استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، بیستم نوامبر 2019:… این سناریو در آلبانی در تبعید گاه اشرف 3 و در ستاد تبلیغات آن و تماما با کامپیوتر درست شده است و مانند بی سیم های دهه شصت صدا گذاری شده و در بعضی جاها هم صدا با لهجه شده است و سپس آن را با موضوعات سال 67 قاطی کرده به عنوان پیام از جانب مردۀ ملعون به اسم مسعود رجوی انتشار داده اند آنهم بدون هیچ اشاره ای به اینکه این مکالمه کجا و در چه شهری بوده و کجا ضبط شده است؟ که اینجا باید از سران فرقه پرسید: شما که برای هر گونه فعالیت مخفی تقلبی عکس آتش زدن در حیاط خانه ها و دیوارهای مقرتان در آلبانی و عکس مسعود و مریم برداشتن در کوه و بیابان خالی ناکجاآباد مهر یک به اصطلاح «کانون شورشی» شماره فلان می زنید پس چرا نگفتید این مکالمه را کدام «کانون شورشی» موهومتان با کدام شماره و در کدام شهر و در چه تاریخ و ساعتی ضبط کرده است و اصلا در کدام خبر رسانه ها یا گزارشهای مردمی از کدام تظاهرات این دور تا این لحظه آمار 5 هزار شرکت کننده آمده است؟! که همه حتی خبرنویسان فرقه هم از آن غافل بودند؟!. استراق سمع از آلبانی یا جعل پیام مسعود رجوی ؟ 

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟اتاق پژواک در مزرعه ترول های مجاهدین خلق

استراق سمع از آلبانی یا جعل احضار روح مسعود رجوی ؟

استراق سمع مکالمه بی سیمی سپاه توسط ارواح!! برای ملعون مسعود رجوی

در تاریخ 26 ابان ( 17 نوامبر ) پیامی سر تا پا ضد و نقیض به اسم ملعون مسعود رجوی توسط سایتهای فرقه اش منتشر شد با این مضمون که فرقه رجوی توانسته بی سیم های ستاد عمار و گردانهای سپاه یا …. را که طی آن درخواست کمک برای جلوگیری از سقوط فرمانداری و افتادن آن به دست مردم میکنند !!!! شنود و آن را ضبط کند، سپس این شنود به اصطلاح بی سیمی را با یک سری موضوعات  آخوند رئیسی که در سال 67 بیان کرده بود در هم آمیخته و در بیانیه ای به اسم این ملعون گنجانده اند.

واقعیت موضوع چیست؟ کاملا معلوم است که این سناریو در آلبانی در تبعید گاه اشرف 3 و در ستاد تبلیغات آن و تماما با کامپیوتر درست شده است و مانند بی سیم های دهه شصت صدا گذاری شده و در بعضی جاها هم صدا با لهجه شده است و سپس آن را با موضوعات سال 67 قاطی کرده به عنوان پیام از جانب مردۀ ملعون به اسم مسعود رجوی انتشار داده اند آنهم بدون هیچ اشاره ای به اینکه این مکالمه کجا و در چه شهری بوده و کجا ضبط شده است؟ که اینجا باید از سران فرقه پرسید: شما که برای هر گونه فعالیت مخفی تقلبی عکس آتش زدن در حیاط خانه ها و دیوارهای مقرتان در آلبانی و عکس مسعود و مریم برداشتن در کوه و بیابان خالی ناکجاآباد مهر یک به اصطلاح «کانون شورشی» شماره فلان می زنید پس چرا نگفتید این مکالمه را کدام «کانون شورشی» موهومتان با کدام شماره و در کدام شهر و در چه تاریخ و ساعتی ضبط کرده است و اصلا در کدام خبر رسانه ها یا گزارشهای مردمی از کدام تظاهرات این دور تا این لحظه آمار 5 هزار شرکت کننده آمده است؟! که همه حتی خبرنویسان فرقه هم از آن غافل بودند؟!.

مجاهدین خلق حشمت علوی ، نفوذی ها و اهداف پشت پرده

این پیام با این سناریوی ساختگی در سایت های اصلی فرقه و زیر مجموعه های آن و نیز توسط ارتش سایبری فرقه دردنیای مجازی مانند اینستاگرام ، تویتر، تلگرام و… انتشار داده شده است.

