اسباب کشی تشکیلاتی جریان شکست خورده مجاهدین از فرانسه به آلبانی

اسباب کشی تشکیلاتی جریان شکست خورده مجاهدین از فرانسه به آلبانی

میلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، یازدهم آوریل 2017:…  حضور طولانی و بی سرو صدای مریم رجوی بانوی خون وترور و خشونت در ایران در تیرانا آلبانی به نظرم از زوایای گوناگون قابل بررسی و قابل تامل است مریم رجوی  در آلبانی بار دیگر تصور های واهی و پوسیده را در مخ افرادی تقویت میکند که با سازماندهی و مغز شویی مداوم از حقایق مسلم و اوضاع و احوال جهانی و بویژه شرایط مردم ایران دور نگاه داشته شده اند و بیشتر بر اساس … 

(رجوی در آخرین وداع با طوطی اش)
استراتژی که در عراق جا ماند

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدینمسعود رجوی، حاضر یا غایب

لینک به منبع

اسباب کشی تشکیلاتی جریان شکست خورده مجاهدین از فرانسه به آلبانی

میلاد آریایی

میلاد آریایی

حضور طولانی و بی سرو صدای مریم رجوی بانوی خون وترور و خشونت در ایران در تیرانا آلبانی به نظرم از زوایای گوناگون قابل بررسی و قابل تامل است

مریم رجوی  در آلبانی بار دیگر تصور های واهی و پوسیده را در مخ افرادی تقویت میکند که با سازماندهی و مغز شویی مداوم از حقایق مسلم و اوضاع و احوال جهانی و بویژه شرایط مردم ایران دور نگاه داشته شده اند و بیشتر بر اساس اوهامات و خیالاتی که دوست دارند شاهداش باشند ، برنامه ریزی میشوند

این افراد قربانی و بخت برگشته پیوسته تلاش میشود با دادن اطلاعات غلط و کرایه کردن نمایندگان اسبق آمریکا که بیشتر نقش نفس مصنوعی را برای این جریان بازی میکنند ، تلاش میشود به اعضا بقبولانند کاملا و صد در صد در عراق شکست نخورده اند و پوزه مبارک شان به خاک مالیده نشده است .

مریم رجوی با جابجایی تشکیلاتی برخی از بالاترین مسئولین کنترل و مغز شویی خود از فرانسه به آلبانی شرایط جدید بدست آمده را که نابود نشده و همگی با هم و در کنار هم سرگرم بازی سرنگونی هستند را پیروزی تاریخی قلمداد کرده و با صدای بلند فریاد میزنند که چشم انتظار آمریکا و ترامپ باقی میمانند.

خزعبلات و- چرت و چولا – گفتن های سیاسی مریم رجوی و درخواست صد بار گفته شده به رسمیت شناختن مجاهدین از طرف اروپا و مقامات رسمی آمریکا هم طبق معمول گوش شنوایی ندارد و باز هم به نظر میرسد آرزو بر روباهان زشت خو عیب نیست و آنرا تکرار کرده که البته  هم فقط بدرد همین بخت برگشتگان میخورد و بس .

از سویی دیگر عدم حضور و حتی کوچکترین علایم حیاتی از طرف مسعود رجوی بار دیگر بر شدت شایعه مرگ مسعود رجوی در پاییز سال ۱۳۹۵ افزوده است .

سه ۳ماه پی در پی مریم رجوی تلاش دارد پیکره زخمی و درب و داغان تشکیلات مجاهدین را راست قامت جلوه دهد و با برگزاری انواع جلسات مغز شویی و روانگردان ، اعضای باقی مانده را به ماندن و سرنگونی قریب الوقوع رژیم مجاب گرداند .

جالب آنکه به تقلید از مسعود رجوی از حاضر شدن در برابر هر خبرنگاری فراری بوده و به هیچ عنوان هیچ کنفرانس مطبوعاتی آزاد  بویژه در آستانه انتخابات ایران برای ریاست جمهوری که خیلی هم برای آنان مهم است ، از ترس سوالات گوناگون و گیج کننده و قطعا رسوا کننده وسر درد آور برای رجوی طفره میروند .

سخنگویان کلیشه ای این جریان از بی بی سی گرفته تا رادیو فردا مثل جن و بسم الله می ترسند ،چونکه اجازه ندارند حتی در اروپا و دنیای آزاد طور حضوری در برابر دیدگان مردم آیران حاضر شده و از مواضع سی و هفت ساله بعد از انقلاب تا به امروزشان دفاع کنند .

آنان میگویند بدون اینکه خون از دماغ کسی بیاید همگی با هم بدور از کویر و صحرا و خاک و شن عراق در اروپا بسر میبرند وحسابی به آنها خوش میگذرد ، ولی بدشان نمی آید از خون آنانی که به تلخی و‌گمنامی و بی رحمی خون شان ریخته شده است کمال استفاده را برده و پشتوانه چک های میلیون دلاری کمک برای رهبران دربار نشینی چون مریم رجوی گردد .

بانوی ترور مریم رجوی اکنون نان را اینگونه به نرخ روز میخورد !؟.

یاد آن شعر حافظ می افتم که میگفت :

دوش با من گفت پنهان کار دانی تیز هوش

از شما پنهان نشاید کرد سر می فروش

گفت آسان گیر بر خود کارها از روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

تا ببینم و بشنویم تا کجا سخت خواهد گرفت بر مجاهدین،  این راز دان تیز هوش.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28787

سال سرنگونی !؟، سال سرافرازی!! یا سال سر در گمی 

 Maryam Rajavi clown1میلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، چهاردهم مارس ۲۰۱۷:… یادم میآید تا زمانی که فریب خوردگان خلق در پادگان اشرف محبوس بودن هر سال ، سال سرنگونی !؟ بود . بعد که به قول خودشان به زندان لیبرتی منتقل شدند هر سال ، سال سرافرازی!!  بود و حالا که با شرمساری و شرمندگی با یک – تیپ پا ایدئولوژیک – بالکل از خاک عراق اخراج و به آلبانی ارسال شدند … 

آن خدابنده (سینگلتون) کمپ اشرف عراق Anne Singleton from Iran-Interlink
visits Camp New Iraq (Formerly Ashraf)
in wake of violence by loyalists of the Rajavi cult

مریم رجوی: سرفرازی بجای سرنگونیَشعار جدید مجاهدین در سال ۱۳۹۵، «سرافرازی» بجای «سرنگونی»

لینک به منبع

سال سرنگونی !؟، سال سرافرازی!! یا سال سر در گمی

همان موقع هم همگی میدانستیم بقول رجوی که در نشست سراسری اش در سال ۱۳۸۰ گفت و تاکید کرد کشک میگوییم! ، کشک میگویید ! و کشک می سابید. ولی خوب رسم بی مزه و بی مسمایی بود که سعی میکردیم هر طور شده سر خودمان را شیره بمالیم و خنده بر لب آه و ناله درون سوز وجودمان را معصومانه قورت بدهیم . هر ساله نزدیک عید و شروع سال جدید رسم فرقه رجوی این بوده و هست که برای سرگرم کردن و سر کار گذاشتن و در واقع فریب اعضای خود اسمی برای سال جدید مشخص میکند و خوب یادم می آید توی مناسبات جهل آلود و دروغ پرور مجاهدین هر سال بشکل تهوع آور و سراسر از تناقض همدیگر را بغل می کردیم و کودکانه میگفتیم « قرار ما ، سال دیگر این موقع میدان آزادی!!»

خوب الان هم سال ۱۳۹۵ هم گذشت و حالا نوبت آن است که در عید نوروز مریم رجوی ، بانوی ترور با پیامی سرکاری اسمی برای سال جدید مشخص کند.

یادم میآید تا زمانی که فریب خوردگان خلق در پادگان اشرف محبوس بودن هر سال ، سال سرنگونی !؟ بود .

بعد که به قول خودشان به زندان لیبرتی منتقل شدند هر سال ، سال سرافرازی!!  بود

و حالا که با شرمساری و شرمندگی با یک – تیپ پا ایدئولوژیک – بالکل از خاک عراق اخراج و به آلبانی ارسال شدند بهترین نام برای سال ، سال سردر گمی است ، اینطور نیست ؟

سردر گمی در استراتژی که بیش از سی و پنج سال خشونت بار را بی حاصل پشت سرگذاشت.

سر در گمی در تاکتیک که چه کنم ؟چه کنم؟ بدنبال راه حلی برای گذران عمر بی حاصل حداقل دو هزار چشم های نگران و ذهن های پر سوال اعضای حاضر در آلبانی پاسخی ندارد

سر در گمی برای پاسخگویی به تاریخ و مردم ایران که چگونه و چرا در زیر قبای وابستگی به عراق و عربستان و اسراییل قادر نشد سرنگونی را محقق کند .

حال اکنون به نظر میاید عربستان نیز در مسیر تحرکات منطقه ای خود تغییر مسیر داده و به این ترتیب به فرقه رجوی هم نیازی ندارد و از غلط کرده خود فاصله میگیرد . عربستان زمانی به این تغییر مسیر احتمالی روی آورد که تنها ۲ موشک معترضین یمن ای ، از گنبد آهنین آنان براحتی عبور کرد و در مرکز پایتخت منفجر شد .

