استمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

استمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

استمداد خانواده حسین حسینی اسیر صدام و رجوی در عراق و آلبانیراه نو، بیست و هشتم می 2020:… سرباز وظیفه حسین حسینی در سال ۱۳۶۷ به اسارت نیروهای صدام درآمد. وی پس از تحمل چندین سال اسارت و شکنجه در اردوگاههای صدام به پادگان مجاهدین به نام اشرف در خاک عراق منتقل گردید. آقای حسین حسینی نهایتا در شهریور سال ۱۳۹۵ توسط مجاهدین به زندان مانز  (manez)-در کشور آلبانی انتقال داده شد. که تاکنون خانواده وی هیچ خبری از سلامتی وی ندارند. آقای میری حسینی بهمراه خانواده اش بشدت نگران سلامتی برادرش هستند. وی می گوید: اکنون بیش از۳۲ سال است که از حسین اطلاعی نداریم. و تاکنون نیز هیچ تماس و یا ارتباطی با ما نداشته است. نمی دانیم وی زنده است یا مرده؟ استمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی 

انعکاس پیام خانواده بهمن محمدنژاد در مطبوعات آلبانیپیام خانواده بهمن محمدنژاد در مطبوعات آلبانی

استمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

استمداد خانواده حسین حسینی اسیر صدام و رجوی در عراق و آلبانی

خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر آلبانی

استمداد آقای میری حسینی برای رهایی برادر اسیرش سرباز وظیفه حسین حسینی پس از ۳۲ سال اسارت در اردوگاههای صدام و فرقه رجوی

واکنش های ضد انسانی و حرمت شکنی فرقه رجوی در حق خانواده ها همچنان از سوی سران فرقه بدنام رجوی ادامه دارد. بنحویکه توانسته است ماهیت فرقه ای و ضد انسانی این گروه را در معرض دید ایرانیان و جهانیان قرار دهد.

سرباز وظیفه حسین حسینی در سال ۱۳۶۷ به اسارت نیروهای صدام درآمد. وی پس از تحمل چندین سال اسارت و شکنجه در اردوگاههای صدام به پادگان مجاهدین به نام اشرف در خاک عراق منتقل گردید. آقای حسین حسینی نهایتا در شهریور سال ۱۳۹۵ توسط مجاهدین به زندان مانز  (manez)-در کشور آلبانی انتقال داده شد. که تاکنون خانواده وی هیچ خبری از سلامتی وی ندارند.

آقای میری حسینی بهمراه خانواده اش بشدت نگران سلامتی برادرش هستند. وی می گوید: اکنون بیش از۳۲ سال است که از حسین اطلاعی نداریم. و تاکنون نیز هیچ تماس و یا ارتباطی با ما نداشته است. نمی دانیم وی زنده است یا مرده؟

آقای میری حسینی برادر سرباز اسیر حسین حسینی بارها با حضور در دفتر انجمن نجات استان آذربایجان غربی در ارومیه و در دیدار با مسئول انجمن، درخواست کرده است که خبری از وضعیت برادرش بدست آورد همچنین این خانواده بارها مراتب اعتراض شدید خود و خانواده شان را نسبت به فرقه رجوی از طریق ارگانهای حقوق بشری، صلیب سرخ جهانی و رئیس جمهور آلبانی اعلام داشته است.

واکنشهای عصبی فرقه مجاهدین . مخاطب کیست؟ قسمت سوم

اخیرا نیز در پویش خانواده ها برای درخواست ویزا از نخست وزیر آلبانی امیدوارانه به امضای طومار درخواست پیوست و اکنون نیز با دادن یک پیام ویدئویی همچون خانواده محمدنژاد خواستار ایجاد ارتباط و ملاقات با برادر سرباز اسیرش در فرقه رجوی شده است تا شاید این پیام به نحوی بدست ایشان برسد.

آقای میری حسینی برادر سرباز اسیر حسین حسینی می گوید: ما در روستای آخته خانه از توابع سلماس زندگی می کنیم. برادرم حسین جمعی لشگر ۷۷ خراسان بود. او برای دفاع از وطنش و مبارزه با صدام متجاوز خیلی بی تابی می کرد و نهایتا هم لباس مقدس سربازی را به تن کرد و روانه جبهه ها شد.

حسین در سال ۱۳۶۵ به خدمت سربازی رفت و تنها ۲۰ روز از خدمتش باقی مانده بود که در فروردین سال ۱۳۶۷ در جبهه فکه توسط نیروهای عراقی اسیر شد. وی بعدا در قبال خوش خدمتی های سران فرقه رجوی به صدام، به این گروه جنایتکار تحویل داده شد تا اسارت به شکل دیگری را در این فرقه تجربه کند.

خانواده های گیلانی مجاهدین در آلبانی خطاب به نخست وزیر ادی راما

سرباز وظیفه حسین حسینی نهایتا در شهریور سال ۱۳۹۵ توسط مجاهدین به زندان مانز  (manez)-در کشور آلبانی انتقال داده شد. که تاکنون خانواده وی هیچ خبری از سلامتی وی ندارند.

از اول اردیبهشت ۹۹ به ابتکار آقای ابراهیم خدابنده مدیر عامل نجات کشور فراخوان امضای طومار اینترنتی مورد استقبال خانواده های دردمند در ایران ، همچنین ایرانیان خارج از کشور قرارگرفت که بلافاصله شروع به امضای آن جهت ارسال به نخست وزیر آلبانی آقای «ادی راما» کردند که هم اکنون نیز ادامه دارد.

بنحویکه تاکنون نزدیک به ۱۱۰۰۰ امضای درخواست از سوی خانواده ها و حامیان حقوق بشر در سرتاسر جهان در آن ثبت شده است.

پاسخ وقیحانه فرقه رجوی به درخواست ملاقات امیر وفا یغمایی با مادرش و سایر خانواده ها

در متن این طومار از دولت آلبانی خواسته می شود تا به خانواده ها اجازه داده شود با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در این کشور ملاقات کنند.

واکنش های ضد انسانی و حرمت شکنی فرقه رجوی در حق خانواده ها همچنان از سوی سران فرقه بدنام رجوی ادامه دارد. بنحویکه توانسته است ماهیت فرقه ای و ضد انسانی این گروه را در معرض دید ایرانیان و جهانیان قرار دهد.

لینک به منبع

استمداد خانواده حسین حسینی سرباز وظیفه اسیر اردوگاه های صدام و رجوی در عراق و آلبانی

***.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیام-خانواده-بهمن-محمدنژاد-اسیر-فرقه-ر/

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانیراه نو، بیست و یکم می 2020:… پیام های ویدئویی تامل برانگیز آقای محمدرضا محمدنژاد به برادرش بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی . هم اکنون تنها برادرم بهمن در دست این فرقه و در کشور آلبانی اسیر است. آنچه که به خانواده ما بر می گردد تمام سعی و تلاش مان را خواهیم کرد تا او را نیز از دست فرقه نجات داده و به کانون گرم خانواده برگردانیم. بگذارید سران فرقه هر توهین و ناسزایی را که خواستند نثار خانواده ها بکنند. ما تنها خواستمان رهایی فرزندان، خواهران و برادرانمان از دست این فرقه وطن فروش است. حتی اگر آنها ما را «تروریست» و «مزدور» هم بخوانند، ما از این خواست برحق و قانونی مان  دست برنخواهیم داشت. پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی 

خانواده های گروگانهای رجوی پشت درب زندان اشرف3طومار درخواست خانواده ها – اطلاع رسانی به مشاور نخست وزیر آلبانی

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

پیام های ویدئویی تامل برانگیز آقای محمدرضا محمدنژاد به برادرش بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

هم اکنون تنها برادرم بهمن در دست این فرقه و در کشور آلبانی اسیر است. آنچه که به خانواده ما بر می گردد تمام سعی و تلاش مان را خواهیم کرد تا او را نیز از دست فرقه نجات داده و به کانون گرم خانواده برگردانیم.

بگذارید سران فرقه هر توهین و ناسزایی را که خواستند نثار خانواده ها بکنند. ما تنها خواستمان رهایی فرزندان، خواهران و برادرانمان از دست این فرقه وطن فروش است. حتی اگر آنها ما را «تروریست» و «مزدور» هم بخوانند، ما از این خواست برحق و قانونی مان  دست برنخواهیم داشت.

خانواده محمدنژاد یکی از خانواده های نجیب و زحمتکش اهل نقده از استان آذربایجان غربی است. وقتی پای صحبت آقای محمدرضا محمدنژاد برادر بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در کشور آلبانی نشستیم، تازه متوجه شدیم که «مجاهدین» چه ظلم ها و جنایاتی را که در حق این خانواده روا نداشته اند.

بگذارید سران فرقه هر توهین و ناسزایی را که خواستند نثار خانواده ها بکنند. ما تنها خواستمان رهایی فرزندان، خواهران و برادرانمان از دست این فرقه وطن فروش است. حتی اگر آنها ما را «تروریست» و «مزدور» هم بخوانند، ما از این خواست برحق و قانونی مان  دست برنخواهیم داشت.

آقای محمدرضا می گوید در طول سالیان گذشته ۴ تن از برادرانم؛ رسول، علیرضا، سیاوش و بهمن در دام این فرقه گرفتار شدند. ولی خیلی زود از نزدیک جنایات آنان در حق مردم عراق و مردم ایران در همکاری با نیروهای صدام  حسین را به عینه دیدند. چیزی که هرگز در ذهن و تخیل شان نمی گنجید.

عملیات «مروارید» در سال ۱۳۶۹ که توسط «مجاهدین» بر علیه کُردهای عراقی در شمال این کشور به وقوع پیوست باعت شد مردم بیگناه زیادی توسط همین اشرار «مجاهدین» به قتل برسند.

آن وقت بود که برادرانم به ماهیت ضد ایرانی و وطن فروشی رجوی پی بردند. برادرم سیاوش بدلیل تبری جستن از جنایات رجوی که خواهان جدایی بود، توسط همین «مجاهدین» و به کمک نیروهای عراقی در قرارگاه اشرف اعدام شد.

برادر دیگرم علیرضا موفق شد به همراه تعدادی دیگری از مخالفین فرقه رجوی از قرارگاه  اشرف فرار و پس از تحمل مشقات فراران از طریق خاک اردن به کشور سوئد پناهنده شود.

اما برادرم رسول در دست فرقه گرفتار شد. ولی هرگز در برابر فشارهای سران فرقه رجوی سر تعظیم فرود نیاورد. او تحت شدیدترین شکنجه های روحی و روانی سران فرقه در قرارگاه اشرف قرار داشت.

تهایتا تصمیم رجوی این شد که او را به زندان وحشتناک ابوغریب بفرستد. وی در این زندان نیز همانند زندان اشرف ولی اینبار توسط دژخیمان عراقی به شدت شکنجه شد تا شاید نادم شده و مجددا به نزد فرقه برگردد. ولی او هرگز در برابر فشارهای رجوی سر خم نکرد. نهایتا هم توسط دولت ایران با اسرای عراقی تبادل شد. او نیز هم اکنون در کشور سوئد زندگی می کند.

لازم به ذکر است که یک دختر عمو و دو پسر عمو و یک پسرعمه آقای محمدرضا محمدنژاد نیز سابقا عضو «مجاهدین» بودند که همگی شان در دهه هفتاد به محض شناخت ماهیت فرقه ای این گروه بدنام و وطن فروش آنرا ترک کردند.

آقای محمدرضا ادامه می دهند؛  هم اکنون تنها برادرم بهمن در دست این فرقه و در کشور آلبانی اسیر است. آنچه که به خانواده ما بر می گردد تمام سعی و تلاش مان را خواهیم کرد تا او را نیز همانند دیگر برادرانم، از دست فرقه نجات داده و به کانون گرم خانواده برگردانیم.

وقتی از ایشان پرسیدم در مقابل خواست به حق و قانونی شما رجوی با وقاحت وصف ناشدنی خانواده ها را مشتی «تروریست و مزدور» خطاب کرده و در رسانه هایشان در توهین و ناسزاگویی هیچ حریم و حرمتی را در حق خانواده ها نگه نمی دارند، گفت:

بگذارید سران فرقه هر توهین و ناسزایی را که خواستند نثار خانواده های دردمند بکنند. ما تنها خواستمان رهایی فرزندان، خواهران و برادرانمان از دست این فرقه وطن فروش است. حتی اگر آنها ما را «تروریست» و «مزدور» هم بخوانند، ما از این خواست برخق و قانونی مان  دست برنخواهیم داشت.

مطمئنا هیچکدام از این حرمت شکنی ها، واقعیت ها را تغییر نخواهد داد و آن اینکه تشکیلات «مجاهدین» با سران بدنام و وطن فروش شان یک فرقه تمام عیار و یک گروه تروریستی بیش نیستند. اگر غیر از این بود  هرگز از سوی مردم ایران طرد نشده و هم اکنون در سن سالمندی با بیماریهای لاعلاج  در بیابانهای آلبانی سرگردان و آواره نبودند.

از اول اردیبهشت ۹۹ به ابتکار آقای ابراهیم خدابنده مدیر عامل نجات کشور فراخوان امضای طومار اینترنتی مورد استقبال خانواده های دردمند در ایران ، همچنین ایرانیان خارج از کشور قرارگرفت که بلافاصله شروع به امضای آن جهت ارسال به نخست وزیر آلبانی آقای «ادی راما» کردند که هم اکنون نیز ادامه دارد.

بنحویکه تاکنون نزدیک به ۱۱۰۰۰ امضای درخواست از سوی خانواده ها و حامیان حقوق بشر در سرتاسر جهان در آن ثبت شده است.

در متن این طومار از دولت آلبانی خواسته می شود تا به خانواده ها اجازه داده شود با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق در این کشور ملاقات کنند.

واکنش های ضد انسانی و حرمت شکنی فرقه رجوی در حق خانواده ها همچنان از سوی سران فرقه بدنام رجوی ادامه دارد. بنحویکه توانسته است ماهیت فرقه ای و ضد انسانی این گروه را در معرض دید ایرانیان و جهانیان قرار دهد.

پیام ویدئویی شماره ۱ آقای محمدرضا محمدنژاد به برادرش بهمن اسیرفرقه رجوی در آلبانی

پیام ویدئویی شماره ۲ آقای محمدرضا محمدنژاد به برادرش بهمن اسیرفرقه رجوی در آلبانی

عکس های اعضای خانواده بهمن محمدنژاد، اسیرِ فرقه رجوی در کشور آلبانی که به درخواست برادرشان محمدرضا محمدنژاد در این سایت گذاشته می شود تا شاید به تصادف و یا توسط افراد دیگری به بدست بهمن برسد.

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

خانواده های مجاهدین خلق در آلبانی بهمن محمدنژاد 4

لینک به منبع

پیام خانواده بهمن محمدنژاد اسیر فرقه رجوی در آلبانی

***

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده آن سینگلتون پارلمان اروپا 2018Secret MEK troll factory in Albania uses modern slaves (aka Mojahedin Khalq, MKO, NCRI ,Rajavi cult)

همچنین: