان ها از نیرو خالی شده و از یگان 150 الی 200 نفری 10 الی 15 نفر برگشته بودند، فضای یاس و ماتم تا روزها موج می‌زد و به طور کلی کمنر سازمان شکسته بود.”

بعد از عملیات ابتدا یک جلسه 5 روزه جمع بندی توسط رجوی برگزار گردید و به دنبال آن سلسله نشستهایی به نام تنگه و توحید در قسمتهای مختلف شروع شد. در محاسبات نظامی مقصر اصلی شکست طراح و فرمانده کل عملیات خواهد بود. لذا طبق روال معمول این رجوی بود که مسبب این شکست محسوب می‌شد. ولی وی در اوج وقاحت و پر رویی اعضا را مقصر معرفی و خود را مبرا دانست.

وی می‌گفت تقصیر اعضاست که نتوانسته‌اند خط وی را در صحنه اجرا کنند. اوج دروغ وی زمانی عیان شد که علت شکست را نه ضعف نظامی، که ایدئولوژیکی و اعتقاد اعضا به آرمان‌های پوچ گروهک بر شمرد.

مریم رجوی نیز در این جلسات گفت: “رهبری هر آنچه می‌توانسته انجام داده، اما پیروان او به وی خیانت کرده‌اند چون اذهانشان غرق مسائل دیگری مثل همسر، فرزند و خانواده‌هایشان بوده است.”

این صحبتها در حالی گفته می‌شد که اکثر قریب به اتفاق اعضا در کنار برادران و خواهران خود جنگیده و بسیاری هم جان خود را از دست داده بودند. پس از اتمام این جلسات سلسله جمع بندی های ایدئولوژیکی به نام تنگه و توحید در یکان‌ها تشکیل و طی آن اعضا مجبور بودند اعتراف کنند که به رجوی خیانت کرده‌اند. و کار به جایی می‌رسید که بگویند برای انگیزه‌های شخصی خودشان می‌جنگیدند. رجوی در مورد کشته‌های گروهک نیز می‌گفت: این افراد از فاز ایدئولوژیک عبور نکرده بودند. و این مقدمه‌ای شد برای رجوی اعضا را مجبور کند فقط او را دوست داشته باشند و زمینه‌ای برای طلاق و جدایی از خانواده‌ها را فراهم نمود.

و این است فرجام افرادی که دانسته یا نادانسته در برابر شیطانی چون رجوی سر تعظیم فرو آوردند، فردی که برای نجات خود به صغیر و کبیرشان رحم نکرد.

__

دستاورد بزرگ در عملیات مرصاد

لینک به منبع

03 مرداد 1393, 08:05

26 سال از عملیات غرور آفرین مرصاد که سپاهیان اسلام شاخ کرگردن منافقین را در تنگه ای به این نام شکستند، می گذرد. بعد از گذشت بیش از دو دهه از آن عملیات، منافقین به اذعان خود مسعود رجوی فسیل شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین، پادگان اشرف تعطیل شده و منافقین در به در دنبال جا و مکان تازه ای می گردند. بسیاری از منافقین از فرقه جدا شده اند؛ بسیاری دچار بیماری‌های روحی روانی شده‌اند. منتقدین و معترضین به شیوه‌های وحشیانه سران فرقه نیز سرشان زیر آب شده است.

بقایای گروهک نیز در خدمت آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان دوشادوش سلفی‌های تکفیری داعش در عراق مشغول فتنه گری و جنایت هستند.

مسعود رجوی خود پیش از آغاز عملیات جنون آمیز فروغ جاویدان اذعان کرده بود که اگر گروهک در این قمار خطرناک شکست بخورد فسیل خواهد شد.

رجوی در شب آغاز عملیات متوهمانه فروغ جاویدان نیز به منافقین بخت برگشته گفته بود : «براساس تقسیمات انجام شده، ۴۸ ساعته به تهران خواهیم رسید… کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم در حد توان و اشل یک ابرقدرت است؛ چون فقط یک ابرقدرت می‌تواند کشوری را ظرف این مدت تسخیر کند… از پایگاه نوژه هم ترسی نداشته باشید؛ هر سه ساعت به سه ساعت دستور می‌دهم هواپیماهای عراقی بیایند و آنجا را بمباران کنند.

پایگاه هوایی تبریز را هم با هواپیما هر سه ساعت به سه ساعت مورد هدف قرار خواهیم داد… علاوه بر آن، ضد هوایی و موشک سام ۷ هم که داریم… هوانیروز عراق تا سرپل ذهاب به‌همراه ستون‌ها خواهد بود. از نظر هوایی ناراحت نباشید چون هواپیماهای عراقی پشتیبان ما هستند و تمام ماشین‌ها به صورت ستون حرکت می‌کنند»

بر این اساس مسعود رجوی تمامی منافقین را بسیج و در سحرگاه سوم مرداد 67 همگی آنها را به کمینگاه مرصاد فرستاد و همگی را به نابودی و نیستی کشاند.