آنجا بود که عربستان فهمید قادر نیست با شلوغ کاری و اعتلاف اجباری به نیابت از ما بهتران ، معترضان یمن را خفه ساخته و بی سر و صدا به تحرکات نظامی اش در منطقه ادامه دهد ، بنابراین در اولین اقدام به سمت عذر خواهی حرکت کرده و مسیر زیارت کنندگان مکه را با پذیرش گفتگو با ایران باز میکند و کم کم و به آهستگی تلاش دارد که هم زمان از حمایت فرقه رجوی خود را دور نگاه دارد .

این شکست بزرگی برای مجاهدین است که حداقل در ۵ سال گذشته بعد از عراق روی حمایت علنی عربستان سعودی بسیار سرمایه گذاری کرده بودند و بعد از مرگ – ملک فهد – وارثین حکومت فهمیدند با حمایت علنی از مجاهدین  بد جوری به کاهدان زدند .

حمایت عربستان از مجاهدین و بویژه شخص رجوی توسط ملک فهد دقیقا از سال ۱۳۶۶ که رجوی مخفیانه به عربستان به بهانه سفر حج رفت و به رجوی بخشی از چادر کعبه را تبرک داد تا کنون حداقل از سی سال پیش ادامه داشته است ولی این حمایت پیوسته در زمان ملک فهد تا جایی که میشد ،مخفیانه و در خفا صورت میگرفت .

تنها بعد از مرگ ملک فهد و حکومت ولیعهد جدید  بود که این موضوع علنی شد و با حضور وزیر اطلاعات عربستان در جلسه سالیانه آنان در سال گذشته در پاریس به یک رسوایی دیدنی و باور نکردنی برای مجاهدین  بدل گردید .

سال جدید نیز به تجربه سالیان گذشته باز هم سال وابستگی بیشتر و درماندگی برای رهبری فرقه و فریب افزون تر برای اعضای اسیر و گروگان گرفته شده پیش بینی میشود و همچنین فرو رفتن در باتلاق خیانت عمیق تر خواهد بود و فرقی نمیکند چه نامی مریم رجوی برای سال جدید برگزیند مهم آن است پیش بینی هیچ تغییری در مسیر مجاهدین از راهی که در گذشته شروع کرده اند ، نیست و تا زمانی که رهبری فعلی مزه شیرین وابستگی را زیر زبان خود دارد هرگز به خلق و مردم تکیه نخواهد کرد.

ولی آرزوی شخصی من برای همه اسیران و هستی باختگان در این فرقه سالی پر از آگاهی ، امید و سلامتی است

سالی… پر از روز و روشنی

سالی …به امید آهنگ خوش زندگی

سالی پر از مهر و صفای دل های بی ریا

سالی پر سلام بر دوست و هر آشنا

سال نو پیشاپیش مبارک و روزگاران خوش باد.

*** 

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgمریم رجوی – ملکه تبلیغات مجاهدین خلق – خدمات خود برای دشمنان ایران را آگهی میکند

Linda-Chavez-Ingrid-Betancourt-Mojahedin_Khalq_MEK_terrorists

Rajavi resorts to bargain basement speakers in Albania (Ingrid Betancourt, Linda Chavez, Wesley Martin …)

لیندا چاوز، اینگرید بتانکورت ولزلی مارتین مواجب بگیران دست سوم فرقه تروریستی رجوی

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28666

جایزه اسکار برای فرهادی و سکوت سنگین و مرگبار فرقه رجوی 

 میلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، دوم مارس ۲۰۱۷:…  جالب تر آنکه وقتی فرهادی در کنار مردم ایران بر علیه فرمان اجرایی ترامپ موضع گرفت و به آمریکا نرفت این مجاهدین بودند که بشکن زنان فرمان اجرایی ترامپ که با هزارها و میلیونها اعتراض نهایتا با رای دادگاه فدرال سرش به گل رفت ، حلوا حلوا میکردند . فرقه رجوی از این خبر وشکست برای ایرانیان و نه رژیم … 

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیرضا تقی زاده، کیهان لندن: تمرین مجاهدین نوحه‌خوان و سینه‌زن برای رقص «تانگو» با «عمو ترامپ»!ا

لینک به منبع

جایزه اسکار برای فرهادی و سکوت سنگین و مرگبار فرقه رجوی

فیلم فروشنده اصغر فرهادی جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان اسکار ۲۰۱۷ را کسب کرد. آقای فرهادی در سال ۲۰۱۲ نیز با فیلم جدایی نادر از سیمین برنده جایزه اسکار شده بود.

پرسش اصلی این است که چرا در شادمانی ها و خوشی های مردم ایران هیچگاه مجاهدین و فرقه رجوی حضور ندارد ؟ چرا آنان تنها در شکست ها و تلخی های ایرانیان خود را نخود هر آش کرده و به بدبختی های مردم ایران میخندند ؟البته شخصا بسیار از این موضوع شادمان هستم چرا که  سکوت تلخ و سنگین آنها نشان از سوختگی و ناراحتی آنان از پیشرفت ایران و ایرانی است.

در نگاه آنان اگر از فرهادی ها تجلیل به عمل آید به نشانه طرفداری از رژیم است و یا اینکه اگر این موضوع و موضوعات مرتبط با پیشرفت ایرانیان مطرح شود بر خلاف این نظریه ارتجاعی است که مگر میشود در حکومت جمهوری اسلامی چنین پیشرفت هایی نایل آید ؟ بله میشود تا کور شود هر آنکه نتواند دید .

جالب تر آنکه وقتی فرهادی در کنار مردم ایران بر علیه فرمان اجرایی ترامپ موضع گرفت و به آمریکا نرفت این مجاهدین بودند که بشکن زنان فرمان اجرایی ترامپ که با هزارها و میلیونها اعتراض نهایتا با رای دادگاه فدرال سرش به گل رفت ، حلوا حلوا میکردند . فرقه رجوی از این خبر وشکست برای ایرانیان و نه رژیم ایران بسیار شادمانی میکرد.

آری اگر من امروز این موضوع را لانسه و بزرگ میکنم برای آن است که نشان دهم مجاهدین هیچگاه در کنار مردم ایران نبوده و نیستند و تنها و تنها منافع ذلیل و زودگذر آنها دلیل بر حیات خفیف و خائنانه آنهاست .

این خبرها دقیقا نشان میدهد که چطور اگر یک اسبی در اسطبل داعش در سوریه سرما – بخورد سریعا خبرش در سایت و تلویزیون مجاهدین منعکس میگردد ولی اگر زن ایرانی به ماه و فضا سفر کند یا جایزه اسکار نصیب هنر ایرانی و فرهادی شود آنرا سانسور و به سکوت باید برگزار کرد .

بله مجاهدین به رهبری بانوی ترور مریم رجوی امروز در این نقطه ایستاده اند و خوشا به حال ما منتقدین سراپا هوشیار مجاهدین که اجازه ندادیم و نخواهیم داد که آنان با فرهنگ دروغ  و ایدئولوژی ریا و انبوهی کثافات و نفرت تاریخی ،اندیشه خون بار خود را در پناه تلی از خاک و خاکستر پنهان کنند.

از همه جالبتر حضور سرکار خانم انصاری ، زن ایرانی و پر افتخار سفر کرده به فضا به نمایندگی از جانب آقای فرهادی بود که این جایزه را دریافت و بیانیه ایشان را قرائت نمود و این  از هر خنجری برای مریم رجوی دردناک تر بود.

پیش خودش مریم رجوی دهها بار میگوید چطور یک نماینده شایسته و آن هم زن میتواند در مراسم اسکار باشد ولی او همچنان در حسد و حسادت با انبوهی جراحی و لباس های فاخر کسی برای او پشیزی ارزش قایل نیست و تره هم برایش خرد نمی کند و مهمتر اینکه در مراسم های با شکوه این چنینی هم دعوت نمی شود ، باور کنید آنها این حرف ها را در نشست هایشان به زبان میآورند و حسرت به دل از آن حرف میزنند.

به هر صورت اصغر فرهادی در اعتراض به فرمان مهاجرتی جنجال برانگیز دونالد ترامپ از شرکت در مراسم اسکار خودداری کرده، هرچند فرمان مذکور به حکم یک قاضی فدرال به حالت تعلیق در آمده است.

با این حال دو قلو های همزاد مجاهدین در حکومت ایران او را بی نصیب نگذاشتند و سعی کردند عینا مجاهدین یا سکوت کنند یا با طعن و نفرین از شدت ضربه بر پیکرشان کم کنند و در مقابله با شادی ایرانیان سعی میکردند از پیشرفت هنر آیران و جایزه بزرگ و مطرح اسکار برای ایران تا میتوانند اصلا  حرفی به میان نیاورند .

در هر صورت اتحاد مواضع و سکوتی که نشان از عصبانیت افسار گسیخته دارد میتواند نشانگر ریشه های همسان و یکسان باشد ، نظر شما چیست ؟

*** 

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Trump’s MEK version of events won’t secure victory against Iran, lets ISIS off the hook

انگلی به نام “منافقین” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28574

بحران های بی انتها وبی سرانجام مجاهدین خلق (فرقه رجوی)ا 

 Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، بیست و سوم فوریه ۲۰۱۷:…  جریانی که با دیگر دیسی غیر قابل وصفی و با اشتباهات پی درپی سیاسی و نظامی طعم تلخ یک شکست استراتژیک که همانا خروج از عراق بود را چشیده است . اکنون سازمان مجاهدین با چه بحران هایی روبروست ؟ آیاراه خروجی از بحران حاضر برایش متصور است ؟ رمز گشایی عبور از بحران ها … 

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIClarification: Trump-Iranian Exiles story (Mojahedin Khalq, MEK, MKO, Rajavi cult)

Massoud Khodabandeh, Huffignton Post: Trump Is At War With Iran, Not ISIS

لینک به منبع

بحران های بی انتها وبی سرانجام مجاهدین

 از زمانی که مجاهدین خلق به عنوان یک جریان سیاسی در تاریخ این سرزمین متولد شدند و تا زمانی که با حضور در خاک عراق به عنوان دشمن ایران و ایرانی قبای یک سکت تمام عیار را بر تن کرده و تا هم امروز بحران های زیادی را از سر گذرانده و بحران های جدید تری را نیز پیش رو دارند.

جریانی که با دیگر دیسی غیر قابل وصفی و با اشتباهات پی درپی سیاسی و نظامی طعم تلخ یک شکست استراتژیک که همانا خروج از عراق بود را چشیده است .

اکنون سازمان مجاهدین با چه بحران هایی روبروست ؟

آیاراه خروجی از بحران حاضر برایش متصور است ؟

رمز گشایی عبور از بحران های گذشته و آینده مجاهدین در کجاست؟

مقاله حاضر پاسخی است به شکل خیلی خلاصه به آنچه که ما منقدین سیاسی – ایدئولوژیک این جریان آن را بحران بی انتها در سازمان مجاهدین تلقی می کنیم.

سوال اول: اکنون سازمان مجاهدین با چه بحران هایی روبروست ؟

اصلی ترین بحران مجاهدین در حال حاضر بحران بقاست . در شرایط فعلی هیچکس حتی خود رهبران شناخته شده مجاهدین در پی سرنگونی حکومت تهران نیستند ، بلکه معضل ترین مشکل آنان این است که چگونه تشکیلات موجود در آلبانی را حفظ کنند.

سوال بعدی این است که خوب اگر مجاهدین باقیمانده و موجود به دلایل مشخص سیاسی – استراتژیک نمی توانند چیزی را سرنگون کنند پس چرا تا به این حد بدنبال نگاه داشتن باقیمانده نیروها با پذیرش انواع مشکلات در آلبانی هستند؟

بخاطر آنکه نیروهای موجود برای سازمان تولید پول و ثروت می کنند .حضور و تعداد آنان از این جهت مهم است که به هنگام معامله و کاسبکاری با بیگانگان ، بدرد میخورند و این تجربه ای است که مسعود و مریم از زمان حضور در عراق و کمک های میلیونی عراق بدست آورده اند . همان جایی که برای هر نفر تا ۲۰۰۰ دو هزار دلار ماهانه حق رزمندگی از حکومت عراق دریافت میکردند.

همین تجربه و عمل را هم الان نیروهای داعش- در سوریه و عراق – بکار میگیرند و با دریافت حقوق به قول خودشان در خدمت اسلام کذایی شان هستند.

سوال دوم : آیا راه خروجی از بحران حاضر برایش متصور است ؟

بله ، به نظر من تا زمانی که یک سکت مذهبی قادر باشد در محیطی بسته و بدور از هر نوع اطلاعات اعضای خود را محصور نگاه دارد ، قادر است با دادن اطلاعات شستشو شده و منتخب مغز اعضای خود را – مانیپولن- یعنی در علم روانشناسی- دستکاری -کرده و با جهت دادن خاص آنها را در کنترل خود و اهداف اش داشته باشد.

سالهاست که مسعود و مریم رجوی اعضای خود را نه به روش های سیاسی بلکه عمیقا با روش های روانشناسی و کنترل ذهن که در فرقه های خطرناک سیاسی و مذهبی رایج است ، به پیش میبرند و در این مسیر هر نوع ابرو ریزی سیاسی را به جان خریده اند و جایی هم که کارشان پیش نمی‌رود با خشن ترین روش ها آنرا به افراد حقنه میکنند .

به این دلیل است که هر منتقد خطوط امروز و دیروز مجاهدین عضو شبکه مخفی اطلاعات ایران معرفی میشود و دایره این نامگذاری از- مارتین آلبرایت وزیر امور خارجه سابق آمریکا – تا – تونی بلر نخست وزیر سابق انگلستان – را در بر میگیرد که توسط اطلاعات ایران قبلا عضو گیری شده اند.

این تصور ساخته شده و عجیب و قریب ، واقعیتی است که در متون و اطلاعیه ها و دست‌نوشته های رهبری این سازمان به وفور به چشم میخورد و آنچنان این گلیم تصورات مجاهدین ، نخ نما شده که خوشبختانه هیچ کس را فریب نداده و تنها و تنها مصرف داخلی برای اهداف مشخص داخلی دارد .

کمی جلوتر که میرویم سیاست ها و برنامه ریزی و حتی استراتژی های آنان روی همین تصورات واهی بنا شده و رهبری و اعضای آنان را فرسنگ ها از واقعیت موجود در جهان دور ساخته است . آنان بیشتر با افکاری که خودشان برای خودشان درست کرده و آنرا تکرار میکنند زندگی میکنند و دقیقا به همین دلیل که بر روی محور پارامترهای واقعی جهان امروز حرکت نمی کنند پشت سر هم اشتباه میکنند و برای هر اشتباهی هم صد البته دیگران و بخصوص جدا شدگان از این سازمان را مقصر میدانند.

سوال سوم : رمز گشایی عبور از بحران های گذشته و آینده مجاهدین در کجاست؟

در اینکه مجاهدین بواسطه حذف -دفتر سیاسی و سانترالیسم دمکراتیک – در سال ۱۳۶۱ تنها یک سال بعد از شورش مسلحانه و پذیرش و اعمال رهبر عقیدتی و اطاعت بی چون و چرا در سال ۱۳۶۳ – در عمل از یک سازمان سیاسی به یک فرقه و سکت مذهبی تبدیل شدند .

از همان روز بود که با الگو برداری از حکومت های چون کوبا با رهبری مستبدی چون فیدل کاسترو – حکومت حافظ اسد در سوریه و یا دیکتاتوری صدام حسین در عراق میتوان انتظار داشت که هیچ انشعاب یا تقسیمی در این مجموعه صورت نگیرد همچنان که اشاره کردم حکومت های توتالیتر و یا سکت های ایدیولوژیک معمولا رهبران مادالعمر دارند و تا زمانی که به مرگ طبیعی یا سقوط اجباری از کار برکنار نشوند خود را مالک و صاحب کشور و یا آن سازمان یا پدیده میدانند .

بنابراین با این نگاه آنچه در مجاهدین میگذرد اصلا احتیاج به هوش سرشاری ندارد که درک شود و به نوعی رمز گشایی گردد.

هنر در سازمان ها یا احزاب سیاسی در آن است که شما بتوانید خارج از روش های دیکتاتوری و یک سو نگر اهداف سیاسی را پیش ببرید وگر نه که در جنگل نیز شیر بواسطه قدرت ذاتی اش ادعای سلطان جنگل را دارد و کسی هم نمیتواند از او بگیرد .

بررسی موجود گزارش اجمالی بود از آنچه درون سیاه ترین سکت مذهبی تاریخ معاصر و مبتکر و مدعی اولین عملیات انتحاری در خاور میانه یعنی مجاهدین خلق میگذرد.

مریم رجوی در تیرانا آلبانی یا در فرانسه پاریس بدنبال حل همین بحران ها شب را روز و ، روزها را البته در منتهای خشونت های غیر انسانی و اجبارات تشکیلاتی همراه با شکنجه روانی که بر افراد خود اعمال میکند به شب میرساند.

*** 

Massoud Khodabandeh: The Iranian Mojahedin-e Khalq (MEK) and Its Media Strategy:
Methods of Information Manufacture

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیAlbanian citizens fearful of radicalised Mojahedin Khalq neighbours deserve more information

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28416

یک شورشی در کاخ سفید و طرح یک سوال؟ 

Trump_Mojahedin_Khalq_MEK_Economistمیلاد آریایی، وبلاگ مزرعه خوبی ها، یازدهم فوریه ۲۰۱۷:…  مریم رجوی برای کنترل اوضاع سازمان مجاهدین پس از اخراج شرمگینانه از عراق تلاش داشته و دارد که با مطرح کردن – دوران جدید- در تاریخچه این سازمان ، اعضای سازمان را امیدوار به شرایط احتمالی آینده نگاه دارد و این خیال را به اعضا و هواداران تلقین کند که اوضاع بهتر از این خواهد شد که الان گرفتار آن هستند … 

ترامپ مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمTrump’s MEK version of events won’t secure victory against Iran, lets ISIS off the hook

لینک به منبع

یک شورشی در کاخ سفید و طرح یک سوال؟

هفته نامه اکونومیست چاپ لندن ، با درج عکسی روی صفحه اول و نوشته جالب توجه روی آن – حضور یک شورشی در کاخ سفید – در حالیکه یک کوکتل مولوتوف روشن آماده پرتاب را در دستان ترامپ نشان میداد،مطلبی را در این باره به چاپ رسانده است .

طرح این موضوع به نظرم این سوال را آورد که پدیده ای به نام ترامپ آیا آنقدر آب جهان را گل آلود میکند که از آن طرف مسعود رجوی شرایط را برای ظهور مناسب ببیند ؟ مقاله حاضر به آین سوال پاسخ می دهد .

مریم رجوی برای کنترل اوضاع سازمان مجاهدین پس از اخراج شرمگینانه از عراق تلاش داشته و دارد که با مطرح کردن – دوران جدید- در تاریخچه این سازمان ، اعضای سازمان را امیدوار به شرایط احتمالی آینده نگاه دارد و این خیال را به اعضا و هواداران تلقین کند که اوضاع بهتر از این خواهد شد که الان گرفتار آن هستند.

چون بیست و هفت ۲۷ سال گذشته یعنی دقیقا پس از شکست ماجراجویی که در سال ۱۳۶۸ نام فروغ جاویدان به آن دادند سازمان مجاهدین به رهبری آن زمان مسعود رجوی همین تاکتیک – دویدن پشت سرحوادث- را اتخاذ کرده و از هر ابتکار عمل سیاسی و نظامی عاجز بوده است.

حال سوال این است که چگونه میتواند این شرایط برای آنان تغییر کند ؟ تغییری که منجر به تحول و دگرگونی درشرایط بسیار بد و غیر قابل تصور برای سازمان مجاهدین بیانجامد؟

قطعا در شرایط حاضر مریم رجوی با سرمایه گذاری روی لابی های طرفدار این سازمان که به تعداد کم ولی تاثیر گذار اطراف ترامپ را گرفته اند ، بطور جدی دل خوش کرده است که شاید این بار بتواند از طریق لابی مورد نظر بر روی این نظریه که – جنگ جدیدی – را علیه ایران باید راه اندازی شود ، تاثیر گذار باشد و آنرا تقویت کند .

آنچه به نظر من میرسد اینکه ترامپ عمیقا قبل از اینکه یک -عنصر سیاسی- باشد ، او یک سرمایه گذار و یک کاسب است و به غریزه دریافته است که کجا بایست سرمایه گذاری کند و این را میتوان در هوش مالی او و نه در هوشیاری سیاسی او جستجو کرد .

بنابراین به فاصله کوتاه حتی چند روز میتواند موضع گیری های متضاد و مخالف هم اتخاذ کند .چرا؟ چون منافع !! در لحظه او را هدایت میکند و نه دیدگاه استراتژیک . او نان را نرخ روز میخورد نه نرخ بورس!؟.

به همان خاطر است که سر تصمیم گیری برای مهاجران ۷ کشور که نام ایران هم داخل آن گنجانده شد به فاصله کمتر از یک هفته _ به تصمیم فکر نشده- از طرف دو وزیر خارجه قدرتمند قبلی آمریکا یعنی آلبرایت و کاندورا رایس ملقب شد و در ۲ گام پی درپی بخاطر فشار افکار عمومی و مخالفت وکلای حقوقی ۲ دو اصلاحیه خوردو سپس توسط قاضی فدرال شهر سیاتل و دادگاه عالی آمریکا متوقف گردید.

اول اینکه : این فرمان افراد دارای گرین کارت را شامل نمی شود و
دوم اینکه : کسانی که دارای تابعیت دوگانه هستند بویژه در کشورهای اروپایی نیز از این تصمیم مستثنی شدند. و به این ترتیب از عمل کرده خود به نوعی پشیمان کرد.

شخصیت ترامپ از طرف کارشناسانی که وی را پیوسته زیر نظر دارند ، شخصیتی غیر قابل ارزیابی و پیچیده شناخته شده است و حال برگردیم به سوال اصلی و اینکه آیا سرمایه گذاری مجاهدین بر روی شخصیتی گرفتار که اصلا سیاسی نیست بلکه کاسبکار سیاسی است و هر لحظه میتواند مواضع منتاقض بگیرد و اصلا مشکلی هم در این رابطه ندارد، درست به هدف اصابت میکند ؟

– باتوجه شرایط بسیار نابسامان خاورمیانه ،
– حضور گروههای گسترده و متفرق تروریستی و حمایت دول عرب از آنان ،
– سر در گمی آمریکا و اروپا در این منطقه از جهان ،
– قدرت گیری دوباره روسیه در پناه دیپلماسی اکتیو و هوشمندانه پوتین ،
– عقب ماندگی کشورهای عربی از قدرت نوظهور ایران در منطقه،
– و دهها دلیل ریز و درشت دیگر ،

تنها زمانی رجوی شانس دوباره زنده شدن – سیاسی- دارند که حکومت فعلی در تهران در تمامی زمینه های سیاسی – منطقه ای- نظامی – قدرت موشکی- کنترل اجتماعی – و تسلط مذهبی شکست خورده و مجاهدین در یک فرض محال با حمایت آمریکا و غرب در یک قدمی تهران باشند .

آن موقع اگر مسعود رجوی حضورش را علنی کند ، آری شاید دوباره جسد سیاسی او پس از نبش قبر، زنده شده و حیاتی دوباره داشته باشد .بنابراین با حضور پدیده عجیب و غریب به نام ترامپ ، نیز نمیتوان به تحرک دوباره مریم رجوی و هم دستانش امید بست .

آلان زمانی فرا رسیده است که مریم رجوی ماکزیمم در جمع ۲۰ نفره در پارلمان اروپا ، امید ها و آرزوهایش را یکی یکی بشمرد و یا اینکه سالی یکبار با خرج میلیون ها یورو میتینگ سالیانه در پاریس و با دعوت ورشکستگان باز نشسته خود را کمی آرامش بخشد و از آن فیلم گرفته و هفته ای یکبار آنرا برای خودش پخش کند تا شاید کمی اعصاب اش آرام شود . آن هم باید مواظب باشد گاف های بزرگی چون گاف افشای مرگ رجوی بر سرش آوار نشود .

روزگار و جهان ما اینگونه شده است درسی را که به شیرینی از آموزگار خرد نیاموزی ، به تلخی روزگار به تو می آموزد .

*** 

از بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدیناز بغداد تا تیرانا، سه دهه دربدری مجاهدین

یادی از مرحوم منفور مسعود رجوی. جوار میهن و بر افروختن آتش ها بر کوهستان ها چه شد؟

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبی بی سی: رامنی، جولیانی یا کاندیدای سوم: چه فرقی می کند؟

رودی جولیانی مجاهدین خلق مریم رجوی تروریسمرادیو امریکا: مصائب رودی جولیانی برای کاندیداتوری تصدی وزارت خارجه دولت آینده آمریکا

رودی جولیانی مواجب بگیر سازمان مجاهدین خلق فرقه رجویرادیو فردا: ارتباط جولیانی با گروه‌های خارجی برای تصدی وزارت خارجه «مشکل‌ساز» است

*** 

همچنین:

چرا نداد هیچ پیامی ، برادر در سال جدید؟

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، هجدهم آوریل ۲۰۱۵:… خدایی مردم را ببین چه جوری شانس می اورند منظورم همین رژیم است و ما را بگو که زیر آفتاب عراق – له له – میزنیم برای یک توافق نیم بند که افراد مان را در عراق نگه داریم از زمین و زمان میریزند سرمان. ولی ۶ تا کشور با وزیر خارجه شان دست به سینه جلوی ه

اندر مزایای بودن در لیست گروههای تروریستی

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، ششم آوریل ۲۰۱۵:… یادش بخیر آن قدیم ها ما توی لیست تروریستی آمریکا بودیم و آقا هر جا کم می آوردیم میگفتیم تقصیر ما نیست ، لیست تروریستی امریکا راه بند انقلاب ما شده و هر طور شده بایست آنرا برداشت و اگر آنر برداریم چه ها که نمی کنیم ؟ چه فیل هایی هوا نمی کنیم – بیا

چهارشنبه سوری و گردان های انقلاب !

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، بیست و یکم مارس ۲۰۱۵:… ما هم که میدانیم و برادر هم خودش خیلی میداند که ما خیلی خیلی پول داریم و میتوانیم سفارش بدهیم مثلا ۲۰ هزار تا از این ربات ها بخریم و همانطور که نشان دادیم ۱۰ هزار نفر را از رومانی و بلغارستان و کشورهای بدبخت بیچاره شرق اروپا اجیر کرده ، همگی
 
 
میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، سیزدهم مارس ۲۰۱۵:… آقا اینها را یک دست باید برنامه گذاشت همگی را دعوت کرده و شام به آنها سالاد اولویه! با سیب زمینی !! بدهیم که البته قبلا تهیه شده و حداقل ۲۴ ساعت زیر آفتاب مهر تابان نگه داری شده باشد و به این ترتیب همگی را مسموم کنیم و شرشان را از سر مقاومت سراسر
 
 
میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، دوم مارس ۲۰۱۵:…  من دلسوزانه به رهبری مقاومت عرض کنم اشرف و لیبرتی و تیرانای آلبانی را فراموش کنید بیایید ببینید اروپا بخصوص در این استکهلم خودمان که من از نزدیک شاهدش هستم چه خبر است. هواداران پرکنده و پراکنده !! شده اند و با خبر هایی که وقت و بی وقت شورای رهبر
 
 
میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، نوزدهم فوریه ۲۰۱۵:… این‌ها زمانی همه رزمنده بودند با هزاران امید و شور و شعف انقلابی که هم آلان مال باختگانی را شبیه هستند که شاید بدرستی نمی‌دانند که مال شان را چه کسی ربوده است، برادر مسعود و خواهر مریم تا در هزار توی دو دلی ها و افسردگی‌ها شاید خودشان بودن