استراتژی؛ تاکتیک و تحلیلهای رجوی میماند مثل: آفتابه لگن هفت دست، شام و ناهار هیچی! ( 1 )

استراتژی؛ تاکتیک و تحلیلهای رجوی میماند مثل: آفتابه لگن هفت دست، شام و ناهار هیچی! ( 1 )

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هفدهم فوریه 2015:…  سایت فرقه جنایتکار رجوی مدعی شده هموطنان فرقه رجوی در 8 کشور جهان گرد امده اند و خواستار مسلح کردن اعضاء فرقه در کمپ لیبرتی شده اند ! خبری که در سایت رسمی فرقه جنایتکار رجوی درج شده : اشرف نشانان، ایرانیان آزاده و پشتیبانان مقاومت ایران در هشت کشور جهان با برگزاری تظاهراتی خواستار لغو محاصره لیبرتی، و ضرورت …

گزارش کمپ لیبرتی 6صلاح لیبرتی نشینان دریافت سلاح نیست!

لینک بهم منبع

استراتژی؛ تاکتیک و تحلیلهای رجوی میماند مثل: آفتابه لگن هفت دست، شام و ناهار هیچی! ( 1 )

سایت فرقه جنایتکار رجوی مدعی شده هموطنان فرقه رجوی در 8 کشور جهان گرد امده اند و خواستار مسلح کردن اعضاء فرقه در کمپ لیبرتی شده اند !

خبری که در سایت رسمی فرقه جنایتکار رجوی درج شده :

اشرف نشانان، ایرانیان آزاده و پشتیبانان مقاومت ایران در هشت کشور جهان با برگزاری تظاهراتی خواستار لغو محاصره لیبرتی، و ضرورت برگرداندن سلاحهای مجاهدان اشرفی در لیبرتی شدند.

سوئد آمریکا، کانادا، انگلستان، فرانسه، اتریش و دانمارک از جمله این کشورها هستند!!!

همین باعث شد تا یک نگاه گذرا به استراتژی ؛تاکتیک و تحلیهای گذشته و حال رجوی از لحظه ای که بصورت عام در جامعه ایران بطور خاص بعد از پیروزی انقلاب ضدسلطنتی تا الان با شیادی ؛ فریبکاری ؛ و دروغ و دغل رجوی خواسته به نیات پلید خود برسد درچند بخش با همان اسامی که رجوی خود نامگذاری کرده ( سر فصل ) بپردازم .

از جمله :

ـــ بعد از پیروزی انقلاب ضد سلطنتی ( فازسیاسی )

ــ ترور سران رژیم ( زدن سران رژیم )

ــ ترور سر انگشتان رژیم ( جنگ خیابانی )

ــ فرار از ایران ورفتن به دامن دشمن ایران ( شروع جنگ در منطقه کردستان )

ــ دریافت کمکهای مالی ؛ نظامی و تبلیعاتی از صدام ( تشکیل ارتش ازادیبخش )

ــ قبل از جنگ امریکا و عراق …

ــ خلع سلاح ارتش دست ساز رجوی توسط امریکا

ــ بعد از خلع سلاح

ــ تلاش رجوی برای حفظ اردوگاه بد نام اشرف

ــ از دست دادن اردوگاه اشرف و جابجائی به کمپ لیبرتی

ــ درخواست سلاح از امریکاییها و ….

ــ در خواست به رسمیت شناخته شدن کمپ لیبرتی بعنوان کمپ پناهندگی از طرف رجوی

همه این مراحل و یا به قول رجوی سر فصلها تماما می ماند مثل :

آفتابه لگن هفت دست ، شام وناهار هیچی !

ادامه دارد …..