در غروب پنجم مرداد 67 تمامی منطقه غرب کشور از لوث وجود منافقین پاک سازی شده بود.

26 سال از عملیات مرصاد می گذرد؛ کرگدنی که شاخش در مرصاد شکست هرگز نتوانست رو پای خود بایستد. شاید بزرگترین دستاورد عملیات مرصاد از بین رفتن هیمنه پوشالی مسعود رجوی بود که دیگر هرگز ترمیم نشد چرا که همه به پوشالی بودن تحلیل ها و راهبردهای وی پی بردند.

بسیاری از منافقین بعد از این عملیات دچار بیماری های روحی و روانی شدند بسیاری از فرقه جداشدند. عده ای نیز که در گروهک علیه مسعود رجوی شورش کردند در زندان پادگان اشرف سرشان زیر آب شد.

به معنی درست کلمه تنها پیش بینی مسعود رجوی محقق شد که گفته بود اگر شکست بخوریم فسیل می شویم

وضعیت کنونی منافقین بسیار اسفناک است. گروهک در نهایت ضعف و سرخوردگی به طور کامل خود را در اختیار آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داده است و به عنوان پادوی اجاره ای آنها در عراق دوشا دوش سلفی های تکفیری داعش می جنگند

وبسایت رادیو فرانسه درباره وضعیت کنونی منافقین با گریزی به عملیات مرصاد و شکست خفت بار منافقین در آن می نویسد :«سازمان- منافقین- در سال ۱۳۶۷ و تنها شش روز پس از قبول قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت مبنی بر اعلام آتش‌بس با عراق توسط دولت جمهوری اسلامی با ایران مستقیماً درگیر جنگ شد. عملیات نظامی یاد شده که جمهوری اسلامی آن را مرصاد می‌خواند و منافقین از آن به نام فروغ جاودان یاد می‌کنند، به دنبال نقض آتش‌بس توسط ارتش صدام و پیشروی آنها به سمت خرمشهر آغاز شد. مسعود رجوی وعده داده بود که در فاصله ۴۸ ساعت به تهران خواهد رسید اما عملیات نظامی یاد شده به شکست کامل سازمان ختم شد و هزاران کشته و مجروح از سازمان برجای ماند. اکنون از تعداد اعضای سازمان کاسته شده و ماندگان در سازمان نیز به سن سالخوردگی رسیده‌اند.»

UN must investigate Rajavi’s role in the deaths of 53 MEK victims in Camp Ashraf

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین:

از “چاقویی که دسته خود را برید” تا تصاویر مراسم احیای منافقین”

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، بیست و دوم ژوئیه 2014: … حال سئوالی پیش می آید اینکه مگر رژیم صهیونیستی چه جنایتی را انجام می دهد که گروهک منافقین تا کنون آن را انجام نداده است ؟ در بین آن 17 هزار شهید تروری که به دست نفاق به شهادت رسیده اند مگر زن و کودک نبود؟ ! چرا بعد از گذشت دو هفته از بحران و کشته

وقتی که منافقین (فرقه رجوی) پنتاگون را هم دور می زنند

مجاهدین دات کام، تهران، هفدهم ژوئیه ۲۰۱۴: … سایت های وابسته به گروهک تروریستی منافقین خبری را از قول سخنگوی پنتاگون نقل کردند که با اصل خبر ۱۸۰ درجه تفاوت دارد. به گزارش “پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین”، سایت های منافقین تیر خبری را از قول سخنگوی پنتاگون نقل کردند که با اصل خبر ۱۸۰ درجه تفاوت دارد. این موضوع نشان از اوج استیصال آنها دارد که می خواهند با این روش، به معدود نیروهای …

اخراجی های پارلمان اروپا و منافقین (فرقه رجوی) همچنان بدنبال تروریسم در عراق و جاسوسی در ایران

مجاهدین دات کام، تهران، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۴: … اخیرا ارتباط گیری آنها در برخی مناطق زیادتر شده و با پوشش رادیو ندا و روزنامه دنیای اقتصاد تماس می گیرند و از این

از “مسخ شدن طاهر بومدا با دلارهای نفاق” تا “عشق شهرام همایون به مریم رجوی”

سایت مجاهدینمجاهدین دات کام، تهران، دهم ژوئیه ۲۰۱۴: … بعد از پخش این گزارش منافقین ماموریت ویژه ای را به طاهر بومدرا محول کردند که هر طوری شده صحت این گزارش را زیر سئوال ببرد. جالب این که خود بومدرا در اظهاراتی که در سایت گروهک منافقین نیز وجود دارد صراحتا اعتراف کرده بود که کوبلر به وی گفته است که منا