اسامی دو گروه دیگر منتقل شده به کشور آلبانی هفته دوم مرداد 1394

اسامی دو گروه دیگر منتقل شده به کشور آلبانی هفته دوم مرداد 1394

سایت ندای حقیقت، یازدهم اوت 2015:… علیرغم همه کارشکنی ها و دخیل بستن ها به مقامات سابق و اسبق آمریکایی و صهیونیستی فرقه رجوی بیش از گذشته در برابر فشار های بر حق خانواده ها و افشاگری های جداشدگان فرقه نمی تواند کارشکنی کند و به اجبار و ناخواسته دسته های بیشتری از اسیران باقیمانده در کمپ لیبرتی را به خارج فرستادند. بنا به خبرهای رسیده در هفته دوم مرداد 1394دو گروه …

کمپ لیبرتی عراق به آلبانیهر هفته روزهای چهارشنبه کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد پانزده یا شانزده نفر از ساکنان لیبرتی را به آلبانی منتقل می کند

لینک به منبع

اسامی دو گروه دیگر منتقل شده به کشور آلبانی هفته دوم مرداد 1394

سایت ندای حقیقت – 19مرداد 1394 برابر با 10/آگوست/2015

علیرغم همه کارشکنی ها و دخیل بستن ها به مقامات سابق و اسبق آمریکایی و صهیونیستی فرقه رجوی بیش از گذشته در برابر فشار های بر حق خانواده ها و افشاگری های جداشدگان فرقه نمی تواند کارشکنی کند و به اجبار و ناخواسته دسته های بیشتری از اسیران باقیمانده در کمپ لیبرتی را به خارج فرستادند.

بنا به خبرهای رسیده در هفته دوم مرداد 1394دو گروه دیگر ازکمپ لیبرتی به کشور آلبانی منتقل شدند که اسامی آنان به شرح زیر می باشد:

 –

گروه اول:

1.مریم طباطبایی

2. اشرف آوری

3.فاطمه افتخار با نام مستعار شهلا غفاریان

4.معصومه غیاثی

5.اکرم گیلاوند

6. اسماعیل علیپور

7.ابوذر چیت ساز

8.علی امامی

9.مجید صاحب جمع اتابکی

10. احمد طیار

 –

گروه دوم:

1. یعقوب نادری

2. فرید فلاحی

3. محمد آبخضر

4. احمد طبایی (تحت تعقیب قضایی از فرماندهان کشتار کردها در عملیات های فرقه در سال 1370 )

5. فریبا اکبری نامدار

6. ناصر غفوری رکن آبادی

7. محمدرضا رحیمی

8. محمد عبیدنژاد

9. مهدی باغبان خطیبی

10. خدیجه هادی لو

11. عبدالله استواری

12. محمدکریمی راهجردی

13. ایرج بزرگان فرد

14. طاهره محمدیان

15. سیمین علوی تفرشی

16. کلثوم اشهد

Let’s stand up together and free our children from Rajavi and the MEK


https://youtu.be/Ij0AKRMPJAY

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19937

اسامی دو گروه انتقالی به کشور آلبانی

ندای حقیقت، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۵:…  شهناز محمدی  ۲٫ محمد داوودی ۳٫ علی جودی ۴٫ مهران علیزاده بارفروش ۵٫ فتانه شریفی ۶٫ کلثوم اشهد ۷٫ عیسی اکبرزاده ۸٫ فرشته محمدی ۹٫ عالمتاج محمودی ۱۰٫ آمنه حقیقت ۱۱٫ اکرم عابدینی ۱۲٫ منیره فتح پور پاکزاد ۱۳٫ حسین مسیح ۱۴٫ علیرضا عرب نجفی ۱۵٫ طاهره معرف اسامی گروه دوم: ۱٫ کیوان …

خواسته بحق خانواده ها از ارگانهای بین المللی (آلبانی ۸۰۰ نفر دیگر را قبول کرد. رجوی سنگ اندازی می کند)

لینک به منبع

اسامی دو گروه انتقالی به کشور آلبانی

سایت ندای حقیقت ۳۱ تیر ۱۳۹۴ – برابر با ۲۲ جولای ۲۰۱۵

دو گروه ۱۵ نفره ازاعضای اسیر لیبرتی در چند روز اخیر در تیرماه ۱۳۹۴به کشورآلبانی منتقل شدند که اسامی آنان به شرح زیر است

اسامی گروه اول

۱٫ شهناز محمدی

۲٫ محمد داوودی

۳٫ علی جودی

۴٫ مهران علیزاده بارفروش

۵٫ فتانه شریفی

۶٫ کلثوم اشهد

۷٫ عیسی اکبرزاده

۸٫ فرشته محمدی

۹٫ عالمتاج محمودی

۱۰٫ آمنه حقیقت

۱۱٫ اکرم عابدینی

۱۲٫ منیره فتح پور پاکزاد

۱۳٫ حسین مسیح

۱۴٫ علیرضا عرب نجفی

۱۵٫ طاهره معرف

اسامی گروه دوم

۱٫ کیوان بهارستانی

۲٫ حسین اکبری

۳٫ داریوش سیفی

۴٫ محمد علی رستم پور(صفار)

۵٫ عباسقلی خیب شهیدی

۶٫ فرحناز جدیدیان

۷٫ رضا صبوری دیلمی

۸٫ مملکت (ناهید)نگهداری

۹٫ مصطفی کاشی یا کاشانی

۱۰٫ امیره اصفهانی نوری

۱۱٫ منوچهر سرکاری

۱۲٫ حسن غفاری سرابی

۱۳٫ ملیحه توتونچیان

۱۴٫ اشرف مطلبی

۱۵٫ صدیقه کریمی نمدان

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19913

انتقال دو گروه ۱۵ نفره به آلبانی – سیاست کش دادن خروج از عراق

 ندای حقیقت، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۵:…  طبق اخبار دریافتی در دوهفته گذشته دو گروه ۱۵ نفره دیگر به کشور آلبانی فرستاده شدند که اسامی آنها متعاقبا منتشر می گردد لازم به یاد آوری است که بیش از سه سال است که باند مافیایی رجوی از اشرف به کمپ لیبرتی منتقل شدند و طبق توافقات با دولت عراق قرار بود در طی شش ماه از لیبرتی به کشورهای خارجی نقل مکان کنند …

کمپ لیبرتی عراق به آلبانیانتقال ۱۵ نفر اول از سری جدید نفرات لیبرتی عراق به آلبانی مبارک باد

لینک به منبع

انتقال دو گروه ۱۵ نفره به آلبانی

سیاست کش دادن خروج از عراق

طبق اخبار دریافتی در دوهفته گذشته دو گروه ۱۵ نفره دیگر به کشور آلبانی فرستاده شدند که اسامی آنها متعاقبا منتشر می گردد

لازم به یاد آوری است که بیش از سه سال است که باند مافیایی رجوی از اشرف به کمپ لیبرتی منتقل شدند و طبق توافقات با دولت عراق قرار بود در طی شش ماه از لیبرتی به کشورهای خارجی نقل مکان کنند.

ولی دار و دسته فرقه رجوی باز هم با شارلاتان بازی و حقه بازی های مکرر همانطور که از خروج اعضای ناراضی جلوگیری می کنند مانع فرستادن نفرات اسیر وبخت برگشته به خارج کشور می شوند.

تا چند صباحی دیگر رجوی و ایادی خاصش به عمر ننگین خود ادامه دهند.

تا رجوی از ترس جانش در مخفیگاه بماند و به پارس خوابیده ادامه دهد و از طرفی اعضای مغزشویی شده خویش را به جلوی صف بفرستد.

در این میانه هم هر از گاهی که فشاری می آید قطره چکانی ده تاپانزده نفر را هر دو سه ماه یکبار به آلبانی می فرستند

این هم یکی یگر از شیوه های کثیف و حقه بازی های اوست تا از ترس فرار ناراضیان، صدای مخالفت آنها را خاموش کند و به آنها بگوید خود ما شما را به خارج کشور می فرستیم و پروسه خروج از عراق را هم به زعم خودش چندسال دیگر کش بدهد…

البته که بهتر از هر کس دیگری شخص رجوی می داند که این ترفندها دیگر فایده ای ندارد و او ازترس جان بی مقدارش و پاسخگویی جنایاتی که مرتکب شده بایستی همچنان در مخفیگاه بماند و دیگران را قربانی مطامع خویش نماید.

آلبانی کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویگزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

اسامی نفرات اعزامی به امریکاقدم نهادن ۱۵ نفر از دوستان اسیر از فرقه رجوی به دنیای آزاد مبارک باد (+ لیست اسامی نفرات انتقالی امریکا)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19185

جدایی و فرار ۴ تن دیگر از کمپ مخوف لیبرتی. ۱۷ نفر در یک سال اخیر از کمپ لیبرتی گریختند

ندای حقیقت، پانزدهم ژوئن ۲۰۱۵:…  هم چنین بنا به خبرهای رسیده از آلبانی و اروپا نفرات انتقالی به خارج کشور منجمله آلبانی و آلمان از حدود ۴۷۰ نفری که در سه چهار سال اخیر به خارج از لیبرتی منتقل شدند حدود ۱۲۰نفر از تشکیلات جدا شده و به دنبال زندگی خود رفتند. این آمار نشان دهنده این است که بیش از یک چهارم اعضا پس از رسیدن به خارج کشور و پیدا کردن امکانی برای جدایی بلافاصله از …

اولین شب تحصن خانواده ها کمپ لیبرتی دهم ژوئن 2015کیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

جدایی و فرار ۴ تن دیگر از کمپ مخوف لیبرتی

۱۷ نفر در یک سال اخیر از کمپ لیبرتی گریختند

سایت ندای حقیقت ۲۵خرداد ۱۳۹۴ برابر ۶/۱۵/۲۰۱۵

بنا به خبرهای واصله در دو سه ماه اخیر ۴نفر دیگر با پافشاری و مقاومت از کمپ مخوف لیبرتی گریخته و به هتل مهاجر منتقل شدند

یکی از این نفرات بدنبال رفتن خانواده ایشان، به عراق و در پی مخالفت با مقابله و اجرای شوی اجباری بخش جی اس، (که اعضا را مجبور به شوی تلویزیونی و مقاله نویسی می کند.) از گروه رجوی خارج می شود.

این در حالیست گروه رجوی و مریم قجربا صرف هزینه های گزاف و شرمساری تمام بدنبال لابی های صهیونیستی اسرائیلی و آمریکایی می باشند تا با برگزاری شوهای مسخره به نام ویلپنت و غیره سعی کنند بگویند ما هنوز هستیم!

البته آنچه که روشن و عیان است ، کم شدن ، اضمحلال و از بین رفتن کمی و کیفی گروه است.

بنا بر آمار در سال گذشته بیش از ۱۷ نفر دیگر تنها در عراق و از کمپ لیبرتی فرار کرده و از آمار گروه رجوی خارج شدند و خود را به دنیای ازاد رساندند. اکثر آنها تا کنون به کشورهای خارجی رسیده و به دنبال زندگی خود رفتند.

هم چنین بنا به خبرهای رسیده از آلبانی و اروپا نفرات انتقالی به خارج کشور منجمله آلبانی و آلمان از حدود ۴۷۰ نفری که در سه چهار سال اخیر به خارج از لیبرتی منتقل شدند حدود ۱۲۰نفر از تشکیلات جدا شده و به دنبال زندگی خود رفتند. این آمار نشان دهنده این است که بیش از یک چهارم اعضا پس از رسیدن به خارج کشور و پیدا کردن امکانی برای جدایی بلافاصله از این تشکیلات مافیایی خارج شده و حاضر به ادامه همکاری با گروهک تروریستی رجوی نیستند.

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیخانواده ها: نفرت در نوشته های اخیر رجوی نگران ترمان می کند

خانواده های گروگانهای فرقه رجوی بیرون کمپ لیبرتیتنها و تنها خواسته خانواده های متحصن یک ملاقات است، همین

حمله تروریستی مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس 2015عملیات ناموفق تروریستی فرقه رجوی علیه آقای مصطفی محمدی و دخترش در اور سور اواز فرانسه

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19157

ممانعت از دیدار خانواده ها با فرزندان، نتیجه ماهیت رجوی

ندای حقیقت (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ندای حقیقت، چهاردهم ژوئن ۲۰۱۵:…  در حالیکه گروه دوم خانواده ها با تحمل زحمات و مشقات فراوان خود را به عراق و جلوی کمپ لیبرتی رساندند خبرها حاکی از آن است که رجوی همچنان با سبعیت و بی رحمی بی همتا اجازه دیدار به خانواده را ها نمی دهد. در بین این خانواده ها دو جوان هستند که سی سال است از دیدار پدر خود محروم و داغ دوری و هجرت آنها پایان نمی یابد. آیین و روش مسلمانی رجوی این …

لینک به منبع

ممانعت از دیدار خانواده ها با فرزندان، نتیجه ماهیت رجوی

در حالیکه گروه دوم خانواده ها با تحمل زحمات و مشقات فراوان خود را به عراق و جلوی کمپ لیبرتی رساندند خبرها حاکی از آن است که رجوی همچنان با سبعیت و بی رحمی بی همتا اجازه دیدار به خانواده را ها نمی دهد.

در بین این خانواده ها دو جوان هستند که سی سال است از دیدار پدر خود محروم و داغ دوری و هجرت آنها پایان نمی یابد.

آیین و روش مسلمانی رجوی این است که پدران و مادران پیر هفتاد ساله را ازدیدار فرزندان خود محروم نماید و به آنها مارک مزدوری بزند.

بدون شک روزی خواهد رسید که رجوی و سرکردگانش بطور تاریخی مورد لعن و نفرین قرار گیرند و از او در ردیف دیکتاتورانی چون هیتلر و موسولینی و صدام … نام ببرند.

اگر سایر دیکتاتوران به مردم کوچه و بازار و دشمنان خود رحم نمی کردند رجوی پا را فراتر از هر قانونی نهاد و به اعضای دست نشانده خود و پدران و مادران آنها نیز رحم نمی کند.

در تاریخ کدام رهبر و مدعی انقلابی گری سراغ دارید که اعضای خود را سی سال درکمپ های زندان گونه بی خبر از دنیا نگاه دارد و اجازه زندگی و تشکیل خانواده و داشتن فرزند را از آنها بگیرد ومانع دیدار پدر و مادرها وبستگان شود … و در سر هر بزنگاهی اعضایش را مورد تهمت و شماتت قرار دهد.

در تاریخ کدام رهبر و گروه انقلابی سراغ دارید به اتهامات واهی و یک شک و شبهه ونگرانی از جان خود صدها تن از اعضایش را به زندان و زنجیر بکشاند، تعدادی از آنها را هم قربانی کند و در آخر سر هم بگوید. همه این کارها بخاطر حفظ جان من لازم بوده و طلب کار تر بگوید … شما همکاری هم نکردید. و باید از از این زندان و شکنجه تشکر هم می کردید‍!

و در تاریخ کدام گروه مدعی انقلابی ایرانی سراغ دارید رهبر آن خود را امام زمان بخواند و خطاب به نفراتش بگوید شما سربازان امام زمانید و سلاح امام زمان را بدست دارید، تعدد زوجات را برای خود مشروع و زندگی را برای دیگران حرام بداند، ماه رمضان عوض کند.شریعت دین عوض کند و اصول و فروع دین را با تمایلات خود هماهنگ کند!

یالعجب ! و با این همه ادعا در هنگام سخنرانی با وقاحت هم بگوید اگر به جای سی و شش نفر سیصد و شصت نفر و هزار نفر هم کشته می شد باکی نیست …. ولی خودش حداقل دوازده سال از ترس جان در سوراخ و پستو پنهان شود.

این محتوا با این کردار بی ارتباط نیست از کوزه همان برون تراود که در اوست

آن کس که بَدم گفت، بدى سیرت اوست‏

و آنکس که نکو گفت مرا، خود نیکوست‏

حال متکلم از کلامش پیداست‏

از کوزه همان برون تراود که در اوست

***

همچنین:

به کار بردن نام مستعار شیوه کثیف فرقه ای رجوی (صفر علی زمانیان بنام صفر ذاکری؟!)

ندای حقیقت، هفدهم آوریل ۲۰۱۵:…  صفرعلی زمانیان از اعضا قدیمی سازمان مجاهدین است ولی بدون اعلام هویت اصلی او با یک نام جعلی و با شیوه شانتاژ همیشگی خود و بطور غیر قانونی به جنگ قانون رفتند. قبل از هر چیز سران خطا کار و دریده رجوی باید پاسخ دهند. چقدر به قانون و شریعت و حق

قسمت پنجم و آخر مصاحبه خانم سنجابی با آقای محمد حسین سبحانی

ندای حقیقت (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ندای حقیقت، بیست و یکم مارس ۲۰۱۵:… به نظر من پایه بحث اینجاست که از بالا فرقه رجوی به استخدام موساد در آمده و هماهنگی های لازم شده است ، حال در پایین رجوی ها برای اینکه خودشان را هم کمی گنده و بزرگ جلوه دهند، به مستخدمین هدایت شده از طرف موساد به سمت مجاهد

مصاحبه اختصاصی با مهندس ابراهیم خدابنده پیرامون آینده فرقه رجوی

ابراهیم خدابنده 2014ندای حقیقت، هفدهم مارس ۲۰۱۵:… همانطور که اشاره کردم سازمان مجاهدین خلق یک فرقه مخرب کنترل ذهن تحت رهبری خود انتصابی و مادام العمر و تام الختیار مسعود رجوی است و به همین دلیل به فرقه رجوی معروف شده است. در فرقه ها افراد نه بر اساس بحث و اقناع بلکه بر اساس روش های روانی

هفت تن دیگر از اعضا نجات یافته به زندگی بازگشتند

ندای حقیقت (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ندای حقیقت، بغداد، پانزدهم مارس ۲۰۱۵:…  طبق آخرین خبرهای دریافتی ۷ تن از اعضای سازمان مجاهدین که در چند ماه اخیراز کمپ لیبرتی گریخته بودند. پس از انجام مراحل قانونی به تناوب سرانجام توانستند از عراق خارج شوند و به دنبال زندگی خود بروند.  این واقعه خوشای