پاریس : محمدرزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16414

ما که میگفتیم پول میگیرند رجوی همراه با خود همین آقایان اطلاعیه میداند علیه ما

محمد رزاقی، مردم تی وی، چهاردهم فوریه ۲۰۱۵:…  این شورا دست ساز رجوی است. خود رجوی بارها و بارها در نشستها گفته است که ما به این ها پول میدهیم. ولی وقتی ما اینها را میگفتیم رجوی با اطلاعیه های مفصل با امضای خود همین اشخاص علیه ما فحاشی می کرد. من از این که اینها چرا اطلاعیه ها را امضا کرده اند ناراحت نیستم چون خود فرقه رجوی  برداشته یک سری اسنادی را در سایتهای خودش …

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

ریزش در شورای ملی مقاومت رجویطور دیگری هم می توان زیست 

لینک به وبلاگ آقای رزاقی

– اسناد پرداختهای مالی مجاهدین به افراد مستعفی شورای مقاومت

– موقعیت کنونی اعضای مجاهدین که از کمپ لیبرتی عراق به آلبانی منتقل شده اند

– موقعیت کنونی فرقه رجوی درعراق و درخواست سلاح ازآمریکا برای کمپ لیبرتی

– چرا مریم رجوی به مناسبت فوت شاه عربستان پیام تسلیت می فرستد؟

مردم تی وی سیزدهم فوریه ۲۰۱۵


http://youtu.be/DbvYTvGJ-6A

***

Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult -Camp Ashraf june 2011
بخشی از فعالیت های کریم قصیم برای مجاهدین خلق  در سال ۲۰۱۱


http://youtu.be/2mRG-zoGnAo

شورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز (بتول سلطانی: سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

قربانیان رجوی پاریساین عکس کسانی است که به دستور مریم رجوی خود را ناقص کردند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16294

جنایت و جاسوسی فرقه رجوی با سس حقوق بشر! محمد مشیری را بهتر بشناسید

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دهم فوریه ۲۰۱۵:…  نامبرده ( محمد مشیری ) از اعضاء قدیمی فرقه رجوی می باشد که درزمان صدام ملعون بین پایگاههای اهدائی صدام در عراق و پایگاههای این فرقه دراروپا تردد می کرد . زمانی که پرونده فساد و کلاهبرداری و سوء استفاده مالی رجوی از حقوق کودکان در المان و همچنین کلاهبرداری انجمن دست ساز رجوی بنام ایران اید در انگلستان افشاء شدند سران فرقه برای …

فائزه محبت کار فرقه رجوی Faezeh Mohabatkar, Saddam’s Privat Army commander now working for Mojahedin Khalq Terrror group in Tirana

A list of some MEK agents trained by Saddam’s Republican Guard now operating in Tirana (In Persian)

لینک به منبع

جنایت و جاسوسی فرقه رجوی با سس حقوق بشر !

محمد مشیری را بهتر بشناسید .

چند روز پیش از طریق سایتها با خبر شدم که محمد مشیری انجمنی به اسم فوروم برای بردباری و حقوق بشر را با مشارکت چند شهروند آلمانی در برلین افتتاح کرده است .

محمد مشیری کیست ؟

نامبرده ( محمد مشیری ) از اعضاء قدیمی فرقه رجوی می باشد که درزمان صدام ملعون بین پایگاههای اهدائی صدام در عراق و پایگاههای این فرقه دراروپا تردد می کرد .

زمانی که پرونده فساد و کلاهبرداری و سوء استفاده مالی رجوی از حقوق کودکان در المان و همچنین کلاهبرداری انجمن دست ساز رجوی بنام ایران اید در انگلستان افشاء شدند سران فرقه برای سر پوش گذاشتن و لاپوشانی کردن بر روی ملیونها دلار که از اروپاییها به اسم کودکان بی سرپرست گرفته بودند ولی اصل به جیب شخص رجوی زنباره و مریم قجر ریخته شده بود محمد مشیری به همراه چند نفر دیگر از طرف شخص مریم قجر و رجوی زنباره ماموریت داشتند تا با درست کردن یکسری اسناد در اردوگاههای اهدائی صدام که اعضاء فرقه در انها مستقر بودند برای ملیونها دلار ی که کلاهبرداری کرده بودند سند درست کنند و کلاهبرداری ؛ سوء استفاده مالی رجوی را لاپوشانی کنند .

یکی دیگر از ماموریتهای ویژه محمد مشیری در زمانی که در اردوگاههای فرقه رجوی حضور داشت تحت مسئول یکی از جنایتکاران رجوی بنام نادررفیعی که ( چند سال پیش بدون پاسخگوئی به جنایاتش از این دنیا رفت ) برای رجوی خوش خدمتی می کرد و ماموریت داشت تا از ایرانیانی که به زندان ابوغریب عراق منتقل می شوند بازجویی کند .

من شخصآ بارها تردد محمد مشیری و نادر رفیعی را به زندان بد نام ابوغریب با چشمان خودم دیده ام و چندین دفعه محمد مشیری به همراه نادر رفیعی نژاد درتردداتی که از بغداد به اردوگاهی بنام بدیع که در نزدیکی زندان بد نام ابوغریب قرار داشت می رفتیم در ترکیب و به همراه ستون خودروهای ما تا درب ورودی زندان ابوغریب امده و به محض رسیدن به درب زندان از ترکیب ستون ما خارج شده و داخل زندان ابوغریب رفته اند و یکبار از نفری که در زندان ابوغریب بوده و از انجا به فرقه رجوی پیوسته بود شنیدم که می گفت نادر رفیعی به همراه محمد مشیری در زندان ابوغریب چندین جلسه از وی بازجویی کرده اند و در اخرین جلسه گفته اند یا به فرقه رجوی می پیوندی یا اینکه به جرم ورود غیر قانونی به عراق گردن ات را می زنند و سرجدا شده ات را به سفارت ایران در بغداد می دهند !

در اصل محمد مشیری بعنوان بازجوی فارسی زبان در زندان ابوغریب برای صدام و رجوی خدمت می کرد .

از دیگر کارهای محمد مشیری کادر مورد اطمینان رجوی جمع اوری اطلاعات ایرانیان می باشد !

بنا بر اعتراف شخص محمد مشیری برای رجوی زنباره در یکی از نشستهای درونی اعلام کرد برای بیش از ۵۰۰۰۰ ( پنجاه هزار ) ایرانی مقیم آلمان ؛ هلند؛ دانمارک ؛ سوئد ؛ نروژ و فرانسه پرونده درست کرده اند !

به گفته خود محمد مشیری این پرنده برای شناسائی ایرانیانی بوده که از ان نتیجه می گرفتند فرد طرفدار رژیم ایران هست ؛ فرد مخالف رژیم ایران هست یا سلطنت طلب و یا وابسته به سایر گروههای سیاسی می باشد و… یعنی به زبان ساده جمع اوری اطلاعات فردی ایرانیان مقیم اروپا به دور از چشم و اطلاع ارگانهای ذی صلاح برای عضو گیری و یا دریافت پول بوده و در همان نشست رجوی گفت :

البته با پوزش از همه هموطنانم مجبور هستم واقعیت و ماهیت رجوی بگویم .

رجوی گفت : اگر از بین این پنجاه هزار نفر ۹۰ در صد اشغال و به درد نخور باشند !

۱۰ درصد بتوانید جذب کنید هم مسئله نیرویی و اعزام به عراق حل می شود و هم مسئله دریافت کمک مالی از این ۱۰ در صد بطور ثابت !

این موضوع زمانی بود که گویا زهره اخیانی یکی از زنان حرمسرای رجوی مسئول تشکیلات فرقه رجوی در آلمان بود و رجوی خطاب به زهره اخیانی که در ردیف جلو و روبروی سن نشسته وبود گفت :

خواهر زهره شما هم باید از P.K .k یاد بگیرید که چطور کمک مالی جمع می کنند انها نگاه نمی کنند که فرد پول دارد یا نه برای فرد مشخص می کنند که باید اینقدر کمک مالی بکنی !

از این به بعد هم شما برای ایرانیها مشخص می کنید که چقدر پول بدهند وهرایرانی از دادن کمک مالی خوداری کرد بدانید نفر رژیم ایران می باشد وگرنه ایرانی باید پول نان شب زن و بچه اش را به ما کمک کند !

حال محمد مشیری عضو قدیمی و مورد اعتماد رجوی در پوش یک انجمن می خواهد به جنایات و کارهای غیر قانونی ؛ جاسوسی و پولشوئی فرقه رجوی جنبه قانونی بدهد از این طریق به محمد مشیری و دیگر اعضاء غیرایرانی انجمن کاذب رجوی اعلام میکنم با فریبکاری و شیادی که از رهبر فراریتان یاد گرفته اید نمی توانید برای همیشه هموطنانم را فریب بدهید .

من شخصآ اعلام امادگی می کنم در هر دادگاه و یا ارگان ذی طلاح در آلمان حضور پیدا بکنم و بر جاسوسی ؛ پولشوئی و همکاری محمد مشیری با افسران عراقی در زندان ابوغریب برای بازجوئی از ایرانیان و فریب دادن انها برای عضوء گیری برای فرقه رجوی شهادت بدهم .

هموطنان عزیز بطور خاص هموظنان مقیم آلمان .

به اطلاع شما می رسانم که فریب اسامی ساختگی فوروم برای بردباری و حقوق بشر فرقه رجوی را نخورید و اجازه ندهید فرقه رجوی از وضعیت زندگی و یا موضع و دیده گاههای سیاسی شما برای اهداف کثیف و پلید خودشان سوء استفاده کند .

همچنین ازهموطنان مقیم آلمان درخواست میکنم چنانچه برایتان امکان دارد این مطلب را به المانی ترجمه کرده به هر طریق ممکن فریبکاری و سوء استفاده فرقه رجوی را به اطلاع مقامات و ارگانهای ذی صلاح آلمانی برسانید ومن باز تکرارمی کنم حاضر هستم درهردادگاهی و یا ارگان ذی صلاح برای روشن شدن ماهیت محمد مشیری که عضوء قدیمی و مورد اعتماد رجوی می باشد شرکت کنم .

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16111

کنفرانس ۷ فوریه مریم رجوی (وقتی اشرف و موسی هم خواهان ماندن در عراق میشوند)

محمد حنیف نژادمحمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهارم فوریه ۲۰۱۵:…  امروز از طریق یکی از دوستانم که هنوز در تشکیلات فرقه رجوی حضور دارد خبر رسید که مریم قجر قصد دارد در ۷ فوریه یک جلسه تحت عنوان سالگرد کشته شدن اشرف ربیعی و موسی خیابانی در پاریس برگزار کند . به قرار اطلاع مریم قجر می خواهد در این جلسه به همراه یک مشت جیره خوار داخلی و خارجی سخنرانی کند و خواستار به رسمیت شناخته …

محمد حنیف نژادلاف پنجاه سالگی؛ در پی هویت نداشته

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریستهاخاطراتی از دستور رهبری برای دزدی از مغازه ها (اصطلاح آزاد کردن!)

لینک به منبع

قصد مریم قجر از برگزاری کنفرانس در ۷ فوریه .

امروز از طریق یکی از دوستانم که هنوز در تشکیلات فرقه رجوی حضور دارد خبر رسید که مریم قجر قصد دارد در ۷ فوریه یک جلسه تحت عنوان سالگرد کشته شدن اشرف ربیعی و موسی خیابانی در پاریس برگزار کند .

به قرار اطلاع مریم قجر می خواهد در این جلسه به همراه یک مشت جیره خوار داخلی و خارجی سخنرانی کند و خواستار به رسمیت شناخته شدن کمپ لیبرتی در عراق بعنوان کمپ رسمی پناهندگی شود .

بر اساس همین خبر رسیده سران فرقه برای نگه داشتن اعضاء درعراق و برای جلو گیری از فروپاشی تشکیلات فرقه گرایانه سعی می کند با فریب افکار عمومی هر چقدر می توانند مانع خروج اعضاء از عراق شوند .

مریم قجرو سران فرقه جنایتکار رجوی قصد دارند به بهانه های مختلف جلسه برگزار کنند و خواسته سران فرقه را که همانا نگه داشتن اعضاء نگون بخت در عراق می باشد از طریق لابی های مختلف بطور خاص لابی های که دمشان به سیاء و موساد وصل هستند واز طریق فشار به دولت عراق و سوء استفاده از سازمانهای حقوق بشری نیات پلید خود را عملی کنند .

به همین منظور از تمامی خانواده های اسیران فرقه رجوی و مدافعان حقوق بشر خواهش می کنم با مراجعه به نهادهای ذی ربط در دولت عراق و سازمانهای حقوق بشری در افشاء نیات رجوی فعال باشند و اجازه ندهند رجوی و سران فرقه با سوء استفاده از اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی به زندگی خائنانه خود با دلار های خونین که از ضدام ملعون و سیاء ؛ موساد و شیوخ مرتجع عرب گرفته ومی گیرند در کنار رود اور سوراواز با به کشتن دادن اعضاء نگون بخت و سپر بلا کردن جان انسانها و برای لاپوشانی جنایات و …. ادامه بدهند .

پاریس : محمد رزاقی

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=16068

نامه سرگشاده به سفیر کشور آلبانی در فرانسه

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم فوریه ۲۰۱۵:…  رجوی و مریم قجر علاوه بر کنترلچی عده ای زندانبان و شکنجه گرهایی مثل حسن عزتی با نام مستعار نریمان ـــ بهرام جنت صادقی با نام مستعار مختار ؛ هوشنگ دودگانی و…. را به آلبانی فرستاده تا در صورت نیاز بر علیه اعضاء نگون بخت از شیوه ترور و زندان و شکنجه و سرکوب در درون تشکیلات برای مخالفین و منتقدین و … استفاده کنند . اسامی کشته …

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی نامه

نامه سرگشاده به سفیر کشور آلبانی در فرانسه

سفیر محترم کشور البانی .

با سلام و احترام

فبل از پرداختن به موضوع نامه اجازه می خواهم بصورت کوتاه خودم را معرفی بکنم .

من محمد رزاقی هستم نزدیک به ۲۰ سال عضو فرقه مجاهدین بودم و بهترین دوران زندگی ام در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی در اسارت ذهنی و جسمی سپری کرده ام ومی توانم به صراحت بگویم رجوی و مریم قجردر مقرهای اهدائی صدام دیکتاتور ملعون یک برده داری نوین راه انداخته اند و از اعضاء نگون بخت برای مقاصد شوم خودشان استفاده می کنند .

ما در مدتی که در اردوگاههای تحت کنترل رجوی و دیگر سران فرقه بودیم و شخص رجوی و مریم قجر قوانین ضد انسانی را نوشته و بر ما اعمال می کرد و این روش هنوز هم ادمه دارد اعضاء حق ازدواج ندارند ؛ حق تردد ازاد به بیرون از اردوگاه ندارند ؛ به دستور شخص رجوی و مریم قجر ارسال نامه یا ایمیل برای فامیل و اعضاء خانواده برای اعضاء نگونبخت ممنوع اعلام کرده .

هیچ عضوی حق بیان مشکلات را ندارد و اعضاء مجبور هستند هر انچه سران فرقه می نویسند و یا می گویند اعضاء ان را تکرار کنند .

در درون مناسبات علاوه بر اینکه زن و مرد حق رابطه معمولی و انسانی با یکدیگر را ندارند حتا ۲ مرد حق حرف زدن با هم را ندارند چون فورآ از طرف سران فرقه متهم به محفل زدن می شوند .

اعضاء فرقه حق تصمیم گیری برای انتخاب ادامه زندگیشان را ندارند و سران فرقه مجاهدین برای اعضاء مسیر زندگی را انتخاب می کنند و حتا نفرات چه بخورند ؛ چه بنوشند و ….

سفیر محترم

اقدام انساندوستانه کشور شما مبنی بر پذیرش اعضا فرقه رجوی که قدم اول دور کردن اعضاء فرقه از منطقه خطرناکی مثل عراق ؛ قابل تقدیر می باشد و اقدام دولت شما احترام به حقوق بشر با پذیزش انتقال انها از عراق به البانی قدم مثبتی برای حفظ جان اعضاء نگون بخت می باشد .

بنا بر خبر هایی که از درون تشکیلات در تیرانا می رسد رجوی و مریم قجربا فرستادن سران فرقه بعنوان شورای رهبری اعضایی که در تیرانا مستقر شده اند باز به همان شیوه اردوگاههای عراق اعضاء توسط سران و چماقداران فرقه کنترل می شوند .

سران فرقه جنایتکار رجوی اعضاء نگون بخت با بحثهای غیر واقعی می ترسانند و به انها اجازه نمی دهد از مقری که سران فرقه کنترل ان را بر عهده دارند به راحتی خارج شودند و مشمول مراحل مختلف برای خرج می باشند .

رجوی و مریم قجر علاوه بر کنترلچی عده ای زندانبان و شکنجه گرهایی مثل حسن عزتی با نام مستعار نریمان ـــ بهرام جنت صادقی با نام مستعار مختار ؛ هوشنگ دودگانی و…. را به آلبانی فرستاده تا در صورت نیاز بر علیه اعضاء نگون بخت از شیوه ترور و زندان و شکنجه و سرکوب در درون تشکیلات برای مخالفین و منتقدین و … استفاده کنند .

اسامی کشته شده ها در زندان اردوگاه بد نام اشرف که به دستور شخص رجوی ساخته شده بود و در ان زندان عده ای بر اثر شکنجه های طاقت فرسا جان خود را ازدست دادند.

ــ قربانعلی ترابی بر اثر شدت شکنجه جان داد .

ــ جلیل بزرگمهر بر اثر شکنجه های وحشیانه شکنجه گران رجوی جان داد .

ــ پرویز احمدی بر اثرشدت شکنجه گران رجوی جان باخت و…

سفیر محترم

به غیر من کسانی هستند که به دستور مستقیم رجوی و مریم قجر در اردوگاههای اهدائی صدام به رجوی شکنجه شده ایم و هم اکنون این شکنجه گران در البانی مستقر هستند وتقاضا می کنم اجازه بدهدید یک دادگاه بی طرف در همان کشور البانی با حضور وکلای ما به این پرنده رسیدگی کنند !

چون در زمانی که به دستور شخص رجوی و مریم قجر زندانی شدیم در سولی که من در ان زندانی بودم و در سلولهای دیگر افراد بی گناه بر اثر شدت شکنجه های غیر انسانی جان باخته اند جا دارد در یک دادگاه عادلانه همه چیز و ماهیت رجوی و مریم قجر روشن شود .

همچنین این هشدار به دولت شما می دهم فرقه رجوی یک باند مافیائی و جنایتکار می باشد و در هر زمان بخواهد اعضاء اسیر به خود سوزی وادار خواهد کرد مثل خود سوزی های ۲۰۰۳ که چند نفر بر اثر خود سوزی به دستور مریم قجر جان خود را از دست دادند و چند نفر هم به شدت سر و صورتشان سوخت و باعث وحشت ساکنان پاریس شدند .

علاوه بر این در میان افرادی که از عراق به البانی اعزام شده اند متخصصین متفجرات اموزش دیده های فدائیان صدام ملعون هم وجود دارد که اینها تماما تهدیدی بر امنیت کشور البانی می باشد.

اقای سفیر

تنها راه حل ساده اینکه اجازه ندهید سران فرقه بر اعضاء نگون بخت کنترل داشته باشند و با پرداخت ماهیانه ۵۰۰ دلار انها را همچنان در اسارت و بردگی نگه دارند و گوش به فرمان .

در صورت عدم کنترل این فرقه در اینده نزدیک شاهد حضور یک فرقه خطرناکی در خاک البانی خواهیم بود که به هیج وجه کنترل ان دست هیج کس نخواهد بود الا رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه …

از اینجا اعلام می کنیم من و دوستانم حاضر هستیم در هر دادگاهی یا در هر ارگانی به وجود زندان و شکنجه و کشته شدن افراد در زیر شکنجه توسز شکنجه گران رجوی شهادت بدهیم .

تا سه رو شود هر که در او غش باشد .

با تشکر : محمد رزاقی ــ عضو سابق فرقه مجاهدین

پناهنده سیاسی در فرانسه

رونوشت :

ـــ وزیر کشور البانی

ـــ وزارت خارجه البانی

ــ اداره پناهندگی البانی

ــــ کمیساریای عالی پناهندگی مستقر در الباتی

***

همچنین:

فرقه رجوی جنایتکار چه فرقی با داعش دارد؟ (هشدار به ارگانهای امنیتی غرب)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۵:…  سرویسهای امنیتی به جای استفاده از فرقه رجوی بعنوان یک برگ فشار به ماهیت و عملکرد سران این فرقه در اروپا و مناسبات درون تشکیلاتی فرقه رجوی دقت کنند و اجازه ندهند اموزش دیده های فدائیان صدام و گارد جمهوری صدام ملعون سنگ فرش خیابانهای شهرهای اروپا را ب�

نـــــــــــــــه بــــــــــــابــــــــــــــا !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هشتم ژانویه ۲۰۱۵:…  برای روشن شدن افکارعمومی و کسانی که از درون اردوگاه بد نام اشرف خبر نداشتند لازم می بینم به چند نمونه از گفته های شخص رجوی زنباره در مورد سلاح اشاره بکنم و همچنین روند خلع سلاح تا ماهیت کثیف رجوی جنایتکار بر همه اشکار شود . زمانی که رجوی زنباره توسط ارباب

چرا رجوی خود را به کوچه علی چپ میزند ؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، دوم ژانویه ۲۰۱۴:…  اما اینبار رجوی زنباره ؛ مریم قجر حرمسرادار شخصی رجوی و دیگر سران فرقه خود را به کوری مطلق زدند و از بازدید تفریحی سفیر ایران از حرمسرای زیر زمینی رجوی زنباره اصلا حرفی به زبان نمی اورند . اما چرا؟ چون رجوی زنباره و مریم قجر به روشنی و بهتر از هر کس می دانن�

حمایت فرقه جنایتکار رجوی از جنایتکاران و دزدان مسلح

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، بیست و نهم دسامبر ۲۰۱۴:…  سایت فرقه مافیایی و جنایتکار رجوی خبر درگیری دزدان مسلح گلپایگان را طوری درج کرده هر کس اصل خبر را نداد فکر خواهد کرد همان قیام خونین خیالی رجوی رخ داده است . سابت رجوی زنباره نه تنها اصل خبر را درج نکرده بلکه درگیری نیروهای انتظامی با دزدان مسلح را طوری د�

رجوی ماهیت تروریستی و خشونت طلب خویش را به نمایش می گذارد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و هفتم دسامبر ۲۰۱۴:… درخواست بغایت ابلهانه رجوی از امریکاییها اما اینبار از زبان سخنگوی مجهول الهویه فرقه تروریستی رجوی روی سایتهای خبری فرقه جلب توجه می کند . این درخواست که تمامآ خواسته وحرف شخص رجوی زنباره می باشد مبنی بر بر گرداندن ۱۰ درصد از سلاحهایی که موقع خلع س