از منتفی شدن بهانه پایان اعتصاب غذای مجاهدین خلق و حکم قاضی اسپانیایی تا گم شدن جورابهای رجوی و زنش در لیبرتی

از منتفی شدن بهانه پایان اعتصاب غذای مجاهدین خلق و حکم قاضی اسپانیایی تا گم شدن جورابهای رجوی و زنش در لیبرتی

بنیاد هابیلیان، مشهد، چهارم مارس 2014: …  بر اساس آن دستگاه قضایی این کشور دیگر نمی تواند حکم تعقیب و احضاریه برای افراد غیر اسپانیایی صادر کند. بر اساس این قانون، حکم جلب دستگاه قضایی اسپانیا تنها برای اسپانیایی ها و افراد غیر اسپانیایی که شهروند این کشور هستند صادر می شود. این در حالی است که گروهک تروریستی منافقین حدود دو ماه پیش با استناد به احضاریه دادگاه اسپانیا برای فالح الفیاض مشاور امنیت …

زندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

.

دست رد دادگاه اسپانیا بر سینه منافقین

بنیاد هابیلیان
لینک به منبع

سه‌شنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ / ۰۲ جمادی‌الاول ۱۴۳۵ / ۰۴ مارس ۲۰۱۴

پارلمان اسپانیا با صدور قانون جدیدی، حکم دادگاه این کشور برای مشاور امنیت ملی عراق را که با لابی منافقین صادر شده بود بی اعتبار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) به نقل از روزنامه هرالد تریبیون آمریکای لاتین، پارلمان اسپانیا به تازگی قانونی را تصویب کرده است که بر اساس آن دستگاه قضایی این کشور دیگر نمی تواند حکم تعقیب و احضاریه برای افراد غیر اسپانیایی صادر کند.

بر اساس این قانون، حکم جلب دستگاه قضایی اسپانیا تنها برای اسپانیایی ها و افراد غیر اسپانیایی که شهروند این کشور هستند صادر می شود.

آخرین حکم احضاریه دستگاه قضایی اسپانیا برای رئیس جمهور سابق چین؛ هوجینتائو و یک سرباز آمریکایی بوده است که در عراق یک خبرنگار اسپانیایی را کشته بود. با این حال پیش بینی می شود که این دو پرونده نیز بر اساس قانون جدید مختومه اعلام شوند.

این در حالی است که گروهک تروریستی منافقین حدود دو ماه پیش با استناد به احضاریه دادگاه اسپانیا برای فالح الفیاض مشاور امنیت ملی عراق، دستور پایان اعتصاب غذای اعضای خود را اعلام و احضاریه دادگاه اسپانیا را پیروزی بزرگی برای خود قلمداد کرد.

گروهک تروریستی منافقین پس از حمله به پادگان اشرف در دهم شهریور و ناپدید شدن ۷ تن از اعضای خود، با ایراد اتهام به دولت عراق در ربودن این افراد، به اعضای خود دستور اعتصاب غذا داد. این اعتصاب غذا که بر اساس ادعای این گروهک ۱۰۷ روز ادامه داشت! در نهایت با حکم دادگاه اسپانیا برای مشاور امنیت ملی عراق به همراه جنجال رسانه ای منافقین پایان یافت

ادعای مضحک منافقین درباره اموال پادگان اشرف

بنیاد هابیلیان
لینک به منبع

دوشنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ / ۰۱ جمادی‌الاول ۱۴۳۵ / ۰۳ مارس ۲۰۱۴

منافقین در بیانیه‌ای از به سرقت‌رفتن مقداری جوراب، حوله، کارتنِ کفش و دستکش در پادگان اشرف توسط دولت عراق خبر داد.

شورای به‌اصطلاح مقاومت وابسته به گروهک تروریستی منافقین در جدیدترین اظهارنظر خود در طی بیانیه‌ای، دولت عراق را متهم به سرقت اموال پادگان اشرف(محل استقرار سابق منافقین) کرده است.

این بیانیه با اشاره به اموال سرقت‌شده از این پادگان مدعی شده است گروهی از سوی دفتر نخست‌وزریری عراق در اواخر بهمن‌ماه به این پادگان که در حال حاضر در اختیار ارتش عراق می‌باشد، رفته و تعدادی کارتن کفش، جوراب، حوله، دستکش و سایر وسایل را به سرقت برده‌اند!

همچنین این شورا مدعی شده است در اوایل اسفندماه گروهی دیگر از سوی نخست‌وزیری به این پادگان رفته و مقدار زیادی ظرف را با خود از این پادگان خارج کرده‌اند. این بیانیه، ارزشمندترین وسیله سرقتی را تعداد زیادی کولر نو عنوان کرده است.

شرایط کنونی این گروهک و قرارگیری در سراشیبی سقوط، سران آن را به جایی رسانده است که برای اظهار وجود، دست به دامان خبرهای مضحکی از این دست می‌شوند. این در حالیست که گروهک منافقین با پولشویی مراسمی با هزینه‌های چند صد هزار دلاری برگزار می‌کند و درصدد است تا از هر موضوع بی‌ارزشی برای اثبات حیات خود، یک بمب خبری ایجاد کند.

Ileana ros lehtinen Mojahedin Khalq terrorism MKO MEK SaddamIleana Ros-Lehtinen thinks her pal Maryam Rajavi is a human rights advocate


(Washington backed Maryam Rajavi in terrorist cult’s HQ in Paris)


(Alejo Vidal-Quadras , Mojahedin Khalq logo, Struan stevenson )

همچنین:

گفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده (در دو قسمت)

ندای حقیقت (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ندای حقیقت، بیست و دوم فوریه 2014: … در دلش تابویی سی ساله کاشته اند. برای این که واکنشی اش کرده اند به برخی کلمات. اسم کلمه “وزارت اطلاعات” می شنود رنگش می پرد. اسم “سپاه” می شنود شلوارش را خراب می کند. چرا؟ از چه می ترسد؟ از “وزارت اطلاعات” که اصلا تعریفی برایش ندارد؟  یا از “نشست جمعی و متهم شدن به مامور وزارت اطلاعات بودن و شعبه سپاه پاسدارن باز کردن …

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

انجمن دفاع از قربانیان تروریسم، به نقل از اطلاعیه سازمان ملل، بغداد، بیست و سوم ژانویه 2014: …در گزارش یونامی آمده است که “رهبران این سازمان به شدت تلاش می کنند تا مانع از انجام گفتگوهای خصوصی با ساکنان کمپ شوند. سازمان مجاهدین خلق که دارای ساختاری دیکتاتوری و سلسله مراتبی است محدودیت های سختی را بر حقوق ساکنان کمپ لیبرتی اعمال می کند . این محدودیت ها عبارتند از محدودیت در آزادی تحرک …

دست آورد فرقه رجوی (مجاهدین خلق) یک سال پس از خروج از لیست سیاه آمریکا !!

انجمن نجات مرکز مازندران، سوم اکتبر 2013: … نگاهی به موقعیت فرقه به خوبی نشان می دهد که در یک سال گذشته شرایط 180 درجه برعکس ادعای رجوی ها بوده و خروج از لیست نه تنها کمکی به آنها نکرد بلکه موقعیت امروز آنها بیانگر این است که اثرات این شیرینی مسموم هر روز خودش را …