اسامی مجروحان را منتشر کنید (+ دو واکنش به مطلب پرویز خرائی)

اسامی مجروحان را منتشر کنید (+ دو واکنش به مطلب پرویز خرائی)

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق اکتبر 2015عاطفه اقبال، از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث، پنجم نوامبر 2015:… پنج روز از حمله موشکی جنایتکارانه به کمپ لیبرتی گذشت. در اطلاعیه هایی که تا کنون از طرف مجاهدین منتشر شده همچنان از اسامی مجروحان این حمله خبری نیست. گویا فقط خانواده های کشته شدگان حق دارند از اسامی آنها، آذین شده به لقب پرطمطراق ” مجاهد قهرمان “!! آگاه شوند. خانواده های دیگر ساکنان لیبرتی …

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق اکتبر 2015متاسفیم که نمیتوانیم محکوم کنیم
حلوا برای مرده ها چندان سودی ندارد وبیشتر به کار زنده های گرسنه می آید.

لینک به منبع

هشدار به مجاهدین : با خانواده های نگران بازی نکنید!

!اسامی مجروحان را منتشر کنید

پنج روز از حمله موشکی جنایتکارانه به کمپ لیبرتی گذشت. در اطلاعیه هایی که تا کنون از طرف مجاهدین منتشر شده همچنان از اسامی مجروحان این حمله خبری نیست. گویا فقط خانواده های کشته شدگان حق دارند از اسامی آنها، آذین شده به لقب پرطمطراق ” مجاهد قهرمان “!! آگاه شوند. خانواده های دیگر ساکنان لیبرتی هیچ خبری از وضعیت عزیزانشان ندارند. تماس های این خانواده ها از لحظه اول حمله تا کنون با کمپین قطع نشده است. چون هیچ مرجع پاسخ دهنده دیگری نه از طرف مجاهدین و نه از طرف ارگانهای بین المللی وجود ندارد. همه نگران هستند و می خواهند خبری از عزیزشان بیابند. تعدادی به شماره تلفن هایی که از اعضای مجاهدین در کشورهای مختلف دارند زنگ زده اند ولی جز برخوردهای عصبی هیچ پاسخی نگرفته اند. چگونه است که تشکیلاتی به عریض و طویلی مجاهدین هیچ دفتر و شماره تلفن عمومی برای تماس خانواده ها منتشر نمیکند؟ چرا هیچ مرجع پاسخگو به نگرانی خانواده ها وجود ندارد. در هر کشور متمدنی در زمانی که حوادث این چنینی از قبیل زلزله، افتادن هواپیما، حمله تروریستی و غیره اتفاق می افتد، اولین کار فوری در اختیار قرار دادن یک تلفن سبز برای اطلاع رسانی به خانواده های کشته شدگان و مجروحین و مفقودین می باشد. بلافاصله در این کشورها اکیپ هایی تشکیل میشود که به خانواده ها که اولین قربانیان چنین حملاتی محسوب میشوند و از نظر روانی بسیار در چنین شرایطی شکننده و آشفته هستند کمک میکنند که از عزیزانشان بلافاصله خبری بیابند. اما مجاهدین همچنان از اطلاعی رسانی در چنین مواقعی به خانواده ها خودداری کرده و هر کس را که پیگیری وضعیت فرزندش را دارد جاسوس و مزدور می نامند و قصد خانواده ها را بصورت طنزآلودی ” گرا” دادن به دشمن می نامند. اسامی مجروحان را منتشر کنید تا خانواده هایشان در جریان قرار گیرند. یک شماره تلفن و یک دفتر برای مراجعه و پاسخگویی خانواده های ساکنان لیبرتی در اختیار مردم قرار دهید. ساکنان لیبرتی ملک شخصی رهبران مجاهدین نیستند. آنها هر کدام خانواده ای دارند که سالها است چشم براه آنها میباشند و منتظر خبری از آنها هستند. به این نگرانی ها پاسخ دهید. اگرنه باور کنید نتیچه این نگرانی ها بر سر خود شما آوار خواهد شد. هیچ کس تا بحال از در افتادن با خانواده های نگران نتیجه ی خوبی ندیده است. در رژیم جمهوری اسلامی اینروزها شاهد تجمع روزافزون خانواده های زندانیان سیاسی هستیم. با اینکه آنها حداقل با عزیزانشان ملاقات دارند و میتوانند با آنها تماس داشته باشند. به شما هشدار می دهیم با مادران و پدران و خانواده هایی که در پی عزیزانشان هستند بازی نکنید. وگرنه این وضعیت دامن خود شما را خواهد گرفت و پشیمانتان خواهد کرد.

این هشداری است به سازمان مجاهدین از طرف خانواده های ساکنان لیبرتی، خانواده ها را از وضعیت عزیزانشان مطلع کنید. به این وضعیت پایان دهید. فحش و ناسزا و تهمت به خانواده ها کافیست. پاسخگو باشید.

عاطفه اقبال – 12 آبان 94 برابر با 3 نوامبر 2015

از طرف کمپین برای انتقال فوری ساکنان لیبرتی به کشور ثالث

(پایان)

کورش رشیدی، پژواک ایران، پنجم نوامبر 2015
لینک به منبع

اعضای شورای ملی مقاومت تا دیرتر نشده خود را از نجاست خامنه ای- رجوی پاک کنید

آقای خزایی در مقاله ی اخیر خود” عقابان سرفراز میهن و کرکسان در انتظار” بخوبی عنوان مقاله ی خود, در مرثیه ای برای قهرمانان لیبرتی را انتخاب کرده است اما سرنا را از سمت گشادش زده و در پایان بطرز تهوع آور قاجاریه ای به آستانبوسی کرکسان نشسته است! چه عنوان با معنایی!

نمی دانم که خودش چقدر این مفهوم را در لحظه انتخاب عنوان می فهمیده! اما در هر حال اکنون می تواند با نیم نگاهی به واقعیت صحنه ی تعزیه های پس از جنایت لیبرتی, کرکسان را با دو چشم خویش ببیند و باور کند! کی می کشه قصاب باشی(خامنه ای جانی و تمامیت این ولایت ضد بشری خونخوار), کی می پزه آشپزباشی(بانو) کی می خوره؟ حکیم باشی(رجوی) گنجشکک اشی مشی(عقابان سرفراز) …بله, چون نیک نظر کرد پر خویش در آن دید!

آقای خزائی روزگار غریبی است نازنین! عقابان سرفراز لیبرتی! که “نوبت خود را انتظار می کشند, بی هیچ خنده ای” و کرکسان در اور سوراواز در جشن جسد خواری زنجیره ای, کبوتران را به پرواز در می آورند! و شما هم حلوایشان را می خورید(بی هیچ فاتحه ای! زیرا که جنابعالی به خود مارک لائیک قدیم الایام هم زده ای!) ای زهرتان باد! نامردهای روزگار که به جسد خواری نشسته اید! آنهم جسد عقابان سرفراز میهن! ننگ بر شما باد!…زیرا پس از کشتار اخیر بچه ها در لیبرتی دیگر سکوت کردن عین خیانت به خون همین عقابان سرفرازیست که شما برایشان مرثیه می خوانید!

صادق هدایت فقید چه خوب توصیف کرده است(ایرانی متخصص عزاداری است! به زنده اهمیت نمی دهد ! و بعد از مرگ همیشه قدردان و وظیفه شناس خودش را معرفی می کند!…درست مثل این دریدگی بی حدی که آقا و بانو دارند و هر بار می گویند ما که گفته بودیم!) آقای خزایی درست است که آلزایمر یکی از تبعات پیری است اما پیرانه سر به خیانت نشستن و در جرم کرکسان شریک شدن حرف دیگریست! شما فراموش کرده اید که همین سرهنگ اشلوفنبرگ بخاطر خودشیفتگی جنون آسای دیکتاتور بزرگ در مقابل او ایستاد! و حالا شما جربزه ی ایستادن در مقابل دیکتاتور کوتوله ای مانند مسعود را هم ندارید؟ خاک بر سر همه شما که با یدک کشیدن دوستی شکرالله پاکنژاد کبیر و خیابانی و … این قدر ته کشیده اید!

تمامی ادعاهای مشابه و لولو ترسان های رجوی که شما هم نشخوارش می کنید(مشابه اینکه اگر رهبر برود همه چیز از دست می رود, مقاومت سازمانیافته! خطر دشمن اصلی!, سوءاستفاده او از زنان برای دستگاه سرکوبش و…) صد بار بیشتر توسط دیکتار بزرگ و گوبلز و دستگاه تبلیغاتیش تکرار و تکرار می شد! تا هیچ کس به تهدید اصلی فکر نکند! تمامی منتقدان و مخالفان را هم به مرگ تهدید می کرد و یا از سر راه بر می داشت! بلحاظ شخصیت فردی نیز او حتی بر خلاف این کوتوله ی عقده ای سعی می کرد خودش را پاک نگهدارد! و به تمامی دختران گارد محافظ خود نیز سیانور داده بود که به دست متفقین اسیر نشوند!…نمیدانم چقدر در مورد سرهنگ اشلوفنبرگ و تمامی وقایع دیکتار بزرگ تا رسیدن او به جنون خود شیفتگی و سقوط آلمان خوانده اید؟ اما این آسمان و ریسمان تاریخ را به هم بافتن چه دردی از شما و عقابان سرفراز میهن حل می کند؟…

آقای خزائی از بد حادثه اینها را کسی نمی گوید که مانند جنابعالی در اسکاندیناوی زندگی خود را سپری کرده باشد! بلکه کسی می گوید که تمامی عمرش را از فاز سیاسی و زندان های سال 60 تاکنون با همین عقابان سرفراز پرواز کرده است! پس اجازه بدهید من اندکی به جمله ی انیشتن اضافه کنم: جهان جای خطرناکی است!

نه بخاطر وجود افراد ستمگر دد منش، مانند خامنه ای جنایتکار و رجوی خیانتکار

بلکه بخاطر وجود افرادی که در برابر آنها نمی ایستند” !…این خطر هر ساعت عقابان سرفراز میهن! و بچه های لیبرتی را تهدید می کند! ننگ بر شما که به خونخواری نشسته اید! آنهم خون بهترین بچه های میهن که از قتل عام 67 زنده مانده اند تا بدست رجوی خائن به خامنه ای جنایتکار و جلادانش تقدیم شوند!(مقایسه هم بسیار ساده است و نیازی به آسمان و ریسمان بافتن تاریخ ندارد!

گفته اید مگر 19بهمن و قتل عام 67 و …لیبرتی نبود؟ بله فرض کنید حالا هنگامه ی تابستان خونین و کشتار وحشیانه ی 67 هست! آیا اگر کسی امکان بیرون کشیدن همان بچه های قتل عام 67 وجود می داشت و کسی اصرار بر ماندن بچه ها در آن زندان می کرد همدست خمینی و جلادان نبود؟ و مگر رجوی و بانو و هر جیره خوار حقیری که نغمه های شوم آنها برای باقی نگه داشتن بچه ها در لیبرتی و ادامه ی کشتار آنها را پژواک و فریاد می کنند…اکنون جز این نقش را بازی می کنند؟ ننگ بر این خودفروشان سیاسی و دگر دیسان شخصیتی! شرم بر این کولی دادن و سواری به خامنه ای جنایتکار و جلادانش و ننگ ابدی بر این خونخواری شرم آور!…آیا شک دارید که اگر سردار خیابانی و اشرف ربیعی و شکرالله پاکنژاد شهید نمی شدند هرگز و هرگز نه به مسعود رجوی اجازه می دادند که در یک کودتای کثیف و خائنانه با شیادی “پرچم”نوین انقلاب ایدئولوژیک با بانو! تمامی گنجینه ی مردم ایران را به سرقت ببرد! و نه به این واداده ی زندان های شاه تاکنون فرصت و اجازه می دادند که در همدستی با خامنه ای جنایتکار اینچنین ماموریت خمینی را در تمام کش کردن باقیمانده ی مجاهدین قتل عام 60 تاکنون این گونه بی شرفانه در سکوت بیشرمانه ی شمایان اجرا کند!

ای شرم بر شما که حتی به اندازه ی خانم مرکل هم جربزه انسانی سیاسی برایتان نمانده است(آنجا که در مقابل عکس کودک غرق شده ی مهاجر و رو به همه ی رهبران اروپا با شجاعت اعلام کرد مرگ این کودک شرم است برای همه ما!…پس آقا پرویز و آقا عزیز و…نامردها بچه ها دارند در لیبرتی لت و پار می شوند چرا دم بر نمی آورید؟ شرم بر شما(و بهتر بود که در پایان مقاله قاجاری! لااقل بجای آستانبوسی و شعار “های هیتلر!” اینقدر شرم سیاسی در شما باقیمانده بود که مانند همان رز های سفید و قهرمانان جنگ اسپانیا حداقل می نوشتید زنده باد آزادی!…آه وقتی که جهان خالی از چه گواراها و همرزمش تانیا و پاکنژادها و اسکویی ها و خیابانی ها و اشرف ها و…می شود چه شبه انسان های کوتوله! و بزک کرده ای! میدان دار می شوند! و چه عنترهای لوطی مرده ای! معرکه گردان نمایشات خیابانی و رو حوضی آنها می گردند! ای ننگ بر همه شما باد

اگر بجای شما می بودم, بجای آسمان و ریسمان تاریخ را به هم بافتن و چنگ زدن به رزهای سفید جنگ جهانی دوم! از رزهای سفید معاصر میدان می آرژانتین! و مادران پارک لاله و مادران داغدار و نگران همین عقابان سرفراز یادی و شرمی می کردم و رهبر خودشیفته ی عقده ای فراری و بانو را مورد سوال قرار می دادم که(بقول خانم عاطفه اقبال) چرا اسامی مجروحین را برای تسلی خاطر خانواده های نگران اعلام نمی کنند؟ چرا عقابان این خانواده های سرفراز را در قفس لیبرتی نگه داشته اند تا به نوبت توسط سلاخان خامنه ای جنایتکار سر بریده شوند؟ آیا این کبوتر به هوا فرستادن های تهوع آور بانو و گلاب پاشی مرثیه های کشتار زنجیره ای مجاهدان اشرف و لیبرتی و همراهی و همدستی شمایان و…جز این بوده و هست که آبی به همین عقابان و کبوتران لیبرتی بنوشانند, از آن پیشتر که خنجر قصابان خامنه ای جلاد را دیگر بار بر گلوگاهشان نهند؟!..

اکنون علیرغم مرثیه های تکراری کرکسان فراری در آشیان های امن اروپا! و جغدها و طوطی های ارزن خوار و ارزان خرشان در نشخوار مرثیه های تکراری حاج آق کوتوله ی فراری مانند وای هنوز خون شهیدان روی زمین خشک نشده …آه واویلا…چرا از من حمایت نمی کنید و چرا منتقدین سکوت نمی کنند و …بله اکنون پس از آخرین کشتار خامنه ای جنایتکار, سکوت کردن عین خیانت است! اکنون دیگر شاخص یک ایرانی آزاده! یک ایرانی خواهان سرنگونی ولایت ضد بشری! یک ایرانی وطن پرست! یک هوادار بچه های لیبرتی! و یک انسان! تنهاو تنها و تنها, فریاد کردن و پای فشردن برای خارج کردن هر چه سریعتر باقیمانده ی ساکنان لیبرتی است! هر گونه اصرار بر ادامه حضور ساکنان بیدفاع لیبرتی, با هر شعار و ادعا و توجیهات مالی و … همانا ایستادان در صف جلادان قتل عام 67 و قاتلان ساکنان لیبرتی و همدستی آشکار با خامنه ای جنایتکار در کشتن باقیمانده ی ساکنان لیبرتی است!

به یقین مردم ایران تمامیت این رژیم ضد بشری را جارو خواهند کرد و آن روز دور نیست! اما تاریخ ایران زمین این همدستی شما در به کشتن دادن بهترین فرزندانش را فراموش نخواهد کرد!

آقای خزایی و دیگر اعضای شورا حالا دیگر مانند همه ایرانیان آزاده یقین کنید که این کشتار وحشیانه ی لیبرتی یک سرفصل است! و اکنون دیگر هر ایرانی آزاده, هر ایرانی وطن پرست, هر ایرانی خواهان سرنگونی این ولایت ضد بشری, هر ایرانی هوادار جان بچه های لیبرتی و عقابان سر فراز میهن و هر انسان!بله تنها شاخص مرزبندی با خامنه ای و تمامیت این رژیم ضد بشری, و همدستی خائنانه ی رجوی, همانا اصرار و فریاد کردن آزادی بچه های لیبرتی و خروج سریع همه ی آنها از این جهنم خود ساخته ی رجوی برای آنهاست! اکنون دیگر هر نوع سکوت و اصرار یا تشویق به ماندن و نگه داشتن باقیمانده ی بچه های لیبرتی در عراق, تنها برای هارترین جنایتکاران ولایت خونریز خریدار دارد! و هیچ ایرانی با شرفی را نمی فریبد! اکنون دیگر هر گونه همراهی با سیاست کشتار باقیمانده ی مجاهدین در سناریوی مشترک خامنه ای- رجوی(که در یک بستر و دو رویا سالهاست که در تقسیم 50-50 به اجرای آن مشغولند) عین خیانت به خون شهدا و مجاهدین باقیمانده از قتل عام 67 در لیبرتی است! به شما و دیگر اعضای شورا پیشنهاد می کنم که تا دیرتر نشده است, خود را از این نجاست خامنه ای- رجوی و از تجارت و ارتزاق خون مجاهدان آزادی پاک کنید! به یقین جوانان ایران زمین تمامیت این رژیم ولایت ضد بشری را از خاک میهن جارو خواهند کرد و آن روز دور نیست! اما تاریخ ایران زمین مشارکت هیچ کس در ریختن خون مجاهدان و فرزندان ایران زمین را نخواهد بخشید و فراموش نخواهد کرد! سرنگون باد تمامیت این رژیم ضد بشری حاکم بر ایران, سلام بر شهیدان لیبرتی و همه ی شهدای آزادی میهن, زنده باد آزادی(ک.ر)

کورش رشیدی

بهروز ریحانی، پژواک ایران، پنجم نوامبر 2015
لینک به منبع

موشک باران مجاهدین خلق و دیپلمات «کافه گرانده»

حکومت جرم و جنایت جمهوری اسلامی به گفته‌ی مجاهدین با هشتاد موشک، اردگاه لیبرتی را به خاک و خون کشید. البته این جنایت از ذات این رژیم خونریز برمی‌آید. آخوند‌ها روزانه اعدام، حلق‌آویز، حبس، شکنجه، سرکوب و موشک‌باران نکنند، روزی‌شان نمی‌گذرد.

دیپلمات «کیچن‌نشین کافه گرانده» و همه فن حریف که وقت و بی وقت به تجارب جنگ جهانی دوم استناد می‌فرمایند، موشک‌باران اردوگاه لیبرتی را بهانه قرار داده تا «حقد و حسد» خود را بر سر عده‌ای منتقد سیاست مجاهدین خالی کند. ایشان مرقوم فرموده‌اند که « اگر اشتباه مخرب قوه مجریه ایالات متحده آمریکا و نابودی ستونهای ملی و نهادی عراق و خاورمیانه و اشغال و سونامی پشت سر آن اشغال نظامی نبود و قبل وبعد، مماشات یو اس و اروپا و نامگذاری شرم آور و به خفت شکست کشانده شده در لیست تروریستی و بدنبال آن دعوت از چنگالهای خونین رژیم فاشیستی خمینی به عراق نبود و استقرار مزدوران و نمایندگان ولایت مطلقه در عراق باستانی و همیشه خونفشان و ایضا و ایضا به بیراهه کشاندن قیام ملت ایران در سال 2009 میلادی نبود و” سبز” و بی محتوا کردن آن- و ارتش آزادیبخش ملی در حصر و حصار در جوار خاک میهن گرفتار نمیامد، من بدون اغراق میگویم و به آن ایمان دارم که سیر تحولات بسوی دیگر میرفت و استراتژی همیشگی و پایدار و عوض نشده شورای ملی مقاومت و سازمان مجاهدین خلق- یعنی قیام ملی توام با حرکت مسلحانه برای حفاظت و پیشبرد آن- تحقق می یافت. آری تا اینجا دوپایه از سه پایه استراتژی مقاومت تحقق پیوسته است. آب خنک نثار آتش حقد و حسدها باد!

تجربه و تاریخ نشان داده است این استراتژی، علیرغم هرچه پیش آمده- که سرمویی گناه مقاومت سازمان یافته و همیشه در صحنه نبرد- چه مسلحانه و چه غیر آن- نبوده ونیست، هیچ وقت غلط از آب در نیامده است و تنها راه ممکن و تعیین کننده است. برای تحلیل علت دیرکرد سررسید آن البته، با صدور فرمان جمع آوری کلیه ذخیره آب دهان تاریخ، باید تف و لعنت نثار طرفهای مقابل کرد!. استراتژی مقاومت نه تنها عوض نشده و به شکست نرسیده است بلکه هنوز وهنوز و تا محو این رژیم فاشیستی جدید، تنها و تنها و تنها راه است و غیر از آن راهی نیست. حالا هرچه تحقق آن طولانی شود باید علت را در عوامل بالا دانست.»

http://aftabkaran.com/maghale.php?id=5131

استدلال‌‌های «دیپلمات لر» مرا یاد داستان ملانصر‌الدین و میخ طویله‌اش می‌اندازد.

از ملانصرالدین پرسیدند مرکز زمین کجاست؟

او جواب داد همینجا که میخ طویله را بر زمین کوبیده ام

از او پرسیدند از کجا بدانم که درست میگویی ؟

ملا گفت : خب اندازه بگیرید

حالا ما مانده‌ایم و چگونگی اندازه‌گیری ادعاهای «دیپلمات کیچن‌نشین»!

البته دیپلمات ساکن اسکاندیناوی، مخفی نمی‌کند که سیر تحولات به سوی کدام طرف می‌رفت، در سال ۲۰۰۹ میلادی که ایشان غصه‌ی آن را می‌خورد، استراتژیست شورای ملی مقاومت، مسعود رجوی جهتی را که نشان می‌داد این بود که به آخوندهای مجلس خبرگان نامه نوشت و بعد از چاق سلامتی از آنان خواست آیت‌الله منتظری را به عنوان ولی فقیه انتخاب کنند، بگذریم که حال شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه را می‌دهند. حال بد نیست که دیپلمات کارکشته تنها آلترناتیو مشخص کند که آیا منظور ایشان از استراتژی همیشگی و پایدار شورای ملی مقاومت حفظ نظام ولایت فقیه بود یا نفی تام و تمام آن؟ هرچند که به استناد خاطرات، مصاحبه‌ها و نوشته‌های مرحوم منتظری، ایشان ولی فقیه که جای خود دارد، حتی لقای جانشینی آن را هم به عطای خمینی دجال بخشید.

جناب دیپلمات کیچن نشین که سطر به سطر تاریخ جنگ‌ها، جنبش‌ها و تحولات گذشته و حال جهان را مطالعه فرموده‌اند، تمام سعی‌شان بر این است که ثابت کنند، مو لای درز استراتژی شورای ملی مقاومت نرفته و نمی‌رود و ‌آنجه پیش آمده و لابد در آینده پیش خواهد آمد ناشی از عوامل خارجی، به ویژه قوه مجریه ایالات متحده آمریکا می‌باشد. معلوم نیست چرا قوه مقننه آمریکا را ایشان حذف کرده ‌اند، گویا فراموش کرده‌اند که اکثریت قوه مقننه ایالات متحده آمریکا به اشغال عراق رای مثبت داده‌اند و از قضا همین آقای باراک اوباما که همکیشان دیپلمات ما، شبانه‌روزی فحش و ناسزا نثارش می‌کنند از نادر نمایندگانی بود که در آن زمان با دخالت نظامی و اشغال عراق مخالفت ورزیده بود.

دیپلمات کارکشته‌ی سابق بخوبی می داند که هر نیرویی که بخواهد پیشبرد استراتژی‌اش را اساساً‌ به عوامل خارجی و خارج از میهن و کشور و مردم خود متصل کند لاجرم به بن‌بست خواهد رسید و چاره‌ای ندارد به جز آن که همچون دایی جان ناپلئون آمریکا و انگلیس و دول خارجی و عوامل بیرون از وطن خود را عامل عدم پیشبرد استراتژی خود بداند.

جنگ خانمان‌سوز ایران – عراق در سال ۸۸ میلادی خاتمه یافت، دولت ایالات متحده آمریکا به ناحق در سال ۹۷ میلادی مجاهدین خلق را در لیست تروریستی گنجاند، نه سال مجاهدین و ارتش آزادیبخش در لیست تروریستی نبودند و در عراق مستقر بودند که به قول جناب پرویز خزایی ستون‌های ملی و نهادی عراق پا برجا بودند و هیچ گونه سونامی و اشغالی در عراق انجام نگرفته بود. جناب دیپلمات کیچن نشین توضیح دهند که «تنها آلترناتیو» در آن ۹ سال چند تا عملیات نظامی انجام دادند؟ برای پیشبرد استراتژی ارتش (سرنگونی) چگونه و چطور از بازوی نظامی اش ، ارتش آزادی بخش استفاده کرده‌اند.

آیا در آن ۹ سال هم در «حصر و حصار» بودند؟ اعضای شورای ملی مقاومت ، از جمله آقای دیپلمات در آن ۹ سال چند بار به عراق تردد کردند و هر بار چگونه از آن‌ها با سان‌های نظامی و کبکه و دبدبه پذیرایی شد؟

آیا هیچ‌گاه سؤال فرودید که چرا پشت مرزهای ایران قفل هستید؟ آیا سوال سؤال کردیدکه چرا ارتش آزادیبخش دیگر عملیاتی همچون «آفتاب» و «چلچراغ»‌ را نمی‌تواند انجام دهد؟‌ آیا از استراتژیست شورای ملی مقاومت سؤال فرمودید که اگر جنگ تنها طناب دار آخوندها می‌بود چرا آن جنایتکاران سر و مر و گنده به قتل عام‌های هزار هزار متوسل شدند؟‌

آیا این سؤالات راه به استراتژی به بن‌بست رسیده‌ی شورای ملی مقاومت نمی‌برد؟ مگر استراتژی ارتش آزادی‌بخش ورد زبان امثال شمایان نبود؟ و به ر استی در جریان قیام‌های ۲۰۰۹ میلادی که لرزه‌های مداوم سرنگونی بر تن فرتوت آخوندها وارد آمد، ارتش آزادیبخش اگر در حصر و حصار نبود، که نبود، می‌توانست کاری از پیش ببرد؟ اگر اینچنین بود چرا در سال ۷۸ شمسی که آخوندهای سلفه مردم و به ویژه دانشجویان مظلوم را سلاخی می‌کردند،‌«تنها آلترناتیو»‌کاری از پیش نبرد؟ آیا این گونه نبود که به خاطر به بن‌بست رسدن استراتژی‌تان نمی‌توانستید کاری از پیش ببرید؟ چرا که تابع سیاست‌های منطقه‌ای حکومت پیشین عراق، صدام حسین بودید. منظورم این نیست که مزدور بودید، نه عوامل خارجی، یعنی حکومت عراق، اجازه نمی ‌داد استراتژی شما پیش برود. چرا که تابع تغییر و تحولات داخل ایران و مردم ایران نبود. مردم خواهان نقی و سرنگونی حکومت آخوندها بودند. رژیم در سال ۷۸ به هر جنایتی دست یازید تا از بحران سرنگونی جان به در برد، اما «تنها آلترناتیو» و البته مجاهدین خلق در خواب خرگوشی بندهای انقلاب ایدئولوژیک‌شان بودند و می‌رفتند تا بحث‌های «طعمه» را سازمان دهند. همان به اصطلاح انقلابی که اعضای غیر ماهدن تنها آلترناتیو اساساً حتی صابون یکی از بندهای آن به تن مبارکشان نخورده بود .

دیپلمات عزیز، شما که این همه استراتژی را حلوا حلوا می‌کنید، مختصر و مفید توضیح دهید که استراتژی شورای ملی مقاومت چیست؟ ابزار این استراتژی چه می‌باشد و مکانیزم پیاده شدن آن ، کلی و نه ذکر جنبه‌های مخفی چه می‌باشد؟ به قول خودتان تف و آب دهانتان را برای آخوندها ذخیره گردانید و استراتژی را برای مردم ایران تشریح نمایید؟ استراتژی قبلی را متوجه شدیم که قوه مجریه ایالات متحده آمریکا نگذاشت پیش برود، از این بعد استراتژی شما چیست و چگونه قرار است اجرایی شود؟

صادقانه و بدون هیچ گونه شگرد دیپلماتیک و به قول سرکار استوار پلتیکی توضیح بفرمایید در عراق کنونی که از نظر شورای ملی مقاومت حکومتش دست نشانده‌ی آخوند است و امثال سیلمانی و نیروی تروریستی سپاه قدس در تار و پود ارگان‌های نظامی و امنیتی ‌اش رخنه کرده است و به لحاظ جغرافیایی و اداری همچون جگر زلیخا چند پاره است، جنایتکاران داعش بخشی از آن را در اشغال دارند، حکومت مرکزی و آخوندها باچنگ و دندان بغداد و استان دیالی را چسبیده‌اند، احزاب کردی حداقل بر یک چهارم آن حکومت می‌‌کنند، احزاب و گروه‌های تروریستی دست‌ساز حکومت جمهوری اسلامی ایران در تمام آن سرزمین جولان می‌‌دهند و یک قلم در ده دقیقه ۸۰ موشک مرگ آور بر سر پناهندگان و ساکنین لیبرتی می‌ریزند ، این «تنها آلترناتیو» به دنبال چه چیزی می‌باشد؟

از این که افراد بی دفاع را در لیبرتی نگاه داشته است چه اهدافی را دنبال می‌کند؟‌

شما و نویسندگان سیاست‌های «تنها آلترناتیو» که این همه تف و آب دهان و لعنت را روزانه نثار چند منتقد ضد رژیم آخوند‌ها می‌کنید، فکر نمی‌کنید اگر این هم تف و آب دهان و لعنت را ذخیره می‌کردید و آنرا یک جا نثار سر و ریش آخوندها می‌نمودید ، چه بسا تاکنون استراتژی‌تان قدری پیش رفته بود و پایه‌های حکومت آخوندها تکانی می‌خورد؟‌

جناب دیپلمات لر شورای ملی مقاومت، از انیشتن نقل قول می‌کند که «جهان جای خطرناکی است، نه به خاطر وجود افراد ستمگر و ددمنش، بلکه به خاطر وجود افرادی که در برابر آن نمی‌ایستند» و خود اضافه می‌کند «که بدتر بدتر به خاطر وجود افرادی که نه تنها خود کاری نمی‌کنند و در ایران سلامت می‌نشینند، بلکه برای سرپوش گذاشتن بر نایستادن و نجنگیدن و بریدن و لو دادن و خیانت‌های خود، مدام در حال سنگ‌اندازی و مل بار همیه برای آتش مخرب دشمن اصلی ملت و میهن و جهان هستند. حالا هر نامی برخود می‌گذارند فاقد اهمیت است. »

آری به راستی جهان جای خطرناکی است، به ویژه این که در دوران انیشتن فقید، بنیادگرایان و آخوند‌های مرتجع هنوز سر در حجره داشتند، اما حال نگاهی به قلمزنان خودتان در سایت‌های وابسته به شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق بیاندازید که بفرموده چگونه یقه چندتا منتقد ضد ظلم و ستم آخوندی‌های جنایتکار را گرفته‌اند. راستی چندتای این قلم‌زنان حتی برای یک روز مناسبات تشکیلاتی مجاهدین خلق را تجربه‌کرده‌اند. در چند جنگ ارتش آزادیبخش شرکت داشته‌‌اند؟ کی و کجا چشم بر عواطف و علایق شخصی و خانوادگی بسته ، و از منافع مالی و اقتصادی و رفاهی خود گذشته و یا سلامتی‌‌‌شان را به خاطر مبارزه به مخاطره‌ انداخته‌اند.

بریدن ا زمبارزه در دیدگاه مجاهدین یعنی فرد و شخصی که وارد یک مناسبات منظبط ، تشکیلاتی و سخت می‌شود و به هر دلیلی درست یا نادرست از آن مناسبات جدا و یا به قول مجاهدنی می‌برد و بریده محسوب می‌شود .آیا اساساً‌ شما و امثال شمایان مفهوم بریدن از مبارزه را می‌دانید؟‌

از تک تک این قلم‌زنان فحاش و هتاک بخواهید سوابق تشکیلاتی و مبارزاتی خود را قلمی کنند تا مشخص شود چه کسانی در «ایوان سلامت» نشسته‌اند و با معیار شهید اصغر بدیع‌زادگان کدامشان مبارزند؟

آن شهید بزرگوار می‌گفت «ارزش هر فرد در مبارزه به اندازه نیرویی است که در راه مبارزه می‌گذارد». حال از دستگاه مجاهدین خلق بپرسید با این معیار، شمایان در کجای صفحه‌ی شطرنج مبارزاتی قرار گرفته اید؟ هندوانه زیر بغل گذاشتن مجاهدین را بگذارید کنار، خودشان بهتر از هر فرد و جریانی می دانند که قلمزنان کیچن نشین با شاخص‌ها و معیارهای ایدئولوژیک – تشکیلاتی شان در کجا قرار دارند.

منتقدین سیاست‌های مجاهدین خلق و نه مزدوران آخوند‌ها اساساً حاصل و برآمده از دستگاه مجاهدین هستند. حق دارند و باید سیاست‌ها، استراتژی، تاکتیک، عملکرد و … آن‌ها را زیر سؤال ببرند و مورد پرس و جو قرار دهند. بلند کردن چماق آخوند‌ها از طرف شما، هیچ دردی از مردم ایران دوا نخواهد کرد. ممکن است برای چند صباحی به دلیل شقاومت و جنایت آخوند‌های ستمگر تف و آب دهان خود را نثار منتقدین صادق مجاهدین خلق کنید، اما این به خود شما برخواهد گشت. این‌ها به گفته‌ قرآن کف روی آب می‌باشد و سیاهی به ذغال خواهد ماند. به دوستان مسلمان توصیه کنید به مردم ایران و منتقدین خود پاسخگو باشند. با شانتاژ ، تهمت و افترا، خامنه‌ای با این همه امکانات دولتی و کشوری به پهناوری ایران زمین به جایی نرسید و نخواهد رسید،‌ آلترناتیوی که ادعا دارد در جنگ تمام عیار با آخوند‌ها می‌باشد، از همان متدها، روش‌ها و شیوه‌های آخوندهای دجال و خونریز استفاده نمی‌کند و به قول شما « حال هر نامی بر خود می‌‌گذارد، فاقد اهمیت است» .

بهروز ریحانی ۱۳ آبان ۱۳۹۴

(پایان)

دکتر نوری زاده، مارس ۲۰۱۵: سرکار خانم رئیس جمهور مقاومت! وقتی جشن میگیری در فرانسه بیاد بچه های لیبرتی باش

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21717

چه کسی در لیبرتی کشته شد؟ – طراح عملیات مهندسی؛ طعمه بقای منافقین در عراق

باشگاه خبرنگاران جوان، دوم نوامبر ۲۰۱۵:… سعید سلطانپور از اعضای جداشده گروهک تروریستی منافقین است که سالهاست در کانادا حضور دارد، روایت ‌می‌کند. حسین ابریشم چی از مسولان مجاهدین انقلاب اسلامی بود که در سال ۵۹ به گروهک منافقین پیوست. در سال ۶۰ مسول بخش اطلات این گروهک بود که در ربودن و شکنجه و اتو کشیدن و زنده خاک کردن ۳ پاسدار در خیابان بهار در سال ۶۱ به نام عملیات مهندسی …

مهدی ابریشمچی مزدور صدام حسینسخنرانی مهدی ابریشمچی، نشانگر اراده برای کشتار بازماندگان لیبرتی بعد از پیام زوج رجوی است

لینک به منبع

چه کسی در لیبرتی کشته شد؟

طراح عملیات مهندسی؛ طعمه بقای منافقین در عراق/ یک عضو سابق از نقشه رجوی می‌گوید

اردوگاه «لیبرتی» محل حضور عناصر بر جای مانده از منافقین است که پس از تعطیل شدن پادگان اشرف به آنجا منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از حمله به اردوگاه لیبرتی (محل استقرار منافقین در عراق) در شامگاه پنجشنبه هفته گذشته، اخبار مختلفی از آمار تعداد موشک ها و کشته شدگان این حمله منتشر شد.

طراح عملیات مهندسی طعمه بقای منافقین در عراق/ یک عضو سابق از نقشه رجوی می‌گوید

اردوگاه «لیبرتی» محل حضور عناصر بر جای مانده از گروهک تروریستی منافقین است که پس از تعطیل شدن پادگان اشرف به آنجا منتقل شدند. سرکردگان گروهک تروریستی منافقین علی‌رغم آمادگی برخی کشورهای غربی و آلبانی برای پذیرش اعضا همچنان اصرار بر ماندن در خاک عراق دارند، زیرا ادامه حیات خود را منوط به این حضور تلقی می‌کنند.

منافقین در ایران، منفورتر از سلطنت‌طلبان هستند

«مهدی توکل»، «بهزاد میرشاهی»، «حسن اداوی»، «رجب محمدی»، «رضا وادیان»، «شریف ویسی»، «حسین سرو آزاد»، «احمد مسچیان»، «جاسم قصیر»، «ابوطالب هاشمی»، «حمید دهقان»، «کیومرث یوسفی»، «حسین گندمی»، «نیره ربیعی» و «حسین ابریشمچی» در حمله به پایگاه لیبرتی کشته شدند.

منافقین در ایران، منفورتر از سلطنت‌طلبان هستند

فرماندهی عملیات بغداد نیز اعلام کرد که اردوگاه آزادی واقع در جنب فرودگاه بین المللی بغداد شامگاه پنج‌شنبه هدف حمله ۱۵ راکت کاتیوشا قرار گرفته است.

همچنین رسانه‌های عراقی از کشته شدن دست‌کم سه سرباز این کشور در حمله به اردوگاه آزادی خبر داده‌ و افزودند: ۱۶ سرباز عراقی در اثر شلیک این راکت‌ها زخمی شده‌اند.

گروه “جیش‌المختار” مسئولیت این حمله را به عهده گرفته است.

منافقین در ایران، منفورتر از سلطنت‌طلبان هستند

بررسی‌ها نشان داده که راکت‌ها از منطقه “بکریه” در حدود ۶ کیلومتری شمال شرقی فرودگاه بغداد شلیک شده است.

و اما حسین ابریشمچی کیست؟

حسین ابریشمچی از بازجویان و شکنجه گران گروهک تروریستی منافقین در زندان شماره ۲ پادگان اشرف و همچنین کمپ لیبرتی بود. او از تئوریسین‌ها و اجرا کنندگان عملیات مهندسی این گروهک‌ تروریستی بود.

منافقین در ایران، منفورتر از سلطنت‌طلبان هستند

وی برادر مهدی ابریشمچی همسرسابق مریم رجوی از اعضای اصلی گروهک تروریستی منافقین و عامل اصلی جنایت عملیات مهندسی این گروهک تروریستی بود که ۶ نفر از هموطنان‌مان را با شکنجه به طرز فجیعی به شهادت رساند.

ابریشمچی مسئولیت فرماندهی لشکر ارتش رجوی را نیز در کارنامه ننگین خود دارد.

اظهارات دو عضو سابق گروهک تروریستی منافقین

ابراهیم خدابنده از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق(گروهک تروریستی منافقین) در گفت‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان پیرامون حمله اخیر به کمپ لیبرتی توضیخاتی ارائه کرد:

باشگاه خبرنگاران جوان: پیرامون اتفاق هفته گذشته نظر شما چیست؟

خدابنده: گروهک تروریستی منافقین در زمان صدام(دیکتاتور سابق عراق) در سرکوب مردم عراق نقش بسیار پررنگی داشت. این گروهک تروریستی در میان مردم این کشور و به خصوص کردها و شیعیان بسیار منفور است، زیرا این گروهک تروریستی ظلم بسیاری را در حق این افراد روا داشته و مردم عراق سالهاست که خواهان انتقام‌گیری از این گروهک منفور بوده و هستند و به همین دلیل دولت عراق همیشه اصرار داشته است که گروهک تروریستی منافقین حتی برای تامین امنیت خود خاک عراق را ترک کند.

گروهک تروریستی منافقین به ماندن در عراق اصرار بسیار داشته و دارد. خود مسعود رجوی مایل به نگهداشتن افراد در عراق و کشته شدن آنها است تا بتواند از آنها استفاده ابزاری بکند. مردم عراق معتقدند که پرونده مسعود رجوی در عراق بسیار سیاه‌تر و قطورتر از پرونده صدام است.

شاخص‌ترین فرد کشته شده در حمله اخیر به لیبرتی حسین ابریشمچی برادر کوچکتر مهدی ابریشمچی است. وی یکی از فرماندهان نظامی گروهک در دهه ۶۰ در ایران بود. این فرد فرماندهی نیروهای منافقین در تهران را نیز برعهده داشت و در اکثر فعالیت‌های ترور در آن سالها نقش داشت.

من شنیده‌ام که در سالهای اخیر، ابریشمچی با مجموعه سرکردگی گروهک دچار برخی مسائل شده بود و به همین دلیل جزء افراد منتقل شده به اروپا نبود و در عراق ماندگار شد و بنا به گفته توبه‌کنندگان منافقین، کسانی که در عراق ماندگار می‌شوند، به منظور گذشتن از لب تیغ در این کشور می‌مانند.

باشگاه خبرنگاران جوان: مسئولیت ابریشم‌چی در لیبرتی پررنگ‌تر از دیگران بود یا پست او هم مانند بقیه اعضاء بود؟

خدابنده: من از مسئولیت کنونی وی در گروهک تروریستی منافقین اطلاعی ندارم، اما همانطور که گفتم او در دهه ۶۰ از پایه‌های بسیار مهم سازمان(گروهک تروریستی منافقین) بود و پس از تشکیل ارتش آزادی‌بخش در جریان همکاری با صدام فرمانده تیپ بود.

از آنجا که کار سازمان کشتن افراد بی‌گناه و یا حتی یاران خود بوده و هست؛ ظاهرا ابریشمچی اعتراضی را به گروهک و در راس آن مسعود رجوی داشته از این رو به چنین سرنوشتی دچار شده است.

پس از حمله آمریکا به عراق گروهک تروریستی منافقین اعلام کرد؛ ۵۵ نفر از عناصرش به هلاکت رسیده‌اند، اما بعدها مشخص شد که فقط ۵ نفر در این حملات کشته شدند و بقیه کشته شدگان تسویه‌حساب‌های درون گروهی بوده است.

باشگاه خبرنگاران جوان: آیا ابریشم‌چی در مقر سازمان در فرانسه نیز حضور داشتند یا به طور کامل در عراق بودند؟

خدابنده: بعد از دهه ۶۰ که خط ترورهای گروهک در تهران به بن‌بست رسید و یک تسلط امنیتی توسط نیروهای انقلابی ایران ایجاد شد، حسین ابریشمچی به پاریس فرار کرد، اما همچنان بعضی نیروها را در داخل ایران برای انجام ترور هدایت می‌کرد. پس از سفر مسعود رجوی به عراق و تشکیل ارتش آزادی‌بخش ، حسین ابریشمچی نیز به عراق رفته و جزو فرماندهان ارتش رجوی بود و از آن به بعد هیچ وقت از عراق خارج نشد.

باشگاه خبرنگاران جوان: سطح فعالیت‌ حسین ابریشمچی در چه حدی بود؟

خدابنده: مهدی ابریشمچی برادر بزرگتر حسین جزء مسئولین سیاسی و مشاوران سیاسی رجوی و این گروهک تروریستی بود، اما حسین در رده نظامی سازمان جزء ۱۰ نفر اول سازمان بود. طراحی اصلی عملیاتهای ارتش رجوی مثل عملیات غروب جاویدان توسط وی انجام می‌شد.

باشگاه خبرنگاران جوان: تخصص و تحصیلات حسین ابریشمچی در چه زمینه‌ای بود؟

خدابنده: مدرک شخص ابریشمچی را به طور دقیق به یاد نمی‌آورم.

باشگاه خبرنگاران جوان: با توجه به شرایط امروز عراق، آیا رابطه‌ای میان داعش و منافقین وجود دارد؟

خدابنده: از زمانی که داعش در سوریه اعلام موجودیت کرد و بعد وارد خاک عراق شد، همواره مورد حمایت مستقیم گروهک تروریستی منافقین بوده است و هم‌اکنون سیاست‌های منافقین هم‌ردیف با سیاست‌های آل‌سعود و رژیم صهیونیستی است و این سازمان دنباله‌رو بی‌چون و چرای آل‌سعود و اسرائیل است.

حتی مسعود رجوی در جلسات داخلی رسما اعلام کرده است که ما از داعش سلاح دریافت خواهیم کرد و با دولت و ملت عراق خواهیم جنگید. این اظهارات باعث عصبانی شدن مردم و گروه‌های جنگجوی عراقی که با داعش می‌جنگند، شد.

مردم عراق از زمان صدام، گروهک منافقین را به عنوان دشمن خود تلقی می‌کنند و این یک واقعیت است. دولت عراق نیز بارها اعلام کرده است که منافقین یک تهدید امنیتی برای ماست.

باشگاه خبرنگاران جوان: نقش برادران ابریشمچی در فسادهای موجود در سازمان مثل ازدواج‌های تشکیلاتی و سازمانی چه بود؟

خدابنده: فساد اخلاقی در گروهک تنها متمرکز در مسعود رجوی است، یعنی براساس تئوری انقلاب ایدئولوژیک، انقلاب طلاق به وجود آمد یعنی همه اعضاء باید همه زنان را در عقد مسعود رجوی بدانند و هیچ مردی نمی‌توانست متاهل باشد. تا زمانی که من از گروهک جدا بشوم، فکر می‌کردم که این ایدئولوژی تنها در حد نظریه است، اما بعدها با اشاره به افشاگری‌های بعضی زنان از جمله بتول سلطانی که عضو شورای سرکردگی بود، معلوم شد که این امر جنبه عملی نیز داشته، البته هیچ‌کدام از مردان از این موضوع اطلاع نداشتند. برنامه‌ها توسط مریم رجوی پایه‌ریزی می‌شد و زنان رسما به عقد مسعود در می‌آمدند. ظاهر قضیه نشان می‌دهد که حتی افراد بلندمرتبه گروهک نیز از این جریان خبر نداشتند و تمامی برنامه‌ها زنانه و زیر نظر مریم بوده است.

با مطالعاتی که من انجام داده‌ام متوجه شدم که در چندین فرقه از جمله دیویدیان به رهبری دیوید کوروش در آمریکا، همین مسئله وجود دارد که او همین استیلای رجوی بر زنان را در فرقه خود پیاده کرده و تمام مردان را از رابطه با زنان ممنوع کرده و تنها خود را جایز دانست.

باشگاه خبرنگاران جوان: مشاهده می شود مسعود رجوی در جریان برخی اتفاق‌ها فایل صوتی از خود منتشر می‌کند، آیا این انتشار تنها به منظور اعلام کردن زنده بودن مسعود رجوی است یا سیاست خاصی در آن نهفته است؟

خدابنده: شواهد نشان می‌دهد که مسعود رجوی زنده است و به سرکردگی گروهک تروریستی منافقین ادامه می‌دهد، اما مکان اختفای وی مشخص نیست، البته آمریکایی‌ها که اعلام می‌کنند ما نیز از مکان زندگی رجوی اطلاعی نداریم، کذب محض می‌گویند و قابل قبول نیست. قطعا غربی‌ها از مکان زندگی رجوی اطلاع دارند و حتی با او رابطه دارند. مسعود رجوی همانطور که به عنوان زائده جنگ در خدمت صدام و به عنوان زائده بحران هسته‌ای در خدمت رژیم صهیونیستی بود، هرساله به عنوان فردی مزدور و اجاره‌ای به اجاره جبهه‌ای در غرب در می‌آید.هرجایی که تضاد به وجود بیاید، منافقین در آنجا حضور پیدا می‌کنند، مثلا اخیرا مریم رجوی در نامه‌ای به پادشاه عربستان برای همکاری با این کشور اعلام آمادگی کرده است. اما اسنادی که اخیرا ویکیلیکس منتشر کرد، حاکی از مکاتبات عربستان با سفیر خود در لندن بود که سفیر عربستان اعلام داشت طبق تحقیقات گروهک منافقین در ایران بسیار منفور هستند و استفاده از آنان اصلا به صلاح نیست.

باشگاه خبرنگاران جوان: با توجه به شرایط به وجود آمده، آیا منافقین اردوگاه لیبرتی را ترک می‌کنند یا راه دیگری را در پیش می‌گیرند؟

خدابنده: رجوی قطعا تلاش می‌کند تا در عراق بماند. اما سازمان ملل و دولت عراق به منافقین فشار می‌آورند تا عراق را ترک کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: تعداد افراد حاضر در لیبرتی چند نفر است؟

خدابنده: تعداد افراد حدودا ۱۵۰۰ نفر هستند. بخشی از جمعیت سازمان عازم آلبانی شده و بعضی عازم آمریکا شدند. رجوی همانطور که سعی داشت با کشتار در میان اعضایش پادگان اشرف را حفظ کند اکنون تلاش می‌کند تا لیبرتی را حفظ کند و به شکلی خونین آن را ببندد. او سعی می‌کند تا نفرات در لیبرتی بمانند و کشته شوند تا اینکه از آنجا خارج شوند، زیرا در صورت کشته شدن افراد استفاده بسیار بیشتری به رجوی می‌رسد.

باشگاه خبرنگاران جوان: شما در صحبت‌های خود از کلمه جوانان استفاده کردید، این جوانان چه کسانی هستند؟

خدابنده: گروهک در این سالها قطعا جذبی نداشته، مثلا اگر کشته شدگان لیبرتی را مرور کنید، می‌بینیم که همگی در سنین بالا هستند . متوسط سنی بسیار بالاست. این جوانان فرزندان اعضای این گروهک تروریستی بودند و به نوعی در سازمان بزرگ شدند و یا در خانواده هواداران در اروپا زندگی کرده و بزرگ شدند و بعدها آنها را به بهانه دیدار با خانواده به عراق کشانده و حتی خیلی از این جوانان سابقه زندگی بیرون از گروهک را ندارند. تعدادی از این افراد را ایالات متحده به شرط عدم انجام فعالیت سیاسی به آمریکا برد.

باشگاه خبرنگاران جوان: آمریکا چه نیازی به اینگونه افراد دارد؟

خدابنده: قطعا آمریکا بدون در نظر گرفتن منافع خود کاری را انجام نمی‌دهد. اینها افرادی هستند که آموزش‌های فرقه‌ای دیده‌اند و ذهن آماده‌ و یکسویه‌ای برای انجام برخی فعالیت‌ها دارند.

باشگاه خبرنگاران جوان: گروهک تروریستی منافقین چه نقشی در تنش‌های اخیر منطقه و به خصوص در مسئله عربستان دارد؟

خدابنده: به اعتراف سرویس‌های امنیتی و اطلاعاتی آمریکا منافقین سالهاست که دیگر هیچ رابطه‌ای با مردم ایران ندارد. بنابر اذعان آمریکایی‌ها منافقین نزد مردم ایران از سلطنت‌طلبان نیز منفورترند. پس گروهک خود به این مسئله واقف است که نمی‌تواند تکیه‌ای به مردم ایران بکند. به همین دلیل بود که آن خیانت آشکار را انجام دادند و با صدام همکار کرد.

گروهک تروریستی منافقین همیشه در شکاف زندگی می‌کند، مثلا شکاف جنگ ایران و عراق، شکاف مسئله هسته‌ای و یا شکاف روابط تهران_ ریاض. این گروهک تروریستی همیشه به دنبال این شکاف‌ها بوده تا در آنها لانه کند. از آنجا که میزان منفوریت گروهک منافقین بر همگان عیان شده، هیچ کس به این گروهک نزدیک نمی‌شود و یا حداقل با دست باز از آنها استفاده نمی‌کند. هم‌اکنون تنها گزینه جایگزین منافقین، گروهک‌های تروریستی مانند داعش، جبهةالنصرة و… هستند که با دست‌اندازی به آنها می‌خواهند برای چند صباحی عمر خود را طولانی‌تر کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: آیا حسین ابریشمچی خانواده‌ای هم داشت یا نه؟

خدابنده: وی قبل از انقلاب طلاق دارای خانواده بود، اما از جزئیات این مسئله اطلاع دقیقی ندارم. بعد از سال ۶۸ همه افراد نه تنها نباید دارای خانواده می‌بودند که باید ضد خانواده عمل می‌کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان: آیا خود شما با حسین ابریشمچی رابطه و برخوردی داشتید؟

خدابنده: بله من در فاصله سالهای ۶۵_۶۴ که در پاریس بودم، با وی چندین بار برخورد داشتم.

اظهارات یک عضو جداشده گروهک تروریستی منافقین

سعید سلطانپور از اعضای جداشده گروهک تروریستی منافقین است که سالهاست در کانادا حضور دارد، روایت ‌می‌کند.

حسین ابریشم چی از مسولان مجاهدین انقلاب اسلامی بود که در سال ۵۹ به گروهک منافقین پیوست. در سال ۶۰ مسول بخش اطلات این گروهک بود که در ربودن و شکنجه و اتو کشیدن و زنده خاک کردن ۳ پاسدار در خیابان بهار در سال ۶۱ به نام عملیات مهندسی دست داشت.

یکی از اختلافاتم با مسعود رجوی سر این مسله بود که منافقین نباید این پاسدارها را شکنجه می کرد. رجوی معتقد بود که با توجه به ضربات پی‌درپی به گروهک بعد از ۳۰ خرداد ۶۰ کسب اطلاعات مهم بود.

به گفته مسولین گروهک تروریستی منافقین بعد از شکنجه این پاسدارها شبکه عبدالله پیام شناسایی شد. در این شبکه ماموران دادستانی از جمله هادی غفاری با جازدن خود به عنوان وانتی، میوه فروش سیار و دست فروش خانه های تیمی سازمان را شناسایی می کردند. به گفته مسولین گروهک ، آنها توانستند چند تن از رهبران منافقین را حفظ کنند .

هیچگاه درون گروهک منافقین با این مسله برخورد و نقد نشد. به همین دلیل شکنجه مخالفان رجوی بعداز سالهای ۶۸ و شکست نظامی و ریزش نیروها به صورت سازمان یافته رسمی شد و مسوولین از گفتن علنی آن ابایی نداشتند.

۳ پاسدار شکنجه شده عملیات مهندسی عنوان عملیاتی است در سال ۱۳۶۱ توسط گروهک تروریستی منافقین که طی آن تعدادی از نیروهای کمیته‌های انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یک کفاش و یک معلم به ظن سپاهی بودن ربوده و در یک شکنجه گاه مخفیانه سازمان مجاهدین در خیابان بهار تهران برای دست آوردن اطلاعات تحت شکنجه قرار گرفتند. همه این افراد تحت شکنجه کشته شده و اجساد آنان دفن شد. پس از شناسایی و دستگیری اعضای سازمان مجاهدین اجساد این افراد مجدداً تشیع و دفن شد. بنا به اظهارات دستگیر شدگان برخی از قربانیان در محل باغ فیض تهران منتقل و زنده به گور شده‌اند. برخی از این افراد بر خلاق تصور ربایندگان نظامی نبوده‌اند و برخی دیگر نیز که نظامی بوده‌اند تحت شکنجه‌ها تا حد مرگ مقاومت کردند. برای جلوگیزی از لو رفتن عملیات همه افراد در هر حال باید به قتل می‌رسیدند.

 

بر اساس اعترافات اعضای دستگیر شده؛ سازمان از روش‌هایی همچون شلاق با کابل، سوزاندن با آب جوش، کشیدن دندانها با انبر، سوزاندن بدن با اتو، بردین گوشها و بینی، سوزاندن آلت مردان با سیخ داغ، کندن پوست سر و صورت، بیرون آوردن چشم‌ها و … برای شکنجه افراد استفاده شده است.

نگرانی پدر خوانده از حال و روز فرزند نحس

گفتنی است، جان کری، وزیر خارجه آمریکا به حمله موشکی شب گذشته به مقر گروهک منافقین در عراق واکنش نشان داده و آن را محکوم کرد. کری در این زمینه گفت: «آمریکا قویاً این حمله تروریستی را محکوم می‌کند. ما با مقامات ارشد عراقی در تماس نزدیک هستیم تا مطمئن شویم، خدمات درمانی و اضطراری لازم برای قربانیان فراهم شود». وی تأکید کرد که آمریکا متعهد به کمک به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل برای انتقال دائمی اعضای ساکن در کمپ لیبرتی به خارج از عراق است.

منافقین در ایران، منفورتر از سلطنت‌طلبان هستند

باید تاکید کرد گروهک تروریستی منافقین به دستمال چرکی تبدیل شده‌ که حتی هم‌پیمانانش دیگر رغبتی به استفاده از آن ندارند.

انتهای پیام/

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21634

جیش المختار مسئولیت حمله را بر عهده گرفت (+ گزارش و عکس)

خبرگزاری فارس، سی ام اکتبر ۲۰۱۵:…  این دو عملیات را جیش المختار و رهبر آن «وثیق البطاط» بر عهده گرفته است. جیش المختار یا حزب الله عراق در سال ۲۰۱۳ شکل گرفت. این گروه متشکل از شیعیان جنوب عراق است که تعداد زیادی از بستگان خود را در انتفاضه شعبانیه در سال ۱۹۹۱ میلادی از دست دادند. این قیام که شیعیان جنوب عراق به راه انداختند توسط ارتش بعث و با کمک سازمان تروریستی منافقین …

خبرگزاری فارس: نگاهی به عملیات علیه اردوگاه منافقین در بغداد/ چرا آتش خشم ملت عراق از منافقین خاموش نمی‌شود+عکس

لینک به منبع

به گزارش خبرگزاری فارس، ساعت ۱۹ به وقت محلی روز پنجشنبه اردوگاه لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بغداد که محل نگهداری عناصر گروهک تروریستی منافقین است، مورد حمله خمپاره‌ای قرار گرفت.

سران منافقین ادعا کردند که در این حمله بیش از ۸۰ موشک از انواع مختلف به لیبرتی اصابت و خسارات جانی و مالی بسیاری را به این گروهک تحمیل کرده است.

 

 

تصویر اردوگاه لیبرتی

منابع امنیتی عراق تعداد موشک‌های شلیک شده را ۲۰ قبضه و منافقین نوع موشک‌ها را کاتیوشا و فلق اعلام کردند.

پلیس عراق نیز اعلام کرد که کامیونی که موشک‌ها از آن شلیک شده را در منطقه بکریه در غرب بغداد یافته است.

مریم رجوی که در پاریس به سر می‌برد نیز به سرعت این عملیات را محکوم و از آمریکایی‌ها خواست تا حمایت خود را از اردوگاه لیبرتی به عنوان یک «کمپ موقت اسکان» بر عهده بگیرند. جالب اینکه خود سران منافقین اذعان دارند که این یک کمپ موقت است، اما از سال ۲۰۱۱ تاکنون در آن مستقر بوده و حاضر به خارج شدن از آن نیستند.

نام حسین ابریشمچی برادر مهدی ابریشمچی و مسئول عملیات مهندسی که در آن چند تن از اعضای سپاه پاسداران و نیز مردم عادی و مؤمن به بدترین شکل ممکن شکنجه و بعد به شهادت رسیدند نیز در بین کشته‌شدگان این عملیات بود.

 

تصویر حسین ابریشمچی از فرماندهان رده بالای سازمان منافقین و عضو مرکزی تیم علمیات مهندسی

حسین ابریشمچی، با نام‌های مستعار محمود، شیرزاد و رحمت، عضو مرکزیت نهاد و مسئول اجرایی عملیات تروریستی و عملیات مهندسی بود.

 یکی از قربانیان عملیات مهندسی که به شکل وحشیانه ای شکنجه و بعد زنده سوزانده شد

درباره عملیات موسوم به مهندسی باید گفت که در پی ضربات شدید در اوایل سال ۶۱ و لو رفتن بسیاری ازخانه‌های تیمی، سازمان دستور داد تا افراد مشکوکی را که در حوالی خانه‌های تیمی مشاهده می‌کردند، ربوده و سپس آنها را برای کسب اطلاعات مورد شکنجه قرار دهند. این عملیات نوظهور توسط سازمان «عملیات مهندسی» نام گرفت. به همین دلیل است که نام عمیات مهندسی انزجار و نفرت زیادی را در بین ملت ایران به همراه دارد.

درخصوص عملیات لیبرتی، سازمان منافقین تا این لحظه اسامی ۲۵ نفر از کشته شدگان خود را به این شرح اعلام کرده است: مهدی توکل، بهزاد میرشاهی، حسین اداوی، رجب قربانی، رضا وادیان، شریف ویسی، حسین سروآزاد، احمد مسچیان، جاسم قصیر، نیره ربیعی، ابوطالب هاشمی، حمید دهقان، کیومرث یوسفی، حسین گندمی، حسین ابریشمچی، اکبرعلیدوست، حسن ابراهیمی، جواد سالاری، حسن توفیق، رجبعلی قربانی، رضا ایمنی، فرشید ربیعی، سهراب همایونفر، منوچهر براتی و محمد علی میرزایی.

وزیر خارجه آمریکا و برخی نمایندگان پارلمان اروپا این حمله را محکوم و خواستار التزام دولت عراق به وظایف خود شدند.

یادآور می‌شود که پیش از این نیز حمله‌ای به محل حضور منافقین در کمپ اشرف در استان دیالی در شهریور ماه ۹۲ شده بود که منجر به کشته شدن بیش از ۵۷ عضو این سازمان شد.

این دو عملیات را جیش المختار و رهبر آن «وثیق البطاط» بر عهده گرفته است. جیش المختار یا حزب الله عراق در سال ۲۰۱۳ شکل گرفت. این گروه متشکل از شیعیان جنوب عراق است که تعداد زیادی از بستگان خود را در انتفاضه شعبانیه در سال ۱۹۹۱ میلادی از دست دادند. این قیام که شیعیان جنوب عراق به راه انداختند توسط ارتش بعث و با کمک سازمان تروریستی منافقین به شدت سرکوب شده و تعداد زیادی از انقلابیون به شهادت رسیدند.

جیش المختار و مردم عراق خواهان اخراج منافقین از این کشور هستند و در همین راستا بود که کمپ اشرف تعطیل و باقی ماندگان گروهک به کمپ لیبرتی منتقل شدند تا به سرعت عراق را ترک کنند. علیرغم تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و آلبانی اما سران منافقین اجازه انتقال اعضا به خارجه از عراق را نمی‌دهند زیرا ماهیت وجودی فرقه را با رفتن از عراق در معرض نابودی می‌بینند.

اردوگاه لیبرتی در سال ۲۰۱۱ از محل اسکان ارتش آمریکا به محل حضور منافقین تبدیل شد اما روند انتقال آنها به خارجه از عراق طی ۴ سال گذشته به کندی انجام می‌گیرد.

در همین خصوص وثیق البطاط در گفت‌وگو با فارس ضمن بر عهده گرفتن عملیات روز گذشته لیبرتی عنوان داشت: جیش المختار که متشکل از خانواده‌های قربانیان انتفاضه شعبانیه است، بارها به سران گروهک منافقین اعلام کرده بود که باید هر چه سریعتر خاک عراق را ترک کنند، اما آنها علیرغم تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی کشورهای اروپایی و آمریکایی اصرار بر اشغال بخشی از خاک ما را دارند که این موضوع ما را ناچار به واکنش کرده است.

رهبر جیش المختار به سران گروهک تروریستی منافقین هشدار داد که اگر هر چه سریعتر خاک عراق را ترک نکنند احتمال تکرار اینگونه عملیات‌ها وجود دارد.

 

کشته شدگان فرقه منافقین

در این عملیات بیش از ۲۵ نفر کشته و ۲۰۰ نفر زخمی شده‌اند و به نظر می‌رسد که سازمان ملل، کشورهای اروپایی و آمریکا که مرتب دم از حقوق اعضای فرقه منافقین می‌زنند باید به فکر مردم عراق نیز باشند و برای خروج سریعتر تروریست‌های منافق از عراق دست به کار شوند. مردم عراق جنایات منافقین به همراه ارتش بعث در حق خود چه در سرکوب انتفاضه شعبانیه در جنوب عراق و چه در عملیات انفال در کردستان که منجر به شهادت بیش از ۲۰۰ هزار شهروند عراقی شد را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام/

در گفت‌وگو با فارس رهبر جیش‌المختار حمله به مقر منافقین را بر عهده گرفت

لینک به منبع

خبرگزاری فارس: رهبر جیش‌المختار حمله به مقر منافقین را بر عهده گرفت«وثیق البطاط» رهبر جیش المختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، حمله دیروز به پایگاه لیبرتی را بر عهده گرفت.

البطاط افزود: این گروه که متشکل از خانواده‌های قربانیان انتفاضه شعبانیه است، بارها به سران گروهک منافقین اعلام کرده بود که باید هر چه سریعتر خاک عراق را ترک کنند اما آنها علیرغم تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی کشورهای اروپایی و آمریکایی اصرار بر اشغال بخشی از خاک ما را دارند که این موضوع ما را ناچار به واکنش کرده است.

وی به سران گروهک تروریستی منافقین هشدار داد، اگر زودتر خاک عراق را ترک نکنند، احتمال تکرار این عملیات‌ها وجود دارد.

به گزارش فارس، دیروز در عملیات موشکی دیروز از ۲۵ عضو گروه ترویستی منافقین کشته و ۲۰۰ نفر از آنها زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم است.

حسین ابریشمچی عضو این گروهک و برادر مهدی ابریشمچی و مریم ابریشمچی همسر مسعود رجوی، سرکردگان این گروهک در بین کشته شدگان این عملیات است.

سران گروهک تروریستی منافقین باوجود آمادگی برخی کشورهای غربی و آلبانی برای پذیرش اعضای این گروهک، همچنان اصرار بر ماندن در خاک عراق دارند، زیرا ادامه حیات خود را منوط به این حضور می دانند.

انتهای پیام/

***

همچنین:

پایان اعتصاب غذای مجاهدین، شکست یا پیروزی؟

حجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، هجدهم دسامبر ۲۰۱۳: … بنظر میرسد مریم رجوی علاوه بر اعتیاد به بزرگ نمایی و دروغگویی به بیماری فراموشی نیز دچار شده و یادش رفته است که هدف از اعتصاب غذای مجاهدین در لیبرتی و چند کشور دیگر آزادی بی قید و شرط ” ۷ گروگان اشرفی” بود که باید با آزادی آنها اعتصاب غذا پایان می‌یافت. گوی

دولت عراق و سوژه جدیدی به نام اجساد منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

ایرنا، بغداد، بیست و پنجم دسامبر ۲۰۱۳: … این اجساد مربوط به اعضای فریب خورده گروهک تروریستی منافقین از جمله ۱۰ نفر از مسئولان این فرقه و اعضای شورای رهبری این گروهک است که در فراموشخانه اشرف به هلاکت رسیده اند. در جریان درگیری های روز ۱۰ شهریور ماه امسال مردم و مجاهدین عراقی با شماری از ساکن

گزارش خبرنگاران از مخفی گاه رجوی در کمپ اشرف، عراق

ایران اینترلینک، بیستم دسامبر ۲۰۱۳: …در فوریه سال ۲۰۱۲ آقای فالح الفیاض مشاور امنیت ملی دولت عراق و مارتین کوبلر ریاست نمایندگی سازمان ملل در عراق در کنفرانس مطبوعاتی مشترک اعلام کردند که ضرب العجل تخلیه کمپ عراق جدید (سابقا اشرف) را بخاطر رعایت مسائل انسانی مدتی تمدید می کنند. نفرات ا