ارتش سایبری فرقۀ رجوی با نام های بی هویت ومجهول الهویه و بعد از آنان یک سری از عوامل یا هوادارن پولگی شان این مکالمۀ بی سیمی را انتشار دادند. در این بین متأسفانه یکسری از هموطنان به دلیل عدم شناخت کافی از فرقه و گول خوردن از کلکی که این فرقه بر آنها زده  دست به انتشار این به اصطلاح استراق سمع بی سیمی ساختگی به نام سپاه زدند. برای خیلی از هموطنان وقتی که توضیح داده شد و خودشان متوجه این سناریوی ساختگی شدند آن را حذف کردند.

نکته مهم و جالب دیگری که در این پیام از زبان روح ملعون رجوی به آن اشاره شده این است که خودشان پذیرفته و اقرار کرده اند که افرادشان دیگر همه پیر و پاتال شده اند آنجا که به طرز خنده دار و مسخره ای می گوید: «آنانکه به سن و سال اشرفیان ایراد می گیرند اکنون جوانان تهران را ببینند….»!!!! که دقیقا مصداق مثل ربط گ…. به شقیقه می باشد!!.

نکته جالب دیگر این است که فرقه رجوی مدعی است مکالمه بی سیمی سپاه را استراق سمع و ضبط کرده است. مقر این فرقه در آلبانی در فاصله 4000 کیلومتری چطور توانسته روی خط سپاه برود و آن را استراق سمع کند؟  و در هیچ سایت و منبعی هم بجز سایت فرقه رجوی چنین چیزی وجود ندارد. آن هم در ایران که از روز شنبه هیچ گونه انترنتی وجود  نداشته احتمالا همان ارواح که این استراق سمع را انجام دادند ، همانها هم آن را به سران فرقه در آلبانی انتقال داده اند.

نکتۀ قابل توجه و شایستۀ هشدار برای هموطنان این است که در دام ارتش سایبری در دنیای مجازی نیفتند بخصوص هموطنانی که در خارج از کشور هستند و این نمونه بارز یاد شده کار آنها بود زیرا در ایران که اینترنت نبود تا از داخل ایران آن را انتشار بدهند. هموطنانی که اگاهانه یا نااگاهانه در این دام افتادند مثل ارتش سایبری فرقه رجوی خیلی ها شان این مکالمه را با عکس خانم های بی حجاب انتشار دادند. وقتی که خوب جستجو شود می بینید عامل اصلی آن کسی نیست بجز ارتش سایبری رجوی.

پس هموطن مواظب باش گول شعار ها و اخبار دروغین فرقه رجوی را نخوری.

مریم رجوی حشمت علوی ، اقدام علیه مصالح عالیه امریکا 

استراق سمع از آلبانی یا احضار روح مسعود رجوی ؟

لینک به منبع

***

White House MEK Trolls and the Iran Case MEK Cult Operatives Undermining American Democracy

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/اعدامهای-خوب-و-بد-از-منظر-مریم-عضدانلو-و/

اعدامهای خوب و بد از منظر مریم عضدانلو و فرقه رجوی

اعدامهای خوب و بد از منظر مریم عضدانلو و فرقه رجویمحمد کرمی، وبلاگ عیاران، شانزدهم اکتبر 2019:… خانم مریم قجر عضدانلو اگر واقعا با اعدام مخالف هستید، ان را محکوم می کنید . یک پیام بدهید و تیز و مشخص قید کنید که : تمامی حکم اعدام های را که مسعود رجوی در رابطه با اعضا جدا شده از تشکیلات را صادر کرده است را ملغی کنید و اعلام کنید که این اعدام ها دیگر سندید ندارد و نقض حقوق بشر است و از نظر تشکیلات محکوم است . از بابت اجرا ان حکم اعدام ها ، ابلاغ حکم اعدام ها از نفرات عرض خواهی کنید . در صورتی که شما مجازات اعدام اعضا جدا شده خود را لغو نکنید و از اجاری ان خوداری نکنید . شماهم مانند جمهوری اسلامی در همین ردیف قرار دارید . این پیام دادن شما فقط و فقط برای رد گم کردن از جنایاتی است که تحت عنوان اعدام انقلابی اجرا کرده اید. اعدامهای خوب و بد از منظر مریم عضدانلو و فرقه رجوی 

گر کار مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ترور نبوده ، لابد اعدام انقلابی بوده!اگر کار مجاهدین خلق (فرقه رجوی) ترور نبوده ، لابد اعدام انقلابی بوده!

اعدامهای خوب و بد از منظر مریم عضدانلو و فرقه رجوی

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

محمد کرمی فعال حقوق بشر پاریس

آیا مریم قجر عضدانلو اعدام های درون تشیکلات خود را هم محکوم می کند؟

مریم قجر عضدانلو در رابطه با  روز جهانی مبارزه با حکم اعدام پیام مبسوتی داد . بقول معروف روده درازی زیادی کرده است . سوال از این خانم این است اگر اعدام این قدر بد است که چه خود ایشان چه دیگر سران فرقه می ایند و مقاله می نویسند یا برنامه اجرا می کنند. چرا درون تشکیلات این فرقه مانند اب خوردن سران این تشکیلات حکم اعدام صادر می کنند. و در نشست ها فلانژ های این تشکیلات یک سره نعره های اعدام ، اعدام سر می دادند . در همان نشست ها خانم مریم قجر عضدانلو بامنت نهادن بر سر نفرات می گفتند این از عطوفت رهبری است که شما را اعدام نمی کند در حالی که حکم واقعی شما اعدام است و باید اجرا شود !

اعدامهای خوب و بد از منظر مریم عضدانلو و فرقه رجوی

اکنون خانم مریم قجر عضدانلو در ظاهر این طور نمایش بازی می کند و پیام می دهد

آیا واقعا به این معتقد است ؟ اگر به جد بر این امر معتقد هستند  ، چرا حکم اعدامی را که ملعون مسعود رجوی در رابطه با اعضا معترض و جدا شده ده ها بار اعلام کرده است وخود این خانم هم مهر تائید بر ان نهاده است را محکوم و رد نمی کند ؟

مگر مریم قجر عضدانلو در این پیامی که انتشار داده امار اعدام های که در جمهوری اسلامی اجرا شده را محکوم نمی کند و امار نمی دهد ؟ خوب چرا همین امار و ارقام و توضیحات روشنگرانه را در رابطه با اعدام های درون تشکیلات فرقه را که با تائید ملعون مسعود رجوی و خود این خانم بوده را اعلام بیرونی نمی کند و این اقدام جنایت کارانه را محکوم نمی کند ؟

آیا محکوم کردن اعدامهای  که درون زندان های جمهوری اسلامی انجام شده بد است . اما اعدام های که درون تشکیلات این فرقه انجام شده است انقلابی و خوب بوده است ؟ چه فرقی مابین اعدام ها وجود دارد در هر دو جا یک بیگناهی خونش ریخته شده است چطور میشود یکی را محکوم کرد اما دیگری را مطلقا نباید اشاره کرد.

خانم مریم قجر عضدانلو اگر واقعا با اعدام مخالف هستید، ان را محکوم می کنید . یک پیام بدهید و تیز و مشخص قید کنید که : تمامی حکم اعدام های را که مسعود رجوی در رابطه با اعضا جدا شده از تشکیلات را صادر کرده است را ملغی کنید و اعلام کنید که این اعدام ها دیگر سندید ندارد و نقض حقوق بشر است و از نظر تشکیلات محکوم است . از بابت اجرا ان حکم اعدام ها ، ابلاغ حکم اعدام ها از نفرات عرض خواهی کنید . در صورتی که شما مجازات اعدام اعضا جدا شده خود را لغو نکنید و از اجاری ان خوداری نکنید . شماهم مانند جمهوری اسلامی در همین ردیف قرار دارید . این پیام دادن شما فقط و فقط برای رد گم کردن از جنایاتی است که تحت عنوان اعدام انقلابی اجرا کرده اید . در این رابطه باید شخص شما و دیگر سران تشکیلات شما در مقابل دادگاه های بی طرف بین المللی قرار بگیرند . جنایت ، جنایت می باشد فرق نمی کند که توسط دولتی انجام می شود یا یک تشکل و سازمان یا فرقه ای .کشتار مخالفین و تهدید مخالفین تحت هر عنوانی محکوم است . نقض منشور حقوق بشر می  باشد.

اعدامهای خوب و بد از منظر مریم عضدانلو و فرقه رجوی

لینک به منبع

***

مریم رجوی مزدور عربستان سعودی گردن زدن را تایید می کنداز «ضارب دختران» تا «اعدام ضدبشری یک زندانی»! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق-عربستان-سعودی-و-افشای-جزئی/

مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی

مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، چهارم اکتبر 2019:… این جماعت اسم کنفرانس خودرا هم گذشته اند : افشای جزئیات حمله موشکی رژیم ایران به تاسیسات نفتی عرب سعودی ؟! اما طبق انچه در سایت خودشان از این کنفرانس انتشار داده اند ، به همه چیز می خورد بجز افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی . البته فرقه رجوی در این گونه دروغ پردازی ها ید طولائی دارد .اسرائیل یک بلند گو ساده ای گیر اورده هر انچه می خواهد خرج کند ، که خودش بهائی نپرداز می خوراند به این فرقه و اینها هم تحت عنوان کنفرانس ….. خرج می کنند . مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی  

مریم رجوی نگران شاخ شکسته عربستان سعودیتلاش مجاهدین در کمرنگ کردن ضربه یمن به عربستان

مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی

اسنادی که ارباب نتوانست افشا کند ، بیوه مریم قجر عضدانلو میخواهد جزئیات را افشاء کند

در تاریخ 23 شهریور ماه بود که جنگجویان حوثی منطقه نفتی  استان الشرقیه حومه شهرهای بقیق و    خریص  در شرق عرب سعودی را مورد حمله پهپادی خود قرار دادند .پس از ان جنگ و جدال های سیاسی و تبلیغاتی در دو دسته به راه افتاد . درسته اول جنگ جدال و شاخ و شانه کشیدن و عربده کشی کشورهای بود که  همگام با سعودی عرب هستند یا  سنخ ارباب ایاین جماعت هستند که دارند انها را می دوشند .یا کشور های بودند که به نوعی نوچه سعودی عرب هستند . که شروع به هارتو پورت کردند ، دم تکان دادن برای شاهزاده اره برقی .

از ان سو مواجب بگیران ریز درشت از فرقه رجوی بگیر تا بقیه کوتوله های سیاسی تا پادوهای یه لاقبا ، از نوریزاده تا ناجوانمردی قاتل … که از این خوش رقصی ها ، این نوچه ها هدفی داشتند ؟

 

از همان روز اول امریکا و دولت سعودی عرب توپشان خیلی پر بود که سند و مدرک ارائه می دهیم که بعد از یک هفته امریکا ارام شد و هیچ گونه سند و مدرکی هم که اثبات کنند این موضوع باشد رو نکرد ! عرب سعودی و در راسش شاهزاده بن اره سرو صدای زیادی کردند که ما شواهد و مدارک زیادی و انها را انتشار می دهیم . دقیقا مثل احمدی نژاد که دائم تهدید می کرد ، میگویم ، می گویم ….. خوب نزدیک سه هفته از موضع گذشت وهیچ سند و مدرکی ….. رو نکردند .

الان نوبت پادو ها مواجب بگیران سعودی عرب شده است که در این میان بیشتر از همه فرقه رجوی سر داستان حمله پهپادها به منطقه نفتی دارد یقه جر می دهد و خودش را به ازحال رفتن می زند ! دقیقا روز بعد از حمله بیوه *مریم قجر عضدانلو ، نالان، هراسان امد بیانیه داد به قول خودشان موضع گیری کرد! البته این برای دلربایی از ارباب سعودی خود بود .

حمله موشکی رژیم ایران به تاسیسات عربستان

 بعد از سه هفته سران فرقه رجوی در امریکا به اصطلاح **کنفرانس مطبوعاتی تحت عنوان : افشای حملات رژیم ایران به تاسیسات نفتی سعودی عرب را برگذار کردند . این کنفرانس دو نکته خیلی مهم و جالب داشت . اول اینکه برگذار کنندگان در صحنه ان یعنی علیرضا جعفرزاده و سونا صمصانی دو تن از فرماندهانی بودند که مکتوب درخواست عملیات انتحاری برای رهبری فرقه نوشته بودند !! نکته دوم اینکه از 24 نفری که سالن را پر کرده اند 17نفر ان از مسئولین و نفرات خود فرقه در امریکا هستند . اگر فرقه ریگی به کفش نداشت چرا از پشت سر شرکت کنندگان را نشان می دهد از چهر انها هیچ عکسی نشان نمی دهد ؟

مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی

ازنکات جالب دیگر این شعبده بازی این است که روز اول این کنفرانس را به طور کامل به صورت نوشته در سایت مجاهد  انتشار داده بودند . از انجائی که درهیچ کجا انعکاسی نداشت . دو روز بعد ، مطلب قبلی را حذف کردند . بجای ان قسمت های کوتاهی را به اسم خبرگزاری های مختلف انتشار دادند. سوال اینجا هست که چرا لینک یا عکسی از ان روزنامه ها یا سایت های که مدعی هستند این کنفرانس را انعکاس داده اند انتشار نمی دهند . به این بسنده می کنند که چند خط از قول این و ان بنویسند  که فقط می توانند با این شیوه خودشان را گول بزنند . یعنی کماکان سرشان مانند کبک در توی برف است . فراموش کرده اند که الان قرن ارتباطات است سریع افرادی که به دنبال این موضوعات باشند در اینترنت جستجو می کنند  و رو سیاهی برای فرقه می ماند .

 

موضوعاتی که دراین کنفرانس بیان کرده اند : یک سری محل ها را نام برده اند ! بعد یک سری عکس هوائی نشان دادند ، ادعا کرده اند که این عکس های ماهواره ای می باشد! باشد این ها درست میگویند اما مگر فرقه ماهواره دارد ؟؟ خوب از سال 2000 که کنفرانس های افشاگرانه برپا می کردند همه ماها که درون تشکیلات بودیم می دانستیم که این عکس های ماهواره ای را اسرائیل به فرقه می دهد .

این جماعت اسم کنفرانس خودرا هم گذشته اند : افشای جزئیات حمله موشکی رژیم ایران به تاسیسات نفتی عرب سعودی ؟! اما طبق انچه در سایت خودشان از این کنفرانس انتشار داده اند ، به همه چیز می خورد بجز افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی . البته فرقه رجوی در این گونه دروغ پردازی ها ید طولائی دارد .اسرائیل یک بلند گو ساده ای گیر اورده هر انچه می خواهد خرج کند ، که خودش بهائی نپرداز می خوراند به این فرقه و اینها هم تحت عنوان کنفرانس ….. خرج می کنند .

 فقط باید این بیوه ابله مریم قجر گفت زمستان وطن فروشی می رود و شما بی هویت های وطن فروش اس وپاس می مانید .حالا بدوید به دنبال سعودی عرب برای چند میلیون دلار اغشته بخون .اگر شما با ارتشی که پدر معنویتان یعنی صدام حسین  برایتان درست کرد دانستید کاری از پیش ببرید  . می توانید همان امید را به این شاهزاده اربه برقی داشته باشید

مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی

اکثر شرکت کنندگان از فرماندهان ومسئولین فرقه هستند

*
https://www.maryam-rajavi.com/item/maryam-rajavi-attack-oil-facilities

 **
https://www.iran-efshagari.com/حمله-موشکی-رژیم-ایران-به-تأسیسات-نفتی-ع

مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی

مجاهدین خلق عربستان سعودی و افشای جزئیات حمله موشکی به تاسیسات نفتی

لینک به منبع

 

(پایان) 

***

نیما مشعوف کاندیدای رجوی در پارلمان کانادانیما مشعوف کاندیدای رجوی در پارلمان کانادا

همچنین: