از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شودانجمن نجات، مرکز فارس، سی و یکم ژوئیه 2020:… خانواده ایرانپور در حالی با تنها عکس به یادگار مانده از دهه بیست زندگی محمدرضا و کیک و شمع چهل سالگی، جشن تولد او را برگزار می‌کنند که سال‌هاست حتی یک تماس تلفنی یا نامه از او نداشته‌اند و علیرغم تمام تلاش هایشان برای دیدار با او در عراق و نامه نگاری‌ها به مجامع بین المللی و مقامات آلبانیایی موفق نشده‌اند کوتاهترین تماسی با او داشته باشند. بلکه تنها به همکاری با حکومت جمهوری اسلامی علیه مجاهدین خلق متهم شده اند. این در حالی است که در دنیای ارتباطات امروز با انواع نرم‌افزارها و فن‌آوری‌ها، امکان ارتباط صوتی و تصویری با افراد در دورترین نقاط دنیا وجود دارد. به علاوه، به نظر می‌رسد که مجاهدین خلق قابلیت بالایی برای بهره برداری از این فن‌آور‌ی ها را دارند. فن آوری هایی با هزینه‌های سرسام آور و دکوراسیون پرزرق و برق که تنها یک دولت نسبتا ثروتمند قادر به پرداخت هزینه های آن برای برگزاری کنفرانس آنلاین برای سران مجاهدین خلق است. از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود .

مریم عضدانلو در کنفرانس هیچ اشاره ای به خانواده ها نکردمریم عضدانلو در کنفرانس هیچ اشاره ای به خانواده ها نکرد

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

انجمن نجات مرکز فارس9 مرداد 1399

تصویر گردهمایی اخیر مجاهدین خلق با صدها نمایشگر و ارتباط زنده با نقاط مختلف جهان را مقایسه کنید با تصویر خانواده‌ای که برای چهل سالگی فرزندی که 18 سال است ندیده‌اند، جشن گرفته‌اند. بیم و امیدی که در چهره پدر و مادر سالخورده و خواهران موج می‌زند نشان از سختی راه رفته و دشواری راه پیش رو دارد. تلاش‌های جانفرسای خانواده برای تماس با پسر عزیز کرده‌شان که از بیست و دو سالگی در حصارهای تشکیلات مجاهدین خلق قرار گرفته است، تا کنون راه به جایی نبرده است.

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

خانواده ایرانپور در حالی با تنها عکس به یادگار مانده از دهه بیست زندگی محمدرضا و کیک و شمع چهل سالگی، جشن تولد او را برگزار می‌کنند که سال‌هاست حتی یک تماس تلفنی یا نامه از او نداشته‌اند و علیرغم تمام تلاش هایشان برای دیدار با او در عراق و نامه نگاری‌ها به مجامع بین المللی و مقامات آلبانیایی موفق نشده‌اند کوتاهترین تماسی با او داشته باشند. بلکه تنها به همکاری با حکومت جمهوری اسلامی علیه مجاهدین خلق متهم شده اند.

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

سخته از فاصله هزاران کیلومتری به برادرت به عشقت بگی عزیزم تولدت مبارک و مطمئن نباشی صدات یا حس خواهرانه -عاشقانه ات بهش می رسه یا نه …😭😭😭 برای برگشتن همه پرستوهای مهاجر به آشیونشون دعاکنید دوستان🙏🏻😔ا

این در حالی است که در دنیای ارتباطات امروز با انواع نرم‌افزارها و فن‌آوری‌ها، امکان ارتباط صوتی و تصویری با افراد در دورترین نقاط دنیا وجود دارد. به علاوه، به نظر می‌رسد که مجاهدین خلق قابلیت بالایی برای بهره برداری از این فن‌آور‌ی ها را دارند. فن آوری هایی با هزینه‌های سرسام آور و دکوراسیون پرزرق و برق که تنها یک دولت نسبتا ثروتمند قادر به پرداخت هزینه های آن برای برگزاری کنفرانس آنلاین برای سران مجاهدین خلق است.

دردانه مرداد ماهیامروز ششم مرداد ماه سال هزار و سیصد و نود و نه شمسیه.چهل سال پیش در چنین روزی پنجمین فرزند یه خانواده…

Posted by Rahele Iranpour on Monday, July 27, 2020

اما آنچه در این میان حائز اهمیت است این است که منافع این هزینه های کلان تبلیغاتی شامل حال چه کسانی می‌شود. بنا به ادعای مجاهدین خلق، برای شرکت در این گردهمایی سی هزار اتصال به نقاط مختلف دنیا ایجاد شده است که اگر یک دهم از این رقم هم صحیح باشد نشان می‌دهد که رویکرد مجاهدین خلق برای ایجاد ارتباط با دنیا کاملا یک طرفه و غیردمکراتیک است و هدف از آن نشان دادن چهره ای سازمان یافته و پرهوادار از فرقه ای مخرب است.
سی هزار اتصالی که یکی هم نصیب خانواده های دردمند نشد؛ سی هزار اتصال یک طرفه که در آن تنها مریم رجوی و چند سیاستمدار سالخورده غربی با جیب‌های پر شده از رشوه های مجاهین خلق، صحبت می‌کنند در حالی که میکروفون مابقی شرکت‌کنندگان بسته است و مخاطب دو هزار نفر عضو میانسال در کمپ اشرف سه هستند که شاید محمدرضا ایرانپور یکی از جوانترین‌ها باشد و تنها بهره‌شان از این مراسم پرطمطراق ساعتی فراغت از کار طاقت فرسای روزانه و بیرون آمدن از روزمرگی و فشار تشکیلاتی باشد. ساعتی نشستن پشت میزها، چرخاندن پرچم، سردادن شعار در رثای مریم رجوی، رژه رفتن و هوا کردن فانوس دست کم برای لحظاتی توهم مهم بودن تشکیلات مجاهدین خلق را ایجاد می‌کند.

مجاهدین خلق از سنین کهولت در آلبانی

بدین ترتیب، در ویترین مجاهدین خلق ارتباطات خلاصه می‌شود در همین نمایشگرهای یک طرفه که اجازه پخش محتوای آن در دست سران تشکیلات است. ارتباط با خانواده، دوستان و اساسا کل جهان از درون تشکیلات به بیرون امکان پذیر نمی باشد مگر برای متهم کردن خانواده و ایجاد تقابل و خصومت میان آن‌ها و فرزندان دربندشان.
در دنیای مجاهدین خلق، راای رهبران بر این است که بیش از یازده هزار امضای مردم عادی در پای دادخواست خانواده ها از دولت آلبانی برای دیدار با فرزندانشان و اشک‌های مادران در چند دهه بی‌خبری ازعزیزشان نادیده گرفته ‌شود. آنچه دیده می‌شود و به بهترین نحو از آن در نمایش‌های تشکیلاتی سو استفاده همین جمعیتی است که چاره‌ای ندارند جز آن که در حصار فرقه بمانند و برای شعارها، رژه ها و نمایش‌های تبلیغاتی بعدی تعلیم ببینند.

مزدا پارسی

لینک به منبع

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/گردهمایی-سراسری-انجمن-نجات-گزارش/

گردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش 

ابراهیم خدابنده گردهمایی سراسری انجمن نجاتانجمن نجات، هجدهم ژوئیه 2020:… خدابنده سپس به واکنش فرقه رجوی به این درخواست پرداخت و گفت که عکس العمل در برابر این خواسته، مثل همه فرقه های مخرب کنترل ذهن، صرفاً فحاشی و تهمت و توهین بود. او مادری را مثال زد که بیش از 30 سال است صدای فرزند را نشنیده است و سپس ادامه داد که این مادر سال های سال است که به شکل های مختلف و با نامه نگاری به هر کجا که به ذهنش می رسید خواستار صرفاً یک تماس از جانب فرزند شده است، ولی بعد از همه این ماجراها فرقه رجوی فرزند را به تلویزیون می آورد و او به جای چند کلام صحبت محبت آمیز که مادر را خوشحال کند شروع به فحاشی می نماید و او را مزدور و تروریست و “به اصطلاح مادر” می خواند. گردهمایی سراسری انجمن نجات . 

گردهمایی سراسری انجمن نجات در 26 تیرماه 1399 برگزار گردیدگردهمایی انجمن نجات در 26 تیرماه 1399 برگزار گردید

گردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش 

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

انجمن نجات28 تیر 1399

“ا نجمن نجات، در همبستگی با خانواده های اعضای دربند فرقه رجوی در آلبانی، یک گردهمایی سراسری با شرکت تعدادی از نمایندگی های استان ها و حضور برخی از خانواده ها به تاریخ پنجشنبه 26 تیر 99 برگزار نمود.”

این گردهمایی در ساعت 10:30 صبح آغاز شد و به مدت سه ساعت و نیم ادامه داشت که از سایت نجات به صورت زنده پخش گردید. تعداد محدودی از خانواده های جمعاً 20 استان توانستند در این برنامه صحبت کرده و پیام های خود را از جانب تمامی خانواده ها برسانند. تعدادی از استان ها به دلیل ضیق وقت موفق به وصل ارتباط و شرکت در گردهمایی نشدند.

فیلم گردهمایی انجمن نجات که به صورت آنلاین از سایت نجات پخش شد – تیر 1399

ابتدا مهندس ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات در خصوص اقدامات اخیر خانواده ها و انجمن نجات توضیحاتی داد. او ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین انجمن نجات در تمامی استان ها و همچنین خانواده هایی که همیشه با حمایت های خود پیشتیبان انجمن بوده اند به گزارش شمه ای از فعالیت های انجمن نجات پرداخت.

ابراهیم خدابنده گردهمایی سراسری انجمن نجات

او عنوان نمود که با شروع بیماری ناشی از ویروس کرونا بر نگرانی خانواده ها نسبت به شرایط فرزندان و بستگانشان در اردوگاه بسته و دور افتاده مجاهدین خلق در آلبانی افزوده شد و آن ها به حق نگران سلامت عزیزانشان شدند و نامه هایی برای مسئولین سازمان بهداشت جهانی و مقامات آلبانی و همچنین مسئولین بین المللی نوشتند و خواهان ارتباط با عزیزان خود گردیدند.
وی همچنین به پویش امضای طومار توسط خانواده ها اشاره نمود که از نخست وزیر آلبانی به عنوان مسئول مجاهدین خلق خواسته است تا موانع ارتباط با اعضای داخل اردوگاه مجاهدین خلق را برطرف نموده و اجازه دهد تا این ارتباط به صورت حضوری یا تصویری یا حداقل صوتی با خانواده ها به صورت مستمر برقرار شود.
لازم به ذکر است که این طومار نزدیک به 11500 امضا از جانب خانواده ها و بستگان و نزدیکان و دوستان و آشنایان اعضای گرفتار در فرقه رجوی از سراسر دنیا داشته است که خواسته آن ها چیزی به غیر از وصل ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی نیست.

” خدابنده سپس به واکنش فرقه رجوی به این درخواست پرداخت و گفت که عکس العمل در برابر این خواسته، مثل همه فرقه های مخرب کنترل ذهن، صرفاً فحاشی و تهمت و توهین بود. او مادری را مثال زد که بیش از 30 سال است صدای فرزند را نشنیده است و سپس ادامه داد که این مادر سال های سال است که به شکل های مختلف و با نامه نگاری به هر کجا که به ذهنش می رسید خواستار صرفاً یک تماس از جانب فرزند شده است، ولی بعد از همه این ماجراها فرقه رجوی فرزند را به تلویزیون می آورد و او به جای چند کلام صحبت محبت آمیز که مادر را خوشحال کند شروع به فحاشی می نماید و او را مزدور و تروریست و “به اصطلاح مادر” می خواند. “

مدیرعامل انجمن نجات مطرح نمود که سازمان مجاهدین خلق و مریم رجوی می توانند از صبح تا شب فریاد دموکراسی خواهی و آزادی طلبی و حقوق بشر و عدالت اجتماعی و غیره بزنند و مدام کنفرانس و سمینار برگزار کنند و با صرف هزینه های میلیونی سناتورهای جنگ طلب آمریکایی را به صحنه بیاورند، اما در عمل حتی از بیان یک حرف محبت آمیز از جانب فرزند به یک مادر پیر که با انواع بیماری ها دست و پنجه نرم می کند و خودش را در آخرین روزهای عمر می بیند و آرزویش تنها شنیدن صدای فرزندانش است عاجز هستند.
خدابنده نتیجه گیری کرد که تمام آن شعارهای دفاع از آزادی و حقوق خلق در عمل از همین خانواده ها شروع می شود و وقتی مجاهدین خلق با خانواده خود چنین می کنند و همچنین تاب تحمل کوچک ترین حرف مخالف را ندارند، معلوم است که چه مدل دموکراسی و حقوق بشری را وعده می دهند.

این برنامه به صورت زنده از سایت نجات پخش گردید و هم زمان امکان درج نظرات و وارد شدن به سیستم چت (گفتگو) وجود داشت که بسیاری از خانواده ها خود را معرفی کرده و پیام های خود را در این قسمت نوشتند. پیام های محبت آمیز آنان موجب دلگرمی فعالان انجمن نجات است.
خانواده ها در خلال صحبت های خود عنوان نمودند که فقط یک خواسته حقوق بشری و انسانی دارند و پرسیدند که چه اشکالی دارد که سازمانی که می تواند 2000 نقطه را به هم وصل کند تا گفتگوی تصویری داشته باشند یک ارتباط تصویری ساده هم برای عضو خود با خانواده اش برقرار نماید و آن ها را خوشحال کند. مگر این خانواده ها جزو مردم نیستند؟
صحبت جالب یکی از خانواده ها این بود که عزیز وی تا زمانی که در اردوگاه اسرای عراق و اسیر صدام حسین بود مدام نامه هایش می آمد و از احوالش با خبر می شدند اما از زمانی که او را تحویل مجاهدین خلق دادند دیگر هیچ گونه امکان ارتباط وجود نداشت.

” خدابنده در بیانات خود به بهانه های فرقه رجوی برای ممانعت از دیدار اعضایش با خانواده ها اشاره کرد و مطرح نمود که سازمان برای دیدار خانواده ها بهانه بیماری ناشی از ویروس کرونا را می آورد. او پرسید مگر مسئولین سازمان دیدار و تردد ندارند؟ مگر مدام بین فرانسه و ایتالیا و آلبانی در سفر نیستند. مگر در یک اردوگاه بسته زندگی گروهی فشرده ندارند؟ “

او ادامه داد که بهانه دیگر فرقه رجوی تهدیدات امنیتی است که باید پرسید پدران و مادران سالخورده چه تهدید امنیتی می توانند برای مجاهدین خلق در خاک آلبانی داشته باشند؟ تهدید امنیتی همیشه از ابتدا بهانه ای برای جدا کردن فرد از خانواده در فرقه رجوی بوده است.

” مدیرعامل انجمن نجات در خصوص ممانعت از ارتباط اعضا با خانواده هایشان عنوان نمود که واقعیت به ماهیت فرقه ای مجاهدین خلق برمی گردد. فرقه ها نه تنها اجازه ارتباط با خانواده را نمی دهند بلکه عضو مربوطه را وادار می کنند تا از خانواده و هر کس که ممکن است عواطفی نسبت به وی داشته باشد متنفر باشند. به همین دلیل فرقه اجازه نمی دهد عضوش رابطه محبت آمیز و عاطفی با خانواده برقرار کند، بلکه باید با اهانت و تهمت با او روبرو گردد تا مبادا عواطف ذاتی زنده شده، و مانع روند مغزشویی گردد. “

ابراهیم خدابنده سپس وارد مبحث یک دوراهی شد که مجاهدین خلق در برابر آن قرار گرفته اند. او مطرح نمود که فعالیت های انجمن نجات موجب شده تا فرقه رجوی بر سر یک دوراهی قرار گیرد. سازمان یا باید به خواسته خانواده ها و ارتباط اعضا با خانواده ها گردن بگذارد که مطلوب ما هم همان است و این نشان می دهد که سازمان مجاهدین خلق این ظرفیت را دارد که از خانواده ها و عواطف خانوادگی وحشت نداشته باشد، یا این که به روش فعلی خود ادامه دهد که لذا روز به روز بیشتر و بیشتر ماهیت ضد مردمی اش را برای عموم برملا می کند و معلوم می شود که شعارهایش تماماً پوچ و توخالی است و در عمل چیز دیگری است.
در مبحث بعدی، به پیشنهاد فرقه رجوی برای دیدار یک هیأت بین المللی با خانواده ها در ایران و تهیه گزارشی در این رابطه پرداخته شد. خدابنده در این خصوص از جانب تمامی خانواده ها اعلام کرد که از این پیشنهاد استقبال می کنند و خانواده ها حاضرند با هر هیأت خارجی دیدار و گفتگو داشته باشند و البته متقابلاً این هیأت از اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی هم دیدار داشته و با اعضا گفتگو نموده و نامه های خانواده ها را به آنان رسانده و پاسخ آنان را برای خانواده ها بیاورند.

در پایان ضمن پوزش از استان ها و خانواده هایی که نوبت به آنان برای صحبت نرسید خواسته های خانواده ها جمع بندی گردید که همان خواسته ایست که در پویش طومار خانواده ها با نزدیک به 11500 امضا خطاب به دولت آلبانی به عنوان مسئول مجاهدین خلق مطرح شد، یعنی صحه گذاشتن بر حق ارتباط خانواده ها با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی و رفع موانع در جهت برقراری این ارتباط.
حدود 2000 نفر اعضای مجاهدین خلق در اردوگاه فرقه در آلبانی مستقر هستند که از حقوقی چون حق ارتباط با دنیای خارج خصوصاً با خانواده و دوستان، حق ازدواج و تشکیل خانواده، حق خروج و جدا شدن از فرقه، حق انتقاد به رهبر فرقه و به عملکرد سازمان، حق داشتن امور شخصی و خصوصی و بسیاری از حقوق پایه ای دیگر محروم هستند.
میزان وحشت فرقه رجوی از خانواده ها به عنوان بخشی از مردم ایران و واکنش های هیستریک و غیر منطقی که بروز می دهد واقعاً قابل تأمل است. همین وحشت ثابت می کند که تا چه حد ضد مردمی است و تا چه حد پتانسیل سرکوب دارد.
در این همایش بار دیگر صدای خانواده ها به هر آن کس که مربوط می شود رسانده شد و باز تکرار خواهد شد. فرقه رجوی هم با هیچ تهدید و شانتاژی از دادخواهی مادران و پدران سالخورده که به حق تاکنون ماهیت ضد مردمی این فرقه را افشا کرده اند خلاصی نخواهند داشت.

لینک به منبع

گردهمایی سراسری انجمن نجات – گزارش 

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

***

خانواده ها چالش فرقه رجویپیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

Maryam Rajavi AlbaniaOpen Letter to the Negotiators for Albania’s Accession to the EU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/تماس-مجاهدین-با-خانواده-هایشان-در-ایرا/

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانیابراهیم خدابنده، انجمن نجات، بیست و چهارم ژوئن 2020:… خانواده ها از یک طرف با شنیدن صدای عزیزان خود به وجد آمده و هیجان زده می شدند و از طرف دیگر می پرسیدند که اگر امکان تماس وجود دارد چه مانعی بر سر راهشان هست که تماس نمی گیرند و خانواده های خود را خوشحال نمی کنند و از نگرانی بیرون نمی آورند، و چرا حالا که دست به فعالیت گسترده زده اند این امکان فراهم شده است. در گزارشات اکثر خانواده ها آمده است که عزیزانشان به شدت عصبی بوده و فضای راحتی نداشتند و حتی با لحنی تهدید آمیز بعد از سالیان با خانواده خود برخورد می نمودند و طوری رفتار می کردند که گویی به غیر از انجمن نجات هیچ مشکل دیگری در دنیا وجود ندارد.. تماس مجاهدین با خانواده هایشان 

ابراهیم خدابنده مخاطب واکنش های عصبی فرقه مجاهدین کیستواکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟ قسمت سوم

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

تماس برخی اعضای سازمان مجاهدین خلق با خانواده هایشان در ایران

اقدامی هراس آلود در برابر پویش طومار و سیل نامه های خانواده ها

انجمن نجات مرکز تهران3 تیر 1399

بر اساس گزارشات متعددی که از چندین استان و از جانب خانواده های اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی به دست ما رسیده است، برخی از اعضا با خانواده های خود تماس گرفته و آنان را از هرگونه ارتباط با انجمن نجات برحذر داشته و حتی گستاخانه و خام خیالانه دعوت به همکاری آنهم از نوع جاسوسی نموده اند.

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

افراد در این تماس ها از یک طرف تلاش داشتند وانمود کنند که شرایط زندگی شان در اردوگاه مجاهدین خلق در آلبانی بسیار مطلوب و ایده آل است و کاملا از وضعیت خود راضی هستند و از طرف دیگر سعی می نمودند همکاری با انجمن نجات را خیانت جلوه داده و حتی بازخواست می کردند که مبادا طومار انجمن نجات را امضا کرده باشند چون در این صورت هرگز آنان را نخواهند بخشید.

خانواده ها از یک طرف با شنیدن صدای عزیزان خود به وجد آمده و هیجان زده می شدند و از طرف دیگر می پرسیدند که اگر امکان تماس وجود دارد چه مانعی بر سر راهشان هست که تماس نمی گیرند و خانواده های خود را خوشحال نمی کنند و از نگرانی بیرون نمی آورند، و چرا حالا که دست به فعالیت گسترده زده اند این امکان فراهم شده است.

در گزارشات اکثر خانواده ها آمده است که عزیزانشان به شدت عصبی بوده و فضای راحتی نداشتند و حتی با لحنی تهدید آمیز بعد از سالیان با خانواده خود برخورد می نمودند و طوری رفتار می کردند که گویی به غیر از انجمن نجات هیچ مشکل دیگری در دنیا وجود ندارد.

جالب تر اینکه در بعضی موارد فرد ثالثی از جانب عضو سازمان با خانواده او تماس گرفته و همان تکالیف را برای آنان مشخص کرده است که برخورد خانواده ها به این صورت بوده که اگر کسی می تواند از آلبانی مستقیما تماس بگیرد چرا نمی تواند آن فرد فرزند آنان باشد.

واقعیت اینست که فضای پویش طومار خانواده ها و سیل نامه های ارسالی به ادی راما نخست وزیر آلبانی، که از نظر خانواده ها دولت وی مسئول مجاهدین خلق در حال حاضر می باشد، به میان اعضا و هواداران فرقه رجوی در آلبانی و دیگر کشورها رفته و جو مسئله داری موجود در داخل سازمان را تشدید نموده است.

بسیاری از هواداران سازمان حتی در اروپا از مسئولین فرقه سؤال می کنند که براستی یک تماس تلفنی با خانواده و دادن خبر سلامتی یا حتی دیدار با خانواده در آلبانی چه مشکلی ایجاد می کند که سازمان این میزان حساسیت روی آن نشان می دهد و مادران و پدران سالخورده را جاسوس و مزدور و تروریست می خواند.

ابراهیم خدابنده

لینک به منبع

تماس مجاهدین با خانواده هایشان در ایران بدنبال پویش طومار و سیل نامه ها به نخست وزیر آلبانی

گردهمایی سراسری انجمن نجات 

از سی هزار اتصال یکی نصیب خانواده ها نمی‌شود

***

همچنین: